wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 10:31   #4921
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko, my też jedziemy w góry, we wrześniu już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Cześć,
śliczna jest Twoja Ewcia. I widzę ze wkręcasz się coraz bardziej w fotografowanie. Super! i życzę dużo opanowania w diagnozowaniu samodzielnym
Dzięki

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Hej
W piątek wyprowadziłam sie z mieszkania do mamy. Klucze oddałam już przyszłej właścicielce, a na dokończenie sprzedaży jesteśmy umówieni na k. października.
A Tż u swojej? Tak jak miało być?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ja od dziecka pływam na kajakach, więc nawet nie wiedziałam, że to moda teraz.

W ogrodzie leży czarna folia na całej powierzchni. Czekam aż tż zacznie pracować, może wtedy się weźmiemy, bo będzie wiadomo, że można wydać więcej oszczędności
Mój Tż wreszcie wyrównał teren, nawiózł ziemi i posiał trawę, która mu nie urosła i mamy takie placki beztrawowe na podwórku, które śmiesznie wyglądają
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 15:01   #4922
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej!

Betti, tak, korzystałam z konsultacji z certyfikowanym doradcą. Babka pokazała mi kangurka i kieszonkę ☺
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 16:47   #4923
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Witam, pierwszy raz jestem u Was
Nawiązując do tematu wątku chciałam pokazac mój wymarzony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierscionek-zareczynowy-z-brylantami-aimor-fuego-0.12ct-p0492zb-2470.jpg (268,8 KB, 10 załadowań)
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 16:49   #4924
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Podobają mi się jeszcze modne ostatnio szafiry, jednak według mnie pasują bardziej do białego złota a jako zaręczynowy chciałabym żółte złoto
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:04   #4925
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Sanetko, my też jedziemy w góry, we wrześniu już się nie mogę doczekać
o, czyli już w tym roku Ewa zaliczy pierwszy wypad w góry, fajnie

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
A Tż u swojej? Tak jak miało być?
Tak jak miało być zamieszkaliśmy osobno i powiem wam, że ma to swój urok. Dzięki temu nie gnieździmy się w jednym pokoju i ja mam trochę spokoju (w sumie z mamą często się mijamy, do tego w ten weekend i poprzedni miałam wolną chatę).

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
ój Tż wreszcie wyrównał teren, nawiózł ziemi i posiał trawę, która mu nie urosła i mamy takie placki beztrawowe na podwórku, które śmiesznie wyglądają
wiadomo dlaczego takie placki się porobiły?
nam w tym tygodniu zrobili wejście do domu z kostki, obwódkę wokół domu z kostki i trochę chodnika. Podjazd na razie jest ze żwiru (docelowo też będzie kostka).

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Witam, pierwszy raz jestem u Was
Nawiązując do tematu wątku chciałam pokazac mój wymarzony
sporo tych kamyczków również uważam, że szafir bardziej pasuje do białego złota
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 11:33   #4926
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
sporo tych kamyczków również uważam, że szafir bardziej pasuje do białego złota
Sporo kamyczków i może nawet aż za bardzo się mieni z tego co widziałam na filmiku prezentującym pierścionek na palcu
Ale jest inny, nie do końca taki klasyczny.
A myślę że mój tż postawi na delikatny, klasyczny pierścionek z małym oczkiem. Niby klasyka jest ok, ale nie tak do końca. Chciałabym żeby ten pierścionek było widac
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-26, 12:59   #4927
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Chciałabym żeby ten pierścionek było widac
ten model na pewno bedzie

Przed 15min dodalam ogloszenie o oddaniu za darmo mebli kuchennych i jestem w szoku.
Meble maja 19 lat, posiadają ślady zużycia, ich plus to drewniane fronty. Pierwotnie miałam je zostawić nowej właścicielce mieszkania, ale po tym jak oddałam klucze to doszła do wniosku, że jednak ich nie chce .
Na początku myślałam, żeby je wyrzucić do śmietnika, tyle że to sporo roboty z rozbiórką, wynoszeniem. Potem nowa właścicielka podsunęła mi pomysł, żeby je ogłosić.

Ogłosiłam je dzisiaj. Nawet nie minęła minuta od zamieszczenia ogłoszenia i ludzie zaczęli dzwonić. Po minucie zdjęłam ogłoszenie z gumtree, po 5 minutach z olx (tam miało nie być jeszcze aktywne, a okazało się, że już jest). W ciągu 10 minut odebrałam jakieś 30 telefonów, ludzie się licytowali - jak mówiłam, że zarezerwowane, to kolejna osoba mówiła, że je dzisiaj zabierze (tamta pierwsza mówiła, że w czwartek). Wygrał w końcu pan, który powiedział, że przyjedzie po nie o 16tej i zapłaci 150zł.
Masakra, myślałam, że nie będzie na nie chętnych, a tu takie miłe zaskoczenie.
Zobaczymy, czy pan się wywiąże, ale gdyby nie, to nie martwię się o zbycie.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 12:53   #4928
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

hej
a co tu taka cisza ? Halo gdzie jesteście wszystkie ?


xzora - nieźle z tymi meblami. ale z drugiej strony się nie dziwię - za darmo ludzie biorą chętnie wszystko zabrał ten pan który "wygrał" licytacje?


Betti, asiuk - jak maluszki zniosły upały ?


Haniu jak budowa ? Wigilia w nowym domu wciąż realna ?


ja już po urlopie drugi dzień w pracy i jakoś się nie mogę ogarnąć. wyjazd z przygodami ale udany - chętnie wrócę ale po sezonie
mój synek na wakacjach wszedł w etap dlaczego ? czy Wasze dzieci też zadają tyle pytań ? już czasami brakuje pomysłów co odpowiadać
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 14:27   #4929
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej
a co tu taka cisza ? Halo gdzie jesteście wszystkie ?


ja już po urlopie drugi dzień w pracy i jakoś się nie mogę ogarnąć. wyjazd z przygodami ale udany - chętnie wrócę ale po sezonie
mój synek na wakacjach wszedł w etap dlaczego ? czy Wasze dzieci też zadają tyle pytań ? już czasami brakuje pomysłów co odpowiadać
U na smutny czas (napisałam w k.).

Moja dzieci dziś pierwszy dzień do pkola, przeżywałam jak P. sobie poradzi ale wygląda na to że jest ok.

Młodsza nas tak pytaniami zamęcza
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 14:45   #4930
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Sanetko daj znać jak P. w przedszkolu :tak: a ile trwa u Was maraton pytań?
mój brzdąc w przyszłym tygodniu ma tydzień adaptacyjny i od września idzie na cały dzień już. Ale te dzieci szybko rosną - a jeszcze chwilę temu był noworodkiem ...
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 15:30   #4931
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Sanetko daj znać jak P. w przedszkolu :tak: a ile trwa u Was maraton pytań?
mój brzdąc w przyszłym tygodniu ma tydzień adaptacyjny i od września idzie na cały dzień już. Ale te dzieci szybko rosną - a jeszcze chwilę temu był noworodkiem ...
Takimi pytaniami to oboje w sumie od dobrych 2 miesiecy wrecz zameczaja.

U nas mozna bylo z dzieckiem na 2 h jezdzic w lipcu, bylysmy kilka razy. Wczoraj byl wieczorek zapoznawczy tez z nami.
Dzis miala isc sama na 3 godziny miedzy posilkami ale jak ja odbieralam to sie okazalo ze nie bylo problemow i nawet sie o obiad upomniala takze od jutra juz zawioze od 8 do 13 a od wrzesnia na caly dzien.
Zeby nie bylo-starwzy plakal ze nie chce isc, taki typ juz.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 18:22   #4932
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej
a co tu taka cisza ? Halo gdzie jesteście wszystkie ?
wydaje mi się, że pobiłyśmy rekord w niepisaniu

ja jestem, tylko w upały ograniczałam siedzenie przy kompie do minimum

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
xzora - nieźle z tymi meblami. ale z drugiej strony się nie dziwię - za darmo ludzie biorą chętnie wszystko zabrał ten pan który "wygrał" licytacje?
zabrał

Cytat:
ja już po urlopie drugi dzień w pracy i jakoś się nie mogę ogarnąć. wyjazd z przygodami ale udany - chętnie wrócę ale po sezonie
co to za przygody były? widziałam zdjęcia z Chorwacji na insta - super widoki

Ja już miesiąc mieszkam z mamą i póki co nie zanosi się na szybką przeprowadzkę. Mieszka się ok, tylko Bielinek coraz więcej strat generuje (właśnie przed chwilą stłukł flakon i swoją miseczkę, do tego dzisiaj mama zauważyła, że ma dwie torebki podrapane). No, ale póki co mama nas jeszcze nie wygania

Ze spraw poza mieszkaniowych - odstawiłam nabiał ze względu na problemy żołądkowe. Na tygodniu jest dobrze, tylko nie wiem jak tą kwestię rozwiązać przy spotkaniach rodzinnych. W sobotę byłam na obiedzie u teściowej i była zupa krem z dyni. Okazało się, że na mleku i śmietanie - nie chciałam wydziwiać, więc zjadłam i do tej pory mi niedobrze

Mój plan na rozpoczęcie ćwiczeń (chciałabym chodzić na zajęcia jogi z Multisporta) przesunął się w czasie z przyczyn niezależnych ode mnie. Dostałam kartę z nieswoim imieniem i do tej pory czekam na dosłanie poprawnej.

Dzieci - spotykając się ze znajomymi jestem jedyną nie-matką. Generalnie dla mnie nie jest to żaden problem, dzieci lubię i chętnie o nich trochę posłucham. W ostatnią sobotę było super, były różne tematy do rozmów. Za to dwa tygodnie temu miałam dość słuchania non stop o karmieniu i kąpaniu dzieci, nudziłam się strasznie.

Sanetko - dzielną masz córę.
Jodie - ile lat ma już twój synek? mi też wydaje się, że jakoś szybko u ciebie czas leci, nie pomyślałabym, że to już czas do przedszkola dla K.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 06:39   #4933
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Helol

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
hej
Betti, asiuk - jak maluszki zniosły upały ?
Masakra. W dzien w ogole nie spala praktycznie I tylko sie darla albo jadla I trzeba bylo ja nosic - tylko wtedy byla zadowolona ja do poludnia chodzilam glodna, niewysikana I brudna od poniedzialku nie to samo dziecko

A Asiuk sie wkrecila w chustowanie Stanislawa

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
ja już po urlopie drugi dzień w pracy i jakoś się nie mogę ogarnąć. wyjazd z przygodami ale udany - chętnie wrócę ale po sezonie
mój synek na wakacjach wszedł w etap dlaczego ? czy Wasze dzieci też zadają tyle pytań ? już czasami brakuje pomysłów co odpowiadać
Moja Moja przyjaciolka pojechala na spontaniczne wakacje do Chorwacji I o Wenecje w drodze powrotnej zahaczyli


Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Sanetko daj znać jak P. w przedszkolu :tak: a ile trwa u Was maraton pytań?
mój brzdąc w przyszłym tygodniu ma tydzień adaptacyjny i od września idzie na cały dzień już. Ale te dzieci szybko rosną - a jeszcze chwilę temu był noworodkiem ...
Fajny etap to byc musi kiedy te wasze dzieci urosly? Dopiero sie rodzily a tu Pati Sanetki do przedszkola idzie, moj bosze


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że pobiłyśmy rekord w niepisaniu

ja jestem, tylko w upały ograniczałam siedzenie przy kompie do minimum
Ja bylam ledwo zywa... nienawidze upalow chcialabym mieszkac w kraju, gdzie temperatury cal rok siegaja 24st

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ja już miesiąc mieszkam z mamą i póki co nie zanosi się na szybką przeprowadzkę. Mieszka się ok, tylko Bielinek coraz więcej strat generuje (właśnie przed chwilą stłukł flakon i swoją miseczkę, do tego dzisiaj mama zauważyła, że ma dwie torebki podrapane). No, ale póki co mama nas jeszcze nie wygania
Ja bym do mojej nie wrocila, za chiny ludowe! szczegolnie teraz, po kazdym widzeniu mam rozstroj nerwowy :/ chyba niedługo bede miala nerwice

A jak spotkania z Tz "na miescie"?

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Ze spraw poza mieszkaniowych - odstawiłam nabiał ze względu na problemy żołądkowe. Na tygodniu jest dobrze, tylko nie wiem jak tą kwestię rozwiązać przy spotkaniach rodzinnych. W sobotę byłam na obiedzie u teściowej i była zupa krem z dyni. Okazało się, że na mleku i śmietanie - nie chciałam wydziwiać, więc zjadłam i do tej pory mi niedobrze

Mój plan na rozpoczęcie ćwiczeń (chciałabym chodzić na zajęcia jogi z Multisporta) przesunął się w czasie z przyczyn niezależnych ode mnie. Dostałam kartę z nieswoim imieniem i do tej pory czekam na dosłanie poprawnej.
Ja tez kiepsko toleruje nabial I unikam

I czekam kiedy bede mogla cwiczyc wreszcie, bo mimo, ze juz waze mniej niz perzed ciaza (caly kg) to mam milion kg z calego zycia do pozbycia zaczne od Jillian, bo z kondycja tez ciezko

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dzieci - spotykając się ze znajomymi jestem jedyną nie-matką. Generalnie dla mnie nie jest to żaden problem, dzieci lubię i chętnie o nich trochę posłucham. W ostatnią sobotę było super, były różne tematy do rozmów. Za to dwa tygodnie temu miałam dość słuchania non stop o karmieniu i kąpaniu dzieci, nudziłam się strasznie.
Ja wole rozmawiac na inne tematy, poza dzieciowe sama uwazam, ze ilez mozna sluchac tego samego

Wiadomo, czasem mozna pogadac o dzieciach z innymi mamami, ale bez przesady. To tak jakby z momentem urodzenia dziecka przestalam byc soba I nie mialabym nic do powiedzenia na inne tematy phi tym bardziej, ze przez wieksza czesc dnia gadam tylko z niemowlakiem, to bardzo rozwijajace



No dobra, tu mam pytanie dzieciowe czym szczepilyscie?
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 08:13   #4934
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że pobiłyśmy rekord w niepisaniu

ja jestem, tylko w upały ograniczałam siedzenie przy kompie do minimum


zabrał


co to za przygody były? widziałam zdjęcia z Chorwacji na insta - super widoki

Ja już miesiąc mieszkam z mamą i póki co nie zanosi się na szybką przeprowadzkę. Mieszka się ok, tylko Bielinek coraz więcej strat generuje (właśnie przed chwilą stłukł flakon i swoją miseczkę, do tego dzisiaj mama zauważyła, że ma dwie torebki podrapane). No, ale póki co mama nas jeszcze nie wygania

Ze spraw poza mieszkaniowych - odstawiłam nabiał ze względu na problemy żołądkowe. Na tygodniu jest dobrze, tylko nie wiem jak tą kwestię rozwiązać przy spotkaniach rodzinnych. W sobotę byłam na obiedzie u teściowej i była zupa krem z dyni. Okazało się, że na mleku i śmietanie - nie chciałam wydziwiać, więc zjadłam i do tej pory mi niedobrze

Mój plan na rozpoczęcie ćwiczeń (chciałabym chodzić na zajęcia jogi z Multisporta) przesunął się w czasie z przyczyn niezależnych ode mnie. Dostałam kartę z nieswoim imieniem i do tej pory czekam na dosłanie poprawnej.

Dzieci - spotykając się ze znajomymi jestem jedyną nie-matką. Generalnie dla mnie nie jest to żaden problem, dzieci lubię i chętnie o nich trochę posłucham. W ostatnią sobotę było super, były różne tematy do rozmów. Za to dwa tygodnie temu miałam dość słuchania non stop o karmieniu i kąpaniu dzieci, nudziłam się strasznie.

Sanetko - dzielną masz córę.
Jodie - ile lat ma już twój synek? mi też wydaje się, że jakoś szybko u ciebie czas leci, nie pomyślałabym, że to już czas do przedszkola dla K.

Xzora - bardzo długa podróż na Chorwację , jechaliśmy ponad 25h :/ a ja po kilku dniach dostałam alergii fototoksycznej. źle zareagowałam na leki, kilka razy zemdlałam i rozwaliłam brodę i czoło na szczęście przeszło ale nie rozstawałam się już z kremem filtrem 50.
kiedy planujesz przeprowadzkę ?
Mój Krzyś ma już 2 lata i 4 miesiące.. leci ten czas jak nie wiem co..


u nas temat dzieci wśród rozmów jakoś na szczęście ucichł, chyba już przegadane wszystko zostało co mogło bo ileż można


jak wywnioskowałaś że to nabiał szkodzi ?
ja się wkręcam w crossfit , zobaczymy co to będzie dalej. teraz wracam po przerwie urlopowej i dziś ręce mi odpadają :/

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Takimi pytaniami to oboje w sumie od dobrych 2 miesiecy wrecz zameczaja.

U nas mozna bylo z dzieckiem na 2 h jezdzic w lipcu, bylysmy kilka razy. Wczoraj byl wieczorek zapoznawczy tez z nami.
Dzis miala isc sama na 3 godziny miedzy posilkami ale jak ja odbieralam to sie okazalo ze nie bylo problemow i nawet sie o obiad upomniala takze od jutra juz zawioze od 8 do 13 a od wrzesnia na caly dzien.
Zeby nie bylo-starwzy plakal ze nie chce isc, taki typ juz.

fajnie że Pati tak dobrze sobie radzi, ja się zastanawiam jak to u nas będzie i trochę jestem przerażona. Niby Młody jeździł kilka razy tam i w sumie sam się domaga aby jechać do motylka do dzieci ale nie wiem jak będzie reagował jak zostanie sam.


u nas maraton pytań 3 tydzień a Ty piszesz o 2 miesiącach. o rety.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Helol



Masakra. W dzien w ogole nie spala praktycznie I tylko sie darla albo jadla I trzeba bylo ja nosic - tylko wtedy byla zadowolona ja do poludnia chodzilam glodna, niewysikana I brudna od poniedzialku nie to samo dziecko

A Asiuk sie wkrecila w chustowanie Stanislawa



Moja Moja przyjaciolka pojechala na spontaniczne wakacje do Chorwacji I o Wenecje w drodze powrotnej zahaczyli




Fajny etap to byc musi kiedy te wasze dzieci urosly? Dopiero sie rodzily a tu Pati Sanetki do przedszkola idzie, moj bosze




Ja bylam ledwo zywa... nienawidze upalow chcialabym mieszkac w kraju, gdzie temperatury cal rok siegaja 24st



Ja bym do mojej nie wrocila, za chiny ludowe! szczegolnie teraz, po kazdym widzeniu mam rozstroj nerwowy :/ chyba niedługo bede miala nerwice

A jak spotkania z Tz "na miescie"?



Ja tez kiepsko toleruje nabial I unikam

I czekam kiedy bede mogla cwiczyc wreszcie, bo mimo, ze juz waze mniej niz perzed ciaza (caly kg) to mam milion kg z calego zycia do pozbycia zaczne od Jillian, bo z kondycja tez ciezko



Ja wole rozmawiac na inne tematy, poza dzieciowe sama uwazam, ze ilez mozna sluchac tego samego

Wiadomo, czasem mozna pogadac o dzieciach z innymi mamami, ale bez przesady. To tak jakby z momentem urodzenia dziecka przestalam byc soba I nie mialabym nic do powiedzenia na inne tematy phi tym bardziej, ze przez wieksza czesc dnia gadam tylko z niemowlakiem, to bardzo rozwijajace



No dobra, tu mam pytanie dzieciowe czym szczepilyscie?

Betti a Ty chustujesz ? szczepiłam 5w1 :tak:


zaczynam poważnie myśleć o drugim dziecku ,, chyba oszalałam
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 19:26   #4935
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej.

W końcu ruch. A ja nie mam czadu odpisać.

Ja się właśnie dziś zorientowałam że za 10 dni młoda idzie do przedszkola. Tez się martwie jak się odnajdzie w nowym miejscu. Ona twierdzi źe już się nie może doczekać. Nudzi jej się z babciami.

Maria od roku cały czas pyta a dlaczego :-D także Jodi długa droga przed tobą.

Za pomysł z drugim dzieckiem podziwiam... Ja już zupełnie oddalilam.

Chorwacji mimo przygód zazdroszczę. Widziałam że sporo zobaczyliscie.

Betti ja już nie pamiętam jak szczepilam :-D

Xzora a co się dzieje ze przeprowadzka się przeciąga.

Ja miałam plan na przeprowadzkę w marcu..ale tak pocisneli z budową że boże Narodzenie jest bardzo realne. Mam już elektryka, hydraulike, tynki wewnętrzne, jutro wystawiają okna, kończą dach, wtorek wylewki. Za 2 miesiące wchodzą z łazienkami. Meble do kuchni dogadane.. Na połowę listopada montaż. Kominek dziś opłacony... Montaż na moje urodziny czyli za miesiąc. Kupiłam sobie prezent za 9 tys:-D Szukam aktualnie kostki na podjazd. :-D dzieje się.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2015-08-19 o 19:31
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 07:05   #4936
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Hej


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Hej.

W końcu ruch. A ja nie mam czadu odpisać.

Ja się właśnie dziś zorientowałam że za 10 dni młoda idzie do przedszkola. Tez się martwie jak się odnajdzie w nowym miejscu. Ona twierdzi źe już się nie może doczekać. Nudzi jej się z babciami.

Maria od roku cały czas pyta a dlaczego :-D także Jodi długa droga przed tobą.

Za pomysł z drugim dzieckiem podziwiam... Ja już zupełnie oddalilam.

Chorwacji mimo przygód zazdroszczę. Widziałam że sporo zobaczyliscie.

Betti ja już nie pamiętam jak szczepilam :-D

Xzora a co się dzieje ze przeprowadzka się przeciąga.

Ja miałam plan na przeprowadzkę w marcu..ale tak pocisneli z budową że boże Narodzenie jest bardzo realne. Mam już elektryka, hydraulike, tynki wewnętrzne, jutro wystawiają okna, kończą dach, wtorek wylewki. Za 2 miesiące wchodzą z łazienkami. Meble do kuchni dogadane.. Na połowę listopada montaż. Kominek dziś opłacony... Montaż na moje urodziny czyli za miesiąc. Kupiłam sobie prezent za 9 tys:-D Szukam aktualnie kostki na podjazd. :-D dzieje się.

Haniu wiesz że mnie nie pocieszyłaś mnie z tymi pytaniami
wstaw w wolnej chwili zdjęcia domu idziecie z tą budową jak burza.




dziś Krzyś kiepsko spał w nocy i spałam u niego w pokoju, na podłodze, z misiem który robił za poduszkę. dziś wszystko mnie boli i jestem totalnie niewyspana.
wczoraj zrobiłam szybkie 10 km na rowerze i trening crossfit. nie miałam nic na sobie suchego. szaleństwo totalne. teraz potrzebuję aby ktoś mnie ogarnął jedzeniowo. ja się poddaję - nie idzie mi wyliczanie tego wszystkiego
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 08:27   #4937
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Jodi pamiętasz ile zapłaciłas za swoją kuchnie? Ale same meble bez sprzętów.

Matko jak ja Zazdroszczę tego crossfitu. Ja całe lato nie miałam czasu palcem kiwnac.

I tak pewnie do grudnia będzie.

Walkę z wazeniem i mierzeniem musisz sama wygrać. Co jest dla ciebie najtrudniejsze?


Ja na szczęście dobre nawyki żywieniowe zachowałam..także brak treningu jakoś dramatycznie na ciało nie wpływa.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2015-08-20 o 08:31
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 09:06   #4938
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jodi pamiętasz ile zapłaciłas za swoją kuchnie? Ale same meble bez sprzętów.

Matko jak ja Zazdroszczę tego crossfitu. Ja całe lato nie miałam czasu palcem kiwnac.

I tak pewnie do grudnia będzie.

Walkę z wazeniem i mierzeniem musisz sama wygrać. Co jest dla ciebie najtrudniejsze?


Ja na szczęście dobre nawyki żywieniowe zachowałam..także brak treningu jakoś dramatycznie na ciało nie wpływa.

Haniu wysłałam PW.
dla mnie najtrudniejsze jest skomponowanie posiłków na cały dzień tak aby zawierały wszystko co mój organizm potrzebuje. o ile wreszcie jem regularnie, staram się nie grzeszyć bardzo to nie widzę efektów.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 10:10   #4939
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Haniu wysłałam PW.
dla mnie najtrudniejsze jest skomponowanie posiłków na cały dzień tak aby zawierały wszystko co mój organizm potrzebuje. o ile wreszcie jem regularnie, staram się nie grzeszyć bardzo to nie widzę efektów.
Bo jak jesz regularnie ( w koncu) to organizm musi do tego przywyknąć. Na początku możesz nawet przytyc. Potem sie wszystko unormuje i zaczniesz widzieć efekty. Dlatego tak trudno zdrowo zapanować nad sylwetką..bo baby chca od razu widzieć efekt..a tak się nie da.
Rok sobie musisz dać a nie miesiąc
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 18:46   #4940
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja bym do mojej nie wrocila, za chiny ludowe! szczegolnie teraz, po kazdym widzeniu mam rozstroj nerwowy :/ chyba niedługo bede miala nerwice

A jak spotkania z Tz "na miescie"?
czym cię tak mama denerwuje?

spotkania z TŻ są głównie w weekendy, a że do tej pory co weekend miałam wolną chatę poza ostatnim, to spoko

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja tez kiepsko toleruje nabial I unikam
jak się to u ciebie objawia?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja wole rozmawiac na inne tematy, poza dzieciowe sama uwazam, ze ilez mozna sluchac tego samego
no właśnie

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Xzora - bardzo długa podróż na Chorwację , jechaliśmy ponad 25h :/ a ja po kilku dniach dostałam alergii fototoksycznej. źle zareagowałam na leki, kilka razy zemdlałam i rozwaliłam brodę i czoło na szczęście przeszło ale nie rozstawałam się już z kremem filtrem 50.
kiedy planujesz przeprowadzkę ?
25h to trochę sporo... podziwiam. Z alergią i mdleniem współczuję.
przeprowadzka pewnie będzie na koniec września

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
jak wywnioskowałaś że to nabiał szkodzi ?
ja się wkręcam w crossfit , zobaczymy co to będzie dalej. teraz wracam po przerwie urlopowej i dziś ręce mi odpadają :/
Brzuch miałam albo wzdęty, albo opuchnięty i wrażliwy. Nabiał był taką moją pierwszą myślą i chyba trafną, bo po tygodniu niejedzenia widziałam poprawę. Teraz ponownie staram się siebie do ładu doprowadzić.

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
zaczynam poważnie myśleć o drugim dziecku ,, chyba oszalałam
z jednym dobrze ci idzie, więc czemu nie podziwiam, że potrafisz połączyć pracę z wychowywaniem dziecka, prowadzeniem domu i sportem na crossfit też bym chciała

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Xzora a co się dzieje ze przeprowadzka się przeciąga.

Ja miałam plan na przeprowadzkę w marcu..ale tak pocisneli z budową że boże Narodzenie jest bardzo realne. Mam już elektryka, hydraulike, tynki wewnętrzne, jutro wystawiają okna, kończą dach, wtorek wylewki. Za 2 miesiące wchodzą z łazienkami. Meble do kuchni dogadane.. Na połowę listopada montaż. Kominek dziś opłacony... Montaż na moje urodziny czyli za miesiąc. Kupiłam sobie prezent za 9 tys:-D Szukam aktualnie kostki na podjazd. :-D dzieje się.

Dół nie chce schnąć i nas to stopuje. Był osuszacz, wietrzenie, teraz ogrzewanie...

Jakie okna wybrałaś? dach z blachy czy dachówek? masz jakieś projekty?

Ja dzisiaj zamówiłam drzwi wewnętrzne. Na początku myślałam o okleinie w jasnym drewnie (żeby nie trzeba było za często czyścić), ale po obejrzeniu wszystkich odcinków Dorota nas urządzi zmieniłam zdanie i będą białe
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 19:28   #4941
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
c


Dół nie chce schnąć i nas to stopuje. Był osuszacz, wietrzenie, teraz ogrzewanie...

Jakie okna wybrałaś? dach z blachy czy dachówek? masz jakieś projekty?

Ja dzisiaj zamówiłam drzwi wewnętrzne. Na początku myślałam o okleinie w jasnym drewnie (żeby nie trzeba było za często czyścić), ale po obejrzeniu wszystkich odcinków Dorota nas urządzi zmieniłam zdanie i będą białe
Nie strasz mnie z tym schnięciem. Mi powiedzieli że miesiąc i można będzie kłaść płytki.
Co ci nie schnie tynki wewnętrzne czy wylewka?

Ja robiłam tynki gipsowe na ścianach..chłopaki mi tak zrobili że już nie muszę gładzi robić.
No i schną szybciej.

Projekty mam na innym m kompie.

Ja mam wsio grafitowe i dach i okna i bramę i drzwi wejściowe. Dach z blachy.


Ja to wszystko białe robię
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 19:55   #4942
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie z tym schnięciem. Mi powiedzieli że miesiąc i można będzie kłaść płytki.
Co ci nie schnie tynki wewnętrzne czy wylewka?
tynki wewnętrzne - sufit na dole mokry, ściany po części też

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja robiłam tynki gipsowe na ścianach..chłopaki mi tak zrobili że już nie muszę gładzi robić.
No i schną szybciej.
my też mamy gipsowe
moim zdaniem, to, że u nas jest tak mokro, to nie kwestia tynków wewnętrznych (na górze szybko wyschło), a tego, że jak położyli strop, to potem on był mocno podlewany, żeby nie popękał. Może też kwestia tego, że dom jest już ocieplony (nie wiem po co się tak z tym tż spieszył)

jak dostaniesz się do drugiego kompa, to wrzuć coś, chętnie zobaczę. wszystko grafitowe ładnie wygląda
Wszystko białe a nie biało/czarne
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 20:23   #4943
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Betti moje szczepione 5w1.

Widze ze u was robota pelna para, u nas ta laziwnka a gorze do wykonczebia i juz od ponad miesiaca nie mozemy sie zebrac i kupic plytek.

Tz z kumplem rozkreca interes, maja roboty co najmniej do konca roku. Fajnie bo to kasa ale prawie go nie widzimy- dzis sie udalo bo wrocil przed godzina ( a poprzednio w poniedzialek).
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 21:14   #4944
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

No to trochę niepokolei zrobiliście. Na pewno ocieplenie ma wpływ. Trzyma ta wilgoć w środku. U nas to wiatr hula. U góry to już prawie suche.

Biała większość, czarne dwie ściany w sumie, plus niektóre lampy. Szarości też będzie trochę. U mnie miało być drewno jakieś naturalne ciepłe, ale mąż kręci nosem. Panele niemal białe mu się podobają. Wybraliśmy już dąb bielony.

W sumie jedynym ciepłym akcentem będą obrazy. Na szczęście mamy dużo. Cały czas kombinuje z łazienkami. Projekty jeszcze nie skończone. Jest wyzwanie bo chce coś oryginalnego, a na pewno chcę minimum płytek i to ciężko zrobić tak by było dobrze. Dol mam w sumie dogadamy, a góra jest dużym problemem.

Sanetko twój mąż to zawsze dużo pracuje. Życzę wam aby tym razem przekładalo się to na kasę.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2015-08-20 o 21:15
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 07:59   #4945
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Fakt finansowo jest teraz calkiem komfortowo al inne strefy ucierpialy. Plus zwyczajnie sie martwie bo potrafi wyjsc o 6 a wrocic o 1 w nocy. A to jednak fizyczna praca, sporo za kolkiem.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:16   #4946
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Bo jak jesz regularnie ( w koncu) to organizm musi do tego przywyknąć. Na początku możesz nawet przytyc. Potem sie wszystko unormuje i zaczniesz widzieć efekty. Dlatego tak trudno zdrowo zapanować nad sylwetką..bo baby chca od razu widzieć efekt..a tak się nie da.
Rok sobie musisz dać a nie miesiąc

Haniu wiem to wszystko , tylko trochę niecierpliwa jestem

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
czym cię tak mama denerwuje?

spotkania z TŻ są głównie w weekendy, a że do tej pory co weekend miałam wolną chatę poza ostatnim, to spoko


jak się to u ciebie objawia?


no właśnie


25h to trochę sporo... podziwiam. Z alergią i mdleniem współczuję.
przeprowadzka pewnie będzie na koniec września



Brzuch miałam albo wzdęty, albo opuchnięty i wrażliwy. Nabiał był taką moją pierwszą myślą i chyba trafną, bo po tygodniu niejedzenia widziałam poprawę. Teraz ponownie staram się siebie do ładu doprowadzić.


z jednym dobrze ci idzie, więc czemu nie podziwiam, że potrafisz połączyć pracę z wychowywaniem dziecka, prowadzeniem domu i sportem na crossfit też bym chciała




Dół nie chce schnąć i nas to stopuje. Był osuszacz, wietrzenie, teraz ogrzewanie...

Jakie okna wybrałaś? dach z blachy czy dachówek? masz jakieś projekty?

Ja dzisiaj zamówiłam drzwi wewnętrzne. Na początku myślałam o okleinie w jasnym drewnie (żeby nie trzeba było za często czyścić), ale po obejrzeniu wszystkich odcinków Dorota nas urządzi zmieniłam zdanie i będą białe

Xzora to z mężem macie teraz znów fazę spotykania , randki itd. fajnie
Muszę chyba i ja przeanalizować nabiał, objawy podobne mam :/
szaleć mogę ze wszystkim bo mam ogromną pomoc TŻ przy Krzysiu. i jak on się nim zajmie to mam czas i na rower i ćwiczenia i ogarnianie domu chociaż z prowadzeniem domu ostatnio idzie gorzej - mam niepoprasowane ubrania z wyjazdu. zawalone pół łóżka. aż mi głupio. ale jakoś w tym tygodniu wolę lego układać niż prasować
bardzo mi się podobają białe drzwi ale u nas TŻ się nie zgodził

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Betti moje szczepione 5w1.

Widze ze u was robota pelna para, u nas ta laziwnka a gorze do wykonczebia i juz od ponad miesiaca nie mozemy sie zebrac i kupic plytek.

Tz z kumplem rozkreca interes, maja roboty co najmniej do konca roku. Fajnie bo to kasa ale prawie go nie widzimy- dzis sie udalo bo wrocil przed godzina ( a poprzednio w poniedzialek).

Sanetko kciuki za firmę TŻ. a płytki zawsze można kupić na Internecie : taniej i przywiozą pod drzwi my tak robiliśmy i finansowo nieźle na tym wyszliśmy. wybieraliśmy tylko stacjonarnie.


Wczoraj znów rower i cross. kupiłam sobie kettlebell. wciąga to, chociaż ostrożnie na początek max 15 minut idąc za ciosem zamówiłam dietę u trenera z klubu fitness. może się zorganizuję już do końca.


We wrześniu jedziemy na wesele na Mazury. Nigdy tam nie byłam i już nie mogę się doczekać. Krzyś zostaje z moim rodzicami a my będziemy szaleć
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:23   #4947
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć,

Ja się nie odzywałam, bo ciągle nie jestem w formie i chyba też odseparowałam się od ludzi w ogóle. Nie chcę, żeby innym udzielało się moje nieszczęście, a tak się właśnie czuję i nic nie pomaga.

Tż znalazł przynajmniej pracę - blisko i taką jak lubi, na dość dobrych warunkach.

W przyszłym tygodniu chyba jadę na urlop do Chorwacji.

A ogólnie dolina i dwie tony mułu.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:35   #4948
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Fakt finansowo jest teraz calkiem komfortowo al inne strefy ucierpialy. Plus zwyczajnie sie martwie bo potrafi wyjsc o 6 a wrocic o 1 w nocy. A to jednak fizyczna praca, sporo za kolkiem.
No niestety...tylko nieliczni mają i czas i kasę.
Mój mąż np. należy do tych farciarzy


Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Haniu wiem to wszystko , tylko trochę niecierpliwa jestem




Xzora to z mężem macie teraz znów fazę spotykania , randki itd. fajnie
Muszę chyba i ja przeanalizować nabiał, objawy podobne mam :/
szaleć mogę ze wszystkim bo mam ogromną pomoc TŻ przy Krzysiu. i jak on się nim zajmie to mam czas i na rower i ćwiczenia i ogarnianie domu chociaż z prowadzeniem domu ostatnio idzie gorzej - mam niepoprasowane ubrania z wyjazdu. zawalone pół łóżka. aż mi głupio. ale jakoś w tym tygodniu wolę lego układać niż prasować
bardzo mi się podobają białe drzwi ale u nas TŻ się nie zgodził




Sanetko kciuki za firmę TŻ. a płytki zawsze można kupić na Internecie : taniej i przywiozą pod drzwi my tak robiliśmy i finansowo nieźle na tym wyszliśmy. wybieraliśmy tylko stacjonarnie.


Wczoraj znów rower i cross. kupiłam sobie kettlebell. wciąga to, chociaż ostrożnie na początek max 15 minut idąc za ciosem zamówiłam dietę u trenera z klubu fitness. może się zorganizuję już do końca.


We wrześniu jedziemy na wesele na Mazury. Nigdy tam nie byłam i już nie mogę się doczekać. Krzyś zostaje z moim rodzicami a my będziemy szaleć
Ketelki.....ależ ja za nimi tęsknię.
Jaki ciężar kupiłaś?

Wiesz że ja też w życiu na Mazurach nie byłam.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 08:53   #4949
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość

Sanetko kciuki za firmę TŻ. a płytki zawsze można kupić na Internecie : taniej i przywiozą pod drzwi my tak robiliśmy i finansowo nieźle na tym wyszliśmy. wybieraliśmy tylko stacjonarnie.
Stacjonarnie też mamy spore zniżki
No i chcę żeby zrobili projekt z wybranych płytek. Mógłby to zrobić TZa brat ale działa mi na nerwy, nie mam ochoty go słuchać. A sama nie mam pomysłu.
W sumie to totalny spadek formy zaliczam i zwisa mi ta łazienka kompletnie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
We wrześniu jedziemy na wesele na Mazury. Nigdy tam nie byłam i już nie mogę się doczekać. Krzyś zostaje z moim rodzicami a my będziemy szaleć
Też nigdy nie byłam B sobie ostatnio coś ubzdurał i ciągle pyta kiedy jedziemy na Mazury i ciągle rozczarowany bo w najbliższych planach mamy wyjazd nad morze
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-21, 09:09   #4950
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Cześć,

Ja się nie odzywałam, bo ciągle nie jestem w formie i chyba też odseparowałam się od ludzi w ogóle. Nie chcę, żeby innym udzielało się moje nieszczęście, a tak się właśnie czuję i nic nie pomaga.

Tż znalazł przynajmniej pracę - blisko i taką jak lubi, na dość dobrych warunkach.

W przyszłym tygodniu chyba jadę na urlop do Chorwacji.

A ogólnie dolina i dwie tony mułu.

Cześć , dobrze że TZ znalazł pracę. Przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidów i życzę udanego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Ketelki.....ależ ja za nimi tęsknię.
Jaki ciężar kupiłaś?

Wiesz że ja też w życiu na Mazurach nie byłam.

Na początek 6.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Stacjonarnie też mamy spore zniżki
No i chcę żeby zrobili projekt z wybranych płytek. Mógłby to zrobić TZa brat ale działa mi na nerwy, nie mam ochoty go słuchać. A sama nie mam pomysłu.
W sumie to totalny spadek formy zaliczam i zwisa mi ta łazienka kompletnie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



Też nigdy nie byłam B sobie ostatnio coś ubzdurał i ciągle pyta kiedy jedziemy na Mazury i ciągle rozczarowany bo w najbliższych planach mamy wyjazd nad morze

z rodziną to najlepiej na zdjęciach
kiedy i gdzie jedziecie ?
my dopiero na weekend majowy do Gdańska. Już zaklepaliśmy miejscówkę u przyjaciół
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.