Miłośniczki H&M cz. XVII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 19:49   #4231
emmii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 126
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Ma ktoś te legginsy z polaru: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0194037001.html ?

Zastanawiam się, który rozmiar wybrać, bo nie wiem, czy XS nie będą za krótkie, a S za szerokie...
emmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:06   #4232
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

ja dostałam dzisiaj zwrot za 4 rzeczy, które odsyłałam w zeszłą środę, czyli bardzo szybko pobrali mi raz 3,9. natomiast za jedną rzecz z poprzednich zwrotów w dalszym ciągu nie mam pieniędzy, ale na razie czekam.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:11   #4233
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile czekalyscie na zwrot gotowki? W jednej paczce mialam 3 rzeczy, jedna oplacona karta i za nia dostałam już zwrot (nie pobrali opłaty), a za te gotowkowe nie
U mnie za zwroty płacone przy odbiorze zawsze czekam dłużej niż na te płacone kartą, nawet jeśli są odbierane przez kuriera tego samego dnia. Zazwyczaj 7-10 dni u mnie to trwa.
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:24   #4234
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Kliknelam dzis te dwie rzeczy, na ktore od dluzszego czasu sie czailam Scube S (mam nadzieje, ze efekt zolwia nie bedzie az taki straszny) oraz sweterek M (pisalyscie, ze jest oversize, a mi wlasnie zalezy, zeby byl dluzszy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprodk.jpg (34,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprodm.jpg (110,2 KB, 8 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:57   #4235
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majessa Pokaż wiadomość
U mnie za zwroty płacone przy odbiorze zawsze czekam dłużej niż na te płacone kartą, nawet jeśli są odbierane przez kuriera tego samego dnia. Zazwyczaj 7-10 dni u mnie to trwa.
Nie dosc, ze to ich winna ze po kilku razach placenia karta wyskakuje blad, to jeszcze tyle czasu trzeba czekac na zwrot no nic, pozostalo uzbroic sie w cierpliwosc

Przy okazji, dostalam ta sukienke http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0253492004.html tragicznie w niej wygladalam, jak beza i jakby powiekszala wizualnie celulit na udach, przez te krotsze boki poszla juz do zwrotu

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0259185014.html sliczna, ale przyszla mi ze skaza pociagnieta od kieszeni do zakladki z guzikami. Musialam zwrocic, material delikatny, takze i tak pewnie by sie szybko zaciagnela tak sobie tlumacze, zeby nie polowac na kolejny egzemplarz

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0281253003.html w koncu udalo mi sie upolowac S, warto bylo, fajnie sie prezentuje, ma podszewke, takze bedzie pod zakiet zimniejsza pora

Stacjonarnie udalo mi sie kupic ta sukienke wielobarwna http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0295190001.html za 50 zl, zastanawiam sie jednak czy nie oddac. Szukam czegos na wesele
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 21:35   #4236
magdeczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 55
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile czekalyscie na zwrot gotowki? W jednej paczce mialam 3 rzeczy, jedna oplacona karta i za nia dostałam już zwrot (nie pobrali opłaty), a za te gotowkowe nie
Ja za jedną rzecz dostałam zwrot po 6 dniach od wysyłki, za drugą po 23! chociaż obie były płacone gotówką a potem odsyłane w jednej paczce.
magdeczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 21:42   #4237
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cześć! Czy ma ktoras z Was tą górę od bikini http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0235093003.html ??? chcialabym prosic o szerokosc miseczki (interesowalyby mnie B , C i D - zebym miala rozeznanie )

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2015-08-10 o 21:43
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 23:05   #4238
Bursztynek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Dziewczyny z Warszawy, czy widziałyście gdzieś może tą kurtkę?
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0300644001.html
Czy już jej nie ma, czy może jeszcze nie było, czy ja ślepa jestem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (41,8 KB, 5 załadowań)
Bursztynek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 07:48   #4239
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Już to czytałam zanim napisałam swoje pytanie. Nie mam w zwyczaju męczyć ludzi pytaniami, na które sama mogę sobie odpowiedzieć.
Kiedyś częściej korzystałam z wizażu i zawsze można było zadawać różne pytania bo zawsze znalazł się ktoś miły kto chciał pomóc. Widzę, że teraz wizaż się zmienił. Trudno.

Mam nadzieję, że trafi mi się normalny kurier i mi wyjaśni co i jak.
Swoją drogą mam stresa z ta paczką bo właśnie ze względu na firmę dpd moje zamówienie szło do mnie kilka razy. Teraz nie chce już żadnych komplikacji.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 08:30   #4240
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Kliknelam dzis te dwie rzeczy, na ktore od dluzszego czasu sie czailam Scube S (mam nadzieje, ze efekt zolwia nie bedzie az taki straszny) oraz sweterek M (pisalyscie, ze jest oversize, a mi wlasnie zalezy, zeby byl dluzszy).
tez kliknelam sweter rozmiar M mam nadzieje ze sie w nim nie utopie
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 08:34   #4241
marzenulka16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie zwrotów. Było juz pewnie pisane ale znaleźć nie mogę.
Czy rzeczy do zwrotu pakuję w torbę hm w której zakupy do mnie przyszły, zaklejam torbę tak aby ta naklejka z danymi przesyłki nadawanej była niewidoczna? I naklejam naklejkę formularz zwrotu na wierzch paczki? Dobrze rozumiem? Czy kurier jeszcze coś dodatkowo ma mi nakleić na paczce czy ten formularz zwrotu już wystarczy?
Formularz zwrotu wkładasz do tej przezroczystej folii z ubraniem, to do tej szarej folii hm, zaklejasz, kurier sam sobie naklei ten adres zwrotu i da ci kopię jako dowód i żebyś mogła śledzić paczkę.

Ja też komuś wkleiłem link do instrukcji, bo tam naprawdę jest wszystko wyjaśnione a dużo osób zadaje pytania na zasadzie wytłumaczcie mi wszystko w jednym zdaniu, bo mi się nie chce tyle czytać. To nie jest złośliwość.
marzenulka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 09:35   #4242
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez marzenulka16 Pokaż wiadomość
Formularz zwrotu wkładasz do tej przezroczystej folii z ubraniem, to do tej szarej folii hm, zaklejasz, kurier sam sobie naklei ten adres zwrotu i da ci kopię jako dowód i żebyś mogła śledzić paczkę.

Ja też komuś wkleiłem link do instrukcji, bo tam naprawdę jest wszystko wyjaśnione a dużo osób zadaje pytania na zasadzie wytłumaczcie mi wszystko w jednym zdaniu, bo mi się nie chce tyle czytać. To nie jest złośliwość.
Dzięki, teoretycznie jest ale jest napisane, że mam coś przyklejać na paczkę. Ale to rozumiem, że kurier coś przykleja, a ja ten oderwany pasek "formularz zwrotu" chowam do paczki.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:54   #4243
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Już to czytałam zanim napisałam swoje pytanie. Nie mam w zwyczaju męczyć ludzi pytaniami, na które sama mogę sobie odpowiedzieć.
Kiedyś częściej korzystałam z wizażu i zawsze można było zadawać różne pytania bo zawsze znalazł się ktoś miły kto chciał pomóc. Widzę, że teraz wizaż się zmienił. Trudno.

Mam nadzieję, że trafi mi się normalny kurier i mi wyjaśni co i jak.
Swoją drogą mam stresa z ta paczką bo właśnie ze względu na firmę dpd moje zamówienie szło do mnie kilka razy. Teraz nie chce już żadnych komplikacji.
Nie chciałam być niegrzeczna, sorry. Myślałam, że może nie dotarłaś do tej strony i na szybkiego podałam linka.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:56   #4244
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Dzięki, teoretycznie jest ale jest napisane, że mam coś przyklejać na paczkę. Ale to rozumiem, że kurier coś przykleja, a ja ten oderwany pasek "formularz zwrotu" chowam do paczki.
Bo teoretycznie można to (tę oderwaną część formularza) nakleić na ten przezroczysty worek, ale wystarczy włożyć do worka. Na wierzch (na szarą reklamówkę) nie przyklejać, bo tam nakleja kurier.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też

Edytowane przez ewa_iza
Czas edycji: 2015-08-11 o 09:57
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:42   #4245
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Nie chciałam być niegrzeczna, sorry. Myślałam, że może nie dotarłaś do tej strony i na szybkiego podałam linka.
Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Bo teoretycznie można to (tę oderwaną część formularza) nakleić na ten przezroczysty worek, ale wystarczy włożyć do worka. Na wierzch (na szarą reklamówkę) nie przyklejać, bo tam nakleja kurier.
Spoko, dzięki. Zanim zadałam pytanie to szukałam odpowiedzi. Teraz juz wszystko wiem. Teraz tylko zostało czekać na kuriera. Mam nadzieje, że dotrze. Jestem bardzo niezadowolona z usług DPD. Dwa razy moją paczkę odsyłali do hm, bo za pierwszym razem niby były próby dostarczenia (nikt do mnie nie dzwonił, ani nie zostawiał awizo). Wtedy wymusiłam, żeby dostarczyli jeszcze raz, ale zmieniłam adres dostawy bo oczywiści kurier decyduje o godzinach dostarczenia. To odesłali do hm bo był błędny adres (oczywiście skoro kurier czegos nie zapisał to nikt nie zadzwonił wyjaśnić). Kolejne zamówienie też nie dotarło bo znów był zły adres niby podany. Telefonów oczywiście żadnych. Moje rozmowy z infolinia nie miały sensu. Dopiero trzecie zamówienie dotarło.
Czekam aż hm będzie wysyłał przez pocztę albo paczkomaty bo to dla mnie o wiele wygodniejsze. Albo odbiór w sklepie.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:47   #4246
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

gdyby ktoras byla chetna to mam do zwrotu http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0232599001.html rozm 38
oraz http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0259870008.html rozm 38 klikniete z kodem
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:02   #4247
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Spoko, dzięki. Zanim zadałam pytanie to szukałam odpowiedzi. Teraz juz wszystko wiem. Teraz tylko zostało czekać na kuriera. Mam nadzieje, że dotrze. Jestem bardzo niezadowolona z usług DPD. Dwa razy moją paczkę odsyłali do hm, bo za pierwszym razem niby były próby dostarczenia (nikt do mnie nie dzwonił, ani nie zostawiał awizo). Wtedy wymusiłam, żeby dostarczyli jeszcze raz, ale zmieniłam adres dostawy bo oczywiści kurier decyduje o godzinach dostarczenia. To odesłali do hm bo był błędny adres (oczywiście skoro kurier czegos nie zapisał to nikt nie zadzwonił wyjaśnić). Kolejne zamówienie też nie dotarło bo znów był zły adres niby podany. Telefonów oczywiście żadnych. Moje rozmowy z infolinia nie miały sensu. Dopiero trzecie zamówienie dotarło.
Czekam aż hm będzie wysyłał przez pocztę albo paczkomaty bo to dla mnie o wiele wygodniejsze. Albo odbiór w sklepie.
na moich listach przewozowych drukuje się błędny adres, zjada jedną cyferkę z numeru bloku mimo, że w w danych H&M mam wypełnione wszystko poprawnie
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:07   #4248
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Przyszło mi dziś kilka paczek, zdaje relacje
Szalik-super jest, miękki, miły materiał za trochę ponad 12 zł
hipsters- brałam dwa komplety, swój rozmiar. Bardzo fajne
Takie gacie - wzielam 36, wypadają dosyć spore, powinnam mieć raczej 34, ale nie jest źle
Spodenki- kosztowały 20 zł, bardzo ładnie leżą, wzielam swój rozmiar
Sweterek- bardzo mi się podoba, dobrze leży, tylko ja wzielam m i jest taki oversize (mi to akurat pasuje) . Fajnie wycięte plecy. Będę polować na s, ale jeżeli się nie uda, to m zostaje
Żakiet- tu się zastanawiam, leży spoko, rozmiarówka standardowa, ale ja akurat żakiety wole mieć lepszej jakości.... no nic, zobaczymy
Buty- skóra naturalna, w zasadzie za grosze. Zamówiłam 38, a 37 odesłałam i te są idealne. Także trzeba brać rozmiar większe
buty- ładne, zostają tak jak wyżej, mam rozmiar większe niż zwykle noszę
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:15   #4249
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Przyszło mi dziś kilka paczek, zdaje relacje
Szalik-super jest, miękki, miły materiał za trochę ponad 12 zł
hipsters- brałam dwa komplety, swój rozmiar. Bardzo fajne
Takie gacie - wzielam 36, wypadają dosyć spore, powinnam mieć raczej 34, ale nie jest źle
Spodenki- kosztowały 20 zł, bardzo ładnie leżą, wzielam swój rozmiar
Sweterek- bardzo mi się podoba, dobrze leży, tylko ja wzielam m i jest taki oversize (mi to akurat pasuje) . Fajnie wycięte plecy. Będę polować na s, ale jeżeli się nie uda, to m zostaje
Żakiet- tu się zastanawiam, leży spoko, rozmiarówka standardowa, ale ja akurat żakiety wole mieć lepszej jakości.... no nic, zobaczymy
Buty- skóra naturalna, w zasadzie za grosze. Zamówiłam 38, a 37 odesłałam i te są idealne. Także trzeba brać rozmiar większe
buty- ładne, zostają tak jak wyżej, mam rozmiar większe niż zwykle noszę
Mozna linka do przedostatnich butów? Szpilki ostatnie mam, przewygodne (a nie umiem chodzić na obcasach )
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 11:16   #4250
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
gdyby ktoras byla chetna to mam do zwrotu http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0232599001.html rozm 38
A co nie tak z tymi koturnami? Bo do mnie idą 37
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:21   #4251
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Mozna linka do przedostatnich butów? Szpilki ostatnie mam, przewygodne (a nie umiem chodzić na obcasach )
Proszę http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage...ricdevice.html dobrze wiedzieć, że wygodne faktycznie na takie wyglądają, mają w środku miękka wkładkę
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:23   #4252
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Przyszła do mnie ta sukienka: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0215596006.html ładna, ale niestety bardzo krótka pochylać się w niej nie wolno będę zwracać rozmiar 36 jeśli jakaś niższa dziewczyna może by chciała (ja mam 170cm wzrostu).
I jakieś tam gatki, też wkleję link, bo mają mega przyjemny materiał i cena z kodem śmieszna. Jak dorzucą na pewno kupię kolejne pary http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0206008005.html

Będę zwracać też jednak sweter w prążek rozmiar S, kupiony z kodem http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0258323012.html

Edytowane przez Majessa
Czas edycji: 2015-08-11 o 11:57
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:25   #4253
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
A co nie tak z tymi koturnami? Bo do mnie idą 37
trzeba brac rozmiar wieksze
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:31   #4254
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Komuś doszła już ta spódniczka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (34,7 KB, 3 załadowań)
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:31   #4255
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Dziewczyny widziałyście może na żywo tę marynarkę:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0333012001.html
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:33   #4256
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
trzeba brac rozmiar wieksze
O kurczę, no to będą na mnie za małe dzięki
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:37   #4257
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
O kurczę, no to będą na mnie za małe dzięki
w razie czego mam 38
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:38   #4258
BabetsuHipsta
Raczkowanie
 
Avatar BabetsuHipsta
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Augustów-Wrocław
Wiadomości: 51
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Kochane, myślicie, że ta sukienka jest dłuższa im większy jest rozmiar? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0253492004.html
Zamówiłam 38 góra jest idealna, jednak dól jest straaasznie krótki
Mam 168cm i przód sięga mi około do połowy uda. Jeśli któraś ma większy/mniejszy rozmiar to mogłaby mi proszę zmierzyć jej długość? Bo zastanawiam się, czy nie zapolować a 40, ale boję się, że będzie za luźna w talii i ramionach.
BabetsuHipsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:47   #4259
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście może na żywo tę marynarkę:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0333012001.html
tak, co chcesz wiedzieć?
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:03   #4260
Klementynka83
Przyczajenie
 
Avatar Klementynka83
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Miłośniczki H&M cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście może na żywo tę marynarkę:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0333012001.html
Tak, nie spodobał mi się materiał.
Klementynka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-20 21:26:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.