Mamusie grudniowe 2015 cz.2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 09:50   #3001
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Czubasek chcecie mieć trójkę?



Ale w Polsce chyba sie nie da legalnie wazektomii przeprowadzić?
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:51   #3002
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

co do wstawania mi sie zdarza juz TYLKO 1-2 w ciagu nocy ;D


przypomniało mi się jaki miałam dzisiaj sen
byłyśmy wszystkie na jakimś zebraniu - chociaż bardziej przypominało to sale sądową (zamiast głów były nasze miniatury ) i sprawa dotyczyła się Rudaski którą chcieli wyrzucić z wizażu za to, że jej nick wskazuje ze jest Ruda a nie jest (miałaś podobno kruczo czarne włosy do ziemi )
walczyłam o Ciebie jak lwica broniąc Cię tym ze mieszkasz na Rudzie
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:01   #3003
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
co do wstawania mi sie zdarza juz TYLKO 1-2 w ciagu nocy ;D


przypomniało mi się jaki miałam dzisiaj sen
byłyśmy wszystkie na jakimś zebraniu - chociaż bardziej przypominało to sale sądową (zamiast głów były nasze miniatury ) i sprawa dotyczyła się Rudaski którą chcieli wyrzucić z wizażu za to, że jej nick wskazuje ze jest Ruda a nie jest (miałaś podobno kruczo czarne włosy do ziemi )
walczyłam o Ciebie jak lwica broniąc Cię tym ze mieszkasz na Rudzie
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:02   #3004
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość
Czubasek chcecie mieć trójkę?



Ale w Polsce chyba sie nie da legalnie wazektomii przeprowadzić?

Tak ale to trzecie troche pozniej. Wszyscy sie nam dziwia ale my jakos od poczatku chcielismy trojke
Znajomi planuja czworke wiec tez hardcorowo
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:04   #3005
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
Kaczuszka, Ogólnie-kciuki!
Co do anty, to brałam 5 lat qlaira, niby mniej szkodzące, bo naturalne. Czułam się super-zero bólu brzucha podczas miesiączki! Po odstawieniu wszystko wróciło. . Plus syfy na plecach, także słabo:p
A prezerwy to dla mnie żadne zabezpieczenie o czym świadczy moja obecność tutaj:p
Jeszcze nie wiem na co się zdecyduję, ale dopiero po 3 dziecku będę się decydowała na coś inwazyjnego.
Gryzelda, Twój bez problemu godzi się na wazektomię? Czy to na razie tylko Twój plan? Mój by sobie nie dał majstrować przy klejnotach:p
My stosowaliśmy prezerwatywy, ale zdarzało się, że zaszaleliśmy... Podczas starań okazało się, że mąż ma problemy z nasieniem, więc pewnie to nas jeszcze 'chroniło'...
Ale ja też zdążyłam się nauczyć na tyle swojego organizmu, że teraz bardziej niż kiedyś wiedziałabym kiedy zachować ostrożność.

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
od wczorajszego wieczora ktoś mnie myzia w brzuchu!!
i właśnie sobie uświadomiłam, że w sobotę zaczynam 5 miesiąc...
jak ten czas szybko leci
Ale fajnie


Ja póki co cieszę się, że będziemy mieć jedno dziecko. Po porodzie chciałabym w miarę możliwości zostać z nim tak długo jak się da, ale że mamy kredyt, to też muszę myśleć o powrocie do pracy i pewnie dopiero jak trochę popracuję to będziemy mogli myśleć o drugim... Także póki co nie planuję Chyba, że ktoś na górze zaplanował za mnie
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:06   #3006
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez limonka_86 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie tez planuje Ujastek, specjalnie wybieralam tez lekarza prowadzacego stamtad, ze w razie jakby sie cos dzialo to moze sobie o mnie przypomni
Troche mnie te statystyki przerazaja w ogole jak czytam czy to o samym porodzie czy naczynaniu krocza to nie wiem czemu ale ryczec mi sie chce. Wczoraj TZ wchodzi a ja zaplakana przed kompem.
Na co on zebym sie nie przejmowala ze ile moich znajomych to mialo a ja mam raptem 2 znajome ktore rodzily wiec nie mam nawet porownania jakos strasznie sie tym stresuje
rozumiem Cię bo ja tak przeżywałam przed pierwszym, szczególnie jak na szkole nasłuchałam sie jak powinien wyglądać poród i czego się nie powinno robić a później czytałam jak to wygląda w rzeczywistości i że nikt nie szanuje tych wytycznych to miałam mega doła... ale co zrobisz każdy poród inny i wszystko damy radę przejść byle się maluchy szczęśliwie zdrowe urodziły
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:09   #3007
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Ja też bym chciała zostać z dzieckiem jak najdłużej,dlatego planuje wygrać ekstra pensje ha ha
A przez was mam na obiad barszcz
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 10:09   #3008
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość

Ja póki co cieszę się, że będziemy mieć jedno dziecko. Po porodzie chciałabym w miarę możliwości zostać z nim tak długo jak się da, ale że mamy kredyt, to też muszę myśleć o powrocie do pracy i pewnie dopiero jak trochę popracuję to będziemy mogli myśleć o drugim... Także póki co nie planuję Chyba, że ktoś na górze zaplanował za mnie
u mnie właśnie jest podobnie, zbliża się kredyt na bardzo bardzo długo więc również planuję wrócić do pracy, i to dość szybko- więc nie widzę czasu na drugie bobo póki co. Ale właśnie- no chyba, że
planować zawsze można i fajnie, ale jak będzie w rzeczywistości?
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:10   #3009
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

mnie marzy się trójka, ale wątpię, żebyśmy się sami zdecydowali. Idealnie byłoby, gdybyśmy strzelili bliźniaki następnym razem :P
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:15   #3010
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
od wczorajszego wieczora ktoś mnie myzia w brzuchu!!
i właśnie sobie uświadomiłam, że w sobotę zaczynam 5 miesiąc...
jak ten czas szybko leci
super, cudne uczucie

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

my planowaliśmy trójkę ale za późno wzięliśmy się do działania więc chyba skończy się na dwójce i mój też mówił jak byłam w pierwszej ciąży ze trzeba szybko drugie ale później mały tak nam dał popalić że pojawiły się wątpliwości czy w ogóle o drugim myśleć
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:16   #3011
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
A który lekarz? Bo mój chyba tylko w przychodni pracuje a na oddziale już nie...
Zresztą mnie nie zależy, żeby lekarz prowadzący czy jakaś konkretna położna była ze mną/przy mnie. Ja to mogłabym sobie gdzieś w kąciku urodzić w samotności Ale pewnie skończę CC... więc sama sobie już nie poradzę
Od poczatku ciazy chodze do dr Leszczyńskiego wczesniej do niego nie chodzilam poszlam z polecenia kolezanki a ze na poczatku ciazy odwiedzilam paru ginow z Luxmedu to bez porownania stad u niego zostalam a Ty do jakiego chodzisz?
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 10:20   #3012
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
mnie marzy się trójka, ale wątpię, żebyśmy się sami zdecydowali. Idealnie byłoby, gdybyśmy strzelili bliźniaki następnym razem :P
Wczoraj kobitka w poczekalni opowiadała, że z tą trzecią ciążą, w której jest to była mega wpadka, bo są po 40tce. No i jak się wybierała rano do lekarza to mąż mówi do niej, że ma wyluzować i według niego mogą być nawet bliźniaki. Jak wyszła z gabinetu i zadzwoniła mu z wiadomością o ciąży mnogiej to biedaczek z pracy musiał się zwolnić na resztę dnia w takim szoku był






Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość

Ale w Polsce chyba sie nie da legalnie wazektomii przeprowadzić?
Właśnie! Chyba nie? Pewnie prywatne kliniki robią po cichu... Ale mój by się nie dał. Jest już po jednym zabiegu tamtych okolic i przezycia miał straszne...


U mnie na obiadek kaczka!
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:20   #3013
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

kurde dla mnie trójka to mega hardcore
my planujemy jedno .. a co wyjdzie później ? (chciałabym córke )
jak będziemy mogli pozwolić sobie na to, żeby przez pierwszych parę lat tylko tż pracował to nie będe wracać do pracy no ale takich rzeczy nie da się przewidzieć
najchętniej założyłabym własną działalność .. a nie ciułanie na kogoś..

Marvie wracajac do tematu Łubinowej - też jestem prawie pewna,że tam chce rodzić zwłaszcza jak masz informacje z pierwszej ręki ja słyszałam dobre opinie ale tak 2-3 lata temu .. a na necie negatywne opinie dotyczą głównie tych lat do 2010r ( a nacięcie krocza w 20% )
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:25   #3014
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

0enedue ja też bym chciała własną działalność,mam pomysł i założenia ale nie mamy tyle kasy na start. :-(
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:26   #3015
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała zostać z dzieckiem jak najdłużej,dlatego planuje wygrać ekstra pensje ha ha
A przez was mam na obiad barszcz
Haha to jest myśl!

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
u mnie właśnie jest podobnie, zbliża się kredyt na bardzo bardzo długo więc również planuję wrócić do pracy, i to dość szybko- więc nie widzę czasu na drugie bobo póki co. Ale właśnie- no chyba, że
planować zawsze można i fajnie, ale jak będzie w rzeczywistości?
Właśnie Czasem życie układa się inaczej niż planujemy Także my póki co chcemy podejść do sprawy rozsądnie

Cytat:
Napisane przez kalwinka Pokaż wiadomość
mnie marzy się trójka, ale wątpię, żebyśmy się sami zdecydowali. Idealnie byłoby, gdybyśmy strzelili bliźniaki następnym razem :P
U nas była szansa na bliźniaki, bo teściowa jest z bliźniaczek, ale jest jedno
Za to znajoma z Ovufriend (z resztą tak jak ja nie liczyła w tym czasie na ciążę) jak poszła na USG to się okazało, że trojaczki będą mieć i to jednojajowe! A w rodzinie podobno nie było nawet bliźniaków (no chyba, że u jakichś przodków, to tego się zazwyczaj nie wie )

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Wczoraj kobitka w poczekalni opowiadała, że z tą trzecią ciążą, w której jest to była mega wpadka, bo są po 40tce. No i jak się wybierała rano do lekarza to mąż mówi do niej, że ma wyluzować i według niego mogą być nawet bliźniaki. Jak wyszła z gabinetu i zadzwoniła mu z wiadomością o ciąży mnogiej to biedaczek z pracy musiał się zwolnić na resztę dnia w takim szoku był



Właśnie! Chyba nie? Pewnie prywatne kliniki robią po cichu... Ale mój by się nie dał. Jest już po jednym zabiegu tamtych okolic i przezycia miał straszne...


U mnie na obiadek kaczka!



Ja czytałam, że można jeśli jest chociaż kilkunastoprocentowa szansa na odwrócenie zabiegu. Ale w tym temacie jest dużo różnych zdań, więc pewnie gdyby ktoś się zdecydował to musiałby porządnie zgłębić temat.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:29   #3016
Koritsi_a
Zadomowienie
 
Avatar Koritsi_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 241
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Czubasek podziwiam mi sobie ciężko wyobrazić jak będzie z dwójką a co dopiero trojka

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Właśnie koleżanka która ma już 3 chciała męża wysłać ale nie można było.
Koritsi_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:33   #3017
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez Koritsi_a Pokaż wiadomość


Właśnie koleżanka która ma już 3 chciała męża wysłać ale nie można było.
Teraz właśnie przeczytałam na ABC zdrowie, że "W Polsce pozbawienie człowieka zdolności płodzenia jest niedopuszczalne, a wykonywanie zabiegów do tego prowadzących jest karalne (od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności)".
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:35   #3018
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Co do planów to ja się nie przywiązuję do nich za bardzo, ale jak już szaleć i marzyć to sobie wymyśliłam że pożegnam się. Z pracą na jakieś 4-5 lat, odchowam dwójeczkę i wtedy będę znów myśleć o pracy. Bo jak sobie pomyślę o codziennym oddawaniu maluszka do żłobka albo kogoś innego to mnie wzdryga. Więc liczę na to że tż przez parę lat nie zmieni pracy. Wolałabym go na miejscu wiadomo, ale i tak nie jest źle

Oenedue dopiero teraz przeczytałam o twoim snie Dzięki za wstawiennictwo bo jakby mnie wyrzucili to co ja bym poczęła? A najlepsze jest to że rzeczywiście nie jestem ruda
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd

Edytowane przez rudaska
Czas edycji: 2015-06-25 o 10:42
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:36   #3019
SweetViolet
Zadomowienie
 
Avatar SweetViolet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 346
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość
co do wstawania mi sie zdarza juz TYLKO 1-2 w ciagu nocy ;D


przypomniało mi się jaki miałam dzisiaj sen
byłyśmy wszystkie na jakimś zebraniu - chociaż bardziej przypominało to sale sądową (zamiast głów były nasze miniatury ) i sprawa dotyczyła się Rudaski którą chcieli wyrzucić z wizażu za to, że jej nick wskazuje ze jest Ruda a nie jest (miałaś podobno kruczo czarne włosy do ziemi )
walczyłam o Ciebie jak lwica broniąc Cię tym ze mieszkasz na Rudzie


Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Tak ale to trzecie troche pozniej. Wszyscy sie nam dziwia ale my jakos od poczatku chcielismy trojke
Znajomi planuja czworke wiec tez hardcorowo
My też chcemy tak, że dwójka w małym odstępie czasu, a trzecie trochę później Bo u nas też od początku mowa o PRZYNAJMNIEJ trójce ;P Chociaż ja mówię, że z każdym kolejnym to ewentualnie Mąż może chodzić w ciąży i rodzić

Cytat:
Napisane przez blysk_w_oku Pokaż wiadomość
Wczoraj kobitka w poczekalni opowiadała, że z tą trzecią ciążą, w której jest to była mega wpadka, bo są po 40tce. No i jak się wybierała rano do lekarza to mąż mówi do niej, że ma wyluzować i według niego mogą być nawet bliźniaki. Jak wyszła z gabinetu i zadzwoniła mu z wiadomością o ciąży mnogiej to biedaczek z pracy musiał się zwolnić na resztę dnia w takim szoku był
Doooobre
__________________
“If you die, and I live, there’s no life for me at all. You’re my whole life. I would never be happy again.”

synek
Czekamy na Kruszynkę 24/40
SweetViolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 10:39   #3020
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Hm ja czytalam ze normalnie robia wazektomie.
I to ha nowilam ze tz pojdzie.
Wstepna gadka byla, a on do mnie a jak Cie zostawie i bede chcial miec z nowa baba dzieci :p a ja mu na to ze bedziesz wtefy starym capem i nie bedzie Ci sie chcialo pchac w pieluchy :p
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:44   #3021
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez 0enedue Pokaż wiadomość

Marvie wracajac do tematu Łubinowej - też jestem prawie pewna,że tam chce rodzić zwłaszcza jak masz informacje z pierwszej ręki ja słyszałam dobre opinie ale tak 2-3 lata temu .. a na necie negatywne opinie dotyczą głównie tych lat do 2010r ( a nacięcie krocza w 20% )
a czy rozważasz zapianie się do szkoły rodzenia tam? niestety przy tym szpitalu nie jest bezpłatna- 370 zł za 4 spotkania..

i jeszcze nie wiem do którego lekarza powinnam się udać. Koleżanki chodzą do Kozy na Warszawską chyba
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:48   #3022
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Haha to jest myśl!

Właśnie Czasem życie układa się inaczej niż planujemy Także my póki co chcemy podejść do sprawy rozsądnie

U nas była szansa na bliźniaki, bo teściowa jest z bliźniaczek, ale jest jedno
Za to znajoma z Ovufriend (z resztą tak jak ja nie liczyła w tym czasie na ciążę) jak poszła na USG to się okazało, że trojaczki będą mieć i to jednojajowe! A w rodzinie podobno nie było nawet bliźniaków (no chyba, że u jakichś przodków, to tego się zazwyczaj nie wie )




Ja czytałam, że można jeśli jest chociaż kilkunastoprocentowa szansa na odwrócenie zabiegu. Ale w tym temacie jest dużo różnych zdań, więc pewnie gdyby ktoś się zdecydował to musiałby porządnie zgłębić temat.
U nas własnie jest duża szansa na bliźniaki, bo ciąże mnogie są z każdej strony. Kuzynka tż ma nawet trojaczki. Szaleństwo
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:52   #3023
benita84
Zadomowienie
 
Avatar benita84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

mojemu się marzyły bliźniaki hehe ale dobrze że jest jedno bo z taką dwójka maluchów to niezły maraton musi być
benita84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:55   #3024
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej
Nadrobilam Was w autobusie ale nie cytuje....

Bylam dzis z mloda na wycieczce w Plocku... wrocilismy o 17 i padlam jak pies pluto. Teraz mloda ogarnac i dalej spac...
A jutro Was pocytuje
W ciazy moje baterie sa do bani :p
Czubasek a skąd jesteś? Ja czesto na zakupy do Płocka jeżdze
Gryzelda Czytam własnie o Twoim TZ, no jakbym swojego widziała... Wczoraj tez mielismy spiecie... jeny, jak on mnie czasem denerwuje
sylwoha, ja tez bardzo późni czułam ruchy, chyba w 21 tc także spokojnie.
halwaya ja bardzo czesto "zapominam" że jestem w ciąży...
Witam nowe mamusie
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:00   #3025
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez limonka_86 Pokaż wiadomość
Od poczatku ciazy chodze do dr Leszczyńskiego wczesniej do niego nie chodzilam poszlam z polecenia kolezanki a ze na poczatku ciazy odwiedzilam paru ginow z Luxmedu to bez porownania stad u niego zostalam a Ty do jakiego chodzisz?
dr Wołos. Trafiłam do niego z ulicy, przypadkowo. Słyszałam ploty, że na Ujastku na NFZ co wizyta to USG więc się skusiłam (bo miewam plany kupić sobie przenośny aparat USG :P). I rzeczywiście za każdym razem przykłada głowicę, mierzy i sprawdza serduszko. Genetyczne robiłam prywatnie, ale też a terenie szpitala. Połówkowe też tam planuję.

Mnie się marzyła i nadal marzy trójka
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:04   #3026
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Martarynka okolice Skierniewic ;p ok 45 km od Łodzi

z tymi bliźniakami dziewczyny to jest tak ze to nie jest dziedziczne przez kobiety... czytałam ostatnio artykuły na ten temat.
Jeśli występują bliniaki jednojajowe to z ,, winy'' faceta, a jeśli dwujajowe to sprawka kobiety ale nie dziedziczona. Po prostu niektóre kobiety mają zdolność produkcji dwóch albo wiecej komórej jajowych w cyklu :P
takze ja sie troche uspokoiłam bo u nas dużo blizniakow ale z mojej strony a nie tz
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:06   #3027
blysk_w_oku
Rozeznanie
 
Avatar blysk_w_oku
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 596
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała zostać z dzieckiem jak najdłużej,dlatego planuje wygrać ekstra pensje ha ha
A przez was mam na obiad barszcz
Plan dobry. Czyli rozumiem, że czynisz inwestycje na przyszłość i grasz namiętnie?





Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
U nas była szansa na bliźniaki, bo teściowa jest z bliźniaczek, ale jest jedno
Za to znajoma z Ovufriend (z resztą tak jak ja nie liczyła w tym czasie na ciążę) jak poszła na USG to się okazało, że trojaczki będą mieć i to jednojajowe! A w rodzinie podobno nie było nawet bliźniaków (no chyba, że u jakichś przodków, to tego się zazwyczaj nie wie )

Czytałam gdzieś, że przekazanie skłonności genetycznych do płodzenia bliźniąt jest mitem. Nie ma to nic wspólnego z genetyką, a przynajmniej żadne badania tego związku nie wykazały.
I tak się tą wiedzą pocieszałam, bo rodzeństwo mojego dziadka to bliźniaki jednojajowe i wcześniej w tej samej linii też się pojawiały...

A znajomy rodziców ma czworaczki z trzeciej ciąży. Szóstka dzieci z planowanej trójki!
__________________
...podpis w budowie...
blysk_w_oku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:20   #3028
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
a czy rozważasz zapianie się do szkoły rodzenia tam? niestety przy tym szpitalu nie jest bezpłatna- 370 zł za 4 spotkania..

i jeszcze nie wiem do którego lekarza powinnam się udać. Koleżanki chodzą do Kozy na Warszawską chyba
szczerze szkoda mi kasy dodatkowo na szkole rodzenia jak w chorzowie mogę ją mieć za darmo .. juz same wizyty ciągną po kieszeni.. a tak na dojazdach zaoszczędze bo mamy rzut beretem..
a teraz chodzisz na nfz? czy prywatnie ale do lekarza nie przyjmującego na Łubinowej?
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:21   #3029
limonka_86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 066
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cala Polska wlasnie zawsze lepiej zeby sie kobieta trula hormonami :/ albo lepiej udawac ze nikt nawet nie wie co to antykoncepcja
limonka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:22   #3030
0enedue
Zadomowienie
 
Avatar 0enedue
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 810
Dot.: Mamusie grudniowe 2015 cz.2

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość

Oenedue dopiero teraz przeczytałam o twoim snie Dzięki za wstawiennictwo bo jakby mnie wyrzucili to co ja bym poczęła? A najlepsze jest to że rzeczywiście nie jestem ruda
nie wyrzucą bo już wiedzą gdzie mieszkasz ale wrazie czego do usług
__________________
If U want to be happy - BE !


Iga 14.12.2015


0enedue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-09 15:49:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.