Mamusie lutowe 2015 - cz. 3 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 10:56   #811
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

a jeszcze wam powiem że mój się turla ale źle bo za pomocą głowy
dziecko powinno robić obrót podkurczonymi nogami
no i to kolejny znak że trzeba ćwiczyć

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:13   #812
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Buu ja na ciemieniuche mam żel emolium. Nakladasz pół godziny przed kąpielą a potem zmywasz wodą

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Moja wlasnie podnosi nóżki wysoko razem z pupą i hyc jest częściowo na boku a częściowo na brzuszku
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:14   #813
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Buu ja na ciemieniuche mam żel emolium. Nakladasz pół godziny przed kąpielą a potem zmywasz wodą

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Moja wlasnie podnosi nóżki wysoko razem z pupą i hyc jest częściowo na boku a częściowo na brzuszku
tak to powinno być

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:16   #814
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Tak wygląda. Ada ma gęste włosy i po dwóch czy trzech myciach jest po problemie. Póki co to 2 razy miała ciemieniuche. A ten żel jest chyba nawet bezzapachowy albo pachnie bardzo delikatnie bo nie przypominam sobie jego zapachu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1433844869189.jpg (29,2 KB, 5 załadowań)
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:22   #815
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Dziewczynki muszę zrobić jakiś obiad a nie mam pomysłu. Mam sporo truskawek. Myślicie że jak zmiksuje truskawki z jogurtem naturalnym i podam z makaronem to będzie ok?
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:41   #816
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
co do metody Vojty to wlasnie jak mialam zajecia na uczelni mowila nam babka ze jest bardzo skuteczna
ale znam opinie rodzicow,ktorzy sie nie podjeli jej,uwazali ze korzysci sa zbyt male w porownaniu do niekorzysci,musialabym sie wglebic w temat
wiadomo ze kazdy robi co uwaza,czasem te cwiczenia wygladaja strasznie

mlebi jak moja starsza miala dysplazje cwiczylam z nia,lezala na brzuszku,nozki miala na zabke i ja jej tak mialam pupe dociskac jakby takie pompki robila,boszz moja T twierdzila ze nie moze patrzec jak dziecku krzywde robie wiec wiesz a mloda tez ostro plakala przy tym

zielona mam obok sklep eko,i tam jest olej,bylam wczoraj po napoj ryzowy i jaglany,i widzialam ze jest olej kokosowy ale mi sie spieszylo do domu wiec nie bralam,ale zajde tam i wezme,dzieki

Asia no mustelii zapach mi sie nie podoba,ale chyba kupie ten szampon w piance i preparat na ciemieniuche,bo u nas dalej jest a czytalam same pozytywne opinie,jakos ten zapach przeboleje,chociaz juz sie troche przyzwyczailam,na poczatku bylo gorzej
noo a zapakowanie sie do jednej torby-chyba nie bede miala wyboru
ale nie wiem czy to realne,wezme druga taka mala co mialam do szpitala,tam bedzie jedzenie i picie

Aga a Ty gdzie znow znikasz?

tez musze mlodej cos na glowe zakupic,przed sloncem koniecznie

cos mialam psiac jeszcze i nie wiem
kciuki za szczepienia wszystkie

aa Asia myslisz ze to moglobyc po paracetamolu?a Misia miala duza goraczke ze jej podalas wtedy? niby sie podaje dopiero przy 38 stopniach i wyzej
mnie polozna jeszcze ostrzegala,ze tego nikt nie mowi ale u takich malych dzieci te leki typu ibuprofen czy paracetamol sie odkladaja i teraz nie pamietam czy w nerkach czy watrobie,a nie chce zle powiedziec,generalnie ostrzegala ze uszkadzaja narzady i ze podawac tylko w ostatecznosci

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Inco oby to nie byl jeczmien,niech szybko znika

hope dzis malej zrobie masaz tego kanalika moim mlekiem przemuje,zobaczymy jakie efekty beda

wasze dzieci tez sie niektore turlaja prawda? z plecow na brzuszek,odwrotnie,

zielona nie wiem czy juz to pisalam,ale K cudnie lezy na brzuszku hehe
Dla dobra sprawy przezyjesz zapach szamponu

Lekarka powiedziała że po paracetamolu mogła spuchnac. Dlatego następnym razem mam podac ibufen. A musiałam Jej dac czoopek wtedy bo miala 38,1 więc nie mialam wyboru.trzymam kciuki za pakowanie
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:04   #817
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Macie jakies fajne aplikacje do prowadzenia kalendarzyka menstruacyjnego? wlasnie musze sobie zaznaczyc i szukam
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 12:07   #818
DuszonaMarchewka
Wtajemniczenie
 
Avatar DuszonaMarchewka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 002
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Miałam taką z kwiatkiem w logo... zaraz znajde

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Taki różowy notes z białym kwiatkiem miałam ale widzę że teraz dużo nowych wyszlo
__________________
I trzymaj mnie za rękę gdy śpię, spać po prawej lubię mniej
a gdy będzie źle nie puść mnie...
DuszonaMarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:28   #819
buu007
Zakorzenienie
 
Avatar buu007
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam :)
Wiadomości: 4 225
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Duszona dzieki to moze jak bede w aptece zobacze to emolium

Mlebi o musze sie przyjrzec jak ona sie turla,ale wydaje mi sue ze tez mogi podgina czy przykurcza i na boku laduje a z boku to juz od razu na brzuch
__________________

II kreseczki- 3.06.14

i juz z nami

WYMIANA

buu007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:32   #820
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Hej

Od rana próbuje napisać posta..

Mały jest strrrrasznie marudny wygląda na to że 2 na dole mu rośnie..

Podczas 2 jego krtkich drzemek ogarnęłam mieszkanie i 3 prania.. bo po południu przychodzi koleżanka farbę mi zrobić.

Co do czapeczek.. mój bardzo rzadko ma na głowie...ostatnio bardziej czapkę z daszkiem żeby mu nie świeciło w oczy.. uważam że jak jest ciepło to i wiatr jest ciepły.

Ewcik i jak kupiłam sukienknę. poszłam do tego sklepu, bo mówiła mi dziewczyna że w tym tyg będą te tiule we wszystkich kolorach, ale w moim rozmiarze była tyko różowa..i jakoś nie przekonał mnie ten kolor.

Mleb widzę że macie podbne problemy ja my mieliśmy, ale odkąd ćwiczymy jest super, same postępy, wręcz wyprzedza tabelki, także już za tydzień, dwa zobaczysz postępy
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:48   #821
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Dziewczyny modlcie się za nas bo my juz po szczepieniu. Kamcio płakał ale mniej niuz za pierwszym razem za to przy badaniu bardziej bo mu się chybav pani doktor nie spodobala juz poznaje mój skubaniec.

6 w 1 szczepilam tylko ta ostatnia przypominającą dawke dam 5 w 1.

A czytalyscie ze wcHiszpoanii odnotowano pierwszy od ilus tam lat przypadek blonicy. O ile to nie sciema.

Tak bardzo bym chciała żeby K nie goraczkoiwal. W oigolke od rana kupy niue było co jest nie podobne do Kamcia.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 12:51   #822
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
Aga ja mam taką zwyczajna apaszke dla Kuby. Wcześniej używałam na szyję teraz na głowę. Kupiona sklepie niemowlęcy za 4zl.

O taką
ale fajna, tez musze czegoś takiego poszukać

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
też myślę że zielona i aggo naprawdę walczyły o kp
powiem szczerze że ja bym dawno wymiękła

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Ja też bym chyba zrezygnowala wiec bardzo podziwiam za chęci i determinacje

Cytat:
Napisane przez DuszonaMarchewka Pokaż wiadomość
Buu ja na ciemieniuche mam żel emolium. Nakladasz pół godziny przed kąpielą a potem zmywasz wodą

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Moja wlasnie podnosi nóżki wysoko razem z pupą i hyc jest częściowo na boku a częściowo na brzuszku
moja też sie tak obraca ale narazie tylko na boczek

Młoda śpi od 12 wiec poprasowałam 3 partie prania, a teraz wcinam frytki z piekarnika
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:14   #823
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Wygoglowalam ta metode vojty i brrr... Strasznie wyglada.
Ale czemu przy niej dzieci placza? Bolesna jest jakas? Bo jak przyjzec sie to raczej tu chodzi o krepowanie jakby ruchow.

Co do pqracetamolu to chyba najlepiej czopki dawac. Ani sie nie rozloza w watrobie, ani w nerkach wiec sa bezpieczniejsze niz kropelki typu ibum.

Buu z tymi oczkami to my tez malej robilismy mleczna kuracje na nie. Zakrapialam jej tez mleczko na wewnetrzny kacik oka zeby sie po oku rozlalo. Plus przemywanie. I raz na jakis czas sol fizjologiczna. U nas strasznie mocno ropiejace oczko to wyleczylo. Siostra u syna tylko ta metode stosowala.

No i moje dziecko sie nie turla. Umie tylko z boku na plecki i z pleckow na bok i to tylko jeden bok.
Jak jest na podwyzszeniu np na poduszce gdzie obok spad jest z poduszki to umie sie tak wyturlac na brzuch po tym spadzie. Ale tak na plaskim to niet.
Za to juz zaczyna ciagnac nogi do buzi od dwoch dni. Wiec te jej ciagle marudzenie przy zasypianiu to skok.

A poza tym co u nas bo pisalam wczoraj i nie ma mojego posta...
W sobote mielismy w domu 27 stopni z groszem.
W niedzieoe bylo chlodniej, cos kolo 24-25 ale mala sie o 3 w nocy dopomniala cyca. Zlecialo tak nam do 4. Rozbudzila sie calkiem i musialam ja bujac. Az sie poplakalam bo bylam padnieta i spac mi sie chcialo a tu taka niespodzianka. Przy kazdym zasypianiu marudzi ale juz wiem ze to skok.
W ogole ma jakies naczynka popekane na pleckach wielkosci kilku milimetrow. Niedaleko kregoslupa. Nie wiem co to zaraz wygogluje naczyniaki.
I wogole jest niefajnie. Tato moj bedzie mial zabieg/operacje usuniecia polipow. Jeszcze nie wiadomo jak sie okaze jak do szpitala pojdzie.
W dodatku dom sie nam sypie. Z jednego remontu ledwie skonczonego w drugi. Cos folia na dachu zle polozona jest i woda leci. Mamy mokre plamy na plytach g-k. Jesli samo nie odparuje w ciagu kilku dni badz sie okaze sie problem jest inny musimy zrywac sufity w sypialni, na korytarzu i salonie. Generalnie wieksza polowa pietra. Jest do kitu juz mam dosyc tego bo ten dom sie powoli robi skarbonka bez dna. Moglismy zamiast 4 pokoi i remontu budynku pokusic sie na 2 pokoje w nowo powstalym bloku. Mieszkamy tu niecale 14mies i to juz bedzie 3 remont wiekszy. Super co?

I wiecie co? Dzis widzialam kupe poltora rocznego syna siostry. I sadze ze my z kupami mamy luksus :-D
I mniej paskudne, mniej smierdzace i mniejsze :-P

Jutro szczepienie 5w1. Juz panikuje.
Ponadto dostalam z baby programu sliczniaczek z misiem polarnym. Idealny na rozszerzanie diety bedzie.
Co jeszcze.... Aaa zjadlam truskawki. Oby alergii nie bylo.

Pozdrawiamy

Aaaa i jeszcze takie pytanie.
Czy wasze dzieci maja symetryczna glowe po bokach? Pytanie szczegolnie do mam ktorych dzieci spia na bokach. I czy umiecie nosic dziecko na obu stronach tzn rekach. Bo ja nosze na ogol przodem do swiata na lewej. Za cholere na prawej nie umiem. I tez tak ja na lewej usypiam i nie umiem na prawa jej polozyc.

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-06-09 o 13:17
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:36   #824
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez buu007 Pokaż wiadomość
Asia no mustelii zapach mi sie nie podoba,ale chyba kupie ten szampon w piance i preparat na ciemieniuche,bo u nas dalej jest a czytalam same pozytywne opinie,jakos ten zapach przeboleje,chociaz juz sie troche przyzwyczailam,na poczatku bylo gorzej
noo a zapakowanie sie do jednej torby-chyba nie bede miala wyboru
ale nie wiem czy to realne,wezme druga taka mala co mialam do szpitala,tam bedzie jedzenie i picie

Inco oby to nie byl jeczmien,niech szybko znika
Też nie lubię zapachu Musteli, ale ten szampon w piance mam. Nie stosuję jednak regularnie, a jedynie gdy mi coś pod ciemieniuchę podpada.

No i też mam nadzieję, że to nie jęczmień. Już mniej boli, widać też narazie niewiele, no ale coś tam jednak czuję. Wkraplam póki co krople i robię okłady z herbaty. I masakrycznie często myję ręce bo się cały czas boję, że jeśli to jęczmień to na Małego przeniosę. Brrr - żeby szybko przeszło.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny modlcie się za nas bo my juz po szczepieniu. Kamcio płakał ale mniej niuz za pierwszym razem za to przy badaniu bardziej bo mu się chybav pani doktor nie spodobala juz poznaje mój skubaniec.

6 w 1 szczepilam tylko ta ostatnia przypominającą dawke dam 5 w 1.

A czytalyscie ze wcHiszpoanii odnotowano pierwszy od ilus tam lat przypadek blonicy. O ile to nie sciema.

Tak bardzo bym chciała żeby K nie goraczkoiwal. W oigolke od rana kupy niue było co jest nie podobne do Kamcia.
Ściskamy mocno, oby było dobrze, bez gorączki!

A wiecie u nas ostatnio trochę lepiej. Od 3 dni mamy tylko jedną pobudkę w nocy. No i dzisiaj Mały niby wstał już przed 7, ale położyłam się z Nim jeszcze po nakarmieniu i przespał do 10:30! A ja sobie przy Nim odpoczęłam. No i nie ma już takich wrzasków przed snem wieczorem, lekkie marudzenie, ale ogólnie nie jest źle
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:45   #825
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

daria mam nadzieję
dobrze że tak szybko postępy mogą być:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:46   #826
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

KASIA trzymam kciuki za poszczepionkowego Kamcia, oby nie goraczkowal

ZIELONA brawo na piekne lezenie na brzuszku. Kazde bobo sie kiedys przekona. Na jaki kolor bedziecie przemalowywac przedpokoj?

INCO jak alergia? Mi sie dwa dni z nosa lalo i juz myslalam ze moj alergiczny katar sie zaczyna a tu nagle cisza...

MAGDAGO, okropienstwo z ta folia i dachem. To samo w domu rodzinnym przerabialam jak nam zmeiniali dach, lalo mi sie z sufitu :O
Odnosnie glowki to chyba juz keidys pytalas? Moj spi na boczkach i ma glowke waska od tego, i symetryczna. ja mam troche swira na tym punkcie bo corcia miala plaska glowke od spania na plecach. Wiec rob spi w parzyste dni na prawym a w nieparzyste na lewym nosze i usypiam tez na lewej rece, ale umiem z lewej odlozyc na prawy boczek - pocwicz moze w trakcie zabawy?

MLEBI, ale sie dzis zasmucilam rano jak napisalas ze placzesz z powodu konczenia kp... Tak to juz z bobasami, tak szybko rosna i sie zmieniaja ze trzeba sie cieszyc chwila bo zaraz to juz inne radosci i problemy tez. Nie bedzie blogiego ciumkania ale za to bedzie radocha ze zjedzenia pierwszego chrupka, banana, zupki. Super ze dalas rade karmic te pare ms, po twoim sqynku widac ze dalas mu najlepsze co moglas przez ten czas!
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:54   #827
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

magda współczuję problemów z domem

co do ćwiczeń to chyba dlatego płaczą że są zmuszone inaczej się ułożyć niż zwykle tak mi się wydaje

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:55   #828
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Kasiulka spokojnej bez gorączki nocy życzę

Magda kciuki za tatę. Współczuje remontu. Dom to studnia bez dna, zawsze coś jest do roboty :/

My po spacerze. 15 stopni, bez słońca, deszczowa pogoda. I chyba taka mojemu synowi odpowiada bo przespal cały spacer z których innych po 30 min się wybudzał.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 13:57   #829
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

INCO fajnie ze sie wam nocki poprawily, R tez wrocil na spokojne wody i ten pierwszy sen ma ok 8h wiec nie moge narzekac.

ILONa brawo za lepsze nocki. jest moc w tej kaszce
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 14:20   #830
d_a_r_i_a
Rozeznanie
 
Avatar d_a_r_i_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Kasiula trzymam kciuki za spokojną noc Kamcia

Magda wspólczuje kłopotów z domem..

Mleb ja Ci powiem że te ćwiczenia których mały nie lubi ja omijam. raczej robie te które go bawią
d_a_r_i_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:24   #831
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Inco,
w skorupce. Jeczmien ponoc trza wygrzac stad jajko bo dlugo cieplo trzyma i mozna dluzej przylozyc.
Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Buu z tymi oczkami to my tez malej robilismy mleczna kuracje na nie. Zakrapialam jej tez mleczko na wewnetrzny kacik oka zeby sie po oku rozlalo. Plus przemywanie. I raz na jakis czas sol fizjologiczna. U nas strasznie mocno ropiejace oczko to wyleczylo. Siostra u syna tylko ta metode

Jutro szczepienie 5w1. Juz panikuje.

Aaaa i jeszcze takie pytanie.
Czy wasze dzieci maja symetryczna glowe po bokach? Pytanie szczegolnie do mam ktorych dzieci spia na bokach. I czy umiecie nosic dziecko na obu stronach tzn rekach. Bo ja nosze na ogol przodem do swiata na lewej. Za cholere na prawej nie umiem. I tez tak ja na lewej usypiam i nie umiem na prawa jej polozyc.
Mleczko super, wlasnie lecze drugie. Tamto 10 tyg ropialo, zastosowalam mleko 2x i przeszlo. Teraz drugie. Zakrapiam, masuje kanalik, rozcieram na oczko, i dodatkowo na koniec kropelke w kacik oka i odchylam powieke by i tam cos podzialalo

Kciuki za szczepienie

Ja od tyg zauwazylam ze ma troche nierowna glowke. Staram sie klasc teraz wiecej na druga strone. Ale ponoc to i tak samo sie rowna do 12 mc. Takze bez spiny ale czasem mu ukladam glowke
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:39   #832
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Kasiu trzymam kciuki za spokojny dzień i noc.

Magda współczuje problemów z domem, dużo zdrowia dla taty.

tak piszecie o tej główce ze musze pooglądać Młodej
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:43   #833
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Zia no to masakra. I jeszcze przy malej bedzie remont najprawdopodobniej. Targanie welny, folie, regipsy... Masakra!
My damy rade ale martwie sie o mala. Remont = haos, halas, nieporzadek itd. I ta welna....

Bede musiala pocwiczyc takie odkladanie. Probowalam nawet ale sie rozbudzala mi. Bede probowala. Nic innego nie zrobie, przemecze sie. No pytalam o to jak spia dzieciaczki, ale o glowke chyba nie

Mlebi no byc moze, ale wyglada to jakby bolalo. Ale gdyby bolalo to by sie tego nie stosowalo. Niektore pozycje widzialam ze wogole sie nie naciska nic itd a dziecko placze. Wiec tu pewnie masz racje ze to kwestia ulozenia.

Olcia dziekuje. Martwie sie o niego bo sie meczy z tym strasznie.
Tylko ze u nas ta studnia jest wykanczajaca. Sypialnia i salon teraz byly remontowane tzn remont tylko sypialni generalny ale oba pomieszczenia plus korytarz byly malowane. Nawet dobrze sprzatac po tym nie zdarzylismy i znow cos. I to tylko jak sie upal zrobil to dziadostwo wylazlo.
Jak sie wkurzymy to sie to zrobi, odpisze z aktu notarialnego garaz i pojdzie na sprzedaz a my do bloku. Bo ilez mozna i to przy dziecku.

Hope no jednak zwykle mamine mleko a dziala cuda
Siostra tez mowila zeby nie panikowac z glowa bo jej syn tez tak mial bardziej plaska z jednej strony ale sie wyrownalo jak kladla dziecko na drugim boku wiecej.

Tutti dziekuje

A uszy wasze dzieci jakie maja?? :-P

Leze z mala na lozku, ciumka cycka bo spiaca byla, troche pospala. I paaaaaachnie mi grillem, ktos z sasiadow robi.
Zaraz jak mala wstanie to pojde do rodzicow na obiad.

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-06-09 o 14:48
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:46   #834
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

kasia kciuki za noc

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:56   #835
AGATA2605
Rozeznanie
 
Avatar AGATA2605
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 625
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

My już po szczepieniu, odpukać tym razem poszło bez większego płaczu może dlatego że byłyśmy z tatusiem teraz Młoda leży sobie na macie edukacyjnej i piszczy do zwierzątek
Alicja waży 5,5 kilo i mierzy 61 centymetrów rozwija się prawidłowo i wg siatek centylowych jest wszystko wg normy
__________________
AGATA2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:57   #836
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Dzieki kochane moje jestem pełną nadziei bo Kamcio humor ma przedni i daje po barach standardowo. Tylko ja wykończona jestem bo wczoraj pol dnia wylam... Tak wiem nie jestem normalna

O i juyz nie podpisze K się znudzil karuzela
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:59   #837
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AGATA2605 Pokaż wiadomość
My już po szczepieniu, odpukać tym razem poszło bez większego płaczu może dlatego że byłyśmy z tatusiem teraz Młoda leży sobie na macie edukacyjnej i piszczy do zwierzątek
Alicja waży 5,5 kilo i mierzy 61 centymetrów rozwija się prawidłowo i wg siatek centylowych jest wszystko wg normy
super:p

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:10   #838
Tutti1234
Zadomowienie
 
Avatar Tutti1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 128
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AGATA2605 Pokaż wiadomość
My już po szczepieniu, odpukać tym razem poszło bez większego płaczu może dlatego że byłyśmy z tatusiem teraz Młoda leży sobie na macie edukacyjnej i piszczy do zwierzątek
Alicja waży 5,5 kilo i mierzy 61 centymetrów rozwija się prawidłowo i wg siatek centylowych jest wszystko wg normy
to ty jeszcze tez nie masz duzo do noszenia
Oby bez gorączki noc była
Tutti1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:16   #839
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Buu my wszystkie zmiany smarujemy kremem z oilatum . Polecam
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 15:37   #840
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 3

Kamcio dziś nago miał 8300 g bo ostatnio był wazony w pampersie skarpecioichach i bodziaku.

Obwód głowy ma 42 cm.

Melbi miałam pisać i zapomniałam ze naprawdę jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz z tym KP. Ogromnie Ci wspolczuje. Są rzeczy na niebie i ziemi na które kompletnie nie mamy wpływu niestety.

Co do KP to ostatnio poszlam się myć. Stoję nad wanna i myślę o bobasinskim a tu mi mleko na stopy kapie
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-22 02:13:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.