Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-27, 19:01   #1891
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



foodbook u szarlott
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 19:09   #1892
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Nie działa mi cytowanie :/
Do dziewczyny, której nie było 3 tyg. - mnie też sporo nie było i z takich większych newsów to Szavka jest w ciąży, a RLM wydaje książkę

Munka- gratuluję! A co do knajpki to koniecznie, ale to koniecznie Toan Pho na Chmielnej! Niech Cię nie zrazi lokalizacja, jest tam bardzo swojsko,tanio, porcje bierzemy z TŻtem jedną na dwóch I to kultowe miejsce na mapie Warszawy - bar istniał wcześniej na Stadionie Narodowym, a właściciele kolekcjonują na ścianach wycinki z prasy na swój temat <3
https://www.google.com/maps/place/To...IViqZyCh1YGwEn
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 19:34   #1893
noschino
Przyczajenie
 
Avatar noschino
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Kupiłam dzisiaj te chipsy o których Ilcia mówiła i są świetne Idealne na oglądanie meczu z chłopakiem
noschino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 19:44   #1894
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez noschino Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj te chipsy o których Ilcia mówiła i są świetne Idealne na oglądanie meczu z chłopakiem
z jakim chłopakiem, noschino
nasze koty nie jedzą cipsów...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 19:53   #1895
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
z jakim chłopakiem, noschino
nasze koty nie jedzą cipsów...
mów za swojego
mój bedzie jadł :/
kurczaki jedzą :/
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:08   #1896
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mów za swojego
mój bedzie jadł :/
kurczaki jedzą :/
dla Mojego Czocherka
http://kocimietki.cupsell.pl/produkt...☠ca.html


aby uczcić dzień, w którym koteł Czochera wspaniałomyślnie przyozdobił ołtarz, który mu wznieśli

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-08-27 o 20:11
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:19   #1897
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Offtopowa dziewczyna dzisiaj jestem

Mam świetny dzień, a jak Wasze?

Dostałam awans, wypłatę wyższą niż do tej pory, na kolację robię sobie sushi, przed chwilą wciągnęłam loda Oreo, dorwałam w Biedronie krótkie, zgrabne, czarne kalosze za 30 złotych, mam w planach za podwyżkę kupić sobie piękny jesienny płaszcz i torbę, za tydzień jadę do Warszawy, a za niecały mam kolejne jazdy <3 - ale radocha - musiałam to z siebie wyrzucić
Gratulaaaaaaaacje razy milijon! Tyle dumy...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 20:24   #1898
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Offtopowa dziewczyna dzisiaj jestem

Mam świetny dzień, a jak Wasze?

Dostałam awans, wypłatę wyższą niż do tej pory, na kolację robię sobie sushi, przed chwilą wciągnęłam loda Oreo, dorwałam w Biedronie krótkie, zgrabne, czarne kalosze za 30 złotych, mam w planach za podwyżkę kupić sobie piękny jesienny płaszcz i torbę, za tydzień jadę do Warszawy, a za niecały mam kolejne jazdy <3 - ale radocha - musiałam to z siebie wyrzucić
Gratulacje !! Super, że dobrze się u Ciebie dzieje, U-WIEL-BIAM!
Ja dziś przesadzałam sukulenty i kaktusy, byłam po doniczki, bo mi zabrakło przy okazji spędziłam ponad godzinę w Castoramie, kupiłam też włączniki, bo tych również mi zabrakło - wymieniam w domu (zawsze ta stara boazeria będzie ładniejsza z nowymi włącznikami xD), a potem właśnie je wymieniałam i zwyzywałam zarówno je jak i boazerię xD kto wycinał te otwory w niej, musiał mieć zeza, jutro muszę je podciąć a teraz leżę i zastanawiam się, czym wynagrodzić zszargane nerwy - bakaliowymi grycanami czy piwkiem
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:33   #1899
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Munka gratki

Jak ktoś szuka fajnego dziennego koloru to ja polecam Bourjois Rouge Edition 04 rose tweed. To taki kolor "moje usta ale lepsze" Jeszcze fajny jest z Loreal Rouge Caresse Tempting lilac - jaśniejszy i bardziej wpadający w fioletowe tony. Obie szminki się bardzo komfortowo nosi (nie znoszę wysuszających produktow do ust)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:41   #1900
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Gratulaaaaaaaacje razy milijon! Tyle dumy...
Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Gratulacje !! Super, że dobrze się u Ciebie dzieje, U-WIEL-BIAM!
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Munka gratki
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 20:53   #1901
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Esu, Karo nagrała bardzo denny filmik: "Jakie makijaże lubią faceci?"

Kobieta powinna mieć delikatny makijaż, a najlepiej bez, a potem zdjęcie Kim K. komentują jako naturalny makijaż "Uwielbiam" takich znawców makijaży

Kocham gotować nawet na DermoTv wszystko fajnie, ale raczej do pracy/na uczelnie nie wzięłabym sałatki z tuńczykiem, cebulą i jajkiem
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 20:54   #1902
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



Czytanie książki Kominka
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:25   #1903
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Esu, Karo nagrała bardzo denny filmik: "Jakie makijaże lubią faceci?"

Kobieta powinna mieć delikatny makijaż, a najlepiej bez, a potem zdjęcie Kim K. komentują jako naturalny makijaż "Uwielbiam" takich znawców makijaży
A ja uwielbiam zdania zaczynające się od 'kobieta powinna...' i w ogóle traktowanie makijazu jako powinności, 'bo facet lubi to i to, więc tak i tak powinnyśmy się malować'

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Munka- gratuluję! A co do knajpki to koniecznie, ale to koniecznie Toan Pho na Chmielnej! Niech Cię nie zrazi lokalizacja, jest tam bardzo swojsko,tanio, porcje bierzemy z TŻtem jedną na dwóch I to kultowe miejsce na mapie Warszawy - bar istniał wcześniej na Stadionie Narodowym, a właściciele kolekcjonują na ścianach wycinki z prasy na swój temat <3
https://www.google.com/maps/place/To...IViqZyCh1YGwEn
No i pięknie, BARDZO dziękuję, już zapisuję na moim odkryciu Sticky Notes <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:30   #1904
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
lovely w kredce, znalazlam tam brudny, ciemny róż-idealny na moje usta, troche tylko ciemniejszy niz moj naturalny kolor, ladnie pachną, kremowe, półmat.
Też ją mam i uwielbiam. Idealna! Mówię o kredce z serii Perfect Line, na swojej mam napisany nr 1.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:34   #1905
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

U Karo Widzimiś najlepszy
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:41   #1906
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

A ja uwielbiam zdania zaczynające się od 'kobieta powinna...' i w ogóle traktowanie makijazu jako powinności, 'bo facet lubi to i to, więc tak i tak powinnyśmy się malować' [COLOR="Silver"]
Hehe... ja również. Na samym wstępie zabił mnie tekst w stylu: gdy jest wyjście wieczorne jest ZEZWOLENIE na makijaż mocniejszy. I chciałam tu napisać coś ironicznego o żartobliwym wydźwięku, ale jakoś w takich momentach jakoś opuszcza mnie poczucie humoru .

Edytowane przez RosaPuff
Czas edycji: 2015-08-27 o 21:43
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:47   #1907
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Hehe... ja również. Na samym wstępie zabił mnie tekst w stylu: gdy jest wyjście wieczorne jest ZEZWOLENIE na makijaż mocniejszy. I chciałam tu napisać coś ironicznego o żartobliwym wydźwięku, ale jakoś w takich momentach jakoś opuszcza mnie poczucie humoru .
Gdyby mi facet powiedział jaki mogę zrobić makijaż a jakiego nie, to już nie byłby moim facetem. Krótka piłka.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:48   #1908
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Esu, Karo nagrała bardzo denny filmik: "Jakie makijaże lubią faceci?"

Kobieta powinna mieć delikatny makijaż, a najlepiej bez, a potem zdjęcie Kim K. komentują jako naturalny makijaż "Uwielbiam" takich znawców makijaży
Ja nie wiem jak mozna nie znac Kryski i Evy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:48   #1909
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Hehe... ja również. Na samym wstępie zabił mnie tekst w stylu: gdy jest wyjście wieczorne jest ZEZWOLENIE na makijaż mocniejszy. I chciałam tu napisać coś ironicznego o żartobliwym wydźwięku, ale jakoś w takich momentach jakoś opuszcza mnie poczucie humoru .
Munka, RosaPuff, cieszę się, że moja opinia nie jest odosobniona. Bo czytając zachwycone komentarze pod filmikiem Karo zwątpiłam

Tak, to też mnie roseabo

Lusia Plotkara, a to swoją drogą

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2015-08-27 o 21:50
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 21:55   #1910
CallMeBarbie
Raczkowanie
 
Avatar CallMeBarbie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cześć! Jeszcze na tym wątku się z wami nie witałam, chociaż oczywiście czasami was sobie czytam


[QUOTE=Olkaaaa_s;52564604]Esu, Karo nagrała bardzo denny filmik: "Jakie makijaże lubią faceci?"

Kobieta powinna mieć delikatny makijaż, a najlepiej bez, a potem zdjęcie Kim K. komentują jako naturalny makijaż "Uwielbiam" takich znawców makijaży

Beznadziejny filmik. Nie lubię takich tytułów, bardzie pasowałby tytuł 'Jakie makijaże lubią pan x,y i z'. I wstawianie zdjęć typowo z sesji, albo makijaży artystycznych to już w ogóle porażka... zdjęcia według mnie powinny być takie 'z ulicy',a nie... Zresztą ja w ogóle nie lubię jak faceci oceniają makijaże może, że są makeup artist i wiedzą kiedy makijaż jest naturalny i lekki a nie tylko dobrze wyblendowany
Ocenianie makijażu przez pana w okularach moim zdaniem tragedia.
__________________
Ćwiczenia&Dieta&Pielęgnac ja
CallMeBarbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:58   #1911
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Co do mojej sukienki,to nie jest to zwykła chińszczyzna, bardzo dobry gatunkowo materiał i suknia jest piękna. Może kiedyś wstawię zdjęcie na instagram to sobie zobaczysz
Cytat:
Przymierzyłam suknię w salonie i kupiłam tą samą na aliexpress, ten sam rozmiar, ta sama suknia, identyczna! Tam za 3500, a ja mam za 200 zł!
Chcę to zobaczyć.


Sklepy czekają z zamówieniem, żeby uzbierać dużą ilość sukien, aby sprowadzanie ich się opłacało, a tutaj Madzik kupuje sobie jedną jedyną sztukę za dwie stówki. Ideał, taka sama, wszystko super. Hmmmm....

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-08-27 o 22:03
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 21:58   #1912
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dziwnie sie ogłada tak mało męskich facetów mówiących jak kobieta ma sie malować albo co sadza o makijażu. Chociaż sam pomysł i wykonanie na mega plus



Mnie tam zawsze rozwala mówienie ze mężczyznom sie podobaja takie kobiety i wylicznka Dlatego ze im sie podobaja rozne kobiety. Jeden bedzie lubil blondynki, drugi brunetki, jednemu dziewczyny ktore ubieraja sie w pastele, drugiemu bardziej rockowo. Nie ma kobiety ktora podoba sie wszystkim, wiec sugerowanie takimi wypowiedziami jest bez sensu. Lepiej byc soba.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:00   #1913
CallMeBarbie
Raczkowanie
 
Avatar CallMeBarbie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziwnie sie ogłada tak mało męskich facetów mówiących jak kobieta ma sie malować albo co sadza o makijażu. Chociaż sam pomysł i wykonanie na mega plus



Mnie tam zawsze rozwala mówienie ze mężczyznom sie podobaja takie kobiety i wylicznka Dlatego ze im sie podobaja rozne kobiety. Jeden bedzie lubil blondynki, drugi brunetki, jednemu dziewczyny ktore ubieraja sie w pastele, drugiemu bardziej rockowo. Nie ma kobiety ktora podoba sie wszystkim, wiec sugerowanie takimi wypowiedziami jest bez sensu. Lepiej byc soba.
__________________
Ćwiczenia&Dieta&Pielęgnac ja
CallMeBarbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:05   #1914
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

I te "super śmieszne" teksty w stylu "pierwsza randka na basenie..." A co do takich krytykantów w życiu realnym, nie wiem czy też macie takie doświadczenia, ale w moim środowisku najwięcej do powiedzenia mają ci co niewiele mieli w życiu do czynienia z kobietami. I dokładnie ci sami jak widzą przeciętnej urody dziewczynę w 100% saute np. w sklepie- komentują "ale paszteet". Nie muszę chyba wspominać, że do ideału też im "troszeczkę" brakuje...

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość


Mnie tam zawsze rozwala mówienie ze mężczyznom sie podobaja takie kobiety i wylicznka Dlatego ze im sie podobaja rozne kobiety. Jeden bedzie lubil blondynki, drugi brunetki, jednemu dziewczyny ktore ubieraja sie w pastele, drugiemu bardziej rockowo. Nie ma kobiety ktora podoba sie wszystkim, wiec sugerowanie takimi wypowiedziami jest bez sensu. Lepiej byc soba.
egzakli! nawet tutaj na wizażu pełno jest wątków gdzie się kłócą, która to aktorka najpiękniejsza. No ludzie...
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:16   #1915
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Ale się Suits zakończyło, jak ja tu wytrzymie do następnych odcinków? ;(
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:17   #1916
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

co do sukienki madzika i jakości ciuchów na aliexpress dużo zależy od ceny. dziewczyny zamawiają przepiękne spódnice tiulowe (tyle, że ich koszt to 30$), są też takie spódnice okropnej jakości (takie już za 8$).
widziałam też, że dziewczyny zamawiały sukienki na studniówki, i tu koszt w granicach 100$, ale sukienki były genialne. z tego co pamiętam przesyłały chińczykowi wymiary, kolory, fason, itp, a chińczyk przed wysłaniem sukienki przesyłał im zdjęcia. więc sądzę, że jest szansa kupić fajną suknię ślubną na ali, ale niekoniecznie w tak niskiej cenie jak madzik pisała.
a co do cen w salonach sukni ślubnych - podejrzewam, że mają ogromną marżę na takich sukienkach, bo przecież ile ich mogą sprzedawać.

co jak co, ale trzeba przyznać, że kreatywności Karolinie nie brakuje. może filmiki nie do końca w moim stylu, ale przynajmniej nie nagrywa dennych vlogów o tym samym codziennie jak Sami Wiecie Kto
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:18   #1917
Jasniepanna
Raczkowanie
 
Avatar Jasniepanna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 124
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Gdyby mi facet powiedział jaki mogę zrobić makijaż a jakiego nie, to już nie byłby moim facetem. Krótka piłka.
Dokładnie. Mam koleżankę, której chłopak zabronił sie malować . "Nawet" tuszem.
__________________
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota.

Jasniepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:21   #1918
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Czytanie książki Kominka
"w każdym bądź razie"czy to czasem nie podchodzi pod błąd? czy to miało jakąś korekte?
zresztą... czego ja sie spodziewałam, pamietam jeszcze akcje z ksiązką Tucholskiego i zakrzywianiem rzeczywistości, ale to było wspaniałe źródło beki <3 mam nadzieje, ze z "Thornem" bedzie podobnie. Ba. ja to wiem, kiedy widze te cytaty rodem z Coelho rozsiane po necie XD

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

[QUOTE=CallMeBarbie;525653 15]Cześć! Jeszcze na tym wątku się z wami nie witałam, chociaż oczywiście czasami was sobie czytam


Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Esu, Karo nagrała bardzo denny filmik: "Jakie makijaże lubią faceci?"

Kobieta powinna mieć delikatny makijaż, a najlepiej bez, a potem zdjęcie Kim K. komentują jako naturalny makijaż "Uwielbiam" takich znawców makijaży

Beznadziejny filmik. Nie lubię takich tytułów, bardzie pasowałby tytuł 'Jakie makijaże lubią pan x,y i z'. I wstawianie zdjęć typowo z sesji, albo makijaży artystycznych to już w ogóle porażka... zdjęcia według mnie powinny być takie 'z ulicy',a nie... Zresztą ja w ogóle nie lubię jak faceci oceniają makijaże może, że są makeup artist i wiedzą kiedy makijaż jest naturalny i lekki a nie tylko dobrze wyblendowany
Ocenianie makijażu przez pana w okularach moim zdaniem tragedia.

siemka, kolezanko z Trójmiasta


kto tam ocenia te mejkapy, poza Darkiem?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
egzakli! nawet tutaj na wizażu pełno jest wątków gdzie się kłócą, która to aktorka najpiękniejsza. No ludzie...
nie wiem po co te kłótnie

wiadomka, że Angelina
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:22   #1919
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
I te "super śmieszne" teksty w stylu "pierwsza randka na basenie..." A co do takich krytykantów w życiu realnym, nie wiem czy też macie takie doświadczenia, ale w moim środowisku najwięcej do powiedzenia mają ci co niewiele mieli w życiu do czynienia z kobietami. I dokładnie ci sami jak widzą przeciętnej urody dziewczynę w 100% saute np. w sklepie- komentują "ale paszteet". Nie muszę chyba wspominać, że do ideału też im "troszeczkę" brakuje...
Jakby jeszcze oni sami tacy piekni byli Ja znam naprawde duzo slicznych dziewczyn, a przystojnych facetow jakos mniej. Ale ja moze wybredna jestem
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-27, 22:24   #1920
CallMeBarbie
Raczkowanie
 
Avatar CallMeBarbie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL


siemka, kolezanko z Trójmiasta

A cześć

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeżeli Twoją urodę w danym momencie można postarzyć kolorowa szminką, to ja pewnie nieraz (według takich kryterii+mocno pomalowane oczy) wyglądałam jak stara lampucera (według takiego pokroju mężczyzn)
__________________
Ćwiczenia&Dieta&Pielęgnac ja
CallMeBarbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.