Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 17:39   #1
weronikkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6

Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?


Drogie Pani, moglabym liczyc na wasza pomoc? Nie mam pojecia co idealnie paswalaby do tej sukienki... Mam na mysli, bizuteria, dodatki a w szczegolnosci fryzure! Nie chcialabym przesadzic, dlatego zwracam sie do was.
Sukienka black-cream (dol jest ciemniejszy - mniej wiecej bezowy.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LM121C085-Q11@17.jpg (39,8 KB, 35 załadowań)
weronikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 22:44   #2
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

dodatki czarne lub szpilki nude i czarna torebka, włosy mogą być zarówno rozpuszczone, jak i spięte, kierowałabym się tym, w jakich Ci najlepiej
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 14:30   #3
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

Cytat:
Napisane przez weronikkaaa Pokaż wiadomość
Drogie Pani, moglabym liczyc na wasza pomoc? Nie mam pojecia co idealnie paswalaby do tej sukienki... Mam na mysli, bizuteria, dodatki a w szczegolnosci fryzure! Nie chcialabym przesadzic, dlatego zwracam sie do was.
Sukienka black-cream (dol jest ciemniejszy - mniej wiecej bezowy.)
Trochę wiećej o Tobie, nie wiemy jak wyglądasz, nie znamy długosci włosów, etc . Sukienka jest specyficzna, możesz isć w stronę calkowicie słodkiej stylizacji, a możesz ją przełamać- wszystko zależy od tego co lubisz i jak wyglądasz.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 16:01   #4
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

Ja do Twojej kreacji założyłabym czarne buty, a dodatki srebrne. Myślę że taka kompozycja ładnie by się zgrywała
Co do włosów to jeśli masz dłuższe to zaproponowałabym Ci upięcie na bok, ale to wszystko zależy od tego jakie masz rysy twarzy. Ciężko cokolwiek dobrać nie wiedząc jak wyglądasz, może umieściłabyś swoje zdjęcie?
A tak poz tym znalazłam kilka propozycji dla Ciebie, no ale oczywiście to są tylko propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-damskie-irokez.jpg (74,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_11.jpg (19,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z17217661Q,asymetryczne-upiecie.jpg (29,2 KB, 1 załadowań)
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 16:43   #5
weronikkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

Zdjecie swoje dodalam nizej. A figure mam klepsydry.
Wlosy jeszcze przed swietami chcialam pofarbowac moze.. na jasny/ciemny braz? bo juz nie chcialabym ombre.
Szpilek nie ubieram, bo mam 179cm wzrostu wiec odpada.
Myslalam o zestawieniu: czarna kopertowka, czarne baleriny, czarne dodatki: zegarek, bransoletka? Bo nie wiem jak z naszyjnikiem, bo sukienka jest blisko szyi i to bedzie sie dobrze prezentowalo?
Co do fryzury.. zawsze mialam loki na bok upiete. Myslalam, take o koku, ale mam owalna twarz i moze mnie pogrubic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11295937_868978159835149_4932466084581898802_n.jpg (53,0 KB, 10 załadowań)
weronikkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 19:44   #6
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

Bardziej prosto czarne lakierki /mogą być stylizowane na męskie/ czarna kopertowka i wlosy na Blair Waldorf czyli opaska bizuteryjna.
Odradzam loki na jedną stronę, jesteś mloda, śliczna, masz fantatyczne kości policzkowe i u Ciebie malo dodatkow zrobi calość. Pomijam, że fryzura to przeżytek...

Bardziej strojnie wlosy w niskim koku nad karkiem, wpięta biżuteryjna ozdoba, albo bez ozdoby z delikatnie wypuszczonym kosmykami, fuksjowe czarne baletki , fuksjowa torebka i dość duży strojny naszyjnik z kolczykami wiszącymi
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 11:37   #7
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Co powinnam dobrac do tej sukienki na studniowke?

Może loki to przeżytek, ale włosy falowane byłyby jak najbardziej na miejscu.
Widząc teraz Twoje zdjęcie łatwej jest cokolwiek powiedzieć.
Więc chyba teraz zrobiłabym lekko falowane rozpuszczone, albo delikatnie podpięte ładnym dodatkiem pasującym do całość biżuterii jaką będziesz miała.
Ja myślę że będzie najlepiej jeśli sama spróbujesz z dodatkami tzn. załóż te dodatki co masz w różnej kompozycji i przyjrzyj się w lustrze, wtedy sama określisz w czym najlepiej wyglądasz.
My tutaj możemy Ci podpowiadać jak tylko się da, ale koniec końców będziesz sama musiała podjąć decyzję co założyć, a spróbować nie zaszkodzi, może akurat się uda coś dopasować.
A wtedy gdy będziesz miała większy konkret możemy dalej dyskutować nad bardziej konkretnymi danymi
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 12:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.