Jaka fryzura dla faceta z okrągłą twarzą?/ Potrzebna pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-10, 23:41   #1
Lukasz90Lukasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 64
Smile

Jaka fryzura dla faceta z okrągłą twarzą?/ Potrzebna pomoc


Witam wszystkich. Mam mały problem z doborem fryzury do mojej twarzy,przeglądałem setki stron i sam nie moge się zdecydować na nic konkretnego,dlatego też postanowiłem napisać posta ,bo może wy będziecie potrafili/ły mi pomóc

Zazwyczaj ścinałem się na tzw. "irokeza" - krótkie boki ,dłuższy przód z tyłem i stawiałem włosy na gumie. Od jakiegoś czasu (ok 3 miesiące) zapuszczam dłuższe włosy z przodu głowy(fryzjer doradzał),boki wraz z tyłem głowy ścinam na krótko i cieniuje.Staram się również je podnościć na gumie i lakierze.

Tutaj dodaje zdjęcia dla orientacji jak to wygląda obecnie,nie wiem jak je dodać w linku wiec je załączam poniżej . Zdj od lewej



Tutaj postawione :

Zdjecie numer 4


Jak widzicie ,mam okrągłą twarz ,troche nieforemną,dlatego trudno mi samemu dobrać cokolwiek bym wyglądał nieco lepiej. Zależy mi również,aby wyszczuplić opcjonalnie twarz.

Obecnie w myślach mam pare pomysłów i chciałbym się z wami nimi podzielić:
1.Zdjecie 5
Krótko boki ,bez cieniowania , aby było widać znaczącą róznice między przodem,a bokami . Przód zostawiłbym dłuższy i stawiał włosy do góry.
2. zdjecie 6
Wycieniować boki ,a przód zrobić jak ma ten facet , czyli ztyłu przodu skrócić włosy ,a z przodu zostawić nieco dłuższe.

3. Tak jak mam teraz ,jednakże skrócić boki bez cieniowania,by była widoczna różnica , a czesać się na bok.


4. Wrócić do starego stylu,boki krótko ,przód nieco dłuższy,postawiony na gumie do włosów .



To wszystko co mi wpada do głowy ,może macie jakieś swoje fajne pomysły ? Jeśli tak to zapraszam by podzielić się nimi ze mną,może akurat coś mi się spodoba. Odkąd pamiętam zawsze włosy stawiam na gumie bądź lakierze. Wiec proponując mi coś prosze również na to zwrócić uwage,ze ciężko będzie mi się "odzwyczaić".


Dziękuje i pozdrawiam ! Czekam na wasze propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ff3 (2).jpg (55,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff3 (1).jpg (53,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff3 (3).jpg (51,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f1.jpg (71,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_krotkie_8fx573y3.jpg (148,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-meskie-krotkie-albo-fryzura-meska-41.jpg (20,7 KB, 8 załadowań)
Lukasz90Lukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 15:14   #2
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Jaka fryzura dla faceta z okrągłą twarzą?/ Potrzebna pomoc

Ty chyba nie widziałeś nigdy okrągłej twarzy. Jak na moje oko to Twoja ma kształt serca.
Nie wiem jaką fryzurę by Ci tu polecić, wiem tylko że na pewno musisz mieć krótsze (od reszty) włosy przy skroniach, żeby optycznie zwęzić ten obszar.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 16:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.