Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 23:09   #4081
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Tak zbezcześcić moją ksywę Wierzba płacze

Myślicie, że Bogusia potraktuje w swoim zadufaniu ten wpis na serio?
Pewnie napisze coś w stylu, że 'ona tu w ogóle nie wchodzi, jest zbyt szczęśliwa i cieszy się życiem'. No i oczywiście, że jej i Bartkowa karawana jedzie dalej.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 23:41   #4082
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
no właśnie kiedy pierwsze odcinki ?? To będzie moja rozrywka na jesienne wieczory

na tyn player jest pierwszy + bonusowy

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
link please, nie wiem o czym mowicie

o programie Żony Hollywood na TVN.


Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
jadlabym <3 https://instagram.com/p/7Sxy16BC96/?taken-by=lulu8802
kasia i ootd ktory jest strasznie skrocil nogi albo mi sie wydaje https://instagram.com/p/7TKj3QxbnT/?...greatshoesblog
to chyba przez ten czarny pasek na dole szortów, ale przynajmniej dobrała do tego cieliste buty
Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
tak mi sie skojarzylo, aniela chyba zainspirowala sie kanalem lacigreen. wiem ze zakres tematyczny w tej dziedzinie jest dosc ograniczony ale tutaj ogolny wydzwiek i stylistyka tez podobna

https://www.youtube.com/watch?v=VH8ymwaS0BY laci
https://www.youtube.com/watch?v=zv67pNafOrE aniela
eee... no jet jakies podobieństwo, ale forma Anieli jest jest duuużo bardziej pikantna, te jej minki, teksty, strój, gesty. Ta dziewczyna jest bardzo grzeczna i zwyczajna przy niej
Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Powiem krótko: U-WIEL-BIAM
<3

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jasne jasne
wstyd ci za swoje stylówki i tyle

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



ja sie własnie doczekalam pierwszy raz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

mój brat został sam w domu na tydzien z Maniorem
a ze nie chciało mu sie schodzic tyle po schodach to go przenosił na noc do swojego pokoju
mój brat lubi trzymac zawartość szafy na podłodze
mówiłam mu - wkładaj Maniorowi butelke z ciepłą wodą albo termofor na noc, bo bedzie mu zimno
nie posłuchał
w poszukiwaniu ciepła Manior uciekł w nocy ze skrzynki, zabunkrował sie w kupie ciuchów i zrobił w nich kupsko :"D

Manior miszcz! <3


Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Uwielbiam nową Panią Helenę w ŻH

ja też


Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A czyżby specjalizacja nauczycielska? Teraz odpaliłam jej BACK TO SCHOOL i wspomina, że "jak była w gimnazjum na praktykach"
to już pewnie slyszałaś, że robiła tez stosunki międzynarodowe. A z ty teatrem, to coś Ci się nie pomyliło? Ona siedziała w korpo, a potem otworzyla swój sklep internetowy. Ja nic nigdy nie słyszałam o żadnym teatrze

Ps. moderator-troll - tego jeszcze nie było
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 23:50   #4083
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Uwielbiam nową Panią Helenę w ŻH
Ja się nie mogę doczekać tej freak Iwony od freak piesków W zapowiedziach wyglądała na niezłą tandeciarę
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 23:56   #4084
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Vlog Justyny z Wiednia. Skumplowałabym się chyba z jej Marcinem, spoko człowiek


Denko u Basi - poleca 10-letnią suszarkę, tylko ciekawe czy ten model jeszcze produkują


Q&A u Maxi
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 23:57   #4085
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
tak mi sie skojarzylo, aniela chyba zainspirowala sie kanalem lacigreen. wiem ze zakres tematyczny w tej dziedzinie jest dosc ograniczony ale tutaj ogolny wydzwiek i stylistyka tez podobna

https://www.youtube.com/watch?v=VH8ymwaS0BY laci
https://www.youtube.com/watch?v=zv67pNafOrE aniela
ja tej baby jakoś nie umiem, ona nawet nie potrafi poprawnie wymówić nazwy swojego kanału; pewnie ktoś tam ją lubi, ale ja nie ogarniam
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 05:56   #4086
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

ta, szuszka oprocz filo studiowala tez stosunki miedzynarodowe (byla na roku z moim tztem)
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 07:41   #4087
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
ta, szuszka oprocz filo studiowala tez stosunki miedzynarodowe (byla na roku z moim tztem)
i co tż mówi o niej?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 07:58   #4088
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Założyłam dzisiaj pierwszy raz od baaaaardzo dawna czarne cienkie rajstopy do sukienki i myślę ciągle o Melevis. Pozdrawiam.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 08:53   #4089
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

a ja użyłam dziś suchego szamponu i mi głupio
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 09:36   #4090
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Słów kilka Wróbla Ćwirka:

Nie podobają mi się vlogi LGS.
https://www.youtube.com/watch?v=Q3dzQJEXE4w

Nie podoba mi się ten ach-jaki-fajny-montaż-ze-śmiesznymi-wstawkami. Duża szansa, że powodem jest mój brak poczucia humoru - ale te ujęcia "dodatkowe" bliższe są wywołania ciarek zażenowania niż zachwytu/uśmiechu.

Co do samej treści vlogów - po co mówić "idziemy na najlepszy burger w mieście" i nie powiedzieć gdzie to; "za nami jest kościół taki i taki, obok to i tamto, a tam piękna katedra" - i żadnego ujęcia na powyższe.

Niby dużo się w tych filmikach dzieje, jest kolorowo i przyjemnie dla oka, ale pod względem wartości jakiejkolwiek - dla mnie te produkcje nie odbiegają od codzienniaków Szusz.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 09:44   #4091
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Słów kilka Wróbla Ćwirka:

Nie podobają mi się vlogi LGS.
https://www.youtube.com/watch?v=Q3dzQJEXE4w

Nie podoba mi się ten ach-jaki-fajny-montaż-ze-śmiesznymi-wstawkami. Duża szansa, że powodem jest mój brak poczucia humoru - ale te ujęcia "dodatkowe" bliższe są wywołania ciarek zażenowania niż zachwytu/uśmiechu.

Co do samej treści vlogów - po co mówić "idziemy na najlepszy burger w mieście" i nie powiedzieć gdzie to; "za nami jest kościół taki i taki, obok to i tamto, a tam piękna katedra" - i żadnego ujęcia na powyższe.

Niby dużo się w tych filmikach dzieje, jest kolorowo i przyjemnie dla oka, ale pod względem wartości jakiejkolwiek - dla mnie te produkcje nie odbiegają od codzienniaków Szusz.
Ujęłaś w słowa to, co ja chciałam już kiedyś powiedzieć, ale nie wiedziałam jak.
Brakuje mi właśnie tego pokazywania ciekawych miejsc, innej kultury, tradycji miejsc, do których youtuberki podróżują.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 09:47   #4092
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Słów kilka Wróbla Ćwirka:

Nie podobają mi się vlogi LGS.
https://www.youtube.com/watch?v=Q3dzQJEXE4w

Nie podoba mi się ten ach-jaki-fajny-montaż-ze-śmiesznymi-wstawkami. Duża szansa, że powodem jest mój brak poczucia humoru - ale te ujęcia "dodatkowe" bliższe są wywołania ciarek zażenowania niż zachwytu/uśmiechu.

Co do samej treści vlogów - po co mówić "idziemy na najlepszy burger w mieście" i nie powiedzieć gdzie to; "za nami jest kościół taki i taki, obok to i tamto, a tam piękna katedra" - i żadnego ujęcia na powyższe.

Niby dużo się w tych filmikach dzieje, jest kolorowo i przyjemnie dla oka, ale pod względem wartości jakiejkolwiek - dla mnie te produkcje nie odbiegają od codzienniaków Szusz.
Ogólnie lubię ich vlogi, ale ten Kasi nie wyszedł, zmęczyłam się oglądaniem
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 09:59   #4093
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Słów kilka Wróbla Ćwirka:

Nie podobają mi się vlogi LGS.
https://www.youtube.com/watch?v=Q3dzQJEXE4w

Nie podoba mi się ten ach-jaki-fajny-montaż-ze-śmiesznymi-wstawkami. Duża szansa, że powodem jest mój brak poczucia humoru - ale te ujęcia "dodatkowe" bliższe są wywołania ciarek zażenowania niż zachwytu/uśmiechu.

Co do samej treści vlogów - po co mówić "idziemy na najlepszy burger w mieście" i nie powiedzieć gdzie to; "za nami jest kościół taki i taki, obok to i tamto, a tam piękna katedra" - i żadnego ujęcia na powyższe.

Niby dużo się w tych filmikach dzieje, jest kolorowo i przyjemnie dla oka, ale pod względem wartości jakiejkolwiek - dla mnie te produkcje nie odbiegają od codzienniaków Szusz.
Ale mówisz o wszystkich ich vlogach czy tym jednym? Moim zdaniem pokazują sporo. Zresztą ich kanał jest beauty, vlogi to jedynie miły dodatek od czasu do czasu - ja nie oczekuję od nich nie wiadomo czego, a i tak bardzo mi się podobają. Wstawki dla mnie rządzą w większości przypadków Też nie wiem czego czasami oczekujecie od vlogów na kanałach beauty, na których pojawiają się okazyjnie (nie piję do Ciebie, tylko myślę tak ogólnie ). Jak chcecie poznać inną kulturę, to od tego są kanały/blogi podróżnicze, programy w TV, książki... Myślę, że vlogerki urodowe kręcą raczej vlogi w rozumieniu "wideo pamiętnik", ot kilka ciekawych ujęć, trochę jedzenia, trochę dialogów itp. Tak samo na kanale Mimi Ikonn - niby połowa jej filów jest z podróży, ale czy ona pokazuje jakoś dużo obcej kultury? Nie wydaje mi się, a mimo to oglądam, bo piękne widoki, bo widać trochę jedzenia, bo opowiada o tym jak sama odczuwa/przeżywa tę podróż

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-09-07 o 10:00
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:16   #4094
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
ktos sie pytal o referendum - bylismy z tz w ramach niedzielnego spaceru, w lokalu pustki, poza nami i komisja nikogo w tym momencie nie bylo
U mnie też pustki. Pani wielce zadowolona, że w końcu ktoś z mojej ulicy przyszedł głosować - czyli ja. Prawdopodobnie ja jedyne reprezentowałam moje wzgórze. Ale co się dziwić, zamiast dróg obecnie mamy bagna #kochanajesieńlatem


---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/7S-ScOKlPi/ kolejna stylizacja, tym razem drapieżna z Goshico u Bogusi
Miałam napisać, że szczerze Bigosiom współczuję pogody jaka ich zastała. A tu kurde nawet słoneczko się załapało na zdjęciu. Czyli to prawa, dzielnica dalej i już inny mikroklimat.
Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Byłam! Listy puste, komisja spi. Na liście wyborców z mojego bloku, podpis tylko mój, taty i sąsiada. Brawo my!
Dokładnie, na kilka stron list chyba tylko mój podpis widnieje.

Ogółem to załamała mnie mama, która spytała mnie "a co to jest referendum?" ;C
Wkurzyłam się i wyszłam.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:18   #4095
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Jaki macie stosunek do Radzki? Tu na wizażu chyba mało komentowana. Oglądałam ją z czasów długowłosej, rudej dziewczyny, potem miałam wrażenie, że trochę się zachłysnęła fejmem, identyczne stylizacje przez dłuższy czas, powiewało nudą, odsubskrybowałam i dzisiaj przez przypadek trafiłam ponownie.
Oczarowana! Kolor i ścięcie włosów, odświeżenie wizerunku, miłe dla oka stylizacje, ładny montaż.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:20   #4096
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ale mówisz o wszystkich ich vlogach czy tym jednym? Moim zdaniem pokazują sporo. Zresztą ich kanał jest beauty, vlogi to jedynie miły dodatek od czasu do czasu - ja nie oczekuję od nich nie wiadomo czego, a i tak bardzo mi się podobają. Wstawki dla mnie rządzą w większości przypadków Też nie wiem czego czasami oczekujecie od vlogów na kanałach beauty, na których pojawiają się okazyjnie (nie piję do Ciebie, tylko myślę tak ogólnie ). Jak chcecie poznać inną kulturę, to od tego są kanały/blogi podróżnicze, programy w TV, książki... Myślę, że vlogerki urodowe kręcą raczej vlogi w rozumieniu "wideo pamiętnik", ot kilka ciekawych ujęć, trochę jedzenia, trochę dialogów itp. Tak samo na kanale Mimi Ikonn - niby połowa jej filów jest z podróży, ale czy ona pokazuje jakoś dużo obcej kultury? Nie wydaje mi się, a mimo to oglądam, bo piękne widoki, bo widać trochę jedzenia, bo opowiada o tym jak sama odczuwa/przeżywa tę podróż
Nic od niej nie oczekuję, na pewno nie tego, że LGS będą mi opowiadały o Wawelu Mówię tylko, że to co widzę, nie podoba mi się.
Nie musi pokazywać budowli, restauracji - ale jeśli już o nich wspomina, to dlaczego nie napisać - tą konkretną miałam na myśli (ja na ten przykład, pewnie chciałabym skorzystać z polecanego jedzeniowego adresu). A tak - mam gadanie dla samego gadania. Pamiętam jeszcze jeden film z Krakowa - jako, że tu aktualnie mieszkam, wiedziałam jakimi miejscami kulinarnymi się zachwyca i "poleca". Ale czy osoba z innego miasta coś informacyjnie użytecznego z takiego vloga wyniesie? Technicznie da się to zrobić - patrz: opisy stylizacji. Mogłyby robić to naprawdę fajnie - materiał mają.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-09-07 o 10:24
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:23   #4097
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jasne jasne
wstyd ci za swoje stylówki i tyle

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



ja sie własnie doczekalam pierwszy raz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

mój brat został sam w domu na tydzien z Maniorem
a ze nie chciało mu sie schodzic tyle po schodach to go przenosił na noc do swojego pokoju
mój brat lubi trzymac zawartość szafy na podłodze
mówiłam mu - wkładaj Maniorowi butelke z ciepłą wodą albo termofor na noc, bo bedzie mu zimno
nie posłuchał
w poszukiwaniu ciepła Manior uciekł w nocy ze skrzynki, zabunkrował sie w kupie ciuchów i zrobił w nich kupsko :"D
O tak mu zróbcie o!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Manioro.jpg (86,2 KB, 191 załadowań)
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:43   #4098
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ulubieńcy sierpnia u Katosu



Jest i suchy szampon
Taki ładny ten bronzer z Too Faced... ale cena nie dla mnie, póki co, może na jakiejś promce
Piękny odcień pomadki Pasuje jej doskonale. Chcę to!!!! I widać jak typ makijażu zmienia kobietę - teraz wygląda promiennie! Choć to co się dzieje pod nim nadal zostanie w mojej pamięci. Szczerze jej życzę by to jakoś kiedyś zniknęło, nawet jeżeli "taka jej natura".

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

nie, nie wziełam papierka, że chce głosować poza miejscem zameldowania, zresztą za późno się o nim dowiedziałam, więc pewnie i tak bym tego nie zdążyła załatwić. A poza tym, dwa pytania do tyłka plus wynik referendum nie jest wiążący z tego co wiem, więc... zawracanie czterech liter moim zdaniem. Jakoś słabo nagłośnione to było, czy tylko mi się wydaje? Ja się dowiedziałam o referendum w zeszłą sobotę jak byłam w Krakowie i to też tylko dlatego, że były obwieszczenia, kto gdzie ma komisję. O co dokładnie chodzi, to już musiałam sobie wygooglować.
Też się dowiedziałam jakoś w zeszłym tygodniu. Kuzynka oznajmiła, że siedzi w komisji i tak ją podpytałam co i jak. A tak to jakoś ze dwa dni temu czytałam coś o tym w Fakcie. Ale ja w ogóle jestem oderwana od niusów. Nawet bym was o coś spytała bo bardzo mnie to męczy ale będzie, że nie wiem takich podstawowych rzeczy i wstyd, hańba, idź zginąć



Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość

Internety, onety, facebook, wszystkie serwisy informacyjne...
Zawsze się dziwię jak ktoś jest w stanie przeoczyć info o czymś takim jak referendum czy wybory
O.. widzę, że się zaczęło..... No to nadrabianie będzie ciekawe.



Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja wiedziałam głównie dlatego, że moja mama jest w komisji. Na inne informacje o referendum natykałam się głównie na stronach wyśmiewających Kukiza albo u znajomych którzy sobie w avatary wstawiali "nie idę na referendum". No i wcześniej owszem, częściej się o tym mówiło, ale kiedy to było, można zdążyć zapomnieć.
Zamiast nie iść na referendum mogli oddawać nieważne głosy Miałoby to większy oddźwięk niż bojkot.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
kasia i ootd ktory jest strasznie skrocil nogi albo mi sie wydaje https://instagram.com/p/7TKj3QxbnT/?...greatshoesblog
Przy jej proporcjach chyba bardzo ciężko w ogóle wydłużyć nogi optycznie. No chyba, że ubierze jeden kolor od góry do dołu i przy tym nie odkryje w ogóle nóg. No taka figura. :<
Widać różnicę gdy na innym zdjęciu jest praktycznie cała na czarno, w rurkach. A już źle wygląda w żółtej sukience odkrywającej nogi. One po prostu są krótkie i masywne. I albo się to oleje albo na siłę będzie wydłużać optycznie.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Wiesz co, na podstawie tego ile razy w tygodniu myje się pędzle wysuwasz takie wnioski??? Ja Cię mogę zaprosić na test białej rękawiczki o dowolnej porze dnia i nocy. Mój dom jest higieniczny i lśni czystością czym się szczycę
Że tak cię luźno sparafrazuję: co to za porównanie domu do przyborów kosmetycznych?

Wizażowi modzi,.....

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-09-07 o 10:41
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:44   #4099
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Mnie u lgs irytuja tylko pseudo slodkie miny Justyny jak pokazuje stylizacje. Reszta spoko. Ale najnowszej produkcji jeszcze nie ogladalam
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 10:49   #4100
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Nadrobiłam po 2,5 dnia nieobecności
Tymczasem znów fejm dziewczyny U Bogu pod bloopersami:
Nadal o mnie nie piszo ;C



Rozbawiło mnie przekonanie, że każde CI powinno się pisać wielką literą. Ale oczywiście autor/ka na złość wizażankom postanowił/a napisać małą Takie jesteśmy niewarte tej wielkiej litery ;C Heatery wredne!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 10:52   #4101
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Piękny odcień pomadki Pasuje jej doskonale. Chcę to!!!! I widać jak typ makijażu zmienia kobietę - teraz wygląda promiennie! Choć to co się dzieje pod nim nadal zostanie w mojej pamięci. Szczerze jej życzę by to jakoś kiedyś zniknęło, nawet jeżeli "taka jej natura".
a ja uważam że cera Katosu wygląda teraz i tak lepiej, pamiętam parę mcy temu na któryms filmiku naprawdę mnie przeraziła. Teraz przeszła na trochę inną pielęgnację i naprawdę jest różnica a to że jednak bez tony podkładu wygląda inaczej... hm, a kto nie wygląda
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:04   #4102
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
podpisywać, to znaczy?

czyj filmik?

przepraszam, to mój.
Zastanawiałam się już od kilku twoich wpisów cyz to napisać. Ale ponieważ mam dziś dzień wrednego hejtera odważę się.

Nie wiem jak inne ale mnie srasznie drażni ta twoja marna reklama. Zamiast co chwilę wchodzić tutaj by tylko przypomnieć o swoim kanale, włącz się do dyskusji. W innym wypadku zacznę zgłaszać twoje posty jako spam, reklamę czy co tam jeszcze regulamin podsunie.





Cytat:
Napisane przez ciemna163 Pokaż wiadomość



ps. Moderator-troll - tego jeszcze nie było :d
???



Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
O tak mu zróbcie o!

Prawie się udusiłam od ataku śmiechu.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-09-07 o 11:05
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:07   #4103
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL



Vlog u Łobuzów.

Munia! Sztuczne ognie Cię zdradziły - byłaś na urodzinach Asi, z Łobuzami i Mediakraftem
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:22   #4104
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Vlog u Łobuzów.

Munia! Sztuczne ognie Cię zdradziły - byłaś na urodzinach Asi, z Łobuzami i Mediakraftem
przecież to stary filmik od tego czasu już są dwa nowe
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:23   #4105
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Jaki macie stosunek do Radzki? Tu na wizażu chyba mało komentowana. Oglądałam ją z czasów długowłosej, rudej dziewczyny, potem miałam wrażenie, że trochę się zachłysnęła fejmem, identyczne stylizacje przez dłuższy czas, powiewało nudą, odsubskrybowałam i dzisiaj przez przypadek trafiłam ponownie.
Oczarowana! Kolor i ścięcie włosów, odświeżenie wizerunku, miłe dla oka stylizacje, ładny montaż.
Ona kiedyś była ruda? Długowłosa i zakręcona to i owszem,ale ruda? Ja jej stylizacji nie oglądam,bo nie mój styl,ale bardzo lubię oglądać jej inspiracje no i snapa,gdzie pokazuje jaką fajną jest dziewczyną.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:41   #4106
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Ona kiedyś była ruda? Długowłosa i zakręcona to i owszem,ale ruda? Ja jej stylizacji nie oglądam,bo nie mój styl,ale bardzo lubię oglądać jej inspiracje no i snapa,gdzie pokazuje jaką fajną jest dziewczyną.
ja kiedyś oglądałam radzkę, każdy filmik, ale potem zaczęła mnie irytować i odsubskrybowałam

moim zdaniem nigdy nie była ruda może pomyliło się jej z Rudzielcem?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:42   #4107
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Typowo ruda może nie, ale mi się wydaje, że jest kasztanowa, stąd może to nawiązanie do rudości.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:51   #4108
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Jaki macie stosunek do Radzki? Tu na wizażu chyba mało komentowana. Oglądałam ją z czasów długowłosej, rudej dziewczyny, potem miałam wrażenie, że trochę się zachłysnęła fejmem, identyczne stylizacje przez dłuższy czas, powiewało nudą, odsubskrybowałam i dzisiaj przez przypadek trafiłam ponownie.
Oczarowana! Kolor i ścięcie włosów, odświeżenie wizerunku, miłe dla oka stylizacje, ładny montaż.
lubię ją, szczególnie po Q&A, które zrobiła z okazji... urodzin kanału chyba? takie podzielone na dwie części - podobała mi się zarówno część "osobista" jak i ta dotycząca mody. Myślę, że dziewczyna ma poukładane w głowie, ale też widać, że chce osiągnąć jeszcze więcej niż teraz, mam nadzieję, że sodówka jej nie uderzy do głowy jak zostanie redaktorką polskiego Vouge'a
Oglądałyście ostatni odcinek "Ikony mody"? Kogo byście widzieli jako redaktora naczelnego gdyby powstało polskie wydanie Vouge'a? Tak pytam z ciekawości, ja czytelniczką nie jestem, znawczynią mody też nie, ciekawi mnie kogo byście wymieniły

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość


???


No nie wierze, że ktoś kto czyści fugi szczoteczką do zębów, używa brudnego pędzli do twarzy
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:53   #4109
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Typowo ruda może nie, ale mi się wydaje, że jest kasztanowa, stąd może to nawiązanie do rudości.
Chodziło mi o filmiki, a tu się dyskusja na temat rudości wywiązała Zwał jak zwał, dla mnie była ruda, ale jak komuś bardzo zależy to mogę edytować na ruda/kasztanowa/w odcieniach brązu/z refleksami/nieblondynka
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 11:53   #4110
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

No nie wierze, że ktoś kto czyści fugi szczoteczką do zębów, używa brudnego pędzli do twarzy [/COLOR]
O, widzę, że masz podobne podejrzenia. Albo modka lekko nieogarnięta albo to najzwyklejszy troll. Chociaż... na wizażu już różne rzeczy widziałam w wykonaniu modów. Obecnie BYŁYCH modów. Nie bez przyczyny niektórzy pamiętają mnie z afery, gdzie poleciały nielegalne bany a modka straciła swoją pozycję

Jedna to podobno pokazała nawet swoją pupę w awatarze czy coś
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.