Wybory parlamentarne 2015 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 16:37   #571
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Używam sformułowań korwina i kukiza którzy takie działania nazywają tymczasową koalicją Noane, o wszystko się rzucasz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Kukiz tylko nawiązal do wypowiedzi córki kopacz nie obrażając jej w przeciwieństwie do karolaka i lisa Czocher
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:40   #572
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Używam sformułowań korwina i kukiza którzy takie działania nazywają tymczasową koalicją Noane, o wszystko się rzucasz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Kukiz tylko nawiązal do wypowiedzi córki kopacz nie obrażając jej w przeciwieństwie do karolaka i lisa Czocher
To daj jakieś źródło, bo jakoś umknęły mi wywody Korwina o jakichś "chwilowych koalicjach".
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:52   #573
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Talking Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Mam na myśli koalicję o jakiej myśli także kukiz czyli jak pojawi się sensowny projekt to go poprzemy nawet jeśli byłby pisu czy po bo działamy ponad podziałami, o tym mówił korwin. Myślałem że nie będziesz się czerpiac chociaż o taką drobnostke jak nick
PIS to chyba tylko z Kukizem się dogada.

1.Lewica nie, bo oni są przeciwni kościołom, przeciwni, aby dziecko załóżmy 8 letnie nie mogło już sobie decydować czy chcę mieć kiełbasę czy dziurę między pośladkami albo po prostu zostać jakimś zwierzakiem w końcu miłość jest najważniejsza i szczęście. Mój pies jest akurat bardzo szczęśliwy. :P Zastawiam się kiedy Anna Grodzka weźmie ślub i kto to będzie, w sensie kobieta czy może jednak mężczyzna czy jakiś może zwierzę albo coś podobnego. No i jak będzie chciała dzieci to czy Państwo pozwoli na IN VITRO w końcu Polska to Państwo świeckie i każdy ma prawo mieć dzieci.

2. Korwin - rozmiata większości wszystkie programy, więc z nim trudno będzie się dogadać z kimkolwiek jedynie chyba tylko z Kukizem.

3. Petru to bankier, więc nie dogada się jak PIS chcę trochę ograniczyć te banki, które nas zdzierają z pieniędzy i mało służą młodym osobom, które często mają tylko umowę zlecenie .

4. PSL już żegnamy, nie znajdą się nawet w sejmie wieśniacy nawet na wsi ich nie chcą :P

5. PO - już przegrali, niestety za dużo urzędników, sędziów, milicji jest w tym kraju ponadto straszą Kaczyńskim, więc dużo zwykłych kowalskich pójdzie głosować przeciw PIS, bo myśli, że Polska przestanie istnieć jak i tak istnieje już tylko teoretycznie. A na mniejsze partie nie ma sensu głosować, bo w sondażach ludzie pytani dostają najpierw sondaż przez telefon, a później jest odpowiedź czy na tego czy tamtego. Ja akurat jestem przeciw, aby istniały jakiekolwiek sondaże, bo niestety głupich jest zawsze więcej niż mądrych.

Co tam jeszcze, a ten z brodą niech się wali z tą solidarnością, bo sam nie jest solidarny i bałby się pokazać tym sportowcom swoją lodówkę. Oni potrzebują drogiego jedzenia na masę, aby dobrze płodzić swoje żony i budować kolejne meczety. W sumie najpierw muszą żony szukać w Niemczech, bo w Polsce nie znajdą tych zakonnic.

Kto tam jeszcze był hmmm chyba wszyscy.

Polecam dla tych, którzy myślą, że to są biedne chłopci uciekająci psied wojną.

Polski Muzułmanin ostrzega przed Islamem - Plociuch
https://www.youtube.com/watch?v=z6bEHS8GX_U

Edytowane przez singiel8828
Czas edycji: 2015-10-21 o 17:11
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:54   #574
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

No Noane daj spokój choćby we wczorajszej debacie mówił o koalicji z byle kim, czepiasz się terminologii Ty to możesz nazywać poparciem konkretnych ustaw a ja tymczasową koalicją
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:01   #575
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
No Noane daj spokój choćby we wczorajszej debacie mówił o koalicji z byle kim, czepiasz się terminologii Ty to możesz nazywać poparciem konkretnych ustaw a ja tymczasową koalicją
Oglądałam debatę i nie zauważyłam takiego sformułowania. Określenia mają znaczenie. Koalicja to koalicja, a nie głosowanie "za" przy ustawie innej partii.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:06   #576
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Jeśli ustawa jest zbiezna z interesami obu partii i ją przeglosują to można uznać taki scenariusz za tymczasową koalicję droga Noane
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:52   #577
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
...nnajbzdurniejsza teoria jaka slyszalam

Merkel to raczej niewiele wie o istnieniu partii Razem xd

Razem jjest raczej z lewej strony - wot i cala przyczyna
BŁĄD Merkel dobrze wie, co się dzieje w Polsce. Od wyników wyborów będzie zależeć ilu islamistów nam opchnie, więc teraz każdy cwaniak w PE interesuje się Polską. Razem jest nikomu nieznane?-no właśnie o tym mówię, hello? Ja nie wiedziałam o istnieniu tej żałosnej partyjki, a tu promują ją do porzygu prounijne media. Czemu? "Przypadkiem" ci lewacy są na rękę unii bo chcą uchodźców Co Ci się jeszcze nie zgadza? Masz lepszą teorię czemu nagle są promowani w mediach

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
2. Korwin - rozmiata większości wszystkie programy, więc z nim trudno będzie się dogadać z kimkolwiek jedynie chyba tylko z Kukizem.
błąd. JKM sam mówił, że w koalicję mógłby wejść z każdym. Oczywiście wie, że to pewne partie, np po czy lewica pewnie z nim nie będą chciały, bo on nie liże d*** unii i usa, ale to ich wola.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53183043]Córka Kopacz nie jest prezesem ani twarzą partii. Nie kandyduje nawet do sejmu. Wyciąganie jej było niestosowne i już. .[/QUOTE]
Ależ jest twarzą - ona sama udzielała wywiadów mediom i włączyła się w kampanię swojej mamy szantażując, że jak wygra pis to wyjedzie do kanady. nikt jej nie zmuszał, no chyba, że PO

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość

A Kopaczowa junior sama się skompromitowała tymi swoimi wywodami i rykoszetem swoją matkę też .Tyle o niej



W sumie to Kopaczowa sama daje radę.Kwintesencja żenuły
niedaleko pada jabłko od jabłoni

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2015-10-21 o 17:45
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 18:06   #578
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

No, nawet jakiś mało komu znany dziennikarz, Thomas Lauritzen pisze dla duńskiego Politiken o tym, że najważniejszym wydarzeniem w nadchodzącym tygodniu będzie nie to, co się wydarzy w Berlinie czy Brukseli, tylko to, co w Warszawie, to tym bardziej Merkel wie, co się u nas dzieje i jakie partie walczą o wejście do rządu. Autor artykułu straszy Kaczyńskim bo już przewiduje, że PiS wygra i być może będzie mieć większość. I to będzie wstrząs dla EU, wstrząs w kwestii uchodzców, pakietu klimatycznego i innych bardzo ważnych europejskich spraw. Pan dziennikarz zapomniał jedynie nadmienić, że Dania ostatnimi czasy coś nie bardzo chce współpracować w wyżej wymienionych kwestiach.

Tutaj wyżej wspomniany artykuł:

http://politiken.dk/udland/hjertetaf...-kan-ryste-eu/

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2015-10-21 o 18:20
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:19   #579
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Jeśli ustawa jest zbiezna z interesami obu partii i ją przeglosują to można uznać taki scenariusz za tymczasową koalicję droga Noane
Nie, nie można.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Koalicja_rz%C4%85dowa
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:25   #580
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

I co wielkie rzeczy się staną jak będzie używany taki termin jest przynajmniej zwięzły i przejrzysty, nie bądź już taka drobiazgowa Noane
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:38   #581
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
No, nawet jakiś mało komu znany dziennikarz, Thomas Lauritzen pisze dla duńskiego Politiken o tym, że najważniejszym wydarzeniem w nadchodzącym tygodniu będzie nie to, co się wydarzy w Berlinie czy Brukseli, tylko to, co w Warszawie, to tym bardziej Merkel wie, co się u nas dzieje i jakie partie walczą o wejście do rządu. Autor artykułu straszy Kaczyńskim bo już przewiduje, że PiS wygra i być może będzie mieć większość. I to będzie wstrząs dla EU, wstrząs w kwestii uchodzców, pakietu klimatycznego i innych bardzo ważnych europejskich spraw. Pan dziennikarz zapomniał jedynie nadmienić, że Dania ostatnimi czasy coś nie bardzo chce współpracować w wyżej wymienionych kwestiach.

Tutaj wyżej wspomniany artykuł:

http://politiken.dk/udland/hjertetaf...-kan-ryste-eu/
Też wszystkie kraje eu pisały o tym, co Kaczyński mówił o emigrantach i chorobach, ale ...zbierał tylko pochlebne komentarze więc przestali
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 19:24   #582
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Zauważyliście,że Niesiołowskiego z PO coś ostatnio nie chcą pokazywać.Dobrze wiedzą,że im zepsuje kampanie hehe.Jest jedynką z lubuskiego,a on jest z Łódzkiego całe życie. Łódź- Zielona Góra to jest 361 km.Dużo trochę,dwa województwa trzeba przejechać. Dlatego liczę po cichu,że ludzie z tamtego województwa go nie wybiorą.Nawet jak będą za PO to zagłosują za kimś innym.W sumie do sejmu to nie wchodzą tylko "jedynki" tylko też dwójki, ktoś z ostatniego miejsca.Różnie w sumie.

Bo wybór tego gościa byłby najbardziej chyba irytujący.Nerwowy dziadek lat 71 (1944r),który poza pojazdem na PiS i Kaczora nie ma nic sensownego do powiedzenia.Przydałoby się odmłodzić trochę ten parlament.


Sam będę głosować na dwóch gości: jeden 44 lata drugi 40 lat.Bo na starych dziadków to póki nim nie jestem to nie będę głosować.

Edytowane przez lomo
Czas edycji: 2015-10-25 o 21:16 Powód: błąd w pisownii ;)
lomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:40   #583
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Jak PIS wygra to pewnie i w mediach będzie robić porządki haha :P

Jestem ciekaw kto wybiera szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji czy kogo tam, aby mieć jakiś wpływ na to co dzieje się w mediach publicznych.

Edytowane przez singiel8828
Czas edycji: 2015-10-21 o 19:54
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:35   #584
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 364
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Jak PIS wygra to pewnie i w mediach będzie robić porządki haha :P

Jestem ciekaw kto wybiera szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji czy kogo tam, aby mieć jakiś wpływ na to co dzieje się w mediach publicznych.
Rada składa się z pięciu członków: dwóch wybranych przez Sejm, jednego przez Senat i dwóch przez prezydenta. Po powołaniu rady jej członkowie mają ustalić, kto z nich będzie Przewodniczącym ;-)
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:46   #585
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

A ta mądrala skąd się wzięła?! Takiej tu jeszcze nie było
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:34   #586
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
BŁĄD Merkel dobrze wie, co się dzieje w Polsce. Od wyników wyborów będzie zależeć ilu islamistów nam opchnie, więc teraz każdy cwaniak w PE interesuje się Polską. Razem jest nikomu nieznane?-no właśnie o tym mówię, hello? Ja nie wiedziałam o istnieniu tej żałosnej partyjki, a tu promują ją do porzygu prounijne media. Czemu? "Przypadkiem" ci lewacy są na rękę unii bo chcą uchodźców Co Ci się jeszcze nie zgadza? Masz lepszą teorię czemu nagle są promowani w mediach

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


błąd. JKM sam mówił, że w koalicję mógłby wejść z każdym. Oczywiście wie, że to pewne partie, np po czy lewica pewnie z nim nie będą chciały, bo on nie liże d*** unii i usa, ale to ich wola.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Ależ jest twarzą - ona sama udzielała wywiadów mediom i włączyła się w kampanię swojej mamy szantażując, że jak wygra pis to wyjedzie do kanady. nikt jej nie zmuszał, no chyba, że PO

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

niedaleko pada jabłko od jabłoni
Nie wydaje Ci się, że trochę się powtarzasz z tym sianiem strachu przed uchodźcami? Teorie spiskowe odnośnie Merkel pomijam milczeniem.

Tak z ciekawości: jak często widujesz emigrantów z Czeczenii u nas w Polsce? Ja w ogóle. A przyjęliśmy ich już prawie 90 tys.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:55   #587
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Byli w kato, nasi wrzucili biednych imigrantów z czeczenii do najbiedniejszej dzielni w katowicach i zrobił się taki kocioł że ta dzielnica to było istne getto gdzie do dziś strach wlazić. Ci co mieli możliwości to wyjechali a ci co zostali dalej klepią biedę. Jak nasz rząd tak zamierza rozwiązać ta sytuacje to ja dziękuję. A merkel oszalala bo jest głucha na skargi własnego narodu, wrzuca do miasteczka liczącego 1,5tys mieszkańców 3 tys. Imigrantów. Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy by garściami przyjmowali imigrantów skoro to kompletnie nie jest w naszym interesie
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:12   #588
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie wydaje Ci się, że trochę się powtarzasz z tym sianiem strachu przed uchodźcami? Teorie spiskowe odnośnie Merkel pomijam milczeniem.

Tak z ciekawości: jak często widujesz emigrantów z Czeczenii u nas w Polsce? Ja w ogóle. A przyjęliśmy ich już prawie 90 tys.
Większość Czeczenów wyjechało dalej na zachód, niewielu zostało w Polsce, a też bywały z nimi różne problemy. Natomiast teraz mamy pilnować uchodźców, żeby nie uciekli do Niemiec. Jak? Co dokładnie zdecydowano w Brukseli? Tego dowiemy się po wyborach.

Cytat:
Czy rzeczywiście przyjęliśmy aż 86 tys. Czeczenów? Czy tamtą sytuację można porównywać z obecną? Zapytaliśmy o to Adama Borowskiego, współzałożyciela i przewodniczącego Komitetu Polska-Czeczenia, Honorowego Konsula Czeczeńskiej Republiki Iczkerii w Polsce, w PRL działacza opozycji antykomunistycznej, wydawcę książek.
wPolityce.pl: Od chwili wybuchu wojny czeczeńskiej zajmuje się pan pomocą Czeczenom. Czy rzeczywiście, jak stwierdziła Ewa Kopacz, przyjęliśmy niemal 90 tys. mieszkańców tej republiki?
Adam Borowski: Na pewno w Polsce pojawiło się w sumie, na przestrzeni lat, kilkadziesiąt tysięcy Czeczenów. Czy 90 tysięcy to wątpię. Przede wszystkim nie można mówić, że my tych ludzi „przyjęliśmy”. Owszem, wpuściliśmy ich w nasze granice, to prawda, ale z dzisiejszej perspektywy oni po prostu przejechali przez nasz kraj na zachód.
Kim byli ci ludzie? Bojownikami?
Głównie były to wielodzietne rodziny, bardzo często samotne kobiety z dziećmi, także starcy, czyli w sumie ludzie uciekający przed wojną. Młodych mężczyzn niemal nie było. Młodzi mężczyźni byli na wojnie. Jeśli pojawiali się młodzi mężczyźni, to kalecy, ranni bojownicy. Wiele osób z tej fali chciało u nas zostać, ale było to niemożliwe, ponieważ nie zapewnialiśmy im takiej opieki jaką dostawali na zachodzie. Po okresie rocznym, gdy dostawali jakieś pieniądze i uczono języka, musieli radzić sobie sami.
Wszyscy wyjechali na zachód?
Część, kilka tysięcy według mojej oceny, zostało w Polsce. Uczą się, pracują, to bardzo zdolna nacja, kończą studia. Później napływały kolejne fale, już motywowane przede wszystkim ekonomicznie. Tu warto podkreślić, że w przypadku Czeczenów nie było mowy o jakimś przerzucaniu tych ludzi pomiędzy państwami. Prawo europejskie nakazuje zapewnienie uchodźcom wojennym schronienia w pierwszym bezpiecznym państwie do którego dotrą. To tzw. Konwencja Dublińska II. I wielu Czeczenów, którzy uciekali dalej na zachód, zwłaszcza po wejściu Polski do strefy Schengen, było deportowanych z powrotem z Niemiec, Francji czy Belgii, do naszego kraju. Do tej pory to się zdarza.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:18   #589
singiel8828
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 73
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Rada składa się z pięciu członków: dwóch wybranych przez Sejm, jednego przez Senat i dwóch przez prezydenta. Po powołaniu rady jej członkowie mają ustalić, kto z nich będzie Przewodniczącym ;-)
Dzięki za informację wolałbym, żeby PIS przejęło telewizję publiczną z jakiej większości korzystają obywatele. Nie sądzę, że telewizja stanie się zależna, bo nawet telewizję PIS nie są telewizjami nie zależnymi w tym tv trwam czy tv republika, ale według mnie podają większą rzeczywistość jak działa polski system władzy czyli patologicznie w różnych kwestiach. Może PIS obiecuję dużo, ale jeden + mówi jak jest czyli Polska istnieje tylko teoretycznie. A Media reżimowe razem z obecną władzą rządząca chcą nam wmówić bajki, że będziemy zarabiać jak na zachodzie, że każdy jest zadowolony i powinien się cieszyć tylko nie wiem z czego. Głupi potrafi się cieszyć ze wszystkiego nawet z tego, że jest debilem. W Polsce trzeba najpierw zacząć informować polskie pokolenie, że Polska zmierza do wymarcia, bo mało kto chcę mieć dzieci w tym kraju. Teraz jest moda na bycie singlem i udawanie, że wszystko jest w porządku.
singiel8828 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 14:12   #590
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 221
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Dzisiaj moja babcia chciała mnie nastraszyć PiSem. Powiedziała, że jak wygrają, to będzie wojna. Też macie w swoim otoczeniu osoby, które tak myślą?
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 14:31   #591
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację wolałbym, żeby PIS przejęło telewizję publiczną z jakiej większości korzystają obywatele. Nie sądzę, że telewizja stanie się zależna, bo nawet telewizję PIS nie są telewizjami nie zależnymi w tym tv trwam czy tv republika, ale według mnie podają większą rzeczywistość jak działa polski system władzy czyli patologicznie w różnych kwestiach. Może PIS obiecuję dużo, ale jeden + mówi jak jest czyli Polska istnieje tylko teoretycznie. A Media reżimowe razem z obecną władzą rządząca chcą nam wmówić bajki, że będziemy zarabiać jak na zachodzie, że każdy jest zadowolony i powinien się cieszyć tylko nie wiem z czego. Głupi potrafi się cieszyć ze wszystkiego nawet z tego, że jest debilem. W Polsce trzeba najpierw zacząć informować polskie pokolenie, że Polska zmierza do wymarcia, bo mało kto chcę mieć dzieci w tym kraju. Teraz jest moda na bycie singlem i udawanie, że wszystko jest w porządku.
Zawsze, zawsze należy najpierw zaczynać od siebie.

Ktoś gdzieś ostatnio dobrze powiedział, że ludzie skarżą się na wiele rzeczy, na to, że nie mają do czegoś talentu, nie zostali obdarzeni urodą, sprawnością fizyczną itp. Ale jest coś, na brak lub niedostatek czego nikt nie narzeka i tą rzeczą jest rozum. Każdy uważa, że ma go wystarczająco dużo.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:47   #592
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez singiel8828 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację wolałbym, żeby PIS przejęło telewizję publiczną z jakiej większości korzystają obywatele. Nie sądzę, że telewizja stanie się zależna, bo nawet telewizję PIS nie są telewizjami nie zależnymi w tym tv trwam czy tv republika, ale według mnie podają większą rzeczywistość jak działa polski system władzy czyli patologicznie w różnych kwestiach.
Tyle że musisz brać pod uwagę że dzisiaj te media jadą po rządzie bo to ich wróg, za chwilę ten rząd będzie ich i wtedy już nie oczekuj ujawniania prawdy z ich strony, wtedy o aferach dowiesz się z takiego TVNu bo Republika przemilczy temat, albo wmówi że to spisek.
I za chwilę te tzw niezależne staną się reżimowymi, no ale jeleń który będzie im wierzył i tak się znajdzie i będzie twierdził że jest bardziej ogarnięty od widza TVNu, choć jadą na tym samym wózku manipulacji.

A co do bycia singlem, to co Tobie przeszkadza że ludzie wolą być singlami? Aż tak martwi Ciebie ich sfera seksualna? Serio można być singlem i uprawiać seks, można być singlem i być zadowolonym ze swojego życia. Zresztą lepszy singiel który dobrze się czuje samotnie, niż związek stworzony bo rodzice kazali lub bo co ludzie powiedzą. Do związku trzeba dojrzeć, a nie pakować się w niego aby nie być samemu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:18   #593
karolina9222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Czy ktoś będzie tak dobry i streści mi najważniejsze postulaty/poglądy partii Kukiz'15, KORWiN i PiS? Nie mam czasu czytać całych programów partii, a zamierzam jednak pójść na wybory. Będę wdzięczna jeśli ktoś znajdzie chwilę na krótkie streszczenie poglądów tych trzech partii
karolina9222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:27   #594
Kruszek77
Raczkowanie
 
Avatar Kruszek77
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 130
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

nie wiem, jestem niezdecydowany czy nie głosować, albo głosować na Razem.
Kruszek77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:29   #595
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Kruszek77 Pokaż wiadomość
nie wiem, jestem niezdecydowany czy nie głosować, albo głosować na Razem.
Głosować, ale nie na razem XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:44   #596
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

jak masz głosoac na razem to lepiej nie głosuj XD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:59   #597
idziezima
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Kruszek77 Pokaż wiadomość
nie wiem, jestem niezdecydowany czy nie głosować, albo głosować na Razem.
Nie wiem co ludzie mają w głowach, którzy chcą głosować na partię razem lewicę czy PO, które to partię są za przyjęciem imigrantów, chcecie utrzymywać nierobów, i bac się wyjść na ulicę? Nie mówiąc już o zagrożeniu epidemiologicznym które mitem nie jest.

Jeśli już głosować to na PIS, Kukiz, albo Korwin, albo zostać w domu.
idziezima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:00   #598
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nie wydaje Ci się, że trochę się powtarzasz z tym sianiem strachu przed uchodźcami? Teorie spiskowe odnośnie Merkel pomijam milczeniem.

Tak z ciekawości: jak często widujesz emigrantów z Czeczenii u nas w Polsce? Ja w ogóle. A przyjęliśmy ich już prawie 90 tys.
z czego większość wyjechała do Austrii, Norwegii, Danii i Czech, wielu też wróciło do Czeczenii lub wstąpiło do isis, ale może szczególnie ci ostatni wrócą i wtedy ich zobaczysz. Widujemy ich w tv , media lubią na nich mówić "Rosjanie", bo byli obywatelami Fedreacji Rosyjskiej , albo "polacy " słyszymy o nich przy jakiś porachunkach mafijnych, bo są tymi od brudnej roboty, handlu ludźmi itd. Czasem też media mówią "w szeregi isis wstąpiło już 100000 Rosjan " a to właśnie mowa o czeczenach-muzułmanach.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:02   #599
idziezima
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że Kukiz w debacie wypadł słabo, uważam, że obok Korwina, wypadł najlepiej. Powiedział, może i zbyt podniesionym głosem, jest nerwowy to fakt, ale powiedział, prawdę, za jego nerwowość nie można nazwać go oszołomem, co niektórzy tak go nazywają.

Proszę wymiencie który postulat, czy ktore jego zdanie jest oszołomstwem?
Chce ustroju takiej jak w UK czy USA, to ustrój brytyjski czy amerykański jest oszołomstwem?
idziezima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:24   #600
Za_rt
Przyczajenie
 
Avatar Za_rt
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez karolina9222 Pokaż wiadomość
Czy ktoś będzie tak dobry i streści mi najważniejsze postulaty/poglądy partii Kukiz'15, KORWiN i PiS? Nie mam czasu czytać całych programów partii, a zamierzam jednak pójść na wybory. Będę wdzięczna jeśli ktoś znajdzie chwilę na krótkie streszczenie poglądów tych trzech partii
Powstały strony/aplikacje, które porównują programy wyborcze. Ja korzystałam z 'latarnika wyborczego' i barometru' ale może jest ich więcej. Czy są dobre, czy nie to nie wiem, dużo bardziej mi się 'latarnik' spodobał.
Za_rt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 16:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.