Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 20:47   #2821
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Beeets: no to Twoja obietnica z tamtego wpisu też złamana
Obiecuję porawę

Korah, mnie też pasują wyglądem mydła kat burki. Wszystkie jej kosmetyki są w tym stylu. W jej prostocie jest czar
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:03   #2822
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
eukaliptus pachnie pieknie

Btw. przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z pracy a tu nie mam polskiej klawiatury (Ale o tym cicho SZA! )
Witaj, też tak uważam

Kwasisz się? Masz trądzikową cerę? Jakie kosmetyki i pielęgnację najbardziej preferujesz w przypadku tej dolegliwości

Ok, ja nic nie wiem, mnie tu nie było

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, mnie też pasują wyglądem mydła kat burki. Wszystkie jej kosmetyki są w tym stylu. W jej prostocie jest czar
Zgadzam się, nie wszystko musi wyglądać jak kula dyskotekowa, albo tort na kinderbal, żeby było piękne.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:37   #2823
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, też tak uważam

Kwasisz się? Masz trądzikową cerę? Jakie kosmetyki i pielęgnację najbardziej preferujesz w przypadku tej dolegliwości

Ok, ja nic nie wiem, mnie tu nie było
Tak naprawde to dopiero zaczelam, w Sobote minal pierwszy tydzien kuracji Effaclarem Duo (krem+"tonik"). Bardziej niz typowe tradzikowe wykwity moim problemem sa zaskorniki i podskorne "gule" ktore pojawily sie jakies 6 mcy temu i nie chca odejsc niezaleznie od tego co robie (a probowalam juz wszystkiego od nieuzywania niczego poprzez same podstawowe produkty, do pelnej 7-mio stopniowej pielegnacji cery). Mam nadzieje, ze effaclar pomoze chociaz nie ukrywam ze za duzo jeszcze nie wiem i caly czas sie ucze nt obchodzenia sie z kwasami (niby wcale nie takimi stezonymi ale zawsze)- duzo czytam, obserwuje .
Jak narazie zaczynam dzien od przemycia twarzy micelem (dotychczas uzywalam wspomnianego juz "pore minimizer"), nakladam filtr (wstrzymalam sie narazie od jakichkolwiek kolorowych produktow do twarzy) i tyle. Wieczorem zmywam oczy micelem, nastepnie buzie myje olejkiem lub czyscikiem z Organic Surge - w obu wypadkach uzywam cieplej "szmatki" ktora masuje twarz i potem myje twarz jeszcze raz jakims delikatnym zelem.
Jak narazie twarz lagodze alantanem codziennie wieczorem, po nalozeniu effaclaru, przed pojsciem spac.

Idealnie pewnie nie jest ale jak mowilam, caly czas sie ucze i poznaje
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !

Edytowane przez madzior22
Czas edycji: 2015-06-08 o 21:39
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 21:55   #2824
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Tak naprawde to dopiero zaczelam, w Sobote minal pierwszy tydzien kuracji Effaclarem Duo (krem+"tonik"). Bardziej niz typowe tradzikowe wykwity moim problemem sa zaskorniki i podskorne "gule" ktore pojawily sie jakies 6 mcy temu i nie chca odejsc niezaleznie od tego co robie (a probowalam juz wszystkiego od nieuzywania niczego poprzez same podstawowe produkty, do pelnej 7-mio stopniowej pielegnacji cery). Mam nadzieje, ze effaclar pomoze chociaz nie ukrywam ze za duzo jeszcze nie wiem i caly czas sie ucze nt obchodzenia sie z kwasami (niby wcale nie takimi stezonymi ale zawsze)- duzo czytam, obserwuje .
Jak narazie zaczynam dzien od przemycia twarzy micelem (dotychczas uzywalam wspomnianego juz "pore minimizer"), nakladam filtr (wstrzymalam sie narazie od jakichkolwiek kolorowych produktow do twarzy) i tyle. Wieczorem zmywam oczy micelem, nastepnie buzie myje olejkiem lub czyscikiem z Organic Surge - w obu wypadkach uzywam cieplej "szmatki" ktora masuje twarz i potem myje twarz jeszcze raz jakims delikatnym zelem.
Jak narazie twarz lagodze alantanem codziennie wieczorem, po nalozeniu effaclaru, przed pojsciem spac.

Idealnie pewnie nie jest ale jak mowilam, caly czas sie ucze i poznaje
Ja te gule miałam od kremów i olejów. Jak je odstawiłam, to problem się skończył. Natomiast kwasy powinny sobie dać radę z zaskórnikami, ale nie miałam Effaclairu. Co do alantanu, to uważaj, bo alantoina jak i d pantenol niwelują działanie kwasów. Temu czyścikowi Organic Surge się przyjrzę, w Pl jest dostępne tej marki mleczko oczyszczające, ale nie wiem czy to to samo, w każdym razie czaję się na nie, bo ma bardzo ładny bezolejowy skład (tzn oleje nie są bazą składu) i polecała je La Songerie, która ma podobną cerę. Polecam suplementację wit. C. Mi pomogła na zaskórniki, ale oczywiście kwasy stosuję od czasu do czasu tak czy siak. Ja ogólnie do oczyszczania twarzy preferuję mleczkowo-kremowe konsystencje, ale nietłuste, takie, żeby woda je bez problemu wymywała z porów, nie lubię zbytnio żeli, chociaż jak mi się trafi taki, co nie wysusza i łagodzi, to używam
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 22:07   #2825
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja te gule miałam od kremów i olejów. Jak je odstawiłam, to problem się skończył. Natomiast kwasy powinny sobie dać radę z zaskórnikami, ale nie miałam Effaclairu. Co do alantanu, to uważaj, bo alantoina jak i d pantenol niwelują działanie kwasów. Temu czyścikowi Organic Surge się przyjrzę, w Pl jest dostępne tej marki mleczko oczyszczające, ale nie wiem czy to to samo, w każdym razie czaję się na nie, bo ma bardzo ładny bezolejowy skład (tzn oleje nie są bazą składu) i polecała je La Songerie, która ma podobną cerę. Polecam suplementację wit. C. Mi pomogła na zaskórniki, ale oczywiście kwasy stosuję od czasu do czasu tak czy siak. Ja ogólnie do oczyszczania twarzy preferuję mleczkowo-kremowe konsystencje, ale nietłuste, takie, żeby woda je bez problemu wymywała z porów, nie lubię zbytnio żeli, chociaż jak mi się trafi taki, co nie wysusza i łagodzi, to używam
A widzisz, o alantanie nie wiedzialam, a mam wrazenie ze najbardziej mnie "lagodzil". Probowalam juz przeroznych kombinacji, z olejem, bez oleju, pianki, zele, kremy - przeszlam juz przez wszystko. Staralam sie porzadnie nawilzac (w mysl - tlusta ale sucha skora potrzebuje nawilzenia), no generalnie rece mi opadly po pewnym czasie. Postanowilam sie zawziac i dac Effaclarowi co najmniej miesiac - nigdy wczesniej nie uzywalam niczego z kwasem (nawet salicylowym) wiec trzymam kciuki za moja wlasna twarz.
Btw, mam wrazenie ze wszystko zaczelo sie po mojej przeprowadzce do Stanow - poprzednie dwa lata spedzilam w Polsce i wrocilam dopiero w zeszlym listopadzie. Jakos od tego momentu mnie tak zaczelo wysypywac, kolezanka mi mowi ze to dieta chociaz nie uwazam zeby jakos sie szczegolnie zmienila.

A czyscik jest dosc fajny, chociaz dopiero dosc niedawno go kupilam. Jako ciekawostka powiem ze polecany byl nawet przez Lise Eldridge (chociaz jak dla mnie nie jest to czynnik decydujacy o zakupie).

Dziekuje bardzo za wszelkie porady Jakos tak nie chcialam sie nikogo radzic w watku kwasowym - mam wrazenie ze tam to same stare wyjadaczki i ja taka jedna sierotka co pojecia nie ma bladego, troche nie na miejscu
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !

Edytowane przez madzior22
Czas edycji: 2015-06-08 o 22:11
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 22:17   #2826
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 691
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
A widzisz, o alantanie nie wiedzialam, a mam wrazenie ze najbardziej mnie "lagodzil". Probowalam juz przeroznych kombinacji, z olejem, bez oleju, pianki, zele, kremy - przeszlam juz przez wszystko. Staralam sie porzadnie nawilzac (w mysl - tlusta ale sucha skora potrzebuje nawilzenia), no generalnie rece mi opadly po pewnym czasie. Postanowilam sie zawziac i dac Effaclarowi co najmniej miesiac - nigdy wczesniej nie uzywalam niczego z kwasem (nawet salicylowym) wiec trzymam kciuki za moja wlasna twarz.

A czyscik jest dosc fajny, chociaz dopiero dosc niedawno go kupilam. Jako ciekawostka powiem ze polecany byl nawet przez Lise Eldridge (chociaz jak dla mnie nie jest to czynnik decydujacy o zakupie).

Dziekuje bardzo za wszelkie porady Jakos tak nie chcialam sie nikogo radzic w watku kwasowym - mam wrazenie ze tam to same stare wyjadaczki i ja taka jedna sierotka co pojecia nie ma bladego, troche nie na miejscu
Bo skóra nie od razu wróci do normalności. Najlepiej dać czas. Ale z własnego doświadczenia mogę jedynie podpowiedzieć, że olejami mojej tłustej cery nie nawilżę, a tylko pogorszę sprawę, więc jak już to raz na tydzień używam, a tak to wolę humektanty na co dzień.

Co do wątku kwasowego, to wiem, że dziewczyny wnerwiają się tylko o to, że wszystkie "nowe" osoby zadają dokładnie te same pytania
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-08, 23:06   #2827
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Tak naprawde to dopiero zaczelam, w Sobote minal pierwszy tydzien kuracji Effaclarem Duo (krem+"tonik"). Bardziej niz typowe tradzikowe wykwity moim problemem sa zaskorniki
Tak samo jest u mnie, ciągle masa zaskórników. I też zaczynam z nimi walczyć kwasami, w moim przypadku jest to tonik z Biochemii Urody AHA/BHA 10%. Najgorsze jest narazie powstrzymanie się przed rozdrapywaniem tych zaskórników, które przeradzają się w krostki. Też nie jestem zbyt doświadczona w tym temacie niestety :P
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 05:40   #2828
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bo skóra nie od razu wróci do normalności. Najlepiej dać czas. Ale z własnego doświadczenia mogę jedynie podpowiedzieć, że olejami mojej tłustej cery nie nawilżę, a tylko pogorszę sprawę, więc jak już to raz na tydzień używam, a tak to wolę humektanty na co dzień.

Co do wątku kwasowego, to wiem, że dziewczyny wnerwiają się tylko o to, że wszystkie "nowe" osoby zadają dokładnie te same pytania
W Polsce tez używałam olejów do pielęgnacji i nie miałam nigdy problemów, nie wiem, może powietrze mi nie służy
Jak narazie dam szansę Effaclarowi i zobaczymy co się urodzi.

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Tak samo jest u mnie, ciągle masa zaskórników. I też zaczynam z nimi walczyć kwasami, w moim przypadku jest to tonik z Biochemii Urody AHA/BHA 10%. Najgorsze jest narazie powstrzymanie się przed rozdrapywaniem tych zaskórników, które przeradzają się w krostki. Też nie jestem zbyt doświadczona w tym temacie niestety :P
Własnie oglądałam też kilka takich produktów (np. na Silk Naturals) ale chcialam zacząć trochę "delikatniej" i zobaczyć. Jak skończy mi się ten "tonik" z La Roche-Posay to może się zaopatrzę w ten z Silk Naturals


A tak abstrachując od tematu, pojechałam do tego TjMaxxa jak głupia koza (bo przecież mam bardzo ważny powód - zwrócić słuchawki za 8 dolca) i skończyło się na tym, że spędziłam 40 minut wokół kosmetyków ukradkiem robiąc zdjęcia dla Was. Mam nadzieję, że nie zdenerwuję Was tym wszystkim. Powiem Wam, że jak tak sobie oglądałam to wszystko to nawet przyszła mi myśl do głowy, że mogłabym Wam jakieś zakupy zrobić jakby były chętne, zwłaszcza na przecenie można niezłe łupy znaleźć, tylko ta przesyłka...

Tak czy siak, zdjęć jest tyle, że wrzuciłam je na hosta, żeby nie śmiecić wątku 50ma zdjęciami
https://imageshack.us/a/sRr4/

A w załącznikach moje zakupy: szamponu oczyszczającego szukam już od dawna ale nie sądziłam, że znajdę coś naturalnego a tu proszę - ciekawa jestem jak się sprawdzi. Krem Weledy spróbuję położyć na twarz na noc i zobaczymy jak się sprawdzi zamiast tego alantanu a mydełko to wszystko WASZA wina Ja - osoba kompletnie niemydlata, nie lubiaca i nie używająca mydeł w kostce, zakochana w żelach, kupiła swoje pierwsze w życiu mydełko. O tyle co się znam to jego skład wcale nie jest aż taki imponujący ale postanowiłam spróbować - co mi szkodzi

Miłego oglądania!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215916.jpg (61,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215856.jpg (56,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215841.jpg (49,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215815.jpg (73,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215710.jpg (52,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215751.jpg (59,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215807.jpg (51,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150608_215831.jpg (43,5 KB, 11 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:23   #2829
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
W Polsce tez używałam olejów do pielęgnacji i nie miałam nigdy problemów, nie wiem, może powietrze mi nie służy
Jak narazie dam szansę Effaclarowi i zobaczymy co się urodzi.



Własnie oglądałam też kilka takich produktów (np. na Silk Naturals) ale chcialam zacząć trochę "delikatniej" i zobaczyć. Jak skończy mi się ten "tonik" z La Roche-Posay to może się zaopatrzę w ten z Silk Naturals


A tak abstrachując od tematu, pojechałam do tego TjMaxxa jak głupia koza (bo przecież mam bardzo ważny powód - zwrócić słuchawki za 8 dolca) i skończyło się na tym, że spędziłam 40 minut wokół kosmetyków ukradkiem robiąc zdjęcia dla Was. Mam nadzieję, że nie zdenerwuję Was tym wszystkim. Powiem Wam, że jak tak sobie oglądałam to wszystko to nawet przyszła mi myśl do głowy, że mogłabym Wam jakieś zakupy zrobić jakby były chętne, zwłaszcza na przecenie można niezłe łupy znaleźć, tylko ta przesyłka...

Tak czy siak, zdjęć jest tyle, że wrzuciłam je na hosta, żeby nie śmiecić wątku 50ma zdjęciami
https://imageshack.us/a/sRr4/

A w załącznikach moje zakupy: szamponu oczyszczającego szukam już od dawna ale nie sądziłam, że znajdę coś naturalnego a tu proszę - ciekawa jestem jak się sprawdzi. Krem Weledy spróbuję położyć na twarz na noc i zobaczymy jak się sprawdzi zamiast tego alantanu a mydełko to wszystko WASZA wina Ja - osoba kompletnie niemydlata, nie lubiaca i nie używająca mydeł w kostce, zakochana w żelach, kupiła swoje pierwsze w życiu mydełko. O tyle co się znam to jego skład wcale nie jest aż taki imponujący ale postanowiłam spróbować - co mi szkodzi

Miłego oglądania!
Zdjecia z tj maxx nie chca mi sie wyswietlac

Piekne zakupy z organic house u mnie były tylko mydła w płynie. Szampon nigdy nie dotarł.
A mydelko z tajlandii masz w 100% naturalne. Znamy je
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:17   #2830
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

na holland&barett promocja dr organic 50% na kazdy kosmetyk powyzej 5 szt jesli jest ktos chetny to bede zamawiac

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2015-06-09 o 09:26
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:59   #2831
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Korzystacie z ebay.pl? Usiłuję wpisać adres dostawy i czepia mi się numeru telefonu. Nie wiem jak go wpisać.


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na holland&barett promocja dr organic 50% na kazdy kosmetyk powyzej 5 szt jesli jest ktos chetny to bede zamawiac
Co możesz polecić?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 11:19   #2832
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korzystacie z ebay.pl? Usiłuję wpisać adres dostawy i czepia mi się numeru telefonu. Nie wiem jak go wpisać.




Co możesz polecić?
odzywka arganowa
koncze wlasnie ostatnie opakowanie z poprzedniej promocji i robie zapasy: brzydal:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:35   #2833
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na holland&barett promocja dr organic 50% na kazdy kosmetyk powyzej 5 szt jesli jest ktos chetny to bede zamawiac
Chętnie bym wzięła dwa mydła w płynie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:23   #2834
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zdjecia z tj maxx nie chca mi sie wyswietlac

Piekne zakupy z organic house u mnie były tylko mydła w płynie. Szampon nigdy nie dotarł.
A mydelko z tajlandii masz w 100% naturalne. Znamy je
https://picasaweb.google.com/1159766...eat=directlink

Poprawilam linka, moze bedzie dzialac

__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:54   #2835
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Działa
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:35   #2836
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
https://picasaweb.google.com/1159766...eat=directlink

Poprawilam linka, moze bedzie dzialac

Wow!
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:19   #2837
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
https://picasaweb.google.com/1159766...eat=directlink

Poprawilam linka, moze bedzie dzialac

wiele marek się powtarza i u nas
natomiast jeszcze nigdy nie było u mnie z tych mydełek:
https://plus.google.com/photos/11597...77099627884157

czy pamiętasz, jak się nazywa marka tego mydła po lewej, co jest ucięte?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:55   #2838
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wiele marek się powtarza i u nas
natomiast jeszcze nigdy nie było u mnie z tych mydełek:
https://plus.google.com/photos/11597...77099627884157

czy pamiętasz, jak się nazywa marka tego mydła po lewej, co jest ucięte?
Nawet nie zauwazylam ze je ucielam, a tak ladnie je poustawialam do zdjecia...
Niestety nie pamietam marki, jezeli je kiedys zobacze to dam znac
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:49   #2839
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korzystacie z ebay.pl? Usiłuję wpisać adres dostawy i czepia mi się numeru telefonu. Nie wiem jak go wpisać.




Co możesz polecić?
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chętnie bym wzięła dwa mydła w płynie
jesli jestescie chetne na zamowienie to prosze o linki na priv jesli nie odp to prosze o info na watku gdyz moja skrzynka cos szwankuje ostatnio i nie wszystkie wiadomosci dochodza zamowienie bede skladac wieczorem ewetulanie jutro rano
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 12:20   #2840
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na holland&barett promocja dr organic 50% na kazdy kosmetyk powyzej 5 szt jesli jest ktos chetny to bede zamawiac
A na kiedy planujesz zamówienie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:45   #2841
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A na kiedy planujesz zamówienie?
dzis wieczorem/jutro rano
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 12:56   #2842
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Acha. Mnie by kusiło kilka rzeczy, tylko nie wiem czy nie na to samo by wyszło zamawiając z jakiegoś sklepu w Polsce (po doliczeniu przesyłki do PL i cła). Kiedyś pokusiłam się o zakupy B&BW (tez była jakas tego typu promocja) i z tymi dodatkowymi opłatami wyszło nawet drożej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 13:09   #2843
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Acha. Mnie by kusiło kilka rzeczy, tylko nie wiem czy nie na to samo by wyszło zamawiając z jakiegoś sklepu w Polsce (po doliczeniu przesyłki do PL i cła). Kiedyś pokusiłam się o zakupy B&BW (tez była jakas tego typu promocja) i z tymi dodatkowymi opłatami wyszło nawet drożej.
zadnych dodatkowych oplat typu clo nie ma odzywki z przesylka z uk wykochodza nie wiecej niz 20 zl zalezy od kursu funta. W pl np odzywka arganowa kosztuje powyzej 30 zl.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 13:28   #2844
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zadnych dodatkowych oplat typu clo nie ma odzywki z przesylka z uk wykochodza nie wiecej niz 20 zl zalezy od kursu funta. W pl np odzywka arganowa kosztuje powyzej 30 zl.
Aaaa bo to z Anglii?? Nie wiem co mi się uwidziało, że z USA
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 13:40   #2845
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Aaaa bo to z Anglii?? Nie wiem co mi się uwidziało, że z USA
tak z Anglii
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:48   #2846
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Acha. Mnie by kusiło kilka rzeczy, tylko nie wiem czy nie na to samo by wyszło zamawiając z jakiegoś sklepu w Polsce (po doliczeniu przesyłki do PL i cła). Kiedyś pokusiłam się o zakupy B&BW (tez była jakas tego typu promocja) i z tymi dodatkowymi opłatami wyszło nawet drożej.
dr. organic masz stacjonarnie w Krakowie w Galerii Krakowskiej. ceny bardzo ok.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:49   #2847
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ale mialam dzisiaj "przygode" z iHerb'em. Zlozylam wczoraj swoje pierwsz (sic!) od 4 lat zamowienie, akurat niekoniecznie naturalne
(maja akurat promocje na pedzle RT -20% i do tego dostalam jeszcze -$5 na pierwsze zamowienie wiec zestaw limitowanych pedzli "Nic choice" kosztowal mnie 18.99 a nie 40 tak jak np na stronie Targetu), chociaz dorzucilam sobie miniaturke Aroma Naturals, Extraordinary Soap, Tea Tree Eucalyptus, glownie zeby dobic zamowieniem do $20 i otrzymac darmowa przesylke.
Wszystkie zakupy tego typu zwykle otrzymuje do mojego biura bo tutaj jestem wiekszosc dnia i mam pewnosc ze nikt mi spod drzwi nie ciachnie paczuchy.

Zamowienie zlozylam 4 minut przed polnoca wczoraj, o 3 w nocy dostalam maila, ze moje zamowienie zostalo anulowane poniewaz naruszylam zasady korzystania z promocji "rewards"

Skontaktowalam sie z nimi i okazalo sie ze moja kolezanka z pracy rowniez zamawia od nich i ma wpisany tem sam adres dostawy co ja (adres biura) i jest to niezgodne z ich zasadami. Dzieki bogu Pan z ktorym rozmawialam byl bardzo przyjemny i "specjalnie dla mnie" udalo mu sie umozliwic te przesylke w to samo miejsce, a poniewaz juz teoretycznie wykorzystalam ten promocyjny kod na zamowienie to sam mi go manualnie nalozyl.
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !

Edytowane przez madzior22
Czas edycji: 2015-06-10 o 15:50
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 18:28   #2848
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja sobie daruje zamówienie dr organic. Do piątku mam net tylko w komórce i nie umiem tu wklejać linków.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 19:34   #2849
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Beeets: dotarły mydełka Jak paczka pachniała A ta rybka urocza

No to mogę brać się do obfocenia zbioru

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
dr. organic masz stacjonarnie w Krakowie w Galerii Krakowskiej. ceny bardzo ok.
Tylko że do Krakowa mam 100km

Zastanawiam się nadal nad opłacalnością, bo z tych produktów, które sprawdzałam cena przy aktualnym kursie funta jest niemal identyczna, a z kolei zaoszczędzone 50% może pokryć wysyłkę, a właściwie dwie (jedną ze sklepeu do effy, a drugą do mnie)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 19:37   #2850
LosMarianos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej, dziewczyny potrzebuję waszej pomocy! Szukam prezentu dla żony i w jednym ze sklepów internetowych znalazłem kosmetyki "Babuszka Agafii" jakieś rosyjskie sądząc po napisach. I teraz moje pytanie dobre to jest? Wie ktoś coś? :P
LosMarianos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.