Poznańskie Śluby :D - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 17:31   #691
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziewczyny, polecam tą stronę archidiecezji poznańskiej, na dole jest link do ulotki z terminarzem spotkań katechezy przedmałżeńskiej w parafiach archidiecezji Poznań:
http://www.dr.archpoznan.org.pl/index0.html

ja miałam nauki u Pallotynów, nudne jak flaki z olejem, ale za to przymykali oko na nieobecności.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:17   #692
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej dziewczyny
My wybieramy się na nauki w lutym do kościoła na naromowicach, w tydzien odbędą sie całe. Zależy nam właśnie na takim rozwiązaniu.
Niestety mamy problem z orkiestra ta która nam sie podobała ma nasz termin zajęty
No i teraz mamy mały problem......
Za to wybrałam sukienkę Nie wiem czy nie za wcześnie, ale to moja wymarzona a kupuje w komisie wiec nie mam gwarancji że bedzie tam wisieć w nieskończoność
Jeśli jeszcze nie wybrałyście sukienki to polecam komis na ślusarskiej. Małżeństwo które tam urzeduje jest przesymptyczne, co była rzadkością w innych salonach Kobietka doradza, jest cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania i w ogóle Szczerze mówi ze sukienka jest źle uszyta czy niewygodna. Naprawde polecam !

A jeśli chodzi o kamerzystę. Mam namiary na świetnego faceta, który naprawde robi dobre wideo, za niską cenę a przy tym jest przesympatyczny.
Mieszka w Rogoźnie, nazywa się Wacław Peda tel. 0 67 261 88 72
Mnie równiez bedzie nagrywał, cena nie przekroczy 800 zł na pewno, a pan jest bardzo elastyczny i wysłucha każdej prośby nowożeńców.
Widziałam jego nagranie dlatego mogę go szczerze polecić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1558a.jpg (20,0 KB, 56 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:16   #693
madzikk85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 70
Dot.: Poznańskie Śluby :D

MARIKA.S gratuluje wyboru sukienki!!!jest naprawde przesliczna taka w moim typieja od marca zamierzam ruszyc na podboj poznanskich komisów i salonów ślubnych i mam nadzieje ze znajde cos podobnegoa jak cenowo wyglądają te suknie ze ślusarskiej?co do nauk to slyszałam za na Przyjaźni mozna je załatwic szybko i sprawnie wiec my chyba tam sie wybierzemy , ale wszystko zostawiamy na nowy rok a poki co skupiamy sie na naszym egzaminie poprawkowym....pzdr
__________________
www.akademiec.pl rozdajemy wejściówki !!!
madzikk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:19   #694
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

madzikk85 na ślusarkiej ceny sukni komisowych wahaja się od 700 zł do 1600 zł (ale to już sa te najdroższe katalogowe suknie) Mogę Ci jedynie poradzić taką sprawe. Jeśli chcesz kupić tanią i ładną sukienkę to jeszcze w tym roku. Teraz dziewczyny oddaja sukienki z tego roku, czerwca,lipca sierpnia itd. i te sukienki nie są takie drogie. Te same od stycznia 2008 beda droższe z racji tego że zacznie sie nowy sezon....a każdy chce zarobić..... Coż. Ja swoją razem z halką kupiłam za 1300 zł. W salonie stoi za jeszcze raz tyle.....No i moja nie bedzie biała, tylko jaśniuteńki ecru. Nie zdawałam sobie sprawy z tego że w bieli mozna wyglądać brzydko.....
I jeszcze jedno. Przymierzać i przymierzać. Nie zawsze ta która podoba nam sie z wyglądu, na nas wyglada ładnie. Niestety.

Mówisz że nauki na przyjaźni są przystępne? To moja parafia....
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:11   #695
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Marika gratuluje wyboru sukienki Jest piekna
A jaka mialas orkiestre? Mozesz podac namiary?
A ten wasz kamerzysta ma swoja strone www?

Ja nauki rozpoczynam od jutra w murowanej goslinie tam gdzie bedzie slub Chce miec to juz za soba, nie chce zeby po nowym roku nagromadzilo mi sie pelno spraw do zalatwiania A i przy okazji zobacze jak tam jest w kosciele bo to nie moja parafia
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:37   #696
agusia154
Raczkowanie
 
Avatar agusia154
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
GG do agusia154
Dot.: Poznańskie Śluby :D

hej dziewczyny ja rowniez polecam komis na ślusarskiej małżeństwo prowadzace ten komis jest naprawde mile i bardzo pomocne i szczere a ceny sa na "ludzka" kieszen . ja swoja sukienke (Jolanty Dudy Koprowskiej) kupilam za 900zl + welon + buty wszystko u nich zamowilam . no i nawet przerobki sukienek robia. naprawde komis godny polecenia. Jestem juz po ślubie /1.09.2007/ wszystkim przyszlym pannom mlodym powodzenia w przygotowaniach bo TEN dzien jest najwazniejszy w naszym zyciu i choc tak szybko mija wspomnienia zostaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaa.jpg (51,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbbbbbbb.jpg (103,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccccccccccc.jpg (93,4 KB, 58 załadowań)
agusia154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:01   #697
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

iwusek dziękuje bardzo jak przymierzyłam tą sukienkę byłam nią zauroczona
a ślubu jeszcze nie miałam Dopiero za rok Orkiestry jeszcze nie mam załatwionej....co mnie bardzo martwi. A kamerzysta nie ma niestety własnej www , ale jeśli do niego zadzwonisz i zapytasz czy mógłby Ci pokazać przykładowe nagrania na pewno sie zgodzi. Bardzo sympatyczny facet
agusia154 bardzo ładną sukienkę miałaś W ogóle wyglądałaś ślicznie
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 10:25   #698
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Agusia piekna suknia i pieknie ubrany kosciol Kto Ci ubieral i w jakim kosciele to bylo?
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:09   #699
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Bylam w Gajowce w Zbrudzewie.
Sala glowna weselna - do 150 osob, ale tanczy sie na tej samej sali.
Sala ladna, ladne krzesla (zadne tam proste metalowe krzeselka biurowe, tylko porzadne drewniane). Zadbana zielen wokolo. Ladny plener do zdjec.
Sala w domku "mysliwskim" do 40 osob. Zaraz obok duza wiata, gdzie i 200 osob sie zmiesci. Z tym, ze hala i domek sa raczej nastawione na obsluge imprez integracyjnych i IMHO brakuje im troche klasy - taki biesiadno, lekko tandetny styl (kolorowe proporczyki, kolorowe zarowki przy oswietleniu).
Natomiast cena: 120 zl bez napojow zimnych (w tym alkoholou), ciast i owocow. W tej cenie jest pelna obsluga (lacznie z nalewaniem alkoholu). 3 porcje miesa na osobe.
Przy Gajowce znajduje sie mini zoo.

Zaraz obok jest gosciniec "Marzymięta" - nie bylam w srodku, bo zabraklo czasu. Informacje wiec niepotwierdzone. Wesele od 120 zl (4 porcje miesa) , bardzo smaczne, fajne wesele, ladne dekoracje.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:17   #700
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez KASIULKAK Pokaż wiadomość
witaj,
sami dużo biegaliśmy za zespołem i w końcu wybraliśmy 4 facetów z wykształcenia muzyków
http://www.zespol-awans.neostrada.pl/galeria.html
wesele z poprawinami - 2400zł
samo wesele 1700zł
pozdrawiam

My rowniz mielismy ten zespoł i powiem szczerze i moze nawet nie skromnie ze bylismy baaaaaaaaaardzo zadowoleni naprawde!!!

Miesiac przed moim slubem rodzice bawili sie na weselu gdzie oni grali i wyszła tragedia gdyz para młoda nie ustaliła sobie "co wogole chca" i ciagle były pretensje. Nie powiem ale wystraszyłam sie troche.

Pojechałam do nich wszystko mielismy ustalone co maja grac, jaka muzyka najbardziej nam sie podoba, naszym zyczeniem były tez przyspiewki na akordeonie (nasi goscie bardzo lubia spiewac) i wyszło naprawde suuuuper!!!!! My jak rowniez goscie bardzo sie wybawili, bardzo duzo osob prosiło nas o namiary na ta orkiestre -wszystkim naprawde bardzo sie podobało!!!!! z czystym sercem polecam!!!!!

Witam serdecznie
dawno nie pisałam chyba nadmiar wrazen i emocji -dopiero teraz znalazłam chwilke na kilka słow. Juz jestem po i moge uznac ze 7.09.2007 to najpiekniejszy dzien w moim zyciu naprawde niesadziałm ze mogą byc takie wrazenia. Slub i wesele nieskromnie mowiac bardzo udane. Przypomne ze slub mielismy w Kosciele sw. Vianey w parku sołackim a wesele w Motelu Podrożnik w Koszutach (30km za Poznaniem). Kila dni przed nerwy były gorą ale przyznam ze w dzien slubu byłam wyluzowana chyba miałam taka adrenaline w sobie i taki emocje ze rozpierało mnie od srodka (cała rodzinka sie dziwiła ze ja taki nerwus i panikara tak na luzie w ten dzien ) przyznam ze ze jeszcze sama sie sobie dziwie .

Dzien slubu był jedną wielką bombą mozna tak powiedziec wystarczyło ze fryzjerka sie spozniła, a juz makijazystka czekała, fotograf jechał a ja jeszcze nie ubrana byłam -moze i dobrze bo nie miałam chwili zeby sie zdenerwowac. Przed slubem robilismy sobie sesje zdjeciowa w parku sołackim i to był rewelacyjny pomysł bo i mnie i TZ bardzo to rozluzniło moze tez dlatego bylismy w kosciele tacy wyluzowani. Wesele tez bardzo udane, z wszystkiego bylismy bardzo zadowleni, lokal, obsługa, jedzenie, orkiestra (zespoł awans jak w/w) wszystko na poziomie naprawde!!! (przyznam ze nie obyło sie bez 2 ekscesow nie dokonca miłych co spowodowało ze w jednej chwili sie zdenerwowałam ale strałam sie opanowac i myslec o przyjemnych chwilach). Wesele mielismy wkacu na 88osob +6osob (orkiestra +kamerzysta +fotograf), a drugi dzien mielismy w tym samym miejscu poprawiny dla znajomych z dj na 41 osob tez bardzo udana impreza nieskromnie mowiac Bardzo miło wspominam te chwile i pewno jeszcze długo bede wspominac. Zycze wszystkim dziewczynom ktore sa w trakcie przygotowan aby wszystko im wypaliło i oby wszystko wyszło idealnie

Jeszcze ze swojej strony moge słuzyc pomocą w sprawach organizacyjnych, moge polecic bardzo dobrego kamerzyste, fotografa, orkiestre, dj oraz motel Podroznik w ktorym tak dobrze sie bawilismy. ps. Jak bede miała juz jakies zdjecia wrzuce kilka pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-17 o 20:23 Powód: post pod postem
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:42   #701
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Poznańskie Śluby :D

hej Marudo

prosze bardzo o info o fotografie, moze jego namiar na stronke itp

mam pytanie o dj- czy spisujecie z nim umowe?wplacacie zaliczke?
jaka?
pozdrawiam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 20:23   #702
iwusek
Raczkowanie
 
Avatar iwusek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 148
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Maruuudko wszystkiego naj na nowej drodze zycia


Pierwsze nauki mam juz za soba w kosciele Najwyzszego Arcykaplana Jezusa Chrystusa w Murowanej Goslinie. Spotkan bedzie 6, pierwsze trwalo godzinke dwadziescia i bylo calkiem ciekawe napewno nie meczace, kazde bedzie z kims innym wiec zobacze jak dalej Bardzo mile jest to,ze nasi rodzice dostana listem zaproszenia na msze w naszej intencji, ktora odbedzie sie w ostatni dzien nauk przy wydawaniu swiadectw Narazie jak najbardziej polecam tam nauki
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-3040.png

31.05.2008
iwusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:52   #703
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
mam pytanie o dj- czy spisujecie z nim umowe?wplacacie zaliczke?
jaka?
pozdrawiam
My z dj znamy sie nie od dzis wiec nie spisywalismy zadnej umowy i nie dawalismy zadnej zaliczki wszystko ustalalismy tylko słownie. Jesli ktos był by zainteresowny moge polecic naprawde arcy mega suuuuper facet (wiele imprez w rodzinie u mnie organizował) polecam serdecznie. Facet jest z Nowego Tomysla jezdzi wszedzie bez problemu. Jesli ktos był by zainteresowany namiarami to podam na PW. pozdrawiam serdecznie
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 22:10   #704
madzikk85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 70
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Maruuudo ja bym chetnie poprosila namiary bo szukam jakiegos DJ na wesele i nadal nikt mnie wybitnie nie urzekłjak ma jakas stronke internetową to chętnie popatrzez góry dzięki i graaaatuluje udanego ślubu i weselawszytskiego naj naj naj dla Ciebie i Twojego ....MĘŻAjuz nie Narzeczonegopzdr
__________________
www.akademiec.pl rozdajemy wejściówki !!!
madzikk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:45   #705
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Drogie Panie czy macie jakieś informacje na temat Jacka i Waldka- czyli grupy światło i dźwięk?
Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:50   #706
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Myślałyście już o bieliźnie? Ja poradziłam się Pani w salonie i poleciła mi dwa biustonosze z Triumpha. Ponoć bardzo ładnie podnoszą i kształtują piersi, trzeba tylko sie ich trochę naszukać
model Claudette 104 WDP
model Lillyets 06 WDP
Zastanawiam się nad majtkami....lubię biodrówki, najlepiej koronkowe. Tylko nie wiem czy będą pasowały do sukienki chociaż w sumie i tak prócz TŻ nie będzie ich nikt oglądał. Co myślicie? Macie jakąs upatrzoną bieliznę?

Ja swoją sukienkę odebrałam wczoraj z komisu.... Wisi sobie teraz na ramiączku zapakowana w poszewkę i folię. Będzie czekała na wrzesień Myślę że nie przytyję do 100 kg ani nie schudnę do 40 kg więc zmieszczę sie w nią na pewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg claudette_104_wdp.jpg (24,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 89.jpg (21,8 KB, 10 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 14:20   #707
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Mam pytanie szukamy miejsca w Poznaniu na poprawiny, ale takie bardziej swobodne i nie tak długie jak tradycyjne
Muzyka będzie nasza autorska składaną do tego film....jakbyście mogły coś podpowiedzieć
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:43   #708
madzikk85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 70
Dot.: Poznańskie Śluby :D

mgar jesli chodzi o Waldka i Jacka to bylam na weselu w sierpniu i oni wlasnie grali...powiem tak...Para Młoda nie ustalala z nimi indywidualnie repertuaru i to chyba byl bład...ogolnie okiwszyscy sie bawili itd...ale jakos mnie nie powalili po tym czego sie o nich nasluchalam bo opinie maja nienagannapowtarzam ze jesli ustalisz konkretnie repertuar to pewnie mozna ostro zaszalec!ale jak dla mnie ZA TĄ CENĘ to zupełnie NORMALNIE zagrali a ich wodzirej na parkiecie był zupełnie zbędny bo goście wyprzedzali chyba jego mysli i sami tworzyli weżyki itd zanim on zdażył cos powiedziec...podsumowuj ąc myślę że nie jest niemożliwym znalezienie tanszego DJ ktory tez spełni nasze oczekiwaniachoc ja ciagle szukamchyba za bardzo nie pomogłam...
__________________
www.akademiec.pl rozdajemy wejściówki !!!
madzikk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 07:38   #709
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Dziękuję madzikk85. Sęk w tym , że zupełnie nie wiem jak ułożyć wytyczne do muzyki. Problem jest w tym,że nasze wesele to mix kulturowo społeczny - tak jak znam gusta moich znajomych to do dalszych kuzynek i czy rodziny PM nie mam co zgadywać (rzadko sie widujemy - ale stawiam na disco polo). Ponieważ jednak ten gatunek muzyki ja z moim TŻ nie trawimy...przepraszam nie mam zamiaru nikogo obrazić, mówię o swoich gustach, a jednak chcemy aby zaproszeni goście sie bawili to zdecydowaliśmy sie na Jacka I Waldka. Maja doświadczenie i mogą stosownie do "tłumu" mixowac - z tym zastrzeżeniem ze bez disco polo.

Drogie Panie - jak Wy miałyście pomysł na muzykę na weselu? My ze swoimi upodobniamy o jazzu, chyba mamy nie lada problem.
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 11:37   #710
KASIULKAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 79
Smile Dot.: Poznańskie Śluby :D

[quote=maruuuda;5299406]My rowniz mielismy ten zespoł i powiem szczerze i moze nawet nie skromnie ze bylismy baaaaaaaaaardzo zadowoleni naprawde!!!

Miesiac przed moim slubem rodzice bawili sie na weselu gdzie oni grali i wyszła tragedia gdyz para młoda nie ustaliła sobie "co wogole chca" i ciagle były pretensje. Nie powiem ale wystraszyłam sie troche.

Pojechałam do nich wszystko mielismy ustalone co maja grac, jaka muzyka najbardziej nam sie podoba, naszym zyczeniem były tez przyspiewki na akordeonie (nasi goscie bardzo lubia spiewac) i wyszło naprawde suuuuper!!!!! My jak rowniez goscie bardzo sie wybawili, bardzo duzo osob prosiło nas o namiary na ta orkiestre -wszystkim naprawde bardzo sie podobało!!!!! z czystym sercem polecam!!!!!


Jej bardzooooo się cieszę, my tak naprawdę ich na żywo nie słyszeliśmy, tylko z płyt i netu, więc mamy troszkę obaw, a polecił ich nam znajomy nauczyciel muzyki
Super, że mi podpowiedziałaś o tym wczesniejszym ustaleniu muzyki, sama o tym myslałam, ale bałam się czy coś takiego wogóle jest możłiwe - ustaliliście cały repertuar?, a co z piosenką na pierwszy taniec - mieliście swoją a oni ja przygotowali, czy wybraliście coś z ich propozycji?, ile wczesniej powinniśmy się z nimi spotkać, aby wsystko omówić?
z góry dziękuję
kasia
KASIULKAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:27   #711
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Poznańskie Śluby :D

z tego co wiem, to piosenke na pierwszy taniec kazdy sobie sam wybiera

a zespol niech sie nameczy i ja sie nauczy/ lub dj znajdzie

na pewno jak ich zapytacie, to zaproponuja Wam pare na pierwszy taniec

moj dj juz przeslal mi liste piosenek, wykreslamy z nich absolutne NO i podreslamy absolutne YES

a tak poza tym to go slyszalam na weselu u mojej kumpeli i gral swietnie, wiec nie boje sie obciachu
problem jest taki, ze nie jest tani- ale liczymy, ze cos stargujemy

jakby co, to moge go spokojnie polecic
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 22:44   #712
agusia154
Raczkowanie
 
Avatar agusia154
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
GG do agusia154
Dot.: Poznańskie Śluby :D

[quote=MARIKA.S;5309892]Myślałyście już o bieliźnie? Ja poradziłam się Pani w salonie i poleciła mi dwa biustonosze z Triumpha. Ponoć bardzo ładnie podnoszą i kształtują piersi, trzeba tylko sie ich trochę naszukać
model Claudette 104 WDP
model Lillyets 06 WDP
Zastanawiam się nad majtkami....lubię biodrówki, najlepiej koronkowe.


droga mariko.s mnie rowniez polecono te biustonosze i kupilam ten pierwszy Claudette 104 WDP i jestem z niego zadowolona do sukinki slubnej nadaje sie idealnie mozesz w nim odpiac naramki i kompletnie sie nie bac ze ci spadnie.. trzyma sie idealnie na silikonowych paseczkach wewnatrz. ja kupilam go w triumphie na ul. szkolnej i zaplacilam chyba niecale 60zl a co do majtek to rowniez mialam koronkowe i rowniez biodroweczki takie mi sie podobaja i mezowi(juz mezowi) tez pozdrawiam
agusia154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 01:55   #713
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Poznańskie Śluby :D

Mam pytanie - gdzie kupujecie alkohol? My na początku założyliśmy ze w Macro - bo tam robimy zakupy do pracowni. Ale nie mamy koncesji i w kilku miejscach przeczytałam, że można taniej kupić....

A zatem gdzie Wy w Poznaniu sie zaopatrujecie?

A brałas pod uwage wynajęcie terenu od Nadlesnictwa...np w Antoninku lub w Strzeszynku - przy odpowiedniej aranzacji i wystroju mozna swietnie sie bawić

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-20 o 12:56 Powód: post pod postem
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 08:23   #714
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Śluby :D

czesc dziewczyny
dawno mnie nie było....

Maruuudko gratuluje udanego przyjęcia
sciskam Cie mocno !!!!!!!!!!!!!!!!

ja w niedziele byłam na weselu w Marzyniecie, jedzonko dobre, sala tez fajna tylko ze na takie weselka 50 osobowe
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:14   #715
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez KASIULKAK Pokaż wiadomość
Jej bardzooooo się cieszę, my tak naprawdę ich na żywo nie słyszeliśmy, tylko z płyt i netu, więc mamy troszkę obaw, a polecił ich nam znajomy nauczyciel muzyki Super, że mi podpowiedziałaś o tym wczesniejszym ustaleniu muzyki, sama o tym myslałam, ale bałam się czy coś takiego wogóle jest możłiwe - ustaliliście cały repertuar?, a co z piosenką na pierwszy taniec - mieliście swoją a oni ja przygotowali, czy wybraliście coś z ich propozycji?, ile wczesniej powinniśmy się z nimi spotkać, aby wsystko omówić? z góry dziękuję kasia
Wiadomo ze kazdemu sie podoba co innego bo sa gusta i gusciki...
My bylismy baaaardzo zadowoleni. Jak wybralismy sie do nich porozmawiac zrobilismy liste co nam sie bardzo podoba a co na "nie" kawałki ktore do mnie wogole nie przemawiały, i te np z akordeonem ktorych akurat my chcielismy duzo jak rowneiz przyspiewki (robia na zyczenie). Generalnie chcielismy muzyke typowo weselną. Ustalalismy co na wejscie czy zyczenia czy pierwsze sto lat, pierwszy kawałek, jak długie przerwy, jak mają wygladac oczepiny, podziekowanie dla rodzicow, czy zabawy maja byc czy nie, kółeczka do rzucania muszki i welonu czy oba razem czy osobno -i wszystkie takie pierdy niby ale chcielismy zeby było po naszej mysli i zeby niczym nas nie zaskoczyli. Jestem zdania ze lepiej powiedziec co i jak, jakie zyczenia sie ma -niz pozniej miec pretensje jak to było na imprezie na ktorej byli moi rodzice.

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
dawno mnie nie było....

Maruuudko gratuluje udanego przyjęcia
sciskam Cie mocno !!!!!!!!!!!!!!!!

ja w niedziele byłam na weselu w Marzyniecie, jedzonko dobre, sala tez fajna tylko ze na takie weselka 50 osobowe
Dziekuje bardzo

Marzymieta słynie z dobrego jedzenia, tylko własnie tak jak mowisz lokal jest troszke mały, dla nas nie było szans na zabawe tam mimo iz włascicielka twierdziła ze zmiesci sie spokojnie 80osob he he he he

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-09-20 o 12:56 Powód: post pod postem
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:41   #716
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Poznańskie Śluby :D

agusia154 dzieki za odpowiedz Bede musiala wybrać sie na szkolną A biodróweczki to TŻ uwielbia Ponoć ślicznie podkreślaja pośladki Sam to wydedukował

A jeśli chodzi o wódkę. Przejrzałam wszystkie markety i w makro i selgrosie są najbardziej przystępne ceny. Za ta sama wódkę czasami można przeplacic nawet 5 zł ! Tylko właśnie się zastanawialam.....bo w makro trzeba miec koncesje, ale ta koncesja jest rozumiem do ceny netto? Bo jesli nie mam koncesji moge kupic w makro bo cenie brutto chyba?
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:17   #717
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Witam wszystkie urzeczone narzeczeństwem Wizażanki od niespełna 2 tygodni mogę zwać się narzeczoną z TŻ wybraliśmy sobie kwiecień 2008 roku na nasz ślub i wesele Przeczytałam wszystkie posty w tym temacie, by "liznąć" trochę wiedzy na temat planowania i organizowania ślubu i wesela Zwłaszcza informacje o salach weselnych przestudiowałam dokładnie (czasem osobiście sprawdziłam).
Chciałabym wpierw zarezerwowac salę, ale tu pojawia się u mnie problem. Nie z terminem,bo kwiecień na szczęście nie jest super popularnym miesiącem wśród młodych par. Natomiast wesele miało by być na 90 osób, a tu wszędzie, gdzie byłam lub dzwoniłam organizują dla max. 70 Zakochałam sie w Ogrodzie Smaków (Chludowo). Tam można teoretycznie zorganizować do 100 osób, ale będą trochę podzieleni (myślałam o tym,żeby młodszych gości weselnych (ogólnie mówiąc młodzież) posadzić w tym troszkę odrębnym miejscu. No ale sama nie wiem Czy ktoś był/słyszał o weselu w Ogrodzie Smaków, na którym było ponad 70 osób?Poza tym wszelkie info o Ogrodzie Smaków i innych salach (dużych)mile widziane
Na opinię mojego TŻ nie moge liczyć, bo on po pierwsze pracuję poza Poznaniem i widujemy się ostatnio tylko w weekendya poza tym na każdy mój pomysł odpowiada,że się zgadza i że super
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:26   #718
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Hej dziewczyny,
ja rowniez sluze radami odnosnie organizacji wesela. Nie ma za co odnośnie polecenia fotografa
Ze sprawdzonych rzeczy to mogę powiedzieć że tort zamawiałam w Pralince na ul.polnej i był meeega smaczny,alkohol kupowałam w piotrze i pawle ale nie polecam- wyszło troche drogo,pomimo że mieliśmy kartę rabatową,ale miałam do nich bony towarowe więc jakoś musiałam je wydać... Alkohol najtaniej wtedy wychodził w Auchan.
Z nowości mogę polecić wam motel, który jest 15km od poznania w strzeszynku.

www.strzeszynek.pl

koleżanka robiła wesele we wrześniu, była zadowolna. Jest nad jeziorem, są noclegi i ceny mają chyba w miare.

Maruda! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Niech ci się szczęści ile wlezie!
No i fotki koniecznie jakieś wklej, na pewno pięknie wyglądałaś.

Z innej beczki, na pewno wszystkie widziałyście zdjęcia na mojej stronie.
Tak więc ogólnie daję hasło iż
SPRZEDAJĘ SUKNIĘ ŚLUBNĄ oraz kamizelkę i krawat męża uszyty z tego samego materiału co sukienka.

Powiem nieskromnie tak. Jestem strasznie drobiazgowa, więc zależało mi aby wszystko było idealnie dobrane. do tego stopnia iż nawet kolor zaproszeń dobierany byl do koloru mojej sukienki... W każdym razie suknia była projektowana przeze mnie, skonczyłam szkołę plastyczną, więc trochę mam o tym pojęcia. Każdy detal był indywidualnie dopasowywany.
Suknia była szyta w salonie sukien Gracja w Poznaniu. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana sukienką to napiszcie. Niestety nie mam miejsca, aby ją trzymać w domu więc chcę ją sprzedać w dobre ręce. Ogólnie suknia jest na 164cm,razem z suknią sprzedam: piórko do włosów, pas do pończoch, pończoszki 2pary, no i całą suknię z bolerkiem. Dodam iż koronkę przywiozłam sama z Lizbony(Portugalia), koszt w polsce 1m to aż 300zł !!! Podaje jeszcze raz stronę , może ktoś się skusi. pozdrawiam dziewczyny!
www.agarafi.wesleny.pl
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:15   #719
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Śluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
Maruda! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Niech ci się szczęści ile wlezie!
No i fotki koniecznie jakieś wklej, na pewno pięknie wyglądałaś.

Dziekuje slicznie
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:42   #720
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Poznańskie Śluby :D

fuszerka, Twoja strona neistety nie dziala, a szkoda,bo bysmy sobie poogladaly sukienke i w ogole
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.