Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-22, 21:36   #3511
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ju¿ po, efekty spoko, chocia¿ etap drugi, z odzywk± robi³am trochê "na odwal", nie mog³am ju¿ zdzier¿yæ tego smrodu :P (dla mnie etap z od¿ywk± jest najgorszy, zapach odyzwki bardziej mnie dra¿ni, nie mogê go znie¶æ.). W³osy proste, wiadomo. mam nadziejê, ¿e bêdê mia³a spokój a¿ do wielkanocy :P wystarczaj±co d³ugo, aby przesz³a mi obecna nienawi¶æ do encanto :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:21   #3512
mietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy siê z czym¶ takim nie spotka³am. Farbowa³a¶ t± sam± farb±, co zwykle? Z odrostem te¿ by³ problem, czy odrost ok?
Farbowa³am t± sam± farb± i problem by³ w³a¶nie z odrostem bo tylko na niego nawali³ farbê. Miesi±czki nie mam, wiêc na ni± te¿ zwaliæ nie mogê.
Nie wiem, mo¿e po prostu to nie by³ mój dzieñ
mietka8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 10:05   #3513
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
boze jak ja tego nienawidze robic! dziewczyny, nie jestem w stanie sobie tego nalo¿yæ pêdzelkiem, wszystkie nak³adacie w ten sposób? :P ja juz jestem tak sfrustrowana, ¿e nakladam palcami, wmasowuje keratyne w male cienkie pasma :P mam jej duzo, zamowilam ze sporym zapasem, wydaje mi sie ze w ten sposob nakladam wiecej niz pedzelkiem
Mi nie do³±czono pêdzelka choæ pisa³o :P ale kumpela i tak nak³ada³a mi szczoteczk± do zêbów

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

A z encanto ile od¿ywki na³o¿y³y¶cie? bo ja z 50 ml to 1/4 mo¿e i tak wydawa³o mi siê ¿e za du¿o mam tego na w³osach
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:44   #3514
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Mi nie do³±czono pêdzelka choæ pisa³o :P ale kumpela i tak nak³ada³a mi szczoteczk± do zêbów

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

A z encanto ile od¿ywki na³o¿y³y¶cie? bo ja z 50 ml to 1/4 mo¿e i tak wydawa³o mi siê ¿e za du¿o mam tego na w³osach
Ja zu¿y³am jej tyle samo, co keratyny.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:26   #3515
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Keratyny nakladalam 125 ml ale w zupelnie nieekonomiczny sposob :p a odzywki 75 ml :p ale tez w nieekonomiczny sposob :p


Dzis obudzilam sie z wlosami zdatnymi do.uzytku, zazwyczaj nie bylo.mowy o tym zeby bezposrednio po wykonaniu zabiegu, kolejnego dnia nie umyc wlosow :p
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 19:44   #3516
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej jestem juz po1 myciu po coco choco (doczyta³am ze jab³kowy zapach to pure). Zostawi³am w³osy do wyschniêcia ale zauwa¿y³am ¿e zaczynaja siê odkszta³caæ przy twarzy i dosuszy³am minutkê. Ogólnie s± miêciutkie i proste (ale nie jak druty) tylko w³a¶nie te kosmyki przy twarzy nie bardzo - troszkê siê mierzwi±. Zastanawiam sie cz to moja wina czy wykonania zabiegu. Mo¿e bêdê to reklamowaæ w salonie bo i tak bêdê sz³a na ciêcie i kolor.
mlenka_85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:38   #3517
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
Keratyny nakladalam 125 ml ale w zupelnie nieekonomiczny sposob :p a odzywki 75 ml :p ale tez w nieekonomiczny sposob :p


Dzis obudzilam sie z wlosami zdatnymi do.uzytku, zazwyczaj nie bylo.mowy o tym zeby bezposrednio po wykonaniu zabiegu, kolejnego dnia nie umyc wlosow :p
Ja mam ca³± keratynê na³o¿on± 50ml, choæ nawet po³owa starczy³aby, a od¿ywki 1/4 pojemnika z 50ml, w³osy po tygodniu dalej mi siê po nieca³ej dobie przet³uszczaj±
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 07:21   #3518
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Keratyny duuuu¿o wiêcej ni¿ od¿ywki. A wzie³am 100 ml nowej wersji. Od¿ywka zosta³a nawet.... ale jest tak gêsta, ¿e nie wiem ile to moze byc ml

Keratynê zu¿y³am ca³a

Mi sie w³osy mniej przet³uszczaj± po nowej wersji....du¿o mniej
Mam drugi dzieñ i nadal s± zdatne do u¿ytku....A robi³am bardzo blisko skóry

Natomiast niezauwa¿y³am susz±c keratyne, ¿e w³osy dotykaj± mi ucha i dzi¶ mam turbo mega uczulenie

Ostatni raz robi³am sobie sama....w³osy s± stanowczo zbyt d³ugie na samodzielnie paækanie.... auæ
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 19:38   #3519
martyna276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, jutro robiê wreszcie swój pierwszy zabieg encanto, ju¿ nie mogê doczekaæ siê efektów . Mam w zwi±zku z tym do Was jeszcze jedno techniczne pytanie. Jak u Was wygl±da³o suszenie w³osów, czy konieczny jest ch³odny nawiew, czy mo¿e byæ gor±cy? Jakie s± Wasze do¶wiadczenia? Obawiam siê ¿e przy moich d³ugich i grubych w³osach suszenie bêdzie trwa³o wiecznie....:/
martyna276 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:01   #3520
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martyna276 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jutro robiê wreszcie swój pierwszy zabieg encanto, ju¿ nie mogê doczekaæ siê efektów . Mam w zwi±zku z tym do Was jeszcze jedno techniczne pytanie. Jak u Was wygl±da³o suszenie w³osów, czy konieczny jest ch³odny nawiew, czy mo¿e byæ gor±cy? Jakie s± Wasze do¶wiadczenia? Obawiam siê ¿e przy moich d³ugich i grubych w³osach suszenie bêdzie trwa³o wiecznie....:/
Producent nie bez powodu zaleca suszenie zimnym powietrzem. Je¶li by³by to kolejny raz encanto to jedno ale za pierwszym razem ? Z do¶wiadczeñ innych wcze¶niej siê wypowiadaj±cych - narobisz sobie siana
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:11   #3521
martyna276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Producent nie bez powodu zaleca suszenie zimnym powietrzem. Je¶li by³by to kolejny raz encanto to jedno ale za pierwszym razem ? Z do¶wiadczeñ innych wcze¶niej siê wypowiadaj±cych - narobisz sobie siana
Dziêki za radê. W takim razie bêdê musia³a siê pomêczyæ, ale chyba warto dla lepszego efektu . Postaram siê zrobiæ fotki przed i po i pochwaliæ siê Wam (je¶li bêdzie czym oczywi¶cie).
martyna276 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 20:16   #3522
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martyna276 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za radê. W takim razie bêdê musia³a siê pomêczyæ, ale chyba warto dla lepszego efektu . Postaram siê zrobiæ fotki przed i po i pochwaliæ siê Wam (je¶li bêdzie czym oczywi¶cie).
Ja mam w³osy do ramion a zajê³o mi to ponad godzinê. Po prostu usiadz wygodnie odpal film i susz na czuja Trzymam kciuki !
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:18   #3523
martyna276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam w³osy do ramion a zajê³o mi to ponad godzinê. Po prostu usiadz wygodnie odpal film i susz na czuja Trzymam kciuki !
Dziêki . ¦wietny pomys³ z tym ogl±daniem filmu, pytanie tylko czy szczypanie i ³zawienie oczu pozwoli mi na to . W ka¿dym razie na pewno spróbujê.
martyna276 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:30   #3524
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ale w suszeniu nie bylo nic o temperaturze? Sredni nawiew to nie znaczy zimne powietrze :P chyba, ze mamy inna instrukcje
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:33   #3525
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale w suszeniu nie bylo nic o temperaturze? Sredni nawiew to nie znaczy zimne powietrze :P chyba, ze mamy inna instrukcje
No w³a¶nie ja mia³am ZIMNYM POWIETRZEM tak w Capsie ³adnie napisane i pogrubili nawet
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 20:53   #3526
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ja mia³am ZIMNYM POWIETRZEM tak w Capsie ³adnie napisane i pogrubili nawet

No to nie¼le ja zawsze mia³am "¶redni nawiew"
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-24, 23:20   #3527
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martyna276 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki . ¦wietny pomys³ z tym ogl±daniem filmu, pytanie tylko czy szczypanie i ³zawienie oczu pozwoli mi na to . W ka¿dym razie na pewno spróbujê.
Jak masz gniazdko gdzie¶ przy oknie to przy otwartym oknie i tak ¶wie¿ym powietrzu nie powinno a¿ tak bardzo ¶mierdzieæ i raczej zbyt du¿o ³ez nie poleci Ciep³o siê ubraæ i przy oknie robiæ
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 00:14   #3528
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Producent nie bez powodu zaleca suszenie zimnym powietrzem. Je¶li by³by to kolejny raz encanto to jedno ale za pierwszym razem ? Z do¶wiadczeñ innych wcze¶niej siê wypowiadaj±cych - narobisz sobie siana
Chêtnie bym przeczyta³a oryginaln± instrukcjê od producenta, a nie jej interpretacjê od sprzedawców z Allegro Na mojej instrukcji niczego zimnym nawiewie nie by³o.
Na logikê, jaki to mia³oby sens, skoro i tak chwilê pó¼niej dowalamy w³osom wysok± temperaturê? Nie zachodz± ¿adne reakcje chemiczne jak np. w farbowaniu. Bardzo wysoka temperatura suszarki stosowana d³ugo mo¿e zbytnio w³osy przesuszyæ, ale nadal to nic przy temperaturze prostownicy. Encanto, którym powlekamy w³osy, ma chroniæ je przed wysok± temperatur± prostownicy, przed suszark± te¿ powinno.

Robi³am jaki¶ miesi±c temu susz±c ciep³ym powietrzem i efekt super. Po samej suszarce by³y ju¿ g³adkie i b³yszcz±ce, a co dopiero po prostowaniu.

Nie wiem, mo¿e siê mylê i temperatura suszenia w³osów jest kluczowa. Bazuj±c na w³asnych do¶wiadczeniach mogê jedynie stwierdziæ, ¿e nie ma sensu siê mordowaæ i suszyæ na zimno. Ciep³e powietrze skraca mordêgê, a efekt jest taki, jaki byæ powinien. My¶lê, ¿e wa¿niejsza jest ilo¶æ preparatów. Jak siê przyoszczêdzi to mo¿e byæ siano.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-11-25 o 00:21
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 02:01   #3529
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W jêzyku angielskim te¿ nie pisze nic o zimnej temperaturze jest "medium heat"
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 05:43   #3530
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy tylko ja doczyta³am do koñca ¿e kole¿anka pisa³a o gor±cym nawiewie ? Rozumiem ¶redni ale ona siê o gor±cy pyta³a

Przesy³am karteczkê od seol
Za³±czone pliki
Rodzaj pliku: pdf INSTRUKCJA - 2015.pdf (245,5 KB, 14 za³adowañ)

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2015-11-25 o 07:48
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 12:43   #3531
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Czy tylko ja doczyta³am do koñca ¿e kole¿anka pisa³a o gor±cym nawiewie ? Rozumiem ¶redni ale ona siê o gor±cy pyta³a

Przesy³am karteczkê od seol
Przeczyta³am. Po prostu nadal nie rozumiem, dlaczego gor±ce powietrze (m±drze stosowane) mia³oby zepsuæ efekt Encanto i zrobiæ z w³osów masakrê. Bardziej obawia³abym siê o skórê g³owy. Je¿eli u¿ywam powietrza, które dla mnie jest gor±ce (a ludzie ró¿nie oceniaj± temperaturê)to czêsto zmieniam po³o¿enie suszarki, nie trzymam jej bardzo blisko w³osa. No i u¿ywam go krótko. Mo¿e kole¿anka pytaj±ca o gor±cy nawiew te¿ ma podobnie.

Swoje suszy³am na ¶rednim, bo zwyczajnie nie mam suszarki z ceramicznymi elementami. Moja na gor±cym ustawieniu szybko siê przegrzewa i wy³±cza Trochê siê tak bawi³am, ale to bez sensu.

Moim zdaniem suszenie w ca³ym zabiegu odgrywa mniejsz± rolê. Grunt, ¿eby preparatu na³o¿yæ odpowiedni± ilo¶æ i w³osy wysuszyæ ca³kowicie.

Nastêpnym razem chyba po¿yczê lepsz± suszarkê, bo strasznie du¿o czasu schodzi i tak na suszenie.

Fizykiem nie jestem, mo¿e podczas zbyt gor±cego suszenia co¶ dziwnego dzieje siê z ³uskami w³osa i preparatem. Nie wiem, niech ka¿dy robi jak uwa¿a. Na pewno bêdê polecaæ ciep³e powietrze zamiast zimnego. Oszczêdno¶æ czasu niesamowita. Kilka lat temu robi³am dla testów koñcówki i kilka pasm przy twarzy Encanto. W instrukcji mia³am równie¿ zalecenie, ¿eby na zimno suszyæ. Strasznie d³ugo sz³o jak na tak± ilo¶æ w³osów. Teraz robi³am ca³e i na ciep³ym powietrzu sz³o znacznie szybciej. Wielka ulga.
Efekt ciê¿ko porównaæ, bo wcze¶niej robi³am metodê mieszan±, niedawno tradycyjn± (równie¿ star± formu³±). Swoj± drog± metoda mieszana chyba siê u mnie nie sprawdzi³a, nie by³o tej g³adko¶ci, któr± uzyska³am niedawno.

Na pewno suszenie przyspiesza przeczesywanie w³osów palcami. Jak siê zmeczy³am machaniem suszark± to sobie j± postawi³am stabilnie i tylko przeczesywa³am w³osy. Da³o siê przetrwaæ Ustawienie dodatkowego wiatraczka te¿ mia³oby sens:P

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-11-25 o 13:21
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 13:19   #3532
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am. Po prostu nadal nie rozumiem, dlaczego gor±ce powietrze (m±drze stosowane) mia³oby zepsuæ efekt Encanto i zrobiæ z w³osów masakrê. Bardziej obawia³abym siê o skórê g³owy. Je¿eli u¿ywam powietrza, które dla mnie jest gor±ce (a ludzie ró¿nie oceniaj± temperaturê)to czêsto zmieniam po³o¿enie suszarki, nie trzymam jej bardzo blisko w³osa. No i u¿ywam go krótko. Mo¿e kole¿anka pytaj±ca o gor±cy nawiew te¿ ma podobnie.

Swoje suszy³am na ¶rednim, bo zwyczajnie nie mam suszarki z ceramicznymi elementami. Moja na gor±cym ustawieniu szybko siê przegrzewa i wy³±cza Trochê siê tak bawi³am, ale to bez sensu.

Moim zdaniem suszenie w ca³ym zabiegu odgrywa mniejsz± rolê. Grunt, ¿eby preparatu na³o¿yæ odpowiedni± ilo¶æ i w³osy wysuszyæ ca³kowicie.

Nastêpnym razem chyba po¿yczê lepsz± suszarkê, bo strasznie du¿o czasu schodzi i tak na suszenie.

Fizykiem nie jestem, mo¿e podczas zbyt gor±cego suszenia co¶ dziwnego dzieje siê z ³uskami w³osa i preparatem. Nie wiem, niech ka¿dy robi jak uwa¿a. Na pewno bêdê polecaæ ciep³e powietrze.

Na pewno suszenie przyspiesza przeczesywanie w³osów palcami. Jak siê zmeczy³am machaniem suszark± to sobie j± postawi³am stabilnie i tylko przeczesywa³am w³osy. Da³o siê przetrwaæ Ustawienie dodatkowego wiatraczka te¿ mia³oby sens:P
Kurcze nie wiem...wszêdzie pojawia sie informacja, ¿e gor±cy strumieñ jest niedobry dla w³osów, ¿e rozchyla ³uski w³osa...itd itp...
Formaldehyd szczypie nas w oczy i gryzie nos wiêc mo¿e to forma ochrony naszych w³osów. Nie jestem chemikiem ale my¶lê, ¿e nie bez powodu pojawi³y siê takie a nie inne wytyczne.

Ponownie dodam, ¿e dla w³osów na których robi siê które¶ prostowanie pewnie nie bêdzie to mia³o takiego znaczenia jak na w³osach "¶wie¿ych"
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 13:34   #3533
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze nie wiem...wszêdzie pojawia sie informacja, ¿e gor±cy strumieñ jest niedobry dla w³osów, ¿e rozchyla ³uski w³osa...itd itp...
Formaldehyd szczypie nas w oczy i gryzie nos wiêc mo¿e to forma ochrony naszych w³osów. Nie jestem chemikiem ale my¶lê, ¿e nie bez powodu pojawi³y siê takie a nie inne wytyczne.

Ponownie dodam, ¿e dla w³osów na których robi siê które¶ prostowanie pewnie nie bêdzie to mia³o takiego znaczenia jak na w³osach "¶wie¿ych"
Tylko te ³uski s± powleczone jakby laminatem i mo¿liwe, ¿e s³abiej siê unosz± ni¿ normalnie Nie wiem, mo¿e zostanê jednak przy tym ¶rednim cieple nastêpnym razem

Szkoda tylko, ¿e pierwotna wersja Encanto zosta³a wycofana. Raczej nie skuszê siê na now± po opiniach w w±tku. Zale¿y mi wy³±cznie na wyg³adzeniu w³osów, które trochê ucierpia³y po farbach. Proste s± z natury.

Jak nie uda mi siê dostaæ znowu starej wersji to chyba Chocochoco Pure spróbujê.
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:10   #3534
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 952
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, wiem, ¿e to indywidualna kwestia, ale

ile potrzebujê produktu na w³osy do po³owy pleców, nie s± grube, ale jest ich wiêcej ni¿ u normalnej osoby.

Wszystkie produkty lubiê dawaæ na maksa.

my¶la³am o 160.
Jak uwa¿acie ?
Must jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:30   #3535
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja zawsze robi³am ¶redni± i wychodzi³o. I tak susze godzine na ¶rednim nawiewie xD a co do s³usznosci zimnego to tak, formaldehyd robi siê dra¿ni±cy pod wp³ywem temperatury i mo¿e st±d to zalecenie, bo wp³ywu na efekt koñcowy to nie ma.

@ co do ilosci preparatu, ja mam w³osy do ramion i posz³o 50 ml encanto :P
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 14:44   #3536
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Must Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, wiem, ¿e to indywidualna kwestia, ale

ile potrzebujê produktu na w³osy do po³owy pleców, nie s± grube, ale jest ich wiêcej ni¿ u normalnej osoby.

Wszystkie produkty lubiê dawaæ na maksa.

my¶la³am o 160.
Jak uwa¿acie ?
Ja mam w³osy do koñca ³opatek i zu¿y³am 100ml.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 19:16   #3537
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Must Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, wiem, ¿e to indywidualna kwestia, ale

ile potrzebujê produktu na w³osy do po³owy pleców, nie s± grube, ale jest ich wiêcej ni¿ u normalnej osoby.

Wszystkie produkty lubiê dawaæ na maksa.

my¶la³am o 160.
Jak uwa¿acie ?
Najlepiej 150ml+, niektórym wystarcza czasem 100, ale jakby mia³o zabrakn±æ to nie wyobra¿am sobie chodziæ z po³ow± wyprostowanych a z drug± po³ow± nie
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 20:01   #3538
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Lepiej za du¿o ni¿ za ma³o
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 20:07   #3539
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Lepiej za du¿o ni¿ za ma³o
Prawda
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-25, 22:17   #3540
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martyna276 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za radê. W takim razie bêdê musia³a siê pomêczyæ, ale chyba warto dla lepszego efektu . Postaram siê zrobiæ fotki przed i po i pochwaliæ siê Wam (je¶li bêdzie czym oczywi¶cie).
Kumpela jak mi robi³a to pó³ na pó³ trochê zimnym trochê ciep³ym i nie mam puszu, dalej olej na g³owie
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.