Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 10:51   #1471
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Danka

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------





---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Nie mam pojęcia, jak mogły się kiedykolwiek zacząć, szczególnie jeśli ktoś oglądał program o produkcji ciuchów do sieciówek - a konkretnie do Zary - wie raczej, jaki to szit jest.

Sama się biję w pierś, jak ulegam urodzie ciuchów z Reserved, bo to podobna opcja niestety
.

mam to samo z reserved ale gdzie kupować? mam u siebie wybór między reserved, croppem,housem, mohito, h&m, orsayem i greenpoinem. no i gdzie kupować?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 10:57   #1472
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość



mam to samo z reserved ale gdzie kupować? mam u siebie wybór między reserved, croppem,housem, mohito, h&m, orsayem i greenpoinem. no i gdzie kupować?


Re, House, cropp, mohito i sinsay to ten sam brand chińska produkcja z polskim dystrybutorem.
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 10:57   #1473
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czasem sie zastanawiam czy Szusz celowo tak mowi zeby "prowokować" czy ona naprawdę jest tak oderwana od rzeczywistości...
Sama ma ciagle sfochowana mine, a modelek sie czepia
Przede wszystkim ona twierdzi, że każda uwaga to hejtowanie, więc powinna siedzieć cicho. Co za hipokryzja, zaprzecza sama sobie i nawet nie próbuje tego ukryć czy nad tym pomyśleć.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:00   #1474
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Re, House, cropp, mohito i sinsay to ten sam brand chińska produkcja z polskim dystrybutorem.
a gdzie warto coś kupić? jakaś marka wyróżnia się na plus z jakością i ceną?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:03   #1475
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a gdzie warto coś kupić? jakaś marka wyróżnia się na plus z jakością i ceną?


Najtańszy jest sinsay, ale i jakość jest na najniższym poziomie. Mam ubrania ze wszystkich tych sklepów, i jednak najbardziej spisują mi się rzeczy z Mohito i Reserved. Ale tez i ceny są wyższe. Sukienki z Mohito mam po kilka sezonów, z sinsay często po kilku praniach niestety szmata
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:05   #1476
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Przede wszystkim ona twierdzi, że każda uwaga to hejtowanie, więc powinna siedzieć cicho. Co za hipokryzja, zaprzecza sama sobie i nawet nie próbuje tego ukryć czy nad tym pomyśleć.
Chyba sama sie juz pogubila w w swoich pogladach Jej podejscie przypomina troche podejscie dyktatorów.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:07   #1477
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Najtańszy jest sinsay, ale i jakość jest na najniższym poziomie. Mam ubrania ze wszystkich tych sklepów, i jednak najbardziej spisują mi się rzeczy z Mohito i Reserved. Ale tez i ceny są wyższe. Sukienki z Mohito mam po kilka sezonów, z sinsay często po kilku praniach niestety szmata
Sinsay to serio tragedia. Nigdy nawet niczego nie mierzyłam, bo po dotknięciu ubrania już czuć, że szit. Czasami wchodziłam z nadzieją, że może jednak coś, ale nie. Już nawet nie patrzę w stronę tego sklepu.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 11:11   #1478
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Sinsay to serio tragedia. Nigdy nawet niczego nie mierzyłam, bo po dotknięciu ubrania już czuć, że szit. Czasami wchodziłam z nadzieją, że może jednak coś, ale nie. Już nawet nie patrzę w stronę tego sklepu.
poszukaj jakichs outletow w okolicy. ja kupuje nowe sweterki z river island, gapa, h&m'u, marks&spencer po 20 zl za taka cene uwazam, ze warto :P
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:13   #1479
igiE
Raczkowanie
 
Avatar igiE
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Tatina1 Pokaż wiadomość
Szusz która krytykuje postawę modelek z Zary. To ja proponuję jej spojrzec na siebie podczas gdy obraca sie prezentujac ubrania. Nogi ugięte w kolanach, garb i włosy nimfy która wyszła z wody, do tego tyłek w kształcie obwisłej gruszki.
Szusz droga, dlaczego krytykujesz modelki. NIKT CIĘ O ZDANIE NIE PYTAŁ!!! Hejtujesz ile wlezie. Co za hipokryzja!!!
No lepiej tego ująć nie mogłaś - prezentacja jej outfitów to jedna wielka porażka. Ten garb, to skulenie się, ten dziwny obrót tak sztuczny, jakby za karę ktoś kazał jej się obracać i ten tyłek, chyba najgorszy element w całej prezentacji - masakra. I mam wrażenie, że ona się w ogóle nie zastanawia co robi, co mówi. Krytykuje hejt, a sama robi dokładnie to samo...nie ładnie
igiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:15   #1480
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość

mam to samo z reserved ale gdzie kupować? mam u siebie wybór między reserved, croppem,housem, mohito, h&m, orsayem i greenpoinem. no i gdzie kupować?
Ja większość moich ciuchów upolowałam w Tk Maxxie. Nie zwracam uwagi na metki, bo większości firm w ogóle nie kojarzę, tylko na to jak coś na mnie leży i jakość wykonania. Niektóre ciuchy noszę już któryś sezon i wyglądają super. Mam stamtąd też genialne zimowe buty, z mięciutkiej skóry, z futerkiem, najwygodniejsze jakie miałam w życiu - za jedyne 200 zł. Niestety, trzeba się czasem nagrzebać, żeby trafić na coś fajnego.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:18   #1481
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zamówiłam Jeszcze jak by mi ktoś sprawdzony, porządny przepis na świąteczne pierniczki podrzucił to bym była wdzięczna. I na piernik też w sumie Już sobie nawet kupiłam w Lidlu świąteczną posypkę cukrową (gwiazdki).
Jeżeli masz ochotę trochę nad pierniczkami posiedzieć to naprawdę gorąco polecam te http://www.mojewypieki.com/post/pierniczki-nadziewane . Są nadziewane, więc może nie masz na takie ochoty a bardziej na tradycyjne, ale warto spróbować bo u mnie w rodzinie od 2 lat są hitem! Warto jest mieć jedną osobę do pomocy przy robieniu
Te pierniczki są przepyszne, z czystym sumieniem polecam
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 11:23   #1482
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja większość moich ciuchów upolowałam w Tk Maxxie. Nie zwracam uwagi na metki, bo większości firm w ogóle nie kojarzę, tylko na to jak coś na mnie leży i jakość wykonania. Niektóre ciuchy noszę już któryś sezon i wyglądają super. Mam stamtąd też genialne zimowe buty, z mięciutkiej skóry, z futerkiem, najwygodniejsze jakie miałam w życiu - za jedyne 200 zł. Niestety, trzeba się czasem nagrzebać, żeby trafić na coś fajnego.
mnie razi w TKmax ze te ubrania sa powywieszane jak w lumpeksie, bez ladu i skladu i trzeba tak jak mowisz, strasznie duzo grzebac pomiedzy tym co nie interesuje, aby znalezc cos, co nas interesuej raz wygrzebalam FANTASTYCZNA zimowa kurteczke...nie pamietam metki, jakas nieznana dla mnie, ale kosztowala 800 zl z trudem ja odkladalam na wieszak

co do ciuchow to tez kupuje w sieciowkach typu Reserved, bo nie widze za bardzo opcji dla siebie
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:25   #1483
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja większość moich ciuchów upolowałam w Tk Maxxie. Nie zwracam uwagi na metki, bo większości firm w ogóle nie kojarzę, tylko na to jak coś na mnie leży i jakość wykonania. Niektóre ciuchy noszę już któryś sezon i wyglądają super. Mam stamtąd też genialne zimowe buty, z mięciutkiej skóry, z futerkiem, najwygodniejsze jakie miałam w życiu - za jedyne 200 zł. Niestety, trzeba się czasem nagrzebać, żeby trafić na coś fajnego.

do tkmaxxa mam daaaaleko ale co do sinsaya racja, sweter po jednym praniu = szmata
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:30   #1484
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Jeżeli masz ochotę trochę nad pierniczkami posiedzieć to naprawdę gorąco polecam te http://www.mojewypieki.com/post/pierniczki-nadziewane . Są nadziewane, więc może nie masz na takie ochoty a bardziej na tradycyjne, ale warto spróbować bo u mnie w rodzinie od 2 lat są hitem! Warto jest mieć jedną osobę do pomocy przy robieniu
Te pierniczki są przepyszne, z czystym sumieniem polecam

Ja też miałam właśnie te polecać Robię je od dwóch lat i zawsze mi wychodzą. Smakują wspaniale! W tym tygodniu będę robiła ciasto, bo już najwyższa pora!

Polecam też pierniczki z tego przepisu: http://www.mojewypieki.com/przepis/p...zki-przepis-ii. Trzeba je upiec już teraz. Ja je przechowuję w plastikowych pojemnikach i przed świętami dekoruję domowym lukrem.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:32   #1485
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czasem sie zastanawiam czy Szusz celowo tak mowi zeby "prowokować" czy ona naprawdę jest tak oderwana od rzeczywistości...
Sama ma ciagle sfochowana mine, a modelek sie czepia
Ja odnoszę wrażenie, że Szusza ma tzw. wysokie mniemanie o sobie.
Przecież według niej jej cera wygląda zawsze dobrze (jak to określiła w jednym z ostatnich filmików), ciuchy z Zary prezentują się na niej lepiej niż na modelkach, włosy ma zadbane po zabiegach (jak dla mnie wyglądaja jakby stale były niedomyte) a do tego jest damą- przecież nie pozwoli sobie, żeby biustonosz jej prześwitywał w sukience a'la wawelski arras (ale goły tyłek w tych za krótkich sukienkach już mogą wszyscy oglądać)
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:34   #1486
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez igiE Pokaż wiadomość
No lepiej tego ująć nie mogłaś - prezentacja jej outfitów to jedna wielka porażka. Ten garb, to skulenie się, ten dziwny obrót tak sztuczny, jakby za karę ktoś kazał jej się obracać i ten tyłek, chyba najgorszy element w całej prezentacji - masakra. I mam wrażenie, że ona się w ogóle nie zastanawia co robi, co mówi. Krytykuje hejt, a sama robi dokładnie to samo...nie ładnie
Szusz ma mentalnosc Kaliego
Szusz krytykowac kogos dobrze, Szusz skrytykowac zle
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:44   #1487
igiE
Raczkowanie
 
Avatar igiE
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Ja odnoszę wrażenie, że Szusza ma tzw. wysokie mniemanie o sobie.
Przecież według niej jej cera wygląda zawsze dobrze (jak to określiła w jednym z ostatnich filmików), ciuchy z Zary prezentują się na niej lepiej niż na modelkach, włosy ma zadbane po zabiegach (jak dla mnie wyglądaja jakby stale były niedomyte) a do tego jest damą- przecież nie pozwoli sobie, żeby biustonosz jej prześwitywał w sukience a'la wawelski arras (ale goły tyłek w tych za krótkich sukienkach już mogą wszyscy oglądać)
Dokładnie mam takie samo zdanie - wielka dama z wiecznie przetłuszczonymi włosami i świecąca tyłkiem w każdym outficie, eh..

tyłkiem w kształcie obwisłej gruszki jak to któraś z dziewczyn wcześniej napisała hahahahahhaa

Edytowane przez igiE
Czas edycji: 2015-11-22 o 12:07
igiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:01   #1488
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Obejrzalam film nissiax sprzed ilus tam dni, zakupy jesienne. Troszke sie zdziwilam widzac tą ogromną pizame z kolnierzykiem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:05   #1489
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Czasem odechciewa mi się czytać ten wątek - sama nie lubię szusz, ostatnio ją tu nawet "hejtowałam" Ale często dostaje się dziewczynie za nic - "tyłek w kształcie obwisłej gruszki" - naprawdę takie zabawne? Rozumiem komentowanie włosów, cery (bo szusz sama o tym mówi), ale takie uwagi typu powyższa są dla mnie zwykłym chamstwem.
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 12:08   #1490
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Jeżeli masz ochotę trochę nad pierniczkami posiedzieć to naprawdę gorąco polecam te http://www.mojewypieki.com/post/pierniczki-nadziewane . Są nadziewane, więc może nie masz na takie ochoty a bardziej na tradycyjne, ale warto spróbować bo u mnie w rodzinie od 2 lat są hitem! Warto jest mieć jedną osobę do pomocy przy robieniu
Te pierniczki są przepyszne, z czystym sumieniem polecam
Jak to wygląda Muszę dorwać taki spray do ciastek. Wyglądają na dość czasochłonne, ale przepis również zapisuję, bo takich jeszcze nie jadłam. Aż mi się przypomniała marmolada z róży, którą się samemu zbierało - jezu, obłęd... pasowałaby idealnie do takich pierniczków

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
mnie razi w TKmax ze te ubrania sa powywieszane jak w lumpeksie, bez ladu i skladu i trzeba tak jak mowisz, strasznie duzo grzebac pomiedzy tym co nie interesuje, aby znalezc cos, co nas interesuej raz wygrzebalam FANTASTYCZNA zimowa kurteczke...nie pamietam metki, jakas nieznana dla mnie, ale kosztowala 800 zl z trudem ja odkladalam na wieszak

co do ciuchow to tez kupuje w sieciowkach typu Reserved, bo nie widze za bardzo opcji dla siebie
Fakt, to taki lump z nowymi ciuchami Pamiętam, że rok temu było sporo kurtek i płaszczy Korsa, właśnie po ok 800 zł i trochę więcej. Mają tam też fantastyczne buty dla dzieci (ciuchy też fajne), więc mamom szczególnie polecam wyprawę na łowy

Btw jem właśnie szarotkę z przepisu Bogu, trochę mi się przyjarała przy brzegach (piekłam w prodiżu), ale generalnie wyszła dobra

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2015-11-22 o 12:10
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:10   #1491
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Czasem odechciewa mi się czytać ten wątek - sama nie lubię szusz, ostatnio ją tu nawet "hejtowałam" Ale często dostaje się dziewczynie za nic - "tyłek w kształcie obwisłej gruszki" - naprawdę takie zabawne? Rozumiem komentowanie włosów, cery (bo szusz sama o tym mówi), ale takie uwagi typu powyższa są dla mnie zwykłym chamstwem.

Ona jest tak denerwująca ze kazdy nawet najmniejszy szczegół niestety tak drażni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:17   #1492
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Ona jest tak denerwująca ze kazdy nawet najmniejszy szczegół niestety tak drażni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok ale czy nie można kulturalnie? Zachowując jakiś poziom?
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:25   #1493
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Czasem odechciewa mi się czytać ten wątek - sama nie lubię szusz, ostatnio ją tu nawet "hejtowałam" Ale często dostaje się dziewczynie za nic - "tyłek w kształcie obwisłej gruszki" - naprawdę takie zabawne? Rozumiem komentowanie włosów, cery (bo szusz sama o tym mówi), ale takie uwagi typu powyższa są dla mnie zwykłym chamstwem.
od jakiegoś czasu ten wątek to jedno wielkie polowanie na tę samą czarownicę.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:28   #1494
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu ten wątek to jedno wielkie polowanie na tę samą czarownicę.
wczoraj miałam taką refleksję - gdyby nie Szusz to wątek by bardzo wolno szedł. co druga strona Szusz. dzięki niej nabijane są kolejne części.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:28   #1495
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to chyba tylko w Polsce takie rzeczy. Podobno na zachodzie Zara traktowana jest jak zwyczajna sieciówka, w której ubierają się studenci. I ja tak samo ją traktuję, z tym, że ceny ma chore w stosunku do konkurencji i jakości, którą prezentuje, więc omijam szerokim łukiem.

Co do Basi, mi się jej brwi o wiele bardziej podobają niż kiedyś (miała tak sztucznie i mocno wyrysowane, tragedia). Renesansowa piękność bierze się raczej z wysokiego czoła, którego niczym nie przykrywa.
No właśnie też mam takie wrażenie co do Zary, dziwne że światowa Szusza tego nie dostrzega

Ja ciuchy najczęściej kupuję w Mango, bo mają niezłe składy, czasem H&M jak coś się znajdzie porządnego, ale ostatnio też wpadł mi w oko Benetton. Prócz Sinsay jakościowy chyba jest najgorszy New Yorker moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Basia teraz sądzi, że jej brwi są idealne. Jak je rysowała jak od linijki to tez tak sądziła
Ale jest jeszcze wiele rzeczy pomiędzy, a z takimi brwiami jej czoło zaczyna się od oczu.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:29   #1496
igiE
Raczkowanie
 
Avatar igiE
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 44
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Ok ale czy nie można kulturalnie? Zachowując jakiś poziom?
A co w stwierdzeniu gruszki było nie kulturalnego? są figury gruszki to mogą być i tyłki gruszki, a że Szusz taki tyłek ma co widać z daleka to chyba można tak ją ocenić...
igiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:30   #1497
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Ona jest tak denerwująca ze kazdy nawet najmniejszy szczegół niestety tak drażni


Sent from my iPhone using Tapatalk
istnieje rozwiązanie: unokać szczegółów; a jeśli już chcesz się irytuacją podzielić to może w bardziej kulturalny sposób.


dla mnie szusz jest fenomenem: nadal funkcjonuje na YT mimo, że zachowuje się okropnie wobec widzów, jej filmy są nijakie w większości i niewiele wnoszą.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:31   #1498
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez igiE Pokaż wiadomość
A co w stwierdzeniu gruszki było nie kulturalnego? są figury gruszki to mogą być i tyłki gruszki, a że Szusz taki tyłek ma co widać z daleka to chyba można tak ją ocenić...
OBWISŁEJ GRUSZKI
nie gruszki po prostu
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:33   #1499
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez igiE Pokaż wiadomość
A co w stwierdzeniu gruszki było nie kulturalnego? są figury gruszki to mogą być i tyłki gruszki, a że Szusz taki tyłek ma co widać z daleka to chyba można tak ją ocenić...
"hahaha szusz ma obwisłą gruszkę hahahahahaha" no dla mnie to to samo co "tyłek (żeby mi nie wyczaszkowali bo mam na mysli inną nazwę) jak szafa czterodrzwiowa" to w sumie istnieją duże tyłki to co w tym niekulturalnego?:rolleyes :
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:36   #1500
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Ona jest tak denerwująca ze kazdy nawet najmniejszy szczegół niestety tak drażni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja naprawdę nie widzę u niej ani obwisłego tyłka, ani nadprogramowych kg. Nie można o niej powiedzieć, że jest fit, ale na pewno nie jest jakaś otłuszczona. Uważam, że jest w sam raz, a w porównaniu do kobiet w jej wieku jest naprawdę zgrabna!
Może mieszkam w jakiejś dziczy, ale nie znam ani jednej kobiety w wieku powyżej 25 lat, która regularnie uprawiałaby sport. Nie widuje też zbyt wiele kobiet w tym wieku z jędrnym fit ciałem...
Pamiętam jak był czas, że szusz schudła i leciały komentarze, ze kościotrup. Miała platynowego pejsa ciągle czytało się o żeby szusz zapuściła włosy i zmieniła na bardziej naturalny kolor. Zrobiła to, źle nagle okazuje się, że w pejsie wyglądała cudownie i oryginalnie (kto pamięta czasy "pejsa"? Bo nie wiem, czy dobrze zapamiętałam wizażową nazwę tej fryzury... Poprawcie mnie jak coś )
Myślę, że po prostu szusz jest osobą ogólnie denerwującą z zachowania, więc widzimy w niej wady, których nie ma, lub przejaskrawiamy te, które ma...

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
"hahaha szusz ma obwisłą gruszkę hahahahahaha" no dla mnie to to samo co "tyłek (żeby mi nie wyczaszkowali bo mam na mysli inną nazwę) jak szafa czterodrzwiowa" to w sumie istnieją duże tyłki to co w tym niekulturalnego?:rolleyes :
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.