Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-17, 15:28   #4891
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Shevya, jasne, chętnie pomogę
malamiiii19 - ja byłam w Ortopedice, ale myślę, że zasady są podobne- rodzinka mogła siedzieć ile chciała, nikt nie zwracał na to w ogóle uwagi. W końcu to szpital prywatny, a my płacimy spore pieniądze, żeby się kroić akurat tam Jesteś już pewna, że będziesz operowana w evaclinic?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:57   #4892
dagoos86
Przyczajenie
 
Avatar dagoos86
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Niepozorna ,tez mialas operacje u jadczaka?

Dziewczyny ktore mialy operacje u niego mozecie mi napisac o atmosferze w evaclinic czy rodzina moze zostac na noc?I jaki wgl doktor jest?ja mam nerwice boje sie o narkoze ze sie nie wybudze itp ze anestezjolog sie pomyli albo serce mi nie wytrzyma, to odbiera mi radosc z operacji,nos jest duzy,mam kompleks od wielu lat a jednak boje sie ze sie wkoncu wycofam
Ja się operowałam w evaclinic i atmosfera tam była świetna! Pani Maja trzymała wszystko w ryzach nawet ochrzaniła anestezjologa, który nie chciał dać mi tabletki na uspokojenie przed operacją ("nie zdąży zadziałać, bo zaraz jedziemy na salę" ) i po jej interwencji dopiero dostałam Także uważaj na niego i nie daj sobie wmówić, że nie dostaniesz- płacisz kupę kasy i żądasz! Natomiast Pani pielęgniarka, która czuwała nade mną wraz z doktorem całą noc przesympatyczne osoby i bardzo troskliwe, jak najbardziej polecam tą klinikę a Co do nocowania bliskich osób to wiem, że jest taka możliwość, jednak koszty są spore, lepiej wynająć sobie coś w okolicy, a jest tego sporo.
Basiulek cudny masz nosek!

Edytowane przez dagoos86
Czas edycji: 2015-07-17 o 15:59
dagoos86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 16:22   #4893
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Tak basiulek operuje sie w Evaclinic
Pani Maja jest przed operacja zawsze?po tez? Dziewczyny pisały ze jest PANI ANESTEZJOLOG tzn ze to sie zmienia i nie zawsze jest ten sam? Co do doktora to robi małe noski ? Jak było u was?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 11:08   #4894
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Martitbandit i jak nos wyszedl? Mozna tu gdzies zobaczyc zdj przed i po? aLBO gdybys chciala wyslac na maila )
Mogę wysłać na maila
Nos jest malutki i zgrabniutki- wyglądam dużo lepiej niż przed i nie boje sie kontaktu z ludźmi a mój tata, po którym odziedziczyłam nos mówi, ze chyba tez sobie zrobi hehe.
Mojej koleżance dr Jadczak operował uszy a koledze nos- wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, także nie masz sie czego bać. A jak przeraża Cię operacja a sie boisz, ze nie dostaniesz czegoś na uspokojenie to moze pogadaj z doktorem, zeby Ci jakaś receptę wypisał- po co masz sie męczyć
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 12:05   #4895
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

MartitBandit Moj mail aaabc@op.pl
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:35   #4896
dagoos86
Przyczajenie
 
Avatar dagoos86
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Tak basiulek operuje sie w Evaclinic
Pani Maja jest przed operacja zawsze?po tez? Dziewczyny pisały ze jest PANI ANESTEZJOLOG tzn ze to sie zmienia i nie zawsze jest ten sam? Co do doktora to robi małe noski ? Jak było u was?
Przy mojej operacji było dwóch anestezjologów: ten, o którym wspomniałam i jeszcze Pani, która prowadziła mnie na salę- ona akurat była bardzo miła. Ale rozmowę przed operacją miałam z tamtym i nie zrobił na mnie dobrego wrażania, ale Pani Maja uspokajała mnie, że to świetny specjalista i że potem tłumaczył się jej, że nie miał nic złego na myśli, powiedział prawdę, że tabletka nie zdąży zadziałać w klinice byłam wtedy jedyną pacjentką, więc najwyraźniej nie chciało mu się czekać, aż będę gotowa iść na salę Ale po wybudzeniu się już go więcej na oczy nie widziałam
Pani Maja była przed operacją, z nią załatwiałam wszystkie sprawy z dokumentami, prowadziła mnie na moją salę, mówiła co i jak będzie wyglądało, pytała o samopoczucie, podała wspomnianego "głupiego jasia" i była też na następny dzień rano, kiedy dostałam wypis do domu. Bez niej niczego tam nie załatwisz, także myślę, że zawsze tam jest.
malamiiii19 jeśli chcesz zobaczyć mój nos przed i po to wyślij mi zaproszenie do przyjaciół- mam fotkę w albumie prywatnym

Edytowane przez dagoos86
Czas edycji: 2015-07-18 o 13:38
dagoos86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:37   #4897
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dagoos86 a jaki mialas wczesniej nos i jaki Ci teraz wyszedl? doktor robi male noski?czyli duze zmiany czy niewielkie ?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 13:45   #4898
dagoos86
Przyczajenie
 
Avatar dagoos86
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Dagoos86 a jaki mialas wczesniej nos i jaki Ci teraz wyszedl? doktor robi male noski?czyli duze zmiany czy niewielkie ?
wysłałam Ci zaproszenie w moim albumie możesz zobaczyć zdjęcie. U mnie podobno zmiana jest bardzo duża, bo nochal miałam wybitnie paskudny

Edytowane przez dagoos86
Czas edycji: 2015-07-18 o 13:46
dagoos86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:26   #4899
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez dagoos86 Pokaż wiadomość
wysłałam Ci zaproszenie w moim albumie możesz zobaczyć zdjęcie. U mnie podobno zmiana jest bardzo duża, bo nochal miałam wybitnie paskudny
No zmiana naprawdę bardzo dduża a chcialas natyralny czy upieralas sie przy jak najmniejszym ? te zdj jest od razu po zdjęciu gipsu? Bo ja też mam opadający czubek i sie zastanawiam czy później po operacji znowu mi nie opadnie,chciałabym zadarty,mam drobna twarz.Dr duzo Ci chrzastki wycinal? Co do anestezjologa myslisz ze sie zna na tym co robi? Chce byc w bezpiecznych rekach

Jeszcze jedno pytanie ile płaciłas za wszystkie badania ? HIV rtg itp
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:47   #4900
dagoos86
Przyczajenie
 
Avatar dagoos86
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
No zmiana naprawdę bardzo dduża a chcialas natyralny czy upieralas sie przy jak najmniejszym ? te zdj jest od razu po zdjęciu gipsu? Bo ja też mam opadający czubek i sie zastanawiam czy później po operacji znowu mi nie opadnie,chciałabym zadarty,mam drobna twarz.Dr duzo Ci chrzastki wycinal? Co do anestezjologa myslisz ze sie zna na tym co robi? Chce byc w bezpiecznych rekach

Jeszcze jedno pytanie ile płaciłas za wszystkie badania ? HIV rtg itp
chciałam naturalny, z tego względu wybrałam Jadczaka, bo jego noski wyglądają bardzo naturalnie, nie są przesadnie zadarte. Zresztą ja nawet nie miałam żadnych specjalnych wymagań, chciałam by tylko wyglądał normalnie, a kiedy lekarz zrobił symulację to od razu mówiłam że taki chcę mieć zdjęcie robiłam drugiego dnia po zdjęciu gipsu i od tego czasu faktycznie końcówka trochę opadła, ale to dobrze bo z przodu był taki świński ryjek co do chrząstki to nie mam pojęcia ile jej wyciął, ale patrząc na zdjęcie przed to pewnie jeszcze by drugi nos z tego złożył za wszystkie badania ok. 200 zł. A anestezjolog koniec końców spisał się dobrze, więc myślę, że Pani Maja mówiła prawdę
dagoos86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:55   #4901
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez dagoos86 Pokaż wiadomość
chciałam naturalny, z tego względu wybrałam Jadczaka, bo jego noski wyglądają bardzo naturalnie nie są przesadnie zadarte. Zresztą ja nawet nie miałam żadnych specjalnych wymagań, chciałam zeby tylko wyglądał normalnie, a kiedy lekarz zrobił symulację to od razu mówiłam że taki chcę mieć zdjęcie robiłam drugiego dnia po zdjęciu gipsu i od tego czasu faktycznie końcówka trochę opadła, ale to dobrze bo z przodu był taki świński ryjek co do chrząstki to nie mam pojęcia ile jej wyciął, ale patrząc na zdjęcie przed to pewnie jeszcze by drugi nos z tego złożył za wszystkie badania ok. 200 zł. A anestezjolog koniec końców spisał się dobrze, więc myślę, że Pani Maja mówiła prawdę
O to szkoda ze robi naturalne bo ja chciałam dużo mniejszy;( a masz zdj en face ? Jak wyglada z przodu ? Jesli chcesz możesz mi wysłać na mail więcej zdjęć podałam wyżej,oczywiście pełna dyskrecja ;Dtylko 200zl? ;0 moja siostra robiła operacje i mówiła ze 1500 płaciła
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 17:51   #4902
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

No i zdjęłam dzisiaj rano gips, bułka z masłem, wystarczyło odklejać po kawałku z każdej strony i poszedł

Jestem śmiesznie opuchnięta, po zdjęciu ukazała mi się wielka buła między brwiami, złagodziłam to trochę rumiankiem, ale ogólnie wyglądam jakbym miała bardzo szeroki nos w części kostnej a'la Mike Tyson Ale nie wpadam w rozpacz, wiem że to tylko opuchlizna, więc będzie lepiej.

Jedyne co mnie martwi to fakt, że nie mam zadartego noska. Nie chciałam mieć zadartego docelowo, ale myślałam, że będzie najpierw taki, a potem opadnie, a jest zupełnie normalny... Chociaż normalny to już i tak poprawa względem tego, co miałam wcześniej - opadająca końcówka, tzw. "smutny nos". Trochę się podniósł, ale myślałam, że podniesie się bardziej... a teraz się boję, że opadnie znów na smutno.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 18:29   #4903
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
O to szkoda ze robi naturalne bo ja chciałam dużo mniejszy;( a masz zdj en face ? Jak wyglada z przodu ? Jesli chcesz możesz mi wysłać na mail więcej zdjęć podałam wyżej,oczywiście pełna dyskrecja ;Dtylko 200zl? ;0 moja siostra robiła operacje i mówiła ze 1500 płaciła
Większość badań mozna zrobic na fundusz zdrowia- ja poszłam do swojego lekarza pierwszego kontaktu i powiedziałam ze będę mieć operacje przegrody i musze zrobic badania. Dostałam skierowanie i badania miałam robione za free. Jedynie za co musiałam płacić to szczepienia przeciwko wzw.

A co do wielkości nosa-to nos musi mieć taka wielkość, żebyś mogła swobodnie oddychać i zeby pasował do reszty twarzy. U dr Jadczaka fajne jest to, ze nie robi każdemu takiego samego nosa, bo niektórzy lekarze tak niestety maja...
Malamiii19 Wyslalam Ci zdjecia na mail
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:57   #4904
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
No i zdjęłam dzisiaj rano gips, bułka z masłem, wystarczyło odklejać po kawałku z każdej strony i poszedł

Jestem śmiesznie opuchnięta, po zdjęciu ukazała mi się wielka buła między brwiami, złagodziłam to trochę rumiankiem, ale ogólnie wyglądam jakbym miała bardzo szeroki nos w części kostnej a'la Mike Tyson Ale nie wpadam w rozpacz, wiem że to tylko opuchlizna, więc będzie lepiej.

Jedyne co mnie martwi to fakt, że nie mam zadartego noska. Nie chciałam mieć zadartego docelowo, ale myślałam, że będzie najpierw taki, a potem opadnie, a jest zupełnie normalny... Chociaż normalny to już i tak poprawa względem tego, co miałam wcześniej - opadająca końcówka, tzw. "smutny nos". Trochę się podniósł, ale myślałam, że podniesie się bardziej... a teraz się boję, że opadnie znów na smutno.
Pokażesz jakieś fotki? Taaka jestem ciekawa A po zdjęciu gipsu ja na przykład wyglądałam jak kartofel i miałam nos gorszy niż przed operacją, ze 2x większy
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:16   #4905
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

hej dziewczynki dolanczam do was bede robila nosek u dr Jadczka w listopadzie mam juz termin moj problem to garb na nosku ,krzywa przegroda nosa ,nos opadajacy na lewa strone ,male dziurki w nosie utrudniajace oddychanie to wszytsko mi powiedzial na konsultacji dr odnosnie mojego noska
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:32   #4906
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

A dziewczyny mam jeszcze dobra radę na opuchlizna na powiekach po operacji:
W aptekach jest krem pharmaceris z wit K- wspomaga usuwanie siniaków- wiec śmiało mozna smarować cała twarz i powieki. Ja robiłam sobie okłady : płatki kosmetyczne miczylam w rumianku i wkladalam w folie spożywcze do zamrażarki. Po jakis 20 min były zamrożenie. No i potem na powieki- duza ulga i szybsze schodzenie opuchlizny.
Mi pomogło
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:38   #4907
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: po operacji nosa

Cytat:
Napisane przez karaelb Pokaż wiadomość
Tak, powiedział mi to lekarz który operował, oraz Pani pielęgniarka która zmieniała mi ostatni opatrunek...

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ktoś coś jeszcze? proszę o pomoc
A kto Cię operował jesli mogę zapytac?
W życiu bym sama tego nie wyciągnęła- przecież w środku jest 1 wielka rana i pełno szwów...
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 22:17   #4908
koki93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Operacja nosa trójmiasto

Witam.
Kogo najbardziej polecacie ?
pozdrawiam
koki93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 18:20   #4909
samanciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

masakra, sama bym tak jak koleżanki mówią nic nie ruszała. Ja pierwsze dni po zabiegu to nawet nie miałam odwagi zobaczyc nosa taka jestem bohaterka. Masakrycznie boje się krwi...np ale mam to już za soba. A mnie operowała dr Dorota żukowska z Dermed w Łodzi
samanciak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 19:09   #4910
EgipskiMau
Raczkowanie
 
Avatar EgipskiMau
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cześć
Czy robił ktoś z Was operację przegrody nosowej lub korekcję nosa chrzęstnego u doktora Węgrzyna z Wrocławia?
__________________
11.02.2015
Pani inżynier
EgipskiMau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 19:49   #4911
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Wegrzyn jest dobry w biustach a ma duzo nieuadnych operacji nosa ja bym Ci odrazdzal operacje nosa u tego dr
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:27   #4912
EgipskiMau
Raczkowanie
 
Avatar EgipskiMau
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hmm...no właśnie widzę, że opinie co do M.W. są mocno podzielone. Rozważam jednak kogoś z Wrocławia ewent. z Polanicy, kto ma rękę do nosów, mimo, że mój zabieg nie powinien być zbyt skomplikowany.
__________________
11.02.2015
Pani inżynier
EgipskiMau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:20   #4913
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Próbuję ciągle zrobić jakieś fotki, żeby wrzucić, ale tak się świecę że chyba bym się spaliła ze wstydu pokazując tutaj Cera w fatalnym stanie, ciągle czuję się brudna na twarzy, a na nosie to chyba mi się sebum skrapla. W dodatku w życiu nie widziałam tylu zaskórników na twarzy jednej osoby. Nawet się pomalować za bardzo nie da, bo skóra jest jakby szorstka i się podkład bardzo źle rozprowadza.

Dzisiaj przeżyłam mały kryzys. Nałożyłam sobie chłodzącą maskę żelową na oczy, trzymałam ją może 15 minut i zrobiło mi się wgniecenie na trzonku nosa od krawędzi maski. Oczywiście panika. Wgniecenie się odgniotło, ale dopiero po kilku godzinach... Chryste, nie miałam pojęcia, że ten nos jest aż tak wrażliwy, w końcu żadnego nacisku nie wywierałam, spokojnie sobie maseczka leżała... brr!

Teraz się zastanawiam kiedy będę mogła założyć jakieś okulary przeciwsłoneczne, może bez nosków na początek...
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:13   #4914
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Próbuję ciągle zrobić jakieś fotki, żeby wrzucić, ale tak się świecę że chyba bym się spaliła ze wstydu pokazując tutaj Cera w fatalnym stanie, ciągle czuję się brudna na twarzy, a na nosie to chyba mi się sebum skrapla. W dodatku w życiu nie widziałam tylu zaskórników na twarzy jednej osoby. Nawet się pomalować za bardzo nie da, bo skóra jest jakby szorstka i się podkład bardzo źle rozprowadza.

Dzisiaj przeżyłam mały kryzys. Nałożyłam sobie chłodzącą maskę żelową na oczy, trzymałam ją może 15 minut i zrobiło mi się wgniecenie na trzonku nosa od krawędzi maski. Oczywiście panika. Wgniecenie się odgniotło, ale dopiero po kilku godzinach... Chryste, nie miałam pojęcia, że ten nos jest aż tak wrażliwy, w końcu żadnego nacisku nie wywierałam, spokojnie sobie maseczka leżała... brr!

Teraz się zastanawiam kiedy będę mogła założyć jakieś okulary przeciwsłoneczne, może bez nosków na początek...
Pierwsze dni po zdjęciu opatrunkowe sa ciężkie. Widzę, ze wszystkie miałyśmy ten sam problem z pryszczate pod gipsem- ja jak pierwszy raz zobaczyłam swój nos to najpierw zwróciłam uwagę na koszmarnie wielkie pryszcze, dopiero potem na to jak wyglada mój nos
Na sucha i klejąca sie skore na nosie polecam peelingi enzymatyczne- nałożyć grubsza warstwa a potem nałożyć jakis żel lub krem nawilżający.
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:28   #4915
*~Carmen~*
Raczkowanie
 
Avatar *~Carmen~*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 192
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej dziewczyny nie udzielałam sie wątku, ale chcę pochwalić się rezultatami po operacji noska u dr Zawisza. Dziś ściągnięty gips, jestem bardzo szczęśliwa chociaż opuchlizna jeszcze nie zeszła i mam nadzieję że nosek jeszcze zeszczupleje i "łódka" z profilu będzie większa. Dodaję zdjęcia przed i po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (441,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11749706_925805140812008_1430346815_n.jpg (63,1 KB, 137 załadowań)
*~Carmen~* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 22:33   #4916
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

*~Carmen~*-podoba mi sie pasuje ogolnie do caloksztaltu czyli twarzy
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 09:23   #4917
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Ładnie Carmen
Aczkolwiek wcześniej to tez tragedii nie było
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:42   #4918
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez *~Carmen~* Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie udzielałam sie wątku, ale chcę pochwalić się rezultatami po operacji noska u dr Zawisza. Dziś ściągnięty gips, jestem bardzo szczęśliwa chociaż opuchlizna jeszcze nie zeszła i mam nadzieję że nosek jeszcze zeszczupleje i "łódka" z profilu będzie większa. Dodaję zdjęcia przed i po.
lajkuje) ja tez jestem zapisana do zawisza. boli cie glowa?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 08:21   #4919
wrinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Witam mam pytanko czy dr Łątkowski to dobry lekarz od nosów?Szukam i nie wiem czy dobrze wybrałam ....operacja za 4 tyg
Dziewczyny proszę o jakieś wsparcie
wrinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 19:05   #4920
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

W poniedziałek konsultacja proszę podpowiedzcie mi czy skaracać dużo?Każdy oczywiście mówi,że mam iść do psychologa bo to moje urojenia ale ja wiem,ze nie prosze o podpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0049.jpg (69,2 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez mikusia0900
Czas edycji: 2015-07-24 o 19:11
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.