Boję się Mu to powiedzieć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 16:22   #1
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Thumbs down

Boję się Mu to powiedzieć...


Mam raczej problem z p*** , ale potrzebuję się pożalić i dostać jakiegoś kopniaka, a może poczytać o podobnych historiach. Od jakiegoś czasu mam wielką chęć powiedzieć mojemu chłopakowi,że go kocham ale panicznie się boję. Jesteśmy razem 8 miesięcy, spotykamy się ponad rok. Poznałam go w momencie gdy zostawiła go dziewczyna po 3 latach związku bo poznała kogoś innego i był w totalnej rozsypce i depresji. Widziałam przez co przechodzi, słyszałam jego słowa gdy mówił że już nikogo takiego nie pozna , że ją kocha i była ideałem, że już nigdy nie będzie szczęśliwy i jego życie nie ma sensu. Gdyby mógł przewidzieć przyszłość pewnie by tego przy mnie nie mówił, ale niestety stało się... Z czasem zaczęliśmy się do siebie zbliżać , jemu zaczęło zależeć i zaczął być o mnie zazdrosny,ale ja nie chciałam się pakować w związek ze względu na ex i rozstanie którego byłam świadkiem. Mówiłam,że boję się kolejnego zranienia ,nie ufam facetom i nie potrzebuję związku. Powiedział że ma nadzieję że nie będę tego nigdy żałowała i że w takim razie musimy się pożegnać raz na zawsze. Nasze pożegnanie raz na zawsze trwało tydzień, po tym czasie się spotkaliśmy i stwierdziliśmy że spróbujemy być razem. I tak oto trwamy przy sobie do dnia dzisiejszego. Bardzo długi czas nie mogłam mu zaufać, nie wierzyłam że po takiej miłości on może kogoś pokochać tak szybko. Dopiero od jakichś 2 miesięcy nie myślę już o jego ex, nie boję się i w pełni zaangażowałam się w ten związek. Boję się jednak powiedzieć że go kocham. On mi też tego nigdy nie powiedział ( nie liczę tego jak mi to śpiewał miłosną piosenkę i zaakcentował I love you, kiedy jeszcze nie byliśmy razem). Znajomi mówią że on za mną szaleje, i że widać że jest strasznie zakochany ale mimo wszystko mam jakąś blokadę. Ostatnio powiedziałam mu,że bardzo mi się podoba w koszuli którą ma na sobie,a on powiedział że wolałby żebym mu powiedziała ze go kocham. Tylko się uśmiechnęłam. Nawet to nie dodało mi odwagi. Innym razem powiedział mi,że jeszcze trochę boli go tamto rozstanie,co mnie zasmuciło i mam totalny mętlik w głowie.Heeelp !
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:38   #2
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Nie jesteście sobie pisani na tę chwile.
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:43   #3
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Może on też boi się Tobie to powiedzieć?
Niby w żartach, ale jednak zasugerował że chciałby to od Ciebie usłyszeć.
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:44   #4
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Moim zdaniem powiesz to wtedy jak będziesz gotowa. Nie mów tego tylko dlatego, że wiesz, ze on na to czeka.
Zwłaszcza, że on sam się nie wyrywa z wyznaniami.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:50   #5
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Przypomniało mi się,że jak w radio ostatnio leciała piosenka w której refrenie był tekst 'kochaj mnie..' gdy padły te słowa wskazał na radio i powiedział 'no właśnie'. Bardzo chciałabym mu to powiedzieć,ale boję się że nie odpowie tym samym ;/
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:54   #6
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Za bardzo na Ciebie naciska. To, że czasem nie robi tego wprost, jest jeszcze gorsze. Nie wytrzymałabym takich ciągłych aluzji, jakichś "no właśnie", itp.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 16:56   #7
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez moment4life Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się,że jak w radio ostatnio leciała piosenka w której refrenie był tekst 'kochaj mnie..' gdy padły te słowa wskazał na radio i powiedział 'no właśnie'. Bardzo chciałabym mu to powiedzieć,ale boję się że nie odpowie tym samym ;/
Nie musi odpowiedzieć, a zaręczam, że jak mu to powiesz to poczujesz ulgę a jeśli CI nie odpowie od razu to w najbliższym czasie się to stanie.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 17:20   #8
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Nie mówisz - jest Ci przykro, że on nie mówi.
Jak powiesz - bardzo prawdopodobne, że on Ci odpowie tym samym, a jak nie, to dalej Ci będzie przykro, że on nie mówi.
Dla mnie rachunek jest jasny, zwłaszcza, że już trochę ze sobą jesteście.
Powiedz mu to, o ile jesteś oczywiście pewna, że kochasz.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 10:29   #9
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

A nie trzeba bylo odbic pileczki na jego aluzje (skoro juz tak sie bawicie w bawelny owijanie),
ze np. moglby sam powiedziec co czuje?
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 11:29   #10
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez moment4life Pokaż wiadomość
Mam raczej problem z p*** , ale potrzebuję się pożalić i dostać jakiegoś kopniaka, a może poczytać o podobnych historiach. Od jakiegoś czasu mam wielką chęć powiedzieć mojemu chłopakowi,że go kocham ale panicznie się boję. Jesteśmy razem 8 miesięcy, spotykamy się ponad rok. Poznałam go w momencie gdy zostawiła go dziewczyna po 3 latach związku bo poznała kogoś innego i był w totalnej rozsypce i depresji. Widziałam przez co przechodzi, słyszałam jego słowa gdy mówił że już nikogo takiego nie pozna , że ją kocha i była ideałem, że już nigdy nie będzie szczęśliwy i jego życie nie ma sensu. Gdyby mógł przewidzieć przyszłość pewnie by tego przy mnie nie mówił, ale niestety stało się... Z czasem zaczęliśmy się do siebie zbliżać , jemu zaczęło zależeć i zaczął być o mnie zazdrosny,ale ja nie chciałam się pakować w związek ze względu na ex i rozstanie którego byłam świadkiem. Mówiłam,że boję się kolejnego zranienia ,nie ufam facetom i nie potrzebuję związku. Powiedział że ma nadzieję że nie będę tego nigdy żałowała i że w takim razie musimy się pożegnać raz na zawsze. Nasze pożegnanie raz na zawsze trwało tydzień, po tym czasie się spotkaliśmy i stwierdziliśmy że spróbujemy być razem. I tak oto trwamy przy sobie do dnia dzisiejszego. Bardzo długi czas nie mogłam mu zaufać, nie wierzyłam że po takiej miłości on może kogoś pokochać tak szybko. Dopiero od jakichś 2 miesięcy nie myślę już o jego ex, nie boję się i w pełni zaangażowałam się w ten związek. Boję się jednak powiedzieć że go kocham. On mi też tego nigdy nie powiedział ( nie liczę tego jak mi to śpiewał miłosną piosenkę i zaakcentował I love you, kiedy jeszcze nie byliśmy razem). Znajomi mówią że on za mną szaleje, i że widać że jest strasznie zakochany ale mimo wszystko mam jakąś blokadę. Ostatnio powiedziałam mu,że bardzo mi się podoba w koszuli którą ma na sobie,a on powiedział że wolałby żebym mu powiedziała ze go kocham. Tylko się uśmiechnęłam. Nawet to nie dodało mi odwagi. Innym razem powiedział mi,że jeszcze trochę boli go tamto rozstanie,co mnie zasmuciło i mam totalny mętlik w głowie.Heeelp !
Nie rób nic przeciwko sobie. Jeśli nie jesteś gotowa, by mu to powiedzieć - nie rób tego!
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 16:27   #11
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez moment4life Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się,że jak w radio ostatnio leciała piosenka w której refrenie był tekst 'kochaj mnie..' gdy padły te słowa wskazał na radio i powiedział 'no właśnie'. Bardzo chciałabym mu to powiedzieć,ale boję się że nie odpowie tym samym ;/
Mojemu powiedziałam, że go kocham pierwsza. Na to żeby to usłyszeć jeszcze chyba ponad 2 miesiące czekałam, ale wiem, że jest to szczere. Nawet się wtedy popłakałam. Teraz często to mi mówi. Na Twoim miejscu, skoro czujesz, że go kochasz to mu to powiedz. Zawsze ten kto pierwszy mówi się stresuje i boi reakcji drugiej strony.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 16:37   #12
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Boże, gdzie ci mężczyźni.



Nie mów mu tego. Możesz żałować.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 19:52   #13
pastry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Jeśli naprawdę go kochasz to powiedz mu ! przytul go i szepnij do ucha.. odwagi !
pastry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 20:09   #14
annahelena35
Przyczajenie
 
Avatar annahelena35
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

moment4life mam wrażanie, że sama siebie przymuszasz do tego by te słowa padły. Jakby miały mieć magiczną moc wymazania przeszłości faceta, jakby miały siłę zniszczenia jego miłości do tamtej dziewczyny. Sprawdzianem dla niego czy on odpowie na twoje "kocham cię".
a to chyba nie na tym wszystko polega. Siła tych słów jest wielka. powinny płynąc prsto z serca, nie pownny mieć żadnej blokady by mogły zabrzmieć. A ciebie coś zatrzymuje. Co to jest?
Strach przed ośmieszeniem, obawa przed otworzeniem się całej dla kogoś kogo miłości nie jesteś pewna? Czy tego, że w odpowiedzi na swoje "kocham" usłyszysz od chłopaka ja też kocham... ale byłą dziewczynę?
To ważne słowa, a szastanie nimi, bo ktoś nas przymusza, bo ktoś chce się nimi dowartościować pozbawione jest sensu i sprawia, że stają się one trywialne.
annahelena35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 08:32   #15
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez annahelena35 Pokaż wiadomość
moment4life mam wrażanie, że sama siebie przymuszasz do tego by te słowa padły. Jakby miały mieć magiczną moc wymazania przeszłości faceta, jakby miały siłę zniszczenia jego miłości do tamtej dziewczyny. Sprawdzianem dla niego czy on odpowie na twoje "kocham cię".
a to chyba nie na tym wszystko polega. Siła tych słów jest wielka. powinny płynąc prsto z serca, nie pownny mieć żadnej blokady by mogły zabrzmieć. A ciebie coś zatrzymuje. Co to jest?
Strach przed ośmieszeniem, obawa przed otworzeniem się całej dla kogoś kogo miłości nie jesteś pewna? Czy tego, że w odpowiedzi na swoje "kocham" usłyszysz od chłopaka ja też kocham... ale byłą dziewczynę?
To ważne słowa, a szastanie nimi, bo ktoś nas przymusza, bo ktoś chce się nimi dowartościować pozbawione jest sensu i sprawia, że stają się one trywialne.
Ostatnia wiadomość dała mi do myślenia. W sumie to mi uświadomiło że sama boje zapytać się o jego uczucia bo boję się odpowiedzi. Boję się nawet wypowiedzieć imię jego byłej dziewczyny by nie przywołać wspomnień . Z drugiej strony widzę ze strasznie mu na mnie zależy , często wspomina o wspólnej pryszlosci. Ostatnio oglądaliśmy film z którym dziewczyna oświadczyła się chłopakowi i powiedział ze tez mogłabym tak zrobić :O jest kochany , cały czas chce być przy mnie , mówi że tęskni gdy nie widzimy się jeden dzień , ale sam o swoich uczuciach nie mówi .
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 09:36   #16
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Wrzuć na luz, moim zdaniem to nie jest dobry moment na te wyznania, bo coś dziwnego się między wami dzieje skoro ty zakładasz taki temat. No i te jego dziwne aluzje, żebyś mu coś wyznała;/ jakby sam nie mógł (dla mnie on zachowuje się strasznie niedojrzale)
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 10:03   #17
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Boże, gdzie ci mężczyźni.



Nie mów mu tego. Możesz żałować.
Czego ma żałować? Ze powiedziala, ze go kocha? Wtf???

Powiedz mu. Pierwszy raz zawsze jest stresujacy, ale poczuuesz się lepiej. On nie musi od razu odpowiedziec tym samym, chociaż kto go tam wie...
Mój mnie podpuscil i sama to powiedzialam pierwsza, chociaz chcialam czekac az on to zrobi i nic złego się nie stalo.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 22:14   #18
brightestmorningstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

A może to on się boi ? Piszesz że jest po cięzkim rozstaniu, może to ma na to jakiś wpływ.
brightestmorningstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 10:48   #19
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Te aluzje faceta są co najmniej dziwne Jeśli tak bardzo chce, to sam też mógłby powiedzieć, że Cię kocha, tym bardziej po takich początkach. A sytuacja z oświadczaniem się przez dziewczynę... Nie, żebym uważała, że to jakiś obowiązek faceta, ale to wygląda tak jakby oczekiwał, że będziesz się za nim uganiała. 'Ty mi powiedz, że kochasz', 'Ty mi się oświadcz', no kurna

Stres przy wyznawaniu uczuć jest normalny, ale Ty się za bardzo tego boisz, więc odpuść póki co. Widać, że nie jesteś na to gotowa, ale czujesz przymus, bo 'tyle już ze sobą jesteście' i on na Ciebie naciska. Powiedz wtedy, kiedy naprawdę to Ty będziesz gotowa, a nie ze względu na niego.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 11:02   #20
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Czego ma żałować? Ze powiedziala, ze go kocha? Wtf???
Oczywiście.
Nie każdy facet jest wart, by to usłyszeć. Taki, który jest niezdecydowany i, mówiąc kolokwialnie, "nie ma jaj", jest niewart tego, by inwestować w związek z nim.

No ale co kto lubi Niektóre kobiety szukają chyba dziecka do opieki a nie mężczyzny.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 06:56   #21
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Powiedz mu. Na 99% odpowie tym samym od razu lub po jakimś czasie- i będzie to szczere.
A jeśli okaże się, że kocha,ale byłą, to chyba lepiej urwać to teraz a nie później, prawda?
Jest jeszcze drugi aspekt. Faceci, tak samo jak my, potrzebują czułości, potrzebują zapewnień o miłości, mogą tak samo jak my bać się odrzucenia- I nie świadczy to wcale o byciu dzieckiem, ale normalnym człowiekiem, który czuje. Powiedz mu, bo widać że się tej czułości domaga.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 07:37   #22
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2015-06-24 o 07:39
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 08:15   #23
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O to to dokładnie. Zachowuje się tak jakby chciał sobie po ciężkim rozstaniu podbić samoocenę przez czułości i wyznania Autorki. To egoistyczne, bo powinien sobie jednak zdawać sprawę na co musiała patrzeć po tym jego rozstaniu i że może mieć wątpliwości, co do jego uczuć. To on pierwszy powinien wyjść z deklaracjami, i nie dlatego, że jest facetem.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:07   #24
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Tak,macie racje. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Mi zawsze ciężko było pokazać uczucia, nawet na początku naszego związku byłam bardzo chłodna i inne osoby to widziały.Może on faktycznie nie wie czego ma się po mnie spodziewać. Lub po prostu chce to usłyszeć żeby się lepiej poczuc. Przypomnialo mi się teraz,że ostatnio puscił na laptopie piosenkę z tekstem 'girl you know it's true I love you' i zapytał do you know its true? ja powiedziałam yes, a on 'no to dobrze'. Może on to traktuje jako znak że mnie kocha i czeka na mój krok? Ja głupia też jestem że powiedziałam yes a nie no ,ale ja po prostu boje sie takich rozmow ;/
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:39   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

a ja nie rozumiem tego ukrywania uczuć.
Te pochody kto pierwszy powie są dziecinne. Zycie jest za krótkie, by żyć w ciągłej niepewności.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 13:44   #26
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem tego ukrywania uczuć.
Te pochody kto pierwszy powie są dziecinne. Zycie jest za krótkie, by żyć w ciągłej niepewności.
No dokładnie.
Co to za podchody, przez jakis czas to romantyczne (z tymi piosenkami), ale warto wyłożyć kawę na ławę.
Jaj facet mowi, ze fajnie by bylo gdyby ona się oswiadczyla to się mówi, ze nie ma takiej opcji, zeby mu ten zaszczyt odebrać. I tyle.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 17:08   #27
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Jeśli problem na pewno nie leży gdzie indziej -w lękiem przed bliskością, wyrażaniem uczuć, to moim zdaniem nie powinnaś mu mówić, że go kochasz, skoro masz z tym problem.

Po pierwsze, jeśli on sam Ci tego nie powiedział, to dlaczego wymusza na Tobie takie wyznania? Nie podoba mi się taka presja.

Po drugie, skoro masz z tym problem, to znaczy, że nie jesteś jeszcze na to gotowa. Może go nie kochasz jeszcze, a może jeszcze nie czas na wyznania.

Po trzecie, im bardziej się zmuszasz do tego, żeby powiedzieć i im bardziej on Cię pogania, tym bardziej się spinasz i jest coraz gorzej. Odpuść, wyluzuj, a w odpowiednim momencie samo Ci się powie
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:28   #28
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Stalo sie ! powiedzial mi to pierwszy. W ogole sie tego nie spodziewalam. Wspaniale uczucie )
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:32   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem tego ukrywania uczuć.
Te pochody kto pierwszy powie są dziecinne. Zycie jest za krótkie, by żyć w ciągłej niepewności.
Amen. Poza tym co jak co, ale partnerowi trzeba ufać, również w to, że nie wykorzysta naszych uczuć przeciwko nam.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moment4life Pokaż wiadomość
Stalo sie ! powiedzial mi to pierwszy. W ogole sie tego nie spodziewalam. Wspaniale uczucie )
I co odpowiedziałaś?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 10:42   #30
moment4life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Boję się Mu to powiedzieć...

Ja Ciebie tez po Kilku dniach rowniez mu to powiedzialam,juz bez strachu
moment4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 11:49:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.