Siatkarze górą! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 20:36   #661
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Siatkarze górą!

Ja rowniez ogladalam dzisiejszy mecz z Serbia i baardzo sie ciesze, ze chlopcy wygrali nalezalo im sie to zwyciestwo Szkoda mi Gruszki Dobrze, ze nie jest to nic powaznego... Bo wtedy na ME by nie pojechal, ale w takiej sytuacji raczej pojedzie...?
A Kurek zapytany czy czuje sie na silach, zeby zagrac na ME odpowiedzial, ze absolutnie nie, ze podczas meczu chlopacy w penym momencie czuli sie jakby grali bez jednego zawodnika. Ah ale skromny Moze rzeczywiscie nie zagral zbyt dobrze, ale mam nadzieje, ze jesli mialby pojechac na ME to bardziej by sie postaral
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:42   #662
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
Ja rowniez ogladalam dzisiejszy mecz z Serbia i baardzo sie ciesze, ze chlopcy wygrali nalezalo im sie to zwyciestwo Szkoda mi Gruszki Dobrze, ze nie jest to nic powaznego... Bo wtedy na ME by nie pojechal, ale w takiej sytuacji raczej pojedzie...?
A Kurek zapytany czy czuje sie na silach, zeby zagrac na ME odpowiedzial, ze absolutnie nie, ze podczas meczu chlopacy w penym momencie czuli sie jakby grali bez jednego zawodnika. Ah ale skromny Moze rzeczywiscie nie zagral zbyt dobrze, ale mam nadzieje, ze jesli mialby pojechac na ME to bardziej by sie postaral
Kochany Bartuś, najbardziej cieszyłam się, gdy on zdobywał punkt
(ale też najbardziej wkurzona byłam gdy zawalał )
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 09:45   #663
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

a tam każdy musi kiedyś zacząć moim zdaniem jemu nie brakuje talentu i umiejętności tylko ogrania z chłopakami. poza tym pewnie czuje dużą presje bo każdy go obserwuje itd i z tego też mogą wynikać błędy bo za bardzo chce.
mam nadzieję, że Włazły i Gruszka jak jakszybciej wyzdrowieją, chociaż mam przeczucie, że niestety na ME ich nie będzie...
i byłabym wreszcie szczęśliwa jakby Lozano dał szansę Igle ! z całym szacunkiem do Gacka, któremu umiejętności nie brakuje, ale na litość boską, Igle też należy się udział w jakiejś prestiżowej imprezie, zwłaszcza po fantastycznym meczu z Niemcami.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 13:24   #664
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Siatkarze górą!

Bartuś Kurek JEST NAJLEPSZY:P nie orientujecie się kiedy ruszaja mistrzostwa,bo ja to wogole ciemna jestem:P
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:04   #665
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Siatkarze górą!

Jesli sie nie myle to 6wrzesnia
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:08   #666
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
Bartuś Kurek JEST NAJLEPSZY:P nie orientujecie się kiedy ruszaja mistrzostwa,bo ja to wogole ciemna jestem:P
Od 6 do 15 września w Moskwie. Mam nadzieję, że o jakiś ludzkich godzinach to będzie, bo będę już wtedy miała praktyki i pracę.

Oglądałam wszystkie mecze za wyjątkiem ostatniego. Nie mogłam pisać na bieżąco, bo mnie nie było.

Sędziowie, to byli jacyś komedianci, serio. To co zrobili w meczu w Wlk. Bryt. to wstyd. Wielki.

Noi niestety znowu mamy pecha. Wlazły już jest usunięty ze składu a Grucha ma zerwane więzadło i nie zagra na pewno przez kilka miesięcy. Widziałam z Nim wczoraj wywiad. Echhhh, szkoda gadać. Zawsze pod wiatr.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:51   #667
1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 190
Dot.: Siatkarze górą!

Od 6 do 16 września. To dla sprostowania wypowiedzi Martini.
Pozdrawiam
Alicja
1708 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 20:33   #668
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

szkoda Mariusza i Gruszki, ale cóż chłopcy będą sobie musieli jakoś poradzić. wierze w nich

a niech mi ktoś powie czego wszyscy biorą teraz pod uwagę tylko Bartka Kurka i chyba Roberta Prygla jako potencjalnych atakujących? czy w Polsce nie ma innych siatkarzy? nie to żebym wątpiła w ich umiejętności, ale zastanawia mnie fakt, dlaczego polska reprezentacja kojarzy się tylko i wyłącznie z niektórymi zawodnikami...

ahh marzy mi się powtórka takiego meczu jak z rosją
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 21:18   #669
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez 1708 Pokaż wiadomość
Od 6 do 16 września. To dla sprostowania wypowiedzi Martini.
Pozdrawiam
Alicja
A dzięki. Pamięć ludzka bywa ułomna .
Również pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
a niech mi ktoś powie czego wszyscy biorą teraz pod uwagę tylko Bartka Kurka i chyba Roberta Prygla jako potencjalnych atakujących? czy w Polsce nie ma innych siatkarzy? nie to żebym wątpiła w ich umiejętności, ale zastanawia mnie fakt, dlaczego polska reprezentacja kojarzy się tylko i wyłącznie z niektórymi zawodnikami...
Może dlatego, że są najlepsi???
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 14:10   #670
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Siatkarze górą!

hmm to juz niedlugo i tez mam nadzieję że dadzą o normalnych porach,bo o 5 rano mi się nie widzi wstawac:P
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 16:26   #671
karo-linka
Raczkowanie
 
Avatar karo-linka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 86
GG do karo-linka Send a message via Skype™ to karo-linka
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
szkoda Mariusza i Gruszki, ale cóż chłopcy będą sobie musieli jakoś poradzić. wierze w nich

a niech mi ktoś powie czego wszyscy biorą teraz pod uwagę tylko Bartka Kurka i chyba Roberta Prygla jako potencjalnych atakujących? czy w Polsce nie ma innych siatkarzy? nie to żebym wątpiła w ich umiejętności, ale zastanawia mnie fakt, dlaczego polska reprezentacja kojarzy się tylko i wyłącznie z niektórymi zawodnikami...
Między innymi dlatego, że to właśnie oni trenowali z chłopakami na zgrupowaniu i ciezko byłoby na 2 tyg. przed ME dołączyc kogoś nowego, kto by sie zgral z rozgrywającym I tak w trybie pilnym z musu powołany został Wika oraz.. Neroj (ciekawe co też siedzi w głowie Lozano ;p) A swoją drogą to CO SIE DZIEJE?! Winiarski i Szymanski rownież mają drobne kontuzje Skład nam sie powoli kompletnie rozsypuje..


Co do godziny to chyba nie bedzie tak źle, Rosja w koncu nie lezy na koncu świata
karo-linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 17:31   #672
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

Winiar i Szymański też mają kontuzje ?
nic nie słyszałam na ten temat, ale mam nadzieje, że to nic poważnego ...
jeej...

wklejam jeszcze wywiad ze Stoew'em który wkleił jakis uzytkownik na onecie.

- Oczekuję bardzo dobrego występu mojego zespołu - powiedział w bułgarskim radio Gong, Martin Stoew. - Realnie mamy szanse na medal i bardzo tego pragniemy. Po tym jak w polskiej ekipie są poważne problemy z kontuzjami Wlazłego, Gruszki i Szymańskiego, nasze szanse jeszcze wzrastają. Oni powołali 19latka w miejscu doświadczonych zawodników. Na takiej ważnej imprezie może mieć to przełożenie na końcowy wynik.

Stoew uważa, że brak Gruszki i Wlazłego poważnie osłabi polską ekipę - To będą dwie poważne dziury w składzie - twierdzi Stoew. - To może mieć dużo znaczenie jeśli chodzi o szansę Polski na medal.

wyraźnie widać, że cieszy się z naszych problemów :/
głupi dziad, ciekawe jaką będzie miał minę jak ta 'słaba' Polska znów zleje jego drużynę ...

Edytowane przez *angel1710**
Czas edycji: 2007-08-23 o 18:57 Powód: dopisek
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 00:53   #673
karo-linka
Raczkowanie
 
Avatar karo-linka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 86
GG do karo-linka Send a message via Skype™ to karo-linka
Dot.: Siatkarze górą!

Na szczescie kontuzja Michała i Grześka to nic poważnego, możemy odetchnąć z ulgą Natomiast mnie zadziwił fakt, iz do Francji leci takze Owocowy Piotrek :O Czyzby były szanse, ze poleci jednak na ME (prosze, prosze, prosze, niech to sie okaze prawdą ;p)

Hihi, mam nadzieje, ze zdobedziemy zloto i pokazą wtedy na dużym zbliżeniu minę Stoeva ;D
karo-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 08:52   #674
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez karo-linka Pokaż wiadomość
Na szczescie kontuzja Michała i Grześka to nic poważnego, możemy odetchnąć z ulgą Natomiast mnie zadziwił fakt, iz do Francji leci takze Owocowy Piotrek :O Czyzby były szanse, ze poleci jednak na ME (prosze, prosze, prosze, niech to sie okaze prawdą ;p)

Hihi, mam nadzieje, ze zdobedziemy zloto i pokazą wtedy na dużym zbliżeniu minę Stoeva ;D
Oo, wygląda na to, że Piotrek czuje się dobrze Oby jak najszybciej wrócił do pełni sił

Co za marzenie Też chętnie bym pooglądała takie obrazki
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 11:58   #675
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez karo-linka Pokaż wiadomość
Na szczescie kontuzja Michała i Grześka to nic poważnego, możemy odetchnąć z ulgą Natomiast mnie zadziwił fakt, iz do Francji leci takze Owocowy Piotrek :O Czyzby były szanse, ze poleci jednak na ME (prosze, prosze, prosze, niech to sie okaze prawdą ;p)
Jeżeli ma rzeczywiście zerwane wiązadło, to raczej nie zagra przez następne 3-4 miesiące (przynajmniej). Wiem to z własnego doświadczenia (+plus mam mamę fizjoterapeutkę ). To jest kontuzja, która się długo goi. Może leci z chłopakami, żeby dodać im otuchy i wkręcić w zespół nowych. Nie wiem. Mam nadal nadzieję, że to jednak tylko "zwykłe skręcenie", bo to w ciągu miesiąca powinno się zagoić.

Cytat:
Hihi, mam nadzieje, ze zdobedziemy zloto i pokazą wtedy na dużym zbliżeniu minę Stoeva ;D
Też mam taką nadzieję.

Z resztą dla mnie Ruscy i Bułgarzy to są po jednych pieniądzach. Zawsze przekonani o swojej sile i świetności, a jak im nie idzie, to oczywiście dlatego, że ktoś z ich zespołu ma kontuzję, sędziowie nie tacy i klimatyzacja w hali wiała nie w tą stronę .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 11:04   #676
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

Reprezentacja Polski siatkarzy bez Piotra Gruszki poleci w środę do Paryża na towarzyski turniej. Kapitan drużyny narodowej leczy kontuzję kostki, jakiej doznał podczas Memoriału Huberta Wagnera w Olsztynie.
Lekarze uznali, że nie może jeszcze przeciążać nogi, bowiem uraz nie został w pełni wyleczony.

W Paryżu polscy siatkarze wystąpią w ostatnim przed mistrzostwami Europy turnieju towarzyskim, w którym zagrają też reprezentacje Francji, Holandii i Bułgarii.
Do stolicy Francji polecą: Michał Winiarski, Daniel Pliński, Paweł Zagumny, Wojciech Grzyb, Robert Prygiel, Łukasz Żygadło, Łukasz Kadziewicz, Grzegorz Szymański, Sebastian Świderski, Piotr Gacek, Michał Bąkiewicz oraz Bartosz Kurek.

a więc jednak Gruszka nie poleci do Paryża, szkoda , ale mam nadzieje, że zespół sobie poradzi mimo braku 2 czołowych zawodników. a tak przy okazji, ma ktoś jakieś informacje co do stanu zdrowia Wlazłego?
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 11:51   #677
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Winiar i Szymański też mają kontuzje ?
nic nie słyszałam na ten temat, ale mam nadzieje, że to nic poważnego ...
jeej...

wklejam jeszcze wywiad ze Stoew'em który wkleił jakis uzytkownik na onecie.

- Oczekuję bardzo dobrego występu mojego zespołu - powiedział w bułgarskim radio Gong, Martin Stoew. - Realnie mamy szanse na medal i bardzo tego pragniemy. Po tym jak w polskiej ekipie są poważne problemy z kontuzjami Wlazłego, Gruszki i Szymańskiego, nasze szanse jeszcze wzrastają. Oni powołali 19latka w miejscu doświadczonych zawodników. Na takiej ważnej imprezie może mieć to przełożenie na końcowy wynik.

Stoew uważa, że brak Gruszki i Wlazłego poważnie osłabi polską ekipę - To będą dwie poważne dziury w składzie - twierdzi Stoew. - To może mieć dużo znaczenie jeśli chodzi o szansę Polski na medal.

wyraźnie widać, że cieszy się z naszych problemów :/
głupi dziad, ciekawe jaką będzie miał minę jak ta 'słaba' Polska znów zleje jego drużynę ...
Masz racje, glupi dziad! cieszy sie z czyjegos nieszczescia, zalosne:/ A Polacy zrobia mu na zlosc i zdobeda medal, ha! Niech sobie nie mysli, ze skoro zagramy bez dwoch podstawowych zawodnikow to juz nie mamy szans na medal, myli sie i to bardzo

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Reprezentacja Polski siatkarzy bez Piotra Gruszki poleci w środę do Paryża na towarzyski turniej. Kapitan drużyny narodowej leczy kontuzję kostki, jakiej doznał podczas Memoriału Huberta Wagnera w Olsztynie.
Lekarze uznali, że nie może jeszcze przeciążać nogi, bowiem uraz nie został w pełni wyleczony.

W Paryżu polscy siatkarze wystąpią w ostatnim przed mistrzostwami Europy turnieju towarzyskim, w którym zagrają też reprezentacje Francji, Holandii i Bułgarii.
Do stolicy Francji polecą: Michał Winiarski, Daniel Pliński, Paweł Zagumny, Wojciech Grzyb, Robert Prygiel, Łukasz Żygadło, Łukasz Kadziewicz, Grzegorz Szymański, Sebastian Świderski, Piotr Gacek, Michał Bąkiewicz oraz Bartosz Kurek.

a więc jednak Gruszka nie poleci do Paryża, szkoda , ale mam nadzieje, że zespół sobie poradzi mimo braku 2 czołowych zawodników. a tak przy okazji, ma ktoś jakieś informacje co do stanu zdrowia Wlazłego?
Kurcze... tez mi szkoda Gruszki taki dobry z niego zawodnik, eh... Ale mam nadzieje, ze jednak sa jeszcze jakies nadzieje na to, ze pojedzie na ME. Jak ogladalam w niedziele jakis program w tv i gosciu rozmawialm z Alojzym Świderkiem to mowil, ze szanse na to, ze pojedzie sa pol na pol...
Tak wiec zycze mu jak najszybszego powrotu do zdrowia!
I zeby nasza druzyna dobrze wypadla w Paryzu
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:15   #678
1708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 190
Dot.: Siatkarze górą!

To jest wypowiedź Piotrka w sprawie diagnozy: "Jest to poważne skręcenie nogi. Dobrze, że nie doszło do pęknięcia lub - jeszcze dalej - do złamania. Mam zerwane więzadło skokowo-strzałkowe przednie, a drugie więzadło jest naciągnięte, są duże uszkodzenia. Czeka mnie jeszcze jedno badanie, muszę wiedzieć wszystko „od a do z”: co mam robić, jakie zażywać antybiotyki i jak się odżywiać. Wierzę w medycynę i w naszych lekarzy, którzy zajmują się mną w Łodzi wspaniale. Zostają nawet po godzinach, gdy zachodzi taka potrzeba. Najbliższy tydzień spędzę jeszcze tutaj na intensywnej rehabilitacji."
1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:15   #679
karo-linka
Raczkowanie
 
Avatar karo-linka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 86
GG do karo-linka Send a message via Skype™ to karo-linka
Dot.: Siatkarze górą!

Żeby tradycji stało się zadość - wygrana z Bułgarami 3:1 Trenerowi Martinowi mina zrzedła


btw: przy nastepnym meczu z Bułgarami stawiam stowke na taki wynik
karo-linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 11:31   #680
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

a ja nie mam głupiego eurosportu 2

ehh nie mogę się już doczekać ME chociaż z tvp i ich widmo tvp sport też nic nie wiadomo...

karo-linka, 100 zł - obstawienie wyniku, mina Stoew'a po kolejnym 3:1- bezcenna
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:49   #681
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Też nie mam Eurosportu 2, więc proszę o relacje . (najlepiej na żywo ).

Cieszę się, że chłopaki wygrali . Szkoda mi Piotrka, bo to serio jest poważna kontuzja, a on jest jednym z filarów naszego zespołu. Potrafi wejść na zmianę i pociągnąć całą grę. Poza tym potrafi odbudować w naszych chłopakach wiarę w zwycięstwo i uspokaja grę. Jako przykład może służyć chociażby mecz w MŚ z Rosją. Wtedy gdyby nie Grucha i później Grzesiek Szymański przegralibyśmy jak nic, bo naszym zabrakło wiary. Szkoda.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 13:34   #682
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: Siatkarze górą!

no niedługo zaczynają się mistrzostwa europy trzeba bedzie kibicowac naszym nie szkoda tylko ze mario i grucha nie jada, bez nich rzeczywiście mniejsze szanse są a ja mariusza tak uwielbiam grzesiek też jest dobry ale jak wchodzi na zmiane grajac caly mecz nei za bardzo mu idzie... ehh biedni my polacy :P mariusz i piotruś zdrowia zycze
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 14:28   #683
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Pierwszy mecz jest w piątek o 12:50. Potem sobota 15 coś i niedziela 17 coś. Widziałam wczoraj końcówkę wywiadu z Kadziem i Kurkiem. Pierwsze dwa mecze to Turcja i Bułgaria.

W ogóle teraz jest ciężki czas. Od czwartku ME faceci, potem kobiety. Teraz jest US Open, więc trzeba kibicować Adze Radwańskiej ( pokonała Sharapową). Jak ja mam wcisnąć pracę i praktyki .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 14:33   #684
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Siatkarze górą!

Kurde!!Akurat od 8 do 18 bede na obozie integracyjnym i meczow nie obejrze!A niech to...
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 13:52   #685
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Siatkarze górą!

No i nasi przegrali pierwszy mecz na ME - 3:1 Grali jak nie oni.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 14:06   #686
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: Siatkarze górą!

No niestety dziś przegraliśmy...i właśnie co się stało z naszymi siatkarzami?
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 14:27   #687
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Ten mecz, to był jakiś koszmar. A w niedzielę Rosja.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:56   #688
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

ja dopiero wróciłam ze szkoły, pytam się taty jaki wynik, a on że przegraliśmy z Belgią to sobie myśle, że na pewno musieliśmy wygrac. wchodze na onet a tu taki szok

mam nadzieję, że wezmą się w garśc, jeszcze nic nie jest stracone !
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:13   #689
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
ja dopiero wróciłam ze szkoły, pytam się taty jaki wynik, a on że przegraliśmy z Belgią to sobie myśle, że na pewno musieliśmy wygrac. wchodze na onet a tu taki szok

mam nadzieję, że wezmą się w garśc, jeszcze nic nie jest stracone !
Mnie już nawet nie chodzi o fakt, że przegrali, ale o to, w jakim stylu to zrobili. Serio, aż przykro było patrzeć.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:25   #690
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Siatkarze górą!

ehh nie oglądałam meczu, ale sam wynik mnie zszokował.

ostatnio tyle się mówiło o Mariuszu, a to że powinien jechać na me a to znów, że lepiej nie itd. wydaje mi się, że przez to atmosfera mogła się zepsuć, a jak atmosfera zła to już praktycznie koniec

zobaczymy jak będzie jutro...

mam nadzieje, że ten pech wreszcie się od nich odwróci.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.