Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-14, 21:03   #1681
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
A jakies skutki uboczne tabletek odczulas?
Hmm, trochę libido spadło (ale nie jakos bardzo). I z tego co pamiętam to tyle.
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:08   #1682
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Hmm, trochę libido spadło (ale nie jakos bardzo). I z tego co pamiętam to tyle.
Moje juz wiecej niz spasc nie moze...
Libido u mnie to 0 :|
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:14   #1683
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Moje juz wiecej niz spasc nie moze...
Libido u mnie to 0 :|
Mialam to samo.

Old cookie - na Uniwersytecie Przyrodniczym?
Poczekam az otworzysz swoj gabinecik.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:15   #1684
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Ogolnie moj okres jest przerozny, raz krwawie 4 dni, bezbolesnie, a raz 6 i sie zwijam z bolu. W dodatku mam okres nieregularny, takze tabletki beda zbawienne .

Moj Tz jest ciekawski co do okresu, tu zaglada jakie podpaski mam, albo jakie tampony, tu zlapie za tylek podczas miesiaczki- a tego nieznosze! Jestem taka nietykalska ze brak slow. Najlepiej zeby lezal obok i nie ruszal mnie, bo kazdy ruch oznacza ewentualne przemieszczenie sie podpaski (jesli nie mam tamponu) - co moze skutkowac cala pizamka z plamach!

W ogole nie rozumiem facetow ktorzy chca sie kochac podczas okresu... brr !
A no właśnie. To ja mam raczej każdy okres podobny, tzn. podobnie przebiega. Zawsze zaczyna mi się od razu, że tak powiem od krwi, a nie od tych brązowych plamień, ewentualnie pod koniec okresu takowe u mnie występują. Okres od zawsze mam 7 dni, zdycham pierwszego dnia, drugiego jest tak pół na pół i od trzeciego śmigam. Mój cykl to albo 30, albo 33 dni. Przeważnie 33. Zdarza się, że się spóźni raz na trzy miesiące (najdłuższe spóźnienie to 13 dni, pamiętam to, siedziałam jak na bombie, masakra.) haha, serio? mój to samo, najgorsze jest chyba łapanie za tyłek, czuje się wtedy tak niekomfortowo i jestem opryskliwa, bo mnie to drażni (całkowicie odwrotna reakcja niż w dni bez okresu). Ja śpię zawsze w jednej pozycji, całą noc na jednym boku, podpaskę zakładam tą nocą z always (granatowe opakowanie) to mi sięga od podbrzusza do końca pupy () i pod tyłek kładę jeszcze ręcznik, to jak się rano budzę to całe udo mam odgniecione wzorkami danego ręcznika. ogólnie budzę się taka zgnieciona. i niby śpię twardo, a jednak organizm wie, że jest okres i podświadomie się nie przekręcam, żeby się nie "wylało". W jakim wieku dostałaś swój pierwszy okres?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:28   #1685
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A no właśnie. To ja mam raczej każdy okres podobny, tzn. podobnie przebiega. Zawsze zaczyna mi się od razu, że tak powiem od krwi, a nie od tych brązowych plamień, ewentualnie pod koniec okresu takowe u mnie występują. Okres od zawsze mam 7 dni, zdycham pierwszego dnia, drugiego jest tak pół na pół i od trzeciego śmigam. Mój cykl to albo 30, albo 33 dni. Przeważnie 33. Zdarza się, że się spóźni raz na trzy miesiące (najdłuższe spóźnienie to 13 dni, pamiętam to, siedziałam jak na bombie, masakra.) haha, serio? mój to samo, najgorsze jest chyba łapanie za tyłek, czuje się wtedy tak niekomfortowo i jestem opryskliwa, bo mnie to drażni (całkowicie odwrotna reakcja niż w dni bez okresu). Ja śpię zawsze w jednej pozycji, całą noc na jednym boku, podpaskę zakładam tą nocą z always (granatowe opakowanie) to mi sięga od podbrzusza do końca pupy () i pod tyłek kładę jeszcze ręcznik, to jak się rano budzę to całe udo mam odgniecione wzorkami danego ręcznika. ogólnie budzę się taka zgnieciona. i niby śpię twardo, a jednak organizm wie, że jest okres i podświadomie się nie przekręcam, żeby się nie "wylało". W jakim wieku dostałaś swój pierwszy okres?
Co do snu, mam to samo - spie cala noc na boku, bron Boze na plecach... Zakladam podpaske najczesciej Naturella na noc, tez dosc dluga, a jesli mam bardzo obfite krwawienie to decyduje sie na tampona i ustawiam budzik zebym wstawala zmieniac czesciej.
Jak wstaje rano podczas okresu, to ledwo chodze bo mnie tak biodro boli,nie wiem czemu tak mam, bo i bez okresu zdaza mi sie spac cala noc na jednym boku...

A masz PMS? Ja straszny. Bola mnie piersi, sa twarde (ten objaw zawsze uswiadamia mi moj TZ i mowi ze niedlugo okres), mam niemilosierne humory, ciagle pretensje i fochy no i oczywiscie ogromny apetyt na slodkie- a podczas okresu zero , nic bym nie jadla.

Pierwszy okres dostalam wedlug mnie pozno bo w ferie jak bylam w klasie 2gimnazjum... A kolezanki od 6 klasy juz sie meczyly. Takim wyrzutkiem bylam A Ty?
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:40   #1686
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Aha, takie buty. to takie tajemnicze i niespodziewane ma być. Siedzisz w domu, dzień mija za dniem i czekasz, czekasz, czekaaaasz.. zdecydowaliście się już na jedno imię czy nadal w grę wchodzą trzy?



Cześć old cookie. standardowo się przedstawię: Lidka, 19 lat. Jesteś zadowolona z wyboru studiów? jak poznałaś swojego TŻ'ta?

ps. Zdychałam dzisiaj dziewczyny, nie miałam nawet siły włączyć laptopa, żeby Wam tu odpisać, za co bardzo przepraszam. jak o 05:30 dostałam okres tak do 16:30 nie podniosłam się z łóżka nawet na chwilę. I to uczucie kiedy boli mnie dół brzucha, żołądek domaga się jedzenia, a mi jest niedobrze..koło 18:00 dopiero odżyłam, najgorsze minęło. Przynajmniej u mnie tylko pierwszy dzień jest smętny, potem już normalnie funkcjonuje.
Cześć Tak jak pisałam wcześniej, jestem zadowolona, mimo wszystko, bo marzyłam kilka lat o tym kierunku a z TŻ poznaliśmy się w gimnazjum na szkolnej wycieczce do Berlina, potem pisaliśmy na NK, zaczęliśmy się spotykać i dalej się samo potoczyło

Biedna Całe szczęście, że tylko pierwsze dni masz takie fatalne U mnie też pierwszy dzień to masakra, chodzę zgięta wpół z bólu brzucha

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Ojj bidulka :-(
Ja mam najgorszy 2 dzien...
Ale uzywam tamponow wiec to mi troszke pomaga mniej czuc ten wodospad.
Kupilam sobie ostatnio w Auchanie paczke 56 tamponow za 25zl Alez interes .
A teraz mam zaczac brac tabletki, to ponoc okres ma byc mniejszy, mniej bolesny wiec czekam na to
U mnie po tabletkach okres niestety nie stał się mniej bolesny, chociaż wiele osób mnie zapewniało, że będzie Ale wiadomo, co organizm to inna reakcja. Za to jest krótszy, bo trwa tylko 3 dni No i piersi faktycznie są trochę większe


Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Mialam to samo.

Old cookie - na Uniwersytecie Przyrodniczym?
Poczekam az otworzysz swoj gabinecik.
tak, UP :ehem;
mam nadzieję, że rzeczywiście uda mi się kiedyś go mieć

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Znacie taki fanpage na fb "Anonimowe wyznania"? Ludzie wrzucają tam różne zabawne historie ze swojego życia. Jak już jesteśmy przy temacie okresu to oto historia, którą niedawno tam przeczytałam :
Cytat:
Ostatnio spał u mnie mój luby i jak to raz w miesiącu się trafia - miałam okres. Po odprężającej kąpieli "zabezpieczyłam" się na noc - mowa o wielkiej płetwie xxl always night. Położyłam się obok lubego, cmok buziak, odwrócenie plecami, dobranoc.
Niestety, razem z moją tuszką odwróciła się też podpaska - zaczęłam ją dyskretnie poprawiać. Coś ciężko szło i gdy zaczęłam z uporem grzebać sobie w gaciach, generując przy tym szeleszczący dźwięk, luby odwraca się i pyta: "Co ty robisz?". Odpowiedziałam, że poprawiam majtki. Na co on: "Aaa bo myślałem, że jakieś czipsy nam otwierasz".
"wielka płetwa xxl"
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:45   #1687
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość


U mnie po tabletkach okres niestety nie stał się mniej bolesny, chociaż wiele osób mnie zapewniało, że będzie Ale wiadomo, co organizm to inna reakcja. Za to jest krótszy, bo trwa tylko 3 dni No i piersi faktycznie są trochę większe

Noooo licze na wzrost piersi, bo noszac zwykle staniki mam rozmiar 36/80 B, ale z lekkim wypelnieniem, zeby nie powiedziec push-upem, bo push up to nie jest :-P

[/COLOR]Znacie taki fanpage na fb "Anonimowe wyznania"? Ludzie wrzucają tam różne zabawne historie ze swojego życia. Jak już jesteśmy przy temacie okresu to oto historia, którą niedawno tam przeczytałam :

"wielka płetwa xxl"
HAHaahahahaahaha anonimowe wyznania - uwielbiam. Razem z TZtem smialismy sie z tego pol wieczora.
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 22:21   #1688
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Old cookie - dobry wybor! Tez tam studiuje

Anonimowe uwielbiam
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 22:40   #1689
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Co do snu, mam to samo - spie cala noc na boku, bron Boze na plecach... Zakladam podpaske najczesciej Naturella na noc, tez dosc dluga, a jesli mam bardzo obfite krwawienie to decyduje sie na tampona i ustawiam budzik zebym wstawala zmieniac czesciej.
Jak wstaje rano podczas okresu, to ledwo chodze bo mnie tak biodro boli,nie wiem czemu tak mam, bo i bez okresu zdaza mi sie spac cala noc na jednym boku...

A masz PMS? Ja straszny. Bola mnie piersi, sa twarde (ten objaw zawsze uswiadamia mi moj TZ i mowi ze niedlugo okres), mam niemilosierne humory, ciagle pretensje i fochy no i oczywiscie ogromny apetyt na slodkie- a podczas okresu zero , nic bym nie jadla.

Pierwszy okres dostalam wedlug mnie pozno bo w ferie jak bylam w klasie 2gimnazjum... A kolezanki od 6 klasy juz sie meczyly. Takim wyrzutkiem bylam A Ty?
No, broń boże na plecach, a w ogóle nie wchodzi w grę na plecach z "podkulonymi" nogami, wiesz o co mi chodzi. Wtedy cieknie na tyłek. biodro? mnie nigdy biodro nie bolało, ale czasem mam również ból krzyża, schylać się nie mogę. Na szczęście dzisiaj obyło się bez tego. Zdarza się, że bolą mnie nogi jakbym kopytkowała ze 20 km, ale to raczej rzadko. W czasie owulacji boli mnie przeważnie prawy jajnik, ale bólu biodra przy okresie nigdy nie miałam.
PMS? prawie zawsze mam ogromny ból piersi, dotknąć się nie mogę. Jak rano wstaję to mam wrażenie jakby mi ktoś kamienie do klatki piersiowej przyczepił (a ja mam małe piersi, to nie wiem jak dziewczyny z dużymi, współczuje. :/) co do jedzenia to czasem nie mam apetytu w ogóle, a czasem nachodzi mnie na jakąś jedną rzecz, niekoniecznie słodką.
Ja ważę tylko 41 kg i mam 158 cm wzrostu, zawsze powtarzano mi, że późno dostanę okres, bo niby wolno się rozwijam czy coś takiego.. większej głupoty nie słyszałam (chuda jestem bo mam takie uwarunkowania genetyczne, tak samo ze wzrostem) i okres pierwszy dostałam w wieku 12 lat, w szóstej klasie podstawówki, wtedy to się dopiero dziwili (z mojej rodziny), co z tego, że ja im powtarzałam, że to nie zależy od wagi, wzrostu i wielkości piersi.. jestem drobna i nie wyglądam na 19 lat, to fakt, ale, żeby takie wnioski wyciągać co do miesiączki to śmiech na sali.


Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Cześć Tak jak pisałam wcześniej, jestem zadowolona, mimo wszystko, bo marzyłam kilka lat o tym kierunku a z TŻ poznaliśmy się w gimnazjum na szkolnej wycieczce do Berlina, potem pisaliśmy na NK, zaczęliśmy się spotykać i dalej się samo potoczyło

Biedna Całe szczęście, że tylko pierwsze dni masz takie fatalne U mnie też pierwszy dzień to masakra, chodzę zgięta wpół z bólu brzucha
To fajnie. Ja się wybieram na studia od października, też na Uniwersytet Przyrodniczy. ah, te czasy NK, pamiętam.

No, to jest masakra.. jeszcze mi czasem jest niedobrze, tak jak dzisiaj, że nic przełknąć nie mogę i tak leżę jak ten śledź, przekręcam się z boku na bok. Pamiętam jak na maturę z wosu rozszerzonego dostałam okres (pierwszy dzień) myślałam, że się popłaczę z bólu i bezsilności, że nic nie mogę zrobić, a maturę muszę napisać. Okres to tak czasem plany może rozwalić..

A ta historia z facebook'a dobra! true story. ale kolo jakiś nieogarnięty, ta mu mówi "dobranoc", a ten za 5 minut stwierdza, że myślał iż otwiera chipsy. Wtf? ta, po ciemku stwierdziła, że sobie jeszcze przekąsi.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Old cookie - dobry wybor! Tez tam studiuje

Anonimowe uwielbiam
W naszym wątku góruje UP, piąteczka! ale Wy chyba na tym samym, czy się mylę? a ja znów odludek, bo UP, ale w Lublinie, a to nieważne, UP to UP.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2015-08-14 o 22:45
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 23:27   #1690
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Na tym samym

Ciesze sie, ze trafilam na ten watek
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 07:03   #1691
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Old cookie - dobry wybor! Tez tam studiuje

Anonimowe uwielbiam
Ooo, a jaki kierunek?





Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To fajnie. Ja się wybieram na studia od października, też na Uniwersytet Przyrodniczy. ah, te czasy NK, pamiętam.

No, to jest masakra.. jeszcze mi czasem jest niedobrze, tak jak dzisiaj, że nic przełknąć nie mogę i tak leżę jak ten śledź, przekręcam się z boku na bok. Pamiętam jak na maturę z wosu rozszerzonego dostałam okres (pierwszy dzień) myślałam, że się popłaczę z bólu i bezsilności, że nic nie mogę zrobić, a maturę muszę napisać. Okres to tak czasem plany może rozwalić..

A ta historia z facebook'a dobra! true story. ale kolo jakiś nieogarnięty, ta mu mówi "dobranoc", a ten za 5 minut stwierdza, że myślał iż otwiera chipsy. Wtf? ta, po ciemku stwierdziła, że sobie jeszcze przekąsi.



W naszym wątku góruje UP, piąteczka! ale Wy chyba na tym samym, czy się mylę? a ja znów odludek, bo UP, ale w Lublinie, a to nieważne, UP to UP.
A na co wybierasz się na studia?

Jejku naprawdę jesteś biedna z tym okresem straszny pech, że pierwszy dzień miałaś akurat w maturę...

Może myślał, że ukrywa przed nim te chipsy i chce je zjeść po kryjomu

Aaa to nieważne, ważne, że UP UP górą!

A tak w ogóle to dzień dobry Wam
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 07:11   #1692
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to dzień dobry Wam
Dobry dobry :-*

Chociaz dla mnie nie bardzo...
Wstalam ze spuchnieta prawa gorna powieka- tzw. jęczmien.
A dzisiaj akurat przyjezdza rodzina, jest odpust w okolicy,imprezka a ja jestem cyklopem :c
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:01   #1693
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Jakie tematy od rana czytam...
Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Moj Tz jest ciekawski co do okresu, tu zaglada jakie podpaski mam, albo jakie tampony
Ale chyba nie wtedy, gdy są w trakcie użycia...?

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Hmm, trochę libido spadło (ale nie jakos bardzo). I z tego co pamiętam to tyle.
Ja na szczęście nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.
Cytat:
"Aaa bo myślałem, że jakieś czipsy nam otwierasz"
Czipsy!
Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Dobry dobry :-*

Chociaz dla mnie nie bardzo...
Wstalam ze spuchnieta prawa gorna powieka- tzw. jęczmien.
A dzisiaj akurat przyjezdza rodzina, jest odpust w okolicy,imprezka a ja jestem cyklopem :c
Oj, biednaś ty... Ale skoro to pierwszy dzień, to może nie jest jeszcze najgorzej, tylko tobie tak się wydaje?
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:21   #1694
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Old cookie - ogrodnictwo.

Macie insta?
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:21   #1695
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;5241918 0]Jakie tematy od rana czytam...
Dzień dobry

Ale chyba nie wtedy, gdy są w trakcie użycia...?


Oj, biednaś ty... Ale skoro to pierwszy dzień, to może nie jest jeszcze najgorzej, tylko tobie tak się wydaje? [/QUOTE]

Hahah oczywiscie ze nie wtedy kiedy sa uzywane! Co Ty :-D Ogolnie to brzydzi sie okresem, fu fu fu. :-P

Zaglada mi do szuflady gdzie mam artykuly higieniczne do okresu, pytal czym sie roznia poszczegolne podpaski bo byl 'zielony' w tych tematach, no a jest ciekawski po prostu.

Oj niestety nie dramatyzuje, mama jak mnie zobaczyla to sie zlapala za glowe.. Mamy takie domowe sposoby na ten jeczmien, ale czy pomoga od razu... Najwyzej na odpust pojde w okularach przeciwslonecznych, a goscie z rodziny ktorzy przyjada popoludniu jakos zrozumieja, w koncu tego sie nie wybiera .
Juz slysze smiech TZta ze wszyscy pomysla ze mi przylozyl :-P .
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:30   #1696
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Dobry dobry :-*

Chociaz dla mnie nie bardzo...
Wstalam ze spuchnieta prawa gorna powieka- tzw. jęczmien.
A dzisiaj akurat przyjezdza rodzina, jest odpust w okolicy,imprezka a ja jestem cyklopem :c
Współczuję miałam kiedyś jęczmień, pocieralam go wtedy złotem, stary, domowy sposób, ale pomogło, bo po 2 dniach nie było śladu

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Old cookie - ogrodnictwo.

Macie insta?
Jesteś zadowolona z kierunku ?
Maaam mogę podać nazwę na priv
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:38   #1697
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
Współczuję miałam kiedyś jęczmień, pocieralam go wtedy złotem, stary, domowy sposób, ale pomogło, bo po 2 dniach nie było śladu


Jesteś zadowolona z kierunku ?
Maaam mogę podać nazwę na priv
Ja teeez mam
A co do jeczmienia tez pocieram obraczka rodzicow i przykladam buteleczke z goraca woda, wtedy opuchlizna znika.
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:41   #1698
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Jestem! Bardzo przyjemny kierunek.

Robimy wymiane na pw? :-D
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:42   #1699
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Jestem! Bardzo przyjemny kierunek.

Robimy wymiane na pw? :-D
Jasne, juz wysylam
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 08:45   #1700
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Jestem! Bardzo przyjemny kierunek.

Robimy wymiane na pw? :-D
to super
jasne, już Ci wysyłam
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 10:01   #1701
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Też mam insta - jak coś to pw
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 10:53   #1702
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Lady - podeslij jak wszyscy to wszyscy
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 11:50   #1703
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Wysłane
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 11:56   #1704
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Lady, Twoj kotek wyglada jak Hitler. fajniutki, uwielbiam koty.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 12:16   #1705
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Lady, Twoj kotek wyglada jak Hitler. fajniutki, uwielbiam koty.
Nie bez powodu jak go przygarnęłam mówiłam na niego Adolf
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 12:19   #1706
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
A na co wybierasz się na studia?

Jejku naprawdę jesteś biedna z tym okresem straszny pech, że pierwszy dzień miałaś akurat w maturę...

Może myślał, że ukrywa przed nim te chipsy i chce je zjeść po kryjomu

Aaa to nieważne, ważne, że UP UP górą!

A tak w ogóle to dzień dobry Wam
Biologia stosowana. mam nadzieję, że dam radę, bo ja po liceum o profilu geografia-wos-język angielski.
No u mnie to tak zawsze musi wypaść w jakiś ważny dzień. Pamiętam jak się nie mogłam skupić na tym co piszę, gdzieś w połowie czyli po 1.5 godziny trochę mi ból puścił i jakoś wysiedziałam.
Ale żeby nie odróżnić szeleszczenia podpaski od paczki chipsów? mój TŻ się z tego śmiał wczoraj pół wieczora jak mu przeczytałam.

No pewnie, nieważne w jakim mieście, ważne, że UP.

Jeśli ktoś będzie chciał ig to pisać.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 15:23   #1707
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Też mam insta - jak coś to pw
możesz mi podesłać
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Biologia stosowana. mam nadzieję, że dam radę, bo ja po liceum o profilu geografia-wos-język angielski.
No u mnie to tak zawsze musi wypaść w jakiś ważny dzień. Pamiętam jak się nie mogłam skupić na tym co piszę, gdzieś w połowie czyli po 1.5 godziny trochę mi ból puścił i jakoś wysiedziałam.
Ale żeby nie odróżnić szeleszczenia podpaski od paczki chipsów? mój TŻ się z tego śmiał wczoraj pół wieczora jak mu przeczytałam.

No pewnie, nieważne w jakim mieście, ważne, że UP.

Jeśli ktoś będzie chciał ig to pisać.
a co chcesz robić po skończeniu studiów? U mnie na kierunku jest trochę osób, które nie są po biol-chemie, a spokojnie dają sobie radę, wszystko jest do nadrobienia
wysyłaj nazwę ig na priv
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 15:39   #1708
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Leille - podeslij!

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Ladne z Was dziewczyny!
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 16:59   #1709
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Co porabiacie? Jak Wam mija dzionek?

U mnie jest rodzina, ale w sumie takie dlugie wizyty to mnie mecza ..
Wieczorem wybieram sie na zabawe do pobliskiego OSP, ale bez TZta to troche lipa :c .
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 17:01   #1710
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Nowe na forum jesteśmy - o naszym istnieniu donieśmy! :)

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
a co chcesz robić po skończeniu studiów? U mnie na kierunku jest trochę osób, które nie są po biol-chemie, a spokojnie dają sobie radę, wszystko jest do nadrobienia
wysyłaj nazwę ig na priv
Zobaczy się, u mnie na tym kierunku po pierwszym semestrze wybiera się specjalizację: nauczycielska, albo stosowana (wybiorę stosowaną.) a po trzech latach znów masz do wyboru: biologia analityczna, albo biologia sądowa. Na razie czaję się na sądówkę, ale wyjdzie w praniu. mój wybór studiów to głos serca, zobaczymy czy warto było za nim pójść.
ig wysłany, wiem.. nie wyglądam na 19 lat.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Leille - podeslij!

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Ladne z Was dziewczyny!
Wysłany.

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Co porabiacie? Jak Wam mija dzionek?

U mnie jest rodzina, ale w sumie takie dlugie wizyty to mnie mecza ..
Wieczorem wybieram sie na zabawe do pobliskiego OSP, ale bez TZta to troche lipa :c .
Mija bardzo spokojnie. Upał oczywiście, oddychać nie można.. ja właśnie wróciłam z kina, byłam na "Małym Księciu", nadal uważam, że to film dla dorosłych, bo dzieci go nie zrozumieją, a połowa kina to 7-9 latki. Uważam, że to za wcześnie na oglądanie tego.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2015-08-15 o 17:04
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-17 09:02:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.