Wybory parlamentarne 2015 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 01:28   #661
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jak masz głosoac na razem to lepiej nie głosuj XD
Chwilowo chciałem głosować na Razem (ahhh ten kolor Wizażu xD), ale ostatecznie tego nie zrobię. Jednak chciałbym aby zamiast PSLu weszło RAZEM, co po ostatnich dniach stało się realne. Jak już plankton polityczny ma być, to antyPiSowy.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
Nieprawda, że uciekną do Niemiec, będą zabezpieczenia.
Z czasem dostaną możliwość poruszania się w strefie Shengen i i tak wielu ucieknie, zostaną pewnie Ci lepiej wykształceni, zasymilowani itp.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie każda partia. A ja wolę na 4 lata fanatyków niż islamistów na zawsze.
Jeszcze nie ogarnęłaś, że muzułmanin, a islamista to co innego?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Korwin to sobie może mówić, gdzie jest miejsce kobiety. Pogada sobie, tyle jego, pogadanki starszego pana.
Korwin na 99% nie wejdzie nawet do sejmu.

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
Bo z nich to są tacy wolnościowcy,że w pracy to pełna swoboda zawierania umów,żadnych pitów,citów,zusów,nic.
Pseudowolnościowcy. Korwin chce wolności ale tylko dla cwaniaczków, bogaczy, hetero-białych-mężczyzn itd. Taka to wolność, że jak jesteś kobietą albo gejem to już jesteś podludziem. Ale głupi lud, zwłaszcza tzw. ''gimbopatrioci'' się na to łapią. M.in. dlatego Korwin w necie ma takie duże poparcie (druga sprawa to wspomniane multikonta) - bo popierają go głównie osoby przed 18stką, które i tak nie mogą głosować. Jak miałem 17 lat to też go popierałem .

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Gdzie partia KORWiN ma takie rzeczy w programie? Trzeba rozdzielić osobiste poglądy pana Korwina, za którym swoją droga nie przepadam, od tego, co on chce wprowadzić w kraju.
Ostatnio na debacie straszył tzw. ideologią gender, czyli równouprawnieniem niezależnie od płci. Z tego co pamiętam to nawet Szydło się do takiego poziomu podczas debaty nie zniżyła, chociaż poglądy ma podobne.

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
Pis może być, ale też do końca im nie wierzę, ale mam zaufanie do Kukiza.
A skąd to zaufanie? Z braku jakichkolwiek konkretów? Motania się? Raz 'pisowskie dzi*ki', a potem że koalicja z PiSem? :-P

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
Pewnie masz pracę na garnuszku państwa, i dlatego tak bronisz PO.
Uwielbiam takie żałosne wycieczki osobiste. Dno.

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Jak tu nie obwiniac rządu który ukradł 200mld z ofe a to tylko jeden skok na kasę tej bandy. Korwin, kaczyński i kukiz jako jedyni sa jakimiś tam patriotami i mają pewną ideologię wykluczajacą wasalne stosunki z niemcami jakie prezentuje Po
Kukiz nie ma żadnej ideologii, a PiS miał jeszcze gorsze afery od PO (co oczywiście nie usprawiedliwia PO, tylko nie wywyższaj przez to PiSu).

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
A tak nawiasem pisząc jesteś materialistka, stwierdzam choćby po tym co masz w avatarze napisane.
Ciekawe co stwierdzasz po moim avatarze xD.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Noz mi sie otwiera jak czytam twoja wypowiedz.
A mi się coś otwiera, jak ktoś na podstawie tego, co usłyszał od znajomego, wyciąga daleko idące wnioski. To jest właśnie to, o czym napisała GoyaLi.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
Napisała, cytuję: "Dla mnie to kraj głupich ludzi, niestety."

To nie wrażenie, tylko stwierdzenie.
''DLA MNIE'' - to chyba dodatkowo podkreśla subiektywność, ale co ja tam wiem, w końcu mam w avatarze dzikusa .

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
Przecież Polacy to głupki, i od głupków coś chcesz? Poradz sobie sama.
Moderacja na tym forum, mimo że bywa irytująca, to jest chyba najlepszą ze wszystkich for, jakie znam.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
Kto od Kukiza mówi,że w Smoleńsku to był zamach Co ty znowu żeś wymyślił Czisburger ?
To taka humorystyczna grafika, sam tego nie robiłem ;-p.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 08:56   #662
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jane te inne kraje nie oparly swojej gospodarki na zachecaniu inwestorów niskimi pensjami pracowników. U nas już to sie stalo i mysle, ze trzeba to najpierw odczynic, zanim sie podejmię taki krok. Nadal tu sie buduje firmy na stazystach, samozatrudnieniu i nieplatnych nadgodzinach. Ludzie gina przy pracy, bo maja takie tempo narzucone i jeszcze ich kantuja nie wpisujac godzin do dziennika. To jeszcze nie czas na zniesienie minimalniej.
Zgadza się. Nie ten moment, wszystko w tej chwili jest postawione na głowie w Polsce.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Nie dają się po prostu straszyć i starają się zachować racjonalne myślenie. Bo raz, że problem imigrantów jest mocno wyolbrzymiany przez prawicę, dwa, że paskudne jest granie przed wyborcami na temacie uchodźców, trzy, jak już padło, obojętnie jaka partia nie wygra, uchodźcy i tak zostaną przyjęci.
Problem "uchodźców" jest zbyt dużym, zbyt ważnym tematem, żeby go bagatelizować. Ten rząd miał prawo głosu odnośnie podziału 160 tysięcy, to przecież nie wszyscy. Jest do podziału jeszcze kilkaset tysięcy, a nawet milionów, bo przecież dzielimy się też częścią w obozach przy Syrii. Kto będzie miał na to wpływ, jeśli nie przyszły rząd? Tylko teraz mamy wpływ na przyszłe decyzje w sprawie dziesiątek, czy setek tysięcy, których Merkel będzie chciała nam przysłać.

Poza "uchodźcami" z Bliskiego Wschodu. Wiesz może ilu przybędzie za rok do Europy z Afryki? Przecież nikt nie ukrywa, że na tych, co już są się nie skończy.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2015-10-23 o 09:47
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:10   #663
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Zaleszczotek a Ty dalej planujesz głosować na partie razem? oni mają chyba postulaty odpowiadające Twoim wymaganiom, w koncu masz swoją partie
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:12   #664
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ostatnio na debacie straszył tzw. ideologią gender, czyli równouprawnieniem niezależnie od płci. Z tego co pamiętam to nawet Szydło się do takiego poziomu podczas debaty nie zniżyła, chociaż poglądy ma podobne.
Równouprawnienie pojawiło się na długo przed pomysłem "ruchu gender". Nagle ono jest niezbędne w tym temacie? Nie pisz bzdur proszę, po za tym według działaczy gender, chodzi o ignorowanie przynależności do płci, uważanie, żeby nie określać czyjejś płci w rozmowie itd, to już nie tyle równouprawnienie, co pójście o krok dalej często w stronę absurdu. W dalszym etapie trzeba by np. zmienić język polski, bo nie jest przystosowany do gender. Wybacz, ale nie każdemu musi się to podobać.

Ja jestem całym sercem za równością płci, a gender w etapie już zaawansowanym, w niektórych krajach zachodnich mi się nie podoba i jestem co najmniej sceptyczna. Paniki nie ma co siać, bycie ostrożnym nie zaszkodzi.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2015-10-23 o 09:54
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:15   #665
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Zgadzam się, chociaż za ten stan rzeczy nie obwiniałabym tylko zagranicznych korporacji, przeczytaj wywiad z prezesem Comarchu. Polak niestety też potrafi.
Oczywiscie, z resztą managerowie z bacikami przy linii produkcyjnej to Polacy. Pup i staże tez polski.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 09:45   #666
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

przecież macie równouprawnienie, kompletnie nie rozumiem o co Wam ciągle chodzi właściwie
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:02   #667
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 221
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Ostatnio ciągle tylko słyszę o wyborach i aż dzisiaj mi się śniło ogłoszenie wyników wyborów. Platforma wygrała z dużą przewagą. Na szczęście to tylko sen
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 10:05   #668
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Oczywiscie, z resztą managerowie z bacikami przy linii produkcyjnej to Polacy. Pup i staże tez polski.
Skorzystałam z kalkulatora podatkowego partii razem. Gdyby stosować ich skalę podatkową, zarabiałabym miesięcznie prawie 1.500.- zł mniej. Tzn. o tyle wyższy płaciłabym dochodowy. Według ich wyliczeń jestem w 1% Polaków jeśli chodzi o zarobki. To jest po prostu jakieś bzdurne wyliczenie, nie wiem skąd oni biorą te dane, chyba, że z GUS, wtedy wszystko jasne. I gdyby Polska była Szwecją, w której obywatele mają zaufanie do państwa i odpowiedzialnego wydawania przez nie pieniędzy, to bym to spokojnie przebolała. W naszym systemie i przy mentalności kolejnych rządów, które wspólną kasę wydają bardzo lekkomyślnie, nie ma takiej opcji. Tu się nawet zgadzam z Korwinem - im mniej do nich trafia, tym lepiej.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:17   #669
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Korwinowcy są niesamowicie głupi. To, że robią multikonta na różnych portalach by stworzyć pozory dużego poparcia dla Korwina jest jasne. Ale w ostatnim sondażu dla Onetu wysilili się tak bardzo, że Korwin ma około 70% wg tego. Mogliby pomyśleć, że jak wybiją mu zbyt duży wynik, to nawet najgłupszy się połapie, ale cóż, oni najwyraźniej są jeszcze głupsi xD.
Onet nigdy nie trzymał specjalnie wysokiego poziomu. A sondaże internetowe są kompletnie niewiarygodne, bo klikają w niej tylko młodzi. I to na dodatek tacy młodzi, którym zazwyczaj odpowiadają poglądy prezentowane na jakimś portalu. To jest tak bardzo stronnicze, że już bardziej chyba być nie może.

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Równouprawnienie pojawiło się na długo przed pomysłem "ruchu gender". Nagle ono jest niezbędne w tym temacie? Nie pisz bzdur proszę, po za tym według działaczy gender, chodzi o ignorowanie przynależności do płci, uważanie, żeby nie określać czyjejś płci w rozmowie itd, to już nie tyle równouprawnienie, co pójście o krok dalej często w stronę absurdu. W dalszym etapie trzeba by np. zmienić język polski, bo nie jest przystosowany do gender. Wybacz, ale nie każdemu musi się to podobać.

Ja jestem całym sercem za równością płci, a gender w etapie już zaawansowanym, w niektórych krajach zachodnich mi się nie podoba i jestem co najmniej sceptyczna. Paniki nie ma co siać, bycie ostrożnym nie zaszkodzi.

Moim zdaniem gender to wymysł jakiejś przewrażliwionej grupy lub osób, które na tym w jakiś sposób zarabiają. Przecież to jest momentami aż śmieszne.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:19   #670
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ogarnęłaś, że muzułmanin, a islamista to co innego?
.
A ty jeszcze nie ogarnąłeś, że koran każe szerzyć islam, więc każdy muzułmanin to teoretycznie islamista?

Jesteś już nudny z twoją pseudotolerancją- twoje wypowiedzi są pełne nienawiści do wszystkich i bardziej mizoginistyczne niż "białych hetero" (a ty niby biały nie jesteś? Jesteś białym rozpieszczonym męskim egoistą jak inni). Do dziś nie załapałeś, że demokracja to rządy większości, ty jesteś w mniejszości. Do dziś nie załapałeś, ze PO przez 8 lat związków nie wprowadziła i nie wprowadzi. Do dziś nie załapałeś, że islam homoseksualizm każe śmiercią. Do dziś nie załapałeś, że twoja partia liże tyłek USA, gdzie w 4 stanach homoseksualizm to przestępstwo. Ech...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:22   #671
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Zaleszczotek wrócił że zdwojoną siłą i niespotykaną agresją ... Tak się nie godzi nazywać osób o odmiennych poglądach glupimi, tłumaczyłem Ci to podczas wyborów prezydenckich
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 10:24   #672
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Kogo w ogóle interesuje "ideologia gender"/"ruch gender"? Osobiście uważam, że w takiej formie, co jest w Szwecji nigdy nie zostanie zaakceptowany w reszcie Europy, więc nie ma się czego bać, wystarczy zachować rozsądek. Przyjdzie moment, że ludzie to odrzucą. Korwin w ogóle nie powinien na ten temat mówić, to akurat najmniej istotna sprawa.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2015-10-23 o 10:34
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:45   #673
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53206807]Onet nigdy nie trzymał specjalnie wysokiego poziomu. A sondaże internetowe są kompletnie niewiarygodne, bo klikają w niej tylko młodzi. I to na dodatek tacy młodzi, którym zazwyczaj odpowiadają poglądy prezentowane na jakimś portalu. To jest tak bardzo stronnicze, że już bardziej chyba być nie może.[/QUOTE]

No i mając zmienne IP można głosować wiele razy.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:45   #674
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Zaleszczotek wrócił że zdwojoną siłą i niespotykaną agresją ... Tak się nie godzi nazywać osób o odmiennych poglądach glupimi, tłumaczyłem Ci to podczas wyborów prezydenckich

Mnie się wydaje, że rousse jest zdecydowanie bardziej agresywna i napastliwa.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:47   #675
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Jak będzie tylko oferta 500zl to pójdą za 500, raczej tak to pojdzie. Zaraz zwala sie tu kolejne korpo liczące na tanich pracownikow.
A Ty uwazasz, że jest sprawiedliwie jak "minimalną" zarabia zamiatający liście, ekspedient, magazynier - i ....nauczyciel, wykładowca na uniwersytecie, inżynier, lekarz, policjant? Bo ja nie wiem, czy koniecznie osoby bez zawodu, czasem po prostu nieuki (takich każdy zna ze szkoły) zasługują na minimalną?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:49   #676
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że rousse jest zdecydowanie bardziej agresywna i napastliwa.

+wole lekkie oderwanie od rzeczywistosci zaleszczotka niz teorie spiskowe koleżanki rousse

dzis co chwile kolo mojego bloku przejeżdża jakiś senyszynbus mówiący cos głosno i niezrozumiale głosem senyszyn przez głosniki, zaraz zwariuje, niech juz bedzie po wyborach ;-;

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-10-23 o 10:50
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:54   #677
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Roussemu tylko cierpliwie tłumaczy a on dalej nie kuma ze sa osoby o odmiennych poglądach
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:02   #678
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

+wole lekkie oderwanie od rzeczywistosci zaleszczotka niz teorie spiskowe koleżanki rousse
;
rousse umie dodawać fakty. i grać w szachy. kiedy inni chyba wröżą z kuli
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:04   #679
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A Ty uwazasz, że jest sprawiedliwie jak "minimalną" zarabia zamiatający liście, ekspedient, magazynier - i ....nauczyciel, wykładowca na uniwersytecie, inżynier, lekarz, policjant? Bo ja nie wiem, czy koniecznie osoby bez zawodu, czasem po prostu nieuki (takich każdy zna ze szkoły) zasługują na minimalną?
Pokaż mi policjanta, wykładowcę na wyższej uczelni, inżyniera i lekarza, którzy zarabiają minimalną.

Nie ma co się czarować, zawsze będą zawody, które finansowo nie były i nie będą dobrze wynagradzane, przede wszystkim ze względu na łatwą zastępowalność. Ochroniarze, ekspedientki, magazynierzy, ekipy sprzątające - to zawsze będą zawody, których wykonywanie nie pozwoli dobrze żyć. I jeśli ktoś łyka te brednie sprzedawane m.in. przez PiS, że Polacy muszą więcej zarabiać, to oznacza tylko tyle, że jest naiwny.
Rozumiem oburzenie pielęgniarek, nauczycieli, niektórych urzędników, że zarabiają za mało. Ale to są wykwalifikowani ludzie, a wykonywane przez nich zawody na tyle odpowiedzialne i potrzebne, że powinni być wynagradzani na odpowiednim poziomie. Ale liczenie na to, że sprzątaczka na etacie będzie zarabiała netto 2 tys. zł jest śmieszne. Nie będzie, bo taka jest specyfika tej pracy, jest po prostu nisko opłacana, a jak nie ta pani do sprzątania, to inna.
Ludzie chcą słyszeć, że należy im się więcej, tylko że niestety nie każdemu się należy.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 11:11   #680
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Niech ci ktorym nie przeszkadzaja muzulmanie i ich chora religia to niech ich do domu zaprosi i utrzymuje
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:12   #681
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Pokaż mi policjanta, wykładowcę na wyższej uczelni, inżyniera i lekarza, którzy zarabiają minimalną.
...
Ludzie chcą słyszeć, że należy im się więcej, tylko że niestety nie każdemu się należy.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:18   #682
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Niech ci ktorym nie przeszkadzaja muzulmanie i ich chora religia to niech ich do domu zaprosi i utrzymuje
Najśmieszniejsze jest to, że to wszystko rozgrywa się niezależnie od nas, gdzieś tam na górze, a nastroje społeczne są kreowane przez wielkie, amerykańskie agencje PR. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy mają wynajętych ludzi, którzy odpowiednio do zapotrzebowania albo sieją strach, albo wmawiają, że uchodźcy są super. Nie dziwi mnie, że ciężko w tym wszystkim się połapać i zawalczyć o własne zdanie, które nie będzie tylko klepaniem formułek jednej ze stron. Ale warto. Chociażby po to, żeby bezrefleksyjnie nie powtarzać takich jak zacytowany frazesów, kompromitując się przy tym po całości.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:27   #683
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Przeciwnicy mają masę sensownych argumentów, a zwolennicy ani jednego
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:43   #684
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Przeciwnicy mają masę sensownych argumentów, a zwolennicy ani jednego
Przeciwnicy i zwolennicy czego?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:54   #685
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Przyjmowania imigrantów Noane
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:09   #686
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

+wole lekkie oderwanie od rzeczywistosci zaleszczotka niz teorie spiskowe koleżanki rousse

dzis co chwile kolo mojego bloku przejeżdża jakiś senyszynbus mówiący cos głosno i niezrozumiale głosem senyszyn przez głosniki, zaraz zwariuje, niech juz bedzie po wyborach ;-;
Współczuję, że ona startuje z twojego okręgu. U mnie startuje Miller, jeśli mowa o ZLEWie.

Zauważyliście, że w oficjalnych mediach przebijają się sondaże zakładające przejście 7 partii do Sejmu? Czyli raczej Sejm długo się nie utrzyma.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:14   #687
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Współczuję, że ona startuje z twojego okręgu. U mnie startuje Miller, jeśli mowa o ZLEWie.

Zauważyliście, że w oficjalnych mediach przebijają się sondaże zakładające przejście 7 partii do Sejmu? Czyli raczej Sejm długo się nie utrzyma.
Sądzę, że teraz są większe szanse na utrzymanie sejmu, niż gdyby miały wejść tylko 3. Przynajmniej da radę wybrać kogoś do koalicji.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:16   #688
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53208444]Sądzę, że teraz są większe szanse na utrzymanie sejmu, niż gdyby miały wejść tylko 3. Przynajmniej da radę wybrać kogoś do koalicji.[/QUOTE]

Jakby wszedł PiS, PO i SLD to myślę, że byłaby już sytuacja klarowna, czyli PiS albo antyPiS.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:18   #689
idziezima
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Osobiście uważam, że trzeba iść zagłosować, i z wszystkich partii najlepsze do wyboru są, PIS, KORWIN lub KUKIZ. Pozostałe partię już rządziły i to długo PO z PSL 8 lat, co mieli zrobić dobrego to zrobili, już nic więcej nie zrobią pozytywnego, SLD dziś (zlew) także rządziła, i źle ich rządy się skończyły, zaczynały z 40% poparciem a po swoich rządach ledwie załapali się do parlamentu z kilku procentowym poparciem.
PIS, rządził tylko 2 lata, i de facto to oni obniżyli podatki, dzięki którym w Polsce nie było kryzysu ( to słowa ludzi z PO), i 2 lata to za mało aby wyrobić o nich sobie zdanie. nie mieli większości, i była trudna koalicja a LPR i SAMOOBRONA, jacy trudni byli to każdy wie, wystarczy dziś posłuchać Giertycha.

Można im dać jeszcze szansę, ale osobiście oddam swój głos na Korwina albo Kukiza, jeszcze się zastanowię.
Jeśli komuś odpowiada tak jak jest w kraju, mieszka tu i jest zadowolony ze swoje sytuacji, niech głosuję na PO czy ich POnton-nowoczesną.pl, gdzie jednym z założycieli nowoczesnej to Olechowski, który był założycielem PO obok Tuska i Płażyńskiego.

I nie ma co słuchać wypowiedzi takich jak GoyaLI, ona zarabia dobrze, a nawet bardzo dobrze jak na polskie warunki, nie wnikam, może faktycznie wyedukowała się, i osiągnęła to sama ( bez znajomości o koneksji rodziny) ok, super, ale niech taka Goya zrozumie innych ludzi, którzy pracują na śmieciówkach, czy mało zarabiają, nie każdy będzie lekarze, czy inżynierem.

Ja nie posiadam dzieci, ale jakbym miała to sto razy wolałabym zagłosowac choćby na PIS i otrzymać 500 zł na dziecko, niż na inne partie i nie miec nic. Nie uważam że ta obietnica 500 zł będzie pusta, a wierzę, ze to zrealizują, a także uważam, że ludziom zarabiajacym mało należy się pomoc, bo dzieci to dobro wspólne, i tego typu pomoc posiada cała cywilizowana Europa, i Świat Zachodni.
Podobnie Mikke czy Kukiz. Mikke chce obniżenia podatków, i jesli to by zrealizował na pracę czy większe zarobki, mieli by szansę bezrobotni i mało zarabiający.

Kukiz chcę również chce zmniejszenia opodatkowania pracy, i oddaniu państwa obywatelom.

Chcesz zmiany głosuj na Pis,Korwin, Kukiz, chcesz aby było tak jak jest, i uchodzców w swoim kraju, chorób i gwałtów, głosuj na pozostałych.
Nie ma dobrej i złej decyzji, tylko punk widzenia zależy od punktu siedzenia, zarabiasz 10 000 zł śmiało głosuj na PO.
idziezima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:35   #690
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Wybory parlamentarne 2015

Cytat:
Napisane przez idziezima Pokaż wiadomość
I nie ma co słuchać wypowiedzi takich jak GoyaLI, ona zarabia dobrze, a nawet bardzo dobrze jak na polskie warunki, nie wnikam, może faktycznie wyedukowała się, i osiągnęła to sama ( bez znajomości o koneksji rodziny) ok, super, ale niech taka Goya zrozumie innych ludzi, którzy pracują na śmieciówkach, czy mało zarabiają, nie każdy będzie lekarze, czy inżynierem.


Chcesz zmiany głosuj na Pis,Korwin, Kukiz, chcesz aby było tak jak jest, i uchodzców w swoim kraju, chorób i gwałtów, głosuj na pozostałych.
Nie ma dobrej i złej decyzji, tylko punk widzenia zależy od punktu siedzenia, zarabiasz 10 000 zł śmiało głosuj na PO.
Po pierwsze, skończ z atakowaniem mnie, bo sama sobie tymi postami wystawiasz świadectwo.

Co do pogrubionego: boję się takich ludzi, jak Ty.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Przeciwnicy mają masę sensownych argumentów, a zwolennicy ani jednego
Bo to nie jest kwestia bycia zwolennikiem, rozumiesz? To jest faktyczny problem, z którym jakoś Europa musi sobie poradzić. Nikt tu uchodźców z wielkim zapałem nie ściąga i każdy się obawia, jak przebiegnie asymilacja.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 16:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.