Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 10:24   #1
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57

Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.


Witam,
tż jest typem,ktorego kobiety bardzo lubią, ma dużo znajomych z pracy,uczelni.
Od jakiegos czasu zaczal kryc sie z telefonem. Toaleta-telefon,kuchnia-telefon,drugi pokoj-telefon.
Tutaj mozecie sie wsciekac i wyzywac na mnie ,ale kiedy tylko udawalo sie jego telefon dorwac czytalam smsy.
Nie bylo zadnych znakow,ze mnie zdradza ( co mysle byloby latwiejsze), niz to,ze on sie w pewien sposob angazuje emocjonalnie z kolezankami i to jest przykre. Dodatkowo oklamuje,ze on z nikim nie pisze i co ja sobie wymyslam albo mowi,ze to ktos do mnie ewentualnie pisal. Gowno prawda. Wszystkie rozmowy zaczyna on,nawet jak ze mna siedzie, jak mnie nie ma to juz non stop wypisuje zaczepia.
Smsy o stan zdrowia,samopoczucie,mile teksciki.
Przyklad z wczoraj : mowie tztowi ,ze zle sie czuje i lapie mnie przeziebienie na co on : nooo fajnie. Patrze pozniej na smsy : Co tam Aniu czemu na l4 jestes? Tutaj Ania miauczy jaka jest chora po czym tz kuruj sie biedactwo moje..... Czy ja przesadzam? Do mnie burczy,ze ciagle narzekam,ze mnie cos boli ale o kolezaneczkach pamieta.
Dalej: tz jest zwiazany ze sluzba zdrowia. Dostalam skierowanie na tomografie i pytam sie czy wie w ktorym szpitalu moge isc na badanie. On,ze nie wiem,zebym sobie w internecie sprawdzila i dupy mu nie trula. Do znajomej smsik: I jak tam X ? dostalas skierowanie? Musisz isc w koncu na to tk....

Gdyby on te kobiety jakos komplementowal albo to bylo takie jawne,ze je podrywa to byloby mi latwiej,ale nie.
On musi sie o nie martwic,sam do nich pisac a na moje uwagii ,ze to nie fair robi awantury,ze grzebie mu w telefonie. Wczoraj tak sie zdenrowal ,ze przewrocil stol i go uszkodzil, balam sie pierwszy raz w zyciu,ze mnie tez sie oberwie. Wyszlam od niego. najpierw wiadomosci,ze jestem po☠☠☠ana itd a potem ,ze to nic zlego,ze on nie wiedzial,ze ja bede zla, i udaje glupka.

Czy mam prawo czuc sie zagrozona ? Albo chociaz moze mi byc smutno,ze jestem olewana a kolezanki gloryfikowane?

Nie mam juz sil do tego zwiazku,nie dogadujemy sie,jest zle. Pare dni jest dobrze a on pozniej wpada w szal.

Kilka dni temu znalazlam kota na osiedlu. Zdecydowalismy,ze na razie kot zostanie u niego. Teraz podczas awantury szantazuje mnie kotem,ze mi go nie odda,bo to nie jest zabawka a ja sie nim zajme i ogolnie to see you nara.

Napisalam,ze chce przemyslec roztsanie,bo tego dla mnie za wiele i jak pomysle to sie odezwe a on telefonuje,dzwoni,ze nie bede go tak traktowac i mam mu powiedz tu i teraz,ze albo sie rozchodzimy albo nie. Ja na to,ze to jest znowu szantaz i ultimatum ,on,ze ma prawo. Wylaczylam sie i nie odzywam sie na razie. Nie wiem co o tym myslec.

Choruje na depresje,szukam wsparcia u kogokolwiek,jest naprawde ciezko psychicznie a on mi funduje takie rzeczy...
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 11:15   #2
niebieskieswiatelko888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 41
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Zerwij
niebieskieswiatelko888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 11:46   #3
pawel9001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Moze co chwile mu przypominasz jak to ci zle, i zwycxajnie go to irytuje? Dla kolezanekk jest milwy bo tak calkiem osobny temat
pawel9001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 12:13   #4
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Dla kolezanek jest mily, bo pewnie ogolnie jest spoko czlowiekiem, ale zwyczajnie nie zywi do ciebie wiekszych uczuc, stad tez brak zaintersowania twoja osoba, przebywanie z toba go irytuje, dlatego tez ta wscieklosc.

Nie zdradza cie, po prostu ma cie dosc.
Tylko jest tchorzem. Robi wszystko zebys z nim zerwala, bo sam sie boi to zrobic.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 12:20   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Jak na moje oko szuka sobie innej.
Widać Ty już go nudzisz a inne kobiety nie.
Ja bym z tym skończyłam. Po kiego grzyba byłby mi taki facet.
No, ale ja to ja. Moje związki kończę zawsze ja. ;-)
Nigdy nie miałam problemów z szybkim podejmowaniem "męskich decyzji".
Ale możesz też z nim walczyć jego własną bronią i tak jak on Ciebie traktować Jego i swoich kolegów.Jak kolegów nie masz to łatwo w internecie znajdziesz.
Wystarczy mu odpłacić pięknym za nadobne. ;-)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 12:30   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Zdrada niejedno ma imię. I nie zawsze erotyczne podłoże. Dla mnie krycie się z telefonem, kłamstwa, że z nikim nie pisze, gdzie się okazuje, że i owszem, w dodatku robi za czyjegoś doradcę i pocieszyciela (innej kobiety / innych kobiet), to również rodzaj zdrady. Jak do tego dodać szantaże kotem (bosze, jak to brzmi), to pan wygląda mi na mocno nieciekawego.

Zastanów się autorko, czego chcesz od faceta i związku. Jeżeli jesteś z nim głównie dlatego, że potrzebujesz wsparcia w chorobie, to cóż, to nie ma sensu. Na razie to Cię raczej dołuje, niż wzmacnia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 13:25   #7
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Zerwij
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 15:01   #8
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zdrada niejedno ma imię. I nie zawsze erotyczne podłoże. Dla mnie krycie się z telefonem, kłamstwa, że z nikim nie pisze, gdzie się okazuje, że i owszem, w dodatku robi za czyjegoś doradcę i pocieszyciela (innej kobiety / innych kobiet), to również rodzaj zdrady. Jak do tego dodać szantaże kotem (bosze, jak to brzmi), to pan wygląda mi na mocno nieciekawego.

Zastanów się autorko, czego chcesz od faceta i związku. Jeżeli jesteś z nim głównie dlatego, że potrzebujesz wsparcia w chorobie, to cóż, to nie ma sensu. Na razie to Cię raczej dołuje, niż wzmacnia.
Zgadzam się.

Poza tym istnieje typ człowieka, który potrafi być oschły i nieuprzejmy dla własnej partnerki czy rodziny i słodziutki dla innych. Często tacy ludzie to furiaci, wpadający w szał z byle powodu, a ty właśnie o czymś takim piszesz. Dla mnie to najbardziej oślizgłe typy, nie toleruję takich ludzi w swoim otoczeniu. Rada jest jedna- wiej i to szybko, a przy okazji uprowadź kota, żeby cię nie szantażował, że jak z nim nie porozmawiasz o ratowaniu związku, to coś mu zrobi.
Nawet jeśli weźmie się poprawkę, że możesz być okropną maruda, to niewiele się zmienia.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 18:35   #9
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Kopnij faceta w doopę i tyle. On Cię nawet nie lubi. Już zaczyna działać na boczku.
Po co Ci facet- furiat, którego się boisz?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:00   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

nie trawie takich mezczyzn. do odstrzalu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:13   #11
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Nie wiem czy ma mnie dość, chce spedzac ze mna kazda wolna minute miedzy praca a nauka a jak ja mam inne plany to jest zly,ze wole cos innego,niz spedzanie czasu z nim.
Nie wiem moze cos w tym jest moze nie.
Skoro chce zerwac to czemu trzyma przy sobie? Czemu robi akcje a pozniej podczas awantury stresuje sie,ze sie rozjedziemy ?
Owszem jestesmy soba zmeczeni,ale on zawsze mowi,ze mnie kocha i gdyby ze mna nie chcial byc to by nie byl i nie meczylby sie ze mna. Jesli tak to co znacza te smsy i przyjaznie?
To sie zaczelo niewinnie,powoli i nabiera sily. Z nikim nie wychodzi,nie spotyka sie,ale ciagle wisi na telefonie.
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 20:21   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
(...)
Owszem jestesmy soba zmeczeni,ale on zawsze mowi,ze mnie kocha i gdyby ze mna nie chcial byc to by nie byl i nie meczylby sie ze mna. (...)
Gadanie, tylko i wyłącznie słowa. Co Ci po tym gadaniu, skoro KŁAMIE?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:41   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ma mnie dość, chce spedzac ze mna kazda wolna minute miedzy praca a nauka a jak ja mam inne plany to jest zly,ze wole cos innego,niz spedzanie czasu z nim.
Nie wiem moze cos w tym jest moze nie.
Skoro chce zerwac to czemu trzyma przy sobie? Czemu robi akcje a pozniej podczas awantury stresuje sie,ze sie rozjedziemy ?
Owszem jestesmy soba zmeczeni,ale on zawsze mowi,ze mnie kocha i gdyby ze mna nie chcial byc to by nie byl i nie meczylby sie ze mna. Jesli tak to co znacza te smsy i przyjaznie?
To sie zaczelo niewinnie,powoli i nabiera sily. Z nikim nie wychodzi,nie spotyka sie,ale ciagle wisi na telefonie.
Kazdy jest zly jak psuje mu sie rzecz.
Jak mu sie sprzeciwia
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 20:55   #14
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Kazdy jest zly jak psuje mu sie rzecz.
Jak mu sie sprzeciwia
naprawde bardzo konstruktywna wypowiedz
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 23:07   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Witam,
tż jest typem,ktorego kobiety bardzo lubią, ma dużo znajomych z pracy,uczelni.
Od jakiegos czasu zaczal kryc sie z telefonem. Toaleta-telefon,kuchnia-telefon,drugi pokoj-telefon.
Tutaj mozecie sie wsciekac i wyzywac na mnie ,ale kiedy tylko udawalo sie jego telefon dorwac czytalam smsy.
Nie bylo zadnych znakow,ze mnie zdradza ( co mysle byloby latwiejsze), niz to,ze on sie w pewien sposob angazuje emocjonalnie z kolezankami i to jest przykre. Dodatkowo oklamuje,ze on z nikim nie pisze i co ja sobie wymyslam albo mowi,ze to ktos do mnie ewentualnie pisal. Gowno prawda. Wszystkie rozmowy zaczyna on,nawet jak ze mna siedzie, jak mnie nie ma to juz non stop wypisuje zaczepia.
Smsy o stan zdrowia,samopoczucie,mile teksciki.
Przyklad z wczoraj : mowie tztowi ,ze zle sie czuje i lapie mnie przeziebienie na co on : nooo fajnie. Patrze pozniej na smsy : Co tam Aniu czemu na l4 jestes? Tutaj Ania miauczy jaka jest chora po czym tz kuruj sie biedactwo moje..... Czy ja przesadzam? Do mnie burczy,ze ciagle narzekam,ze mnie cos boli ale o kolezaneczkach pamieta.
Dalej: tz jest zwiazany ze sluzba zdrowia. Dostalam skierowanie na tomografie i pytam sie czy wie w ktorym szpitalu moge isc na badanie. On,ze nie wiem,zebym sobie w internecie sprawdzila i dupy mu nie trula. Do znajomej smsik: I jak tam X ? dostalas skierowanie? Musisz isc w koncu na to tk....

Gdyby on te kobiety jakos komplementowal albo to bylo takie jawne,ze je podrywa to byloby mi latwiej,ale nie.
On musi sie o nie martwic,sam do nich pisac a na moje uwagii ,ze to nie fair robi awantury,ze grzebie mu w telefonie. Wczoraj tak sie zdenrowal ,ze przewrocil stol i go uszkodzil, balam sie pierwszy raz w zyciu,ze mnie tez sie oberwie. Wyszlam od niego. najpierw wiadomosci,ze jestem po☠☠☠ana itd a potem ,ze to nic zlego,ze on nie wiedzial,ze ja bede zla, i udaje glupka.

Czy mam prawo czuc sie zagrozona ? Albo chociaz moze mi byc smutno,ze jestem olewana a kolezanki gloryfikowane?

Nie mam juz sil do tego zwiazku,nie dogadujemy sie,jest zle. Pare dni jest dobrze a on pozniej wpada w szal.

Kilka dni temu znalazlam kota na osiedlu. Zdecydowalismy,ze na razie kot zostanie u niego. Teraz podczas awantury szantazuje mnie kotem,ze mi go nie odda,bo to nie jest zabawka a ja sie nim zajme i ogolnie to see you nara.

Napisalam,ze chce przemyslec roztsanie,bo tego dla mnie za wiele i jak pomysle to sie odezwe a on telefonuje,dzwoni,ze nie bede go tak traktowac i mam mu powiedz tu i teraz,ze albo sie rozchodzimy albo nie. Ja na to,ze to jest znowu szantaz i ultimatum ,on,ze ma prawo. Wylaczylam sie i nie odzywam sie na razie. Nie wiem co o tym myslec.

Choruje na depresje,szukam wsparcia u kogokolwiek,jest naprawde ciezko psychicznie a on mi funduje takie rzeczy...
związek beznadziejny, a tkwisz w tym, bo...?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 05:20   #16
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
związek beznadziejny, a tkwisz w tym, bo...?
Gada, że kocha
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 07:03   #17
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Skoro chce zerwac to czemu trzyma przy sobie?
Bo jesteś lekiem na jego kompleksy. Męczy go pewnie to słodkopierdzenie do obcych ludzi, woli być sobą przy Tobie. I się na Tobie powyżywać, poprawić sobie samopoczucie robiąc Ci awantury.
Trzyma się Ciebie, bo mu na to wszystko pozwalasz. Wyczuł, że ma nad Tobą przewagę. Nie szuka zmiany partnerki, bo mógłby trafić na taką, która by mu na to nie pozwoliła. Jemu jest z Tobą pewnie dobrze. Na swój zaburzony sposób.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Choruje na depresje,szukam wsparcia u kogokolwiek,jest naprawde ciezko psychicznie a on mi funduje takie rzeczy...
Wiej.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 07:10   #18
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

To niech spier***** do koleżaneczek, frajer.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 10:36   #19
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Ale burak, kopnełabym go w 4 litery.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 20:45   #20
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Rozstalismy sie,ale on nie chce oddac kota... co mam zrobic
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:58   #21
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Rozstalismy sie,ale on nie chce oddac kota... co mam zrobic
Idź do niego pod pretekstem rozmowy o czymś. Jak wyjdzie do kibla/kuchni łap kota i uciekaj
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 22:03   #22
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Tż martwi się o kolezanki bardziej,niz o mnie.

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Idź do niego pod pretekstem rozmowy o czymś. Jak wyjdzie do kibla/kuchni łap kota i uciekaj
Dokładnie. Nie ma co się z takimi bawić. Ewentualnie zaangażuj ojca Mój lubi takie akcje i na pewno by pomógł
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 23:03:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.