Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-30, 13:32   #4591
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

U Kamila ok mówisz? Nie byłam jeszcze - może kolejnym razem coś wyjdzie, zależy od tego jakie będą mieli terminy pozostali.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 17:59   #4592
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczynki mieszkam w Krakowie od tygodnia polecicie fryzjera w okolicach Rynku lub Prądnika Czerwonego/Olszy 2.
Chce podciąć tylko grzywkę.

: roza:
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 20:04   #4593
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez dziefczynka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mieszkam w Krakowie od tygodnia polecicie fryzjera w okolicach Rynku lub Prądnika Czerwonego/Olszy 2.
Chce podciąć tylko grzywkę.

: roza:
W okolicach Rynku kojarzę Creative Cut. Ja byłam u Radka i było ok

Macie doświadczenie z koloryzacją u Ewy Warmuz z Hair ClubLaBush?
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:22   #4594
kateiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja bylam u Ewy Warmuz na koloryzacji i strzyzeniu. Polecila mi ja kolezanka, ktora od dawna do Niej chodzi. Nie bylam zdecydowana co chce zrobić ale po konsultacji wybralysmy kolor, wyszedl super Bylam bardzo zadowolona z mojej nowej fryzury
kateiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 10:07   #4595
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczynki jeszcze jedno szybkie pytanko. Okolice bronowickiej ścięcie grzywki?

Bardzo proszę polecicie kogoś?:cmo k:
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 09:59   #4596
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecacie może konkretnego fryzjera z salonu Colette?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 20:55   #4597
rozowy_wieloryb
Raczkowanie
 
Avatar rozowy_wieloryb
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej, nie moge w necie znalezc aktualnej listy salonow w Krakowie, ktore wspolpracuja z fundacja rak&roll i dla ktorej moza oddac wlosy na peruki dla chorych ktore stracily wlosy po chemii. Wiecie ktory obecnie salon oferuje taka usluge?
rozowy_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 09:57   #4598
kasian85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja osobiście korzystam z usług fryzjera na kazimierzu, przedtem to byl La grand a teraz jakos inaczej sie nazywa, w kazdym badz razie chodze tam od dlugiego czasu do p. Ani i jest mega po prostu niesamowita!!!
__________________

kasian85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 21:58   #4599
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkich
Po prawie 2 miesiącach poszukiwań i umawiania się do dziesięciu fryzjerów (najpierw umówiłam się do Aldony w KHC, potem odszukałam Kamila bo wyczytałam tu na wątku, że warto więc odwołałam tam i umówiłam się do niego, ale w końcu po poleceniu przez znajomych udałam się do Agnieszki Jabłońskiej - tej która wcześniej pracowała w KHC) jestem gotowa się podzielić opinią. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrej i kreatywnej fryzjerki, z pomysłem i niesamowitym wyczuciem to mogę z czystym sumieniem polecić Agnieszkę Jabłońską. Zrobiła mi rewelacyjny kolor , pięknie ścięła oraz zrobiła rewelacyjną próbną fryzurę ślubną Jestem nią zachwycona i ze spokojnym sumieniem mogę ją polecić.
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:48   #4600
kiniasekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć Wszystkim !
Poszukuje Bardzo dobrego fryzjera w Krakowie, który potrafi zająć się cienkimi i trochę przerzedzonymi włosami. Dodatkowo są one kręcone więc już wogóle masakra:/ Chciałabym żeby ( w miarę możliwości) ukryć to co trzeba, dobrać kolor, dobrać fryzure do twarzy... Kompleksowo jednym zdaniem
kiniasekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:30   #4601
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A mnie ostatnio wkurzyło takie zachowanie fryzjerki, byłam na farbowaniu. Fajnie, fajnie pofarbowane, potem fryzjerka wysuszyła włosy na szczotce. I przy rachunku, za farbowanie plus za modelowanie

Wcześniej nawet się nie zająkneła, że wysuszenie na szczotce, dość pobieżne, to modelowanie. A może to norma?
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 12:39   #4602
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio wkurzyło takie zachowanie fryzjerki, byłam na farbowaniu. Fajnie, fajnie pofarbowane, potem fryzjerka wysuszyła włosy na szczotce. I przy rachunku, za farbowanie plus za modelowanie

Wcześniej nawet się nie zająkneła, że wysuszenie na szczotce, dość pobieżne, to modelowanie. A może to norma?
Z tego co widze, to chyba większość fryzjerzy modelują. No chyba, ze poprosisz ze jednak nie chcesz. Bo chyba nikt sie o to nie pyta czy chcesz.
Ja sama zawsze prosze bez.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:46   #4603
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Benderka raczej powszechna praktyka w salonach osiedlowych. Czesto jest to usluga, o której dowiadujesz się po fakcie.
Za to doceniam fryzjerów, którzy mają to w cenie usługi - najczęściej przy strzyżeniu - własnie po to, że na wyprostowanych/ ułożonych włosach łatwiej skorygować cięcie.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:55   #4604
elmostreet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z czystym sumieniem polecam Salon Pani Magdy Figiel . Ciecie robił mi Pan Bartek a koloryzacje Magda. Są jednym z nielicznych salonów gdzie można liczyć na genialna fryzurę bez wiedzenia co sie chce , Pani Magda napewno nie zrobi krzywdy na głowie podejście do klienta, przepyszna kawa, muzyka, wystrój , wszystko na szóstkę ! warto poczekać chwilkę na termin , napewno sie opłaci
elmostreet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 15:23   #4605
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio wkurzyło takie zachowanie fryzjerki, byłam na farbowaniu. Fajnie, fajnie pofarbowane, potem fryzjerka wysuszyła włosy na szczotce. I przy rachunku, za farbowanie plus za modelowanie

Wcześniej nawet się nie zająkneła, że wysuszenie na szczotce, dość pobieżne, to modelowanie. A może to norma?
Chodziłam do różnych salonów i zawsze fryzjerki pytały (albo z góry albo gdy farbowanie już zbliżało się do końca) czy chcę modelowanie oraz czy chcę podcięcie końcówek.
Jeden raz kilka lat temu miałam sytuację w salonie sieci Trendy gdy fryzjerka dwukrotnie się pytała w trakcie farbowania czy chcę modelowanie i ja dwukrotnie odpowiadałam, że nie. Po czym zabrała się za modelowanie. Pomyślałam, że skoro odmówiłam to może zdecydowała się za potraktowanie to jako gratisu (zwłaszcza że włosy miałam długie więc spokojnie na samej usłudze farbowania zarobiła), przy rachunku okazało się, że kwota za modelowanie została dopisana.
Najlepiej przy umawianiu się telefoniczny i potem jeszcze drugi raz gdy już jesteś w salonie wyraźnie powiedzieć, że samo farbowanie, bez modelowania.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 14:16   #4606
annamjlu
Przyczajenie
 
Avatar annamjlu
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Karolinę z Black Pearl na Szlaku, ale tylko i wyłącznie tą Panią, ponieważ kiedyś oddałam swoje włosy w ręce innej fryzjerki co okazało się tragedią, z tego względu już tam nie chodzę.
Kruczek Hair Concept... dramat, koloryzacja czy to coś co wymyślił fryzjer to jakaś porażka. Prosiłam o podcięcie końcówek na tyle na ile są zniszczone, a niepodcinane były około 4 mies, fryzjer podciął pół centymetra, wyszarpał i połamał mi mnóstwo włosów . Opowiada brednie na temat kosmetyków które tam sprzedają. Kiedy poprosiłam o termin na podcięcie końcówek u innego fryzjera (wydaje mi się niedorzeczne umawianie się na podcięcie końcówek w innym salonie po wydaniu 300 zł na wizytę ) zostałam poinformowana , że 'poprawki' może dokonać jedynie ten sam pan który wcześniej niszczył mi włosy , więc podziękowałam.
Wczoraj byłam w salonie Maniewski przy Rynku, efekty koloryzacji są bardzo fajne, fryzjerzy troszczą się o samopoczucie klienta i jestem zadowolona z refleksów, które zatuszowały błędy poprzednich 'mistrzów' koloryzacji
Za dwa miesiące napewno wybiorę się tam znowu.
Pozdrawiam
annamjlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 13:28   #4607
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kiniasekkk Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim !
Poszukuje Bardzo dobrego fryzjera w Krakowie, który potrafi zająć się cienkimi i trochę przerzedzonymi włosami. Dodatkowo są one kręcone więc już wogóle masakra:/ Chciałabym żeby ( w miarę możliwości) ukryć to co trzeba, dobrać kolor, dobrać fryzure do twarzy... Kompleksowo jednym zdaniem
Miałam dokładnie to samo - zadzwoń do Szymona Kaczmarzyka. Zakładam, że to ogarnie - u mnie mu się udało ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 09:56   #4608
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć wszystkim

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś fajnego i taniego fryzjera w rejonie Nowej Huty i okolicach? Potrzebuję zrobić fryzurę na wesele koleżanki, ale jednocześnie w żadnym wypadku nie chciałaby sobie zniszczyć włosów, bo mój ślub też lada moment
Bardzo proszę o pomoc, bo przeszukałam już masę stron i dalej nie znalazłam nic ;//
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 20:40   #4609
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś fajnego i taniego fryzjera w rejonie Nowej Huty i okolicach? Potrzebuję zrobić fryzurę na wesele koleżanki, ale jednocześnie w żadnym wypadku nie chciałaby sobie zniszczyć włosów, bo mój ślub też lada moment
Bardzo proszę o pomoc, bo przeszukałam już masę stron i dalej nie znalazłam nic ;//
Polecam salon na os Dywizjonu 303. Nie pamiętam czy jakoś się nazywa, ale fryzjerzy to Ania i Paweł.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 22:22   #4610
Quiyanca
Raczkowanie
 
Avatar Quiyanca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś fajnego i taniego fryzjera w rejonie Nowej Huty i okolicach? Potrzebuję zrobić fryzurę na wesele koleżanki, ale jednocześnie w żadnym wypadku nie chciałaby sobie zniszczyć włosów, bo mój ślub też lada moment
Bardzo proszę o pomoc, bo przeszukałam już masę stron i dalej nie znalazłam nic ;//
o, ja też poproszę
__________________
Zapuszczanie naturalnych włosów - od 20.01.2014
CEL: 60 cm - 01.12.2015 - osiągnięty
Quiyanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:53   #4611
_kari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kogo polecacie do cieniowania prostych włosów. Ciężko mi trafić na fryzjera który zna pojecie cieniowanie i nie uciacha mi włosów chamsko nożyczkami tylko sprawi że będą się układać w ładne warstwy. Najlepiej maszynk
_kari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:43   #4612
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zapytaj u Kaczmarzyka, nie zawsze u niego jest łatwo z terminami, ale może się załapiesz. Fajny gość, ale przede wszystkim ktoś mający pojęcie o temacie.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:28   #4613
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio wkurzyło takie zachowanie fryzjerki, byłam na farbowaniu. Fajnie, fajnie pofarbowane, potem fryzjerka wysuszyła włosy na szczotce. I przy rachunku, za farbowanie plus za modelowanie

Wcześniej nawet się nie zająkneła, że wysuszenie na szczotce, dość pobieżne, to modelowanie. A może to norma?
Dotychczas byłam przekonana, że suszenie włosów na szczotce a nawet dodatkowo prostownicą to norma. Po ostatniej wizycie u fryzjera już wiem, że niekoniecznie. Fryzjerka zapytała mnie wprawdzie czy modelować włosy po strzyżeniu . Odmówiłam, bo pytanie mnie zaskoczyło.Sądziłam, że chodzi jej o jakąś wyszukaną fryzurę. Byłabym skłonna dopłacić za to modelowanie, bo spodziewałam się, ze z salonu, który pracuje na kosmetykach Kerastase wyjdę z lśniącymi i gładkimi włosami. Tymczasem wyszłam nie tyle z suchymi co przesuszonymi włosami, ułożonymi gorącym powietrzem suszarki i palcami. Za strzyżenie zapłaciłam 65 zł (włosy półdługie).
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 11:54   #4614
milatt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja ostatnio bylam na farbowaniu w salonie KHC. Chcialam rozjasnic wlosy z brazu na jasny braz a wyszlam z czarnymi w zolte pasemka! Mimo ze tlumaczylam ze nie chce uzyskac czegos takiego. Zaplacilam naprawde duzo a po wizycie bieglam po farbe zeby ratowac wlosy. Nigdy wiecej. Naprawde spodziewalam sie czegoś dobrego po dość drogim salonie i jeszcze moja fryzjerka była bardzo nieuprzejma. Czy znacie jakiegos dobrego fryzjera w Krakowie ktory podrownalby mi kolor wlosow za jakis czas?
milatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 12:11   #4615
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez milatt Pokaż wiadomość
Ja ostatnio bylam na farbowaniu w salonie KHC. Chcialam rozjasnic wlosy z brazu na jasny braz a wyszlam z czarnymi w zolte pasemka! Mimo ze tlumaczylam ze nie chce uzyskac czegos takiego. Zaplacilam naprawde duzo a po wizycie bieglam po farbe zeby ratowac wlosy. Nigdy wiecej. Naprawde spodziewalam sie czegoś dobrego po dość drogim salonie i jeszcze moja fryzjerka była bardzo nieuprzejma. Czy znacie jakiegos dobrego fryzjera w Krakowie ktory podrownalby mi kolor wlosow za jakis czas?
Trafiłaś do nich niestety po wymianie trzech fryzjerów, którzy zapracowali na dobrą opinie tego salonu (oczywiście poza właścicielem) Ja chodzę do Agnieszki Jabłońskiej, która też tam pracowała - zobacz sobie jej fb - ma mnóstwo zdjęć ze swoimi pracami jak również z tego co kojarzę dużo osób idzie do niej po nieudanej koloryzacji - ma dziewczyna wiedzę i umiejętności i umie pomoc
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 12:24   #4616
milatt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Trafiłaś do nich niestety po wymianie trzech fryzjerów, którzy zapracowali na dobrą opinie tego salonu (oczywiście poza właścicielem) Ja chodzę do Agnieszki Jabłońskiej, która też tam pracowała - zobacz sobie jej fb - ma mnóstwo zdjęć ze swoimi pracami jak również z tego co kojarzę dużo osób idzie do niej po nieudanej koloryzacji - ma dziewczyna wiedzę i umiejętności i umie pomoc
Dzieki! Mam na glowie dramat po tej wizycie. Mam nadzieje ze pomoze..
milatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:00   #4617
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam Was, wiecie może który salon fryzjerski ma w swojej palecie kolorów kolor fioletowy bądź niebieski i nie spierdzieli roboty?
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:02   #4618
malutka_czarna
Raczkowanie
 
Avatar malutka_czarna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 68
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam pytanie, mam zamiar się wybrać do pana Kamila , który pracuje teraz u Kaczmarzyka na cieniowanie długich włosów. Chciałabym wiedzieć czy polecacie Kamila jeśli chodzi o ścinanie włosów? Ktoś był tam może też na koloryzacji?
malutka_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 22:02   #4619
Benderka
Przyczajenie
 
Avatar Benderka
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też mam kiepskie doświadczenia z KHC, byłam u Roberta. Narzucał mi swoją wizję, pocieniował mi dziko włosy, które odrastają do tej pory, wmuszał we mnie skośna grzywkę, ale udało mi się asertywnie odmówić, z czego był chyba niezadowolony bo robił dziwne miny

Ostatnio szukałam dla cioci fryzjera "na dziś" i udało się u Dominiki z Fryzoteki na Kazimierzu. Ktoś zna?
Benderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 09:48   #4620
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez malutka_czarna Pokaż wiadomość
Mam pytanie, mam zamiar się wybrać do pana Kamila , który pracuje teraz u Kaczmarzyka na cieniowanie długich włosów. Chciałabym wiedzieć czy polecacie Kamila jeśli chodzi o ścinanie włosów? Ktoś był tam może też na koloryzacji?
Ja u Kamila ścinałam się raz i dość mocno wyperswadował mi wtedy cieniowanie długich włosów, ma swój punkt widzenia i potrafi wytłumaczyć czemu radzi ciąć tak a nie inaczej. Mi wtedy doradził tylko podrównanie, tnie dobrze, włosy układały się super.

W czerwcu idę do niego znowu, ale nie byłam jeszcze w salonie Kaczmarzyka, więc nie wiem jak tam jest w szczegółach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.