Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 11:53   #1651
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez kondrad123 Pokaż wiadomość
Proszę o radę głównie kobiety chcę kupić taką kartkę, znalazłem ją w internecie<xxxxx>] z przesyłką prawie 26zł. Czy taka kartka podobno ręcznie wykonana spodoba się mojej dziewczynie?
Dla mnie to prezent z kategorii zbędny łapacz kurzu. Co z taką kartką zrobić? Schować i zapomnieć po dwóch dniach, postawić na półce ( o zgrozo)? Za 26 zł wolałabym kupić/ dostać książkę czy kosmetyk, nie przepadam za takimi pierdółkami Ale czy TWOJEJ dziewczynie się spodoba- nie wiem.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-12-07 o 08:49 Powód: edycja cytatu- link :-)
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 11:53   #1652
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dla mnie to prezent z kategorii zbędny łapacz kurzu. Co z taką kartką zrobić? Schować i zapomnieć po dwóch dniach, postawić na półce ( o zgrozo)? Za 26 zł wolałabym kupić/ dostać książkę czy kosmetyk, nie przepadam za takimi pierdółkami Ale czy TWOJEJ dziewczynie się spodoba- nie wiem.
Dokładnie.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:17   #1653
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mikołajki dziś... no trudno, jestem w lesie z prezentem. Nie mam jak pojechać do sklepu, żadne zamówienie dzisiaj nie dojdzie. Trzeba będzie jakoś nadrabiać w weekend.

Mój TŻ interesuje się kursem strzeleckim, chce zrobić licencje na posiadanie broni. Czy atrapa prawdziwej broni lub coś w stylu gaz czy inny atrybut samoobrony to dobry pomysł? Ktoś ma może faceta z podobnymi zainteresowaniami czy hobby i mógłby podpytać? No i gdzie się to zamawia/kupuje?
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:11   #1654
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

a ja nie wiem co kupić, jeszcze nie mojemu Tż ale powoli zmierza w tą strone..na gwiazdke
koszulka?płyta?książka?
Właśnie jakie znacie fajne ksiązki dla faceta?a szczególnie :rozwój osobisty,motywacja itd
a jako dodatek kubek świąteczny albo świeczka będzie ok?co myslicie?
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:31   #1655
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Świeczki bym facetowi nie kupiła
Mój się bardzo ucieszył z prezentu, teraz prezent na walentynki
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:37   #1656
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Świeczki bym facetowi nie kupiła
Mój się bardzo ucieszył z prezentu, teraz prezent na walentynki
no masz racje,moze jakies bokserki i plyta albo książka
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:39   #1657
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

To zależy jak dobrze się znacie. Nie kupiłabym facetowi z którym się tylko spotykam bokserek na start. Książka i np tofifie byłyby ok.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 19:43   #1658
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
To zależy jak dobrze się znacie. Nie kupiłabym facetowi z którym się tylko spotykam bokserek na start. Książka i np tofifie byłyby ok.
Jestesmy razem,ale to dopiero początek
tofifie odpada bo nie przepada za słodyczami może jakies alko.
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:44   #1659
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

To tez niezłe dobre wino tez powinno być ok.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 20:59   #1660
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

EJ, jak świeczka, to tylko taka która jak się pali, to się zmienia w olejek do masażu Wtedy obydwoje możecie to wykorzystać. I z takiej świeczki chyba ucieszy się każdy facet.

Zapytajcie proszę facetów czy znaleźli by coś dla siebie w takim sklepie hobby4men -> takie stacjonarne sklepy w galeriach handlowych - mam opcje zakupienia bonu do tego sklepu po promocyjnej cenie i nie wiem czy się decydować!
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 21:35   #1661
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mam problem co kupić tacie, 55 letniemu.
Kosmetyki ma, ubrań bez niego nie kupię (trudne wymiary), wszelkie portfele i inne ma, spinek nie używa, krawatów nie chce, piżamy i szlafrok ma porządne. Kubków, durnostojek - po pachy. Książek też raczej nie chce, bo wypożyczają z biblioteki namiętnie, poza tym czyta głównie kryminały, a do nich się raczej nie wraca.
Płyt ma taką ilość, że nie dojdę, czego nie ma. Kalendarze i inne rzeczy typu długopisy, notesy dostaje za darmo w pracy w ogromnych ilościach.

Interesuje się bardzo muzyką klasyczną, podróżami (ale przewodników ma kilka półek), akwarystyką (z tej dziedziny też ma dużo książek), filmem. Myślałam nad power bankiem, ale - czy przez takie urządzenie można ładować aparat fotograficzny? Bo do telefonu mu się raczej nie przyda. Wszelkie gadżety samochodowe typu zestaw głośnomówiący, gps, kamerka - również posiada. Nic nie kolekcjonuje, nie zbiera.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 00:30   #1662
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Mam problem co kupić tacie, 55 letniemu.
Kosmetyki ma, ubrań bez niego nie kupię (trudne wymiary), wszelkie portfele i inne ma, spinek nie używa, krawatów nie chce, piżamy i szlafrok ma porządne. Kubków, durnostojek - po pachy. Książek też raczej nie chce, bo wypożyczają z biblioteki namiętnie, poza tym czyta głównie kryminały, a do nich się raczej nie wraca.
Płyt ma taką ilość, że nie dojdę, czego nie ma. Kalendarze i inne rzeczy typu długopisy, notesy dostaje za darmo w pracy w ogromnych ilościach.

Interesuje się bardzo muzyką klasyczną, podróżami (ale przewodników ma kilka półek), akwarystyką (z tej dziedziny też ma dużo książek), filmem. Myślałam nad power bankiem, ale - czy przez takie urządzenie można ładować aparat fotograficzny? Bo do telefonu mu się raczej nie przyda. Wszelkie gadżety samochodowe typu zestaw głośnomówiący, gps, kamerka - również posiada. Nic nie kolekcjonuje, nie zbiera.
Pewnie, że tak Tylko lepiej kup od razu bardziej pojemny Możesz tez kupic jakis dobry alkohol, jeśli tata takie lubi/pija. Ewwntualnie bilet na koncert ( filharmonia itp.) .

Ps Ty chyba wspominałas, że lubisz grać w planszówki? Pewnie już widziałaś ale i tak Ci podeślę ( ht tps://ww w.facebo ok.com/MG%C5%81A-Katowice-1469084110067203/ - 3 spacje )
__________________



Edytowane przez Synthesthesia
Czas edycji: 2015-12-07 o 00:31
Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 05:49   #1663
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Mój chłopak bardzo lubi grać w karty, jakieś pomysły?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:03   #1664
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mój chłopak bardzo lubi grać w karty, jakieś pomysły?
Zombiaki, Munchkin
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:05   #1665
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mój chłopak bardzo lubi grać w karty, jakieś pomysły?
Jeśli chodzi Ci o karcianki, to polecam Smash Up

Ja swojemu na Mikołajki kupiłam 'filiżankę' 0,75l, namalowałam coś na niej, jako opakowanie uszyłam świąteczną skarpetę (będzie jako dekoracja jak już zamieszkamy razem , dla siebie też zrobię) plus pudełko z własnoręcznie upieczonymi ciastkami (na pokrywce napis 'Love is...' a pod ciastkami na dnie '...getting fat together')
Na Gwiazdkę dodatek do gry i spinki do mankietów, jeszcze tylko muszę pokombinować z jakimś ciekawym opakowaniem.
__________________
Kotoperz

Edytowane przez BiteAddict
Czas edycji: 2015-12-07 o 11:10
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:18   #1666
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Tylko lepiej kup od razu bardziej pojemny Możesz tez kupic jakis dobry alkohol, jeśli tata takie lubi/pija. Ewwntualnie bilet na koncert ( filharmonia itp.) .

Ps Ty chyba wspominałas, że lubisz grać w planszówki? Pewnie już widziałaś ale i tak Ci podeślę ( ht tps://ww w.facebo ok.com/MG%C5%81A-Katowice-1469084110067203/ - 3 spacje )
Tata alkohol tez dostaje zwykle, poza tym na prezent tak nie bardzo, nie jest u nas przyjęte dawać takie prezenty. Abonamenty w nosprze i filharmonii juz mają dzieki

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:23   #1667
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Mój chłopak bardzo lubi grać w karty, jakieś pomysły?

Uno albo jungle speed, to drugie dostałam pod poduszkę i tez jest ubaw
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 13:32   #1668
Papi_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mój TŻ zawsze cieszy się na ciuchy. A zazwyczaj nosi stroje sportowe, więc bluzę dość łatwo znaleźć i dopasować bez przymierzania

Jeśli Twój TŻ interesuje się piłką nożną to można też mu kupić książkę biograficzną o piłkarzu. Kilka ciekawych jest typu: "Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem". Ale uważajcie, bo Messi gra w Barcelonie, a jak facet, któremu ją dacie jest fanem Realu Madryt to będzie zonk. Moja kuzynka kiedyś zaliczyła taką wtopę Wtedy lepiej kupić o Cristiano Ronaldo.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-12-07 o 14:03 Powód: link
Papi_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 16:57   #1669
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Kilka dziewczyn polecilo mi abym tuta wpadla z moim problemem:P Nie mam zielonego pojecia co kupic facetowi pod choinke.Myslalam o nawigacji ale dziewczyny sprawily ze zwatpilam :P ale naprawde nie wiem co mu kupi co wszystko ma:

-smartfona, golarke, portfel, pasek, powerbank, narzedzia do majsterkowania, album wspolny mamy, na ksiazki nie ma czasu, szklanki na whisky i kamienie chlodzace juz ma
nie lubi gier, nie ma ulubionej druzyny sportowej
wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to nawigacja, duza wyrazna, nie w smartfonie:P

ma 24 lata, inzynier, pracuje w biurze projektowym, wczesniej uczeszczal na sztuki walki, lubi to mowil ze planuje wrocic, ale teraz srednio z czasem. Ma samochod lubi majsterkowac ale narzedzia juz ma:p wiertarki nie ma, ale ojciecma mu dac;p

macie jakies pomysly bo ja juz napawde wysiadam

dodamze bardzo dba o zeby i ma wrazliwe dziasla- pomyslalam moze sensoryczna szczoteczka, ale patrze i koszt ponad 300zl;(

mm jeszcze jeden pomysl:
nowa golarka(ma za 100zl i nadal chodzi ) + mocowanie do samochodu zeby mogl uzywac gpsa w telefonie.

Edytowane przez Raspberry19
Czas edycji: 2015-12-07 o 17:14
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 18:06   #1670
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Nawigacja moim zdaniem to ok prezent.
A co kupić lekarzowi, który wszystko ma? :-P
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 19:51   #1671
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

I ja dołączam do grona poszukujących inspiracji Miałam kupić perfumy, ale mnie cholernik ubiegł i sam sobie kupił ten zapach a u niego ciężko z zapachem trafić, bo akurat fanatyk perfum, i jak kupię w ciemno to co mi się będzie podobało to jemu może nie podpasować

Do tego urodziny ma 3 tygodnie po świętach, i wtedy kolejna walka, ale to chyba po prostu wezmę go do term na wygrzanie dupci

34 lata, programista, smartfona ma, golarkę kupił nową przed wakacjami, książki czyta ale w formacie ebook na telefonie (i nie, nie chce czytnika ), do majsterkowania wszystko na stanie, zegarka nie nosi, biżuterii nie nosi, nie gra w gry komp., nie interesuje się sportem jako kibic (latem gra w tenisa, ale też oprzyrządowanie ma nówkę), do wspólnego albumu mamy za mało zdjęć i wszystkie "z ręki" Alkoholu nie lubi, do samochodu ma wszystko, i ja po prostu zwariuję zanim coś wymyślę Portfel też ma odpada

Chciałam zmieścić się w 250 zł Myślałam o myszce do komputera bo mówił że będzie kupować, ale jak zapytałam jakiej szuka to się okazało że toto kosztuje ponad 600 zł

Heeeeeeeeeeeelp!
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2015-12-07 o 20:00
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:25   #1672
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
I ja dołączam do grona poszukujących inspiracji Miałam kupić perfumy, ale mnie cholernik ubiegł i sam sobie kupił ten zapach a u niego ciężko z zapachem trafić, bo akurat fanatyk perfum, i jak kupię w ciemno to co mi się będzie podobało to jemu może nie podpasować

Do tego urodziny ma 3 tygodnie po świętach, i wtedy kolejna walka, ale to chyba po prostu wezmę go do term na wygrzanie dupci

34 lata, programista, smartfona ma, golarkę kupił nową przed wakacjami, książki czyta ale w formacie ebook na telefonie (i nie, nie chce czytnika ), do majsterkowania wszystko na stanie, zegarka nie nosi, biżuterii nie nosi, nie gra w gry komp., nie interesuje się sportem jako kibic (latem gra w tenisa, ale też oprzyrządowanie ma nówkę), do wspólnego albumu mamy za mało zdjęć i wszystkie "z ręki" Alkoholu nie lubi, do samochodu ma wszystko, i ja po prostu zwariuję zanim coś wymyślę Portfel też ma odpada

Chciałam zmieścić się w 250 zł Myślałam o myszce do komputera bo mówił że będzie kupować, ale jak zapytałam jakiej szuka to się okazało że toto kosztuje ponad 600 zł

Heeeeeeeeeeeelp!
Porządna torba skórzana na laptopa ? Ew. plecak ?
Może coś w atrakcji typu skok spadochronem, przejażdżka samochodem sportowym etc. ?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Nawigacja moim zdaniem to ok prezent.
A co kupić lekarzowi, który wszystko ma? :-P
Czym się interesuje ? Czyta książki ? Ma jakieś hobby ? Co lubi robić w wolnym czasie?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:36   #1673
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Porządna torba skórzana na laptopa ? Ew. plecak ?
Może coś w atrakcji typu skok spadochronem, przejażdżka samochodem sportowym etc. ? [COLOR="Silver"]

Laptopa nie ma, nie lubi, u niego lepiej stacjonarka się sprawdza (do której każda część nieziemsko droga) a plecak nowy kupił we wrześniu. Takie atrakcje też nie bardzo lubi. Mam przewalone po całości, zwłaszcza że większosć co by pasowało to już ponad 300 zł, a ja wstępnie miałam 200 zł przeznaczyć...
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2015-12-07 o 20:38
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:41   #1674
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

ja teraz rozkminiam odkurzacz do samochodu, zestaw glosnomowiacy. Nie mam już pojecia.
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:45   #1675
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Laptopa nie ma, nie lubi, u niego lepiej stacjonarka się sprawdza (do której każda część nieziemsko droga) a plecak nowy kupił we wrześniu. Takie atrakcje też nie bardzo lubi. Mam przewalone po całości, zwłaszcza że większosć co by pasowało to już ponad 300 zł, a ja wstępnie miałam 200 zł przeznaczyć...
To może jakieś bilety do teatru dla Was dwoje? Albo na jakiś koncert? Może dobrej marki długopis/pióro z grawerem?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:57   #1676
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
To może jakieś bilety do teatru dla Was dwoje? Albo na jakiś koncert? Może dobrej marki długopis/pióro z grawerem?

Piór nie używa, a nie ma zbytnio okazji dużo pisać Lana (idolka ) w Pl nie koncertuje, niestety Nie znam jego podejścia do teatru, ale kina nie znosi
Gadżety ma - power balla, power bank, słuchawka bluetooth (dość wiekowa, więc pod kątem jakiejś przyszłorocznej okazji by mogła być, teraz nie bardzo bo miesiąc temu kupił mi na urodziny).
Mówię - przewalone po całości.

Cieszyłam się jak głupia że mam prezent z głowy, bo znałam nazwę perfum, wiedziałam nawet że jakieś gold edition co się rzadko pojawiają i na nie polowałam, i powiedziałam mu że mu kupię pod choinkę. I co? I mi napisał że sobie kupił bo się gold pojawił w końcu Normalnie ubiję Albo kupię piepSZony portfel i do tego wallet ninja. Waham się, bo mi ostatnio opowiadał że znalazł jakiś świetny portfel, za 1500 zł, no a to kompletnie nie moja kategoria cenowa, i ja wychodzę z założenia że portfel za 200-250 zł jest naprawdę ok, ale jak on szuka takich drogich to nie wiem czy się będzie cieszył
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:14   #1677
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A co sądzicie o odkurzaczu akumulatorowym jeśli chłopak ma bzika na punkcie czystego samochodu?
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:18   #1678
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Laptopa nie ma, nie lubi, u niego lepiej stacjonarka się sprawdza (do której każda część nieziemsko droga) a plecak nowy kupił we wrześniu. Takie atrakcje też nie bardzo lubi. Mam przewalone po całości, zwłaszcza że większosć co by pasowało to już ponad 300 zł, a ja wstępnie miałam 200 zł przeznaczyć...
A próbowałaś poszukać czegoś na dawanda? Ja ostatnio kupiłam bratu bardzo oryginalna marynarkę http://pl.dawanda.com/product/555187...r-jacket-szary i jeszcze skorzystałam ze stronki cash4free i dzięki temu było sporo taniej, bo dostałam zwrot części zakupu
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:19   #1679
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Piór nie używa, a nie ma zbytnio okazji dużo pisać Lana (idolka ) w Pl nie koncertuje, niestety Nie znam jego podejścia do teatru, ale kina nie znosi
Gadżety ma - power balla, power bank, słuchawka bluetooth (dość wiekowa, więc pod kątem jakiejś przyszłorocznej okazji by mogła być, teraz nie bardzo bo miesiąc temu kupił mi na urodziny).
Mówię - przewalone po całości.

Cieszyłam się jak głupia że mam prezent z głowy, bo znałam nazwę perfum, wiedziałam nawet że jakieś gold edition co się rzadko pojawiają i na nie polowałam, i powiedziałam mu że mu kupię pod choinkę. I co? I mi napisał że sobie kupił bo się gold pojawił w końcu Normalnie ubiję Albo kupię piepSZony portfel i do tego wallet ninja. Waham się, bo mi ostatnio opowiadał że znalazł jakiś świetny portfel, za 1500 zł, no a to kompletnie nie moja kategoria cenowa, i ja wychodzę z założenia że portfel za 200-250 zł jest naprawdę ok, ale jak on szuka takich drogich to nie wiem czy się będzie cieszył
Jeżeli interesują go produkty z wyższej półki cenowej, to raczej nie kupowałabym portfela.
Może coś do ubrania? Czy także są to rzeczy bardzo drogie ?
Spinki do koszuli ? Pasek skórzany?
Może wyjście od restauracji ? Karnet na siłownię?

Mam nadzieję, że uda Ci się kupić trafiony prezent
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:29   #1680
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
A próbowałaś poszukać czegoś na dawanda? Ja ostatnio kupiłam bratu bardzo oryginalna marynarkę http://pl.dawanda.com/product/555187...r-jacket-szary i jeszcze skorzystałam ze stronki cash4free i dzięki temu było sporo taniej, bo dostałam zwrot części zakupu
Dziękuję za podpowiedź, nie znałam tego sklepu ani sposobu płatności Marynarek nie nosi, ale swetry jak najbardziej, poszukam

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Jeżeli interesują go produkty z wyższej półki cenowej, to raczej nie kupowałabym portfela.
Może coś do ubrania? Czy także są to rzeczy bardzo drogie ?
Spinki do koszuli ? Pasek skórzany?
Może wyjście od restauracji ? Karnet na siłownię?

Mam nadzieję, że uda Ci się kupić trafiony prezent
Ubiera się głównie w Peek & Cloppenburg, tam dość drogie rzeczy są, ale przejdę się sama - w weekend chodziliśmy po galerii i patrzyłam co bierze do ręki, większość była baaaardzo droga, ale też zauważyłam kilka swetrów/bluzek ciepłych tak do 200 zł. W Reserved spodobał mu się jeden sweter, niestety nie było jego rozmiaru a w sklepie internetowym tego swetra w ogóle nie ma. Pech to pech.
Pasek to fajny pomysł! Zauważyłam że ma dość zniszczony, jak u mnie będzie to postaram się zmierzyć, a nóż widelec coś się znajdzie

Dziękuję
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.