Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 12:36   #2551
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
mms_22 Twój tżet chce korzystać póki może;P

no dzisiaj mi powiedział, że gdybym nie odpuściła, to już leżałabym na położnictwie
tylko zastanawiam się skąd mu się wzięło to "TYRPANIE"
już ja go "POTYRPIĘ" dzisiaj w nocy
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:37   #2552
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A po tym do kręgosłup glowa boli podobno
Jesli sie pilnujesz to nie boli glowa. Po prostu musisz byc w pozychi lezacej choc 10godz nie zrywac sie, nie podnosic, nie ruszac glowa na lewo i prawo to glowa nie będzie bolala. I lepiej tego przypilnowac bo ponoc bol nie do zniesienia.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:37   #2553
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
A to juz wiem po co te czopki... Echh ja myslalam ze po nich poprostu mi to przejdzie... A po nich faktycznie,, lepiej sie wyproznic,, ale i tak nie fajne to to... Blee

no ja na szczęście nie musiałam stosować, ale nie jest powiedziane, ze jeszcze ich nie kupię (dlatego nie wyrzuciłam karteczki z ich nazwą), bo ponoć zdarza się tak, że lubią wychodzić też po ciąży...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:38   #2554
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Ja po pierwszym porodzie właśnie zauważyłam że dziewczyny po sn chodziły same po jedzenie itp i zajmowały się dziećmi a u tych po cc ciągle dzwonek chodził który wzywa położne. A w nocy to co 5 minut każda dzwoniła, oprócz mnie aż raz położna przyszła sprawdzić czy wszystko gra a Bartek był jedynym dzieckiem które spało, tak to wszystkie płakały
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:41   #2555
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja po pierwszym porodzie właśnie zauważyłam że dziewczyny po sn chodziły same po jedzenie itp i zajmowały się dziećmi a u tych po cc ciągle dzwonek chodził który wzywa położne. A w nocy to co 5 minut każda dzwoniła, oprócz mnie aż raz położna przyszła sprawdzić czy wszystko gra a Bartek był jedynym dzieckiem które spało, tak to wszystkie płakały
I dlatego nigdy nie zdecydowalabym sie na 2 cesarke :-D dla mnie dojscie po cc bylo koszmarem plus problemy z zajsciem w 2 ciaze przez zrosty i teraz wierze ze sie uda sn
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:41   #2556
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, myślę, że jeśli koniecznie chcesz prasować, to przez coś - przez tetrę albo flanelę, żeby nie dotykać bezpośrednio materiału gorącym żelazkiem

Heh, u mnie leży zwinięty w rulon materac, prasowanie, pranie, wieszaki, "kuchenne" sprzęty - butle, bidony, etc... karuzelka do skręcenia, kartony na ciuszki, etc... gruzowisko
Czy koniecznie będę chciała prasować to zobaczę jak wyschną i jak będą wyglądać Ale dzięki za pomysł z tetrą/ręcznikiem, bardzo słusznie!

Materac sobie rozwiń jak najszybciej żeby doszedł do siebie i wywietrzał... ja mój rozwinęłam od razu jak przyszedł. A pokrowiec zdjęłam do prania dopiero w sumie niedawno i wyprałam. Ja "kuchenne" sprawy mam w kuchni, ale wszystko jest do wygotowania jeszcze. Muszę to ogarnąć w tym tygodniu

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Za dziewczyny w szpitalach trzymam kciuki, sa wyjasnjenie wszystkich zlych pomiarow, by okazaly sie zwyczajnym bledem, i by wszystko bylo jak nalezy. Trzymam za Was kciuki :-*
Dzięki kochana, my też za Was trzymamy kciuki!

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam intymne pytanie. Czy któraś z Was dorobiła się hemoroidów? kurcze ja nie wiem już sama, ale chyba coś się zaczyna;/ i nie wiem co robić.... na razie tylko boli podczas wizyty w wc, nic nie krwawi.. ech wybaczcie ze tak prosto z mostu napisałam, ale może któraś coś poradzi...
Biedna U mnie nic takiego się nie dzieje... i mam nadzieję, że po porodzie też nie wylezie Może któraś Ci coś doradzi... a najlepiej to idź do apteki i tam pani Ci da jakąś maść.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:42   #2557
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
I dlatego nigdy nie zdecydowalabym sie na 2 cesarke :-D dla mnie dojscie po cc bylo koszmarem plus problemy z zajsciem w 2 ciaze przez zrosty i teraz wierze ze sie uda sn
Trzymam kciuki za sn! choć mnie też krocze tak bolało ze wstałam z łóżka dopiero nad ranem i to tylko dlatego ze musiałam oddać mocz do badań ale jak już wstałam to później poszło z górki
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 12:48   #2558
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jesli sie pilnujesz to nie boli glowa. Po prostu musisz byc w pozychi lezacej choc 10godz nie zrywac sie, nie podnosic, nie ruszac glowa na lewo i prawo to glowa nie będzie bolala. I lepiej tego przypilnowac bo ponoc bol nie do zniesienia.
No ból jest bardzo mocny i nic nie pomaga, tylko leżenie na płasko bez poduszki przynosi ulgę. Pamiętam to dobrze... Miałam to znieczulenie przy jednej z operacji kolana.

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
no ja na szczęście nie musiałam stosować, ale nie jest powiedziane, ze jeszcze ich nie kupię (dlatego nie wyrzuciłam karteczki z ich nazwą), bo ponoć zdarza się tak, że lubią wychodzić też po ciąży...
No właśnie w szoku jestem, bo myślałam, że jak w ciąży się to nie zdarzy to już później tym bardziej nie
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:50   #2559
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Podczas porodu sn przez wysiłek mogą wyjść hemoroidy, w sumie to dość często się niestety zdarza
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:51   #2560
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ja wycieram sie nawilzanymi chusteczkami zeby nie podrazniac. Sa dwie kulki i tyle. Czopki nic nie pomogly. Kurde ja nawet nie wiem czemu to wyszlo... I mam nadz ze to jednorazowy incydent bo nie chce tego w przyszlosci...
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Ja borykałam się z tym problemem ale gdzieś tak w połowie ciąży (już nie pamiętam który to był tydzień). Miałam tak przez tydzień... Normalnie siedzieć nie mogłam... Potem ustąpiło samo, ale na najbliższej wizycie powiedziałam o tym swojej gin... i ona mi poleciła kupić czopki PROCTIS M i aplikować je wtedy, jak będę czuła, że mam problemy z wypróżnieniem... Ale nawet ich nie kupiłam, bo od tej pory (odpukać) mam spokój...
Z tego co pamiętam, to mówiła mi chyba, że hemoroidów jako taki w ciąży nie da się do końca wyleczyć, można tylko wspomóc sobie tymi czopkami, których zadaniem jest spowodowanie "przeczyszczenia", bo przy zatwardzeniu i zbyt silnym parciu te żyły pękają i stąd ta krew i ból...
sorry, że tak wprost piszę (może zbyt wprost), ale nie wiem jak to inaczej ująć...
Dzięki dziewczyny. no ja jestem zdziwiona bo nie mam w ogóle zaparć... ach kolejny "urok" ciąży jak widać
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 12:56   #2561
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. no ja jestem zdziwiona bo nie mam w ogóle zaparć... ach kolejny "urok" ciąży jak widać
Ja tez zaparc nie mam. Lekko sie wyprozniam i stad tez zdziwilam sie ze mi cos tam wyszlo mimo wszystko....
W tej ciazy mam chyba wszystko co mozliwe... Wszystkie dolegliwosci a z Maja nic kompletnie... Jedynie spuchlam niedlugo przed porodem i kregoslup troche bolal tez niedlugo przed porodem...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 12:58   #2562
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Majka, wrzucam fotki, nie mam jeszcze miejsca na te lampeczki wybranego więc wrzucam z wózka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cotton.jpg (95,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cotton1.jpg (106,9 KB, 29 załadowań)
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:03   #2563
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Majka, wrzucam fotki, nie mam jeszcze miejsca na te lampeczki wybranego więc wrzucam z wózka
Ooo fajnie wygladaja... Chyba warto dac wiecej i miec porzadniejsze.
Tylko ze jak weszlam na stronke to nie widzialam tam wyboru opcji ze zamowie na baterie z wlacznikiem albo do kontaktu... To jak ty to zamowilas?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:06   #2564
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Ja kolory wybierałam sama... kliknęłam w kreatorze, łap linka:

http://cottonovelove.pl/kreator,p,1689

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Naprawdę są śliczne i ja nie żałuję Ale to każdy tam jakoś inaczej patrzy, wiadomo
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:10   #2565
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja kolory wybierałam sama... kliknęłam w kreatorze, łap linka:

http://cottonovelove.pl/kreator,p,1689

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Naprawdę są śliczne i ja nie żałuję Ale to każdy tam jakoś inaczej patrzy, wiadomo
No ok kolory... A tam sa lampki do wyboru... Pisze np 20kul +99zl lub 20kul led+99zl to o co kaman?
No i nie wiem jak zamowic by bylo na baterie i wlacznik...
Blondynka normalnie...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:13   #2566
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

No masz napisane w nawiasie, led są na baterie 10 lub 20 kul. A na prąd masz do wyboru 10, 20, 35 lub 50. Kliknij na kółko które Cię interesuje... Jak na baterie to 20 LED.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:15   #2567
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jesli sie pilnujesz to nie boli glowa. Po prostu musisz byc w pozychi lezacej choc 10godz nie zrywac sie, nie podnosic, nie ruszac glowa na lewo i prawo to glowa nie będzie bolala. I lepiej tego przypilnowac bo ponoc bol nie do zniesienia.
czyli w tym cały bajer Że trze leżeć 10 godzin i wogole głowa nie ruszać i te 10 godzin leży się na tej sali po operacyjnej?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:17   #2568
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Tak, trzeba leżeć na płasko... ja nie wytrzymałam, miałam wrażenie, że mi się odleżyny robią tak mnie parzyło
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:22   #2569
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
A ja wlasnie zrozumiałam, ze sie go boje... W ogóle jak jeździmy na jakieś wakacje czy coś to zawsze pierwsza/druga noc to dla mnie koszmar przyzwyczaić sie nie do swojego domu, łóżka i nie spie... W szpitalu nie spie w ogóle, stresuje sie i od razu łapie deprechę... Jak rodziłam juniora to od czwartku do poniedziałku zmruzylam oko na moment jak tż był u nas... Nie spałam w ogóle... Eh. Stara a głupia
dasz radę, to tylko kilka dni niestety wszystkie nas to czeka...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 13:26   #2570
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
No masz napisane w nawiasie, led są na baterie 10 lub 20 kul. A na prąd masz do wyboru 10, 20, 35 lub 50. Kliknij na kółko które Cię interesuje... Jak na baterie to 20 LED.
Ooo dzieki dobra kobieto za objasnienie ;-) i ty masz te 20 kul led tak? Czyli na baterie i maja wlacznik...?





Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
czyli w tym cały bajer Że trze leżeć 10 godzin i wogole głowa nie ruszać i te 10 godzin leży się na tej sali po operacyjnej?
Tak... Nie wiem czy dokladnie 10godz ale do samej pionizacji tyle lezec i nie wiercic glowa.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
czyli w tym cały bajer Że trze leżeć 10 godzin i wogole głowa nie ruszać i te 10 godzin leży się na tej sali po operacyjnej?
A lezysz na sali poporodowej tak...
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:36   #2571
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Ja dołączam do tych co się boją szpitala chyba my cesarki tak mamy :P
Boje się bólu, porodu, i tego co mnie tam czeka :P
Ogolnie jak bym mogła to bym zwiała
Nie tylko ja się nastawiam na sn i trzęsę portkami

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja chyba mimo tego że skurcze są bolesne to jak już się zaczną na dobre to będę w świetnym humorze ze w końcu się zaczęło
i to chyba dobre podejście

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Tak malutkiego mam caly czas przy sobie, proponowali mi zabranje go na noc po porodzie zebym odpoczela i dzien po tez ale sie nie zgodzilam. No zostajemy wstepnie do jutra bo na wizycie byla p.doktor ktora twierdzi ze Kuba to wczesniak, urodzil sie 37t5d zoltaczka minimalnie wzrosla ale tragedii nie ma, czekamy do jutra jak nie wzrosnie to do domu pocieszam sie tym jutrem serio...

Mi dzien przed porodem mocz zrobil sie mentny, a jak zaczely mi wody odchodzic to tez myslalam ze to sluz bo poczatkowk sie tylko posaczyly a poszlam do wc i to bylo tak jakbym sikala mimowolnie, i pozniej co chwile juz tak bylo to juz bylam pewna ze to wody... Ale ja nie mialam skurczy jako takich tylko twardnjenje brzucha.
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt, kciuki za te ktore sie szykuja do badan i wizyt tym ktore czekaja z niecierpliwoscia na ta wlasciwa akcje, zycze jednak by ona przyszla i trwala az do ujrzenia maluszka na wlasnym brzuszku nobi oczywiscie szybkich porodow
Za dziewczyny w szpitalach trzymam kciuki, sa wyjasnjenie wszystkich zlych pomiarow, by okazaly sie zwyczajnym bledem, i by wszystko bylo jak nalezy. Trzymam za Was kciuki :-*
U nas chwile popadalo ale chlodno sie zrobilo, wiecie co moj synus ma uczulenie na wizaz ;-) jak tylko chce cos napisac to ten zaraz kweka :-P a jak juz cos naskrobie to net mi pada i uciekam stad z nerwem... :-P trzymajcke sie :-*
Haha, synuś rządzi
Chyba faktycznie każdy lekarz liczy jak chce...



Nicole, bardzo ładnie te lampki wyglądają
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:51   #2572
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Ooo dzieki dobra kobieto za objasnienie ;-) i ty masz te 20 kul led tak? Czyli na baterie i maja wlacznik...?
Tak, są na baterie (dołączone do zestawu) i tam gdzie baterie jest taki cypelek którym włączasz i wyłączasz lampki Mam 20 kul LED

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Nicole, bardzo ładnie te lampki wyglądają
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:11   #2573
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Dobrze, że Asienka pojechała na IP. Nawodnią ją tam porządnie i wszystko posprawdzają.

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. no ja jestem zdziwiona bo nie mam w ogóle zaparć... ach kolejny "urok" ciąży jak widać


Ja też nie mam problemów z kibelkiem ale po porodzie wyszły mi niestety i trochę czasu mi zajęło by to ogarnąć.


Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
czyli w tym cały bajer Że trze leżeć 10 godzin i wogole głowa nie ruszać i te 10 godzin leży się na tej sali po operacyjnej?
No to jest cały bajer. Niektórzy mają tą szczęście, że tego nie pilnują a nic im nie jest, ale to pojedyncze przypadki są. Chodzi o to aby miejsce wklucia zasklepilo się i nie było wycieku płynu mózgowo rdzeniowego. Bo to właśnie jego ubytek powoduje ból głowy.

Moja mała jest przez cały dzień aktywna. Mam liczyć ruchu i po 80 opuściłam juz sobie bo to i tak dużo. Może to przez ta glukozę. Nie wiem kto z lekarzy będzie na obchodzie teraz to może o usg zagadne. Bo jak mam tak leżeć i nic więcej to w domu glukozę sobie bez nich podłączę. Na nogach nie będzie z tym problemu, a chociaż tam mam żyły jako takie
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:31   #2574
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ide sie szykowac i lece na wizyte...
strasznie sie stresuje jak kolejna pisze o tych zlych wymiarach i przeplywach i zamierzam wydebic usg..
powodzenia
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
aaaa i przed chwilą dzwonił do mnie mąż zapytać jak się czuję i wg i wali do mnie z tekstem :

"musimy się jednak więcej TYRPAĆ to może wtedy urodzisz"

taa... jasne... "tyrpaliśmy" się i co? i , więc przez ostatnie 2 (a może 3) dni odpuściliśmy
tyrpać
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:34   #2575
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Ale jestem wkurzona.... dziś odebrałam kilka telefonów, wszystko to co pozamawiałam - nagle nie ma, będzie dopiero na dniach :/ No i teraz dopiero dzwonią? Zamawiane w czwartek/piątek, a sklepy sobie dzwonią we wtorek. Super. Ani rożka... ani przewijaka...

A prześcieradło które zamówiłam i opłaciłam kuriera poszło pocztą polską.

Mam jakiegoś mega pecha!!!
__________________
2+2

Edytowane przez Nicole`_
Czas edycji: 2015-07-28 o 14:38
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:34   #2576
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
wczoraj się zmobilizowałam i poprasowałam zasłony no i wszystkie ciuszki Tymka- nawet nie wiecie jak mi się słabo robiło, a przecież chłodny dzień..

wklejam pokój Tymka.. jeszcze pare drobiazgów brakuje ale już jest "prawie ' ukończony. Dywanu nie planuje tylko jakąś matę do zabawy w kolorze błekitu koszyczek do wymiany (ten jest jakiś spadkowy..0 w czwartek wyruszamy do ikea , może coś znajdę

Piękny pokoik

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
hej.
Ja dziś spać nie mogłam a później leżałam do 11 bo sił nie mam...
Asienka trzymam kciuki
dziewczyny mam intymne pytanie. Czy któraś z Was dorobiła się hemoroidów? kurcze ja nie wiem już sama, ale chyba coś się zaczyna;/ i nie wiem co robić.... na razie tylko boli podczas wizyty w wc, nic nie krwawi.. ech wybaczcie ze tak prosto z mostu napisałam, ale może któraś coś poradzi...
Jak najszybciej zacznij coś na to aplikować. Nieleczone hemoroidy to straszny ból w przyszłości niestety
moja mama sobie to zaniedbała, musiała przejść operację, a ostatnio mówiła, że jej się chyba nawróciły



Wróciłam z wizyty w kiepskim humorze
wszystko jest w porządku. Szyjka zamknięta, brak oznak rychłego porodu, lekarka powiedziała, że się nie zanosi. Tętno malca w porządku. uff

Wydębiłam to usg, mam dzisiaj wieczorem przyjść do szpitala bo ona ma dyżur, zaznaczyła, że mają dużo roboty dzisiaj i możliwe, że będę musiała czekać. Najważniejsze, że mi to dzisiaj zrobi. Nie była zadowolona, że po raz kolejny proszę o usg, ale w to mam.

Największy problem mam teraz ze szpitalem wypisała mi dzisiaj L4 do tp i po tym czasie miałabym przyjść do szpitala, w którym ona pracuje, a w którym ja absolutnie nie chcę rodzić. A, że ja chcę rodzić w innym to nie wiadomo jak teraz rozwiązać tą sprawę, bo ona mi już L4 nie wystawi i muszę się dowiedzieć jak to teraz zrobić. Chyba będzie mi musiała już zaświadczenie do macierzyńskiego wystawić, ale znowu, czy to nie będzie problem w pracy skoro mam umowę do porodu, a poród pewnie nie będzie w terminie

Na samą myśl, że miałabym rodzić w tamtym szpitalu chce mi się płakać. No mam taką barierę psychiczną, że nie mogę
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:39   #2577
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Piękny pokoik



Jak najszybciej zacznij coś na to aplikować. Nieleczone hemoroidy to straszny ból w przyszłości niestety
moja mama sobie to zaniedbała, musiała przejść operację, a ostatnio mówiła, że jej się chyba nawróciły



Wróciłam z wizyty w kiepskim humorze
wszystko jest w porządku. Szyjka zamknięta, brak oznak rychłego porodu, lekarka powiedziała, że się nie zanosi. Tętno malca w porządku. uff

Wydębiłam to usg, mam dzisiaj wieczorem przyjść do szpitala bo ona ma dyżur, zaznaczyła, że mają dużo roboty dzisiaj i możliwe, że będę musiała czekać. Najważniejsze, że mi to dzisiaj zrobi. Nie była zadowolona, że po raz kolejny proszę o usg, ale w to mam.

Największy problem mam teraz ze szpitalem wypisała mi dzisiaj L4 do tp i po tym czasie miałabym przyjść do szpitala, w którym ona pracuje, a w którym ja absolutnie nie chcę rodzić. A, że ja chcę rodzić w innym to nie wiadomo jak teraz rozwiązać tą sprawę, bo ona mi już L4 nie wystawi i muszę się dowiedzieć jak to teraz zrobić. Chyba będzie mi musiała już zaświadczenie do macierzyńskiego wystawić, ale znowu, czy to nie będzie problem w pracy skoro mam umowę do porodu, a poród pewnie nie będzie w terminie

Na samą myśl, że miałabym rodzić w tamtym szpitalu chce mi się płakać. No mam taką barierę psychiczną, że nie mogę
To już więcej nie będziesz mieć wizyt? Nawet po terminie? Nie mogę sobie wyobrazić jak lekarze dają Wam tylko zwolnienie do dnia porodu. A potem co? Leżeć bez potrzeby w szpitalu i czekać na niewiadomoco...
Ja po terminie chodziłam co 2 dni i to tylko dlatego, że tak przyjmowała. Jakby była codziennie to bym codziennie musiała chodzić. Ale to i tak lepiej niż leżeć w szpitalu.


Nicole nie popisały się te sklepy...

Edytowane przez moniska139
Czas edycji: 2015-07-28 o 14:40
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:39   #2578
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Największy problem mam teraz ze szpitalem wypisała mi dzisiaj L4 do tp i po tym czasie miałabym przyjść do szpitala, w którym ona pracuje, a w którym ja absolutnie nie chcę rodzić. A, że ja chcę rodzić w innym to nie wiadomo jak teraz rozwiązać tą sprawę, bo ona mi już L4 nie wystawi i muszę się dowiedzieć jak to teraz zrobić. Chyba będzie mi musiała już zaświadczenie do macierzyńskiego wystawić, ale znowu, czy to nie będzie problem w pracy skoro mam umowę do porodu, a poród pewnie nie będzie w terminie

Na samą myśl, że miałabym rodzić w tamtym szpitalu chce mi się płakać. No mam taką barierę psychiczną, że nie mogę
Ale skąd pomysł, że nie da Ci już L4?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:43   #2579
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Zadzwoniłam na IP do szpitala w którym chcę rodzić i kurde znowu sprzeczne informacje, jak byłam tam w czerwcu pytać, kiedy się do nich zgłasza to usłyszałam odpowiedź, że 5 dni po terminie, a teraz mi mówi baba, że tydzień po terminie i ona nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi co ja mam zrobić w mojej sytuacji, z tym L4. Muszę tam jechać i rozmawiać z lekarzem.. chyba jutro od razu to załatwię, bo już mam stresa, że będę musiała leżeć w tym niechcianym szpitalu
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:47   #2580
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część VIII

Jess mam nadzieje ze się wszystko wyjaśni bo szkoda nerwów
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 20:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.