Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 09:51   #4291
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez mamusiahanusi Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn mieszkających z rodziną TŻ...
Czy u Was jest ciągłe wpieprzanie się w opiekę nad maleństwem? A jeśli tak, to jak wygląda postawa TŻ?
U mnie teściowa włazi do naszej sypialni bez pukania. Najbardziej wkur.... mnie to rano i wieczorem kiedy jestem już w łóżku.
Mała ma etap piszczenia i wydawania głośnych dźwięków - teściowej przeszkadza że dziecko krzyczy. Chcę iść na spacer - nie wolno bo zimno. Już 3 tydzień siedzę w czterech ścianach jak w więzieniu A TŻ twierdzi, że stwarzam problemy Już nawet mam myśli, żeby zabrać dziecko i odejść od niego
A nie możesz sypialni zamykać? Jak nie to wbij się do teściów sypialni pod byle pretekstem i jak zrobi Ci awanti to walnij jej tekstem że Tobie też to przeszkadza.
A na dwór to po prostu ubierasz i wychodzisz. Jak coś to podkreślaj że to Ty jesteś matką i wiesz lepiej co dziecku potrzeba.

Jak byłam u teściów to ciagle słyszałam, że źle bo za dużo noszę na rękach, źle bo nie stosuje diety matki karmiącej, źle bo nie przepajam wodą lub herbatkami, źle masuje brzuszek itp. A ja robiłam swoje. A tż na początku zgłupiał od ilości rad i słuchał się mamy ale przekonał się, że ja mam rację i moje metody lepiej sprawdzają się.

Ja jestem przekorna i nie znoszę jak ktoś mi coś narzuca.
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:37   #4292
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Wyslalam TZ na zakupy... chyba kooorwa zglosze zaginiecie. Ja pieerdole... jechac po pampersy i zniknac. O 13 wyjdzie do roboty i tyle mi pomoze przy malej. A ja dzis ledwo zyje.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:40   #4293
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wyslalam TZ na zakupy... chyba kooorwa zglosze zaginiecie. Ja pieerdole... jechac po pampersy i zniknac. O 13 wyjdzie do roboty i tyle mi pomoze przy malej. A ja dzis ledwo zyje.
Nie obraz sie ale sie usmialam hahaha zaginecie
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:41   #4294
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Moj mlody nigdy nie ssal palca, od dwoch dni jak zgubi smoka zaczyna pakowac kciuka do buzi. Tak sie zastanawiam lepiej pozwolic mu ssac palec czy dac mu smczka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mój robi to samo i wyjmuje mu palec i wkładam smoczka. Ale czy da się przekonać to nie wiem. Dzieci mają taki etap ale ja zdecydowanie wolę w przyszłości walczyć ze smoczkiem niż z palcem. Sama ciągnęłam do 6 roku życia chyba bo rodzice mnie nie odzwyczaili i mam do dzisiaj problemy ze zgryzem.
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Ridja- heh ja wyszukuje rożne promocje na rożne rzeczy. Była w Tesco promo na pampki ale wychodziły drogo. Więc poszperałam na Allegro i znalazłam gościa który je kupuje w Dojczlandzie i sprzedaje. Zamówiłam na próbę i jak bedą dobre (takich jeszcze nie używałam) to będę od niego kupować. Ze mnie się znajomi śmieją że gdybym mieszkała w USA byłabym mistrzem zakupów z kuponami . Po prostu nie lubię przepłacać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojjj ja mam to samo. W domu pełno pieluch "bo były w promocji" Mąż się śmieje że potrafię iść 5 km żeby coś o 10 gr taniej kupić Ale co, i tak muszę iść to przy okazji trochę zaoszczędzę.
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owieczka u nas pobudka od 2.30 do prawie 4. Bo nasrane. Jedzenie i znow kupa. Potem jedzenie i lulanie. A pobudka na dobre po 7. Tez z kupa. Masakra. Dla mnie to nowosc. Czuje sie dzis jak zombiak.
.
... bez komentarza. Może to kwestia pogody, ja też nie śpię dobrze jak tak wiatr wieje w okna. U nas kupy nie było w nocy ale za to pierdy a i owszem...
Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Jak byłam u teściów to ciagle słyszałam, że źle bo za dużo noszę na rękach, źle bo nie stosuje diety matki karmiącej, źle bo nie przepajam wodą lub herbatkami, źle masuje brzuszek itp. A ja robiłam swoje. A tż na początku zgłupiał od ilości rad i słuchał się mamy ale przekonał się, że ja mam rację i moje metody lepiej sprawdzają się.

Ja jestem przekorna i nie znoszę jak ktoś mi coś narzuca.
Moi teściowie pod tym względem do rany przyłóż, byłam u nich tydzień i złego słowa nie usłyszałam na temat tego jak się dzieckiem zajmuję. Jedynie teściowa się trzęsła o moją dietę "czy powinnam cośtam jeść" ja odpowiadałam że jem wszystko i było po rozmowie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:09   #4295
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Nie obraz sie ale sie usmialam hahaha zaginecie
No masakra na szczescie sie odnalazl sam. jezdzil po miescie bo szukal gdzie pampersy najtaniej. No bo by zbiednial jakby te jeden raz zaplacil ciut wiecej i szybciej wrocil do domu. Matko jakie to durne...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:49   #4296
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wyslalam TZ na zakupy... chyba kooorwa zglosze zaginiecie. Ja pieerdole... jechac po pampersy i zniknac. O 13 wyjdzie do roboty i tyle mi pomoze przy malej. A ja dzis ledwo zyje.
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No masakra na szczescie sie odnalazl sam. jezdzil po miescie bo szukal gdzie pampersy najtaniej. No bo by zbiednial jakby te jeden raz zaplacil ciut wiecej i szybciej wrocil do domu. Matko jakie to durne...
Ciekawe ile spalił
A jeśli chodzi o teściów to jedynie mój teść co chwile mówi "chyba głodna daj jej cycka". A teściowa wie ze się nie powinna wtrącać wiec do mnie nic nie mówi jedynie do męża czasami. Wkurza mnie to ale to nigdy nie są żadne idiotyczne rady tylko ewentualnie "delikatniej" "nie tak szybko" itp.

Idę do spa

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:18   #4297
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Moja teściowa zawzięcie chciała bym dopajała. A ja mówiłam nie nie. W końcu wczoraj dałam wodę bo było zbyt mocno napalone. Dzisiaj tez dałam jak po jedzeniu dostała czkawki i nie chciała piersi.
Ale czuje sie okropnie. Jestem padnięta i mała śpi w salonie z teściową. Niosąc ją na górę znowu by się obudziła. Ja mam się przespać w sypialni ale źle się z tym czuję, powinnam siedzieć z córką na dole
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:51   #4298
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

A moja teściowa się prawie wcale nie interesuje wnuczką. Dodam że pierwszą i jedyną. To też nie jest fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:22   #4299
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

z tego z czytm o chyba ja mam najlepiej z tesciowa,ona mieszka na dol my na gorze. zero wtracania sie do tego jak zajmuje sie Szymkiem. za to pomoze rzy dziecku zostje z checia jak musze wyjsc, pomaga przy kampieli, przy wyjsci na spacer z wozkiem itd,duzo rzeczy malemu kupuje sama z siebie, czasem da stowe na pampersy, i otowac nie musze bo gotuje dla wszystkich.
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:47   #4300
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja teściową mam super, mieszka 2000 km ode mnie Przyjeżdża 18 na chrzciny, na poród się niezałapała, wyjechała 4 dni wcześniej.
Mieszkałam jednak ze szwagierką ona na dole my u góry. Dom rodzinny męża osobne mieszkania. Wspólny ogród. Wkurzało ich ze chodzimy za głośno, ze moja rodzina często przyjeżdża itp itd. Podjełan decyzje ze się budujemy, chłop ze mnie po...liło, przecież nie jest źle "oni mają takie poczucie humoru". Teściowa płakała, ze mój chłop tyle serca w tamten dom włożył i kasy na remonty. Postawiłam na swoim, choć mieszkam po drugiej stronie ulicy mam na nich wywalone widujemy się raz na tydzień czy dwa. Kochamy się . Wszyscy są szczęśliwi a stary się dziwi jak on mógł mieszkać w jednym domu z siostra i szwagrem. Dopiero po roku zaczął patrzeć na życie moimi oczami i zauważył wszystko co mnie bolało. Wiem nie każdy może wziąć kredyt i się wybudować, ale czasem warto rozważyć inne możliwości, bo mąż do póki mieszka z rodziną zawsze będzie stawał po jej stronie, a tobie mówił, ze szukasz pretekstu do kłótni, a oni chcą dobrze. A najgorsze co można zrobić to odejść samemu, może jak się dobrze rozejrzysz dookoła znajdzie się coś do wynajęcia i będziecie mogli żyć po swojemu.
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:54   #4301
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez mamusiahanusi Pokaż wiadomość
Gadałam, to efekt był taki, że powiedziała mojemu mężowi, że dopadła ją przeze mnie depresja, bo ograniczam jej kontakt z wnuczką...
To niech wpada w depresję. Moja tylko raz zrypke dostała przeze mnie i przez męża. Jemu co chwila zwraca uwagę a mnie prawie "wpadała"w cycki jak młodego karmiłam. Az jej powiedziałam ze zaraz na nas w leci.
Normalnie wyobraźcie sobie ten widok. Kobieta przy kości z swoimi cyckami jak armaty i nosem prawie przy małym. ☺
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Eeeeeee szczerze mówiąc nie wiem czemu się godzisz na to żeby teściowa tobą rządziła i urządzała ci areszt domowy bo tak to trzeba nazwać. Ubierz dziecko i wyjdź po prostu, chyba bić się z Tobą nie będzie....

U nas noc koszmar. Położyłam się o 23, mały obudził się pół godziny później i do rana wciąż coś chciał, walił nóżkami w łóżeczko, jęczał, kwęczał no normalnie kosmos... Oby to był wyjątek bo po jednej takiej nocy jestem wykończona...
Tak samo bym zrobiła.
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Ridja- heh ja wyszukuje rożne promocje na rożne rzeczy. Była w Tesco promo na pampki ale wychodziły drogo. Więc poszperałam na Allegro i znalazłam gościa który je kupuje w Dojczlandzie i sprzedaje. Zamówiłam na próbę i jak bedą dobre (takich jeszcze nie używałam) to będę od niego kupować. Ze mnie się znajomi śmieją że gdybym mieszkała w USA byłabym mistrzem zakupów z kuponami . Po prostu nie lubię przepłacać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe ja też bym tylko w promocji wszystko kupowała
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Moja zaczęła płakać jak wredna matka założyła jej czapkę po chrzcie :-P Ale jedna rundka po kościele i spokój. My z prezentów dostaliśmy pamiątki - smoczek z kryształami swarowskiego, buciki z kryształami, łańcuszek z medalikiem, kocyk z haftem i żyrafke Sofie oraz karuzele Smoby Cottons. I pieniądze

Czy ma ktoś taka karuzele? Bo nie wiem czy coś źle skręcilismy, bo chwile się kręci i przestaje i tak wkolko.
My też dostaliśmy buty z kryształkami swarovskiego.

U mnie ta karuzela kręci się ok. 6 minut i potem staje.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 14:16   #4302
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Mamusiahanusi, współczuję sytuacji, ale musisz postawić na swoim, tu chodzi o dziecko i o Ciebie, nie ma sentymentów, że biedna teściowa depresję łapie Jasno ustal granice, do sypialni zamontujcie zamek albo zamykaj się na klucz jeśli macie, dziecko po prostu ubierasz i wychodzisz i się nie przejmuj jej gadaniem.
Im dalej tym będzie gorzej i bardziej Ci na głowę wejdzie. Męża musisz ustawić, żeby był po Twojej stronie i stał za Tobą murem. Teściowa musi zrozumieć, że mimo że mieszkacie razem jesteście we 3 rodziną i to wy jako rodzice podejmujecie decyzje co do dziecka. Przy kawie, owszem możesz siąść i pogadać, a ona niech się pobawi z małą, ale jak córkę ubierasz, czy i kiedy spacerujesz, jak usypiasz, jak karmisz to już Twoja sprawa.

Ja akurat mam teściów super, nic a nic się nie wtrącają i nie komentują, o wszystko pytają, czy mogą dać słodycze, itd., za to mieszkamy z moimi rodzicami i czasami bywają spięcia - to chyba też nieuniknione jak żyje się pod jednym dachem. Ale granice mamy jasne, czasem moja mama się "obraża", ale ja mam to gdzieś Wiem, że jej zaraz przejdzie.
Jakiś czas temu starsza płakała, bo chciała słodycze przed obiadem, powiedziałam, że jak zje obiad to je dostanie. Ona w ryk straszliwy, bo chce teraz i już, akurat moja mama zajrzała o coś zapytać, i od razu do młodej "chodź, babcia ma kolorowe landrynki" Żeby tylko przestała płakać i się uspokoiła. Powiedziałam, że za landrynki dziękujemy i będzie mogła je zjeść po obiedzie, córa w jeszcze gorszy ryk i to ja jestem ta zła Powiedziałam mamie, że jak ma tak jej mącić w głowie to lepiej, żeby do nas nie zaglądała jak córa o coś płacze i że ma się nie wtrącać. Poszła obrażona, ale oczywiście niedługo potem jej przeszło
Dobrze, że ma takie odpały rzadko, bo inaczej już mieszkalibyśmy gdzie indziej
I naprawdę im dalej, tym gorzej, bo dziecko trzeba będzie pomału wyznaczać pewne granice, a jak teraz się tak teściowa rządzi to potem będzie jeszcze bardziej.
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:18   #4303
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez mamusiahanusi Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn mieszkających z rodziną TŻ...
Czy u Was jest ciągłe wpieprzanie się w opiekę nad maleństwem? A jeśli tak, to jak wygląda postawa TŻ?
U mnie teściowa włazi do naszej sypialni bez pukania. Najbardziej wkur.... mnie to rano i wieczorem kiedy jestem już w łóżku.
Mała ma etap piszczenia i wydawania głośnych dźwięków - teściowej przeszkadza że dziecko krzyczy. Chcę iść na spacer - nie wolno bo zimno. Już 3 tydzień siedzę w czterech ścianach jak w więzieniu A TŻ twierdzi, że stwarzam problemy Już nawet mam myśli, żeby zabrać dziecko i odejść od niego
Ja mieszkam z teściami
, u mnie mały jest zawsze za cienko ubrany, kupiłam najgrubszy śpiworek na dostępny na rynku to ona mówi ze i tak by jeszcze kocyk pod spód i na nóżki dawała haha, już ja olewam u robie po swojemu niech sobie pogada:p zawsze jak wychodzę to patrzy na małego jak jest ubrany itp. Nauczyłam się jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać.




Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Nie obraz sie ale sie usmialam hahaha zaginecie
Ja tez się uśmiałam ;D

My dziś po bioderkach, wszystko ok na szczęście.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:28   #4304
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Dobra... śmichy hihy... ale mamy ktore uzywaja Pampersow premium care. Uzywalam 1. Dzis TZ kupil 3. Biorac pod uwage fakt ze zwykle pampersy zielone ostatnio nad ranem przeciekaja i moje dziecie budzi sie domagajac sie suchego ubrania. Rozmiar jest dopasowany. W dzieb ok bo przebieram co 2h. Ale z trzymaniem suchosci gdy Ewa przesypia bez przewijania od 8 do 11 h jest ciezko. I teraz moje pytanie...ubralam jej w dzien te premium care i po 2h byl spuchniety jak balon. Czy ryzykowac i zalozyc go na noc zeby sprawdzic czy dadza rade czy nie i modlic sie zeby zielone te szczoszki utrzymaly?
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:37   #4305
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dobra... śmichy hihy... ale mamy ktore uzywaja Pampersow premium care. Uzywalam 1. Dzis TZ kupil 3. Biorac pod uwage fakt ze zwykle pampersy zielone ostatnio nad ranem przeciekaja i moje dziecie budzi sie domagajac sie suchego ubrania. Rozmiar jest dopasowany. W dzieb ok bo przebieram co 2h. Ale z trzymaniem suchosci gdy Ewa przesypia bez przewijania od 8 do 11 h jest ciezko. I teraz moje pytanie...ubralam jej w dzien te premium care i po 2h byl spuchniety jak balon. Czy ryzykowac i zalozyc go na noc zeby sprawdzic czy dadza rade czy nie i modlic sie zeby zielone te szczoszki utrzymaly?
Dopóki nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Ale powiem ci że to dziwne jest bo ja zakładam małemu zielone pampersy na noc, ma je na sobie zwykle około 12h razem z higieną i wstawaniem rano i nigdy nam nie przeciekły. Okej, rano jest napęczniały jak balon ale szczelnie trzyma. Ile ta twoja Ewka sika?!
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:42   #4306
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Szczy jak szalona
No kurde ja nie wiem ale przeciekaly i 2 i 3 teraz. Juz zapinalam i mocniej itd ale nie... ok 6/10 razy budzi ja nad ranem wyciek z pampka na ubranie.

No sprobuje te premium ale skoro po 2h miala teraz w dzien balon to czarno to widze
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:50   #4307
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Szczy jak szalona
No kurde ja nie wiem ale przeciekaly i 2 i 3 teraz. Juz zapinalam i mocniej itd ale nie... ok 6/10 razy budzi ja nad ranem wyciek z pampka na ubranie.

No sprobuje te premium ale skoro po 2h miala teraz w dzien balon to czarno to widze
Kurcze to sika jak dorosła :-D
Ale ja też na noc zakładam jak Owieczka zielone pampersy i jeszcze nigdy nie przeciekly :-P
Także próbuj
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 14:54   #4308
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Nooo. Kurcze bo gdybym zle zakladala to przeciekalyby o roznych porach. A to zawsze jest ok 4-5 rano. I pamp jest ogroooomny. A nie daj Boze jak nad ranem w tego pampka jeszcze sie zapoda kupaka. Lozeczko obsrane i dziecko po szyje
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:20   #4309
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Szczy jak szalona
No kurde ja nie wiem ale przeciekaly i 2 i 3 teraz. Juz zapinalam i mocniej itd ale nie... ok 6/10 razy budzi ja nad ranem wyciek z pampka na ubranie.

No sprobuje te premium ale skoro po 2h miala teraz w dzien balon to czarno to widze
Chyba wyżej dupy nie podskoczysz, jak w pampersie się nawet nie mieści to chyba mogiła. Albo będziesz przewijać w nocy zanim się przepełni albo zostawić sprawę tak jak jest.
Ale poza wszystkim to bym skonsultowała się z pediatrą czy taka ilość moczu jest normalna.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 15:34   #4310
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Agu- premium care mi nigdy w nocy nie przeciekły a zielone tak. One tak śmiesznie puchną z przodu ale maja jeszcze mocno chłonny tył. Przetestuj. U nas trzyma 12h.
Te niemieckie pampki są super. Bardzo rozciągliwe boczki a przy tym ciasno przylegają. Chłonność jeśli chodzi o siku to taka jak active baby dry (zielone 3) natomiast powłoka dotykająca ciała dziecka jest bardziej sucha. Jak sobie radzą z kupą zobaczymy za jakieś 2 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:39   #4311
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Aakkzzii
W kroplach.

Owieczkaa
Co do kupy to u nas też tak zauważyłam!
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:50   #4312
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Agu- premium care mi nigdy w nocy nie przeciekły a zielone tak. One tak śmiesznie puchną z przodu ale maja jeszcze mocno chłonny tył. Przetestuj. U nas trzyma 12h.
Te niemieckie pampki są super. Bardzo rozciągliwe boczki a przy tym ciasno przylegają. Chłonność jeśli chodzi o siku to taka jak active baby dry (zielone 3) natomiast powłoka dotykająca ciała dziecka jest bardziej sucha. Jak sobie radzą z kupą zobaczymy za jakieś 2 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
daj linka do aukcji:P
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 15:55   #4313
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

O wlasnie. Podaj jak mozesz lonka. Wyprobuje chetnie
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:00   #4314
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A moja teściowa się prawie wcale nie interesuje wnuczką. Dodam że pierwszą i jedyną. To też nie jest fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
moja interesuje się w przerwach między serialami, mam ochotę to jakoś skomentować. Czasami zostanie z Alą, ale często i gęsto ma problem.

Moja teściowa komentuje, że ubieram Alę za cienko na noc, że to, że tamto ale już się nauczyłam, że wysłuchuje i robię swoje. To ja jestem MAMĄ i JA podejmuje decyzje dotyczące mojego dziecka.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:02   #4315
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Agu- premium care mi nigdy w nocy nie przeciekły a zielone tak. One tak śmiesznie puchną z przodu ale maja jeszcze mocno chłonny tył. Przetestuj. U nas trzyma 12h.
Te niemieckie pampki są super. Bardzo rozciągliwe boczki a przy tym ciasno przylegają. Chłonność jeśli chodzi o siku to taka jak active baby dry (zielone 3) natomiast powłoka dotykająca ciała dziecka jest bardziej sucha. Jak sobie radzą z kupą zobaczymy za jakieś 2 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aa i nie przeszkadza w tych premiim care ze ten pasek chlonacy konczy sie jakby w polowie pupy? W zielonych jest do samej gory a w tych nie... to mnie martwi tylko. No ale sprobuje dzis na noc

Owieczka mowilam o tym pediatrze. To prawdopodobnie witamina C u niej tak wzmaga siuski. W dzien jakos nie sika ponad norme. Czasami zmieniam pampka po 2h a tam ledwo co. W nocy widocznie pampki nie nadazaja za Ewka.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:41   #4316
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owieczka mowilam o tym pediatrze. To prawdopodobnie witamina C u niej tak wzmaga siuski. W dzien jakos nie sika ponad norme. Czasami zmieniam pampka po 2h a tam ledwo co. W nocy widocznie pampki nie nadazaja za Ewka.
A ty suplementujesz wit. C? Czy skąd ona?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 16:44   #4317
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Suplementuje od urodzenia Cebion multi. A teraz bylo troche kataru i kaszelek wiec daje sama wit C
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 17:34   #4318
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Podam numer aukcji na pieluchy 5780576635 sprzedawca trampolinowo_pl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 18:48   #4319
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Przyszła ta mufka do wózka. Jest słaba, cienka taka ale nie chce mi się odsyłać. Ale nie polecam. Ta którą zgubiłam firmy jackmar o niebo lepsza była.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 19:19   #4320
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Może nudzi mu się na leżąco
No ja go nosić na spacerach nie będę o nie. )





Cytat:
Napisane przez mamusiahanusi Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn mieszkających z rodziną TŻ...
Czy u Was jest ciągłe wpieprzanie się w opiekę nad maleństwem? A jeśli tak, to jak wygląda postawa TŻ?
U mnie teściowa włazi do naszej sypialni bez pukania. Najbardziej wkur.... mnie to rano i wieczorem kiedy jestem już w łóżku.
Mała ma etap piszczenia i wydawania głośnych dźwięków - teściowej przeszkadza że dziecko krzyczy. Chcę iść na spacer - nie wolno bo zimno. Już 3 tydzień siedzę w czterech ścianach jak w więzieniu A TŻ twierdzi, że stwarzam problemy Już nawet mam myśli, żeby zabrać dziecko i odejść od niego
Matko bosko, zlewaj to a tż należy się pogadanka. Co to ma być. . Od kiedy teściowa decyduje o twoim dziecku.





Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Szczy jak szalona
No kurde ja nie wiem ale przeciekaly i 2 i 3 teraz. Juz zapinalam i mocniej itd ale nie... ok 6/10 razy budzi ja nad ranem wyciek z pampka na ubranie.

No sprobuje te premium ale skoro po 2h miala teraz w dzien balon to czarno to widze
Moja chrzesnica tez tak sika wiecznie ten pampek był obsikany na maxa. Później robili jej badania około 2 roku. I miała dwie infekcje juz jakieś zaawansowane mocno bo leżała w szpitalu dwukrotnie po dwa tygodnie. Ale nie pamiętam czy od niemowlaka taj sikala.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.