on nadal coś czuje do byłej.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 17:45   #1
oaleksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8

on nadal coś czuje do byłej....


Witam,
znamy się z facetem ok 3 miesięcy, bardzo się stara, jest opiekunczy, troskliwy, twierdzi, że oszalal na moim punkcie no ale, jest jedno duże ale...
Mam wrażenie, że on nadal coś czuje do swojej byłej. Na trzecim naszym spotkaniu opowiedział mi historię ich rozstania i przy okazji pokazał mi jej fotki na fb i profil obecnego faceta komentując ich przy tym niezbyt ładnie... Czasem wieczorami wsiadamy w auto i po prostu jeździmy po mieście, pewnego razu zajechaliśmy pod jej blok krążąc kilka razy (WTF!!!). Za każdym ale to za każdym razem kiedy przechodzimy koło jej pracy musi spojrzeć się w okno i tekst : oho już nas obserwuje. Opowiada jak jej mama cudownie gotowała, jaki miał z nią seks... może nie dosłownie, ale sugeruje, że jest bardzo dobra w te klocki...
Sama nie wiem co o tym myśleć... przesadzam? jestem przewrażliwiona ? HELP !
oaleksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 17:53   #2
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Nie mogłabym być z kolesiem który ciągle opowiada o swojej byłej
Istnieje prawdopodobieństwo, że nadal mu na niej zależy a jest z tobą bo myśli, że tamtej zrobi na złość.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:10   #3
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Cytat:
Napisane przez oaleksa Pokaż wiadomość
Za każdym ale to za każdym razem kiedy przechodzimy koło jej pracy musi spojrzeć się w okno i tekst : oho już nas obserwuje
Po tym pomyślałam, że jest z Tobą, żeby robić na złość byłej.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:12   #4
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Opowiada o byłej, rozpływa się nad jej mamą, krąży po jej osiedlu z tobą w samochodzie, patrzy w okno u niej w pracy... - po czym wnioskujesz, że oszalał na twoim punkcie? Bo widać kompletnie coś innego.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:25   #5
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Jesteś pocieszeniem albo sposobem na wzbudzenie zazdrości w byłej. Uciekaj.
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:48   #6
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

To wcale może nie być była.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:50   #7
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Boże..tez mnie kiedyś facet zabrał pod blok byłej..opowiadał o niej i o jej rodzinie.. Wytrzymałam to pół roku i podziękowałam panu bo nie chciało mi się dłużej być plastrem na rany..potem się opamiętal i chciał wrócić ale ja stety albo niestety nie uznaje powrotów. Zatem radzę Ci poważnie z nim pogadać albo po prostu dać sobie spokój bo normalne to na pewno nie jest.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 18:56   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Co jest ważniejsze - jego słowa o szaleństwie czy tęsknota za byłą i Twoje złe samopoczucie?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 19:32   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Cytat:
Napisane przez oaleksa Pokaż wiadomość
Witam,
znamy się z facetem ok 3 miesięcy, bardzo się stara, jest opiekunczy, troskliwy, twierdzi, że oszalal na moim punkcie no ale, jest jedno duże ale...
Mam wrażenie, że on nadal coś czuje do swojej byłej. Na trzecim naszym spotkaniu opowiedział mi historię ich rozstania i przy okazji pokazał mi jej fotki na fb i profil obecnego faceta komentując ich przy tym niezbyt ładnie... Czasem wieczorami wsiadamy w auto i po prostu jeździmy po mieście, pewnego razu zajechaliśmy pod jej blok krążąc kilka razy (WTF!!!). Za każdym ale to za każdym razem kiedy przechodzimy koło jej pracy musi spojrzeć się w okno i tekst : oho już nas obserwuje. Opowiada jak jej mama cudownie gotowała, jaki miał z nią seks... może nie dosłownie, ale sugeruje, że jest bardzo dobra w te klocki...
Sama nie wiem co o tym myśleć... przesadzam? jestem przewrażliwiona ? HELP !
UCIEKAJ. jedyna sensowna rada, bo wcale nie widać, żeby się zakochał. OSZALAŁ, ale nie na twoim punkcie, tylko zafiksował się na punkcie byłej.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:19   #10
oaleksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5162043 4]Co jest ważniejsze - jego słowa o szaleństwie czy tęsknota za byłą i Twoje złe samopoczucie?[/QUOTE]

Moje samopoczucie jest coraz gorsze, jak jakaś nastolatka wchodzę na jej profil i zaczynam się do niej porównywać.... chociaż jego opowieści o jej zachowaniu i sposobie bycia są raczej negatywne

jeszcze jedna dziwna sytuacja mi się przypomniała. Byliśmy na cmentarzu u jego dziadków, zeszliśmy na te bardziej przykre tematy śmierci i on mi opowiedział, że jego była kilka lat temu straciła dziecko. Smutne, wiadomo. W pewnym momencie doszliśmy do malutkiego grobu gdzie leży dziecko tej kobiety... po co mnie tam zaprowadził ???

Kiedyś po kolejnym przejściu pod oknami jej pracy i nieodłącznym odwróceniu przez niego głowy, zapytałam czy on coś ma jeszcze do tej kobiety... odpowiedź wiadoma "niee", słabo mnie to przekonało ....
oaleksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 20:24   #11
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Dla mnie patologia. W nowy związek wchodzi się po pogodzeniu się z poprzednim, a tutaj od razu widać, że facet nie potrafi zostawić tego co było kiedyś.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 20:54   #12
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Podejrzewam, że była rzuciła go dla innego, a teraz facet chce jej pokazać, że "wcale go to nie obeszło, bo zaraz miał nową laskę". Stąd te wycieczki, itd. Za chwilę zacznie wrzucać tysiące Waszych wspólnych zdjęć na fejsa Daruj go sobie. Coś mi mówi, że jakby nie spotykał się z Tobą, "chodziłby" z każdą pierwszą zainteresowaną nim dziewczyną, żeby pokazać własnie ową "obojętność".
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 21:58   #13
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Cytat:
Napisane przez oaleksa Pokaż wiadomość
Witam,
znamy się z facetem ok 3 miesięcy, bardzo się stara, jest opiekunczy, troskliwy, twierdzi, że oszalal na moim punkcie no ale, jest jedno duże ale...
Mam wrażenie, że on nadal coś czuje do swojej byłej. Na trzecim naszym spotkaniu opowiedział mi historię ich rozstania i przy okazji pokazał mi jej fotki na fb i profil obecnego faceta komentując ich przy tym niezbyt ładnie... Czasem wieczorami wsiadamy w auto i po prostu jeździmy po mieście, pewnego razu zajechaliśmy pod jej blok krążąc kilka razy (WTF!!!). Za każdym ale to za każdym razem kiedy przechodzimy koło jej pracy musi spojrzeć się w okno i tekst : oho już nas obserwuje. Opowiada jak jej mama cudownie gotowała, jaki miał z nią seks... może nie dosłownie, ale sugeruje, że jest bardzo dobra w te klocki...
Sama nie wiem co o tym myśleć... przesadzam? jestem przewrażliwiona ? HELP !
Jezusmaria jakbym czytała swój post sprzed 2 lat .

Miałam prawie identyczną sytuacje, facet ciągle gadał o byłej i widać było że nadal coś do niej czuł a mimo to mnie prawie na rękach nosił.

Pewnego dnia spotkał się z była za moimi plecami no i generelanie skończyło się rozstaniem bo nie umiał odpowiedzieć na proste pytanie czy nadal coś do niej czuje. Zadaj to pytanie swojemu facetowi i powiedz że odpowiedzi są tylko dwie A. tak, B. nie.

Nie moim zdaniem to nie ma sensu i przykro mi ale małe szanse na to, że on nagle przestanie ją kochać i zapomni, mimo że pewnie by chciał
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 07:32   #14
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Szaleje, ale za nią. Niepotrzebnie się porównujesz, ten związek tylko skopie Ci poczucie wartości i pewność siebie. Chyba nie chcesz wciąż wysłuchiwać o innej. Powiedz mu, co o nim myślisz i wiej.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 14:46   #15
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Cytat:
Napisane przez oaleksa Pokaż wiadomość
Moje samopoczucie jest coraz gorsze, jak jakaś nastolatka wchodzę na jej profil i zaczynam się do niej porównywać.... chociaż jego opowieści o jej zachowaniu i sposobie bycia są raczej negatywne

jeszcze jedna dziwna sytuacja mi się przypomniała. Byliśmy na cmentarzu u jego dziadków, zeszliśmy na te bardziej przykre tematy śmierci i on mi opowiedział, że jego była kilka lat temu straciła dziecko. Smutne, wiadomo. W pewnym momencie doszliśmy do malutkiego grobu gdzie leży dziecko tej kobiety... po co mnie tam zaprowadził ???

Kiedyś po kolejnym przejściu pod oknami jej pracy i nieodłącznym odwróceniu przez niego głowy, zapytałam czy on coś ma jeszcze do tej kobiety... odpowiedź wiadoma "niee", słabo mnie to przekonało ....
Niech to będzie najbardziej wyświechtany tekst który tu pada, ale powtórzę go: Zostaw tego kolesia dla własnego dobra.
Ewidentnie on ma coś to swojej byłej. Co to jest? Nie wiem, graniczy mi to miedzy miłością, a chorą obsesja na jej punkcie. On nie wyleczył się jeszcze z tego związku, i moim zdaniem bez pomocy psychologa się nie wyleczy.
Ty Autorko daj sobie spokój i poczekaj na kogoś kto na Ciebie zasługuje.
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 15:13   #16
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Owszem, on nadal cos czuje do bylej. Dziwi mnie, ze sie na takie traktowanie godzisz, to znaczy facet zabiera Cie pod jej blok i non stop o niej gada, a Ty sluchasz po czym porownujesz sie do niej na fejsie.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 10:59   #17
oaleksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi macie racje, on ma jakiegoś hopla na jej punkcie. Wczoraj przyznał się, że włamał się na jej konto na fb i przechwytywał jej rozmowy a to co napisała źle o nim zapisał i chciał się jakoś zemścić...
Po tym wyznaniu, powiedziałam mu, że nie chcę się już z nim być i następnym razem zanim zacznie się z kimś spotykać niech wyleczy się z byłej.
BTW ona ma na imię tak samo jak ja haha ciekawe czy to zbieg okoliczności
oaleksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:00   #18
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Uciekaj.

On dalej o niej nie zapomniał. A skoro ciągle o niej myśli, toteż mniej (albo wcale?) myśli o Tobie.

Ja bym nie chciała być "tą drugą", również i w tym przypadku.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:29   #19
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Cytat:
Napisane przez oaleksa Pokaż wiadomość
Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi macie racje, on ma jakiegoś hopla na jej punkcie. Wczoraj przyznał się, że włamał się na jej konto na fb i przechwytywał jej rozmowy a to co napisała źle o nim zapisał i chciał się jakoś zemścić...
Po tym wyznaniu, powiedziałam mu, że nie chcę się już z nim być i następnym razem zanim zacznie się z kimś spotykać niech wyleczy się z byłej.
BTW ona ma na imię tak samo jak ja haha ciekawe czy to zbieg okoliczności
Bardzo dobra decyzja
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 04:51   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

Dobrze zrobilas, a koles powinien skorzystac z pomocy jakiegos specjalisty, bo robi sie to troche chore. No i napisalabym do tej laski, zeby zmienila haslo, bo eks sie wlamal.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 08:43   #21
tomaszka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: on nadal coś czuje do byłej....

koleś ewidentnie nie przeżył jeszcze żałoby po eks....
tomaszka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-07 09:43:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.