Mamusie październikowe 2015, część 9 :) ! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 10:20   #2191
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj po stanik i się okazało, ze mam rozmiar 75 F lub G Mleczarnia pełną gębą heheh
wow mój mąż by się cieszył

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Pora na karmienie uff .wieczorem mieliśmy taką jazdę z kolka ze gdyby nie teściowa to bym sobie w leb strzeliła .' skąd to cholernerstwo się bierze .A teraz chyba będzie powtórka z rozrywki
ja się położnej pytałam o ten sab simplex, podobno ma mniej tego składu na kolki co espumisan, ale za to ma jakieś własciwości uspokajające dziecko i baaaardzo go polecała. ja małej podaję 3x na dobę espumisan zapobiegawczo a Ty karmisz butelką???

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mleczko poszło do wylania rano. Durna ja, bo mogłam do lodówki dac i dolać do kąpieli
do kąpieli Gabi? a po co???

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tylko że to mi tylko śmierdzi i nie śmierdzi mi ropą, nie ma krwi, nie ma zaczerwienienia, nic się nie dzieje. Nie śmierdzi mi pępek, tylko sam kikut, przez to że się zmoczył kilka razy w kąpieli to zaczął wydzielać taki a nie inny zapach. Tak to jest tam czysto.
a to co innego, bo jakby ropą to ja bym się martwiła, kurde, ciekawe kiedy mojej odpadnie

a ja potrzebuję pocieszenia... przez moją cholerną prolaktynę miałam tak strasznie dużo pokarmu, że mała nie była w stanie chwycić cycusia, mimo wcześniejszego odciagania 20-40ml, a jak już jej się udało to pokarm tak huj..o leciał, że się biedna męczyła 30minut i w końcu padała, żadne sposobu budzenia nie pomagały, za mało przybrała na wadze i ogólnie była głodna... padła decyzja, że będę odciągać i jej podawać, jest to czasochłonne ale od tego momentu wiem ile zjada i w końcu jest trochę spokojniejsza... ale dziś koleżanka dała mi do zrozumienia, że jestem wyrodną matką, że poszłam na łatwiznę i odebrałam dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa... tak mi się strasznie przykro zrobiło... Wy też tak uważacie??? przecież daje jej swój pokarm, nie mm, tulę, całuję, czasami położę na gołej piersi, żeby serducho mamy usłyszała... czy jestem złą matką??? czy jest jeszcze któraś tu na forum, która też podjęła taką decyzję???
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:33   #2192
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Daisy, głupi ludzie będą zawsze i wszędzie. Najważniejsze to nie wierzyć w farmazony, które nam wciskają.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:35   #2193
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
wow mój mąż by się cieszył



ja się położnej pytałam o ten sab simplex, podobno ma mniej tego składu na kolki co espumisan, ale za to ma jakieś własciwości uspokajające dziecko i baaaardzo go polecała. ja małej podaję 3x na dobę espumisan zapobiegawczo a Ty karmisz butelką???



do kąpieli Gabi? a po co???



a to co innego, bo jakby ropą to ja bym się martwiła, kurde, ciekawe kiedy mojej odpadnie

a ja potrzebuję pocieszenia... przez moją cholerną prolaktynę miałam tak strasznie dużo pokarmu, że mała nie była w stanie chwycić cycusia, mimo wcześniejszego odciagania 20-40ml, a jak już jej się udało to pokarm tak huj..o leciał, że się biedna męczyła 30minut i w końcu padała, żadne sposobu budzenia nie pomagały, za mało przybrała na wadze i ogólnie była głodna... padła decyzja, że będę odciągać i jej podawać, jest to czasochłonne ale od tego momentu wiem ile zjada i w końcu jest trochę spokojniejsza... ale dziś koleżanka dała mi do zrozumienia, że jestem wyrodną matką, że poszłam na łatwiznę i odebrałam dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa... tak mi się strasznie przykro zrobiło... Wy też tak uważacie??? przecież daje jej swój pokarm, nie mm, tulę, całuję, czasami położę na gołej piersi, żeby serducho mamy usłyszała... czy jestem złą matką??? czy jest jeszcze któraś tu na forum, która też podjęła taką decyzję???
Kolezanka niech siebpuknie w glowe , poszlas na latwizne ? Najpierw odciagac tyle czasu a pozniej jeszcze dac butle, umyc butle i tak ciagle ... ja wyciagam cyca i juz to dopiero latwizna to ze nie ssie cyca to przeciez nic takiego jak ją karmisz butla to tez ja przytulasz.
Glupia jakas ta kolezanka i wcale bym sie tym nie przejela.
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 10:39   #2194
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Daisy, głupi ludzie będą zawsze i wszędzie. Najważniejsze to nie wierzyć w farmazony, które nam wciskają.
Cytat:
Napisane przez AgatkaSz Pokaż wiadomość
Kolezanka niech siebpuknie w glowe , poszlas na latwizne ? Najpierw odciagac tyle czasu a pozniej jeszcze dac butle, umyc butle i tak ciagle ... ja wyciagam cyca i juz to dopiero latwizna to ze nie ssie cyca to przeciez nic takiego jak ją karmisz butla to tez ja przytulasz.
Glupia jakas ta kolezanka i wcale bym sie tym nie przejela.
dzięki dziewczyny, takich słow mi własnie trzeba
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:12   #2195
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Daisy, ta koleżanka już by nie była moją koleżanką, nawet szkoda ją komentować 😉



I po ktg. Wszystko bez zmian, mały dziś w poczekalni kopal jak dzik a na badaniu spał, tętno ładne, miarowe 140-155 a ruch jeden A jak wstawalam to mnie znowu tak skopal az sie pozalilam poloznej :P

No i mam przyjsc w poniedzialek i do szpitala jednak w środę. Ale przede mną ta laska co była z takim samym terminem jak ja, słyszałam że ma isc do szpitala juz we wtorek a polozna ją uczulala zeby w razie dziwnych objawow w weekend juz sie zglosila na IP, chyba cos dziwnego musialo u niej wyjsc na badaniu bo ani dzis ani poprzednio jej nie dali nawet wydruku ktg (mi zawsze)...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (41,9 KB, 13 załadowań)
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:13   #2196
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Maggie, a u Ciebie jak tam??
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:20   #2197
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Daisy, ta koleżanka już by nie była moją koleżanką, nawet szkoda ją komentować 😉



I po ktg. Wszystko bez zmian, mały dziś w poczekalni kopal jak dzik a na badaniu spał, tętno ładne, miarowe 140-155 a ruch jeden A jak wstawalam to mnie znowu tak skopal az sie pozalilam poloznej :P

No i mam przyjsc w poniedzialek i do szpitala jednak w środę. Ale przede mną ta laska co była z takim samym terminem jak ja, słyszałam że ma isc do szpitala juz we wtorek a polozna ją uczulala zeby w razie dziwnych objawow w weekend juz sie zglosila na IP, chyba cos dziwnego musialo u niej wyjsc na badaniu bo ani dzis ani poprzednio jej nie dali nawet wydruku ktg (mi zawsze)...
Kochana ja byłam w piątek na KTG też żadnych skurczy itd, itp, a w sobote o 2 nad ranem wody mi odeszly

Daisy ograniczaj spotkania z takimi ludźmi. Ja mojemu też na początku odciągałam pokarm i tak to jest o wiele bardziej wymagające niż podanie cyca. A Ty to przecież z miłosci robisz. Na łatwizne to by była butla z MM. Głupia dziewucha.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 11:44   #2198
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Dziewczyny ja w ogóle zauważyłam, że odkąd zaczełam znowu pić młody zielony jęczmień to i mnie się ładnie ustabilizowało z jelitami i Gabi jest spokojniejsza. Czyżby tez Jej to pomagało na jelitka??

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Jeśli faktycznie w składzie dla mnie jest aspartam to mi to wystarczy i nie używam. Reszta nawet składu się nie interesuje.
Dla przykładu aspartam jest w gumach do zucia które zajadamy my same często. . Chyba jedyna rzeczą na odświeżenie oddechu nie mają tic taci które ja osobiście używam, reszty nie tykam. . One mają za to gumę arabska ale nie jest tak destrukcyjna jak aspartam.
Aspartam to tez nie jest jakies zło złe Czasem chyba warto pomóc maluszkowi jak cierpi i to jest mniejsze zło. Czasami nawet nie będziesz wiedziała a w mleczku przedostanie się coś co nie jest dla malucha szczytem zdrowotności.
Cytat:
Napisane przez emylka86 Pokaż wiadomość
dzień dobry!
dziś z łóżka wykurzył mnie skutecznie nie mój syn, ale pająk! ale się zerwałam zauważywszy gościa na poduszce obok.
Ło matko coż za pobudka brrrrr.... zawał na miejscu z rańca
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie pediatra powiedziała, że sab simplex to to samo co nasz espumisan 100. I normalnie to polecała. Powiedziała mi to, co kiedyś wyczytałam w necie tu: [URL]]
Ciekawe, ciekawe
Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość

do kąpieli Gabi? a po co???


a ja potrzebuję pocieszenia... przez moją cholerną prolaktynę miałam tak strasznie dużo pokarmu, że mała nie była w stanie chwycić cycusia, mimo wcześniejszego odciagania 20-40ml, a jak już jej się udało to pokarm tak huj..o leciał, że się biedna męczyła 30minut i w końcu padała, żadne sposobu budzenia nie pomagały, za mało przybrała na wadze i ogólnie była głodna... padła decyzja, że będę odciągać i jej podawać, jest to czasochłonne ale od tego momentu wiem ile zjada i w końcu jest trochę spokojniejsza... ale dziś koleżanka dała mi do zrozumienia, że jestem wyrodną matką, że poszłam na łatwiznę i odebrałam dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa... tak mi się strasznie przykro zrobiło... Wy też tak uważacie??? przecież daje jej swój pokarm, nie mm, tulę, całuję, czasami położę na gołej piersi, żeby serducho mamy usłyszała... czy jestem złą matką??? czy jest jeszcze któraś tu na forum, która też podjęła taką decyzję???
Mleczko do kąpieli jak np się odciągnie i zostanie to dla nawilżenia skórki naturalnie Kleopatra tez się w mleku kąpała

CO do koleżanki to bym ją chyba w doopsko kopnęła Po co się wtrąca i CIę krytykuje. Przecież swoje mleczko dajesz niuni czyli wszystko co najlepsze i nie wydaje mi się żeby to było pójście na łatwiznę. Łatwiej wywalić cycocha i wsadzić do dzioba Więc się skarbie nie przejmuj tym piprzeniem. To jest Twoje dziecko, Twoje wybory i nikt nie ma prawa się wpier.alać póki krzywdy dziecku nie robisz, a z pewnością nie robisz więc niech się koleżanka zajmie swoimi sprawami albo zachowa te średniowieczne poglądy dla siebie. NA pewno malutka ma wystarczająco miłości i bliskości od CIebie

Zamówiłam sobie stanik O taki http://www.intymna.pl/p1,1,0,63519,,mama-biustonosz-soft-bs-057. Mam nadzieję, ze będzie dobry. W ogóle są super ładne na tej stronie do karmienia i nie takie drogie
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:51   #2199
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Na łatwizne to by była butla z MM.
Tyle że MM też wcale nie oznacza, że odbiera się dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:59   #2200
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
w
a ja potrzebuję pocieszenia... przez moją cholerną prolaktynę miałam tak strasznie dużo pokarmu, że mała nie była w stanie chwycić cycusia, mimo wcześniejszego odciagania 20-40ml, a jak już jej się udało to pokarm tak huj..o leciał, że się biedna męczyła 30minut i w końcu padała, żadne sposobu budzenia nie pomagały, za mało przybrała na wadze i ogólnie była głodna... padła decyzja, że będę odciągać i jej podawać, jest to czasochłonne ale od tego momentu wiem ile zjada i w końcu jest trochę spokojniejsza... ale dziś koleżanka dała mi do zrozumienia, że jestem wyrodną matką, że poszłam na łatwiznę i odebrałam dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa... tak mi się strasznie przykro zrobiło... Wy też tak uważacie??? przecież daje jej swój pokarm, nie mm, tulę, całuję, czasami położę na gołej piersi, żeby serducho mamy usłyszała... czy jestem złą matką??? czy jest jeszcze któraś tu na forum, która też podjęła taką decyzję???
o ja pier.dolę sorki za mięso, ale ta to już by na bank oberwała z półobrotu ode mnie, plus lewy sierpowy i nokaut

Kochana, ja np. taką decyzję podjęłam przy Lilo. I uważam siebie za bohaterkę za to wszystko, co wtedy zniosłam tylko i aż po to, żeby maksymalnie długo karmić swoim mlekiem dziecia, który był zbyt słabiutki, żeby nakarmić się sam a koleżance z serca zawistnie życzę, żeby miała sposobność kiedyś spędzać upojne godziny z laktatorem, następnie w pędzie go myć i wyparzać, żeby zdążyć z kolejną porcją. Życzę jej pobudek z zegarkiem pod poduszką w nocy, żeby zdążyć z kolejną porcją. Życzę również żeby czasem miewała przykre i absurdalne uczucie, że staje się mleczną krową podłączoną pod dojarkę. Oraz oczywiście poczucia, że jest złą matką, bo coś tam . A co.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:16   #2201
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Dopięłam się w kurtkę zimową z zeszłego roku a cienka w pasie bo to S MAm w czym chodzić Świat od razu piękniejszy hihihi
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 12:26   #2202
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tyle że MM też wcale nie oznacza, że odbiera się dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa.
No pewnie że nie Jakoś taki argument przyszedł mi do łepka. Wiadomo że każda chce jak najlepiej dla swojego maluszka.I nawet jakby to było mm to co z tego? Nie zawalił by się od tego świat.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
o ja pier.dolę sorki za mięso, ale ta to już by na bank oberwała z półobrotu ode mnie, plus lewy sierpowy i nokaut

Kochana, ja np. taką decyzję podjęłam przy Lilo. I uważam siebie za bohaterkę za to wszystko, co wtedy zniosłam tylko i aż po to, żeby maksymalnie długo karmić swoim mlekiem dziecia, który był zbyt słabiutki, żeby nakarmić się sam a koleżance z serca zawistnie życzę, żeby miała sposobność kiedyś spędzać upojne godziny z laktatorem, następnie w pędzie go myć i wyparzać, żeby zdążyć z kolejną porcją. Życzę jej pobudek z zegarkiem pod poduszką w nocy, żeby zdążyć z kolejną porcją. Życzę również żeby czasem miewała przykre i absurdalne uczucie, że staje się mleczną krową podłączoną pod dojarkę. Oraz oczywiście poczucia, że jest złą matką, bo coś tam . A co.
Brawo Oliath
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:37   #2203
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Kochana ja byłam w piątek na KTG też żadnych skurczy itd, itp, a w sobote o 2 nad ranem wody mi odeszly
.
Heh, no cała nadzieja jeszcze w tym, że może pęcherz strzeli, bo że zacznie się od skurczy to już mała szansa

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Dopięłam się w kurtkę zimową z zeszłego roku a cienka w pasie bo to S MAm w czym chodzić Świat od razu piękniejszy hihihi
A idź Ty
Matko, jak bym chciala moc sie juz normalnie ubrac, od miesiaca chodze opatulona w szmaty jak wieloryb. Najgorsze są buty, mieszczę stopy w jedne jedyne baleriny a że zimno to zakładam je na grube skarpety, jak to wygląda

Btw, położna dzis na ktg mówila, ze ostatnio przyszła na badanie laska w ciąży ważąca ponad 140kg i to jeszcze dumna z tego, ze "w ciąży to sobie mogła pofolgować z jedzeniem". I był problem, bo wagę mają do 130kg, zabrakło skali i położna musiala latac po innych oddziałach szukać wagę dla otyłych. A na ktg ten pasek na brzuch okazał się za krótki i całe badanie laska musiała sobie trzymać detektor ręką, masakra
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:42   #2204
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Daisy 85 ja chyba śnie....ta koleżanka sie niech w głowe popuka, odciąganie, przechowywanie, butelki smoczki a to wszytko po to żeby dziecko spokojnie i odpowiednio zjadło! a co Ty jej dajesz butelke do reki i sadzasz przed tv? chyba logiczne że ja tulisz przy tym karmieniu nie wierze poprostu...


Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja w ogóle zauważyłam, że odkąd zaczełam znowu pić młody zielony jęczmień to i mnie się ładnie ustabilizowało z jelitami i Gabi jest spokojniejsza. Czyżby tez Jej to pomagało na jelitka??
a jeśli mogę spytać to jaki miałaś problem z jelitami? biegunki? zaparcia? widziałam w sklepie jakimś ten jęczmień to ma postać takiego proszku tak? i jak się to pije? rozpuszcza się w wodzie??i jak to smakuje napisz coś plissss
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:42   #2205
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Daisy tak karmię mm .do dzisiejszego dnia nie podawałam żadnych kropelek bo położna powiedziała wcześniej ze to nie kolka a wzdęcia ale dziś powiedziałam jej o wczorajszej akcji i powiedziała żeby podawać jej kropelki .zacznę zaraz jak będę ja karmić dodawać bobotic to jest espumisan tylko o połowę lagodniejszy a ty od razu podajesz espumisan.?tak od początku?
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 12:54   #2206
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Dopięłam się w kurtkę zimową z zeszłego roku a cienka w pasie bo to S MAm w czym chodzić Świat od razu piękniejszy hihihi
aaaaa nie denerwuj mnie nawet!!!
oczywiście cholernie zazdroszcze

wogole śliczny ten biustonosz

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość

A idź Ty
Matko, jak bym chciala moc sie juz normalnie ubrac, od miesiaca chodze opatulona w szmaty jak wieloryb. Najgorsze są buty, mieszczę stopy w jedne jedyne baleriny a że zimno to zakładam je na grube skarpety, jak to wygląda

Btw, położna dzis na ktg mówila, ze ostatnio przyszła na badanie laska w ciąży ważąca ponad 140kg i to jeszcze dumna z tego, ze "w ciąży to sobie mogła pofolgować z jedzeniem". I był problem, bo wagę mają do 130kg, zabrakło skali i położna musiala latac po innych oddziałach szukać wagę dla otyłych. A na ktg ten pasek na brzuch okazał się za krótki i całe badanie laska musiała sobie trzymać detektor ręką, masakra
czuje dokładnie to samo co Ty! szerokie spodnie z dresu, kurtka męza, stare wielkie adidasy z liceum...masakra!!!!! jak mi przyjdzie w takim stanie gdzieś po cmentarzach latac to chyba pękne ze złości!

a z ta babką na ktg to niezłe klocki:/

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

wogole juz mi się polepszyło samopoczucie, w mieszkaniu poukładałam troche gratów i wyprałam rolety, teraz wiszą ładnie schną, jutro tż powiesi. A za chwilke się zbieram po mojego młodego.
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:08   #2207
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Kochane jesteście

Oliath a Ty jak często wtedy odciągałaś, żeby nie utracić laktacji, co 3h??? godzinę temu mała wcisnęła 90ml z butli, ale płakała, więc dawałam jej cycka i po 10minutach łaskawie chwyciła odciągniętą 1,5h wczesniej pierś, ssała 10minut i usnęła, spróbuję ją za 3h jeszcze raz dostawić do drugiej, z której też wcześniej odciągnę z 40ml, żeby zmiękła...

Elve a jak u Was z tym "linienien"? bo moja też zaczyna coś robiłaś abu przyspieszyć ten proces?

Mala sexy ten biustonosz nie kuś męża, bo jeszcze połóg trwa

Pasztetnik to będą Ci wywoływali w środę poród???
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:08   #2208
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
wow mój mąż by się cieszył



ja się położnej pytałam o ten sab simplex, podobno ma mniej tego składu na kolki co espumisan, ale za to ma jakieś własciwości uspokajające dziecko i baaaardzo go polecała. ja małej podaję 3x na dobę espumisan zapobiegawczo a Ty karmisz butelką???



do kąpieli Gabi? a po co???



a to co innego, bo jakby ropą to ja bym się martwiła, kurde, ciekawe kiedy mojej odpadnie

a ja potrzebuję pocieszenia... rosi: przez moją cholerną prolaktynę miałam tak strasznie dużo pokarmu, że mała nie była w stanie chwycić cycusia, mimo wcześniejszego odciagania 20-40ml, a jak już jej się udało to pokarm tak huj..o leciał, że się biedna męczyła 30minut i w końcu padała, żadne sposobu budzenia nie pomagały, za mało przybrała na wadze i ogólnie była głodna... padła decyzja, że będę odciągać i jej podawać, jest to czasochłonne ale od tego momentu wiem ile zjada i w końcu jest trochę spokojniejsza... ale dziś koleżanka dała mi do zrozumienia, że jestem wyrodną matką, że poszłam na łatwiznę i odebrałam dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa... tak mi się strasznie przykro zrobiło... Wy też tak uważacie??? przecież daje jej swój pokarm, nie mm, tulę, całuję, czasami położę na gołej piersi, żeby serducho mamy usłyszała... czy jestem złą matką??? czy jest jeszcze któraś tu na forum, która też podjęła taką decyzję???
Wow. Ta kolezanka to juz tez by nie byla kolezanka.. ani znajoma! To ma byc latwizna? Latwizna to wyjac cyca a tak na powaznie to co za roznica czym sie karmi i tak i tak sie spedza czas z dzieckiem wiec nie rozumiem. To nie jest tak jak np dziecko ma rok sadzasz przed tv i dajesz miche... a Ty idziesz paznokcie malowac. Eh.. co za ludzie.

Wyrodna to bys byla jakbys nie chciala wstac w nocy i bys mowila a niech placze w nosie to mam...

Jak Cie to pocieszy to ja nie karmilam cycem no ale mleka nie bylo i jakos nie rozpaczalam z tego powodu bo po co? Wazne ze dziecko najedzone = szczesliwe i usmiechniete
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tyle że MM też wcale nie oznacza, że odbiera się dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa.
Dokladnie.

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Heh, no cała nadzieja jeszcze w tym, że może pęcherz strzeli, bo że zacznie się od skurczy to już mała szansa



A idź Ty
Matko, jak bym chciala moc sie juz normalnie ubrac, od miesiaca chodze opatulona w szmaty jak wieloryb. Najgorsze są buty, mieszczę stopy w jedne jedyne baleriny a że zimno to zakładam je na grube skarpety, jak to wygląda

Btw, położna dzis na ktg mówila, ze ostatnio przyszła na badanie laska w ciąży ważąca ponad 140kg i to jeszcze dumna z tego, ze "w ciąży to sobie mogła pofolgować z jedzeniem". I był problem, bo wagę mają do 130kg, zabrakło skali i położna musiala latac po innych oddziałach szukać wagę dla otyłych. A na ktg ten pasek na brzuch okazał się za krótki i całe badanie laska musiała sobie trzymać detektor ręką, masakra
Kurde ja to musze kurtke na zime kupic bo wogole nie mam a tu sie zimno zrobilo teraz wiec nawet na spacery nie wychodze bo nie mam w czym ale kurcze nigdy nie mialam problemu z butami, generalnie z niczym bo nie przybralam nigdzie tylko w bebziuchu i cyckach. Nie mniej mialam kolezanke w pracy ktora tak puchla ze zdejmowala buty i w kapciach pracowala.. uhhh

Hahahahah dobre z ta waga mogli przytachac wage produkcyjna lol.



Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk

Edytowane przez olibar
Czas edycji: 2015-10-23 o 13:10
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:15   #2209
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Dopięłam się w kurtkę zimową z zeszłego roku a cienka w pasie bo to S MAm w czym chodzić Świat od razu piękniejszy hihihi
szczęściara

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
ostatnio przyszła na badanie laska w ciąży ważąca ponad 140kg i to jeszcze dumna z tego, ze "w ciąży to sobie mogła pofolgować z jedzeniem"
masakra!!!

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Daisy tak karmię mm .do dzisiejszego dnia nie podawałam żadnych kropelek bo położna powiedziała wcześniej ze to nie kolka a wzdęcia ale dziś powiedziałam jej o wczorajszej akcji i powiedziała żeby podawać jej kropelki .zacznę zaraz jak będę ja karmić dodawać bobotic to jest espumisan tylko o połowę lagodniejszy a ty od razu podajesz espumisan.?tak od początku?
mała strasznie płakała w nocy i położna powiedziała, żebym dawała 3xdziennie po 3kropelki espumisanu, a wnocy dodatkową dawkę. moje dwie koleżanki przed kazdym karmieniem dają po 7 kropelek, ja to wypośrodkowałam i daję 3xpo 5kropel, pediatra mówił kolezance, że to się nie wchłania u maluszka tylko jest wydalane z bąkami, ale na efekt trzeba poczekać podobno kilka dni. dodatkowo rano podaję jej probiotyk bio gaia.

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
wogole juz mi się polepszyło samopoczucie, w mieszkaniu poukładałam troche gratów i wyprałam rolety, teraz wiszą ładnie schną, jutro tż powiesi. A za chwilke się zbieram po mojego młodego.
na jedno Ci zadroszczę tego spokoju i beztroski
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 13:16   #2210
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Btw, położna dzis na ktg mówila, ze ostatnio przyszła na badanie laska w ciąży ważąca ponad 140kg i to jeszcze dumna z tego, ze "w ciąży to sobie mogła pofolgować z jedzeniem". I był problem, bo wagę mają do 130kg, zabrakło skali i położna musiala latac po innych oddziałach szukać wagę dla otyłych. A na ktg ten pasek na brzuch okazał się za krótki i całe badanie laska musiała sobie trzymać detektor ręką, masakra
OMG...

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Elve a jak u Was z tym "linienien"? bo moja też zaczyna coś robiłaś abu przyspieszyć ten proces?
Moja już skończyła, jeszcze ostatnio pod pachami jej skubałam Nic nie robiłam, tylko w kąpieli robiłam peeling myjką, wszystko się ładnie ścierało
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:20   #2211
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Kurde ciężko mi się wbić tu w jakąś rozmowe.. mała wisi na mnie prawie cały czas..właśnie od śniadania mam czas, żeby coś zjeść Udało mi się tylko poprasować..dobrze, że obiad mam to jest z głowy.
Wczoraj ściągneli mi szwy po cc, i jakieś takie mam jakby obrzęknięte, albo sie doszukuję może nie wiem.

Dziewczyny ile po cc nie powinno się dzwigać? W czwartek mam pediatre, a mój Tż nie wiadomo czy da rade wziąć wolne..a jednak ten fotelik z mała waży na pewno troche..
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:24   #2212
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
Jak Cie to pocieszy to ja nie karmilam cycem no ale mleka nie bylo i jakos nie rozpaczalam z tego powodu bo po co? Wazne ze dziecko najedzone = szczesliwe i usmiechniete

Kurde ja to musze kurtke na zime kupic bo wogole nie mam a tu sie zimno zrobilo
na jedno racja, jakbym nie miała pokarmu to bym tak nie przeżywała, bo bym była przed faktem dokonanym, ale te trzy miesiące chciałabym pokarmić, a później chociaż raz dziennie dać rozmrożone...

a u Was to wiecznie zimno, strasznie nienawidziłam tej angielskiej pogody


dziewczynki, a budzicie dzieci co 3h na papu??? macie jakieś sprawdzone sposoby??? bo moja ma w du.ce zmiany pieluch, śpiewanie, moje monologi, łaskotanie, nawet wycieranie buźki chłodnym wacikiem co jeszcze pomaga na takiego śpiocha?!?!?!

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Moja już skończyła, jeszcze ostatnio pod pachami jej skubałam Nic nie robiłam, tylko w kąpieli robiłam peeling myjką, wszystko się ładnie ścierało
to spróbuję z tą myjką

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile po cc nie powinno się dzwigać? W czwartek mam pediatre, a mój Tż nie wiadomo czy da rade wziąć wolne..a jednak ten fotelik z mała waży na pewno troche..
ja mam taką twardą bliznę, a dźwigać możesz maksymalnie 5kg, więc nie radziłabym sama brać dziecka i fotelika do 6tygodni od cc
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:27   #2213
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
na jedno racja, jakbym nie miała pokarmu to bym tak nie przeżywała, bo bym była przed faktem dokonanym, ale te trzy miesiące chciałabym pokarmić, a później chociaż raz dziennie dać rozmrożone...

a u Was to wiecznie zimno, strasznie nienawidziłam tej angielskiej pogody


dziewczynki, a budzicie dzieci co 3h na papu??? macie jakieś sprawdzone sposoby??? bo moja ma w du.ce zmiany pieluch, śpiewanie, moje monologi, łaskotanie, nawet wycieranie buźki chłodnym wacikiem co jeszcze pomaga na takiego śpiocha?!?!?!
Ale nawet jak Ci sie nie uda pokarmic jeden miesiac czy dwa to nie zadreczaj sie. Robisz co mozesz zeby karmic a jak sie nie uda no to coz, zycie

Ja swojej nie budzilam na karmienie nigdy ale fakt ze nie przesypiala wiecej niz 3h :/ przez pierwsze 4.5 miesiaca. Potem doslownie nagle zaczela spac calutka noc z 7h i jej nie wybudzalam. Byla zdrowa usmiechnieta najedzona szczesliwa )))


Kurde jakis problem mam z pralka. Tzn kupilismy pralke z suszarka ale to jest tak h...we ze masakra. Po wyjeciu zamiast suche to jest gorace i wilgotne i schnie dluzej niz bez tej suszarni pralkowej.

Wlasnie wrzucilam recznik i przescieradla tego leniwca co wyjsc nie chce z brzucha.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:29   #2214
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Ja nie wybudzam .Moja syrena sama sie wlacza 😂
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:30   #2215
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość

dziewczynki, a budzicie dzieci co 3h na papu??? macie jakieś sprawdzone sposoby??? bo moja ma w du.ce zmiany pieluch, śpiewanie, moje monologi, łaskotanie, nawet wycieranie buźki chłodnym wacikiem co jeszcze pomaga na takiego śpiocha?!?!?!




ja mam taką twardą bliznę, a dźwigać możesz maksymalnie 5kg, więc nie radziłabym sama brać dziecka i fotelika do 6tygodni od cc
Wybudzam, choć nie jest to łatwe..na ogól jednak przewijanie pomaga

Tak właśnie myślałam..musze w takim razie skombinować sobie kogoś do pomocy
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:32   #2216
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Ewlina no właśnie mnie ubieglas z pytaniem bo mi nic nie powiedzieli o dzwiganiu i rekowalescencji po cc i tez sie zastanawiam wlasnie a dziewczyny nosicie pas na brzuch po cc ?
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:34   #2217
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
Ja swojej nie budzilam na karmienie nigdy ale fakt ze nie przesypiala wiecej niz 3h :/ przez pierwsze 4.5 miesiaca. Potem doslownie nagle zaczela spac calutka noc z 7h i jej nie wybudzalam. Byla zdrowa usmiechnieta najedzona szczesliwa )))
Kurde jakis problem mam z pralka. Tzn kupilismy pralke z suszarka ale to jest tak h...we ze masakra. Po wyjeciu zamiast suche to jest gorace i wilgotne i schnie dluzej niz bez tej suszarni pralkowej.
e to wypas 7h snu w nocy

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ja nie wybudzam .Moja syrena sama sie wlacza 😂
a co ile???

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślałam..musze w takim razie skombinować sobie kogoś do pomocy
zdecydowanie
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:38   #2218
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
Ewlina no właśnie mnie ubieglas z pytaniem bo mi nic nie powiedzieli o dzwiganiu i rekowalescencji po cc i tez sie zastanawiam wlasnie a dziewczyny nosicie pas na brzuch po cc ?

No mi też nic nie poweidzieli :/ A ja jakoś zaaferowana wypisem nie spytałam..ja pasa nie noszę.
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:40   #2219
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
No mi też nic nie poweidzieli :/ A ja jakoś zaaferowana wypisem nie spytałam..ja pasa nie noszę.
pasa też nie wolno, bo się macica nieodpowiednio obkurcza...
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 13:55   #2220
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

O wlasnie przypomnialo mi sie cos.

Jak ktoras z Was czy ogolnie ktos ma problemy z jelitami to mi polecano picie czystka albo picie blonnika. Dla mnie czystek byl REWELACYJNY.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 07:25:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.