Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 21:06   #4351
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was z kupowaniem całych palet cieni? Wyrzucacie je kiedy skończą się wasze ulubione cienie. Przecież zazwyczaj nie wszystkie cienie z palety nam odpowiadają.

Nie zużywam do końca. Wyrzucam jak się zestarzeją, zwykle jeden czy dwa cienie ledwo dotkną dna.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:08   #4352
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was z kupowaniem całych palet cieni? Wyrzucacie je kiedy skończą się wasze ulubione cienie. Przecież zazwyczaj nie wszystkie cienie z palety nam odpowiadają.
Z tego wzgledu nie kupuje palet. Korzystam z dobrodziejstw dowolnego doboru kolorow. W sumie tak na dobra sprawe to tylko pasuja mi kolory z Naked basics, a tak to nigdy nie spotkałam palety, z której chciałabym wykorzystać w makijażu wszystkie cienie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:09   #4353
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Nie zużywam do końca. Wyrzucam jak się zestarzeją, zwykle jeden czy dwa cienie ledwo dotkną dna.
robię tak samo
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:14   #4354
LifeManagerka
Raczkowanie
 
Avatar LifeManagerka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

To ja jako alternatywę dla tych dojrzałych vlogów Szusz podrzucę Wam kanał, który moim zdaniem stanowi wzór tego jak powinny wyglądać vlogi. Nie wiem czy znacie, a może komuś się spodoba tak jak mnie .

Worqshop, kanał prowadzony przez bardzo fajną parę, to ich ostatni vlog:

Bardzo się starają, vlogi są kreatywnie nagrane i zmontowane... No i oboje są sympatyczni, a Fab uroczo uczy się mówić po polsku.

Co do Szusz... Kiedyś ją lubiłam, nawet pracując w agencji wysyłałam jej jakieś upominki... Ale jakiś czas temu ta sympatia przerodziła się w dokładnie odwrotne uczucia. Zastanawiałam się czego to zasługa i chyba jest to kwestia tej całej szopki z LwemLwem. Sama nie wiem... Jestem pod wrażeniem, że tyle z Was tutaj jeszcze ją ogląda . U mnie każde podejście kończy się poczuciem zmarnowanego czasu. No i jej podejście do komentarzy jest nieco zaskakujące, raz wdałam się w jedną dyskusję pod filmem i w zasadzie trudno tu mówić o dyskusji, bo połowa komentarzy znikała w ekspresowym tempie. Dostawałam je na maila, a pod filmem ich nie było. Nie było w nich absolutnie nic obraźliwego, ot, chyba ktoś miał odmienne niż ona zdanie na jakiś temat, więc te komentarze wylatywały. Wiem, Ameryki nie odkrywam, ale chciałam się podzielić swoimi odczuciami. Tym bardziej, że pod jej filmami ze względu na cenzurę nie można powiedzieć co się myśli.
Cóż, naprawdę szkoda, ale na szczęście teraz na YouTube jest w czym wybierać
LifeManagerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:20   #4355
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53780630]Z tego wzgledu nie kupuje palet. Korzystam z dobrodziejstw dowolnego doboru kolorow. W sumie tak na dobra sprawe to tylko pasuja mi kolory z Naked basics, a tak to nigdy nie spotkałam palety, z której chciałabym wykorzystać w makijażu wszystkie cienie.[/QUOTE]

Ja tak samo. Mam paletkę z MAP (piątkę) i tam używam wszystkiego. Sama skompletowałam sobie dziesiątkę i drugą dziesiątkę różnych cieni na potrzeby kiedy ktoś kto nie ma swoich chce bym go pomalowała (cieplejsze i neutralne cienie), a resztę mam w pojedynczych cieniach, nie kupuję paletek od dawna.

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-12-12 o 21:22
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:22   #4356
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Jak to jest u Was z kupowaniem całych palet cieni? Wyrzucacie je kiedy skończą się wasze ulubione cienie. Przecież zazwyczaj nie wszystkie cienie z palety nam odpowiadają.

Zwykle udaje mi sie zużyć ulubione kolory w palecie i gdy zostają mi tylko 2-3 nielubiane, wyrzucam ( tak było z Naked 1). Zdarzyło mi się wyrzucić całą paletę, w której zużycie było do połowy, bo skończyły sie ukochane dwa cienie a reszta nie była tak wyjątkowa. Jeśli widzę, że paleta mi całościowo nie podchodzi i używam z niej może 2 cienie wole ją oddać koleżance/mamie, która ją lepiej wykorzysta nim minie im termin przydatności niż zużyć te 2 cienie zostać z prawie pełną paletą do kosza.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:33   #4357
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Niektóre rzeczy są nieźle usyfione xD

Nie wiedziałam, że Kitulec pracuje w Kiko.

Edyta D. (Luna) 1 godzinę temu
szafa z dupy, kisnę XD też wzięłam te perfumy z kikowej kolekcji, już połowy nie mam swoich, a w pracy wylewam na siebie tester XD
Kitulec Kate 1 godzinę temu


+Edyta D. (Luna) Hahah ja też! 3/4 testera w robocie wypsikałam na siebie D
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 21:37   #4358
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Kitulec pracuje w Kiko.

Edyta D. (Luna) 1 godzinę temu
szafa z dupy, kisnę XD też wzięłam te perfumy z kikowej kolekcji, już połowy nie mam swoich, a w pracy wylewam na siebie tester XD
Kitulec Kate 1 godzinę temu


+Edyta D. (Luna) Hahah ja też! 3/4 testera w robocie wypsikałam na siebie D

Juz kiedys o tym pisałam pracuje na wilenskim
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:42   #4359
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Morn Pokaż wiadomość
Juz kiedys o tym pisałam pracuje na wilenskim
O fajnie, wstąpię do niej, lubie.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:44   #4360
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
u Maxi makijaż kosmetykami Golden Rose

Jakoś tak bez szału, w porównaniu do Katosu chociażby, no ale miało być "prosto". Za to kosmetyki Golden Rose (szminki velvet, crayon, lakiery, puder do brwi) naprawdę bardzo lubię. Muszę kiedyś wypróbować coś jeszcze.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 22:04   #4361
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez LifeManagerka Pokaż wiadomość
To ja jako alternatywę dla tych dojrzałych vlogów Szusz podrzucę Wam kanał, który moim zdaniem stanowi wzór tego jak powinny wyglądać vlogi. Nie wiem czy znacie, a może komuś się spodoba tak jak mnie .

Worqshop, kanał prowadzony przez bardzo fajną parę, to ich ostatni vlog:

Bardzo się starają, vlogi są kreatywnie nagrane i zmontowane... No i oboje są sympatyczni, a Fab uroczo uczy się mówić po polsku.
Ooo dziękuję, fajny kanał

Tak oglądam i Magda przypomina mi Amy z Big Bang Theory
Edit: Oglądam vlogi. Słodcy są, już ich lubię Bardzo przyjemnie się ogląda
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2015-12-12 o 22:16
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 22:18   #4362
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
U mnie poleciało 20% rzeczy - przeliczyłam. Tak mnie filmiki natchnęły, ale nie będę robić list, że chcę mieć jeden korektor czy 2 podkłady. Bo to nie dla mnie. I w sumie tak z czystej ciekawości sprawdziłam i przeliczyłam, żeby wiedzieć czego następnym razem nie kupować, a nad czym bardzie się zastanowić.

Gabi, do lekarza musisz iść! Bo to choroba jakaś chyba cię dopada

[COLOR=Silver]
Dziewczyny tutaj kuszą mocno rozświetlaczem z MySecret, ale cały czas się wstrzymuję, bo mam jeden nie otwarty z Bell Poczekam, coś nowego wyjdzie hehe
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:15   #4363
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Ja się pozbyłam więcej niż połowy Wzięłam reklamówkę i powrzucałam to, czego już nie używam, to można komuś oddać, to przeterminowane także kosz... W ogóle dziwna się zrobiłam, kosmetyków nie kupuję
Ja w domu rodzinnym też powyrzucałam sporo przeterminowanych kosmetyków. Może nie dążę minimalizmu, ale staram się nie kupować pod wpływem impulsu. I na razie się to udaje. Gdy już coś mi się kończy, to wtedy kupuję nową sztukę. Przetrwałam nawet promocje w drogeriach bez żadnego zakupu, choć wtedy to akurat nie miałam pieniędzy Ale nie żałuję, że nic nie kupiłam
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:25   #4364
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Ja w domu rodzinnym też powyrzucałam sporo przeterminowanych kosmetyków. Może nie dążę minimalizmu, ale staram się nie kupować pod wpływem impulsu. I na razie się to udaje. Gdy już coś mi się kończy, to wtedy kupuję nową sztukę. Przetrwałam nawet promocje w drogeriach bez żadnego zakupu, choć wtedy to akurat nie miałam pieniędzy Ale nie żałuję, że nic nie kupiłam
Mam tak samo Wyjątkiem są szminki/błyszczyki- tego lubię mieć dużo, w różnych kolorach
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:30   #4365
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Dlaczego Maxi tak sie uparła na ta paskudna grzywkę. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:42   #4366
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Mam tak samo Wyjątkiem są szminki/błyszczyki- tego lubię mieć dużo, w różnych kolorach
To ja akurat katuję codziennie Rimell Airy Fairy Wiem, że oklepana, ale dla mnie to pomadka o idealnym kolorze. Nie za chłodna, nie za ciepła, idealna na codzień. Nie lubię mocnych kolorów szminek, bo moje usta nie są moim atutem. Wolę mocniejszy makijaż oczu, a najczęściej brązowe smoky
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:51   #4367
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Dlaczego Maxi tak sie uparła na ta paskudna grzywkę. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez sie zastanawiam. Bardzo nietwarzowa.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:54   #4368
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Dlaczego Maxi tak sie uparła na ta paskudna grzywkę. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się w sumie już przyzwyczaiłam do jej grzywki. Ale akurat ten makijaż mi się spodobał, szczególnie z tymi ciemniejszymi ustami
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 23:57   #4369
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Ja się pozbyłam więcej niż połowy Wzięłam reklamówkę i powrzucałam to, czego już nie używam, to można komuś oddać, to przeterminowane także kosz... W ogóle dziwna się zrobiłam, kosmetyków nie kupuję

gratki Ja tez od pewnego czasu duzo mniej wydaje na kosmetyki, musze powiedziec, ze oszczedzanie wciaga, haha. W ogole wkrecilam sie w takie liczenie ile schodzi na glupoty- ze tutaj lakier do paznokci w podobnym odcieniu i juz portfel szczuplejszy. Tak samo opamietalam sie z piciem kawy na miescie- zainwestowalam w kubek termiczny itp. Minimalizm i oszczedzanie to ostatnio moje ulubione tematy
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 09:11   #4370
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
A czym go nakładasz? Ja zauważyłam, że nakładając ten z wibo pędzelkiem syntetycznym (próbowałam też palcami i pędzelkiem z włosia naturalnego) mam mniej brokatu na policzkach, a błysk nadal jest taki sam
h14, a więc pędzlem syntetycznym

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
chyba okres się zbliża, bo wszystko to co standardowo mnie nie rusza albo denerwuje teraz jest przykre/smutne

dlatego od jakiegoś czasu nie odpowiadam na wiadomości o źródła i porady. to nie do końca tak. każdy ekspert "medialny", vlogerka, blogerka, autorzy książek z empiku tak, wszystko się zgadza. Natomiast nauka jest jedna. Logika też. Tylko czasami nauka do spółki z erystyką stają się narzędziami ideologów albo marketingowców. Jeżeli chce się krytycznie analizować badania trzeba zacząć od podstaw chemii, ogarniać metodologie, przysiąść nad tym i dopiero potem przejść "do tematu". Bardziej pracochłonne niż trudne, nie da się za pomocą wyszukiwarki, artykułów internetowych czy bloga, przydaje się dobry nauczyciec i dobre studia, ale pewnie to też nie jest konieczne.

A jeśli ktoś nie ma poważnych schorzeń i nie chce mu się to wgłębiać, szukać kompetentnych lekarzy czy dietetyków to serio wpływ diety na zdrowie jest nieco przereklamowany, a raczej przeceniana jest zdrowotna różnica pomiędzy "jakotakim" umiarem, a nie-wiadomo-jakim uważaniem na to co zdrowe. Jedzenie to tylko składowa stylu życia, a styl życia jest składową zdrowia, więc często na takim kombinowaniu i szukaniu cudownych recept ludzie wychodzą gorzej niż na rozsądku, obserwacji i umiarze.

czyli rozumiem, że nie odpiszesz mi na pw dotyczącą odżywiania przy stwardnieniu rozsianym, bo jestem za głupia żeby ogarnąć Twoje źródła fakt, nie ogarniam chemii na tym poziomie, choć zastanawia mnie, skąd to wiesz. W każdym razie przecież szukałabym wtedy kogoś, kto ogarnia, a daleko nie muszę szukać bo moja przyjaciółka skończyła medycynę, czy to wystarczające kwalifikacje?
i nie rozumiem, dlaczego nie mogłaś mi tego odpisać na pw a piszesz na forum dwa tygodnie później. Typowe, na forum zgrywać eksperta ale w sumie nic konkretnego nie powiedzieć, ale nie rozumiem jak możesz zlewać jak ktoś do Ciebie pisze z takim problemem a być może możesz pomóc. No nie ogarniam.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 10:12   #4371
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

hmmm ostatnim razem poszalałam w rossmannie jak byly promocje, gdy zobaczyłam, że w prywatnym kufrze brakło mi miejsca, to wyrzucilam 1/3, która tam była stara, lub nieużywana i idealnie wpakowałam tam swoje zakupy osobiście mam manie posiadania i uwielbiam kupować, testować kosmetyki, więc u mnie szafeczki zapychają się w gigantycznym tempie
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:12   #4372
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Widziałyście podpis pod zdjęciem Olimpii na instagramie? Po co sama jeszcze nawiązuje do "weekendowych zakupów"? https://www.instagram.com/p/_OkxZdJZii/
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:17   #4373
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

samonakręcanie się.... całkowicie bez sensu, ale zawsze jest o czym gadać
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:22   #4374
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
Widziałyście podpis pod zdjęciem Olimpii na instagramie? Po co sama jeszcze nawiązuje do "weekendowych zakupów"? https://www.instagram.com/p/_OkxZdJZii/


...

Tego sie juz komentować nawet nie chce, bo same słowa na "ż" na myśl przychodzą: żal, żenada, żałość



co do kosmetyków to dla mnie są zlote czasy, bo mogę swoje skąpstwo nazwać mininalizmem :"D pielęgnacje lubię testować i kupować, ale z kolorowki mam po jednej, sprawdzonej rzeczy bo mi hajsu na nowości szkoda (albo też go nie mam bo wydaje na ☠☠☠☠☠☠☠y) Tylko szminek i cieni mam kilka, ale to raczej tez jednostki :"D #dusigrosz

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-12-13 o 11:26
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:36   #4375
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Możecie polecić jakąś czarną kredkę do oczu, możliwie najtańszą i ogólnodostępną? Może coś z Wibo, Lovely albo Miss Sporty?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Lovel...4567,1650,5018

Czy ten puder będzie nadawał się na całą twarz?
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:36   #4376
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
...

Tego sie juz komentować nawet nie chce, bo same słowa na "ż" na myśl przychodzą: żal, żenada, żałość
Tak bardzo w jej stylu wałkowani tego samego miesiącami, masakra.




/
DZIOŁSZKI! Planuję wakacje w Bratysławie - czy coś mi polecacie (poza wielkim blokowiskiem, dla którego w sumie jadę ). Może uda nam się ogarnąć Budapeszt na dwie noce, ale ludzie bez samochodu mają niestety sporo problemów logistycznych, ale może ogarniemy
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:44   #4377
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
DZIOŁSZKI! Planuję wakacje w Bratysławie - czy coś mi polecacie (poza wielkim blokowiskiem, dla którego w sumie jadę ). Może uda nam się ogarnąć Budapeszt na dwie noce, ale ludzie bez samochodu mają niestety sporo problemów logistycznych, ale może ogarniemy

No do Wiednia polecę, wiadomo! Tak blisko, że aż strach nie pojechać (jeśli nie byłaś). A we Wiedniu dom-muzeum Freuda.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:46   #4378
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

No do Wiednia polecę, wiadomo! Tak blisko, że aż strach nie pojechać (jeśli nie byłaś). A we Wiedniu dom-muzeum Freuda.
Właśnie teraz wybadaliśmy busa z Bratki do Wiednia za 3 dyszki ;o Jadę, tym bardziej że znalazłam TO -> https://www.google.pl/search?q=vienn...zbbN4AYVsdM%3A , https://www.google.pl/search?q=vienn...RoOSBNl8nMM%3A miliard ciarek

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-13 o 11:48
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:49   #4379
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
h14, a więc pędzlem syntetycznym



czyli rozumiem, że nie odpiszesz mi na pw dotyczącą odżywiania przy stwardnieniu rozsianym, bo jestem za głupia żeby ogarnąć Twoje źródła fakt, nie ogarniam chemii na tym poziomie, choć zastanawia mnie, skąd to wiesz. W każdym razie przecież szukałabym wtedy kogoś, kto ogarnia, a daleko nie muszę szukać bo moja przyjaciółka skończyła medycynę, czy to wystarczające kwalifikacje?
i nie rozumiem, dlaczego nie mogłaś mi tego odpisać na pw a piszesz na forum dwa tygodnie później. Typowe, na forum zgrywać eksperta ale w sumie nic konkretnego nie powiedzieć, ale nie rozumiem jak możesz zlewać jak ktoś do Ciebie pisze z takim problemem a być może możesz pomóc. No nie ogarniam.
po pierwsze zdziwiłabyś sie ile osób do mnie pisze (więc to nic osobistego), również z pretensjami i "alternatywnymi" źródłami z internetów w odpowiedzi na to co o czymś sądzę
po drugie zupełnie nie o to mi chodziło
ale po trzecie po tym co napisałaś zdecydowane EOT, nie mam zamiaru się tłumaczyć
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 12:01   #4380
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

To jeczenie Olimpii to zenada razy tysiac. Jak ja mozna traktowac powaznie? Mentalny dzieciak.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 12:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.