Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 02:41   #721
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam się w nocy . bezsenność powróciła i to z takimi bólami pleców ze szok. Ledwo leżę... Dzisiaj wizyta o 12, także trzymajcie kciuki
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 02:59   #722
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Trzymam. Mnie obudzily skurcze.

---------- Dopisano o 03:59 ---------- Poprzedni post napisano o 03:58 ----------

Skurcze łydek.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 02:59   #723
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Trzymam. Mnie obudzily skurcze.

---------- Dopisano o 03:59 ---------- Poprzedni post napisano o 03:58 ----------

Skurcze łydek.
Haha ale się wystraszylam ze się zaczęło
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 05:58   #724
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

O matko wonderka ty to budujesz napięcie
Też w nocy nie spałam bo zgaga,bo plecy, bo skurcze (u mnie brzucha,nie łydek ), bo siku, bo Kaja fitnessy ćwiczy itd. Czuje się jak trup. Albo może wolałabym się czuć jak trup. Nie odeśpię bo jeszcze jest babcia o 14 jadę ją odwiezc na dworzec Tylko mój brzuch znowu od wczoraj tak szaleje że trochę się boje tej podróży. Na poniedziałek do lekarza chyba tz wolne weźmie bo po prostu się już boje...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 06:33   #725
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tez juz nie śpię, ale jeszcze leżę. Wyprawiłam Męża do pracy, bo mieli po niego przyjechać o 7, a on się obudził 07:03 także szybko mu ogarnęłam coś na śniadanie i ciepłą herbatę i pojechał. Dobrze, że i oni się spóźnili i przyjechali prawie 15po.

Ja się dzisiaj nakręciłam, bo nasz mały jak zwykle puls ma ok 150 to wczoraj 135. Pytam lekarza, że jakoś wolno a on mówi, że za minute już będzie zupełnie inaczej. Później robił mi usg no i mówił, że wszystko ok. Ale teraz leżę, a moje dziecko chyba śpi, bo nie czuję ruchów i co ja robię? Juz się nakręcam, że jest coś nie tak
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 07:12   #726
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
To będziemy cięte w tym samym dniu. Srebrna będę o Tobie myśleć w dniu zabiegu Zawsze raźniej gdy się wie, że samemu się tego nie przeżywa
Jezu India przeczytałam co napisałaś i pobeczałam się jak dziecko Tak się wzruszyłam, wystraszyłam i dotarło do mnie, że to od jutra już tylko 11 dni! Też będę o Tobie myśleć i będziemy się wspierać a potem dziewczynki za nami

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie nasz synek waży juz 2.5kg, termin z USG wskazuje na 18go listopada. Dostałam plan porodu, mam go wypełnić i mieć ze sobą przy porodzie. Za dwa tygodnie mam się pokazać żeby pobrać wymaz na GBS. Teraz mam zrobić morfologię, mocz i HBS.

Ja do szpitala biorę chusteczki Pampers Sensitive. Dzisiaj przyszły mi koszule ciążowe, które zamawiałam. Wszystko fajne jakościowo także jestem bardzo zadowolona
Super! Brawo za wizytę udaną Będzie już z górki )

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam się
Jestem mamą listopadową 2012 i teraz wg OM miałam być mamą grudniową (tp 01.12), ale jednak dziecko będzie szybciej - 20.11 mam umówiony termin wywoływania porodu. Zatem będę was trochę podglądać, by się szybciej oswoić z tematem Spodziewam się drugiej córeczki. Pozdraiwam i życzę udanych rozwiązań
Hej, zapraszamy

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się w nocy . bezsenność powróciła i to z takimi bólami pleców ze szok. Ledwo leżę... Dzisiaj wizyta o 12, także trzymajcie kciuki
Kciuki za wizytę dzisiaj

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja tez juz nie śpię, ale jeszcze leżę. Wyprawiłam Męża do pracy, bo mieli po niego przyjechać o 7, a on się obudził 07:03 także szybko mu ogarnęłam coś na śniadanie i ciepłą herbatę i pojechał. Dobrze, że i oni się spóźnili i przyjechali prawie 15po.

Ja się dzisiaj nakręciłam, bo nasz mały jak zwykle puls ma ok 150 to wczoraj 135. Pytam lekarza, że jakoś wolno a on mówi, że za minute już będzie zupełnie inaczej. Później robił mi usg no i mówił, że wszystko ok. Ale teraz leżę, a moje dziecko chyba śpi, bo nie czuję ruchów i co ja robię? Juz się nakręcam, że jest coś nie tak
Kochana nie martw się Ja wczoraj słyszałam serduszko malutkiej pierwszy raz od usg z II prenatalnego i ono teraz bije już tak spokojniej, wolniej. W dodatku moja też zmieniła rytm co mnie totalnie zaskoczyło! Zawsze od 6-7 była aktywna a teraz śpi a buszuje o 3 nad ranem Potem znów odzywa się koło 13 i na wieczór koło 18-19. A nic ją nie rusza jak zjem słodkie czy zimne. Chyba się już przyzwyczaiła do smaków i wrażeń :P
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 08:02   #727
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witajcie Współczuję bezsenności, ja dziś spałam jak zabita. Obudziłam się na siku po 1, a potem tylko słyszałam jak po 6 mąż do pracy wychodził, więc też poszłam do wc i znów spałam. Budzik o 8 zadzwonił, wylaczylam go i spałam jeszcze do 8:40 Musiałam odespac wczorajszy dzień. W ogóle to poszłam spać po 23 (zwykle chodzę po 24, koło 1) i praktycznie od razu zasnelam... Wieczorem mi krew z nosa leciała, a,teraz jak dmucham nosem w chusteczkę to takie skrzepy wychodzą...
Plecy mnie strasznie bola, bo od 1 spałam bez cebuszki - zamieniłam ją na moją poduszkę, bo mam za mało granulatu i ucho potem od tych kulek mam odduszone. A teraz kręgosłup boli jak jasna cholera, więc chyba to był głupi pomysł


Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam się
Jestem mamą listopadową 2012 i teraz wg OM miałam być mamą grudniową (tp 01.12), ale jednak dziecko będzie szybciej - 20.11 mam umówiony termin wywoływania porodu. Zatem będę was trochę podglądać, by się szybciej oswoić z tematem Spodziewam się drugiej córeczki. Pozdraiwam i życzę udanych rozwiązań

Witaj Jakie imię wybraliście?

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się w nocy . bezsenność powróciła i to z takimi bólami pleców ze szok. Ledwo leżę... Dzisiaj wizyta o 12, także trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 08:23   #728
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jezu India przeczytałam co napisałaś i pobeczałam się jak dziecko Tak się wzruszyłam, wystraszyłam i dotarło do mnie, że to od jutra już tylko 11 dni! Też będę o Tobie myśleć i będziemy się wspierać a potem dziewczynki za nami
Mnie trochę też stres łapie tym bardziej, że ciągle czuję się podziębiona i boję się zarazić malego po porodzie. Obym się doleczyła
W szpitalu muszę stawić się o 8 na czczo. I to mnie przeraża-cały dzień bez jedzenia
Dla takiego żarłocznego stworzenia jak ja to torturrrrra
Ale nagroda za cały ten dzień będzie przednia
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 08:37   #729
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Zapomniałam się pochwalić, że zaczęłam dziś 35 tydzień Jeszcze 3 tygodnie do donoszenia ciazy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 08:44   #730
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Jaki rozmiar masz tego kombinezonu?

(...)
Rozmiar jest napisany 0-3 miesiące

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Wracam na wątek. Jutro nadrobię.
Już wróciłam do domu ze szpitala. W czwartek mam wrócić na kontrolę.
Powiem Wam że stresu się najadłam (nie o siebie i Antośka) bo po moich dwóch stronach rodziły kobiety. Jedna jak mnie przyjęli (koło 13) to już wiła się z bólu i jęczała okropnie a drugą przywieźli koło 15. Ta druga była ok do pewnego momentu ale jak ją wzięło to błagała o cesarkę, klęła, płakała i krzyczała z bólu tak przeraźliwie że szok. Ta pierwsza nie chciała nic przeciwbólowego. Ta druga brała ale nie bardzo działało. ZZO nie mogli jej podać bo rozwarcia nie było odpowiedniego.
To było STRASZNE. Krzyki i jęki jak z horroru najgorszego. Jak chciałam urodzić szybko tak ochota mi odeszła całkiem... Ciągle myślałam że ja następna będę tak wyć z bólu.
Łomatko... mnie też się już odechciało

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Jeny wy tu o porodach a ja w daleko w lesie, remont, sprzątanie, zakupy....żebym zdążyła. Zaczynam łapać stresa.
Ja też jestem trochę w tyle, niby torba spakowana, wszystko kupione, ale mieszkanie w remoncie ehh za jakieś 2 tygodnie dopiero będzie w nim już w miarę i będzie można sypialnię przygotować

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Witajcie Współczuję bezsenności, ja dziś spałam jak zabita. Obudziłam się na siku po 1, a potem tylko słyszałam jak po 6 mąż do pracy wychodził, więc też poszłam do wc i znów spałam. Budzik o 8 zadzwonił, wylaczylam go i spałam jeszcze do 8:40 Musiałam odespac wczorajszy dzień. W ogóle to poszłam spać po 23 (zwykle chodzę po 24, koło 1) i praktycznie od razu zasnelam... Wieczorem mi krew z nosa leciała, a,teraz jak dmucham nosem w chusteczkę to takie skrzepy wychodzą...
Plecy mnie strasznie bola, bo od 1 spałam bez cebuszki - zamieniłam ją na moją poduszkę, bo mam za mało granulatu i ucho potem od tych kulek mam odduszone. A teraz kręgosłup boli jak jasna cholera, więc chyba to był głupi pomysł





Witaj Jakie imię wybraliście?



Trzymam kciuki
Też mam skrzepy krwi w nosie, w nocy wydmuchałam nos to krew pociekła ciurkiem. Do tego zgaga megaaa o 3 się obudziłam (jak prawie codziennie) i zasnąć nie mogłam bo ciężko mi było oddychać, chciałam już na siedząco kontynuować spanie...

Czekam na położną zaraz ma przyjść.

Od paru dni mam rwę kulszową, znów powróciła

A i miałam zapytać, jakie rozmiary staników do karmienia kupiłyście?? Bo ja teraz mam 80c, a na pewno jeszcze urosną piersi...
__________________
Alicja już na świecie

Edytowane przez Agusiek89
Czas edycji: 2015-10-14 o 08:47
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 08:47   #731
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Witam się w nocy . bezsenność powróciła i to z takimi bólami pleców ze szok. Ledwo leżę... Dzisiaj wizyta o 12, także trzymajcie kciuki
Też nie spałam Nawet miałam pisać, ale coś nie mogłam z telefonu... I tak do 5...


Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Mnie trochę też stres łapie tym bardziej, że ciągle czuję się podziębiona i boję się zarazić malego po porodzie. Obym się doleczyła
W szpitalu muszę stawić się o 8 na czczo. I to mnie przeraża-cały dzień bez jedzenia
Dla takiego żarłocznego stworzenia jak ja to torturrrrra
Ale nagroda za cały ten dzień będzie przednia
Co do jedzenia, to pamiętam jak przygotowywałam się do kolonoskopii i gastroskopii, miałam mieć te zabiegi w poniedziałek przed południem. W niedzielę zgłosiłam się do szpitala, a mój ostatni posiłek był w sobotę o 14 Jezu, dwie noce mi się kebaby śniły , a w niedzielę wieczorem jeszcze się MasterChefem katowałam



W ogóle to ociepliliśmy strop nad nami, bo jak były mrozy to była pizgawica straszna i mimo, iż grzejniki gorące, to w domu nie było więcej niż 18 stopni, także nie bardzo do maleńkiego dziecka. Noi wczoraj jak TŻ napalił w piecu, to nie dało się wytrzymać, w momencie zrobiło się 26 stopni! A dla mnie to zabójstwo, nienawidzę takiego gorąca, od razu dostałam wypieków, tętno mi skoczyło, puls miałam 107! i ciśnienie 130/90! Poszłam do sypialni, otworzyłam okno i położyłam się. Za pół godziny było już 118/65 i od razu lepiej się poczułam.

Dziś wizyta, chyba już ostatnia Zobaczymy co tam moja gin wymyśliła
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 08:52   #732
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Też nie spałam Nawet miałam pisać, ale coś nie mogłam z telefonu... I tak do 5...




Co do jedzenia, to pamiętam jak przygotowywałam się do kolonoskopii i gastroskopii, miałam mieć te zabiegi w poniedziałek przed południem. W niedzielę zgłosiłam się do szpitala, a mój ostatni posiłek był w sobotę o 14 Jezu, dwie noce mi się kebaby śniły , a w niedzielę wieczorem jeszcze się MasterChefem katowałam



W ogóle to ociepliliśmy strop nad nami, bo jak były mrozy to była pizgawica straszna i mimo, iż grzejniki gorące, to w domu nie było więcej niż 18 stopni, także nie bardzo do maleńkiego dziecka. Noi wczoraj jak TŻ napalił w piecu, to nie dało się wytrzymać, w momencie zrobiło się 26 stopni! A dla mnie to zabójstwo, nienawidzę takiego gorąca, od razu dostałam wypieków, tętno mi skoczyło, puls miałam 107! i ciśnienie 130/90! Poszłam do sypialni, otworzyłam okno i położyłam się. Za pół godziny było już 118/65 i od razu lepiej się poczułam.

Dziś wizyta, chyba już ostatnia Zobaczymy co tam moja gin wymyśliła
Też nie lubię jak jest za gorąco, a zwłaszcza teraz. Śpimy przy nie włączonym kaloryferze, do tego ja zupełnie odkryta, a mąż pod grubą kołdrą przykryty po uszy

Trzymam kciuki za wizytę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 08:58   #733
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Też nie lubię jak jest za gorąco, a zwłaszcza teraz. Śpimy przy nie włączonym kaloryferze, do tego ja zupełnie odkryta, a mąż pod grubą kołdrą przykryty po uszy

Trzymam kciuki za wizytę

No u nas to samo! A najgorzej to jak przez sen czuje, jak mnie przykrywa i jeszcze mruczy pod nosem "noo, znowu się odkryła, tak to nie będzie"
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:07   #734
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

My w mieszkaniu też nie mamy odkręconych grzejników, wystarczy że piony grzeją.

Zamówiłam bieliznę i dostałam tel. że odeślą mi kasę bo mają uszkodzoną :/ i po moim motywatorze

kurde chyba miałam dziś skurcze leżałam na plecach i coś mnie dosłownie w środku brzucha ścisnęło i zabolało tak przez 5 sek dwa razy... wzięłam nospę i leżę. Wieczorem mamy jechać z TŻtem oglądać porodówkę
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:21   #735
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
No u nas to samo! A najgorzej to jak przez sen czuje, jak mnie przykrywa i jeszcze mruczy pod nosem "noo, znowu się odkryła, tak to nie będzie"
He he, mój mnie na początku przykrywał a potem chyba zrozumiał, że mi jest za gorąco pod kołdrą bo mówi ''wiem wiem, Ciebie dzidzia grzeje"
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:32   #736
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Witajcie Współczuję bezsenności, ja dziś spałam jak zabita. Obudziłam się na siku po 1, a potem tylko słyszałam jak po 6 mąż do pracy wychodził, więc też poszłam do wc i znów spałam. Budzik o 8 zadzwonił, wylaczylam go i spałam jeszcze do 8:40 Musiałam odespac wczorajszy dzień. W ogóle to poszłam spać po 23 (zwykle chodzę po 24, koło 1) i praktycznie od razu zasnelam... Wieczorem mi krew z nosa leciała, a,teraz jak dmucham nosem w chusteczkę to takie skrzepy wychodzą...
Plecy mnie strasznie bola, bo od 1 spałam bez cebuszki - zamieniłam ją na moją poduszkę, bo mam za mało granulatu i ucho potem od tych kulek mam odduszone. A teraz kręgosłup boli jak jasna cholera, więc chyba to był głupi pomysł





Witaj Jakie imię wybraliście?



Trzymam kciuki
Zazdroszczę snu, ja chyba z 10 razy dziś wstawalam, no ale przez noc wypijam dużo wody. Krew z nosa też mi się puszcza praktycznie codziennie, a jakiś czas miałam z tym spokój.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
He he, mój mnie na początku przykrywał a potem chyba zrozumiał, że mi jest za gorąco pod kołdrą bo mówi ''wiem wiem, Ciebie dzidzia grzeje"
U mnie grzejniki w ogóle nie grzeją, a i tak jest mi gorącą, w ogóle się nie nakrywam niczym. Co by było nie do pomyślenia bo ja to zmarzluch jestem, zawsze musiałam być nakryta po same uszy dosłownie, nawet w lecie☺
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:34   #737
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny pamiętajcie o zdjęciu pierścionków...jeśli wydaje wam się, że nie puchniecie to zaczniecie ;( Nie mogę w żaden sposób zdjąć pierścionka zaręczynowego a próbowałam wszystkich sposobów już z neta...Jak mąż czegoś nie wymyśli i nie uda mi się go zdjąć to chyba zwariuję ;(Żałuję, że to tak odwlekałam a teraz cały palec siny a pierścionek dalej na dłoni ;(
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:34   #738
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam się
Jestem mamą listopadową 2012 i teraz wg OM miałam być mamą grudniową (tp 01.12), ale jednak dziecko będzie szybciej - 20.11 mam umówiony termin wywoływania porodu. Zatem będę was trochę podglądać, by się szybciej oswoić z tematem Spodziewam się drugiej córeczki. Pozdraiwam i życzę udanych rozwiązań
Witam☺A czemu masz mieć wywolywany wczesniej poród.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:36   #739
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny, ja też trochę w nocy spać nie mogłam i teraz zmieniłam system spania, to znaczy po wyjściu męża do pracy kładę się jeszcze i dosypiam na full stwierdziłam ze to ostatnie takie tygodnie kiedy mogę sobie pospac więc nie ma się co ograniczać
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić, że zaczęłam dziś 35 tydzień Jeszcze 3 tygodnie do donoszenia ciazy
Gratuluję czyli od 37+0 jest ciąża donoszona?
Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
No u nas to samo! A najgorzej to jak przez sen czuje, jak mnie przykrywa i jeszcze mruczy pod nosem "noo, znowu się odkryła, tak to nie będzie"
Oj tak u mnie to samo, też mamy nieodkrecone kaloryfery a ja śpię w bieliźnie nieprzykryta i mąż mnie chce przykrywac

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
My w mieszkaniu też nie mamy odkręconych grzejników, wystarczy że piony grzeją.

Zamówiłam bieliznę i dostałam tel. że odeślą mi kasę bo mają uszkodzoną :/ i po moim motywatorze ::

kurde chyba miałam dziś skurcze leżałam na plecach i coś mnie dosłownie w środku brzucha ścisnęło i zabolało tak przez 5 sek dwa razy... wzięłam nospę i leżę. Wieczorem mamy jechać z TŻtem oglądać porodówkę
U nas też nieodkrecone, nie lubię mieć za ciepło w mieszkaniu. Jedyne co mnie trochę martwi to to, że mamy tutaj bardzo rozszczelnione okna i trochę przy nich ciągnie z zewnątrz

Na którą porodowke jedziecie? Ja ciągle się zbieram do Kopernika i Narutowicza. W koperniku dowiedziałam się, że nie da się umówić konkretnie na zwiedzanie tylko trzeba przyjechać i jak ktoś będzie miał czas to oprowadzi - może w sobotę tam pojedziemy.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 09:37   #740
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny

Ja tez nie mam problemu ze spaniem, nawet nie budzę się do łazienki w nocy od kilku dni 😊

Ale za to od wczoraj beznadziejnie sie czuje, cholernie mi słabo, muszę leżeć, bo inaczej mam wrażenie, że zaraz fikne 😢 nie mam pojęcia dlaczego tak..

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:38   #741
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętajcie o zdjęciu pierścionków...jeśli wydaje wam się, że nie puchniecie to zaczniecie ;( Nie mogę w żaden sposób zdjąć pierścionka zaręczynowego a próbowałam wszystkich sposobów już z neta...Jak mąż czegoś nie wymyśli i nie uda mi się go zdjąć to chyba zwariuję ;(Żałuję, że to tak odwlekałam a teraz cały palec siny a pierścionek dalej na dłoni ;(
No ja zauważyłam wczoraj ze coś się dzieje z moimi palcami u rak. Wieczorem jak się położyłam to sciagnelam pierścionki już ledwo co. Ślady zostały na palcach. Nie wiem czy dziś bym je ściągnęła tak mi spuchly palce.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:42   #742
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Gratuluję czyli od 37+0 jest ciąża donoszona?
Tak, dokładnie od 37+0.

Ja jestem wielkim zmarzluchem i śpię w piżamie z długim rękawem, poranniku (w nocy jak się przebudze to go zdejmuje), skarpetkach, przykryta kołdra i kocem
My mamy pięć dwufunkcyjny i sami grzejemy, ale mamy zaprogramowane że grzeje tylko w określonych godzinach, na noc mamy wyłączone ogrzewanie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:44   #743
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mi krew z nosa nie leci ale cały czas już chyba od 4-5 miesiąca mam skrzepy krwi w nosie, często w nocy po drodze na siku musze nos odetkać.
My kaloryferów w ogóle nie odkręcamy, w zeszłym roku raz czy dwa razy włączyliśmy jak już było grubo poniżej zera. Tz zawinięty w kołdrę jak mumia, ja tylko stopy czasem chowam.
Porodowa głodówka nas wszystkie czeka, przy dłuższym porodzie też kilkanaście godzin bez jedzenia najdłużej w szpitalu leżałam 6dni na samych kroplówkach więc ten jeden dzień też damy rade
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:49   #744
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętajcie o zdjęciu pierścionków...jeśli wydaje wam się, że nie puchniecie to zaczniecie ;( Nie mogę w żaden sposób zdjąć pierścionka zaręczynowego a próbowałam wszystkich sposobów już z neta...Jak mąż czegoś nie wymyśli i nie uda mi się go zdjąć to chyba zwariuję ;(Żałuję, że to tak odwlekałam a teraz cały palec siny a pierścionek dalej na dłoni ;(
Ja pierścionki zdjęłam już kilkanaście dni temu, palce jakoś specjalnie nie puchły, ale się wystraszyłam i zdjęłam. Obrączka była jeszcze spoko, ale kilka dni temu też już ją na wszelki wypadek zdjęłam. Nie chciałabym potem przecinać


Aaa i jeszcze. Koleżanka po porodzie miała taką sytuację, że strasznie jej stopy spuchły, aż jej skarpetki się wbiły w kostki (których nie było widać). A zimno jej było strasznie. ja się zaopatrzyłam w 3 pary bezuciskowych , tak w razie 'w", a przecież się nie zmarnują
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 09:49   #745
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Iclosemyeyes

jedziemy do żeromskiego o ile nas przyjmą zobaczę co powie położna odnośnie porodu na krzesełku albo w wodzie bo mój lekarz lubi tradycyjne porody i mi nic nie doradzi
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:05   #746
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja dziś od 4 nie spie chyba z nerwów ide dziś prywatnie do mojego lekarza obgadac CC i jeszcze w piątek na NFZ zobaczyć jak wyniki i pewnie decyzja będzie podjęta i po nocach myślę jak małego kłaść do spania bo mam wizje ze mu się uleje żeby się nie zadusil czy na plecach czy na boku może klin podłożyć bo tez kupilam bo cala noc nie dam rady stać nad luzeczkiem i się gapic.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:06   #747
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę snu, ja chyba z 10 razy dziś wstawalam, no ale przez noc wypijam dużo wody. Krew z nosa też mi się puszcza praktycznie codziennie, a jakiś czas miałam z tym spokój.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------



U mnie grzejniki w ogóle nie grzeją, a i tak jest mi gorącą, w ogóle się nie nakrywam niczym. Co by było nie do pomyślenia bo ja to zmarzluch jestem, zawsze musiałam być nakryta po same uszy dosłownie, nawet w lecie☺
Ja też ogólnie jestem zmarzluch, zawsze nawet w lato jak kładłam się spać to stopy zimne jak lód a u męża ciepłe, a teraz ja mam ciągle ciepłe a on za to chłodne I też zawsze nakrywałam się kołdrą aż na głowę, a teraz jak nawet lekko się przykryje to w parę minut cała mokra jestem

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętajcie o zdjęciu pierścionków...jeśli wydaje wam się, że nie puchniecie to zaczniecie ;( Nie mogę w żaden sposób zdjąć pierścionka zaręczynowego a próbowałam wszystkich sposobów już z neta...Jak mąż czegoś nie wymyśli i nie uda mi się go zdjąć to chyba zwariuję ;(Żałuję, że to tak odwlekałam a teraz cały palec siny a pierścionek dalej na dłoni ;(
O kurcze to może lepiej pościągam już pierścionki, spróbuję z mydłem bo na sucho za chiny nie ściągnę już

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja tez nie mam problemu ze spaniem, nawet nie budzę się do łazienki w nocy od kilku dni 😊

Ale za to od wczoraj beznadziejnie sie czuje, cholernie mi słabo, muszę leżeć, bo inaczej mam wrażenie, że zaraz fikne 😢 nie mam pojęcia dlaczego tak..

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Mi też od paru dni słabo, przedwczoraj byliśmy w sklepie panele wybierać a mi się tak słabo zrobiło, że trzymałam się przedramienia tż jak dziecko... bym stała sama to pewnie bym fiknęła... myślę, że to jakieś skoki ciśnienia
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:07   #748
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Napiszę bo właśnie rozmawiałam z koleżanką która ma 38tc. Masowała sutki po kilka minut i od razu dostała skurczy.
Więc jak któraś chce przyspieszać to polecam.
Ja na razie o przyspieszeniu nie mogę myśleć
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:14   #749
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja też ogólnie jestem zmarzluch, zawsze nawet w lato jak kładłam się spać to stopy zimne jak lód a u męża ciepłe, a teraz ja mam ciągle ciepłe a on za to chłodne I też zawsze nakrywałam się kołdrą aż na głowę, a teraz jak nawet lekko się przykryje to w parę minut cała mokra jestem


O kurcze to może lepiej pościągam już pierścionki, spróbuję z mydłem bo na sucho za chiny nie ściągnę już


Mi też od paru dni słabo, przedwczoraj byliśmy w sklepie panele wybierać a mi się tak słabo zrobiło, że trzymałam się przedramienia tż jak dziecko... bym stała sama to pewnie bym fiknęła... myślę, że to jakieś skoki ciśnienia
Agusiek chyba masz racje z tymi skokami ciśnienia, dzisiaj po południu mam wizytę u mojej lekarki rodzinnej, żeby mi wypisała skierowanie na badania to się dopytam jej i może złapię moją położną to się zapytam o wszystko.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 10:17   #750
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Napiszę bo właśnie rozmawiałam z koleżanką która ma 38tc. Masowała sutki po kilka minut i od razu dostała skurczy.
Więc jak któraś chce przyspieszać to polecam.
Ja na razie o przyspieszeniu nie mogę myśleć
Jak przyjdzie czas to wypróbuję ten sposób, ale muszę jeszcze poczekać ponad 3 tyg.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.