Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 12:23   #3331
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy lekarz ogólny może wypisać skierowanie na usg piersi? Wczoraj lekarz wymacał mi coś w piersi i mówił, że można by było zrobić usg. Tylko że ja chodzę do gina prywatnie.
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 12:30   #3332
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
A ja właśnie do tego jestem najbardziej przekonana :-D ale dzięki, zastanowię się w takim razie.


Ale on ma te klawisze na ekranie :-(

Właśnie patrzyłam na niego, fajny się wydaje.

Co jeszcze polecacie?

Wysłano z Tapatalk
A klawisze sa Ci tak mega potrzebne.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 12:38   #3333
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
A klawisze sa Ci tak mega potrzebne.
To nie chodzi o klawisze same w sobie, tylko o ich umiejscowienie, nie chce ich na ekranie bo tylko wtedy zajmują miejsce, teraz mam xperie sp i bardzo mnie to irytuje.

Wysłano z Tapatalk
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 12:40   #3334
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez olap93 Pokaż wiadomość
Czy lekarz ogólny może wypisać skierowanie na usg piersi? Wczoraj lekarz wymacał mi coś w piersi i mówił, że można by było zrobić usg. Tylko że ja chodzę do gina prywatnie.
jak najbardziej lekarz rodzinny moze wypisać
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 12:47   #3335
przestrach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Jaki model Samsunga polecacie? Potrzebuje ekranu 5 cali, dobrego aparatu, płynności działania, będę go używać głównie do internetu, słuchania muzyki, robienia zdjęć i czasem gier. Zależy mi na dobrym wyświetlaczu i baterii, tyle jest tych modeli ze kompletnie nie wiem co wybrać. Aa, i żeby nie miał klawiszy funkcyjnych na ekranie tylko na tej ramce pod spodem. Ewentualnie jakie inne marki polecacie :-D

Wysłano z Tapatalk
Ja mam S5 i jeśli o zdjęcia chodzi to nie polecam, po aktualizacji do 5.0 są ewidentnie brzydsze i chyba nawet gdzieś na wizażu czytałam, że ktoś miał też podobny problem. Z baterią też średnio.
Za to HTC i Lumie robią bardzo ładne zdjęcia, no i iPhone.
przestrach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:16   #3336
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jak już mowa o nauce języków to może coś do nauki francuskiego polecicie poza duolingo?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 13:49   #3337
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Jest za rzadkie czy po prostu nasionka słabo napęczniały? Może trzeba zmienić proporcje? Mi się robiły nasionka pływające w mleku - daję więcej nasionek i jest ok. A mieszasz to w międzyczasie? Ja się staram kilka razy wstrząsnąć (robię w słoiku) na początku namaczania i wtedy jest równomierniej napęczniałe wszystko.
I nasionka nie spęczniały dużo i jest zbyt rzadkie Dałam dwie łyżki na szklankę mleka... Spróbuje z większą ilością nasionek. I tak, 2-3 razy zamieszałam. Może być wina np. w złej jakości nasion?

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Fajna, tylko jeśli chodzi o naukę niemieckiego to nie przyda mi się, bo angielskiego nie znam..
Aaa no to odpada
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 14:13   #3338
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez pleaseclick Pokaż wiadomość
DZiękuję za odpowiedzi. Czyli jak w umowie mam napisane 2000 brutto to ile mnie to wyjdzie nie będąc studentką? A jakieś szkoły policealne też się liczą jak studia i są tez takie ulgi czy już nie?
Wejdz na kalkulator na interkadrze zaznacz zlecenie i ze chcesz dobrowolna skladke zdrowotna, wpjsz brutto i wyjdzie Ci netto.
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Szkoly policealne daja taka sama moc.
Uważaj tylko czy pracodawca nie z tych co z oszczednosci studentow bierze. I jak ty zrezygnujesz ze studiow to on z Ciebie
Niekoniecznie zrezygnuje. Po prostu zmniejszy jej stawke tak zeby koszt pracodawcy zostal ten sam. 2000 brutto przy studentach to koszt 2000, a pelny ZUS to odpowiednio mniej. Ale nie bedzie jej sie to kalkulowac bo nie dosc ze od stawki beda wyzsze skladki to sama stawke tez jej pewnie zmniejszy.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Czy Jesli nasiona chia zaleje wrzaca woda to wyjdzie z tego cos jadalnego?
I ktore chia polecacie biale czy czarne?
po co wrzatkiem? Mozesz zalac chlodna woda,dodac limonke, miete i miod i bedziesz miec chia fresca. A jak chcesz do jedzena to zalej mlekiem.


Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Jak sobie radzić z sucha skóra na czole? Jakaś masakrę mam ostatnio a jak nálože nawet krem cc to widać wszystkie skórki

wysłane z telefonu
Peeling plus nawilzanie. Na duze wysuszenie mozezz masc z wit A nalozyc ale to tak doraznie.
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
O co do nasion chia!
Ostatnio zalałam je szklanką mleka, odstawiłam na noc do lodówki i... wcale nie wyszedł pudding jak na zdjęciach Część faktycznie napęczniała ale licho... co robię źle?
Ile nasion? Na 25g nasion - trzy lyzki,daje 200g mleka.
Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Jaki model Samsunga polecacie? Potrzebuje ekranu 5 cali, dobrego aparatu, płynności działania, będę go używać głównie do internetu, słuchania muzyki, robienia zdjęć i czasem gier. Zależy mi na dobrym wyświetlaczu i baterii, tyle jest tych modeli ze kompletnie nie wiem co wybrać. Aa, i żeby nie miał klawiszy funkcyjnych na ekranie tylko na tej ramce pod spodem. Ewentualnie jakie inne marki polecacie :-D

Wysłano z Tapatalk
Mam A3 i nie narzekam.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:29   #3339
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Mam Androida w Samsungu.
Nie mam tej aplikacji wogóle zainstalowanej messenger.

agatka36 - nie rozumiem? pizsesz o telefonie czy ustawieniach facebooka w komputerze jak sie loguje? to tam wchodzilam (zalaczone zdjecie) i mam wylaczone a mimo to przychodza mi na tel powiadominia

Eva nie wiem jak to w ustawieniach wyłączyć - pomoże ktoś z androidem??


summerisgone nie mam zaisntalowanego messangera stad jestem w szoku ze dostaje te powiadomienia na telefon moj i nie wiem jak to wylaczyc by nie pokazywalo mi sie w telefonie, bo wylaczylam przez strone www na fb ale dalej dostaje na telefon

_____________
FB dodał pomoc jak to wyłączyć, ale nie rozumiem co znaczy ten kwadracik za słowem TAP ... w tej instrukcji:

O Ustawieniach aplikacji na telefonie
Jesli dalej przychodza Ci na telefon, to trzeba pogrzebac w ustawieniach na koncie przez komputer
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 14:40   #3340
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ile nasion? Na 25g nasion - trzy lyzki,daje 200g mleka.


Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
To ja dawałam dwie - może dlatego średnio wyszedł
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 16:11   #3341
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy jest możliwe wyrobienie książeczki zdrowia bez rtg płuc i z badaniami laboratoryjnymi sprzed 3 lat? Zwlekałam z tym właśnie te 3 lata i teraz się zastanawiam czy tych badań nie musze powtórzyć - jakiś czas temu zmieniłam miejsce pracy i o ile w poprzednim po prostu dostałam skierowanie od szefa na podpisanie karteczki że mogę w danym miejscu pracować, tak tu gdzie pracuję obecnie nic takiego nie dostałam i obawiam się że w razie kontroli sanepidu moje badania laboratoryjne to będzie za mało.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 16:15   #3342
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Jeszcze nigdy nie korzystałam z Grouponu stąd moje pytanie. Czy kupując ten bilet ( http://www.groupon.pl/deals/gl-multikino-2 ) będę mogła wybrać się na każdy filmy 2d (poza 3 d, sala vip..) od poniedziałku do niedzieli włącznie za 34 zł? Jak jest z realizacją tego kuponu? Przez internet zamawiam bilet na konkretny film czy będąc w kinie już na miejscu?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 16:28   #3343
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
I nasionka nie spęczniały dużo i jest zbyt rzadkie Dałam dwie łyżki na szklankę mleka... Spróbuje z większą ilością nasionek. I tak, 2-3 razy zamieszałam. Może być wina np. w złej jakości nasion?
Aż tak się nie znam, dopiero mam za sobą parę eksperymentów z nasionkami. Ale wydaje mi się, że ze 3 łyżki. No i szklanka szklance nie równa, raz to 200, raz 250ml. Więc może i mleka mniej.

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Czy jest możliwe wyrobienie książeczki zdrowia bez rtg płuc i z badaniami laboratoryjnymi sprzed 3 lat? Zwlekałam z tym właśnie te 3 lata i teraz się zastanawiam czy tych badań nie musze powtórzyć - jakiś czas temu zmieniłam miejsce pracy i o ile w poprzednim po prostu dostałam skierowanie od szefa na podpisanie karteczki że mogę w danym miejscu pracować, tak tu gdzie pracuję obecnie nic takiego nie dostałam i obawiam się że w razie kontroli sanepidu moje badania laboratoryjne to będzie za mało.
Chodzi ci o książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?
Po zmianie miejsca pracy nie robiłaś żadnych badań w medycynie pracy, nie zanosiłaś pracodawcy żadnego zaświadczenia, że jesteś zdolna do pracy na tym stanowisku?
Czy nadal pracujesz na podobnym stanowisku?
Wiele zależy od lekarza, na jakiego trafisz. Może być mniej lub bardziej skrupulatny.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 16:30   #3344
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy nie korzystałam z Grouponu stąd moje pytanie. Czy kupując ten bilet ( http://www.groupon.pl/deals/gl-multikino-2 ) będę mogła wybrać się na każdy filmy 2d (poza 3 d, sala vip..) od poniedziałku do niedzieli włącznie za 34 zł? Jak jest z realizacją tego kuponu? Przez internet zamawiam bilet na konkretny film czy będąc w kinie już na miejscu?
Kupujesz ofertę i po zapłaceniu dostajesz na maila kupon, który musisz zrealizować w sposob podany ponizej:
Realizacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na seans, aby otrzymać bilet, należy wejść na zrealizujkupon.grouponpol and.pl/multikino i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu.
drukujesz te bilety i do kina masz czas do 15.10.15 W kinie na miejscu sobie wybierasz film/lub rezerwujesz przez neta. Od pon do niedzieli za 2 bilety 34 zł.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 16:43   #3345
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Tak, o tą książeczkę mi chodziło, przejęzyczenie
Pracuję na podobnym stanowisku ( nie mam umowy więc teoretycznie nie pracuję). Czyli teoretycznie ze starymi badaniami + rentgenem płuc jest szansa że lekarz mi tę książeczkę wypisze.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 17:31   #3346
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Tak, o tą książeczkę mi chodziło, przejęzyczenie
Pracuję na podobnym stanowisku ( nie mam umowy więc teoretycznie nie pracuję). Czyli teoretycznie ze starymi badaniami + rentgenem płuc jest szansa że lekarz mi tę książeczkę wypisze.
Badania sa ważne 10 lat. Nie wiem jak rtg.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 17:45   #3347
pleaseclick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Zareklamowalam buty w ccc. Po 3 miesiącach zaczęła pękać skórka w miejscu zginania sie obuwia. Dzisiaj pani poinformowała mnie telefonicznie żeby odebrać buty i że zarzuty są bezpodstawne i reklamacja odrzucona. Jest jeszcze jakaś szansa? Jakieś odwołania?
pleaseclick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 17:47   #3348
przestrach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez pleaseclick Pokaż wiadomość
Zareklamowalam buty w ccc. Po 3 miesiącach zaczęła pękać skórka w miejscu zginania sie obuwia. Dzisiaj pani poinformowała mnie telefonicznie żeby odebrać buty i że zarzuty są bezpodstawne i reklamacja odrzucona. Jest jeszcze jakaś szansa? Jakieś odwołania?
Tak, temat często przewija się tutaj :
https://www.facebook.com/groups/ReklamacjaTowaru/
przestrach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 17:54   #3349
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Czy sa na sali osoby które interesują sie zdrowym podejściem do życia naturalnym? Szukam stron lub blogow z ciekawymi informacjami na temat właśnie zdrowia odżywiania sie kosmetyków ale wszystko jak najbardziej naturalne. Potrzebuje do poczytania na przerwie w pracy )
U mnie trochę o naturalnych kosmetykach, kosmetykach do zrobienia w domu ( dziś będzie peeling )

Zapraszam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 18:10   #3350
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

21 lipca miałam robione badania krwi, pani pobrała mi wtedy próbki do 3 ampułek. mogę jutro oddać honorowo krew? niby między jednym honorowym pobieraniem a drugim powinnam mieć 3 miesiące przerwy, ale nie wiem czy zwykłe badania też mnie dyskwalifikują na tyle czasu?
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 18:15   #3351
creatka
Zadomowienie
 
Avatar creatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Kupujesz ofertę i po zapłaceniu dostajesz na maila kupon, który musisz zrealizować w sposob podany ponizej:
Realizacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na seans, aby otrzymać bilet, należy wejść na zrealizujkupon.grouponpol and.pl/multikino i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu.
drukujesz te bilety i do kina masz czas do 15.10.15 W kinie na miejscu sobie wybierasz film/lub rezerwujesz przez neta. Od pon do niedzieli za 2 bilety 34 zł.
Cena bez względu na ulgi lub ich brak? A jak rezerwuję bilet i zaznaczam cęnę że za bilet normalny to nie ma problemu na miejscu ?
__________________
Oddychaj mną...
creatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 18:24   #3352
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Usmazyłam stek wołowy na patelni na jutro. Czy moge go odgrzac w mikrofalowce?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 19:25   #3353
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez creatka Pokaż wiadomość
Cena bez względu na ulgi lub ich brak? A jak rezerwuję bilet i zaznaczam cęnę że za bilet normalny to nie ma problemu na miejscu ?
Rezerwujesz normalnie, a na miejscu w kinie pokazujesz kupon/bilet wydrukowany przez Ciebie.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez vicky_ Pokaż wiadomość
21 lipca miałam robione badania krwi, pani pobrała mi wtedy próbki do 3 ampułek. mogę jutro oddać honorowo krew? niby między jednym honorowym pobieraniem a drugim powinnam mieć 3 miesiące przerwy, ale nie wiem czy zwykłe badania też mnie dyskwalifikują na tyle czasu?
Tak możesz oddawać. Podczas zwykłego badania nie pobiera sie tyle krwi co w centach krwiodawstwa.

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Usmazyłam stek wołowy na patelni na jutro. Czy moge go odgrzac w mikrofalowce?
a czemu nie?
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 19:27   #3354
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Usmazyłam stek wołowy na patelni na jutro. Czy moge go odgrzac w mikrofalowce?
Do tego służy mikrofalówka.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez vicky_ Pokaż wiadomość
21 lipca miałam robione badania krwi, pani pobrała mi wtedy próbki do 3 ampułek. mogę jutro oddać honorowo krew? niby między jednym honorowym pobieraniem a drugim powinnam mieć 3 miesiące przerwy, ale nie wiem czy zwykłe badania też mnie dyskwalifikują na tyle czasu?
Zwykłe badania tak nie obciążają organizmu jak oddanie 450 ml krwi (2 szklanki jakby nie patrzeć), więc myślę, że nie będzie przeciwwskazań. Poza tym minął już ponad miesiąc, więc na pewno organizm narobił straty.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 19:53   #3355
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52710679]Do tego służy mikrofalówka.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



Zwykłe badania tak nie obciążają organizmu jak oddanie 450 ml krwi (2 szklanki jakby nie patrzeć), więc myślę, że nie będzie przeciwwskazań. Poza tym minął już ponad miesiąc, więc na pewno organizm narobił straty.[/QUOTE]

A bo może zrobił sie "guma" ?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 19:59   #3356
lannya
Raczkowanie
 
Avatar lannya
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 126
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Dziewczyny, jak wygląda transakcja z mega paką? Ile ustawić koszt wysyłki? 30zł? Ma któraś doświadczenie w tym? Bo ja może z kilka razy coś tam pojedynczego wystawiałam, a nie chcę stracić.
lannya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 20:35   #3357
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 033
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Cytat:
Napisane przez lannya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wygląda transakcja z mega paką? Ile ustawić koszt wysyłki? 30zł? Ma któraś doświadczenie w tym? Bo ja może z kilka razy coś tam pojedynczego wystawiałam, a nie chcę stracić.
Wszystko zależy co w tej mega paczce dajesz... ale przy większej paczce poleciła bym kuriera i wtedy koszt mniejszy niż 30 zł ( nie pamiętam dokładnie , chyba że się mylę to poprawcie mnie )
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 20:44   #3358
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czeka mnie kupno laptopa, mój już ledwo zipie, ale mam nadzieję, że jeszcze 2-3 miesiące pociągnie bo chciałabym dorwać coś na obniżkach poświątecznych i stąd moje pytanie: faktycznie ceny wtedy spadają również w takim sprzęcie? Raczej wtedy napadam na sklepy z ciuchami a nie rtv-agd czy komputery i się nie orientuję. czy może raczej to chwyty marketingowe i same ostatki już zostają a jak obniżają to badziewie?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 20:47   #3359
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy może ktoś polecić laptopa do 1200zl? Wiem, że nic specjalnego za ta cene nie dostane, ale chodzi mi o to żeby po roku nie zaczął się psuć i nie mowa tu o robieniu formata. Jest mi potrzebny do codziennego użytku, korzystania z internetu, obrabiania zdjęć. W gry raczej nie gram, czasem może w simsy, w jakieś bardziej wymagające nie.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-09, 21:16   #3360
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.31

Czy znacie jakieś strony/programy, dzięki którym można zablokować chwilowo wybrane witryny? Pamiętam, że kiedyś znalazłam coś takiego, przykładowo: musiałam napisać coś w Wordzie, ale ciągle rozpraszałam się sprawdzaniem facebooka, więc zablokowałam go tak, że nie można było załadować jego strony. Wypadło mi z głowy jak to się może nazywać, a nie potrafię tego ująć w słowa, żeby w googlach odszukać.
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 21:48:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.