Centro - obuwie i akcesoria.. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 19:27   #61
AnettaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

W Centro chętnie buty sprzedają proponując 2 letnią gwarancję,co jest nieprawdą. Gdy reklamowałam je po raz pierwszy po roku czasu, gdyż pojawiły się pęcherze(odparzenia),na dokumencie jest zaznaczone że reklamacja uznana i jednocześnie w opisie,że odmawiają i drugim razem po jakichś 2 miesiącach, gdzie także odrzucili moje zgłoszenie, tłumacząc się,że buty w dniu zakupu nie były w takim stanie . (mogę przytoczyć w cudzysłowu co mam w opisie reklamacyjnego zgłoszenia) Gdy reklamowałam buty dwukrotnie odrzucili moją reklamację,a dwa lata nie minęły.Co do jakości to nie jest rewelacyjna. Szkoda słów, naciąganie klientów i oszukiwanie!
AnettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 19:40   #62
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez AnettaK Pokaż wiadomość
W Centro chętnie buty sprzedają proponując 2 letnią gwarancję,co jest nieprawdą. Gdy reklamowałam je po raz pierwszy po roku czasu, gdyż pojawiły się pęcherze(odparzenia),na dokumencie jest zaznaczone że reklamacja uznana i jednocześnie w opisie,że odmawiają i drugim razem po jakichś 2 miesiącach, gdzie także odrzucili moje zgłoszenie, tłumacząc się,że buty w dniu zakupu nie były w takim stanie . (mogę przytoczyć w cudzysłowu co mam w opisie reklamacyjnego zgłoszenia) Gdy reklamowałam buty dwukrotnie odrzucili moją reklamację,a dwa lata nie minęły.Co do jakości to nie jest rewelacyjna. Szkoda słów, naciąganie klientów i oszukiwanie!
po pierwsze - to żaden krok w stronę klient, że można coś reklamować w przeciągu dwóch lat, takie mamy prawo
po drugie - obowiązek to jest przyjąć reklamacje a nie ja rozpatrzyć ją pozytywnie - nie do końca rozumiem czemu w ogóle coś ta reklamowałaś natomiast jeżeli to dlatego, że cię coś po roku zaczęło obcierać to ja się wcale nie dziwię, że tą reklamacje odrzucili jak pójdziesz reklamować szpilki bo ci się fleki zdarły to przecież też ci nikt tego nie będzie przyjmował
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 10:16   #63
AnettaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

szczerze to były kozaki i zauważyłam (pierwsze pęknięcia i odejścia materiału ) już po 2 miesiącach użytkowania,więc nie rozumiesz tego co piszę. Nie były to ćwieki w szpilkach.Czytaj ze zrozumieniem,zanim zabierzesz głos. Mam zdjęcia tych butów i zgłoszenia reklamacyjne więc nie piszę z kosmosu,a to co w nich jest zawarte.Chcę ostrzec przed nieuczciwą firmą.Jeśli coś chwalę to też by polecić A tej firmy nie polecam, nie mówiąc już o niemiłej obsłudze płci żeńskiej w tym sklepie.

Edytowane przez AnettaK
Czas edycji: 2014-05-04 o 10:17
AnettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:30   #64
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Cytat:
Napisane przez AnettaK Pokaż wiadomość
szczerze to były kozaki i zauważyłam (pierwsze pęknięcia i odejścia materiału ) już po 2 miesiącach użytkowania,więc nie rozumiesz tego co piszę. Nie były to ćwieki w szpilkach.Czytaj ze zrozumieniem,zanim zabierzesz głos. Mam zdjęcia tych butów i zgłoszenia reklamacyjne więc nie piszę z kosmosu,a to co w nich jest zawarte.Chcę ostrzec przed nieuczciwą firmą.Jeśli coś chwalę to też by polecić A tej firmy nie polecam, nie mówiąc już o niemiłej obsłudze płci żeńskiej w tym sklepie.
W pierwszym poście piszesz, że reklamowałaś bo po roku użytkowania buty cię obtarły. Więc nie bardzo wiadomo o co ci chodzi. Sprecyzuj, bo myślę że mało kto zrozumiał twój tok rozumowania. Czym innym są pęknięcia butów czy rozklejenie ich a czym innym to że obcierają i masz pęcherze.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 21:32   #65
AnettaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Pomyłka z tym rokiem, sprawdziłam i po jest jak w drugim poście.
Natomiast pęknięcia butów i odejścia od podeszwy, natomiast odparzenia dotyczą materiału butów!!!!....,a nie moich stóp> Nie napisałam ani słowa o tym,że mnie obtarły!
Więc wielki bubel . Z reklamacją jest przekłamanie,gdyż trzeba dobrze znać i wgłębić się w regulamin. Po pół roku nie uznają reklamacji w tym sklepie,...możesz się tylko sądzić jak masz tyle czasu ...

Edytowane przez AnettaK
Czas edycji: 2014-05-04 o 21:33
AnettaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 17:22   #66
Ysiakova
Przyczajenie
 
Avatar Ysiakova
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Mam mnóstwo butów z Centro. Niestety przeważnie są to szpileczki- zakładane sporadycznie dlatego nie mogę się wypowiadać nt. żywotności butów.
Jeżeli chodzi o wygodę to dałabym 3/5. W szpilkach spokojnie można wytrzymać kilka godzin
__________________
Blog modowy: http://ysiakova.blogspot.com/
Ysiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 16:35   #67
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

a ja tak z innej beczki - wiecie może jak wyglądają zarobki w Centro?
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 07:25   #68
Portyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Moje Drogie, Centro to faktycznie słaba jakość. A to dlatego ze to jest rosyjska firma ! Po pierwsze nie kupujcie od ruskich aby nie dofinansowywać Putina. po drugie to tandeta, chińszczyzna z bazarkòw sprzedawana za duże pieniądze. Buty rozpadają się po kilku tygodniach. Słyszałam tez, ze podeszwy produkowane są z mieszanek rakotwórczych. Tak więc z dała od tego badziewia....
Portyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 13:37   #69
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Kupowałam ostatnio buty w Centro i kasjerka policzyła mi za reklamówkę...0,99gr. Rozumiem 0,10 gr czy 0,20, ale 0,99? To już lekka przesada. Tym bardziej, że na reklamówce pisze - "Nie do sprzedaży". Poza tym, na paragonie nie zostało nabite "reklamówka", "torba" czy tym podobne, tylko "pakiet kolor", czyli nie wiadomo co, tak na prawdę...
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 21:03   #70
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Czy ktoś wie dlaczego wszystkie sklepy Centro zostały zamknięte?
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 08:59   #71
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Centro upadło i zbankrutowało...
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 22:03   #72
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Mó ulubiony sklep, który zamknęli w moim mieściie kupiłam parę razy buty na lato i zimę ,ja jak najbardziej polecam ,buty mam 3 rok
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 13:45   #73
motyleq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

Jedyne co było fajne w tym sklepie to... notesik z liskiem przy kasie ^^" przepraszam, ale jakościowo nie powalają te buty. chyba że ktoś pracuje np w sklepie i potrzebuje zwykłych cichobiegów do przemordowania i tyle ^^" ogólnie to... nope x.x
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
motyleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 18:19   #74
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Centro - obuwie i akcesoria..

podobno niezla afera, pracownikom nie płacili zwineli się raz dwa i ludzie na lodzie zosatli:/
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-07 19:19:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.