Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 16:10   #3901
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Hej

Mam pytanie. Czy polecacie jakiś kurs angielskiego online? Niekoniecznie darmowy nawet. Chodzi mi o kurs, który by w jakiś sposób 'sprawdzał' moje postępy, np. jakiś test czy coś Słyszałam o etutorze, ale nie jestem do końca pewna czy to dobre rozwiązanie.
NickBack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 17:17   #3902
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez NickBack Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie. Czy polecacie jakiś kurs angielskiego online? Niekoniecznie darmowy nawet. Chodzi mi o kurs, który by w jakiś sposób 'sprawdzał' moje postępy, np. jakiś test czy coś Słyszałam o etutorze, ale nie jestem do końca pewna czy to dobre rozwiązanie.
Moze eskk? Na ktoś opinię na jego temat?

Znacie tę książkę? Co sądzicie ? Zastanawiam się nad zakupem
http://www.matras.pl/angielski-dla-z...anych,p,236946
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.

Edytowane przez dominikahh
Czas edycji: 2015-08-27 o 18:58
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 02:31   #3903
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

ja czekam na książkę niespodziankę do francuskiego od mamy. Już drugi cały tydzień minął a jej ciągle nie ma kurier where are u?
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 16:14   #3904
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Dziewczyny, czy na A1 i A2 z niemieckiego jest dużo gramatyki?
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 21:52   #3905
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy na A1 i A2 z niemieckiego jest dużo gramatyki?
Zależy co masz na myśli, że dużo ... to niby tylko podstawy, ale jak się ich nie załapie, to potem się leży Czas teraźniejszy, 2 czasy przeszłe, chyba zaczyna się też przyszły, czasowniki modalne, to tak w skrócie. Może wydaje się nie zbyt dużo, ale ilościowo zagadnień i nauki się uzbiera
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 11:06   #3906
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Zależy co masz na myśli, że dużo ... to niby tylko podstawy, ale jak się ich nie załapie, to potem się leży Czas teraźniejszy, 2 czasy przeszłe, chyba zaczyna się też przyszły, czasowniki modalne, to tak w skrócie. Może wydaje się nie zbyt dużo, ale ilościowo zagadnień i nauki się uzbiera
Dowiedziałam się, że na studiach prawdopodobnie muszę zacząć niemiecki od B1, a przecież nigdy się go nie uczyłam. Norweski pomaga mi ze słownictwem, tylko ta gramatyka mnie zastanowia..
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:30   #3907
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Jejku, jak mnie tu dawno nie było a dalej widzę dziewczyny, z którymi lata temu rozmawiałam. Nie wiem czy mnie ktokolwiek będzie jeszcze pamiętał, ale żyję i dalej się języków uczę!

Niestety długo miałam przerwę, więc się przypomnę:
angielski B2/C1 - ciągnę sobie powolutku pod CAE, którego i tak na razie nie mam zamiaru zdawać, ale kto wie co mi za jakiś czas strzeli do głowy
hiszpański - myślę, że A2 już jestem xD
niemiecki - ostatnio znów zaczęłam się uczyć. Tym razem wykupiłam kurs na etutorze. Jeżeli on mnie nie uratuje, to rezygnuję z tego języka, bo już nic mi nie pomoże

@dominikahh - książkę znam i mam. Tak w skrócie: rzeczywiście dla zaawansowanych. Tutaj pisałam więcej na jej temat: http://yosoymorena.pl/angielski-dla-...ch-nie-gryzie/

Edytowane przez Esency
Czas edycji: 2015-08-31 o 17:34
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 15:38   #3908
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Hej,

podczytuję Was od dawna i nieśmiało chcę wyjść z ukrycia

moją zmorą jest angielski, po prostu nie trawię tego języka, a postawiłam sobie za cel, nauczenie się go na tyle na i ile się da w pół roku. Jestem na poziomie a2/b1.

Szkoda, że angielski, nie jest, przynajmniej dla mnie, tak logiczny jak niemiecki.

Pozdrawiam.
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:40   #3909
okularnica83
Raczkowanie
 
Avatar okularnica83
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

mi angielski kompletnie nie wchodzi do głowy....były już kursy on line, fiszki, sita i nic;/ nie portafie tego ogarnąc... można ktoś zna jakąś cudowna metodę nauki tego języka
okularnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:50   #3910
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez okularnica83 Pokaż wiadomość
mi angielski kompletnie nie wchodzi do głowy....były już kursy on line, fiszki, sita i nic;/ nie portafie tego ogarnąc... można ktoś zna jakąś cudowna metodę nauki tego języka
mi też nie wchodzi, o ile niemiecki jako tako ogarnęłam, o tyle angielski mnie przeraża, ja robiłam tylko jeden kurs online i nie wiem, czy znowu brnąć w platformy do nauki, mam wiele materiałów z ang, więc chyba na razie tak spróbuję.

Niestety na korepetycje czy szkołę językową nie mogę sobie pozwolić.

Pozdrawiam i wiec, że nie jesteś sama z tym problemem
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:00   #3911
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

W nastawieniu tkwi problem
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:02   #3912
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

ja za bardzo chcę dlatego mi nie wychodzi, dlatego jutro będę robić na luzie, nic na siłę.
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:32   #3913
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

I to jest właśnie w tym wszystkim najgorsze. Dla mnie angielski to czysta przyjemność: cholernie logiczny, chociaż większość rzeczy rzeczywiście robię na wyczucie, wszędzie go słyszę i spotykam, więc chcąc nie chcąc się go uczę. To niemiecki jest dla mnie taką zmorą, której nie mogę opanować.

I wtedy zastanawiam się, czy to rzeczywiście o nastawienie chodzi, czy jednak o jakiegoś rodzaju predyspozycje też. Bo są języki, do których się nie przykładam a jakoś tak naturalnie do mnie trafiają: tak jak np. słówka z hiszpańskiego a są takie jak niemiecki, gdzie nawet postawy mnie przytłaczają i nie potrafię ich zapamiętać.
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:43   #3914
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
W nastawieniu tkwi problem
Nie chodzi o nastawienie. Ja chciałabym się nauczyć angielskiego, poświęcam mu dużo czasu, staram się do siebie mówić w tym języku, ale od dziecka oglądałam niemieckie bajki, potem uczyłam się niemieckiego więc wymowa angielska jest dla mnie obca, wszystko czytam "po niemiecku". Łatwiej przychodziła mi nauka francuskiego, który był z innej grupy językowej Dużo rozumiem po angielsku, mam spory zasób słownictwa, ale gdy mam szybko zareagować to potrafię zbudować jedynie proste zdania
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:16   #3915
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

mam tak jak blue3

niemiecki mi tak jakoś naturalnie wszedł i jest logiczny, a jak muszę coś po angielsku powiedzieć, to masakra. Rozumieć rozumiem dużo po angielsku, gorzej z mówie próbowaniem. Powiem owszem, nawet zostanę zrozumiana, ale jest to angielski na zasadzie "kali jeść, kali pić"

też za bardzo chcę, się tego angielskiego nauczyć. Chyba chodzi o to, że praktyka czyni mistrzem, im więcej ćwiczeń, czy to w mówieniu czy gramatycznych, tym lepsze rezultaty.



Ja się po francusku dogadam szybciej niż po angielsku.

Edytowane przez asdf123
Czas edycji: 2015-09-01 o 19:20
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 19:28   #3916
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez asdf123 Pokaż wiadomość
mam tak jak blue3

niemiecki mi tak jakoś naturalnie wszedł i jest logiczny, a jak muszę coś po angielsku powiedzieć, to masakra. Rozumieć rozumiem dużo po angielsku, gorzej z mówie próbowaniem. Powiem owszem, nawet zostanę zrozumiana, ale jest to angielski na zasadzie "kali jeść, kali pić"

też za bardzo chcę, się tego angielskiego nauczyć. Chyba chodzi o to, że praktyka czyni mistrzem, im więcej ćwiczeń, czy to w mówieniu czy gramatycznych, tym lepsze rezultaty.
Niemiecki logiczny? Nie dla mnie Uczyłam się 9 lat i podejrzewam, że egzaminu z a1 bym nie zdała, rozumiem z kontektu o co chodzi, ale sama bym tego nie napisała/powiedziała Te ich dłuuugie słówka mnie denerwują
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 06:15   #3917
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

ja się uczyłam 8 lat angielskiego w szkole i od wielu lat próbuję się uczyć na własną rękę i to samo mogę powiedzieć o angielskim co ty o niemieckim, że ledwo ułożę najprostsze zdanie.

Każdy ma inny stosunek do danego języka i co dla jednego jest logiczne, to dla innego może być nielogiczne.

Niemiecki jest trudny na początku, ale im dalej w las tym łatwiej, z angielskim według mnie jest na odwrót im większą wiedzę człowiek posiada, tym więcej trudności sprawia ten język.

Edytowane przez asdf123
Czas edycji: 2015-09-03 o 06:17
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:54   #3918
sloneKartofle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Spróbuj metody Emila Krebsa Mi dopiero w ten sposób coś zaczęło wchodzić do głowy. Tylko to jest trochę nietypowy kurs (dlatego mi pomógł, bo nie jest jak standardowo w szkole) - najpierw uczysz się całych zdań i zwrotów - wszystko w plikach audio. Gramatyka ograniczona jest po prostu do konstrukcji, które poznasz podświadomie. Mi się spodobało, bo kurs stawia na komunikację i rozmawianie w danym języku zakładając, że dopiero jak z tym będzie ok to powinno się wejść dalej w pisanie i czytanie. Nie zaszkodzi na pewno
sloneKartofle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 11:36   #3919
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

To jest metoda bezpośrednia i nie ma w niej nic niezwykłego
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 12:41   #3920
asdf123
Raczkowanie
 
Avatar asdf123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 497
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

słoneKartofle ja już Twoich postów w tym dziale nie czytam, bo wszędzie tylko metoda Krebsa i Krebsa, która wcale rewolucyjna nie jest.

Zrobiłam dziś pierwsza lekcję w etutorze i się wciągnęłam
asdf123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 19:13   #3921
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Chciałabym podszkolić się trochę w angielskim biznesowym, chodzi o ekonomię, giełdy, ryzyko itd. Opieram się na business vocabulary in use, ale mało tutaj tego jest. Myślicie, że czytanie artykułów, spisywanie z nich słówek to dobry pomysł? A może jeszcze coś innego?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:19   #3922
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

@IzzieSt - a patrzyłaś może na Business English Magazine? Sama na co dzień podczytuję English Matters, więc nie wiem jak wydanie biznesowe wypada, ale wiem, że jest dość grube i porusza różne tematy. Zerknij może w jakimś salonie prasowym przy najbliższej okazji, to sama ocenisz, czy słownictwo spełnia Twoje wymagania, czy jednak jest zbyt ogólne
Wiem też, że etutor ma swój biznesowy kurs, ale też nie testowałam, więc ciężko mi rzeczywiście polecić - może ktoś tutaj miał okazję testować?
Esency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:05   #3923
201606210924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Ja do niedawna kupowalam English Matters, ale jakos nie moglam znalezc nic dla siebie i wiekszosc artykulow wydala mi sie wyjatkowo nudna. Nie wiem tylko dlaczego olsnilo mnie tak pozno, po dziesieciu numerach. Chyba oddam je komus, bo nie ma sensu, zeby mi sie to kurzylo na polce.
Mam kilka numerow Business English Magazine, ale wydaje mi sie, ze slownictwo nie jest jakies wyjatkowe i jest bardziej w strone ogolnego.
Moge zeskanowac kilka stron, jezeli ktos bylby zainteresowany.
201606210924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:17   #3924
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
@IzzieSt - a patrzyłaś może na Business English Magazine? Sama na co dzień podczytuję English Matters, więc nie wiem jak wydanie biznesowe wypada, ale wiem, że jest dość grube i porusza różne tematy. Zerknij może w jakimś salonie prasowym przy najbliższej okazji, to sama ocenisz, czy słownictwo spełnia Twoje wymagania, czy jednak jest zbyt ogólne
Wiem też, że etutor ma swój biznesowy kurs, ale też nie testowałam, więc ciężko mi rzeczywiście polecić - może ktoś tutaj miał okazję testować?
Nie patrzyłam W Empiku pewnie znajdę, prawda?
Cytat:
Napisane przez Aly_Verweijen Pokaż wiadomość
Ja do niedawna kupowalam English Matters, ale jakos nie moglam znalezc nic dla siebie i wiekszosc artykulow wydala mi sie wyjatkowo nudna. Nie wiem tylko dlaczego olsnilo mnie tak pozno, po dziesieciu numerach. Chyba oddam je komus, bo nie ma sensu, zeby mi sie to kurzylo na polce.
Mam kilka numerow Business English Magazine, ale wydaje mi sie, ze slownictwo nie jest jakies wyjatkowe i jest bardziej w strone ogolnego.
Moge zeskanowac kilka stron, jezeli ktos bylby zainteresowany.
A teraz coś biznesowego czytasz i uważasz że jest warte uwagi?
O, jakbyś miała chwilę to bardzo bym prosiła
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 17:23   #3925
201606210924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

W Empiku, Inmedio i w sklepie internetowym Colorful Media (starsze numery sa kilka zlotych tansze i chyba wysylka jest darmowa przy zakupach powyzej 25 zl ).
Zajme sie jutro skanowaniem, bo juz dzisiaj niestety nie mam dostepu do skanera. :<


Na urodziny dostalam ksiazke do nauki norweskiego i mimo ze wczesniej w planach mialam tylko angielski i niderlandzki, to postanowilam sobie dolozyc jeszcze ten norweski. Od dawna juz za mna chodzil, ale nigdy nie moglam sie zdecydowac.
Kusi mnie tez dunski. Ciagle slysze opinie, ze jest wyjatkowo brzydki, ale mnie sie tak bardzo podoba.
201606210924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 22:23   #3926
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez sloneKartofle Pokaż wiadomość
Spróbuj metody Emila Krebsa Mi dopiero w ten sposób coś zaczęło wchodzić do głowy. Tylko to jest trochę nietypowy kurs (dlatego mi pomógł, bo nie jest jak standardowo w szkole) - najpierw uczysz się całych zdań i zwrotów - wszystko w plikach audio. Gramatyka ograniczona jest po prostu do konstrukcji, które poznasz podświadomie. Mi się spodobało, bo kurs stawia na komunikację i rozmawianie w danym języku zakładając, że dopiero jak z tym będzie ok to powinno się wejść dalej w pisanie i czytanie. Nie zaszkodzi na pewno
Nawet metoda Krebsa nie pomoże, jeśli się nie będzie przestrzegało regulaminu, to ostatnie ostrzeżenie

Cytat:
Napisane przez asdf123 Pokaż wiadomość
słoneKartofle ja już Twoich postów w tym dziale nie czytam, bo wszędzie tylko metoda Krebsa i Krebsa, która wcale rewolucyjna nie jest.
Warto zgłaszać posty, pomogą nam w pracy

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Chciałabym podszkolić się trochę w angielskim biznesowym, chodzi o ekonomię, giełdy, ryzyko itd. Opieram się na business vocabulary in use, ale mało tutaj tego jest. Myślicie, że czytanie artykułów, spisywanie z nich słówek to dobry pomysł? A może jeszcze coś innego?
Oczywiście, że to dobry pomysł Może Business English z Poltextu?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 22:50   #3927
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Aly_Verweijen Pokaż wiadomość
W Empiku, Inmedio i w sklepie internetowym Colorful Media (starsze numery sa kilka zlotych tansze i chyba wysylka jest darmowa przy zakupach powyzej 25 zl ).
Zajme sie jutro skanowaniem, bo juz dzisiaj niestety nie mam dostepu do skanera. :<


Na urodziny dostalam ksiazke do nauki norweskiego i mimo ze wczesniej w planach mialam tylko angielski i niderlandzki, to postanowilam sobie dolozyc jeszcze ten norweski. Od dawna juz za mna chodzil, ale nigdy nie moglam sie zdecydowac.
Kusi mnie tez dunski. Ciagle slysze opinie, ze jest wyjatkowo brzydki, ale mnie sie tak bardzo podoba.
Jaka książka do norweskiego ?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 23:16   #3928
201606210924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Norweski nie gryzie, a sama jeszcze dokupilam sobie Trolla.
Mam nadzieje, ze na poczatek wystarczy.
201606210924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 01:32   #3929
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Do norweskiego bardzo polecam Ny i Norge
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:09   #3930
sloneKartofle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 35
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Prawda jest taka, że ja jestem tym kursem zachwycona. Zresztą koleżanki którym poleciłam metodę Krebsa też są zadowolone :P Może jestem zbyt optymistyczna i za bardzo tym epatuje, ale jestem zachwycona, że wreszcie moja bariera komunikacyjna znikła. I akurat ten kurs mi pomógł. Być może nie jest to metoda innowacyjna - mi wydawało się, że jest. W każdym razie po prostu na mnie była bardzo skuteczna.
sloneKartofle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-03 11:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.