Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-06, 20:09   #3601
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie ma w jej barwie niczego mocno oryginalnego, ale i tak mam ciary, jak jej słucham - cudo
Mam podobnie, chyba po prostu jej wrażliwość mnie ujmuje. Od strony technicznej - średnio podoba mi się klip i playback, troszkę niedopracowany, wolę jak śpiewa "na żywo".
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:13   #3602
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość


Pease to nie ci od tej nawiedzonej makijażystki? Podziękuję. Chyba nawet któraś z nas pisała tu kiedyś, że są kiepskie.


Tak Ale kosmetyki mają naprawdę przyzwoite - przez moje ręce przewinęło się ich naprawdę sporo. Puder ryżowy jest super, niektóre cienie świetne, takie gładkie, satynowe; róże mocno napigmentowane, lubię też ich kredkę z serii Linea do szybkiego makijażu, bardzo łatwo się nią maluje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:14   #3603
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Byłam w kilku związkach. Każda okazała się wielką klapą na własne życzenie. A o nim myślałam zawsze. Szczególnie wtedy gdy byłam/jestem sama. I raczej szukam jego klona. Chyba lubię się zadręczać.

Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za kulturalne wypowiedzi w mojej sprawie. Wiecie jak przytulić i kopnąć w tyłek. Trochę mi lepiej jak ktoś obcy ocenił to tak z boku, na trzeźwo. Też muszę zacząć trzeźwo myśleć bo ile jeszcze lat będę wzdychać? Może jak moja prababcia? Całe życie tęskniła za ukochanym, który podobno zginął na wojnie. Miała męża, dzieci a i tak gdzieś w tej pamięci ukochany Janeczek. U nas to chyba rodzinne
ho ho ho, tak co nie skończysz jako Cudzoziemka! (<- XD)

(ta ksiażka to mój kop w tyłek dla ciebie, jako że jestem kiepska w takich pocieszaniach)
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-08-06 o 20:16
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:19   #3604
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Przybywam z informacją: wraz z zamknięciem Snobki, MissHeledore, która robiła dla niej makijaże, zapowiedziała powrót do działalności na swojej stronie i YT:

  • Kasia Dobosz Kiedy bedą tutoriale na YouTube ?
    Lubię to! ¡ Odpowiedz ¡ 1 godz.


    Wizaż Online Jeden jest już przygotowany od tygodnia, niestety muszę poczekać na zgodę od Rossmanna do publikacji, bo był robiony dla nich.
    Temat dotyczy makijażu dziennego i wieczorowego - takie "2w1".
    Do tego będzie cała publikacja we wrześniowym magazynie "Skarb" Emotikon smile Więc jeszcze chwilkę trzeba zaczekać, ale film na YT będzie zaraz po publikacji w Skarbie Emotikon smile


Ja się bardzo cieszę, darzę ją sentymentem - to była pierwsza bjutiguru, którą zaczęłam oglądać i to dzięki niej kupiłam swoje pierwsze 'pro' pędzle No i jest naprawdę utalentowana.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:28   #3605
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Przybywam z informacją: wraz z zamknięciem Snobki, MissHeledore, która robiła dla niej makijaże, zapowiedziała powrót do działalności na swojej stronie i YT:

  • Kasia Dobosz Kiedy bedą tutoriale na YouTube ?
    Lubię to! ¡ Odpowiedz ¡ 1 godz.


    Wizaż Online Jeden jest już przygotowany od tygodnia, niestety muszę poczekać na zgodę od Rossmanna do publikacji, bo był robiony dla nich.
    Temat dotyczy makijażu dziennego i wieczorowego - takie "2w1".
    Do tego będzie cała publikacja we wrześniowym magazynie "Skarb" Emotikon smile Więc jeszcze chwilkę trzeba zaczekać, ale film na YT będzie zaraz po publikacji w Skarbie Emotikon smile


Ja się bardzo cieszę, darzę ją sentymentem - to była pierwsza bjutiguru, którą zaczęłam oglądać i to dzięki niej kupiłam swoje pierwsze 'pro' pędzle No i jest naprawdę utalentowana.


Przypomniałaś mi o niej! Lubię bardzo, już raz miała swój powrót i pamiętam, że tłumaczyła się, że nie nagrywa, bo sąsiedzi mają remont juz rok czy dwa
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:29   #3606
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
ho ho ho, tak co nie skończysz jako Cudzoziemka! (<- XD)

(ta ksiażka to mój kop w tyłek dla ciebie, jako że jestem kiepska w takich pocieszaniach)
Kuncewiczowej? Chyba mam na liście "do przeczytania".

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Tak Ale kosmetyki mają naprawdę przyzwoite - przez moje ręce przewinęło się ich naprawdę sporo. Puder ryżowy jest super, niektóre cienie świetne, takie gładkie, satynowe; róże mocno napigmentowane, lubię też ich kredkę z serii Linea do szybkiego makijażu, bardzo łatwo się nią maluje.
Skoro TY twierdzisz, że są ok, to kiedyś dam im szansę
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:34   #3607
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość



Skoro TY twierdzisz, że są ok, to kiedyś dam im szansę
poczułam się jak bjutiguru
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 20:36   #3608
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Ja siedzę czasami cały dzień w domu i jestem wymalowana.. nie sądze żeby makijaż miał aż tak na to wpływ bo przecież go zmywamy. Myślę, że to też nie jest kwestia odżywiania tylko ... braku odpowiedniego snu i wielu innych czynników (np papierosy).
Wszystko jest indywidualne, są osoby które na co dzień chodzą z toną tapety, ale cere mają ładną Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem jest unikanie makeupu jeśli nie ma takiej konieczności, niech skóra "oddycha". Sama cery nie mam idealnej, ale na wakacjach nie używam podkładu w ogóle (na pojedyncze miejsca korektor i na to trochę pudru transparentnego). Zauważyłam u siebie poprawę, szczerze nie wyobrażam sobie połączenia podkładu, pudru i reszty na twarzy z upałem 37 stopni....
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:54   #3609
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wszystko jest indywidualne, są osoby które na co dzień chodzą z toną tapety, ale cere mają ładną Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem jest unikanie makeupu jeśli nie ma takiej konieczności, niech skóra "oddycha". Sama cery nie mam idealnej, ale na wakacjach nie używam podkładu w ogóle (na pojedyncze miejsca korektor i na to trochę pudru transparentnego). Zauważyłam u siebie poprawę, szczerze nie wyobrażam sobie połączenia podkładu, pudru i reszty na twarzy z upałem 37 stopni....
W moim mieście Smogu Wawelskiego tapeta jest dodatkową warstwą ochronną przed paskudnym powietrzem Niektórym osobom łatwiej też nie rozdrapywać pryszczy, gdy mają świadomość, że zrobiły sobie makijaż. Na lato polecam minerały, nawet w takim upale są super komfortowe, nie czuje się w ogóle, że ma się coś na twarzy - ja się zakochałam. No i z tego co wiem, nie powinny zapychać cery, wręcz jej pomagać.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:58   #3610
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Mifik... Teraz dopiero zauważyłam - cóż za idealnie dobrany avatar!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:00   #3611
Jasniepanna
Raczkowanie
 
Avatar Jasniepanna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 124
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Dziewczyny z Katowic i okolic: czy możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera? Chodzi mi o farbowanie.
__________________
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota.

Jasniepanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 21:03   #3612
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Nowy cover u Karoliny Baszak
z całego serduszka jej życzę, żeby jej się w końcu udało nagrać płytę


vlog Justyny z LGS świetnie zrobiony.


Obejrzałam dziś nowy odcinek Detektywa i jestem zła :<
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:04   #3613
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Mifik... Teraz dopiero zauważyłam - cóż za idealnie dobrany avatar!
Ale że tak, czy że szydera?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:12   #3614
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ale że tak, czy że szydera?


ocie, faktycznie podobna jesteś :'D
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:14   #3615
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ale że tak, czy że szydera?
no jaka szydera? Przecież Ty tak wyglądasz!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:24   #3616
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
no jaka szydera? Przecież Ty tak wyglądasz!
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:27   #3617
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

.

Edytowane przez _Summer_
Czas edycji: 2015-08-06 o 21:28
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:27   #3618
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Kolega kiedyś nocował tutaj:
http://www.bluesrooms.pl/
Pokoiki skromne ale czyste. Wspólna łazienka ale wyglądała schludnie.
Nie wiem jak teraz stoją ceny, wtedy to był jedno z tańszych miejsc w samym centrum.

Dziękuję ostatecznie chyba zdecyduję się na te akademiki, bo są tańsze i bliżej portu, ale dzięki za pomoc!


Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wszystko jest indywidualne, są osoby które na co dzień chodzą z toną tapety, ale cere mają ładną Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem jest unikanie makeupu jeśli nie ma takiej konieczności, niech skóra "oddycha". Sama cery nie mam idealnej, ale na wakacjach nie używam podkładu w ogóle (na pojedyncze miejsca korektor i na to trochę pudru transparentnego). Zauważyłam u siebie poprawę, szczerze nie wyobrażam sobie połączenia podkładu, pudru i reszty na twarzy z upałem 37 stopni....
Ja miałam dużo lepszą cerę kiedy dzień w dzień robiłam sobie makijaż, niż teraz, kiedy go nie robię. Ale to może być kwestia innych rzeczy, chociaż nie wiem czy kot w domu i inna woda może popsuć cerę :P

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-08-06 o 21:32
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:33   #3619
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
W moim mieście Smogu Wawelskiego tapeta jest dodatkową warstwą ochronną przed paskudnym powietrzem Niektórym osobom łatwiej też nie rozdrapywać pryszczy, gdy mają świadomość, że zrobiły sobie makijaż. Na lato polecam minerały, nawet w takim upale są super komfortowe, nie czuje się w ogóle, że ma się coś na twarzy - ja się zakochałam. No i z tego co wiem, nie powinny zapychać cery, wręcz jej pomagać.
Nasz Smog Wawelski jest okropny Jak już to właśnie używam minerałów A co do rozdrapywania pryszcz i warstwy ochronnej przed tym - mnie pomalowane paznokcie powstrzymują przez zabawą paznokciami i ich rozdwajaniem jak widzę charakterystyczną białą końcówkę;D
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 21:37   #3620
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość



Ja miałam dużo lepszą cerę kiedy dzień w dzień robiłam sobie makijaż, niż teraz, kiedy go nie robię. Ale to może być kwestia innych rzeczy, chociaż nie wiem czy kot w domu i inna woda może popsuć cerę :P
nie wiem jak z kotem, ale moja cera reaguje na zmiany wody
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:45   #3621
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję dobrego słowa, lub kopnięcia w d. Co kto uzna za lepsze w tej chwili.

Właśnie się dowiedziałam, że chłopak w którym kocham się od ponad 10 lat, zaręczył się ze swoją dziewczyną. Nigdy z nim nie byłam bo dzieli nas wiele km przez co widzimy się nieregularnie, najczęściej po prostu rzadko. Poza tym on zawsze traktował mnie jak koleżankę, i nawet jak wyznałam mu kiedyś miłość to nie zmienił swojego stosunku. A ja nawet marzę o dzieciach z nim.

Czuję się strasznie. Zawsze miałam nadzieję, że może kiedyś. Ale teraz jak się z nią zaręczył, czuję że nigdy. To taki typ faceta, niekochliwego, ale jak już pozna pannę, jest z nią długo i potem prawdopodobnie weźmie z nią ślub i umrze u jej boku. Nie wiem czy rozumiecie. Taki typ, co przemyśli swoją decyzję i raczej jest ona na całe życie. Poza tym skoro go kocham, jak mogę mu życzyć rozstania z ukochaną?

Źle mi dzisiaj z tą wiadomością.
Pewnie brzmię jak laska z Intymnego, no ale takie życie. :<
To jak, dobre słowo, czy kopnięcie w tyłek?
Ogółem wiem, że większość osób puka się w głowę jak mówię, że kocham go do lat. No bo jak to tak, i tak na odległość by nie wyszło, poza tym jestem dla niego tylko koleżanką. :<

Ech, sama nie wiem. Chyba przesadzam. ;/

Wyżaliłam się. Od razu lepiej.


---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Nie, no ja nie mogę. To ja miałam dostać kiedyś ten pierścionek ;C


Potrzebuję kopa w tyłek.
Ja raczej mocno stapam po ziemi, jesli chodzi o kwestie uczuc, wiec nie czuj sie urazona, tylko potraktuj to jako rade z dobrego serca od kolezanki. Marnujesz swoj czas na rozmyslanie o facecie, z ktorym nigdy nie bedziesz. Zreszta i tak nie wiesz czy bylibyscie dobra para. Zapomnij o nim jak najszybciej, a pomoze Ci w tym zerwanie kontaktu (co z oczu to z serca przeciez). Bujajac sie w nim od tylu lat tracisz okazje na poznanie fajnego, wolnego (!) faceta. Nie lam sie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:50   #3622
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wszystko jest indywidualne, są osoby które na co dzień chodzą z toną tapety, ale cere mają ładną Ja uważam, że lepszym rozwiązaniem jest unikanie makeupu jeśli nie ma takiej konieczności, niech skóra "oddycha". Sama cery nie mam idealnej, ale na wakacjach nie używam podkładu w ogóle (na pojedyncze miejsca korektor i na to trochę pudru transparentnego). Zauważyłam u siebie poprawę, szczerze nie wyobrażam sobie połączenia podkładu, pudru i reszty na twarzy z upałem 37 stopni....
Mnie upały nie odwodzą od zrobienia tapety. Oczywiście mam dni, że naga twarz przez caly dzień, ale chyba częściej mam tak, że rano z automatu robię makijaż i zmywam dopiero późno w nocy. Mam takie życie, że nigdy nie wiem kiedy i gdzie wyjdę.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 22:14   #3623
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie ma w jej barwie niczego mocno oryginalnego, ale i tak mam ciary, jak jej słucham - cudo
Uwielbiam Karolinę jako osobę, jej niektóre filmiki.. normalnie można się oderwać od rzeczywistości. Głos również ma świetny, ostatnimi dniami non stop słucham jej coveru piosenki "riptide" i wracam do nagrania z Maćkiem Czemplikiem (piosenka: BANKS - Under the table) - dla mnie bomba, bardzo lubię BANKS, ale tutaj to jest dla mnie lepsze od oryginału.
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 22:27   #3624
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Uwielbiam Karolinę jako osobę, jej niektóre filmiki.. normalnie można się oderwać od rzeczywistości. Głos również ma świetny, ostatnimi dniami non stop słucham jej coveru piosenki "riptide" i wracam do nagrania z Maćkiem Czemplikiem (piosenka: BANKS - Under the table) - dla mnie bomba, bardzo lubię BANKS, ale tutaj to jest dla mnie lepsze od oryginału.
Ja 'jako osobę' raczej nie, ale oddać jej trzeba, że śpiewając, buduje fajny, oryginalny klimat
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 22:33   #3625
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja 'jako osobę' raczej nie, ale oddać jej trzeba, że śpiewając, buduje fajny, oryginalny klimat
Rozumiem. No nie wszyscy za nią przepadają, ale jak osobiście bardzo ją lubię. każdemu kto inny pasuje.
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:09   #3626
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Wiem, że wiele osób tutaj zachwycało się Lili z filmików Doriski. Ja nie jestem dzieciolubna ale umieram jak widzę tą małą https://www.youtube.com/watch?v=JSybIw6oqK0 Kiedyś w necie krążył filmik jak mama uczyła ją jak odpowiadać gdy nieznajomy oferuje cukierki itd. Teraz udało mi się znaleźć jej kanał i rozpływam się

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2015-08-06 o 23:11
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:12   #3627
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Prawda? OGROMNE są.
Boniu, podziwiam Cię, ja nie zachowuję się racjonalnie, gdy ćma leci w moim kierunku, co dopiero mówić jakby miała mnie dotknąć.

A ja sobie dałam radę! Zarzuciłam na nią sweter, ona wystrzeliła do góry, wtedy otworzyłam okno, wykonywałam ruchy rękoma a'la "paszoł won" i wyleciała! Jestem dzielna. Mogę iść spać.

Koniecznie zamontuj siatkę-moskitierę w oknie. Wydatek mały a spokój bezcenny


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
W moim mieście Smogu Wawelskiego tapeta jest dodatkową warstwą ochronną przed paskudnym powietrzem Niektórym osobom łatwiej też nie rozdrapywać pryszczy, gdy mają świadomość, że zrobiły sobie makijaż. Na lato polecam minerały, nawet w takim upale są super komfortowe, nie czuje się w ogóle, że ma się coś na twarzy - ja się zakochałam. No i z tego co wiem, nie powinny zapychać cery, wręcz jej pomagać.
o to to! chociaż tego lata maluję się zdecydowanie mniej i rzadziej. chyba z wiekiem przychodzi taka trochę olewka jak się wygląda
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:20   #3628
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

jako, że spędzam ten wieczór arcyproduktywnie
nie uważacie ze ojciec głównej bohaterki Camp Rock przypomina troche Operatora od Aggie?

201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:27   #3629
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jako, że spędzam ten wieczór arcyproduktywnie
nie uważacie ze ojciec głównej bohaterki Camp Rock przypomina troche Operatora od Aggie?

Teraz juz wiem kogo mi on przypomina
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:38   #3630
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jako, że spędzam ten wieczór arcyproduktywnie
nie uważacie ze ojciec głównej bohaterki Camp Rock przypomina troche Operatora od Aggie?

Ja nie widze podobienstwa, ale przyklaskuje Twojej wyobrazni
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.