Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 18:18   #1321
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Włocha, Bogusia na bloga nie miała wracać? I pisać o swoim zabiegu wymrażania?
O tym odchudzaniu?
Jak to się w ogóle stało, że najpierw niby wygrała zabieg w Profemedzie, który miała opisać na blogasku, a miesiąc później dostała tam wymarzoną jedyną i najcudowniejszą pracę?
https://instagram.com/p/85UzmPqlFh/
https://instagram.com/p/-JZ9nPKlKW/
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:20   #1322
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
O tym odchudzaniu?
Jak to się w ogóle stało, że najpierw niby wygrała zabieg w Profemedzie, który miała opisać na blogasku, a miesiąc później dostała tam wymarzoną jedyną i najcudowniejszą pracę?
https://instagram.com/p/85UzmPqlFh/
https://instagram.com/p/-JZ9nPKlKW/
jak zobaczyłam plakacik, że tam pracuje to zaczęłam kojarzyć fakty :P i myśle, że zaprosili ją na zabieg i tyle :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:27   #1323
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Jak byłam w pierwszej klasie to rodzice zapisali mnie na rytmikę czy coś takiego. Jakaś pani Tatiana uczyła nas różnych układów i potem występowaliśmy na różnych uroczystościach naszego miasta. Potem nawet miałyśmy jakiś układ z pomponami Mam kilka zdjęć Niestety zespół rozpadł się po dwóch latach w sumie nie pamiętam dlaczego. Potem jakoś od 4 klasy z przyjaciółką zaczęłyśmy same wymyślać różne układy do piosenek. Naszym numerem popisowym był układ do Malczik gej Tatu Układ z krzesłami zrobiła taką furorę w szkole, że wysłali nas na jakiś event do miejscowej elektrowni ale nie pamiętam z jakiej okazji. Dziwne mi się wydaje tańczenie takich gówniar przed dorosłą publicznością. W ogóle to ja miałam gdzieś zeszyt w którym zapisywałam jakie kroki kiedy wykonujemy ale jak go wzięłam teraz do ręki to tylko połowe wiem jak zrobić To były piękne czasy. Zakończyło się w 6 klasie. Do teraz jestem niespełnioną "tancerką". Uwielbiam układy taneczne w grupach ale nigdy nie było wokół mnie osób, które też by chciały tak tańczyć i występować. Teraz to już chyba za stara jestem na to, chociaż czasem lubię sobie potańczyć w domu tak jak kiedyś...
Chodziłam
Ja z kolei tańczyłam namiętnie do A* teens
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:29   #1324
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez javeira Pokaż wiadomość
Omnomnom dobre Małż powiedział że pycha Dorzucam fotkę. Ach ten zapach Dzięekuję za przepis.
Co to za pyszności poproszę przepis
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:29   #1325
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dziewczyny czy na ezebrze kosmetyki są w porządku? Pamiętam że na kosmetykachzameryki można było kupić stare przeterminowane produkty, a jak jest z ezebrą?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:34   #1326
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Jak byłam w pierwszej klasie to rodzice zapisali mnie na rytmikę czy coś takiego. Jakaś pani Tatiana uczyła nas różnych układów i potem występowaliśmy na różnych uroczystościach naszego miasta. Potem nawet miałyśmy jakiś układ z pomponami Mam kilka zdjęć Niestety zespół rozpadł się po dwóch latach w sumie nie pamiętam dlaczego. Potem jakoś od 4 klasy z przyjaciółką zaczęłyśmy same wymyślać różne układy do piosenek. Naszym numerem popisowym był układ do Malczik gej Tatu Układ z krzesłami zrobiła taką furorę w szkole, że wysłali nas na jakiś event do miejscowej elektrowni ale nie pamiętam z jakiej okazji. Dziwne mi się wydaje tańczenie takich gówniar przed dorosłą publicznością. W ogóle to ja miałam gdzieś zeszyt w którym zapisywałam jakie kroki kiedy wykonujemy ale jak go wzięłam teraz do ręki to tylko połowe wiem jak zrobić To były piękne czasy. Zakończyło się w 6 klasie. Do teraz jestem niespełnioną "tancerką". Uwielbiam układy taneczne w grupach ale nigdy nie było wokół mnie osób, które też by chciały tak tańczyć i występować. Teraz to już chyba za stara jestem na to, chociaż czasem lubię sobie potańczyć w domu tak jak kiedyś...
Ja to zawsze marzyłam żeby tańczyć w szkolnym zespole "czirliderek", ale tam były tylko popularne w szkole dziewczyny i nigdy mnie nie chcieli, bo raczej się zaliczałam do tych szarych myszek. Oj jak mi było wtedy przykro . Znałam wszystkie układy, chodziłam na próby, tańczyłam wszystkie wygibasy w zastępstwie jak którejś z dziewczyn nie było na próbie ale mimo to byłam odrzutkiem w tej kwestii .

A jeśli chodzi o zeszyty to do dziś gdzieś mam taki z tekstami piosenek wyciętymi z gazet. Już nie pamiętam czy to było jakieś Bravo czy inny Popcorn ale zawsze pod koniec była taka strona z dwoma tekstami . Starannie to wycinałam i wklejałam do zeszytu, muszę w sumie to wykopać z szafy i przejrzeć cóż za hity tam mam .

Puściłam sobie przy robieniu obiadu vloga Szusz, ten "falafel" to jej rzeczywiście wyszedł PRO. Może się czepiam, bo sama nigdy tego nie gotowałam no ale trzeba mieć zdolności żeby korzystać z gotowego przepisu i wyczarować coś takiego .

U Niesi Haul Domowy, chyba nikt nie wstawiał:

U Agi Grzelak kolejna postać z gry:
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:35   #1327
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość


Munkaa to się nazywa piosenka adekwatna do okazji Wtedy w ogóle chyba wszyscy ciągle tańczyli układy


__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 18:36   #1328
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na ezebrze kosmetyki są w porządku? Pamiętam że na kosmetykachzameryki można było kupić stare przeterminowane produkty, a jak jest z ezebrą?
ja dostałam podkład w porządku.
a co do kza - dostałam nieofoliowany tusz z loreala i nie wiem, czy reklamowac
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:37   #1329
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy na ezebrze kosmetyki są w porządku? Pamiętam że na kosmetykachzameryki można było kupić stare przeterminowane produkty, a jak jest z ezebrą?
Ja raz robiłam tam zakupy i było wszystko w porządku z kosmetykami jak i ogólnie z przebiegiem zamówienia, realizacją itd
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:42   #1330
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Była ostatnio rozmowa o latach 90. - pamiętam jak w 5 czy 6 klasie tańczyłyśmy z koelżankami na Dzniu Babci i Dziadka układ do tego



Lata 90. były super mam wspaniałe wspomnienia z tego okresu

a to u nas z kolei to krolowalo w podstawowce:


Edytowane przez kiziamizia91
Czas edycji: 2015-11-20 o 18:44
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 18:48   #1331
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
O tym odchudzaniu?
Jak to się w ogóle stało, że najpierw niby wygrała zabieg w Profemedzie, który miała opisać na blogasku, a miesiąc później dostała tam wymarzoną jedyną i najcudowniejszą pracę?
https://instagram.com/p/85UzmPqlFh/
https://instagram.com/p/-JZ9nPKlKW/
Hahahahahahahahahhahahah ja nie skojarzyłam xd niezle
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 19:05   #1332
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
wyslali mi dzisiaj UWAGA 8 emaili na ten sam adres z ta informacja...


Co do KokosowejTeczy, fakt jej nos wyglada teraz naprawde dobrze, ale szkoda, ze gdy wygladal slabo to zarzekala sie, ze to zamierzony efekt.
https://www.instagram.com/p/-T7VxCDt...=kokosowatecza
Ogromna zmiana
Jej zależało na pozbyciu się garbka i to podkreślała. Nie dziwię się, że zaczęło ją wkurzać to ciągłe zwracanie uwagi na resztę, przecież podkreślała, że nos może goić się do roku czasu.
Podejrzewałam, że mogły jej się zrobić zrosty, bo chyba przez pół roku miała ograniczyć wysiłek fizyczny a z tego co zauważyłam na Insta to nie odmawiała sobie jazdy konnej czy też na rowerze.

Co do Szusz, ostatnio oglądałam tylko jej kosmetyczne produkcje a teraz i takie odpuszczam!

W tym filmie oczywiście lokowanie produktu. Takie dobre rady jak zapuścić paznokcie a w kolejnych filmach ma już krótkie
https://www.instagram.com/p/9BqN42ue...n-by=szusz1313
Zdjęcie sprzed miesiąca z elektronicznymi nowościami.
Ośmieliłam się zapytać gdzie dorwała czekoladę (kilka osób po mnie też) i oczywiście odpowiedzi brak, ale na pytanie o model telefonu już raczyła odpisać
To musiało być takie frustrujące, że ludzie zainteresowali się czekoladą za 3zł niż zabawkami Apple
Zauważyłam, że przed zeszłym weekendem miała 120 ileś tys. subów a przez tydzień przybyło jej chyba z 3 tys.
Dzięki za streszczenia i oszczędzenie czasu
W sumie ja się nie dziwię, że ona nie może spać w nocy - podświadomość, że w trakcie snu pojawią się kolejne hejterskie komentarze, których w danej chwili nie może ukryć/skasować... Prawie nerwica natręctw.

Ja już wolę te 20 minut codziennie poświęcić na obejrzenie Singielki

Przepraszam za ten długi wywód, ale czasami człowiek musi, inaczej się udusi
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:14   #1333
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Obejrzalam i potwierdzam, szkoda czasu, prawie caly filmik to wywód o hejterach i w dodatku takim agresywnym (?) tonem.
Tak sobie wlasnie pomyslalam, ze jeszcze rok temu tak lubilam Szusz i jak miala ten wypadek w lazience przez ktory nabawila sie siniaka na pol twarzy to martwilam sie o nia i bylo mi jej szkoda, a teraz juz nie moge jej ogladac... Co sie stalo?
Tak się nakręciła, że aż się zapowietrzyła.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:16   #1334
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

https://www.youtube.com/watch?v=qEH58bs70nY
DARECKY
leze
Niessia taka malo popularna

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2015-11-20 o 19:17
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:18   #1335
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Bałtek pewnie pozazdrościł, że to jej terravita te czekolady wysłała a nie im i musiał dać upust swojej frustracji tym "żarcikiem"
'Albo próbował spowodować, żeby się podzieliła
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:22   #1336
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

tak jak nie lubie laury, tak ten filmik mnie mega wzruszyl
https://www.youtube.com/watch?v=q3jIey3sc9Y
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:41   #1337
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Dziękuję ci dobra kobieto! W końcu jakiś konkretny punkt zaczepienia! To w poniedziałek pójdę!

i wrzuciłam posta na fb czy ktoś go widział i już mam odzew i faktycznie koleżanka go widziała, koło dworca tylko 5h po tym jak ja go zobaczyłam więc możliwe, że gdzieś w okolicy mieszka. i potwierdziła, że jego twarz wyglądała okropnie.
Anjia, rejon, który opisujesz również mi jest znany. Wprawdzie kilka lat tam nie była, ale na tyłach Europy jest jakby takie małe "getto", niby centrum miasta, a uczucie jakbyś nagle znalazła się w innym świecie, to jest naprzeciwko dworca PKS, może chłopak jest właśnie stamtąd, ale tym niech lepiej zajmie się już opieka społeczna. To że bałaś się meneli w pełni rozumiem, sama jako dziecko widziałam tych panów w akcji jak pobili innego, całą twarz miał zalaną krwią, do dziś mam przed oczami ten widok. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:44   #1338
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Paletka Sleek i-Lust
chcęęęęęęęęęęęęęęę
Oooo chce! Tak bardzo moje klimaty!! Jade jutro do sephory zobaczyc czy maja stacjonarnie! Nie bede czekac do swiat sama sobie zrobie prezent na mikolajki ^^
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:48   #1339
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Bogusia w fioletach



Byłoby ładnie, gdyby ten fiolet nie odcinał się tak ostro od niepomalowanej przestrzeni pod łukiem brwiowym + brakuje mi czegoś dla równowagi u dołu oka.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 19:50   #1340
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

A mnie kuszą meteoryty Guerlain... sprawiłabym sobie jako prezent pod chuinkę :P Tylko czy rzeczywiście warto?
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:51   #1341
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Tak pomyslałam, że podziele się z wami tym co mnie wczoraj spotkało (tak mi wpadło jak szusz mówiła o przyzwoleniu bicia dzieci). Może mi coś napiszecie, żebym się jakoś ogarnęła bo mi to siedzi w głowie strasznie. Mieszkam w okolicach Rzeszowa, dojeżdżam na zajęcia na studiach. Wczoraj idąc przez dworzec PKS zobaczyłam coś co znałam tylko z TV. Na ławce siedział chłopak. około 12 lat. Co zwróciło moją uwagę to to, że miał na sobie damskie kozaki na obcasie. Generalnie widać było, że w domu się nie przelewa. Miał czapkę z daszkiem i gdy podniósł głowę zobaczyłam coś, czego wolałam nie widzieć - był tak pobity, że mi się to w głowie nie mieści. Pod oczami siniaki, warga rozwalona, poobdzierana twarz. Widać było, że urazy ma od kilku dni bo już były strupy. Wcięło mnie. Siedział przy kobiecie (wiecie, tak za blisko jakby się nie znali bo miejsc było dużo bo był ranek) wyglądającą na przeciętną 50 latkę. Dalej, między kioskami stali menele (przepraszam, że tak ich nazywam, ale widuję ich często i to nie są bezdomni, tacy z przypadku. to są menele, typowe,. nie raz widziałam jak ich policja pacyfikowała). Na początku pomyślałam, że ten chłopak to od nich chociaż nigdy go z nimi nie widziałam. No poczułam, że coś muszę zrobić i tu zaczyna się mój problem i wstyd. Przyznaje się, bałam się, że jeżeli do niego podejde i zagadam i jeżeli okaże się, że on jest od tych meneli to się źle na mnie skończy. Myślałam też o policji, ale w sumie co bym powiedziała? A nawet jakby przyjechali to bałam się, że jeżeli ten chłopak nie jest tylko z biednego domu a faktycznie go rodzic/brat/etc leje to w ramach zemsty za sprowadzenie na głowe policji on dostanie w kość. Nie wiem, uważam, że zachowałam się okropnie. Jedyne co mi przyszło na myśl to, że kupie mu coś do picia (jadł drożdżówkę, nie chciałam dawać mu pieniędzy bo nie wiadomo do kogo by tak naprawdę trafiły), więc zaopatrzyłam się w kubusia, jakiś batonik, podeszłam do niego, siadłam i mu to wcisnęłam. Bez słów. Ale to jak on na mnie popatrzył, tymi opuchniętymi oczami to aż mi się słabo zrobiło. Uciekłam od niego bo bałam się, że się popłaczę.


No i teraz siedzę i myślę. Co mogłam zrobić więcej? Czy zachowałam się w porządku? Mogłam zapytać tej kobiety, czy ten chłopak jest z nim. Nie wiem dlaczego tego nie zrobiłam - jakieś zaćmienie mózgu, strach? Nie wiem. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam, pewnie miałam szczęście bo przecież wiadomo, że takich sytuacji jest milion pewnie. Wciąż wmawiam sobie, ze może go tak w szkole załatwili (koledzy w sensie) bo biedny, bo te damskie buty.... chcę wierzyć, że nie przeżywa w domu piekła znęcania się psychicznego czy fizycznego. Najbardziej przeraża mnie myśl, ze opieka społeczna (jeżeli jest bity) wie o sytuacji i nic nie robią...


powiedzcie mi co robić w takich sytuacjach? nie potrafie przejść obojętnie - tak zostałam wychowana, tylko nie za bardzo wiem co praktycznie mogę zrobić. przepraszam, że tutaj, ale nie chce zakładać nowego wątku bo już pare takich wątków tu widziałam i kończyły się one wojną polityczną, wychowawczą etc.
Wydaje mi się, że wiem o jakim dzieciaku mówisz, taki w jasnych włosach? Przechodziłam ok miesiąc temu w tej okolicy i ten młody pacyfikował jakiegoś właśnie menela, zastanawiałam się czy to nie jego ojciec. Stary był narąbany a ten dzieciak kazał mu być cicho bo temten wyzywał jakichs ludzi po pijaku. Nie mieszałam się, bo widziałam , że patrol już jechał w ich kierunku. A na drugi dzień młodego widziałam z podbitym okiem, centralnie fioletowa śliwa, szedł ul Grunwaldzką w towarzystwie tego kolesia

edit: poprawiłam na szaro

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2015-11-20 o 19:53
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:55   #1342
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wiem o jakim dzieciaku mówisz, taki w jasnych włosach? Przechodziłam ok miesiąc temu w tej okolicy i ten młody pacyfikował jakiegoś właśnie menela, zastanawiałam się czy to nie jego ojciec. Stary był narąbany a ten dzieciak kazał mu być cicho bo temten wyzywał jakichs ludzi po pijaku. Nie mieszałam się, bo widziałam , że patrol już jechał w ich kierunku. A na drugi dzień młodego widziałam z podbitym okiem, centarlnie fioletowa śliwa, szedł ul Grunwaldzką w towarzystwie tego kolesia
Miał czapkę na głowie i widziałam tylko trochę tych włosów i na pewno nie były ciemne wiec możliwe, że to ten. Dziękuję za informacje

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Anjia, rejon, który opisujesz również mi jest znany. Wprawdzie kilka lat tam nie była, ale na tyłach Europy jest jakby takie małe "getto", niby centrum miasta, a uczucie jakbyś nagle znalazła się w innym świecie, to jest naprzeciwko dworca PKS, może chłopak jest właśnie stamtąd, ale tym niech lepiej zajmie się już opieka społeczna. To że bałaś się meneli w pełni rozumiem, sama jako dziecko widziałam tych panów w akcji jak pobili innego, całą twarz miał zalaną krwią, do dziś mam przed oczami ten widok. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji.
Wiem o jakim rejonie mówisz. Raz musiałam się tam wieczorem zapuścić - masakra.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 19:59   #1343
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
A mnie kuszą meteoryty Guerlain... sprawiłabym sobie jako prezent pod chuinkę :P Tylko czy rzeczywiście warto?
mnie też kuszą, ale mi by wystarczyła nawet miniaturka
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:06   #1344
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Odnośnie Hani XS... Czy mnie coś ominęło, bo z jej Q&A wynikło, że ona jest rozwiedziona i ma nowego faceta?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:08   #1345
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Odnośnie Hani XS... Czy mnie coś ominęło, bo z jej Q&A wynikło, że ona jest rozwiedziona i ma nowego faceta?
Czasem ludzkie drogi się rozchodzą. Nie ma co dociekać
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:09   #1346
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Misiaki pozdrawiaja

https://instagram.com/p/-RoLJiKlKX/
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:09   #1347
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

te zaczerwienieni to już jakiś hardkor

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka





Edytowane przez Adamantium01
Czas edycji: 2015-11-20 o 20:13
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:09   #1348
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Odnośnie Hani XS... Czy mnie coś ominęło, bo z jej Q&A wynikło, że ona jest rozwiedziona i ma nowego faceta?
Tak.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:10   #1349
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tak.
Właśnie tak myślałam, ale nie byłam pewna.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:11   #1350
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

kurcze...chyba żadna polska youtuberka nie wzbudza we mnie tylu mieszanych uczuć co Karolina Baszak. Z jednej strony jest atrakcyjna ,miło na nią się patrzy, ma przyjemny głos, estetyka jej filmów bardzo mi odpowiada, a z drugiej strony widzę ją jako zakochaną w sobie dziewczynę , która uwielbia patrzec na siebie; taka jestem urocza, skromna,no popatrzę na siebie w podglądzie jeszcze troszkę". nie wiem może to tylko moje wrażenie.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.