Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 14:45   #4051
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez adaada1234 Pokaż wiadomość
Hotel czy apartament i w jakiej dzielnicy ? Ew. gdzie potrzebujesz dojechać ? na ile osób ?
Ogolnie zalatwiam sprawe kolo warszawy alr jak juz jeste to moze bym zostala na noc i zobaczyla stolice
Wiec gdzies blisko centrum ale za przyzwoite pieniadze
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 14:49   #4052
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Ogolnie zalatwiam sprawe kolo warszawy alr jak juz jeste to moze bym zostala na noc i zobaczyla stolice
Wiec gdzies blisko centrum ale za przyzwoite pieniadze
Apartament przy ul. Kopernika 13 polecam. Masz nawet z aneksem kuchennym. Klucze na Chmielnej odbierasz, a potem wrzucasz do skrzynki przy wyjściu. Masz jakby mieszkanie wynajęte w dobrej lokalizacji i za przyzwoite pieniążki. Daj znać, czy Ci się udało.
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 15:02   #4053
adaada1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 61
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Takich firm jest wiele. Kiedyś korzystaliśmy z http://www.capitalapart.pl To samo.. Czysto, przyjemnie, wygodnie. Klucze wrzucasz do skrzynki pocztowej i nic cię więcej nie interesuje. Bardzo dobra opcja dla rodziny.

Edytowane przez adaada1234
Czas edycji: 2015-06-26 o 15:04
adaada1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 15:04   #4054
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez adaada1234 Pokaż wiadomość
Takich firm jest wiele. Kiedyś korzystaliśmy z http://www.capitalapart.pl To samo.. Czysto, przyjemnie, wygodnie. Klucze wrzucasz do skrzynki pocztowej i nic cię więcej nie interesuje.
Polecam co sama sprawdziłam. Samemu ciężko znaleźć, a jesteśmy tu, aby sobie pomagać
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:23   #4055
adaada1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 61
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Tylko dziś oferta hoteli IBIS - 40 % (mają hotele w centrum Warszawy i są ekonomiczne) http://www.accorhotels.com/pl/promotion/specials/crazyprices.shtml czasami są pokoje nawet za 39 zł i nie tylko w Wawie - ale trzeba często sprawdzać.

Jednak jak pisze Misiaczek apartament to dobry wybór - swoboda jak w mieszkaniu, kuchnia, lodówka. Można zjeść co się samemu kupi lub przywiezie ze sobą.


Edytowane przez adaada1234
Czas edycji: 2015-06-26 o 16:30
adaada1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:11   #4056
EwelineN
Raczkowanie
 
Avatar EwelineN
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Takasobieja22 - nie wiem czy lekarz Ci na to pójdzie. Jak "każesz" lekarzowi włożyć inny implant niż on zaleca, to w razie powikłań się wypnie - "sama Pani chciala" i co wtedy? Masz zapas kasy na drugą operację?
Wybór tak małego implantu daje dużo do myślenia, sama bym tyle nie zrobiła, poprawią tylko kształt piersi a powiększenie? No cóż, ile tam tej projekcji? 3,5? No to wyobraź sobie swoje piersi 3cm wysunięte bardziej do przodu. Wooooow, pewnie w stanika chyba masz więcej..

EwelineN - a pisalysmy Ci, żebyś się upierała przy większych
Jak wymienię, to u swojego Dr - A.B Warszawa. Myślę o szerszych o 1cm - 600, 650 (no niestety przy szerokości 13.2cm takie się robią wymiary) wszystko wyjdzie za 3tyg na kontroli 3miesiecznej
A Ty u kogo byś teraz robiła? I nie mów tak, że nikt nie sprosta wymaganiom - musisz się sama określić, co chcesz, jakie duże, jaki efekt. Wtedy podpowiemy może lekarza, który by coś wyczarował
23m Szann Kardashian haha hahaha nie no, pasi mi to póki co zbijam wagę i wróciłam do squatów, na początek bez obciążenia, zapuściłam się totalnie i po mojej dupce ani śladu

Siwa, męcz recepcję aż wywalczysz a ciekawe wgl co doktor będzie Ci tam chciał wstawić

Chciałabym duże ok 300 ml i profil największy, tak żeby były wypełnione od góry plus to żeby miały rowek. Czy jesteście w stanie mi jakoś pomóc z wyborem dobrego chirurga?
__________________
Natrelle 240ml dr Ł. U. - 23.07.14
EwelineN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:14   #4057
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez EwelineN Pokaż wiadomość
Chciałabym duże ok 300 ml i profil największy, tak żeby były wypełnione od góry plus to żeby miały rowek. Czy jesteście w stanie mi jakoś pomóc z wyborem dobrego chirurga?
Możesz przypomnieć swoje wymiary i jaki implancik masz?
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 22:32   #4058
EwelineN
Raczkowanie
 
Avatar EwelineN
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Misiaczek80 Pokaż wiadomość
Możesz przypomnieć swoje wymiary i jaki implancik masz?
Niestety nie pamiętam wymiarów klatki piersiowej a nie mam nigdzie też zapisanej ale jutro postaram sie zmierzyć a implant to 240 profil średni. Jeżeli chcesz to możesz zajrzeć do mojej galerii jak to wygląda
__________________
Natrelle 240ml dr Ł. U. - 23.07.14
EwelineN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 07:42   #4059
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Masakra jakas. Podobają mi się piersi od Rochelle a ona robiła u SŁ i płaciła 11 tys.

Myszola trzymam kciuki żebyś znalazła szybko nowa lepsza prace. Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mnie też kiedyś zwolnili po drugiej ciąży a teraz mam super prace
Pamiętaj że nigdy nie osiągnie się identycznego efektu każdy jest inny, najważniejsze żeby Dr zrozumiał wizje
Cytat:
Napisane przez EwelineN Pokaż wiadomość
Chciałabym duże ok 300 ml i profil największy, tak żeby były wypełnione od góry plus to żeby miały rowek. Czy jesteście w stanie mi jakoś pomóc z wyborem dobrego chirurga?
Eeee co byś chciała duże 300
Nie ma czegoś takiego to raz dwa, najważniejsze są wymiary obecnych implantów - poszerza się zazwyczaj o conajmniej 1cm szerokości i ważna jest projekcja.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 07:46   #4060
Gerhard1319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Moj pani i władczyni batrzdo intnsytniwe namawia mnie na zrobienie operacji piersi. Sobie oczywiście , nie mi. Słyszę o tym od roku i właściwie to dopoki nie spokrzałem na ten wątek , to bym nie pamiętał , bo mnie to znudziło. Czy to jest aż takie ważne??
Gerhard1319 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 08:19   #4061
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Gerhard1319 Pokaż wiadomość
Moj pani i władczyni batrzdo intnsytniwe namawia mnie na zrobienie operacji piersi. Sobie oczywiście , nie mi. Słyszę o tym od roku i właściwie to dopoki nie spokrzałem na ten wątek , to bym nie pamiętał , bo mnie to znudziło. Czy to jest aż takie ważne??
Witaj
Ważne dla Niej? Oczywiście! Siedzi głęboko w głowie i zatraca radość kobiecości
Sam pewnie najlepiej wiesz do jakiego stopnia może być uciążliwe. Pomyśl, czy czasem nie dokładasz swoich 5 groszy, czy potrafisz powiedzieć, że jest piękna i atrakcyjna? Zastanów się skąd wziął się taki pomysł?
Myślisz, że pani ma fanaberię, czy potrzebuje operacji?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

http://m.youtube.com/watch?v=XMCxpZw2YEw

00:45
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 08:35   #4062
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Masakra jakas. Podobają mi się piersi od Rochelle a ona robiła u SŁ i płaciła 11 tys.

Myszola trzymam kciuki żebyś znalazła szybko nowa lepsza prace. Jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mnie też kiedyś zwolnili po drugiej ciąży a teraz mam super prace
Pamiętaj że nigdy nie osiągnie się identycznego efektu każdy jest inny, najważniejsze żeby Dr zrozumiał wizje
Cytat:
Napisane przez EwelineN Pokaż wiadomość
Chciałabym duże ok 300 ml i profil największy, tak żeby były wypełnione od góry plus to żeby miały rowek. Czy jesteście w stanie mi jakoś pomóc z wyborem dobrego chirurga?
Eeee co byś chciała duże 300
Nie ma czegoś takiego to raz dwa, najważniejsze są wymiary obecnych implantów - poszerza się zazwyczaj o conajmniej 1cm szerokości i ważna jest projekcja.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:00   #4063
takasobieja22
Raczkowanie
 
Avatar takasobieja22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 109
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Co do moich proponowanych implantow to przy szerokosci 10.6cm profl jest 4.9 wiec chyba nie jakis maly, ale jak dla mnie to to wogole za waski implant ja mam waskie piersi ale mysle ze mozna by wlozyc cos szerszego aby je wypelnic.

Doktor korzysta z implantow sebbin, znalazlam wieksze pojemnosci z wieksza projekcja o tej samej szerokosci, zapytam sie go , moze sie zgodzi.
__________________
3.08.2015 dr. Kuna 265ml wysoki profil

Edytowane przez takasobieja22
Czas edycji: 2015-06-27 o 09:04
takasobieja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:14   #4064
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez EwelineN Pokaż wiadomość
Niestety nie pamiętam wymiarów klatki piersiowej a nie mam nigdzie też zapisanej ale jutro postaram sie zmierzyć a implant to 240 profil średni. Jeżeli chcesz to możesz zajrzeć do mojej galerii jak to wygląda
Byłam w Twojej galerii i jestem w szoku, bo masz śliczne cycuszki, a co najważniejsze bardzo pasują do Twojej świetnej figurki. Nie ma sensu przechodzić z 240 na 300 i tyle cierpieć. Wcale nie masz tragicznego rowka, wszystko jest na miejscu. Piersi już masz ruchome i widzę, że świetnie potrafisz dobrać staniczki.
To tylko moje skromne zdanie, ale pewnie w swojej ślicznej główce wyklarował Ci się zupełnie inny plan. Mogłabyś wrzucić fotkę o jaki efekt Ci chodzi?
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 13:31   #4065
MizerneA
Raczkowanie
 
Avatar MizerneA
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 108
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hejka Cycolinki
Sto lat mnie nie było i nawet już nie nadążam z czytaniem, tyle stron przybyło.
Moje życie z cycami płynie sobie raz spokojnie raz mniej. Dzisiaj mają miesiąc i 2,5 tyg.
Strupki z cięć już odpadły, teraz mam takie mocno czerwone ślady - muszę się zaopatrzyć w Sutricony.
Zdjęć narazie nie wrzucam, bo strasznie mnie opryszczyło na cycach - skóra dopiero się przyzwyczaja. Już nie jest taka naciągnięta, teraz trochę się łuszczy i ciągle jest tłusta - stąd pewnie te krostki.
Co do twardości - prawy jest już mniej sztuczny i ma pełne czucie - podobno tak się dzieje u praworęcznych (?). Lewy nadal w połowie jest drętwy i twardy Czasem pobolewa dziwnie.
Muszę się znowu wybrać do doktorka na kontrolę ale za cholerę nie chce mi się znowu zasuwać do Ostravy.
Śpię normalnie na boku. Tylko noszę jeszcze ten pas i rzeczywiście dzięki niemu cycki nie sa już pod obojczykiem

Pati - jak tam??? Trzymasz się??? Ty juz w poniedziałek się logujesz w Ostravie zdaje się?

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco

P.S. Cycki od L.P. wyszły zaj...cie. Rowek mam filmowy
Wrzucę zdjęcia jak tylko mi te syfy zejdą
__________________
L.P. Ostrava - 11/05/15 - Sebbin Classic teksturowany, okrągły wysoki profil - prawy 395cc, lewy 435cc
MizerneA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 13:50   #4066
anita1303
Raczkowanie
 
Avatar anita1303
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 469
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez MizerneA Pokaż wiadomość
Hejka Cycolinki
Sto lat mnie nie było i nawet już nie nadążam z czytaniem, tyle stron przybyło.
Moje życie z cycami płynie sobie raz spokojnie raz mniej. Dzisiaj mają miesiąc i 2,5 tyg.
Strupki z cięć już odpadły, teraz mam takie mocno czerwone ślady - muszę się zaopatrzyć w Sutricony.
Zdjęć narazie nie wrzucam, bo strasznie mnie opryszczyło na cycach - skóra dopiero się przyzwyczaja. Już nie jest taka naciągnięta, teraz trochę się łuszczy i ciągle jest tłusta - stąd pewnie te krostki.
Co do twardości - prawy jest już mniej sztuczny i ma pełne czucie - podobno tak się dzieje u praworęcznych (?). Lewy nadal w połowie jest drętwy i twardy Czasem pobolewa dziwnie.
Muszę się znowu wybrać do doktorka na kontrolę ale za cholerę nie chce mi się znowu zasuwać do Ostravy.
Śpię normalnie na boku. Tylko noszę jeszcze ten pas i rzeczywiście dzięki niemu cycki nie sa już pod obojczykiem

Pati - jak tam??? Trzymasz się??? Ty juz w poniedziałek się logujesz w Ostravie zdaje się?

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco

P.S. Cycki od L.P. wyszły zaj...cie. Rowek mam filmowy
Wrzucę zdjęcia jak tylko mi te syfy zejdą
Cieszę się, ze jesteś zadowolona. Nie mogę doczekać się kolejnych zdjęć. Odzywaj się czasami. Jesteś zadowolona z rozmiaru?
anita1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:04   #4067
nurse007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 17
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cześć dziewczyny, topik jest dość rozległy a ja mam pytanie o doktora Furmanka w Czechach. Jestem w 80 % zdecydowana ma zabieg, 20 % stanowią dylematy jaki termin ( mam pracę fizyczną, nie siedzę za biurkiem) , ale chciałam popytać czy któraś z was lub znajomych u niego się operowała. Operacja w Czechach to połowa mniej pieniedzy niż w Polsce. Mam małą wyjściówkę, doktor zaproponował mi 450 cc ( cokolwiek to znaczy) by mieć rozmiar C, ale dla mnie gruntem jest bym nie miała piłek. Ile czasu byłyscie wyjęte z zycia?
nurse007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:35   #4068
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

dzęki za miłe słowa girls

na razie jestem załamana
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:34   #4069
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez MizerneA Pokaż wiadomość
Hejka Cycolinki
Sto lat mnie nie było i nawet już nie nadążam z czytaniem, tyle stron przybyło.
Moje życie z cycami płynie sobie raz spokojnie raz mniej. Dzisiaj mają miesiąc i 2,5 tyg.
Strupki z cięć już odpadły, teraz mam takie mocno czerwone ślady - muszę się zaopatrzyć w Sutricony.
Zdjęć narazie nie wrzucam, bo strasznie mnie opryszczyło na cycach - skóra dopiero się przyzwyczaja. Już nie jest taka naciągnięta, teraz trochę się łuszczy i ciągle jest tłusta - stąd pewnie te krostki.
Co do twardości - prawy jest już mniej sztuczny i ma pełne czucie - podobno tak się dzieje u praworęcznych (?). Lewy nadal w połowie jest drętwy i twardy Czasem pobolewa dziwnie.
Muszę się znowu wybrać do doktorka na kontrolę ale za cholerę nie chce mi się znowu zasuwać do Ostravy.
Śpię normalnie na boku. Tylko noszę jeszcze ten pas i rzeczywiście dzięki niemu cycki nie sa już pod obojczykiem

Pati - jak tam??? Trzymasz się??? Ty juz w poniedziałek się logujesz w Ostravie zdaje się?

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco

P.S. Cycki od L.P. wyszły zaj...cie. Rowek mam filmowy
Wrzucę zdjęcia jak tylko mi te syfy zejdą
MizerneA bardzo bardzo się cieszę ,że Twoje nowe bimbałki są takie piękne filmowe mhmm kurcze ale czas leci ,czekam z niecierpliwością na foty tych cudeniek tak ja już w poniedziałek ostre cięcie, jutro wyjeżdzam z rana busikiem do polski ,dzisiaj napisałam do wafelka ,że potwierdzam na 100% moje przybycie to w minute miałam już odpowiedz : Bede sie ciszył. tak to napisał chyba będzie się cieszył bo świerza kasiorka przyjeżdza

A Myszolku zapomniałam napisać naprawdę nie załamuj się słońce na pewno znajdziesz lepszą prace los Tobie szykuje coś lepszego! Wierze w to bardzo , w sumie jestem tego pewna ja też pracowałam ciężko w rybach łososiu po 11 godz, nocki dniówki wracałam śmierdząca padnięta momentami wyć mi się chciało jak szłam do pracy ale nie miałam wyjścia moi rodzice są alkoholikami ,i musiałam radzić sobie sama ,ahh Myszko ja trzymam kciuki za Twoje szczęście!
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 16:54   #4070
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez pati3112 Pokaż wiadomość
MizerneA bardzo bardzo się cieszę ,że Twoje nowe bimbałki są takie piękne filmowe mhmm kurcze ale czas leci ,czekam z niecierpliwością na foty tych cudeniek tak ja już w poniedziałek ostre cięcie, jutro wyjeżdzam z rana busikiem do polski ,dzisiaj napisałam do wafelka ,że potwierdzam na 100% moje przybycie to w minute miałam już odpowiedz : Bede sie ciszył. tak to napisał chyba będzie się cieszył bo świerza kasiorka przyjeżdza

A Myszolku zapomniałam napisać naprawdę nie załamuj się słońce na pewno znajdziesz lepszą prace los Tobie szykuje coś lepszego! Wierze w to bardzo , w sumie jestem tego pewna ja też pracowałam ciężko w rybach łososiu po 11 godz, nocki dniówki wracałam śmierdząca padnięta momentami wyć mi się chciało jak szłam do pracy ale nie miałam wyjścia moi rodzice są alkoholikami ,i musiałam radzić sobie sama ,ahh Myszko ja trzymam kciuki za Twoje szczęście!
Pati wielki szacun dla Ciebie! Podziwiam takie zaradne i pracowite kobiety!!!
Pięknych cycuchów życzę, należą Ci się
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 20:38   #4071
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Witam sie wieczorową porą
Wyliczanka na dzisiaj

pati3112 29.06 - 2
aicha1985 06.07 - 9
maginka23 08.07 - 11
adaada1234 21.07 - 24
1985siwa 10.09 - 85
anita1303 29.09 - 94
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 22:28   #4072
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez Misiaczek80 Pokaż wiadomość
Pati wielki szacun dla Ciebie! Podziwiam takie zaradne i pracowite kobiety!!!
Pięknych cycuchów życzę, należą Ci się
Dziękować Misiaczku No zobaczymy co czarodziej mi wyczaruje a ja muszę wcześnie rano jutro wstać bo o 6:30 mam wyjazd ,ale zasnąć nie mogę myślę o operacji ,dam już znać jeśli będzie to możliwe jak będzie po wszystkim.
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 22:31   #4073
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hej, byłam na kolejnej konsultacji w warszawskiej klinice LC.
Jestem już całkowicie zdecydowana. Po tym, jak przestraszyłam się ponad 400 u doktora A.B. , teraz stanęło na 240-270. Przymierzałam też 180 i wcale ich nie wykluczam.
Uffff.
Jestem głęboko przekonana- nie chcę dużych piersi. Mój naturalny rozmiar waha się między 70DD a 70E i chcę dokładnie te 70E, tylko wyżej i jędrne. Nigdy nie byłam niezadowolona z rozmiaru, tylko z jakości.
Będę miała też plastykę, jednak nie przez otoczkę. Przez otoczkę nie da się zrobić poważniejszej plastyki (mówił mi to JS w LC, ale to samo piszą na amerykańskich stronach o chirurgii plastycznej, zgłębiłam temat), dlatego AB proponował mi duży implant - wtedy nie trzeba tak podnosić i ciąć, bo sam implant wypchnie skórę. Ale ja wolę już blizny niż duże cycki.
Mam operację 19 października i nie mogę się doczekać.

Która z was miała plastykę z implantem, bo nie mogę znaleźć?
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 00:53   #4074
paulazkrakowa
Nowa :)
 
Avatar paulazkrakowa
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 38
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

chcialabym duze, nie mowie nie i "pod szyja" ale wiadomo nie do przesady mam 173 cm wzrostu...

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Moje Drogie <3
czasami widze tutaj pytania o dr TK z Krakowa.
Wiem,ze jestem jedna na milion ale chcialam przedstawic Wam swoja opinie.
Ja go osobiscie nie polecam, bylam na konsultacji prawie dwa lata temu, zarozumialy bezczelny gowniarz, tyle w temacie, jak mnie zobaczyl zestresowana jak weszlam to mi powiedzial tak: a co....cycki chcesz zrobic pewnie tak? myslalam,ze umre ze wstydu i wiedzialam,ze nawet jakby mial mi zrobic za darmo to ja nie chce miec z nim nic wspolnego...pozniej mu tlumacze,ze bylam juz na 2 konsultacjach i chce miec implanty okragle pod szyja...NIE MA TAKIEJ OPCJI! TYLKO ANATOMY! wiec sie pytam,dlaczego? BO TAK, odpowiedzial. Widzialam dwie dziweczyny po operacji, oczywiscie,ze super wszystko, wiec ja nie neguje jego umiejetnosci tylko podejscia do pacjentki i tego, ze kazda z nas chciala okragle a on robi tylko anatomy...i kolezanki mialy ladnie zrobione ale wielkosc bez szalu, chcialy duzo wieksze a on jej odradzal, tak naprawde w ubraniu to jakbym nie wiedzialam ze sa po operacji to bym nie zauwazyla efektu...aha a samo badanie to dla mnie byl koszmar, wyszarpal mi cycki na prawo i lewo, ani A.Z ani M.SZ mnie nawet nie dotkneli, a jak dotykali to przepraszali....wiem wiem wiem ze trzeba,ale gdzies jest jakas granica zwlaszcza dla tych ktore sa skrepowane...wiem,ze zaraz bedzie fala krytyki ze to lekarz i on moze, ale nie to byl istny rzeznik..... polecam za to jesli chodzi o konsultacje A.Z z Krakowa, przepiekna klinika i tansze ceny niz TK, TK wykonuje operacje u siebie w domu, a ceny ma wyzsze od M.Sz!!!!! A.Z ma cudna klinike na poludniu Krakowa, wspaniala obsluga i opieka.Standard jak u M.Sz!!!! TK tylko przyjmuje z zona....i to roznie bywa, zalezy jaki humor maja tak przyjmuja...nie robie nikomu reklamy bo ja i tak jestem zakochana w M.Sz. i co ciekawe- M.Sz ma najnizsza cene z nich trzech.....moze i dziala na psychike to jak lekarze sa mili,ale z drugiej strony nie placimy drogie kolezanki 2 tys tylko ponad 10 wiec wymagajmy jakiegos traktowania zwlaszcza ze to tylko jedna doba wiec moga sie troche poswiecic przepraszam jak kogos urazilam...jeszcze raz podkreslam,ze nikogo nie neguje ani nie faworyzuje zrobie to dopiero za 10 dni jak wszystko dobrze pojdzie
paulazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 07:48   #4075
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Mortycja, jeżeli decydujesz się na plastykę to nie ma wgl rozmowy co do poprzedniej konsultacji, bo nie chciałaś prędzej ciąć tylko próbować implantem. No to cos za coś, jak masz duże piersi to siła rzeczy żeby je wypełnić to muszą być duże implanty.
A skoro nie chcesz dużych piersi to modeluj swoje, nie rozumiem jednak sensu stosowania TAK MAŁYCH IMPLANTÓW - ewidentnie Dr chce Cię naciągnąć na kasę, co to wgl za propozycja , pffffffff 180 - 4tys czy 6tys?! Masakra! Jak masz takie duże swoje piersi to niech Ci robi tylko plastykę, po co dodatkowo implant???

Paula, dlatego ją polecając go Dziewczynom pisze, że jest specyficzny :p
Ale talentu do cyckow mu nie można odmówić.
Ja byłam u niego 2x , było zabawnie, dlatego że byłam dla niego tak samo bezczelna jak On i mamy podobne poczucie humoru. na wejściu usłyszałam że jestem młodsza od jego córki - to mu powiedziałam że to Pan Dr już taki stary :P no i tak się zaczęło. Mierzy owszem bardzo dokładnie, tak jak to opisałas, ale to uważam to za plus!
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 08:07   #4076
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Szann, on mnie wcale nie namawia na implanty. Powiedział, ze decyzja należy do mnie i spokojnie moze zrobic sama plastykę, ale musze zdawać sobie sprawę, ze wizualnie bedą mniejsze niż przed plastyka. Stad opcja implantu - zeby uzupełnić ich wizualny rozmiar do obecnego. Mierzylam u niego rożne implanty do stanika i słowo daje, ze w 180 plus moja wyjściówka czułam sie najlepiej, w 270 miałam juz wrażenie wielkiego biustu, ale boje sie, ze jak dam te 180 to bede jednak żałować.

Zwalniam tym samym październikowy termin u AB, moze ktoś chce
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 09:13   #4077
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Witam sie z rana
Wyliczanka na dzisiaj

pati3112 29.06 - JUTRO
aicha1985 06.07 - 8
maginka23 08.07 - 10
adaada1234 21.07 - 23
1985siwa 10.09 - 84
anita1303 29.09 - 93
mortycja72 19.10 - 113
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 12:46   #4078
MizerneA
Raczkowanie
 
Avatar MizerneA
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 108
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cześć Dziewczyny
Pati - trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze, tylko się nie bój. To niepotrzebne nerwy Cycorów filmowych nie mam, narazie rowek jest super ale reszta jeszcze niedomaga
Pisz jak tylko się wkleisz do WiFi w klinice co i jak. Trzymam kciuki i w ogóle wszystko

Anitka - czy jestem zadowolona? Nadal mnie martwi, że są takie mało plastyczne i sztywne. Zaraz po operacji rozmiar wydawał mi się ogromy w stosunku do tego co miałam. Teraz się pomału oswajam, jednak nadal myślę, że są duuuuże i wydaje mi się, że wszyscy się gapią i wiedzą.
Na tą chwilę myslę, że jakieś 330-350cc byłoby dla mnie w sam raz.
Ale mam co mam i tez nie narzekam. L.P. jest z tego znany, że montuje konkretne zderzaki i dlatego się na niego zdecydowałam.
Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jaki będzie ostateczny efekt, więc wszystkie rozmowy o rozmiarach dają bardzo blade pojęcie, bo każda z nas ma inną budowę.
Ja się bałam zrobić za małe, więc sama prosiłam doktorka, żeby trzymał się bliżej 400 cc.
Myśłę, że z czasem jakoś przestanie mi to przeszkadzać i się oswoję

No i wrzuciłam parę fotek, również w bazarowym staniku. Zapraszam do albumu. Nareszcie pełne C
Tylko te wypryski na cycach są nie do zniesienia
__________________
L.P. Ostrava - 11/05/15 - Sebbin Classic teksturowany, okrągły wysoki profil - prawy 395cc, lewy 435cc
MizerneA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 13:23   #4079
anita1303
Raczkowanie
 
Avatar anita1303
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 469
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Cytat:
Napisane przez MizerneA Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Pati - trzymam kciuki - wszystko będzie dobrze, tylko się nie bój. To niepotrzebne nerwy Cycorów filmowych nie mam, narazie rowek jest super ale reszta jeszcze niedomaga
Pisz jak tylko się wkleisz do WiFi w klinice co i jak. Trzymam kciuki i w ogóle wszystko

Anitka - czy jestem zadowolona? Nadal mnie martwi, że są takie mało plastyczne i sztywne. Zaraz po operacji rozmiar wydawał mi się ogromy w stosunku do tego co miałam. Teraz się pomału oswajam, jednak nadal myślę, że są duuuuże i wydaje mi się, że wszyscy się gapią i wiedzą.
Na tą chwilę myslę, że jakieś 330-350cc byłoby dla mnie w sam raz.
Ale mam co mam i tez nie narzekam. L.P. jest z tego znany, że montuje konkretne zderzaki i dlatego się na niego zdecydowałam.
Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jaki będzie ostateczny efekt, więc wszystkie rozmowy o rozmiarach dają bardzo blade pojęcie, bo każda z nas ma inną budowę.
Ja się bałam zrobić za małe, więc sama prosiłam doktorka, żeby trzymał się bliżej 400 cc.
Myśłę, że z czasem jakoś przestanie mi to przeszkadzać i się oswoję

No i wrzuciłam parę fotek, również w bazarowym staniku. Zapraszam do albumu. Nareszcie pełne C
Tylko te wypryski na cycach są nie do zniesienia
Byłam, widziałam, skomentowalam. Jest pięknie. Tak jak na początku, gdy się dowiedziałam o cięciu przez otoczke nie byłam zachwycona, tylko przerażona, tak teraz myślę ze takie cięcie najbardziej mi odpowiada, m.in. ze względu na blizny.
Robisz już wszystko? Jak np. z zakupami, ile możesz dźwigać?
anita1303 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 14:50   #4080
MizerneA
Raczkowanie
 
Avatar MizerneA
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 108
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 22

Hejka
Dziękuję za wszystkie miłe komentarze
Tak, robię wszystko - jeszcze tylko nie do końca mogę podnieść ręce wysoko gdy myję okna i ostatnio robiłam przetwory z truskawek to słoików też nie mogłam sama dokręcić. Poza tym zgrzewkę wody uniosę. Najważniejsze, żeby nie nadwyrężać mięśni piersiowych, czyli podnoszenie i szarpanie w górę ciężkich rzeczy odpada.
Oczywiście cyc jeszcze zakłuje i szarpnie czasem ale to podobno korzystny objaw regeneracji przerwanych połączeń nerwowych (?).
Co do cięcia - po otoczce ma ważną zaletę - mogę sobie nosić staniki z fiszbinami ile wlezie. Oczywiście jest ono bardziej widoczne (przynajmniej narazie) ale jak już okrzepną blizny to startuję z Sutriconami, żeby je wybielić.
Także narazie nie jest najgorzej. Pobolewa mnie bardziej jeszcze ten cyc, który miał infekcję ale póki co, wszystko się wygoiło i narazie nic się nie dzieje.
Najgorszy miesiąc juz minął, mam nadzieję
__________________
L.P. Ostrava - 11/05/15 - Sebbin Classic teksturowany, okrągły wysoki profil - prawy 395cc, lewy 435cc
MizerneA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 13:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.