TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-03, 20:11   #631
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
Nie chcę się kłócić, o tak głupią rzecz jak program Top Model, więc powiem tak. Dużo działa tutaj montaż, nie wiadomo czy ona tak sama z siebie wywala te rzewne historie, czy to wychodzi w rakcie jakichś pytań do niej. Pierwszy raz mówiła o ojcu w tym odcinku w metrze i wtedy to faktycznie poleciała. Potem długo, długo nic i teraz trochę z niej tą historię psycholożka Młynarska i jury wyciągnęli. Jeżeli w następnym odcinku, znów sama z siebie zacznie o tym mówić to przyznam Ci rację, że tylko o tym mówi. Nie bronię jej, nadal uważam, że jest wredna momentami i za sztywna, ale staram się też być sprawiedliwa w swoich osądach (jakby kogolwiek one obchodziły;P)
O ile dobrze pamiętam, Marta Sędzicka z poprzedniego sezonu też ma "ciekawą" historię, a jednak udało jej się uniknąć tego, co mamy okazję oglądać w przypadku Magdy.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:16   #632
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam, Marta Sędzicka z poprzedniego sezonu też ma "ciekawą" historię, a jednak udało jej się uniknąć tego, co mamy okazję oglądać w przypadku Magdy.
Polecam Bloga Marty Sędzickiej, opisuje każdy odcinek nowej edycji porusza również ckliwe historie.
http://sedzickamarta.com/
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:34   #633
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Polecam Bloga Marty Sędzickiej, opisuje każdy odcinek nowej edycji porusza również ckliwe historie.
http://sedzickamarta.com/
Zaglądam chętnie od jakiegoś czasu Jednak cały czas nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Marta chętnie powiedziałaby dużo więcej o kulisach kręcenia programu, ale zakładam, że podpisała cyrograf z diabłem i nie wolno jej tego robić, więc jedynie przemyca co ciekawsze smaczki

Tak mi się jeszcze przypomniało, że w sumie nie wypowiadałam się o uczestnikach tej serii

Obecnie kibicuję Radkowi i Jakobowi. Wprawdzie uważam, że Radek jest nieco za niski, ale bardzo podoba mi się, jak wychodzi na zdjęciach.

Jakob jest dla mnie jedyną osobą, która nadaje się na modela. Obawiam się jednak nieco, że go wyrzucą niebawem za brak ckliwej historii Sam w sumie wspominał w ostatnim odcinku z lekkim przekąsem, że jest chyba jedyną osobą w programie, która ma "normalną" rodzinę

Na początku podobał mi się jeszcze Samuel (nadal uważam, że ma fajną demoniczną urodę ), jednak na wszystkich zdjęciach wychodzi tak samo.

Jeśli chodzi o dziewczyny, żadna nie spodobała mi się na tyle, żeby jej kibicować. Karolina P. może i jest ładna, ale jakoś nie do końca mnie przekonuje jako modelka. Absolutnie też nie rozumiem fenomenu Magdy. Jak już wspomniano tu nie raz, wygląda po prostu staro.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 23:14   #634
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[QUOTE=DzikiLesnyKot;53334 076]
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
A tak szczerze - kogo to obchodzi? Czy to jest program o problemach emocjonalnych czy o modelkach? jakie maja znaczenie jej układy z matką czy bratem? Zresztą patrząc na to jak chamsko potrafiła wypowiadać się o innych albo jak jej tyłka nie chciało ruszyć do ćwiczeń bo wolała nadąsana jarac fajki, można raczej pokusić się o stwierdzenie jest rozwydrzonym bachorem i cwaniarą, ktora slizga się przez życie robiąc z siebie sierotę.

Kiedy ona się chamsko wypowiadała o kimś, bo nie zauważyłam? Tyłek ruszyła, parę razy popróbowała, nie wyszło i dała sobie spokój jak to ona. Oczywiście nikogo to nie musi obchodzić, ale nie trzeba z góry zakładać, że ktoś jest najgorszy, kiedy przyczyna tego może być inna. Nie wiem, może się mylę, ale ja w zachowaniu Natalii nie widziałam nic wrednego i cwaniarskiego, raczej totalne zagubienie i zakompleksienie, którego nie powinna mieć jeżeli na serio chciałaby zostać modelką. Sokołowska ciągnęła ją na siłę a jak wiadomo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



Nie chcę się kłócić, o tak głupią rzecz jak program Top Model, więc powiem tak. Dużo działa tutaj montaż, nie wiadomo czy ona tak sama z siebie wywala te rzewne historie, czy to wychodzi w rakcie jakichś pytań do niej. Pierwszy raz mówiła o ojcu w tym odcinku w metrze i wtedy to faktycznie poleciała. Potem długo, długo nic i teraz trochę z niej tą historię psycholożka Młynarska i jury wyciągnęli. Jeżeli w następnym odcinku, znów sama z siebie zacznie o tym mówić to przyznam Ci rację, że tylko o tym mówi. Nie bronię jej, nadal uważam, że jest wredna momentami i za sztywna, ale staram się też być sprawiedliwa w swoich osądach (jakby kogolwiek one obchodziły;P)
A czy odcinek z metrem to nie był przypadkiem poprzedni odcinek? Czyli łzawa historia Magdy ciągnie się przez 2 odcinki z rzędu. Ciut długo
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 23:19   #635
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Po co było gadać, że jest w stanie coś jeszcze z siebie wykrzesać i pokazać wszystkim co potrafi? Beznadziejna laska, zdjęcie Magdy było dużo lepsze. Nie macie wrażenia, że większość tych fot wygląda słabo z winy fotografa? Wydaje mi się, że takie zdjęcie mógłby zrobić pierwszy lepszy amator trochę obeznany z aparatem.
Też mam takie wrażenie, a niby tacy znani fotografowie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 23:52   #636
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja oglądam Top Model tylko dla Samuela, genialna twarz. Radek też jest ciekawy, szczególnie teraz, w tych jasnych włosach, w ciemnych mniej się wyróżniał. Cały program uważam za mocno wykreowany i zmanipulowany, a z modellingiem ma to wszystko niewiele wspólnego
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:35   #637
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja się zastanawiam czy między Samuelem i jego siostrą Esterą nie istnieje jakaś chora relacja. Jakbym była dziewczyną Samuela (boże broń) i zobaczyła jego stosunki z siostrą to bym zwiała. Ciekawe czy siostra ma jakiegoś faceta . Szczerze wątpię, bo w końcu z Samuelem dzielą się wszystkim.

Karolina G. no cóż masywna baba co to tylko do CKMu się nadaje. Modelka z niej żadna a do tego zazdrosna i zawistna.

Magda - pominę milczeniem jej historie o ojcu bo to nie program "kto kolwiek widział kto kolwiek wie", ale zastanawiam się czemu ona jeszcze tam jest? Jej twarz jest po prostu stara. Aż strach, że 24 latka wygląda jak 40 po przejściach.

Kamila - denerwuje mnie ta dziewczyna strasznie. Jej głos też. Nie mniej jednak muszę przyznać, że w delikatnym makijażu i z takim spokojem na twarzy wygląda całkiem całkiem. No, ale na razie to jedno zdjęcie, które mi się podobało.

Radek, Andre i Jakob - co tu dużo mówić, najlepsze zdjęcia w odcinku. To tylko potwierdza, że w tej serii faceci są po prostu mocniejsi i mam nadzieję, że w końcu któryś wygra.

Karolina P. urocza 17 - czy na modelkę się nadaje nie wiem, ale w sumie ma największe szanse z tych wszystkich dziewczyn. Reszta jest zwyczajnie za stara.

Natalia - Nawet ładnie wyszła, za to jej brat wyglądał jakby właśnie wyszedł z więzienia po 20 latach i zastanawiał się co to za aparat, którym do niego celują. Jak na profesjonalnego modela słabo. A odejście Natalii - cóż w ogóle nie powinno jej tam być. Zastanawiam się czemu Piróg do niej teraz nie wyszedł?

A jak zobaczyłam tego wakeboarda to wiedziałam, że Samuel będzie miał problemy. On nigdy nie umie się utrzymać na wodzie. Jak na to, że taki z niego sportsmen to słabo :P
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 09:04   #638
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy między Samuelem i jego siostrą Esterą nie istnieje jakaś chora relacja. Jakbym była dziewczyną Samuela (boże broń) i zobaczyła jego stosunki z siostrą to bym zwiała. Ciekawe czy siostra ma jakiegoś faceta . Szczerze wątpię, bo w końcu z Samuelem dzielą się wszystkim.
W odcinku kiedy Samuel się dopiero dostawał do programu podczas eliminacji również to było widać. Bardzo dziwne rodzeństwo, coś za dużą miłością się darzą On się przy niej cały rozświetla
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2015-11-04 o 09:07
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 09:44   #639
StokrotkaPolna2
Przyczajenie
 
Avatar StokrotkaPolna2
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 27
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A myślałam że tylko ja to zauważyłam...rzeczywiście jakoś dziwnie razem wyglądają.
StokrotkaPolna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:31   #640
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Tez to zauwazylam, ze Samuel z siostra w jakiejs bardzo zazylej relacji sa
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:34   #641
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oj tam, przesadzacie Może są tym legendarnym kochającym i zgodnym rodzeństwem, o którym chyba opowiadał każdy rodzic gdy poklocilyscie się z bratem/siostrą
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 16:20   #642
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Tez to zauwazylam, ze Samuel z siostra w jakiejs bardzo zazylej relacji sa
Kurczę, nie jestem przekonana czy to aż tak naganne. W Voice of Poland o jednej uczestniczce kibicujący brat się wypowiadał, że ona jest dla niego cudowna we wszystkim co robi, jest też duet uczestników, rodzeństwo, siostra po przejściach, z dzieckiem i sporo młodszy brat o którego życiu nic nie wiadomo poza tym, że jest cały dla niej. Jeśli mają takie fajne relacje to pogratulować tylko i pozazdrościć. W końcu rodzeństwo to jedni z najbliższych ludzi. Nieco chore jest się dopatrywać w tym więcej niż jest
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:27   #643
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Chodziłam z Samuelem i Esterą do jednej szkoły i faktycznie zawsze byli dziwni i specyficzni, oboje, ale raczej nie aż tak dziwni
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:31   #644
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Kurczę, nie jestem przekonana czy to aż tak naganne. W Voice of Poland o jednej uczestniczce kibicujący brat się wypowiadał, że ona jest dla niego cudowna we wszystkim co robi, jest też duet uczestników, rodzeństwo, siostra po przejściach, z dzieckiem i sporo młodszy brat o którego życiu nic nie wiadomo poza tym, że jest cały dla niej. Jeśli mają takie fajne relacje to pogratulować tylko i pozazdrościć. W końcu rodzeństwo to jedni z najbliższych ludzi. Nieco chore jest się dopatrywać w tym więcej niż jest
Tez nie widzę w ich zachowaniu nic dziwnego. Ot, zwykle, kochające się rodzeństwo, maja ze sobą dobry kontakt i zaufanie do siebie. Az milo się patrzy, bo nie zawsze miedzy rodzeństwem jest taka zgoda.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 18:34   #645
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Ja oglądam Top Model tylko dla Samuela, genialna twarz. Radek też jest ciekawy, szczególnie teraz, w tych jasnych włosach, w ciemnych mniej się wyróżniał. Cały program uważam za mocno wykreowany i zmanipulowany, a z modellingiem ma to wszystko niewiele wspólnego
Zgadzam się. Pasował by mi na modela Gucci albo Toma Forda.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 19:15   #646
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

moim zdaniem najlepsze bylo zdjecie Andre

zastanawiam sie, czemu Karolina Gilon jeszcze ani razu nie zostala skrytykowana czyzby jakas umowa z tvnem? zdjecie rodzinne miala bardzo slabe, gorsze mial chyba tylko Samuel
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:36   #647
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
moim zdaniem najlepsze bylo zdjecie Andre

zastanawiam sie, czemu Karolina Gilon jeszcze ani razu nie zostala skrytykowana czyzby jakas umowa z tvnem? zdjecie rodzinne miala bardzo slabe, gorsze mial chyba tylko Samuel
Tak właśnie podejrzewam, chociaż dowodów żadnych nie mam. Jak dla mnie sami się z nią skontaktowali, bo np. chcieli mieć wyrazistego uczestnika i np. zagwarantowali, że dojdzie do odcinka nr XX. TVN już tak robił przy innych programach, więc tu mogło być tak samo. Innego powodu nie widzę, dlaczego ją trzymają. Ona dobrze się nadaje na celebrytkę (typu Siwiec/Pietrasińska) ale nie na modelkę, na pewno nie na modelkę wybiegową.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 09:22   #648
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Tak właśnie podejrzewam, chociaż dowodów żadnych nie mam. Jak dla mnie sami się z nią skontaktowali, bo np. chcieli mieć wyrazistego uczestnika i np. zagwarantowali, że dojdzie do odcinka nr XX. TVN już tak robił przy innych programach, więc tu mogło być tak samo. Innego powodu nie widzę, dlaczego ją trzymają. Ona dobrze się nadaje na celebrytkę (typu Siwiec/Pietrasińska) ale nie na modelkę, na pewno nie na modelkę wybiegową.

dokładnie też mam takie wrażenie
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 09:47   #649
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądam dzisiaj "Dzień, który zmienił moje życie" a tam "stara" Magda z tej edycji Top Model! Tylko nieco grubsza. Widzę, że nie tylko Karolina G. ma za sobą telewizyjny debiut...
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 19:57   #650
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądam właśnie poniedziałkowy odcinek i nie mogę się napatrzeć na Kasię Sokołowską. Kto ją malował? Wygląda jak smutny arlekin po dostaniu dyscyplinarki.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:09   #651
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie poniedziałkowy odcinek i nie mogę się napatrzeć na Kasię Sokołowską. Kto ją malował? Wygląda jak smutny arlekin po dostaniu dyscyplinarki.
masakryczną miała tą kreskę. Chyba makijażystka jej nie lubi

Czekam na wpis Marty na blogu o 9 odcinku. Bardzo mnie ciekawi jej opinia
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 20:35   #652
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
zastanawiam sie, czemu Karolina Gilon jeszcze ani razu nie zostala skrytykowana czyzby jakas umowa z tvnem? zdjecie rodzinne miala bardzo slabe, gorsze mial chyba tylko Samuel
Zdjęcie miała koszmarne, wyszła na nim jak grubawa olbrzymka Ani twarzy nie ma modelowej, ani figury. Nie ogarniam co tam robi tak długo

Udział Młynarskiej to jakiś żartWielka znawczyni się znalazła.

Mam też już trochę dość Karoliny P., opatrzyła mi się, jest jakaś bezbarwna i te ciągłe teksty o tym, jak to wszyscy jej zazdroszczą

Aktualnie jestem za Jakobem.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 09:08   #653
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
moim zdaniem najlepsze bylo zdjecie Andre

zastanawiam sie, czemu Karolina Gilon jeszcze ani razu nie zostala skrytykowana czyzby jakas umowa z tvnem? zdjecie rodzinne miala bardzo slabe, gorsze mial chyba tylko Samuel
No raczej, normalnie, to już by sto razy ją objechali za szerokie uda, a jakoś dziwnie nietypowo w tej kwestii milczą.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 13:07   #654
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ogólnie to chyba najsłabsza edycja ze wszystkich, żadna dziewczyna nie nadaje się na typową modelkę, już chłopaki o wiele lepiej wypadają A i zdjęcia z sesji wybierają im niekorzystnie :/
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12





Edytowane przez jvlka900
Czas edycji: 2015-11-07 o 13:08
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:32   #655
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Co myślicie o dzisiejszym odcinku? Ja trochę żałuję, że odpadł Andre, ale raczej to było do przewidzenia, że prędzej czy później tak się stanie.
Kibicuję Karolinie Pisarek, mam nadzieję, że wygra.
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:35   #656
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

I jak wrażenia po dzisiejszym odcinku ? Szkoda, że odpadł Andre ( wiem, że się nie nadaje do high fashion ale nie mogę znieść wrednej Karoliny G. i Magdy, wolałam żeby one odpadły ) Kamili mi nie żal, jest zbyt rozkapryszona.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Co myślicie o dzisiejszym odcinku? Ja trochę żałuję, że odpadł Andre, ale raczej to było do przewidzenia, że prędzej czy później tak się stanie.
Kibicuję Karolinie Pisarek, mam nadzieję, że wygra.
ubiegłaś mnie Też kibicuję Karolinie Pisarek, oprócz tego Radek i Jakob Nie szastają ckliwymi historiami tylko pracują, to się chwali. Czy mi się wydaje czy widziałam podczas pokazu Kupisza, Justynę Pawlicką ?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:36   #657
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje czy widziałam podczas pokazu Kupisza, Justynę Pawlicką ?
No właśnie i mi się tak zdawało...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:38   #658
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No właśnie i mi się tak zdawało...
Po tym co ona ostatnio odwaliła chyba bym ją wycięła z tego materiału
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:40   #659
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Po tym co ona ostatnio odwaliła chyba bym ją wycięła z tego materiału
A co odwaliła? Chyba nie jestem w temacie
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:41   #660
lejdi007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 123
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

myślę że każda kolejna edycja tego programu jest coraz bardziej kontrowersyjna. Może jestem staroświecka ale nie zazdroszczę kariery tym którzy dochodzą do niej taką drogą
lejdi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.