Schudnąć 20-30kg część III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 22:54   #2881
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
melonade oooo, to super, że nie będę mieć pustego pola dziękuję
Sama nie wiem... Ale widzę już dzisiaj, że żaden "detoks" tudzież po prostu zmiana lub zaostrzenie rygoru nie wchodzi w grę. Muszę się ogarnąć i wkręcić w zdrowe jedzenie na nowo. Bo powiem Ci, siedzę teraz na kanapie rozwalona, tv w tle i już mam myśli żeby zjeść coś niezdrowego, że przecież OD JUTRA będę jeść ok, że nic to nie zmieni jak wpierniczę teraz turbo tłustą i niezdrową kanapkę. Najgorsze jest to, że wiem, że zaszkodzi teoretycznie, ale chcę PIZZĘ. Jest źle.
No coooo Ty. Myślę, że moim nowym celem będzie 62 kg, bo na tym badaniu wyszło mi, że powinnam ważyć właśnie 62, 5 Także poproszę o wpisane 62 jako nowy cel Kochana



Jutrzejszy jadłospis, którego MUSZĘ trzymać się w 100 %

1. 20 g nasion chia, zalane szklanką mleka 2 % + pół serka homogenizownego + borówki
2. sałatka (pomidor, papryki kolorowe, cebula, ogórek, sałata) z kus kusem, około 40 g kaszy
3. indyk pieczony + brokuł z patelni z pomidorami, cebulką, papryką z odrobina mozzarelli
4. mniejsza porcja obiadu
5. jajecznica z 2 jaj na szynce + serek wiejski z rzodkiewką i szczypiorkiem
Aaa no to jesteś teraz w takim stanie jak ja.
Wpisane 62. Ciekawa jestem wyników z tego Twojego ważenia bajeranckiego.

To czekam jutro na relacje ze 100% wykonanego planu!!

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Mel u mnie pogoda dzisiaj była MEGA. Wyjątkowo ładny dzień, bezchmurnie, cieplutko, nie zdarza się to zbyt często na Pomorzu niestety, więc cieszyłam sie jak dziecko
Aaa miałam Cię zapytać- nadal masz taki zapiernicz, czy już trochę spokojniej?
I drugie pytanie: kiedy będziesz robić ten tydzień bez soli? Bo jestem bardzo ciekawa tego eksperymentu
Zazdroszczę pogody!
Dalej. Chyba muszę się nauczyć z tym żyć, bo nie zapowiada się, żeby było lepiej. Co się z jednej rzeczy wykopię to przychodzi druga. Przez mój główny powód ostatniej załamki dużo rzeczy się pozmieniało już pewnie permanentnie, czego się nie spodziewałam, także praktycznie wszystkie plany i założenia muszę pozmieniać.
No, jak mówiłam, muszę zostać mistrzem organizacji, inaczej będzie klapa.
Co do soli - nie mam pojęcia, w ogóle o tym zapomniałam. Póki co, jak mówiłam miałam tydzień z fast foodami i słodyczami, także bez komentarza. Ogólnie nadal solę sporadycznie i póki co mi to wystarczy. Eksperyment chętnie przeprowadzę, ale tylko w momencie, kiedy będę mieć trochę luzu, a w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy się nic takiego nie zapowiada raczej.
Z innych dziwnych rzeczy sobie wymyśliłam, że spróbuję oil pulling, tylko codziennie przypomina mi się to po śniadaniu, a to trzeba robić na czczo.
Coraz częściej mam wrażenie, że non stop tylko chcę coś zacząć, coś zmienić itp. i na chceniu się kończy. Niedobrze!
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 23:06   #2882
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Hej dziewczyny
Ja właśnie wróciłam z wyjazdu eh.. trochę alkoholu i dzisiejszy dzień jeżeli chodzi o jedzenie to jakaś masakra . Prawie się spóźniłam na pociąg więc nawet nie miałam jak zrobić jedzonka [ jedynie skkroiłam pomidora i mozzarelle].
1. Mozzarella z pomidorem
2. koktajl arbuz z mandarynką i jogurtem
no i wypiłam cole zero ( taka moja silna wola, ale od jutra już ciskam dalej. No i może jak będzie ładna pogoda to się na rower wybiorę

pretty jak tam jazda autem ? dałaś radę ?

No i jak tam zadowoleni z nowego prezydenta bo ja to jestem załamana
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg

Edytowane przez madziulkasys
Czas edycji: 2015-05-24 o 23:08
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 00:04   #2883
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Monte: nooo, dziki to byki cioteczka pewnie może i będzie pozytywnie zaskoczona tym, co uda mi się osiągnąć, ale dalej się będzie mądrzyć. Już to przerabiałam dzięki za miłe słowa

Unex: nienawidzę zdjęć, serio. Tak samo jak Ty ;_; przyjdzie czas, kiedy nie będziemy się wstydziły tego, jak wyglądamy

Madziulka: każdemu trzeba dać szansę, nie ma co oceniać bez rzeczywistych wyników jego pracy
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 05:38   #2884
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Jadę do pracy właśnie, wracam rowerkiem Może znajdę nawet czas zeby wieczorem zrobic jakaś Chodakowska Dam znać i zamelduje
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 08:20   #2885
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Melduję się po wakacjach. Wagowo nie jest źle, ale trochę na plusie. Mam nadzieję, że szybko zniknie.

Urlop zdecydowanie był za krótki ale właściwie to cieszę się, że mam ten wyjazd już z głowy...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 08:36   #2886
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

A mnie się marzy urlop szkoda, że muszę jeszcze tyle czekać na niego.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 09:21   #2887
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
A mnie się marzy urlop szkoda, że muszę jeszcze tyle czekać na niego.
Hej wszystkim.

U mnie tez..a zeby bylo smieszniej mamy odzielnie urlop z tz-etem i za chol... nie da sie ustawic razem o podrozy poslubnej(z braku urlopu) tez mozemy pomarzyc raczej.
Smutno mi bo pojade na wakacje do siostry sama.. (to beda te moje wakacje)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 10:21   #2888
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Coś się pomieszało w poprzedniej tabelce, więc wstawiam poprawioną. 22p.jpg
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 14:38   #2889
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Unex, nurek dzięki
nurek a co u Ciebie? dalej brak weny do odchudzania, czy jest już lepiej? Do roboty kochana, bo lato blisko i chcemy założyć ładne kiecki
wiesz co wena się pojawiła jakoś w sobotę ale weekend spędziłam u rodziców więc wiedziałam, że szanse na ładne jedzenie i na ruch są zerowe;/
ale wczoraj wieczorem powtrzymałam się już od ciastka w kawiarni tylko wybrałam kawę i przeszłam 5km więc zawsze coś
dziś jest już prawie dobrze gdyby nie słodka bułka która wciągnęłam...


mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej i wrócę na właściwe tory
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:05   #2890
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Melonade Pokaż wiadomość
O jaaa, ale super!
Mogłabym mieć taką lodówkę. Tylko awokado i limonek nie trzyma się w lodówce .
ja limonki trzymam w lodówce, natomiast gruszki i jabłka nie

Cytat:
Napisane przez ciao_ewa Pokaż wiadomość
pozeczkowa no heeej Kochana ! Widzę, że piękna waga w tym tygodniu ! 7 coraz bliżej ! Jak tam siłka ?
byłam chora, więc nie byłam od piątku do czwartku ale w czwartek zebrałam dupę i poszłam poćwiczyć przed pracą, pojechałam do miasta rowerem, poćwiczyłam, prosto z siłki autobusem do pracy, a w piątek poszłam pieszo na siłkę a wróciłam tym zostawionym tam rowerem wczoraj miałam iść ale padłam na ryj po pracy, byłam totalnie bez energii... dzisiaj jadę rowerem do mojej mamy więc dawka ruchu zapewniona (łącznie będzie jakieś 10km), a jutro siłka znowu podoba mi się, polubiłam się z taką maszyną:


Unex, wiem o czym mówisz... ja nienawidzę jeździć do moich przyszłych teściów, bo teściowa zawsze, ku**a zawsze coś "przypadkiem" uszczypliwie rzuci... najgorzej w życiu się poczułam jak schudłam 30kg i słowem się nie odezwała, a po kilku miesiącach jak 19kg mi wróciło, to z takim zadowoleniem w głosie rzuciła "co, jojo?". jakby się cieszyła kiedy coś mi się nie uda... ale jeszcze jej pokażę! i Ty swojej też!

menu dzisiejsze:
5:00 płatki śniadaniowe z mlekiem 2%
9:00 garść orzechów (w formie gotowej przekąski, 90kcal)
10:30 kanapka z chleba pełnoziarnistego (podwójna) z wędliną, papryką i zielonym ogórkiem, jabłko, pół banana
15:00 zupa pomidorowa z soczewicą
17:30 kawałeczek ciasta u mamy z okazji dnia matki, herbata
20:00 twaróg półtłusty z łyżką jogurtu naturalnego, pół zielonego ogórka i 10 rzodkiewek

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

aaa poza tym to wróciła z długiego (około dwumiesięcznego) urlopu jedna dziewczyna dzisiaj do pracy i powiedziała mi, że schudłam coś mi się zdaje że trochę oszukuje, dawno mnie nie widziała to może jej się pomyliło ale i tak miło!

a sama po sobie zauważyłam, że schudły mi nogi. już PRAWIE nie ocierają mi się udka jak chodzę
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75

Edytowane przez pozeczkowa
Czas edycji: 2015-05-25 o 15:02
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:09   #2891
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

U mnie tez..a zeby bylo smieszniej mamy odzielnie urlop z tz-etem i za chol... nie da sie ustawic razem o podrozy poslubnej(z braku urlopu) tez mozemy pomarzyc raczej.
Smutno mi bo pojade na wakacje do siostry sama.. (to beda te moje wakacje)

Moze nie będzie aż tak złe i pracodawcy zgodzą sie jak np powiecie ze chcecie chociaż na podróż poślubna jechać razem oni wtedy idą trochę na rękę !))

JeZuuuss ja muszę tyłek ruszyć i na rower myknac bo tak sie zasiedziałam dzis ;((


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Pozeczkowa gratulacje schudnięcia z nóg !!Teściową się nie przejmuj! I moze koleżanka nie przesadza prawdę Ci zawsze powie osoba która Cię długo nie widziała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg

Edytowane przez madziulkasys
Czas edycji: 2015-05-25 o 15:23
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 15:14   #2892
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Mel biedna jesteś z tymi wszystkimi problemami, ktore się pietrzą nad głową, mam nadzieję że Ci się wszystko pouklada i będzie dobrze
Najważniejsze to żebyś się zaczęła porządnie wysypiać, bo się wykończysz na dłuższą metę
Miss a gdzie byłaś na urlopie?
Szczurku noo pobiłam chyba rekord własnej prędkości w bieganiu jak spierniczalam
nurek to od jutra już nie grzesz więcej i do roboty A na rolkach coś jeździsz?
pozeczkowa co za teściowa jakaś musi być strasznie wredna skoro tylko czeka na Twoje potknięcia, masakra
za ćwiczenia


Ide dzisiaj na 18:00 na pilates, a później może na bodyroll. Chociaż pogoda jest taka super, że może zamiast masażu będą jednak rolki, dzisiaj co prawda nie planowałam, ale nosi mnie przy takim ciepełku za oknem
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:28   #2893
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
pozeczkowa co za teściowa jakaś musi być strasznie wredna skoro tylko czeka na Twoje potknięcia, masakra
mamusia jedynaka, wolałaby pewnie żeby jedynak sobie jakąś supermodelkę przyprowadził a nie taką byle jaką tłustą kluskę
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:32   #2894
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
mamusia jedynaka, wolałaby pewnie żeby jedynak sobie jakąś supermodelkę przyprowadził a nie taką byle jaką tłustą kluskę
Hmm przestań każda kobieta jest ładna i ma w sobie to coś. a po drugie ja uważam że liczy się wnętrze człowieka ! A jak dojdziesz do swojego celu to teściowej opadnie szczęka
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:41   #2895
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez madziulkasys Pokaż wiadomość
Hmm przestań każda kobieta jest ładna i ma w sobie to coś. a po drugie ja uważam że liczy się wnętrze człowieka ! A jak dojdziesz do swojego celu to teściowej opadnie szczęka
ja to wiem i T to wiesz, myślę, że wszystkie tutaj to wiemy... ale są ludzie, którzy jednak zakładają z góry, że ładniejsi i szczuplejsi są po prostu lepsi taki świat, co poradzisz.
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:46   #2896
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Dzieki dziewczyny, wszystkim z osobna, dzis mi juz troche lepiej, ale zroilam sobie drinka z tego wzystkiego wieczorem na odstresowanie o i tak
Ewa, nie wrzuce bo mi wstyd
Btw dzis rano weszlam na wage 82,9
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:55   #2897
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

pozeczkowa, Unex: ale macie mendy z teściowych, współczuję wam dziewczyny :x moja nie jest opryskliwa, bo ma 1.50m w kapeluszu (dosłownie xD), więc pewnie boi się odezwać, bo jakby taki wieloryb się na nią rzucił to by w powietrzu zdechła

pozeczkowa: soczewicowa piątka! u mnie też dziś taka zupka na obiad a tak w sumie, skoro i tak jest dla ciebie niemiła, to może weź jej powiedz, żeby się ogarnęła z takimi komentarzami? pomóc nie pomoże, a tylko wkâ˜☠â˜☠wia. buldog jeden


zjem i idę prysznic wziąć po tej siłce, dałam sobie wycisk muszę z samcem poważnie porozmawiać o kolejnym karnecie, bo szkoda mi zaprzepaścić wyników obecnych, a wiem że sama się nie zbiorę w domu na ćwiczenia. Poza tym te sztangunie, ojejuniu *-* jakbym regularnie na te zajęcia chodziła to i dupsko bym miała jak skarb i ręce ładne... uhm.
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.

Edytowane przez thenerdqueen
Czas edycji: 2015-05-25 o 15:57
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 16:31   #2898
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
ja limonki trzymam w lodówce, natomiast gruszki i jabłka nie


aaa poza tym to wróciła z długiego (około dwumiesięcznego) urlopu jedna dziewczyna dzisiaj do pracy i powiedziała mi, że schudłam coś mi się zdaje że trochę oszukuje, dawno mnie nie widziała to może jej się pomyliło ale i tak miło!

a sama po sobie zauważyłam, że schudły mi nogi. już PRAWIE nie ocierają mi się udka jak chodzę
Jak zużywasz całą limonkęna raz to może nie robi różnicy, natomiast jeśli sobie np. kroisz plasterki to taka wyjęta z lodówki szybciej straci świeżość.
Ja jabłek i gruszek też nie trzymam w lodówce, ale je akurat można, w przeciwieństwie np. do bananów.

Na pewno widać☠już po Tobie, super! No i nóg zazdroszczę nieziemsko!

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Mel biedna jesteś z tymi wszystkimi problemami, ktore się pietrzą nad głową, mam nadzieję że Ci się wszystko pouklada i będzie dobrze
Najważniejsze to żebyś się zaczęła porządnie wysypiać, bo się wykończysz na dłuższą metę

Ide dzisiaj na 18:00 na pilates, a później może na bodyroll. Chociaż pogoda jest taka super, że może zamiast masażu będą jednak rolki, dzisiaj co prawda nie planowałam, ale nosi mnie przy takim ciepełku za oknem
Nie chcę z siebie takiej ofiary robić. "Twardym trza być, a nie miętkim!" Jakoś dam radę, zostanę superwoman. Może jak to wszystko się skończy to się okaże, że mój pech na całe życie się wyczerpał i będzie tylko lepiej.
Ale dzięki za miłe słowa!

Zazdroszczę i pilatesu i ładnej pogody. Mnie dzisiaj kompletnie zlało. :/

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pozeczkowa Pokaż wiadomość
ja to wiem i T to wiesz, myślę, że wszystkie tutaj to wiemy... ale są ludzie, którzy jednak zakładają z góry, że ładniejsi i szczuplejsi są po prostu lepsi taki świat, co poradzisz.
Umówmy się, osobom szczupłym i ładnym jest w życiu po prostu łatwiej.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, wszystkim z osobna, dzis mi juz troche lepiej, ale zroilam sobie drinka z tego wzystkiego wieczorem na odstresowanie o i tak
Ewa, nie wrzuce bo mi wstyd
Btw dzis rano weszlam na wage 82,9
Należało Ci się.
Jeszcze będziesz pić drinka z satysfakcją świętując swoją wymarzoną sylwetkę.
__________________



Melonade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 17:00   #2899
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Monte- Jest tylko jedna ważna różnica miedzy rolkami i rowerem. Jeśli chodzi o rolki to ja mogę jeździć 1-1,5h tak po prostu, bez celu z muzyką w uszach. Jeśli chodzi o rower to wolę cel (sama jeżdzę, więc jakoś mit ak smutnao, a na rolkach tego nie mam). Dlatego cel "praca" na rowerze jest genialną dla mnie opcją. W jakiś wolny dzień pojadę sobie też do gdyni...zjeść obiad na plaży, który sobie w domu zrobię

Ciao Ewa- A ten przystojniak z siłki Cię troszkę nie motywuje?

Szczurku
- Pogoń samca!

Z pracy wróciłam rowerem

12,71km, 52:02 min, 455 kcal.

Teraz mam sporo roboty w domu (sprzątanie, pranie, gotowanie). Mam nadzieję, że szybko się wyrobię to jeszcze sobie coś poćwiczę w domu. Nie wiem czy Ewkę czy coś innego. Chociaż 10 min na ręce mel B. Nogi pracują na rolkach i rowerze, a rączki na urlopie.
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 17:55   #2900
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez madziulkasys Pokaż wiadomość
Moze nie będzie aż tak złe i pracodawcy zgodzą sie jak np powiecie ze chcecie chociaż na podróż poślubna jechać razem oni wtedy idą trochę na rękę !))
Wlasnie sie nie da przekombinowane na 100 % i nie idzie..poza legalnym urlopem(zostaje l4)
Widze ze jestes z Warszawy - wlasnie sie tam wybieram w wakacje do siostry -moze jakies spotkanie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:05   #2901
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Wlasnie sie nie da przekombinowane na 100 % i nie idzie..poza legalnym urlopem(zostaje l4)
Widze ze jestes z Warszawy - wlasnie sie tam wybieram w wakacje do siostry -moze jakies spotkanie?
szkoda w takim razie. bo jednak miesiąc miodowy jest raz w życiu

No oczywiście że możemy się spotkać a w jakim miesiącu planujesz przyjechać ?
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:29   #2902
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cytat:
Napisane przez madziulkasys Pokaż wiadomość
szkoda w takim razie. bo jednak miesiąc miodowy jest raz w życiu

No oczywiście że możemy się spotkać a w jakim miesiącu planujesz przyjechać ?
Koniec sierpnia ew poczatek wrzesnia.
Szkoda ze wszystkie daleko od siebie mieszkamy.
Jak ktoras jest z Poznania- to bede w Poznaniu od czwartku -kilka dni.
Bedziemy kombinowac.. po prostu firma tz-eta narzuca urlop z gory..
(w czerwcu) a pozniej on juz nie bedzie mial urlopu. ( a dluuga historia)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:37   #2903
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Soldus: tu właśnie się odzywa trochę mój zdrowy rozsądek, bo jeszcze mamy połowę szafy do spłaty. Remont korytarza się ciągnie w nieskończoność... a jeszcze lustro i wieszak trzeba kupić :/ no jak nic lepiej, żeby ta stówka z hakiem została w portfelu..
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:42   #2904
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Cześć mój weekend był trochę beznadziejny. Komunia i wizyta u teściowej spowodowała lekką nadwyżkę. Dodatkowo dziś czuję się okropnie słabo mi i kołuje mi się w głowie. Masakra. Mam za niskie ciśnienie a nic nie pomaga.
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:18   #2905
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Asia, "trochę beznadziejny" made my day cudowne określenie

9,237km rowerem pykło świetną malowniczą trasą nad brzegiem kanału ale to na tyle ruchu na dziś. mam nadzieję że te spalone 328 kalorii pokrywa kawałek jabłecznika zjedzony u mamy
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:21   #2906
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Ilo16na -> no to napewno będę w Warszawie .
Asia1905-> to chyba taka pogoda bo ja tez sie jakos złe czuje
Ja wróciłam z rowerku zrobiłam 7km tylko bo deszcz mnie złapał i pojechałam do domku ;( ale i tak ważne ze coś zrobiłam ;D
Moj dzisiejszy jadłospis
1 jajecznica 2jaja ze szczypiorkiem i pomidorkiem
2. 3 kawałki arbuza
4. Kurczak z makaronem i sosem z pomidora
5. Jogurt z truskawkami
6. 2 marchewki )))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:34   #2907
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Madziulka i produkty pszenne tylko i wyłącznie do tego obiadu były?
do jajecznicy dorzuć kromę chleba
do arbuza jakieś ziarno - orzechy nerkowca/słonecznik, sam nie jest pełnoprawnym posiłkiem
do kurczaka ile tego makaronu i jakiego? najlepiej ciemny
jogurt naturalny z truskawkami? możesz łyżeczkę płatków owsianych dosypać, ew domowej granoli

a te marchewki na kolację to śmiech na sali a nie posiłek. zjedz ze dwie kromki posmarowane cienko masłem/twarożkiem i do tego jakieś warzywo - ogór, pomidor, rzodkiewy?
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:43   #2908
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Schudnąć 20-30kg część III

Thenergueen obiad- 50g makaronu ciemnego 100g kurczaka i 100g pomidora
Zapomniałam napisać o 2 kromkach chlebka do śniadania
Tak kolacje miałam jogurt z truskawkami pózniej zjadłam jeszcze 2 marchewki
No właśnie nie mam nic w lodowce i dojadam to co mam dlatego tak dzisiaj krucho z tym jedzeniem ;( ale zaraz bd sie wybierała do sklepu żeby zrobić zakupili


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg

Edytowane przez madziulkasys
Czas edycji: 2015-05-25 o 19:45
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:46   #2909
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Madziula ale ty przecież nie idziesz spać w ciągu 30 min, żeby jeść tylko marchew i jogurt na kolację. Nie tędy droga będziesz się głodzić i za 2 tygodnie będziesz miała dietowania serdecznie dość. Idź do tego sklepu, kup sobie żarcie i zjedz normalną kolację, jak bozia przykazała. Przecież nie idziesz na pewno spać wcześniej niż 22:30 :P
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:49   #2910
madziulkasys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Schudnąć 20-30kg część III

Hmm no tak nie idę spać o 22:30 ale wiesz co ja ogólnie jestem przyzwyczajona do kolacji takiej ze jest jogurt i owoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Czas na zmiany !!

START!!
2015-05-21 --> 93.7 kg
2015-05-29 --> 92,3kg
madziulkasys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 18:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.