Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 07:37   #1711
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
No rusza sie rusza Kubus matka wariatka.. Teraz tak do konca zycia juz bedzie prawda? Martwienie sie o wszystko? A taki Ci powie za 15 lat,ze go nie rozumiesz..
Dlatego cieszmy się okresem, kiedy jeszcze nie mówi i nie myśli samodzielnie A potem kupimy sobie psa
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:37   #1712
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Podobno on nie zawsze jest podbarwiony krwią. Choć mój gin mówił, że on raczej będzie podbarwiony/miał nitki krwi. Czy niepokoi? Nie wiem. Krwi nie było, więc się nie stresowałam. Ale miałam taki mega ciągnący się kawałek śluzu i zastanawiałam się czy to już jest to czy nie.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:38   #1713
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Ja tez sie zelastwem faszeruje takze nic strasznego po tardyferonie mam lepsza kupe chociaz jej kolor jest dosc osobliwy, przyszykujcie sie na to


Wiem, wiem z7lat temu bralam sorbifer wiec ogarniam temat
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:43   #1714
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Dlatego cieszmy się okresem, kiedy jeszcze nie mówi i nie myśli samodzielnie A potem kupimy sobie psa






Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Podobno on nie zawsze jest podbarwiony krwią. Choć mój gin mówił, że on raczej będzie podbarwiony/miał nitki krwi. Czy niepokoi? Nie wiem. Krwi nie było, więc się nie stresowałam. Ale miałam taki mega ciągnący się kawałek śluzu i zastanawiałam się czy to już jest to czy nie.

Moja kolezanka po odejsciu czopa ponad 2 tygodnie jeszcze chodzila w dwupaku jakby co. A to na raz odchodzi wszystko za jednym zamachem w ogole?




Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Wiem, wiem z7lat temu bralam sorbifer wiec ogarniam temat
To dobrze
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:46   #1715
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Moja kolezanka po odejsciu czopa ponad 2 tygodnie jeszcze chodzila w dwupaku jakby co. A to na raz odchodzi wszystko za jednym zamachem w ogole?
Można i miesiąc ponoć chodzić. Nie na raz, może odchodzić w kawałkach. Tylko mnie zastanawia czy to właśnie było to, bo nie wiem czego mam wypatrywać jak coś
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:48   #1716
bigcoffee
Raczkowanie
 
Avatar bigcoffee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 167
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
No rusza sie rusza Kubus matka wariatka.. Teraz tak do konca zycia juz bedzie prawda? Martwienie sie o wszystko? A taki Ci powie za 15 lat,ze go nie rozumiesz..
Wczoraj na ten temat rozmawiałam z TŻ, trzeba się korzystać puki malutki

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość


Moja kolezanka po odejsciu czopa ponad 2 tygodnie jeszcze chodzila w dwupaku jakby co. A to na raz odchodzi wszystko za jednym zamachem w ogolee

To dobrze
Mi szwagierka mówiła, że jej kawałkami odchodził, a urodziła też ok 2tygodnie później.
bigcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 07:50   #1717
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Czop ma budyniowata konsystencje i barwy bialej, zoltawej do krwistej z reguly kawalkami idzie jak jest krwisty to ponoc juz blisko porodu ale tez nie jest to 100% wyznacznik, ze porod zacznie sie w przeciagu np 5h to tyle co wyczytalam

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 07:58   #1718
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Patrzylam wlasnie ale musialabym sama skomponowac bo z gorowych nic mi nie pasuje.

Malwi podejrze pieluszki jak na przegladarke wejde powiedz mi tylko bo piszesz same marki a jaki to typ pieluszki? Bo otulacz widze jeden?
Ja sie boje ze z wielo bedziemy musieli poczekac bo nawet newborny moga byc za duze.


Boziuuu spie sobie a tu przylatuje polozna z noworodkow zebym szybko wstala i leciala malego przytulic. Jadl 2h temu ale placze bardzo. No to lece, slysze ze wyje okrutnie, wpadam, biore na rece i..cisza jednak co mama to mama.. i mowili mi ze zjadl az 28ml ale tak jadl ze jakby 30 tam bylo to by tyle zjadl. I ze sa w szoku jak on sie do jedzenia zabral. Naprawde to przytulanie po 5-6h dziennie robi robote.. z kazdym posilkiem maly chce wiecej i wiecej.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Kurcze założyłam, że to widać wszystkie to kieszonki, jakoś tak wydaje mi się najlepsze

U mamy najlepiej Fajnie, że z dnia na dzień jest lepiej wyjście na świta robi się bardzo realne

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
DOTKA, witka już nie oszuka, musi być prawdziwa mama urocze to
Co do imion to wszystkich nie pamiętam za dobrze, ale alfabetycznie szło chyba Adrian, Artur, Cezary, Robert i Ryszard

KINGA, na razie kolyska stoi wraz z wózkiem w salonie, może dziś lub jutro się ją wstawi do sypialni. Ale tak się wściekłam, że nawet mnie to złożenie początkowo nie ucieszyło ale potem zachwyty męża nad jakością wykonania, itp. się udzieliły

MALWI, szał aż chciałoby się kupić dla samego patrzenia. I Ty wstałaś o 3, ja o 3 poszłam spać. Pewnie podobnie jesteśmy zombie.

Dziś wizyta ostatnia u gina w karierze ciąży.

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

CANDY, jeszcze nie rodzisz nie?
Med jak sobie pomyślę o takiej kolorowej pupie latem na kocyku, to aż chce się ich używać.

Pogadałam z tą babeczką i mówiła mi, że na noc zakłada zwykłego pampersa, rano jak wie, że będzie kupa wkłada otulacz, a później jedzie już na kieszonkach. Ja to tak w sumie myślę, żeby w nocy też używać wielo.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:14   #1719
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Magda co do Olki jeszcze to moze byc tak ze ona inaczej zachowuje sie przy rodzicach a inaczej przy Tobie i to akurat u dzieci normalne

Moja corka tez potrafi caly dzien byc mega nieznosna jak jest ze mna a jak tylko przychodza moi rodzice sie nia zajac to zamienia sie w aniola
Dokładnie zuken. Kuba tak mi ucieka z przewijaka, że muszę się ratować bajką z telefonu bo inaczej wszystko byłoby w kupie. A opiekunce takich akcji nie robi. Dzieci przy rodzicach często pozwalają sobie na więcej eh

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:16   #1720
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Dzień dobry Gratuluję nowych tygodni Trzymam za wszystkie wizytujące.
Mnie dalej głowa boli

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Magda co do Olki jeszcze to moze byc tak ze ona inaczej zachowuje sie przy rodzicach a inaczej przy Tobie i to akurat u dzieci normalne

Moja corka tez potrafi caly dzien byc mega nieznosna jak jest ze mna a jak tylko przychodza moi rodzice sie nia zajac to zamienia sie w aniola
Grześ tak samo przy mnie to łobuz a jak go moja mama pilnuje to cud nie dziecko

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
U nas w miare w porzadku. Mala siedzi jeszcze wysoko przez co tak zle mi oddychac.
Tetno 140 serduszko pieknie bije. Szyjka sie nie skraca takze jest ok. TSH spadlo z 2.50 do 1.44 takze fajnie. Za to morfologia poleciala na leb na szyje dostalam zelazo 3xdzienie. Takze to juz bedzie w sumie 9 tabletek dziennie. Sporawo ale trudno:-/

Malwi bardzo prosze o dopisanie wizyt na 04.01 i 18.01

Dobrej nocy dziewczynki:-*
Super

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Jak wygląda ten cały magiczny czop?? Tak, pooglądałam zdjęcia w necie Ale czy to jest taka galaretka czy taki ciągnący się śluz to też jest to?
U mnie to był taki gęsty żółty śluz z brązowymi nitkami odchodził po trochu, tydzień później urodziłam

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
No rusza sie rusza Kubus matka wariatka.. Teraz tak do konca zycia juz bedzie prawda? Martwienie sie o wszystko? A taki Ci powie za 15 lat,ze go nie rozumiesz..
Myślę, że to szybciej nastąpi Maja już potrafi bardzo bronić swoich racji Straszna pyskula się z niej zrobiła i zawsze ma rację
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:17   #1721
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Mąż złożył dziś kołyskę i wózek.
Moje nadal niepolakierowane Czuję w powietrzu lakierowanie po porodzie
Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam ogolnie zmiane w ruchach, no brzuch mi chyba juz stanal w miejscu, a maly coraz wiekszy wiec miejsca nie ma wiec te ruchy nie sa takie jak 3-4 tygodnie temu.
Mój też od jakiegoś czasu rusza się nieco inaczej. Mniej skacze, bardziej przebiera nogami.
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
kalorie się nie liczą, jeśli ktoś widział popij mlekiem, mleko neutralizuje kalorie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Boziuuu spie sobie a tu przylatuje polozna z noworodkow zebym szybko wstala i leciala malego przytulic. Jadl 2h temu ale placze bardzo. No to lece, slysze ze wyje okrutnie, wpadam, biore na rece i..cisza jednak co mama to mama.. i mowili mi ze zjadl az 28ml ale tak jadl ze jakby 30 tam bylo to by tyle zjadl. I ze sa w szoku jak on sie do jedzenia zabral. Naprawde to przytulanie po 5-6h dziennie robi robote.. z kazdym posilkiem maly chce wiecej i wiecej.

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
2 pierwsze pozycje mialam wczesniej, pozniej dostalam otulacz (i nie bylam do niego przekonana, troche doczytalam o nich, nauczylam sie wiazac tetre i bede dzialac). Reszta to jest wczorajszy zakup. Jedne widac, ze byly bardziej uzytkowane inne mniej. Niektore sa nowe albo prawie nowe.
Planuje dokupic jeszcze ze 2-3 otulacze i chyba mi juz wystarczy. Tylko to dopiero za jakis czas
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Pogadałam z tą babeczką i mówiła mi, że na noc zakłada zwykłego pampersa, rano jak wie, że będzie kupa wkłada otulacz, a później jedzie już na kieszonkach. Ja to tak w sumie myślę, żeby w nocy też używać wielo.
Super stosik Widzę że też raczej w chinki celowałaś MAm identyczna błękitną z Bobolidera i krówkę (razem z resztą zoo) z Happy Flute. Pieluszki z minky są mega miłe Jeden z otulaczy też mam TotsBots, także piona
Co do otulaczy to też mnie początkowo nie przekonywały... W sumie nadal kieszonki wydają mi się o wiele milsze, no ale na noworodka nie mam kieszonek.

Magdusia gratulacje wizyty
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 08:25   #1722
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość

Super stosik Widzę że też raczej w chinki celowałaś MAm identyczna błękitną z Bobolidera i krówkę (razem z resztą zoo) z Happy Flute. Pieluszki z minky są mega miłe Jeden z otulaczy też mam TotsBots, także piona
Co do otulaczy to też mnie początkowo nie przekonywały... W sumie nadal kieszonki wydają mi się o wiele milsze, no ale na noworodka nie mam kieszonek.

Magdusia gratulacje wizyty
Z tego co czytałam, to nie ma różnicy między markowymi a chinkami, więc po co przepłacać. Za te co wczoraj kupiłam, wyszło ok. 14 zł za sztukę razem z wkładem, wydaje mi się, że super cena
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:26   #1723
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

A ja tego słynnego czopu na oczy nie widziałam... I chyba już nie zobaczę.

Spakowałam dzisiaj ciuchy dla Magdy na wyjście ze szpitala. Jesteśmy gotowe

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:31   #1724
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

A tak z ciekawosci dziewczyny, czemu zamierzacie uzywac wielorazowek.? pytam naprawde z czystej ciekawosci,bo mi to nawet przez mysl nie przeszlo i moze o czyms nie wiem?
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:32   #1725
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Magda takie czarowanie to super sprawa będziesz matka czarodziejka i dziecko grzeczne jak aniolek nic tylko pozazdroscic umiejętności

Co do ochraniaczy to wrzucałam tutaj kiedys ze przeprowadzili jakies badania z ktorych wynika ze ochraniacz jest wiekszyk zagrożeniem dla niemowlaka niz jego brak..
I choc sama kupuje ochraniacz to tak sie nad tym zastanawialam.

Magdusia ogolnie to bardzo dobre wieści! A morfologia dzieki suplementacji na pewno szybko ulegnie poprawie

Med o prosze i widzisz sama znalazlas sposób zeby Męża do pracy zagonic

Dotka czyli jesteście najlepszym przykladem ze rodzicielstwo bliskości to cudowna metoda na budowanie więzi

Bigcoffe pierwsze dni bez pracy są faktycznie dziwne, ja dlugo sie czulam taka bezużyteczna ale potem sie okazuje ze poza pracą jest tyle ciekawych rzeczy do robienia

Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Ja jeszcze pod koldra ale juz wstaje bo dziecie glodne dopomina sie śniadania i kakao


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:34   #1726
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
A ja tego słynnego czopu na oczy nie widziałam... I chyba już nie zobaczę.

Spakowałam dzisiaj ciuchy dla Magdy na wyjście ze szpitala. Jesteśmy gotowe

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
Brawo za spakowanie! Ja to chyba tak do konca spakuje sie w weekend bo nie moge zdecydowac sie co malemu wziac do szpitala

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Mojakaren, ja tez jeszcze w lozku, ale juz nie moge z glodu wytrzymac.
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:36   #1727
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam, to nie ma różnicy między markowymi a chinkami, więc po co przepłacać. Za te co wczoraj kupiłam, wyszło ok. 14 zł za sztukę razem z wkładem, wydaje mi się, że super cena
Ja bym jednak chętnie sprawdziła tez jakąś polską albo handmade, ale to może trochę później
Cena zacna Jakbyś chciała dokupić chinek to na ebay polecam, mam stamtąd sporo kieszonek i mogę je porównać do nowych boboliderów - jak dla mnie to to samo Ja kupowałam tam bez wkładów (z tego co wiem ich wkłady są średniawe), można wyrwać pieluszkę za 8 zł z darmową dostawą Polecam aukcje
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:38   #1728
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci dziewczyny, czemu zamierzacie uzywac wielorazowek.? pytam naprawde z czystej ciekawosci,bo mi to nawet przez mysl nie przeszlo i moze o czyms nie wiem?
Po 1. wychodzą dużo taniej, bo za paczkę pieluch zapłacisz Dada 30 zł, które wystarczą na ok tydzień. Za tą cenę mam 2 pieluszki wielo, jak się dobrze poszuka, to nawet 3, a wystarczą na dłużej niż raz
Po 2. są dużo zdrowsze dla pupy niż jednorazowe
Po. 3. są eko, jako ktoś na to zwraca uwagę. W ciągu jednego pieluchowania dziecka, produkuje się ok 1 tony pieluch, które później zalegają w środowisku.
Po. 4. są śliczne, kolorowe
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:40   #1729
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Magda takie czarowanie to super sprawa będziesz matka czarodziejka i dziecko grzeczne jak aniolek nic tylko pozazdroscic umiejętności

Co do ochraniaczy to wrzucałam tutaj kiedys ze przeprowadzili jakies badania z ktorych wynika ze ochraniacz jest wiekszyk zagrożeniem dla niemowlaka niz jego brak..
I choc sama kupuje ochraniacz to tak sie nad tym zastanawialam.

Magdusia ogolnie to bardzo dobre wieści! A morfologia dzieki suplementacji na pewno szybko ulegnie poprawie

Med o prosze i widzisz sama znalazlas sposób zeby Męża do pracy zagonic

Dotka czyli jesteście najlepszym przykladem ze rodzicielstwo bliskości to cudowna metoda na budowanie więzi

Bigcoffe pierwsze dni bez pracy są faktycznie dziwne, ja dlugo sie czulam taka bezużyteczna ale potem sie okazuje ze poza pracą jest tyle ciekawych rzeczy do robienia

Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Ja jeszcze pod koldra ale juz wstaje bo dziecie glodne dopomina sie śniadania i kakao


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Przegapiłam ten link. Dlaczego ochraniacz to ryzyko?
Nam się bardzo przydał bo młody chciał nogi i ręce wpychać między szczebelki a potem się przekrecał tak, że mogłby je sobie wyłamać... Brrrr
Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Brawo za spakowanie! Ja to chyba tak do konca spakuje sie w weekend bo nie moge zdecydowac sie co malemu wziac do szpitala

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Mojakaren, ja tez jeszcze w lozku, ale juz nie moge z glodu wytrzymac.
Przy synku wziełam za małe ciuszki i niewiele brakowało a nago by wyszedł. Teraz mam w dwóch rozmiarach komplety przygotowane

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 08:40   #1730
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

No to w sumie nie wiem dalej. Wczoraj pół nocy wyczytywałam jak to powinno wyglądać, bo spać nie mogłam. iola Twój opis by mi pasował tylko bez tych nitek. No nic poczekam czy jeszcze to ujrzę.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:40   #1731
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Ja bym jednak chętnie sprawdziła tez jakąś polską albo handmade, ale to może trochę później
Cena zacna Jakbyś chciała dokupić chinek to na ebay polecam, mam stamtąd sporo kieszonek i mogę je porównać do nowych boboliderów - jak dla mnie to to samo Ja kupowałam tam bez wkładów (z tego co wiem ich wkłady są średniawe), można wyrwać pieluszkę za 8 zł z darmową dostawą Polecam aukcje
Wow no to rzeczywiście fajna cena, ja jeszcze muszę sobie dokupić kilka wkładów, chociaż zamierzam robić przeplatanki z tetrą
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:50   #1732
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wow no to rzeczywiście fajna cena, ja jeszcze muszę sobie dokupić kilka wkładów, chociaż zamierzam robić przeplatanki z tetrą
Ja mam bana do czasu aż zacznę tego chociaż używać, bo kolekcja już się nieco rozrosła Też mam zamiar używać tetry, oprócz tego ręczniczków i prefoldów do otulaczy. Jak przejdę na kieszonki to zobaczę czy będę potrzebować jeszcze wkładów i jakich Aaa, no i wczoraj zamówiłam snappi
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 08:57   #1733
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Malwi smigaj do kuchni zjesz i z powrotem do lozka ja wcinam kanapki z serkiem i szyczypiorkiem

TheFall ponoć dziecko ruszając sie w łóżeczku moze wcisnąć buzie w ochraniacz i sie udusic. Natomiast uderzenia o szczebelki powodują ze dziecko rozwija jakies umiejętności motoryzacyjne ale wlasnie tak jak piszesz dziecko moze nie tylko sie uderzyc ale wykrecac rączki a to juz grozniejsze...

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:01   #1734
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Ale czad! W DDTVN sa Mamusie Styczniowe 2006 ktore spotkaly sie w realu 46 rodzin. Lacznie z mezami i dziecmi. Przyjaznie nadal trwaja. Sa z calej Polski a nawet z poza Europy. Dziewczyny a my co gorsze???
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:01   #1735
bigcoffee
Raczkowanie
 
Avatar bigcoffee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 167
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Dla zwolenników jednorazòwek, w Tesco jest promocja na papmersy 49,90 za 108 sztuk.

Ja dzisiaj mam ambitny plan po sprzątania mieszkania i przynajmniej częściowe spakowanie torby, bo jeszcze nie wszystko kupione.
bigcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:05   #1736
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

thefall magdusia graty po wizycie!
kinga super ta zabawka! współczuję Ci tych problemów ze snem,ja nie wiem jak Ty funkcjonujesz, dosypiasz coś w dzień ?
med gratki za postępy

DO mnie dziś dzwoni gość z jakimiś usługami finansowymi. Chciał spotkanie umawiać, mówię że jestem w ciąży niedługo rodze i nie dam rady a gość na to- przecież ciąża to nie choroba także się dowiedziałam

A w dzień dobry TVN właśnie mówią o mamach styczniowych 2006 bo spotykają się do tej pory

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Ale czad! W DDTVN sa Mamusie Styczniowe 2006 ktore spotkaly sie w realu 46 rodzin. Lacznie z mezami i dziecmi. Przyjaznie nadal trwaja. Sa z calej Polski a nawet z poza Europy. Dziewczyny a my co gorsze???
Widze że to samo oglądamy
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:08   #1737
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
thefall magdusia graty po wizycie!
kinga super ta zabawka! współczuję Ci tych problemów ze snem,ja nie wiem jak Ty funkcjonujesz, dosypiasz coś w dzień ?
med gratki za postępy

DO mnie dziś dzwoni gość z jakimiś usługami finansowymi. Chciał spotkanie umawiać, mówię że jestem w ciąży niedługo rodze i nie dam rady a gość na to- przecież ciąża to nie choroba także się dowiedziałam

A w dzień dobry TVN właśnie mówią o mamach styczniowych 2006 bo spotykają się do tej pory

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



Widze że to samo oglądamy
Dziekuje

Dokladnie akutar wlaczylam tv a tu taki temat.

Widzisz to Cie pan przedstawiciel uswiadomil. Takze nie piesc sie ze soba tylko umawiaj z nim szybko ma spotkanie burak na maxa!
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:10   #1738
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Ja mam bana do czasu aż zacznę tego chociaż używać, bo kolekcja już się nieco rozrosła Też mam zamiar używać tetry, oprócz tego ręczniczków i prefoldów do otulaczy. Jak przejdę na kieszonki to zobaczę czy będę potrzebować jeszcze wkładów i jakich Aaa, no i wczoraj zamówiłam snappi
No mnie też już tz powiedział, że mam nie szukać, bo nie kupię, a tylko się wkurze. Już mu nawet powiedziałam, że nie chce prezentu pod choinkę, już sobie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Ale czad! W DDTVN sa Mamusie Styczniowe 2006 ktore spotkaly sie w realu 46 rodzin. Lacznie z mezami i dziecmi. Przyjaznie nadal trwaja. Sa z calej Polski a nawet z poza Europy. Dziewczyny a my co gorsze???
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
thefall magdusia graty po wizycie!
kinga super ta zabawka! współczuję Ci tych problemów ze snem,ja nie wiem jak Ty funkcjonujesz, dosypiasz coś w dzień ?
med gratki za postępy

DO mnie dziś dzwoni gość z jakimiś usługami finansowymi. Chciał spotkanie umawiać, mówię że jestem w ciąży niedługo rodze i nie dam rady a gość na to- przecież ciąża to nie choroba także się dowiedziałam

A w dzień dobry TVN właśnie mówią o mamach styczniowych 2006 bo spotykają się do tej pory

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------



Widze że to samo oglądamy
Właśnie chciałam napisać, że wddtvn były mamusie z forum, pomysł geeeeenialny. Już tz pisałam, że to jest moc
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:12   #1739
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje

Dokladnie akutar wlaczylam tv a tu taki temat.

Widzisz to Cie pan przedstawiciel uswiadomil. Takze nie piesc sie ze soba tylko umawiaj z nim szybko ma spotkanie burak na maxa!
no teraz już będę wiedziała, za dużo się rozczulam nad sobą
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:13   #1740
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Styczniowe mamusie 2016 cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam napisać, że wddtvn były mamusie z forum, pomysł geeeeenialny. Już tz pisałam, że to jest moc
Nasi Panowie chyba nie sa do konca swiadomi co moze ich czekac. To sie moga pewnego dnia zdziwic
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-25 00:20:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.