Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 18:01   #1111
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Nie znam tej marki. Cenę ma miłą w każdym razie, a jeśli jesteś w ciąży to pewnie i tak krótko Ci posłuży.
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 08:44   #1112
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny miała któraś z Was do czynienia z internetowym sklepem Kinga?
Niedawno upatrzyłam sobie kilka modeli staników, ale mojego rozmiaru nie ma. Wie któraś z Was czy rozmiary dorzucają co jakiś czas?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:33   #1113
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[QUOTE=czarna_kiecka;51301 848]a do mybra trafiaja sie znizki ? maja i agio i audelle, tylko wybor skromny i ceny takie jak w sklepie, na allegro tez niestety nieciekawie, pojedyncze modele tansze, ale reszta w normalnych cenach, na agio w sklepie firmowym jest -15% przy polubieniu na fejsie[COLOR=Silver]

Cześć Dziewczyny, czyli żeby dostać 15% rabatu wystarczy polubić AGIO na Facebooku? Jak przesyłają rabat? Jest jednorazowy czy okresowy i ktoś może mi użyczyć swojego?

Pamiętam, że jakieś 6 lat temu był serwis, gdzie Dziewczyny wstawiały swoje dokładne wymiary i zdjęcia w konkretnych modelach i konkretnych rozmiarach - jest dalej coś takiego?
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:30   #1114
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość

Pamiętam, że jakieś 6 lat temu był serwis, gdzie Dziewczyny wstawiały swoje dokładne wymiary i zdjęcia w konkretnych modelach i konkretnych rozmiarach - jest dalej coś takiego?
Balkonetka?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 07:24   #1115
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

marcheweczka, chodzi Ci pewnie o Balkonetkę. Na Lobby Biuściastych też jest galeria, ale nie wiem jak działa.
Co do Agio to nie wiem jak to działa, nie zamawiałam nigdy z ich sklepu. Najlepiej napisz do nich na maila sklepowego i się dowiesz.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 08:42   #1116
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[QUOTE=marcheweczka;514678 95]
Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
a do mybra trafiaja sie znizki ? maja i agio i audelle, tylko wybor skromny i ceny takie jak w sklepie, na allegro tez niestety nieciekawie, pojedyncze modele tansze, ale reszta w normalnych cenach, na agio w sklepie firmowym jest -15% przy polubieniu na fejsie[COLOR=Silver]

Cześć Dziewczyny, czyli żeby dostać 15% rabatu wystarczy polubić AGIO na Facebooku? Jak przesyłają rabat? Jest jednorazowy czy okresowy i ktoś może mi użyczyć swojego?

Pamiętam, że jakieś 6 lat temu był serwis, gdzie Dziewczyny wstawiały swoje dokładne wymiary i zdjęcia w konkretnych modelach i konkretnych rozmiarach - jest dalej coś takiego?
Balkonetka.pl
A po angielsku Bratabase.com

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pewne pytanie dotyczące odpowiedniego stanika i liczę, że rozwiejecie moje wątpliwości...
Otóż mam asymetrię piersi około 2-3 rozmiary czyli sporo
Szukałam stanika do sukni ślubnej wiadomo strapless.
Poszłam do jednego ze sklepów z brafittingiem. Niestety ciężko było dobrać stanik na moj biust ze względu właśnie na tą asymetrię...
Gdy w końcu znalazł się strapless niby na mój rozmiar założyłam go i okazało się, że nie dolega do mostka. Brafitterka powiedziała mi, że przy moim biuście strapless nigdy nie będzie dolegał całkowicie do mostka, będzie odstawał. Czy to prawda? Czy też zostałam wprowadzona w błąd?
Istnieją staniki z taką konstrukcją, że nigdy nie będą przylegały na mostku, np. Wonderbra Ultimate Strapless albo takie cuda do głebokich dekoltów na plecach.
Niektórzy mają też tak zbudowaną klatkę piersiową, że mostek nie przylega.
Ale ogólnie przy asymetrii dobiera się rozmiar do większej piersi, a przy mniejszej wypycha miseczkę, ew. jak komuś nie zależy na korekcji może w miękkim staniku zrobić zaszewkę. Czesto nieźle się sprawdzają biustonosze o nieco elastycznych miskach, dopasowujących się do pewnego stopnia.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 15:52   #1117
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dzięki Dziewczyny,

pisałam do Agio na ich Fanpage'u i mam kod: FAN dający 15% zniżki po polubieniu ich na Facebooku (ale osobiście nie wiem czy oni to sprawdzają, bo mi naliczyło rabat bez polubienia )
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 13:38   #1118
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[QUOTE=Wampierz;51474248]
Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Niektórzy mają też tak zbudowaną klatkę piersiową, że mostek nie przylega.
Nie przylega w żadnym modelu czy w straplessie?
Mnie najlepiej się nosi semi softy ale wiadomo, że są sytuacje gdy muszę założyć inny model ze względu na strój np duży dekolt, niektóre sukienki itp

Dziewczyny czy któraś robiła zakupy w sklepie z brafittingiem Trzy Gracje w Łodzi?Jeśli tak proszę o opinie
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 14:03   #1119
aszna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej,
postanowiłam, że kupię sobie w końcu jakiś porządniejszy stanik - i zaczęłam czytać trochę na ten temat, oczywiście od razu trafiłam tutaj obecnie noszę rozmiar 70B - ale jak się zmierzyłam zgodnie z wytycznymi, okazało się, że wymiary mam 74/90 (jakoś tak dużo, a biust mam mały i ogólnie jestem raczej drobna - ale widać pozory mylą)
I skorzystałam z kalkulatorka, tego:
http://brasizecalculator.eu/
wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 70D/E - jakoś strasznie dużo!
ale na stronach producentów, np Avy, tam gdzie są podane tabele rozmiarów, wyświetla się, że jednak 70B to jest mój rozmiar.
Sama nie wiem, co o tym myśleć, pomóżcie!
aszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:00   #1120
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

ja bylam raz. obsluga mila, duzy asortyment, ale nie znalazlam nic dla siebie, ja najczęsciej musze kupować w necie, np. u luxusowych, w intimna itd.
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 16:18   #1121
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez aszna Pokaż wiadomość
Hej,
postanowiłam, że kupię sobie w końcu jakiś porządniejszy stanik - i zaczęłam czytać trochę na ten temat, oczywiście od razu trafiłam tutaj obecnie noszę rozmiar 70B - ale jak się zmierzyłam zgodnie z wytycznymi, okazało się, że wymiary mam 74/90 (jakoś tak dużo, a biust mam mały i ogólnie jestem raczej drobna - ale widać pozory mylą)
I skorzystałam z kalkulatorka, tego:
http://brasizecalculator.eu/
wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 70D/E - jakoś strasznie dużo!
ale na stronach producentów, np Avy, tam gdzie są podane tabele rozmiarów, wyświetla się, że jednak 70B to jest mój rozmiar.
Sama nie wiem, co o tym myśleć, pomóżcie!
Ja bym radzila tych producentow, ktorzy maja rozmiary typu 70e.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 18:59   #1122
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość
ja bylam raz. obsluga mila, duzy asortyment, ale nie znalazlam nic dla siebie, ja najczęsciej musze kupować w necie, np. u luxusowych, w intimna itd.
Rozumiem, że to była odp. dot.Trzech Gracji?
Mnie też się obsługa podobała, babeczka bardzo wygadana ale nie byłam pewna rozmiaru, który mi proponuje Mam na myśli obwód za duży
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 16:32   #1123
ZielFiel
Przyczajenie
 
Avatar ZielFiel
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witam, mam 17lat i problem z biustonoszami :/
Moje wymiary: 74 pod biustem i 81 w biuście.

Obecnie noszę 70A. Mam wrażenie, że gdzieś popełniam błąd i że to nie jest rozmiar dla mnie. Tak jak czytałam różne fora i strony zgadzam się, że mam źle dobrany stanik: piersi mam spłaszczone zamiast uniesione, a stanik miejscami wydaje się za mały lub za duży..

Obliczałam rozmiar zaproponowanym przez Was kalkulatorem, wynik 75A. Jakiś czas temu korzystałam z innego urządzenia i o ile dobrze pamiętam wynik wynosił 60D. Czy te wyniki w jakimś stopniu się pokrywają? Wiem, że na pewno różnią sie kształtem miseczki Jak myślicie, czy taki biustonosz rozwiązałby moje problemy ?

Ostatnio sie za nim rozglądam, żeby chociaż przymierzyć, ale nie jest to typowa rozmiarówka jaką proponują tanie marki.. niestety ;/ A moje fundusze nie pozwalają na zakup droższej bielizny (+30zł).

Czy dostanę gdzieś taki rozmiar w przystępnej cenie ? Jak powiedziałam mojej mamie, że chyba powinnam nosic właśnie 60D to się ździwiła i mówiła że (chyba) nie ma takiego rozmiaru.
ZielFiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 17:48   #1124
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ZielFiel Pokaż wiadomość
Witam, mam 17lat i problem z biustonoszami :/
Moje wymiary: 74 pod biustem i 81 w biuście.

Obecnie noszę 70A. Mam wrażenie, że gdzieś popełniam błąd i że to nie jest rozmiar dla mnie. Tak jak czytałam różne fora i strony zgadzam się, że mam źle dobrany stanik: piersi mam spłaszczone zamiast uniesione, a stanik miejscami wydaje się za mały lub za duży..

Obliczałam rozmiar zaproponowanym przez Was kalkulatorem, wynik 75A. Jakiś czas temu korzystałam z innego urządzenia i o ile dobrze pamiętam wynik wynosił 60D. Czy te wyniki w jakimś stopniu się pokrywają? Wiem, że na pewno różnią sie kształtem miseczki Jak myślicie, czy taki biustonosz rozwiązałby moje problemy ?

Ostatnio sie za nim rozglądam, żeby chociaż przymierzyć, ale nie jest to typowa rozmiarówka jaką proponują tanie marki.. niestety ;/ A moje fundusze nie pozwalają na zakup droższej bielizny (+30zł).

Czy dostanę gdzieś taki rozmiar w przystępnej cenie ? Jak powiedziałam mojej mamie, że chyba powinnam nosic właśnie 60D to się ździwiła i mówiła że (chyba) nie ma takiego rozmiaru.
Moze na allegro uzywane? Albo w jakichs promocjach. Raczej ciezko znalezc cos ponizej 50 zl.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 19:50   #1125
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Moze na allegro uzywane? Albo w jakichs promocjach. Raczej ciezko znalezc cos ponizej 50 zl.
Najtańsze jakie znam są z Kingi i kosztują ok 60zł
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 10:32   #1126
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mierzyłam ostatnio stanik Anity (nie pamiętam modelu). Z wyglądu jakiś super nie był- ani koronek ani nic, zupełnie gładki i mięciutki. Ale jak super leżał! tylko cena mnie powaliła- 240 zł
Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Mierzyłam się ostatnio i moje wymiary to:
pod biustem ciasno 79cm
w biuście w miękkim staniku 93 cm
schylona w biuście około 96 cm

W jaki rozmiar byście uderzały?
Obwód 75 cm czy mimo wszystko 70 próbować? Wiadomo, ze mierzyć trzeba ale żebym orientację miała co prosić
Kiedyś miałam 70F ale teraz nie jestem pewna czy sie w taki zapnę i czy miseczka nie będzie cisnąć
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 11:11   #1127
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś sklep z fajną rozmiarówką i przystępnymi cenami (chodzi mi o ceny najlepiej do 100 zł)? Przez długi czas zamawiałam biustonosze z Mileny ale niestety zniknęli z rynku. Pytałam czy zamierzają wznowić produkcję i dostałam informację że sklep zawiesił działalność na rok, od tamtej pory minęło już znacznie więcej czasu i moje biustonosze nie mogą już dłużej czekać na wymianę

Przeglądałam strony sklepów które są podane na początku wątku, wszystkie mają świetny wybór, ale niestety też ceny na które nie mogę sobie pozwolić. Trochę obawiam się zamawiania tańszych biustonoszy bo nie wiem czy nie będą się mocno rozciągały, dlatego będę wdzięczna za sugestie dotyczące konkretnej marki. Może któraś z Was też kupowała biustonosze w Milenie i była w stanie znaleźć podobne jakościowo zamienniki w fajnej cenie?
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:10   #1128
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Mierzyłam ostatnio stanik Anity (...) Ale jak super leżał! tylko cena mnie powaliła- 240 zł
Złota nitka czy co?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:13   #1129
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Złota nitka czy co?
Serio pytam czy staniki Anity są warte aż takiej ceny?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 08:43   #1130
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Serio pytam czy staniki Anity są warte aż takiej ceny?
Zalezy dla kogo. Dla mnie żaden stanik nie jest wart takiej ceny, ale mogę na siebie kupić świetny stanik średnio za 12 funtów, często nawet mniej.

Jeśli komuś pasuje tylko stanik konkretnej firmy, bo ma taką budowę czy rozmiar, że nie może znaleźc niczego tańszego...

Albo jeśli ktoś jest "zakochany" w jakimś modelu estetycznie, a go stać.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 11:09   #1131
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hm...no dla mnie ponad 200 zł to sporo, to fakt.
Ale i ciężko mi coś trafić...Parę postów wyżej prosiłam o pomoc w dobraniu rozmiaru, będę wdzięczna jeśli pomożecie

To po czym poznać, że stanik jest dobrej jakości?Że ma dobrą konstrukcję?Że będzie na pewno dobrze trzymał biust, nie rozciągnie się szybko obwód itd?Jeśli ktoś jest "laikiem"w tym temacie to moze być problem...
Myślałam, ze jednym z tych kryteriów jest znana firma bo wiąże się to z jakością...
Wiadomo, nie mówię tu a stanikach kupowanych na bazarze za parę złotych
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 11:33   #1132
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Hm...no dla mnie ponad 200 zł to sporo, to fakt.
Ale i ciężko mi coś trafić...Parę postów wyżej prosiłam o pomoc w dobraniu rozmiaru, będę wdzięczna jeśli pomożecie

To po czym poznać, że stanik jest dobrej jakości?Że ma dobrą konstrukcję?Że będzie na pewno dobrze trzymał biust, nie rozciągnie się szybko obwód itd?Jeśli ktoś jest "laikiem"w tym temacie to moze być problem...
Myślałam, ze jednym z tych kryteriów jest znana firma bo wiąże się to z jakością...
Wiadomo, nie mówię tu a stanikach kupowanych na bazarze za parę złotych
Raczej zaufanie do firmy, chociaż nawet dobrym zdarzają się kiksy. Myśle, że trzeba obejrzeć trochę staników dobrych firm, żeby zacząć rozpoznawać dobre materiały.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 22:19   #1133
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Serio pytam czy staniki Anity są warte aż takiej ceny?
Moim zdaniem nie. Dla mnie granica bólu to 200zł, choć najdroższy to 160 jaki miałam. A średnio kupuję za 130-140 chyba, że trafię jakiś za grosze na allegro czy braswap.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 11:02   #1134
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie polecić jakiś sklep z fajną rozmiarówką i przystępnymi cenami (chodzi mi o ceny najlepiej do 100 zł)? Przez długi czas zamawiałam biustonosze z Mileny ale niestety zniknęli z rynku. Pytałam czy zamierzają wznowić produkcję i dostałam informację że sklep zawiesił działalność na rok, od tamtej pory minęło już znacznie więcej czasu i moje biustonosze nie mogą już dłużej czekać na wymianę

Przeglądałam strony sklepów które są podane na początku wątku, wszystkie mają świetny wybór, ale niestety też ceny na które nie mogę sobie pozwolić. Trochę obawiam się zamawiania tańszych biustonoszy bo nie wiem czy nie będą się mocno rozciągały, dlatego będę wdzięczna za sugestie dotyczące konkretnej marki. Może któraś z Was też kupowała biustonosze w Milenie i była w stanie znaleźć podobne jakościowo zamienniki w fajnej cenie?
Ja też byłam (i jestem) wielką fanką biustonoszy Milena, ale niestety.. Aktualnie kupuję na kontri, mam m.in. te i sobie chwalę:
Kostar: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/----,48137,45,1,pl-PL.html - kupiłam za 29,99 zł
http://domodi.pl/bielizna/bielizna-d...czarny_5800595 - 29,99 zł
Ava: http://sklep.avalingerie.pl/glowna/2...z-av-1154.html - 49,99 zł
Gortex: http://www.gorteks.com.pl/product-po...sz-miekki.html - 64,99 zł - zaszalałam, bo mi się kolor spodobał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kostar264.jpg (12,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kostar180.jpg (40,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ava1154seledynowy.jpg (6,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gorteks turkusowy.jpg (72,8 KB, 13 załadowań)
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2015-06-04 o 11:08
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 16:32   #1135
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja też byłam (i jestem) wielką fanką biustonoszy Milena, ale niestety.. Aktualnie kupuję na kontri, mam m.in. te i sobie chwalę:
Kostar: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/----,48137,45,1,pl-PL.html - kupiłam za 29,99 zł
http://domodi.pl/bielizna/bielizna-d...czarny_5800595 - 29,99 zł
Ava: http://sklep.avalingerie.pl/glowna/2...z-av-1154.html - 49,99 zł
Gortex: http://www.gorteks.com.pl/product-po...sz-miekki.html - 64,99 zł - zaszalałam, bo mi się kolor spodobał
Dzięki za podpowiedzi, chętnie sprawdzę te marki które podałaś. Do tej pory wszystko co kupowałam, oprócz Mileny, rozciągało się po kilku założeniach. Dlatego trochę już boję się kupować w ciemno. Teraz już wiem jakich marek szukać
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:57   #1136
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja też byłam (i jestem) wielką fanką biustonoszy Milena, ale niestety.. Aktualnie kupuję na kontri, mam m.in. te i sobie chwalę:
Kostar: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/----,48137,45,1,pl-PL.html - kupiłam za 29,99 zł
http://domodi.pl/bielizna/bielizna-d...czarny_5800595 - 29,99 zł
Ava: http://sklep.avalingerie.pl/glowna/2...z-av-1154.html - 49,99 zł
Gortex: http://www.gorteks.com.pl/product-po...sz-miekki.html - 64,99 zł - zaszalałam, bo mi się kolor spodobał
Z Kostara masz konkretnie ten model ? Masz może jeszcze jakieś tej marki ?
Zamawiałam przez internet zwykły, gładki biustonosz właśnie z Kostara. Najpierw zamówiłam 70E taki jak noszę i był za duży, wymieniłam na 70D i był za mały :/
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 11:54   #1137
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam problem z fiszbinami chyba.
pod biustem mam 64-65 ciasno mierzone, w biuście 79-80,
W 65b miska jest na styk dobra ale w większości fiszbina jest za wąska ale tylko na 1 piersi. O dziwo tej mniejszej. Chociaz bezpośrednio po zalozeniu jest ok, tylko z czasem mam uczucie jakby ta miska mi podchodzila lekko do gory i wtedy fiszbina mi nachodzi lekko z dolu i boku rowniez. Po tej stronie moje zebro wystaje mniej niz po drugiej.
W 65c miski sa albo dobre albo ciut za duże ale w większości sa tak szerokie ze ramiączka mam prawie pod pacha.
Próbowałam 60d i fiszbiny są w miarę ok, ale obwód ciasny tak ze powoduje bol. W 60dd znowu na 1 piersi fiszbina za szeroka i tak samo ciasno.
Mam lejkowata klatke piersiowa i jedno zebro ciut bardziej wystaje, czy to może być powodem?
Strasznie ciezko mi cos znalezc

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2015-06-06 o 13:17
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 16:10   #1138
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mam problem z fiszbinami chyba.
pod biustem mam 64-65 ciasno mierzone, w biuście 79-80,
W 65b miska jest na styk dobra ale w większości fiszbina jest za wąska ale tylko na 1 piersi. O dziwo tej mniejszej. Chociaz bezpośrednio po zalozeniu jest ok, tylko z czasem mam uczucie jakby ta miska mi podchodzila lekko do gory i wtedy fiszbina mi nachodzi lekko z dolu i boku rowniez. Po tej stronie moje zebro wystaje mniej niz po drugiej.
W 65c miski sa albo dobre albo ciut za duże ale w większości sa tak szerokie ze ramiączka mam prawie pod pacha.
Próbowałam 60d i fiszbiny są w miarę ok, ale obwód ciasny tak ze powoduje bol. W 60dd znowu na 1 piersi fiszbina za szeroka i tak samo ciasno.
Mam lejkowata klatke piersiowa i jedno zebro ciut bardziej wystaje, czy to może być powodem?
Strasznie ciezko mi cos znalezc
Może spróbuj 60d z przedłużką?
Też mam problem z wąskimi fiszbinami ostatnio, możecie polecić jakieś marki z nieco szerszymi fiszbinami?
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 16:44   #1139
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Może spróbuj 60d z przedłużką?
Też mam problem z wąskimi fiszbinami ostatnio, możecie polecić jakieś marki z nieco szerszymi fiszbinami?
Właśnie musze poszukać gdzieś przedłużke i pokombinować, chociaz nie ukrywam że 65'tki mi pasują, no i jest większy wybór.

Ja nie wiem czy to jest kwestia fiszbin u mnie czy cholera wie czego. Mam czasem wrazenie ze po prostu moja lewa część klatki piersiowej ciągnie cały stanik w swoja strone I tak sie zaczęłam zastanawiac czy to właśnie nie przez to żebro.
No bo 65B na styk byłby ok, a w 65c znowu ramiaczka prawie pod pacha. Nic, kupie tą przedłużke i zobaczymy. Juz mam dość "prawie" dopasowanych biustonoszy.

edit -> przymierzyłam chyba z 10 staników, nie wiem czemu sie wciskam na siłe w 65b bo dochodze do wniosku ze miska jest po prostu za mała, tłuszczyk mi wychodzi od strony pachy, miska jest dobra w 65c/d, 60d/dd czyli to co mam w większości w szufladzie. No ale nadal przy każdym z nich pozostaje problem w postaci uwierających ramiączek i podchodzenia jednej miski jakby lekko do góry. Wszystko sie jakby idealnie dopasowuje do lewej piersi a po prawej ciagle cos nie gra... No i w 60D fiszbiny mocno na styk, a w 60DD miska juz lekko odstaje. Chyba zostane przy 65'tkach...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2015-06-07 o 13:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 13:50   #1140
d0mciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cześć dziewczyny, mam problem z doborem stanika mam 19 lat, w ciąży nigdy nie byłam, jednak w wieku 14-17 lat bardzo często na przemian chudłam i tyłam co wpływało na rozmiar mojego biustu. Nosiłam już przeróżne rozmiary (80B, 75B, 75C) jednak nie jestem przekonana co do tego, jaki rozmiar jest właściwy Wydaje mi się że najwłaściwszy z powyzszych był 75C (noszę go obecnie), jednak w większości kalkulatorow on-line wyskakuje mi 70D, co wydaje mi sie mało prawdopodobne ze względu na to, że nie jestem zbyt filigranową osobą i obawiam się ze taki stanik ciasnąłby mnie pod biustem (niektóre 75C są na mnie jakby przyciasne, inne nie).

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki ja właściwie mam rozmiar?
wymiary:
-pod biustem ciasno: 75
-pod biustem luźno: 77-78
-w biuście: 89
-w biuście w pozycji pochyłej: 96
d0mciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.