Irygator do zębów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 19:55   #91
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie irygator Panasonic ew 1211, wczoraj przyszła paczka już naładowany i dzisiaj chciałabym go użyć po raz pierwszy, w pon zakładam aparat
Do rzeczy, doczytałam w instrukcji, zeby używać irygatora po umyciu zębów i teraz się zastanawiam...irygator miał zastępować nić do zębów, a higienistka mówiła mi, że nić używać przed umyciem zebów, więc idąc tym tropem irygatora też powinno się używać przed myciem zębów to jak to w końcu z tym jest ? jak Wy używacie irygatora ?
Ja nici dentystycznych uzywam tylko wtedy, kiedy nie moge umyc zebow, czyli w sumie po prawie kazdym posilku, ktory wlazi w zeby w ciagu dnia. Potem guma orbit.
Jesli mam okazje umyc zeby w ciagu dnia to i tak uzywam nitki przed myciem. To samo jest wieczorem.
Irygatora uzywam juz PO umyciu zebow, zeby doczyscic to co szczoteczka nie wyczyscila.
Czyli u mnie kolejnosc wyglada tak: nitka dentystycza, szczoteczka do zebow, irygator. Plyn do ust
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:25   #92
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023
Dot.: Irygator do zębów

A co myślicie o Waterpik Power Flosser?
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 21:00   #93
Kamila1023
Kamila
 
Avatar Kamila1023
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 72
GG do Kamila1023
Dot.: Irygator do zębów

Miśki, bo tak sobie myślę, czym by się tutaj kierować przy kupnie irygatora. Doszłam do wniosku, że chyba kluczową kwestią jest siła natrysku. Nie chce wydawać kupy kasy na irygator, bonie jestem pewna, że się u mnie sprawdzi. Tak też znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/irygator-dentystyc...2,1&bi_c=67082

Co myślicie?
Kamila1023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 15:30   #94
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez Kamila1023 Pokaż wiadomość
Miśki, bo tak sobie myślę, czym by się tutaj kierować przy kupnie irygatora. Doszłam do wniosku, że chyba kluczową kwestią jest siła natrysku. Nie chce wydawać kupy kasy na irygator, bonie jestem pewna, że się u mnie sprawdzi. Tak też znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/irygator-dentystyc...2,1&bi_c=67082

Co myślicie?
Wydaje sie byc ok. Bo rozumiem, ze to firma Oral? Poczytaj opinie w necie.
Ma bardzo podobne paramentry do Panasonica, z tym ze panasonic drozszy o 50-60zl
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 11:08   #95
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

mi po pół roku zrypał sie w nim przycisk właczania niestety zgubiłam paragon
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 21:18   #96
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez Kamila1023 Pokaż wiadomość
Miśki, bo tak sobie myślę, czym by się tutaj kierować przy kupnie irygatora. Doszłam do wniosku, że chyba kluczową kwestią jest siła natrysku. Nie chce wydawać kupy kasy na irygator, bonie jestem pewna, że się u mnie sprawdzi. Tak też znalazłam coś takiego:
http://allegro.pl/irygator-dentystyc...2,1&bi_c=67082

Co myślicie?
Czy mogłabyś dać znać czy kupiłaś ten irygator? Mam zamiar kupić taki sam i chciałabym wiedzieć jak się sprawuje.
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 14:51   #97
DavysDiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Irygator do zębów

I pewnie bym już dawno kupiła, gdyby nie to, że nie mogę się zdecydować
DavysDiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 10:03   #98
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

anitka- tak , ja mialam ten wlasnie. I bylam zadowolona, tylko ze sie zepsul. Fakt ze zbiornik jest na jedno uzycie, ale za to jest poręczny. Bylam zadowolona z natrysku, choc na odwrot zrobilabym wlaczanie, ze jak nacisniesz i trzymasz to dziala, ale mniejsza o to, najgorzej ze padł, ale mialam po prostu pecha
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:18   #99
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Irygator do zębów

No to super, bo w piątek go zamówiłam. Mam nadzieję, że do świąt Mikołaj zdąży mi po przywieźć. Czy Ty też kupowałaś przez internet czy w jakimś stacjonarnym sklepie?
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:24   #100
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

przez internet
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 11:27   #101
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Witajcie. Po dlugich roztrzasaniach zdecydowalam sie na waterpika wp 120. Kosztowal mnie 60 f( teraz troche zaluje bo obecnie sa za ta cene wp 660 czyli jeszcze lepsze).
Irygator spelnia zadanie. Mi glownie chodzilo o oczyszczanie kieszonek zebowych i piddziasliwych. Wchodzilo mi tam jedzenie.
Ale mam inne pytanie. Po ok tygodniu uzywania dostalam jakuegos zapalenia chyba slinianek i powiekszenia wezlow chlonnych w rejonie szczeki, ucha. Czy ktos mial taka przygode? Nie wiem czy to od tego czy zbieg okolicznosci??
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 20:02   #102
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
Witajcie. Po dlugich roztrzasaniach zdecydowalam sie na waterpika wp 120. Kosztowal mnie 60 f( teraz troche zaluje bo obecnie sa za ta cene wp 660 czyli jeszcze lepsze).
Irygator spelnia zadanie. Mi glownie chodzilo o oczyszczanie kieszonek zebowych i piddziasliwych. Wchodzilo mi tam jedzenie.
Ale mam inne pytanie. Po ok tygodniu uzywania dostalam jakuegos zapalenia chyba slinianek i powiekszenia wezlow chlonnych w rejonie szczeki, ucha. Czy ktos mial taka przygode? Nie wiem czy to od tego czy zbieg okolicznosci??
Chyba zbieg okolicznosci, wspolczuje. Mnie sie nic takiego nie stalo.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 00:17   #103
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Chyba zbieg okolicznosci, wspolczuje. Mnie sie nic takiego nie stalo.
No mam nadzieje ze to przypadek ale i tak bolesny
Na szczescie mam antybiotyk.
P.s tyle lat sie meczylam ze swoim problemem a rozwiazanie bylo takie proste. Lepiej pozno niz wcale
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 09:09   #104
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
No mam nadzieje ze to przypadek ale i tak bolesny
Na szczescie mam antybiotyk.
P.s tyle lat sie meczylam ze swoim problemem a rozwiazanie bylo takie proste. Lepiej pozno niz wcale
Tzn?
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 12:20   #105
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Tzn?
Chodzi mi o to ze tyle czasu nie moglam znalezc rozwiazania na swój problem dotyczacy niesmaku w ustach i czasem dziwnego zapachu. Meczylam sie z tym od lat! Dopiero ostatnio dwoch stomatologów poradzilo mi kupic irygator i uswiadomili mnie o istnieniu kieszeni zebowych i poddziąsłowych gdzie wchodzi jedzenie i gnije😵
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 10:23   #106
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to ze tyle czasu nie moglam znalezc rozwiazania na swój problem dotyczacy niesmaku w ustach i czasem dziwnego zapachu. Meczylam sie z tym od lat! Dopiero ostatnio dwoch stomatologów poradzilo mi kupic irygator i uswiadomili mnie o istnieniu kieszeni zebowych i poddziąsłowych gdzie wchodzi jedzenie i gnije😵
O kieszonkach zebowych to wiedzialam, bolesnie sie o tym przekonalam Ale ze irygator wplywa na swiezosc oddechu to jakos nie skojarzylam, ze moze zdzialac az takie rzeczy. Dobrze wiedziec
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 00:54   #107
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O kieszonkach zebowych to wiedzialam, bolesnie sie o tym przekonalam Ale ze irygator wplywa na swiezosc oddechu to jakos nie skojarzylam, ze moze zdzialac az takie rzeczy. Dobrze wiedziec
No wplywa, w kieszo kach gnije jedzenie a tym samym smierdzi z paszczy prawda? z chwila usuniecia jedzenia z kieszeni, oddech staje sie swiezy bo znika zrodlo
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 14:28   #108
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

Jak tu pisalam zrypał mi się irygator i pokombinowałam i końcówkę irygatora dopasowałam do wielkiej strzykawki (100ml), ktorej obciełam troche czubek. Muszę czymś jeszcze uszczelnić koniec bo troche sie tam leje ale i tak normalnie mam strumień w końcówce Nie jest to az tak poręczne jak automatyka, ale daję rade poki co. Bo moj irygator zepsul sie po kilu miesiacach (zgubilam paragon) a na razie nei bede znow robic wydatku
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 16:58   #109
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Irygator do zębów

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
No wplywa, w kieszo kach gnije jedzenie a tym samym smierdzi z paszczy prawda? z chwila usuniecia jedzenia z kieszeni, oddech staje sie swiezy bo znika zrodlo
No niby tak Tylko u mnie w ciagu dnia to tylko nitka dentystyczna wchodzi w gre, na dobranoc uzywam irygatora, a pomimo to fiolkami z rana nie bucham ale w sumie kapec tez nie

Hula pomyslowa z ciebie dziewczyna
A ja teraz czesciej nie uzywam niz uzywam irygatora bywam czasami tak zmeczona, ze padam na "pysk" i oprocz szczotkowania zebow nie mam sily na nic dodatkowo.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 18:46   #110
sylwia989
Zadomowienie
 
Avatar sylwia989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 272
Dot.: Irygator do zębów

Odkopuję wątek, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże Zdecydowałam się na zakup irygatora ze względu na stłoczone zęby i wizję założenia aparatu. Używam szczoteczki sonicznej Philips, dlatego planowałam również zakup irygatora tej firmy i jestem ciekawa opinii. Czytałam ze działa na innej zasadzie niż pozostałe irygatory, bo woda jest "zmieszana" z powietrzem - do jednego "zabiegu" wystarcza jedna czy dwie łyżki wody, a nie jak w innych ponad 100 ml. Spotkałam się jednak z opinią, że z powodu metody wodno-powietrznej strumień jest bardzo silny i nie chcę, by odbiło się to na dziąsłach. Czy któraś z Was ma doświadczenie z irygatorami Philips?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 00:11   #111
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Irygator do zębów

Zepsuł mi się AQUAPICK AQ-300 po roku ! ,chyba nie ma szans na naprawę ,gwarancja minęła. Nie wiem co teraz kupić tamten kosztował około 370 zł chciałabym teraz coś dużo tańszego ale z równie mocnym ciśnieniem jak nie mocniejszym . Widzę na allegro jakiś no name http://allegro.pl/bezprzewodowy-iryg...902129571.html
Czy ktoś go ma i poleca ?
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:55   #112
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Irygator do zębów

Rękojmia trwa 2 lata, daj do naprawy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 19:34   #113
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Irygator do zębów

Ja mam od kilku lat OralB irygator. I nic sie z nim nie dzieje. Jest ok. Moze tylko moglby miec wieksze cisnienie przy prostym strumieniu wody. Przy spiralnym strumieniu cisnienie wydaje mi sie ok.

Ale chetnie poslucham cos na temat bezprzewodowych bo mozna takowe zabierac ze soba na wyjazdy.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 00:28   #114
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Irygator do zębów

Pastulla, ja o nim pisałam w poprzendich wiadomosciach - irygator fl-v8 , zepsuł sie. Nie oddałam go na gwarancję, jakos mi sie nie chcialo grzebac i szukac tych paragonow/
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 11:40   #115
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Irygator do zębów

Ja również mam ten FL-V8 i jestem z niego zadowolona. Raz popsuł mi się przycisk włączania, chyba się zalał, ale normalnie odesłałam go do naprawy i po kilku dniach wrócił naprawiony. Bateria trzyma bardzo długo i ogólnie jest poręczny, ale faktycznie zbiornik wody starcza na jedno użycie.

Za taką cenę nic lepszego nie znajdziesz ;-)

Edytowane przez anitka020
Czas edycji: 2016-12-12 o 11:42
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 20:45   #116
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Irygator do zębów

To nie wiem który wziąć,najbardziej zależy mi na dużym ciśnieniu Aqua pick miał 6,9 bar i zawsze stosowalam tylko na maksymalnej mocy, chiałabym nawet mocniejszy no i żeby był niezawodny jednak. Średnio się znam ale gwarancja byla na 12 miesięcy a ja już kilka męczę się bez.
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 14:50   #117
KarkaSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Irygator do zębów

Ja akurat nie używam irygatora, więc nie odpowiem na Twoje pytanie, ale wiem że na <ciach> jest spory wybór takiego sprzętu, sama dużo tam kupuję. Zobacz sobie ich ofertę irygatorów… a co do Twojego pytania może najlepiej byłoby spytać dentysty, albo pielęgniarki…

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-26 o 23:52
KarkaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 22:51   #118
Plastulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 186
Dot.: Irygator do zębów

Wstyd dalej sie waham napewni już nie kupię takiego za 400 zł bo zawiódł mnie aquapick aq300 (roczna gwarancja). Na 90 % wezmę aquajet LD-A8 ADULT mimo że nie ma w ogole opinii ale 8 BAR ciśnienia ,cena i 24 miesiace gwarancji kuszą. W grę wchodzi jeszcze chwalony Panasonic 1211 ale kilka razy nalewać wodę srednio i tylko 5,9 BAR .
Plastulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 18:50   #119
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: Irygator do zębów

Od kilku miesięcy korzystam z irygatora marki Panasonic model EW 1211. Sprawuje się on świetnie, moje zęby są w świetnej kondycji, stosowanie irygatora nie podrażnia mi dziąseł jak przy używanie nici dentystycznych. Zdecydowanie polecam to urządzenie.
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 03:21   #120
nowherewarm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 305
Dot.: Irygator do zębów

Witam, ja również zastanawiam się nad kupnem irygatora (noszę aparat stały), zastanawia mnie tylko jedna rzecz - taki profesjonalny irygator, którego używa dentysta w gabinecie jest dla mnie bardzo nieprzyjemny. Czy ciśnienie w takim domowym też jest takie strasznie wysokie? Nie jest on aż tak tani, także chciałam się upewnić, czy jest sens kupować, jeśli ma on być aż taki intensywny jak ten w gabinecie.
nowherewarm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-25 18:42:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.