jak odzyskac faceta?pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 18:34   #1
zakochana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1

jak odzyskac faceta?pomocy


...

Edytowane przez zakochana91
Czas edycji: 2015-07-21 o 19:44
zakochana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:05   #2
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

oesu ale to sie ciezko czyta
w sensie tak:
on spi a ty piszesz do jego kumpli, bo sie martwisz ze spi?
on ci mówi, zebys nie pisała
ty piszesz do nich i sie zalisz
on ci mówi, zebys do nich nie pisała
znowu piszesz
on z tobą zrywa
robisz mu romantyczną niepodzianke i zostajesz na noc
on ci mówi, ze nie chce z roba byc a ty mu wysyłasz jakies pizze z napisem "kocham cie" (wtf)
koles nie chce sie z tobą widywac i nie odbiera twoich telefonów a ty robisz rozeznanie u jego matki i przychodzisz z tortem (wtf)

Cytat:
jutro musze sie z nim spotkac i chce to wszysftko naprawic
a on o tym wie czy znowu masz mu zamiar zrobic romantyczną niespodzianke?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:30   #3
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

nie dałam rady tego przeczytać. Ale jak dotarłam do motywu, że budzisz w nocy jego kolegów, by się ich zapytać, czy Twój facet już śpi... to j*nęłam o podłogę i za szybko nie wstanę. Dotarło do Ciebie, jaką upierdliwą babą musisz dla nich być i jakie twój facet ma pewnie z tego powodu problemy i docinki?
Ogarnij się, kup sobie jakiegoś kwiatka doniczkowego i jak Ci się uda go nie zagłaskać i nie zatroszczyć nim na śmierć to ewoluuj i pomyśl o rybce. Jak rybka przeżyje rok, to pomyśl o myszce. Jak mysz dożyje emerytury to pomyśl o kotku. Jak kotek przeżyje w Twoich bluszczowych łapkach kilka lat - możesz brać się za związki.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:34   #4
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
nie dałam rady tego przeczytać. Ale jak dotarłam do motywu, że budzisz w nocy jego kolegów, by się ich zapytać, czy Twój facet już śpi... to j*nęłam o podłogę i za szybko nie wstanę. Dotarło do Ciebie, jaką upierdliwą babą musisz dla nich być i jakie twój facet ma pewnie z tego powodu problemy i docinki?
czytaj dalej, jest tylko lepiej, pizza z wyznaniem miłości to mój osobisty faworyt
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:46   #5
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
czytaj dalej, jest tylko lepiej, pizza z wyznaniem miłości to mój osobisty faworyt
faktycznie, choć ja notuję w pamiętniczku "wakacje nad morsem".

Autorko, daj se siana i przestań chłopa prześladować.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:51   #6
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Nie wierze.

Jeśli :
a) nie jesteś Trollem
b) nie masz poniżej 16 lat
c) nie masz stwierdzonej choroby psychicznej

Szybko udaj się do psychiatry bo jest z tobą naprawde źle
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 20:55   #7
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
faktycznie, choć ja notuję w pamiętniczku "wakacje nad morsem".

Autorko, daj se siana i przestań chłopa prześladować.
ahhahahaha xD

i jeszcze
"nie chciał sie ze mną widziec, wiec wypytałam jego mame kiedy bedzie w domu i przyszłam z tortem"


jesli to nie jest troll to bez kitu, biedny troche ten koles

ciekawe czy on wie, ze ona "musi sie z nim spotkac", chce to naprawic, zamieszkac z nim i miec dzieci :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 21:11   #8
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Zgłoś się jak najszybciej do szpitala psychiatrycznego



Nie wierzę w to, co czytam
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 21:11   #9
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Dawno nie widziałam tak długiego zdania, w zasadzie chyba nigdy nie widziałam tak długiego zdania Zlotniczanka bardzo lubię Twoje odpowiedzi na durne posty, zawsze mnie rozbawia :p Autorko...myślę że te kilka odpowiedzi powyżej wyczerpały temat. Kochasz..puść wolno.. Itd pewnie znasz dalsza część
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 22:08   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

spokojnie, chłopak założy w końcu sprawę o stalking.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:02   #11
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez zakochana91 Pokaż wiadomość
otoz mam problem,na chwile obecna nie mam z kim pogadac a jestem zalamana potrzebuje pomocy.jestem ze swoim facetem rok,na poczatku on nie traktowal tego zwiazku powaznie,przez moje zachowanie,dziecinne glupawe,ale spotykalismy sie ze soba a ja przez ten czas zmienilam sie nie do poznania,od paru miesiecy jestessmy razem tak oficjalnie,lecz nigdy nie uslyszalam od niego ze mnie kocha,jest typem faceta ktory nie spieszy sie z uczuciami a kiedy juz to powie to bedzie naprawde szczere.ale ja cierpliwie czekalam,zakochalam sie w nim bez pamieci.dosc czesto sie klocimy za kazdym razem jest moja wina bo albo wydzwaniam do niego jak nie odbiera albo powiem cos glupiego chcociaz teraz to sie zmienilo raczej staram sie zachowywac normalnie.w kazdym razie czesto mial do mnie pretensje o to ze pisze do jego kolegow np.on spi po imprezie a ja sie martwie i zeby go nie budzi napisalam do kolegi z ktorym byl czy wie czy on spi,zazwyczaj byly takie sytuacje ze pisze do nich bo ie o niego martwie moze i nie potrzebnie ale taka juz jestem i pozniej jest klotnia,kiedys robilam tak ze jak sie poklocilsmy to pisalam do jego kolegow i sie jak on to mowil zalilam,ale po wielu rozmowach dalam spokoj i juz sie nie zale bo wiadomo meska solidarnosc mimo ze za mili dla mnie to itak on sie pozniej o tym dowiaduje i sie w☠☠☠☠ia.w kazdym razie obiecywalam mu pare razy ze juz wiecej nie napisze do zadnego jego kolegi pytajac o mojego ukochanego,lecz ostatnio tak impulsywnie zadzialalam i napisalam,a miedzy nami bylo juz cudownie i przez moja glupote z☠☠☠alo sie.on spal po imprezie wiedxzialam o tym ale nie chcac go budzic wolalam spytac jego kolegi czy moj luby spi,jeszce tego samego dnia on widzac sie z tym kolega o wszystkim sie przypadkiem dowiedzial wkurzyl sie ze znowu mecze jego kumpli,ale ten jego kumpel powiedzial mu ze wcale ne mecze tylko tak po prsotu spytalam ze nic zlego,ale on jest uparty i mu sie to nie spodobalo.wracajac do uczuc po prawie roku uslyszalam w koncu od niego ze mnie kocha i wiedxiaalam ze to jest szczere ostatnie tygodnq byly cudowne bylismy razem na weekend u znajomych speddilismy piekne chwile wiele wyznan z jego strony mowil ze chce zebym zawsze przy nim byla ze mnie kocha itp..lecz kiedy wrocilismy wszystko sie z☠☠☠alo przez fo zenapisalam do jego kolegi zamartaiajac sie ale zupelneie nie potrzebnie.on zerwal ze mna powiedzial ze moje slowa sa puste ze tyle razy mu obiecywalam zd on nie chce sid juz w☠☠☠☠iac przeze mnie ze ma dosc moich nic nie znaczacych obietnic.ja przepraszalam go blagalam bo naprawde zalezy mi na nim,jest to moj ttzeci chlopak ale jeste lm z nim najdluzej i jego napfawde traktuje juz zupelnsie powaznie,chce miec z nim dzieci chce zamieszkac razem,po prostu to mialo byc juz cos naprawde na przyszlosc.nigdy w zwiazku nie zachowywalam sie tak jak teraz ,nie blagalam ciagle nie staralam sie po prsotu wszystkiego naprawic tylko zawsze dawalam spokoj a znim jest inaczej,on ogolnie jest ode mnie ztarszy o 6 lat ale dogadywalismy sie dobrze,zawsze balam sie ze przez takia glupote strace go,teraz sprawa jest naprawde powaznA,nie odbiera nsie chce sie widziec,pare dni temu zrobilam mu niespodianke bardzo romantyczna i na jeden dzien bylo dobrze na poczatku dystans a pozniejn zostalam na noc i jakos samo sie potoczyla mayslalam ze bedzie dobrze ale nastepnego dnia on niby zdania nie zmienil,ciagle robie mu jakies mile niespodzianki,ostatnio wyslalam mu pizze z napjsem kocham cie gdyz bylam na weekend nad morsem wiec zrobilam mu niespodzianke,dzis poszlam rano do niego nie moglam juz wytrzymac ze tlye sie nie widzimy tesknilam,on sie badzo,wkurzyl ze go nachodze ,wczesnij z jego mama uzgodnilam ze przyjde do niego,ona mi powiedziala o ktorej on bedze i poszlam,kupilam maly torcik myslalam ze jakos zalagodze on krzyczal mowil ze nic ode mnie nie chce pozniej powiedzial ze wczoraj spotkal sie ze swoja byla i ze mam mu dac spokoj ale tak naprasde mowil to mi na zlosc powiedzial ze cos miedzy nimi bylo,kiedy sie rozplakalam powiedzial czy mi teraz lepiej?czy ciesze sie do czego doprowadzilam ,mowil ze tyle razy prosil mnie zebym tego nie robila bo przez to w☠☠☠☠ia sie i teraz mam za swoje,z tego co sie dowiedzialam od jego brata wcale sie nie widzial z ta byla ale on chce mi dac nauczke mowi ze nie chceemnie juz znac ale w glebi duszy czuje ze nie chce tego,strasznis boli go to ze po raz kolejny zlamalam obietnice mowi ze nie zasluguje na druga szanse ale ja naprawde zrobie wssystko zeby mi ja dal ,kocham go do szslenstwa uwielbiam za to jaki jest cudowny zabawny przystojny ,ideal,jesten zapatrzona w niego na nikogo nie zwracam uwagi dla mnr on jest najcudowniejszym facetem pod sloncem nie chce go stracic bo to jedyne szczescie jakie mam,prosze pomozcie mi co moge zrobic jak go przekonac,zazwyczaj mam slaba argumentacje bo on latwo doprowadza mnie do placzu a jesem bardzo wrazliwa ale wiem ze nie odpuszcze , jak go przekonac co zrobic co przygotowac jak to zmienic bardzo prosze o pomoc i zrozumienie,jutro musze sie z nim spotkac i chce to wszysftko naprawic bo widm ze musze sie zmienic chce pojsc do psychologa bo ciezko radze sobie z problemami chce cos zdobic i wiem jdsyem pewna ze juz wiecej tego bledu nie popelnie prossse o pomoc
Przypuszczam,iz on ma Cie gdzies, bo zaden kochajacy facet nie doprowadza do sytuacji,aby jego dziewczyna sie o niego zamartwiala az tak,ze az po kumplach musi dzwonic czy jej chlop zyje. Bez sensu.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 23:31   #12
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Przypuszczam,iz on ma Cie gdzies, bo zaden kochajacy facet nie doprowadza do sytuacji,aby jego dziewczyna sie o niego zamartwiala az tak,ze az po kumplach musi dzwonic czy jej chlop zyje. Bez sensu.
Ale ona wiedziała gdzie i z kim jest jak i to, że po prostu śpi. No to co miał zrobić, żeby się nie martwila?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 23:34   #13
Rysunkowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 496
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ale ona wiedziała gdzie i z kim jest jak i to, że po prostu śpi. No to co miał zrobić, żeby się nie martwila?

Wstawać o szóstej rano i napisać smsa lub dzwonić że śpi u kolegi, obudzić kolege by to jej potwierdził, również wysyłając smsa, a najlepiej zeby wysłał fotkę śpiącego chłopaka by ta miała czarno na białym że on śpi. Nie wiedziałaś ze tak się teraz robi?
__________________
,,Chcę kochać i być kochanym"
Rysunkowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 06:47   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

autorko, to co robisz to stalking i jest to karalne. nie męcz go, bo tym bardziej nie wróci, bo ma cię dosyć. składałaś obietnice i jak powiedział facet - są nic niewarte! nawet święty by się wkurzył i zakończył znajomość z tobą.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

psycholog w tym przypadku to za mało.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:35   #15
skaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 96
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Jeśli te 91 to Twój rocznik autorko, to masz problem. To już nie jest zazdrość, to obsesja. Pisanie do jego kolegów? Powinien Cię pogonić dawno.
Pizza z wyznaniem miłości? Masz rozmach
__________________
Wszytko jest w nieładzie.
Włosy.
Łóżko.
Słowa.
Życie.
Serce.
skaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:44   #16
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Omg, bluszcz do potęgi.
Nie dziwię się, że facet w końcu dał sobie spokój.
W ogóle to misiaczka nie wolno obudzić, ale jego kolegów z pierdołami już można?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:45   #17
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Brak słów. A myślałam, że ja się dużo zamartwiałam. Zresztą co to byłby za problem, gdybyś napisała smsa po prostu chłopakowi?
Może nie troll, ale wtedy autorka potrzebuje pomocy. Bo jeśli żeby upewnić się, że chłopak śpi musisz mieć potwierdzenia od kolegów (którzy też mogą spać, a jakoś nie masz wyrzutów sumienia, by ich obudzić), a żeby zweryfikować, czy mówi prawdę musisz pogadać z jego bratem, to... Daj mu spokój i się ogarnij.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:05   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52149686]Omg, bluszcz do potęgi.
Nie dziwię się, że facet w końcu dał sobie spokój.
W ogóle to misiaczka nie wolno obudzić, ale jego kolegów z pierdołami już można? [/QUOTE]
bo misiaczek musi się wyspać.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:28   #19
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

bywają takie kobiety obsesyjne...myślę że na początek dobry psycholog by się przydał
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 18:04   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
oesu ale to sie ciezko czyta
w sensie tak:
on spi a ty piszesz do jego kumpli, bo sie martwisz ze spi?
on ci mówi, zebys nie pisała
ty piszesz do nich i sie zalisz
on ci mówi, zebys do nich nie pisała
znowu piszesz
on z tobą zrywa
robisz mu romantyczną niepodzianke i zostajesz na noc
on ci mówi, ze nie chce z roba byc a ty mu wysyłasz jakies pizze z napisem "kocham cie" (wtf)
koles nie chce sie z tobą widywac i nie odbiera twoich telefonów a ty robisz rozeznanie u jego matki i przychodzisz z tortem (wtf)



a on o tym wie czy znowu masz mu zamiar zrobic romantyczną niespodzianke?
Dzięki ci, dobra kobieto, za tłumaczenie

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ale ona wiedziała gdzie i z kim jest jak i to, że po prostu śpi. No to co miał zrobić, żeby się nie martwila?
Jakaś transmisja na żywo ze snu misiaczka, albo co?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 18:31   #21
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
bo misiaczek musi się wyspać.
A może to nie misiaczek, tylko niedźwiedź.
Stary niedźwiedź mocno śpi...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 18:58   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Autorko, zapodaj facetowi te piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=tGa3chhGCtI




Koniecznie. To o nim.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:00   #23
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Jakaś transmisja na żywo ze snu misiaczka, albo co?
proponuję autorce żeby założyła mu monitoring w sypialni.
Nie bedziesz musiała dzwonic do kolegów = nie bedzie sie misio denerwował
ewentualnie wszczep mu jakiś chip z GPS, bedziesz wiedziała gdzie jest, zeby wysłać mu serce z chipsów czy cos.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:04   #24
blackalice2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Niech autorka użyje aplikacji gdzie jest moje dziecko.
blackalice2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 21:09   #25
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez blackalice2012 Pokaż wiadomość
Niech autorka użyje aplikacji gdzie jest moje dziecko.
ahahhaha XDD
<3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 22:02   #26
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

No i po poście dziewczynka zobaczyła kilka słów krytyki i poszła dalej snuć plany jak by tu jeszcze bardziej kontrolować misia.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 02:01   #27
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak odzyskac faceta?pomocy

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ale ona wiedziała gdzie i z kim jest jak i to, że po prostu śpi. No to co miał zrobić, żeby się nie martwila?
Tak chaotycznie to bylo opisane,iz w sumie piernik wie czy to nie byla akcja typu,ze facet jest z laska z braku laku (wykorzystujac naiwnosc),
nie bierze jej na imprezy, nie odbiera,kiedy nie chce mu sie gadac,ale jak mu sie chce co innego, to spoko.A potem zdziwony,ze ona w ogole dzwoni. Oczywistym jest,ze laska przegina,ale jednak skas sie to wzielo. Rzadko bywa tak,iz problem istnieje tylko i wylacznie jedynie po jednej stronie. I oczywiscie,ze powinna sobie dac z gosciem spokoj juz po pierwszej takiej akcji (tudziez on z nia). Stad moj komentarz byl taki,a nie inny,aby oprzytomniala.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 03:01:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.