Mamusie Majowe 2015 ! - część 4 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 20:25   #3301
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zauwazylam, że Młoda ogólnie lepiej spi jak jest czymś przykryta. Chyba ma to po mnie bo ja tez nie zasnę bez okrycia. Może byc 30 stopni w pokoju a ja musze być czymś przykryta. Dlatego zawsze młodej brałam pieluszkę, a teraz kocyk.
Wiesz że mam tak samo chociaż jedną nogę cienkim prześcieradłem, ale coś musi być
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:29   #3302
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Wiesz że mam tak samo chociaż jedną nogę cienkim prześcieradłem, ale coś musi być
Witajcie siostry !
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:30   #3303
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Wiesz że mam tak samo chociaż jedną nogę cienkim prześcieradłem, ale coś musi być
I ja tez tak mam
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:35   #3304
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hej
I ja muszę mieć coś przykryte, jak śpię. I obowiązkowo rożek kołdry do ręki

Zamówiłam dziś osłonkę polarową Pentelki, żeby okryć młodą w chuście. Ciekawa jestem tego cuda Bo jak rano idziemy z synkiem to zimnica straszna

Lucky wow, to bogata gmina, że tak kocyki dają, super
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:37   #3305
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

ja też tak mam
w ogóle obsesje mam, że nerki to muszę mieć przykryte choćby nie wiem co.

co do ubierania, dziś było 14 stopni, Mała miała body na dlugi, śpiochy i bluze z Lidla, okryta cienkim kocykiem i założyłam ochraniacz na wózek.
a jak idziemy w tuli, to ma skarpety, leginsy, body na długi i bezrękawnik. no i takie bamboszki.

idę spać. wykończona jestem...
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-10-07 o 20:39
Baset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:43   #3306
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Też zawsze lubię być przykryta nawet jak afrykańskie upały i zawsze muszę mieć coś między nogami😁

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:44   #3307
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Zostałam olana
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 20:46   #3308
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Hej
I ja muszę mieć coś przykryte, jak śpię. I obowiązkowo rożek kołdry do ręki

Zamówiłam dziś osłonkę polarową Pentelki, żeby okryć młodą w chuście. Ciekawa jestem tego cuda Bo jak rano idziemy z synkiem to zimnica straszna

Lucky wow, to bogata gmina, że tak kocyki dają, super
My dziś rano byłyśmy w chuście z psem - 6 stopni, masakra. Najgorzej z nóżkami zamawiam wełniane ocieplacze i skarpety.

A Ty jak nosiłam zima to motalas na kombinezon czy pod swoją kurtkę?
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:49   #3309
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Ha! Tez lubie byc przykryta, to chyba jest zwiazane z zyciem plodowym

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Jestem ale chybsa nikt nie tęsknił no trudno .

Na weselu super choć dzwoniłam c chwilę bo mały szukał cyca. Wróciliśmy o 6. Wybawiłam się za wszystkie czasy i poczułam jakbym nie miała dzieci .

Mały od dwóch dni złości się przy cycu i mąz stwierdzi ł, że mam flaki małe więc chyba koniec laktacji. Nie wiem czy to możliwe bo na weselu szłam trzy razy odciągać.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

W piatek robimy urodziny Zuzanki już mam stres czy wszystko wyjdzie. Tort zamówiony ale nie wiem czy dekoracje będą takie jak chciała no trudno.
Kochany maz... Moze kryzys.. Laktacja sie nie koncy ot tak sobie:/

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Baset z racji tego ze dzisiaj bylo u nas 10 stopni i mrozny wiatr ubralam mala w body na dlugi rekaw, spodnie, polarowy kombinezon, ja wsadzilam w polarowy spiwor i zarzucilam kocem i troche oslonilam od wiatru. Po godzinie jiz bylo za zimno wiec wstawilam ja do werandy i odsunelams spoworeki i w kombinezonie spala kolejna godzine
Michas dzis mial body dlugi rekaw, rajstopy i polarowy pajac.. Tyle.. Ale jak jest 18-20 stopni to on w bodziaku chodzi samym :p
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:54   #3310
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
I ja tez tak mam
I ja i moj maz rowniez
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:12   #3311
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
I ja i moj maz rowniez
Moj tż to śpi na kołdrze, niczym sie nie przykrywa, no chyba ze na dworze 5°C to wtedy nad ranem sie okryje.
I też lubie zwijać kołdre i wytykać miedzy nogi :P
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 21:14   #3312
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Zostałam olana
Kochana miałam Ci napisać, że mam to samo z jedzeniem. Ciągle bym coś żarła, zwłaszcza słodkie Zwalam to na kp

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
My dziś rano byłyśmy w chuście z psem - 6 stopni, masakra. Najgorzej z nóżkami zamawiam wełniane ocieplacze i skarpety.

A Ty jak nosiłam zima to motalas na kombinezon czy pod swoją kurtkę?
Ja synka w chuście nie nosiłam wcale. Pod kurtkę małej nie zmieszczę, bo mam dopasowaną. Pozostaje mi chodzić w rozpiętej i motać na jakiś gruby sweter. Spróbuję zamotać na kurtkę któregoś dnia, ale może być ciężko z dociąganiem. Najgorzej, jak wieje, bo ciężko dziecku buzię zasłonić. Dlatego kupiłam tę osłonkę, ma taki dość wysoki ten kołnierz. Dziś młodą ubrałam w rajstopki, skarpety i na kolana miałam po synku takie osłonki do raczkowania. Na to kombinezon misiowy. Była cieplutka, jak ją wyjęłam. Ale na mrozy też się muszę zaopatrzyć w jakieś ocieplacze.

Uciekam spać. Agatka ciężko usypiała i już była jedna pobudka A mój syn od jakiegoś czasu robi pobudkę po 5
__________________

scotasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:17   #3313
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Hej, coś nie umiem się ostatnio wbić. U nas noce cały czas masakryczne. wczoraj po 22 spadł mi na podłogę pilot i Milenka się obudziła no i zasnęła po północy potem często się budziła wiec wzięliśmy ją do siebie do łóżka Teraz śpi i mam nadzieje że będzie trochę lepiej.

Dziewczyny mam problem. Jestem uzależniona od jedzenia. Jem na umur. Nie jestem głodna a dalej coś w siebie wciskam źle die z tym czuje śle nie potrafię tego powstrzymać. Juz widzę ze przybrałamba co będzie później juz naprawdę nie wiem co robić.
ja chcę Cię wesprzeć.... bo też tak mam!! okropne to jest!! im więcej myślę o tym, ile dziś już pochłonęłam, tym gorzej mi z tym i tym bardziej wciągnęłabym jeszcze coś słodkiego. O wczorajszego wieczora zeżarłam np sama wielką pakę pianek marshmallows z lidla (ogromną). no i też tyję. Codziennie wchodzę na wagę i codziennie widzę więcej. Kupiłam sobie hula-hop, ale stoi w kącie. Na insta mam głównie motywujące #fitcośtam i chodakowską. no i co? i dupa. wyglądam okropnie jakoś.
jeszcze miałam kiedyś taką apkę na komórkę CalorieCounter - to mnie jakoś trzymało w ryzach, ale wielu produktów tam nie ma (bo to amerykańska) i nie zawsze mogłam znaleźć odpowiedniki. Ale fajnie liczyło wartości odżywcze, stawia wyzwania. Ogólnie polecam.
A poza tym jestem Twoją grupą wsparcia!
Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość

Bylam dzis z moim synkiem u jego przyszlej narzeczonej hahaha i padlam ze smiechu jak lezeli obok siebie i zlapal ja za reke i tak patrzyl w jej strone hehe moja kolezanka mies temu urodzila corke i dopiero dzis udalo mi sie je odwiedzic :p

Wyobrazcie sobie ze u nich w gminie kazde nowo narodzone dziecko dostaje ta posciel/kocyk i poduszke minky :O u nas tak nie daja sliczne to rozowe minky a z drugiej str, rozowe ptaszki ...
Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Wgle pojechala ze mna tez inna kolezanka ktora termin miala na wczoraj i smialam sie zeby korkow nie bylo jak bede musiala jechac z nia na porodowke :p
Ogolnoe sytuacja jest taka ze my w 3 trxymalysmy sztame razem w liceum a teraz mamy dzieci w prawie w jednym wieku bo ja rodzilam w maju, A. W sierpniu a A2 teraz na pazdziernik ma. Haha i wszystkie imiona na A mamy padne :p
heh jak słodko! super będą miały wasze dzieciaczki!

Co do spania w upały, to ja też zawsze pod prześcieradłem, ale musi być. I ja to uwielbiam się przykryć po uszy.
__________________
13.05 godz. 05.31
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:20   #3314
niunia1303
Raczkowanie
 
Avatar niunia1303
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 390
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

No mój tz też śpi na kołdrze albo w nocy całą kołdrę ma na głowie zwinietą w kulkę 😁a poduszkę ma tak wymiętolona że najlepiej bym mu nic nie ścieliła bo to bezsensu

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
__________________
Oliwia

18.05.2015
3610 kg 55 cm godz. 10:30

Moja Królewna
:
niunia1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:21   #3315
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Szara witaj w klubie.. Po ciąży z tego stresu a potem przez diete wazylam mniej niz przed ciaza i zamiast to wykorzystac to juz mi 5 kg wrocilo i moim problemem jest to ze lubie jesc masakra mialam na fitnes jakis chodzic ale nie umiem tego zorganizowac.

W ogole chwale sie o ile to jest powod do tego ze moje dziecko dostalo sie na wczesne wspomaganie rozwoju..i to prawdopodobnie do rozpoczecia szkoly. Nie wiemczy to dobry pomysl
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:29   #3316
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
ja chcę Cię wesprzeć.... bo też tak mam!! okropne to jest!! im więcej myślę o tym, ile dziś już pochłonęłam, tym gorzej mi z tym i tym bardziej wciągnęłabym jeszcze coś słodkiego. O wczorajszego wieczora zeżarłam np sama wielką pakę pianek marshmallows z lidla (ogromną). no i też tyję. Codziennie wchodzę na wagę i codziennie widzę więcej. Kupiłam sobie hula-hop, ale stoi w kącie. Na insta mam głównie motywujące #fitcośtam i chodakowską. no i co? i dupa. wyglądam okropnie jakoś.
jeszcze miałam kiedyś taką apkę na komórkę CalorieCounter - to mnie jakoś trzymało w ryzach, ale wielu produktów tam nie ma (bo to amerykańska) i nie zawsze mogłam znaleźć odpowiedniki. Ale fajnie liczyło wartości odżywcze, stawia wyzwania. Ogólnie polecam.
A poza tym jestem Twoją grupą wsparcia!



heh jak słodko! super będą miały wasze dzieciaczki!

Co do spania w upały, to ja też zawsze pod prześcieradłem, ale musi być. I ja to uwielbiam się przykryć po uszy.
Najgorsze jest to że 24 października idę na wesele. Nawet się nie cieszę zbytnio bo wszystkie moje kuzynki, siostra są szczuplutkie jak patyki a ja? Rozmiar bez komentarza. Jestem tutaj na wątku największa i przytłacza mnie to wszystko. A co najlepsze na smutki ? No wiadomo słodycze, jedzenie no i tak w koło macieju

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Szara witaj w klubie.. Po ciąży z tego stresu a potem przez diete wazylam mniej niz przed ciaza i zamiast to wykorzystac to juz mi 5 kg wrocilo i moim problemem jest to ze lubie jesc masakra mialam na fitnes jakis chodzic ale nie umiem tego zorganizowac.

W ogole chwale sie o ile to jest powod do tego ze moje dziecko dostalo sie na wczesne wspomaganie rozwoju..i to prawdopodobnie do rozpoczecia szkoly. Nie wiemczy to dobry pomysl

Ja miałam to samo. Po ciąży jak na mnie wyglądałam spoko no ale zamiast trzymać diete i to wykorzystać już przybrałam własnie też chyba 5 kg... Jak pamiętacie kupiłam sukienkę na wesele w sierpniu... no i co ? Założyłam ją wtedy w dniu wesela a ona mi się okazała obcisła !!! Wesele było dla mnie okropne ! Źle się czułam. Było dużo młodych szczuplutkich dziewczyn a ja w ciasnej kiecce. W sumie mnie to na tym weselu to jak by nie było.... Nawet na zdjęciu grupowym mnie nie ma bo akurat karmiłam w pokoju mlodą...
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:58   #3317
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hejka! Jestem, czytam co u was ale nie mam za bardzo czasu pisać. Starsza chora, już dwa tygodnie siedzi w domu. Z Pauliną byłam dzisiaj u lekarza, bo zaczęła kaszlec. Mam obserwować. Przytłacza mnie to wszystko. Człowiek chucha i dmucha i na nic. W poniedziałek zaczynam studia. Boimy się jak to będzie, bo mała do nikogo nie chce iść! Nawet u tzta ostatnio poplakuje. Jest tylko mama. Jestem tym przerażona.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:10   #3318
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Ej to wychodzi ze centrum Polski a bylo dzis u mnie najzimniej? O 6 byly 4 stopnie, o 8 piec. Jak wrocilam z pracy o 12 to 9. Winter is coming
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:19   #3319
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hania a was nie kierowali na wczesne wspimaganie rozwoju?

Przeczytalam wlasie kwalaek majowek 2016 i jakos mnie zniesmaczyly... Pisza o badaniach prenatalnych i tak jakos "na luzie" jak cos bedzie nie tak to nie urodze a jak ok to rodze
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 22:22   #3320
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Też czytałam i jakoś tak . . . No lepiej nic nie powiem.

Szara u mnie podobnie z tym jedzeniem choć na razie nauczyłam się panować nad ilością i nie tyje ale chciałabym chudnac.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:33   #3321
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Szara, ja u własnego brata na weselu nie jestem na zdjeciu, nie mówiąc o tym, ze nie mamy żadnego zdjęcia we trójkę tzn ja, mąż, córka. nie widziałam np pierwszego tańca, toru, połowy obiadu, toastów itd itp. Nie pojechałam do mojego rodzinneog domu jak mój brat z niego wyjeżdżał do Młodej, bo to dość daleko i nie chciałam dziecka męczyć.
Na tym weselu w zeszły weekend mam wrażenie, ze widziałam jeszcze mniej - bo Zosia jakoś bała sie pokoju i płakała jak zostawała sama z dziadkami w pokoju. Trzeba przetrwać, karmienie najważniejsze.

Hania kurczę współczuję

Lily o kurde, ja też bym w życiu tak nie pomyślała. Ale my już mamy własne dzieci, w ciąży to jednak inne mózgi może czy co.
__________________
13.05 godz. 05.31
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 23:18   #3322
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
Ruska zazdroszcze moje dzieci kolo 7 zaczynaja dzien
Ja nigdy nie bylam rannym ptaszkiem :p

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczyny nie wiem ile tak jeszcze pociagne, dzis byla pobudka co godz przez cala noc, a mala zasnela przed 7 wiec 11 karmien nie daje rady juz...


Myko
Tez sie nad nim.zastanawialam, co wiecej widzialam na zywo I jest bardzo fajny
Kurcze duzo...biedna

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Ruska do 9, do 11? My o 6 zwykle pobudka, potem jeszcze dosypiamy ale dosłownie kilka razy udało się do tej magicznej 9 Jak ty to robisz? A Leoś jak śpi w nocy? Bo u nas jak słabsza noc to trochę lepszy poranek, a nie wiem co wolę



Loluska współczuję Ale Majka budzi się tak na cyca, bo głodna, czy pociumkać tylko? A macie smoka? Bo może da ją się tego oduczyć, przecież noc jest od spania i ona tez na pewno jest niewyspana, chyba że odsypia w dzień? Jak u niej z drzemkami?






Madeleine wszystkiego najlepszego!
To my ten sam rocznik jesteśmy

A może zamiast wody smoka? Czy nie da się tak oszukać?
tak gdzies od 6-7 bidzi sie czesciej ale dan cyca i zasnie i znowu wstanie, pogada,pobawi sie ja spie, znowu zasnie, gada itp i tak go przytrzymuje dopoki nie jestem wyspana 😂

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
A to ostatnio czytalam ze byly badania robione nad ta checia zjedzenia dziecka na blogu mataja




U nas nawet nie wiem ile karmien, duzo... Ale spimy razem wiec nie ogarniam




Najlepszego!!

Po drzemce od 18 michas wstal o polnocy na chwile, przewinelismy go i przebralismy w nocy sie budzil i krecil ale spal po cycu i poranek zaczelismy po 8,

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Aaa wlasnie. Wchodze do pokoju, michas zapada w drzemke, slusze cmokanie, ale smoka nie ma nauczyl sie cmokac chyba
Hahaha czyli ze mna wszystko ok

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Loluska, Myko współczuję nocy oby kolejne były lepsze
Ruska też mam ochotę zjeść Ninkę mimi, że jest ostatnio strasznie rozdarta, ciągle marudzi, wszystko jest bee nawet ręce to i tak kocham ją nad życie <3
Baset wiesz, że chłopy nie przemyślą co mówią ? nie smutaj bo Marianka czuje Twoje emocje
Iluzja a jak mała na weselu? zapomniałam spytać a w ogóle mogę oddać Ci z 2 rozmiary piersi ale w parze ze zbędnymi kilogramami
Nie zdawalam sobie az tak sprawy, ze milosc do dziecka jest taka silna. On jak zasnie to ja nawet mam ochote go wyprzytulac, wycalowac 😍

Ja zapominam o jedzeniu

Szara nie przejmuj sie musisz spiac poslady i bd git


Taaa powaznie tak pisza... ?
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 04:32   #3323
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hej, nasz czort obudził się przed 5 i nie chce spać
baelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 04:52   #3324
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hej, zaspalam...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 05:14   #3325
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Hej
Jedziemy na spowiedz niedlugo.
Kuba przed chwilą pochłonął 150 na spiocha, bo poplakiwal i dalej śpi. Oczywiście na mojej połowie
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 05:20   #3326
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Hej, zaspalam...
Hej, czuję się jak zombie...

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Hej
Jedziemy na spowiedz niedlugo.
Kuba przed chwilą pochłonął 150 na spiocha, bo poplakiwal i dalej śpi. Oczywiście na mojej połowie
Powodzenia. Kuba wie gdzie mu najlepiej.

A my jedziemy dziś do teściów, niech babcia pomolestuje wnuka
baelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 05:34   #3327
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość
Hej, czuję się jak zombie...



Powodzenia. Kuba wie gdzie mu najlepiej.

A my jedziemy dziś do teściów, niech babcia pomolestuje wnuka
Ale zimno! Zakładam kurtke w której w ciazy chodziłam. W tej nowej mi jeszcze nie wypada.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 06:02   #3328
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Zostałam olana
Kup sobie coś do przegryzania. Najlepoej jakies owoce suszone np. Żurawinę. Ja jestem uzależniona od chopsow i jak mialam hotsze dni wcinalam żurawine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

A odnoßnie ubierania to ubieram dziecko jak siebie. Jak ja wkladam sweyer i kurtke jesienna to tak samo ubieram malego. Biore ze soba zawsze kocyk cienki ale zazwycxaj go jakos nie ptzykruwam chyba że nogi bo moje dziecko butow nie toleruje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Czy przy zèbach może być brak apetytu? Mlody wczoraj zjadl 3x 90 ml mleka i taz 120. Zawsze na raz je po 180. Wciskalam mu w miedzy czasie kaszke i yroche zupki jadl ale szalu nie ma. I syrasznie gryzie wszystko aż szalu dostaje. Mysle że to zabkowanie już na poważnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że 24 października idę na wesele. Nawet się nie cieszę zbytnio bo wszystkie moje kuzynki, siostra są szczuplutkie jak patyki a ja? Rozmiar bez komentarza. Jestem tutaj na wątku największa i przytłacza mnie to wszystko. A co najlepsze na smutki ? No wiadomo słodycze, jedzenie no i tak w koło macieju

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------




Ja miałam to samo. Po ciąży jak na mnie wyglądałam spoko no ale zamiast trzymać diete i to wykorzystać już przybrałam własnie też chyba 5 kg... Jak pamiętacie kupiłam sukienkę na wesele w sierpniu... no i co ? Założyłam ją wtedy w dniu wesela a ona mi się okazała obcisła !!! Wesele było dla mnie okropne ! Źle się czułam. Było dużo młodych szczuplutkich dziewczyn a ja w ciasnej kiecce. W sumie mnie to na tym weselu to jak by nie było.... Nawet na zdjęciu grupowym mnie nie ma bo akurat karmiłam w pokoju mlodą...
W sobote bylam na cejrowskim i mowil że lepsze niż czekilada jest tabasco ☺ wydziela wiecej endorfin niż czekolada a nie tuczy ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Ej to wychodzi ze centrum Polski a bylo dzis u mnie najzimniej? O 6 byly 4 stopnie, o 8 piec. Jak wrocilam z pracy o 12 to 9. Winter is coming
Niee. U mnie bylo najzimniej. 9 w najcieplejszym momencie dnia. Ale tak to jest jak mieszka sie w polskiej syberii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 06:13   #3329
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Cytat:
Napisane przez goskie89 Pokaż wiadomość
Kup sobie coś do przegryzania. Najlepoej jakies owoce suszone np. Żurawinę. Ja jestem uzależniona od chopsow i jak mialam hotsze dni wcinalam żurawine

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

A odnoßnie ubierania to ubieram dziecko jak siebie. Jak ja wkladam sweyer i kurtke jesienna to tak samo ubieram malego. Biore ze soba zawsze kocyk cienki ale zazwycxaj go jakos nie ptzykruwam chyba że nogi bo moje dziecko butow nie toleruje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Czy przy zèbach może być brak apetytu? Mlody wczoraj zjadl 3x 90 ml mleka i taz 120. Zawsze na raz je po 180. Wciskalam mu w miedzy czasie kaszke i yroche zupki jadl ale szalu nie ma. I syrasznie gryzie wszystko aż szalu dostaje. Mysle że to zabkowanie już na poważnie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------



W sobote bylam na cejrowskim i mowil że lepsze niż czekilada jest tabasco ☺ wydziela wiecej endorfin niż czekolada a nie tuczy ☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------



Niee. U mnie bylo najzimniej. 9 w najcieplejszym momencie dnia. Ale tak to jest jak mieszka sie w polskiej syberii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Suwalki znaczy? Zazwyczaj Wam wspolczuje, wyjatki sa w afrykanskie upaly.


Szara najgrubsza jestem ja i mam do zrzucenia spora liczbe dwocyfrowa wiec ten tego. Slodyczy nie jem od zeszlej nd...

Crumble no to zarcik Ci sie trzyma- 0.5 kg piersi plus z 10 kg szynki,schabu, karku itd.

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Baelka widze ze nasze dzieci zgadane, moja tez wstaje 5-6 codziennie
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 06:20   #3330
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - część 4

Łusinka wczoraj pod wieczór dostała mega kataru.
I nie wiem czy to po spacerze, po szczepieniu czy co? Odciągnęliśmy jej i jest na szczęście znacznie lepiej, może oddychać noskiem. Ale moja bidulka się męczyła, mam nadzieję, budziła się w nocy. Dziś lecę do lekarza.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 07:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.