POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 18:29   #661
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Witaj Coffee,

Odpowiadając na Twój post, rzeczywiście tych informacji w necie na temat tajemniczych zgonów w Krakowie można znaleźć niewiele.
Przejrzałam i najwięcej informacji można znaleźć na forach, a rzetelnych artykułów prawie w ogóle.
Swoje informacje czerpałam z " papierowego" artykułu ( o ile dobrze pamiętam z Wprost- ok 2 lata temu dziennikarz zainteresował się tajemniczymi "samobójstwami "w Krakowie i opisał to podając min statystyki w porównaniu z innymi dużymi aglomeracjami).
Przytoczył min opinie rodzin, które były bardzo rozżalone na działania policji. Żałuję, że nie ma tego artykułu w necie, bo warto przeczytać
O Pawle Kani, Marcine Kajda, czy też Piotrze Janczaku w necie cisza.
Znalazłam jedynie z Wyborczej o Łukaszu Kaczyńskim i Pawle Krasny.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4..._Krasnego.html

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,3..._25_latka.html

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

A w sprawie Ewy cisza.

"Wykopałam" taką mapkę na Wykop.pl.

Jak ją prześledziłam, to doszłam do wniosku, że tylko Niebieski mógł zostawić dowód Ewy na przystanku.

A Wy co myślicie?

https://anonm.gr/up/e80f.png
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:36   #662
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

tylko, ze wiele rodzin nie potrafi pogodzić się z faktem, że ukochane dziecko ubzdryngoliło się do nieprzytomności i wpadło na myśl by skoczyć z mostu do Wisły lub ze skałek do tego zbiornika w dawnych kamieniołomach.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-12-15 o 18:42
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:49   #663
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
tylko, ze wiele rodzin nie potrafi pogodzić się z faktem, że ukochane dziecko ubzdryngoliło się do nieprzytomności i wpadło na myśl by skoczyć z mostu do Wisły lub ze skałek do tego zbiornika w dawnych kamieniołomach.
Zgadza się. Ty jesteś mądrą kobietą, a każdy Twój post czyta się z przyjemnością.
Udzielaj się częściej.
Niepokojące natomiast są statystyki. Dlaczego akurat w tym rejonie zdarza się tyle niewyjaśnionych zgonów?
Warszawa np też jest dużą aglomeracją, pełną studentów, a jednak nie ma tyle tajemniczych śmierci w naszym regionie, można nawet powiedzieć, że jest ich jak "na lekarstwo". Najwięcej pod tym względem dzieje się na Pomorzu i Wielkopolsce.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:59   #664
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Mapka z przedstawiona hipoteza uprowadzenia Ewy:
https://anonm.gr/up/e80f.png

Co do nagrrania z 3:24 z przystanku. Nie przypominam sobie podawania informacji, jakoby ten filmik jednak byl fejkiem. Skoro bylo to nagranie z tramwaju, to raczej nie byly to latajace piksele, bo widok na Ewe bylby z bliskiej odleglosci od kamery. Tak czy siak, filmik dobrze dopasowuje sie do timingów reszty monitoringow.

Nie twierdze, ze teoria ze screena jest calkowicie wiarygodna. Ale no nie wierzę, ze zeszli nad Wartę, to by bylo bez sensu i nie przekonuje mnie, ze pijani robia rzeczy bez sensu.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:15   #665
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Zgadza się. Ty jesteś mądrą kobietą, a każdy Twój post czyta się z przyjemnością.
Udzielaj się częściej.
Niepokojące natomiast są statystyki. Dlaczego akurat w tym rejonie zdarza się tyle niewyjaśnionych zgonów?
Warszawa np też jest dużą aglomeracją, pełną studentów, a jednak nie ma tyle tajemniczych śmierci w naszym regionie, można nawet powiedzieć, że jest ich jak "na lekarstwo". Najwięcej pod tym względem dzieje się na Pomorzu i Wielkopolsce.
Wielkopolska to trzecie do do większości województwo, ma większą liczbę ludności niż trzy najmniejsze województwa.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:27   #666
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Witaj Coffee,

Odpowiadając na Twój post, rzeczywiście tych informacji w necie na temat tajemniczych zgonów w Krakowie można znaleźć niewiele.
Przejrzałam i najwięcej informacji można znaleźć na forach, a rzetelnych artykułów prawie w ogóle.
Swoje informacje czerpałam z " papierowego" artykułu ( o ile dobrze pamiętam z Wprost- ok 2 lata temu dziennikarz zainteresował się tajemniczymi "samobójstwami "w Krakowie i opisał to podając min statystyki w porównaniu z innymi dużymi aglomeracjami).
Przytoczył min opinie rodzin, które były bardzo rozżalone na działania policji. Żałuję, że nie ma tego artykułu w necie, bo warto przeczytać
O Pawle Kani, Marcine Kajda, czy też Piotrze Janczaku w necie cisza.
Znalazłam jedynie z Wyborczej o Łukaszu Kaczyńskim i Pawle Krasny.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4..._Krasnego.html

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,3..._25_latka.html

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

A w sprawie Ewy cisza.

"Wykopałam" taką mapkę na Wykop.pl.

Jak ją prześledziłam, to doszłam do wniosku, że tylko Niebieski mógł zostawić dowód Ewy na przystanku.

A Wy co myślicie?

https://anonm.gr/up/e80f.png
Dowód zdaje się leżał na torach a to oznacza ze na zdjęciu pokazany jest zły przystanek, ale i tak był on na trasie Niebieskiego.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:40   #667
serdelowa
Raczkowanie
 
Avatar serdelowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 98
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
to dla mnie za mało
całą konferencję patrzę na niego i po pytaniu o chłopaka Ewy spuszcza wzrok i się garbi.

Jestem przekonana, że to on.
Wiem jak wygląda drugi z braci Ewy - jest podobny do Piotra. Kogo innego jeszcze mogliby zaprosić na konferencję?
To nie on. Chłopak Ewy Adam O jest blondynem. Można go odnaleźć na filmikach w sieci.
__________________
Dłubię trochę
serdelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 21:04   #668
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
"Wykopałam" taką mapkę na Wykop.pl.

Jak ją prześledziłam, to doszłam do wniosku, że tylko Niebieski mógł zostawić dowód Ewy na przystanku.

A Wy co myślicie?

https://anonm.gr/up/e80f.png
Na mapce jako nr 7 jest zaznaczone domniemane miejsce znalezienia dowodu - i ten przystanek jest jakby nie patrzeć na drodze Adama do stacji.
Tyle, że tam są 2 przystanki tramwajowe "AWF"
Jak mówiono, że jej dowód znaleziono koło AWF to sądziłam że jednak znaleźli go na tym 2 - a on juz nie jest za bardzo na jego trasie

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
no dobra
ale mamy dwa nagrania:
1) 3:18 z Mostowej-to wszystkim znane
2) sprzed kilku dni godz. około 2:20 jak się zataczają i przewracają.
Chyba, że Rutkowskiego nagrania z pikselami też mamy brać pod uwagę
no jest jeszcze to z 3.16 z rogu wierzbowej i mostowej

potem były jakieś monitoringi z okolic mostu (ale nie moge ich znaleźć - chyba z apartamentowca koło ibisa)

monitoring z Kazimierza Wielkiego jak Adam wraca i zatrzymuje sie zeby pogadac przez tel

piksele na moście można wrzucić poglądowo żeby było wiadomo z którego miejsca Rutkowski wział nagranie

a ze stacji lotos mozna wrzucić zdjecie które się ukazywały w necie bbo tam chyba nigdzie nie pokazywali pełnego monitoringu


to była w ogóle taka luźna propozycja bo nie wiedziałam ze na wykopie już maja coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Prezentacja1.jpg (130,3 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2015-12-15 o 21:36
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:29   #669
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Polecam http://csiwykop.kuba.witominska.net/...ezy:adamniewie. Tu są zebrane monitoringi. M. in. z Wstęgi Warty z 3:21 - 2 idace osoby, i 3:30 - 1 wracajaca osoba.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:33   #670
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Witaj Coffee,

Odpowiadając na Twój post, rzeczywiście tych informacji w necie na temat tajemniczych zgonów w Krakowie można znaleźć niewiele.
Przejrzałam i najwięcej informacji można znaleźć na forach, a rzetelnych artykułów prawie w ogóle.
Swoje informacje czerpałam z " papierowego" artykułu ( o ile dobrze pamiętam z Wprost- ok 2 lata temu dziennikarz zainteresował się tajemniczymi "samobójstwami "w Krakowie i opisał to podając min statystyki w porównaniu z innymi dużymi aglomeracjami).
Przytoczył min opinie rodzin, które były bardzo rozżalone na działania policji. Żałuję, że nie ma tego artykułu w necie, bo warto przeczytać.
Aha. Szkoda, że nie pamiętasz nic, oprócz tego, że to chyba Wprost. To rzeczywiście nie ma o czym gadać.
Znalazłam to: http://web.archive.org/web/201111180...-nad-miastem/? ale tam nie ma nic, o czym piszesz, więc pewnie masz na myśli inny artykuł...
Cytat:
O Pawle Kani, Marcine Kajda, czy też Piotrze Janczaku w necie cisza.
Znalazłam jedynie z Wyborczej o Łukaszu Kaczyńskim i Pawle Krasny.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4..._Krasnego.html

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,3..._25_latka.html
Wciąż nie jest tam napisane, że policja wyjaśniła te śmierci i uznała je za samobójstwa. Czytałam te artykuły, gdy mi kazałaś iść se poszukać po Internecie.


Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2015-12-15 o 22:36
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 23:08   #671
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Aha. Szkoda, że nie pamiętasz nic, oprócz tego, że to chyba Wprost. To rzeczywiście nie ma o czym gadać.
Znalazłam to: http://web.archive.org/web/201111180...-nad-miastem/? ale tam nie ma nic, o czym piszesz, więc pewnie masz na myśli inny artykuł...
Wciąż nie jest tam napisane, że policja wyjaśniła te śmierci i uznała je za samobójstwa. Czytałam te artykuły, gdy mi kazałaś iść se poszukać po Internecie.

W przypadku Łukasza Kaczyńskiego jest wyraźnie napisane.
Nie wyciągajmy wniosków tylko na podstawie internetowych artykułów. Ja osobiście czytam dużo prasy i właśnie z artykułów prasowych czerpię informacje.
Niestety nie wszystko da się wyczytać w internecie. O Pawle, Marcinie i Piotrze w internecie cisza. Ale w prasie były artykuły na ten temat.Mam nadzieję, że dla Ciebie internet to nie jedyne i ostateczne źródło wiedzy.
Ps. to nie ten artykuł. W tamtym , który czytałam były obszernie opisane wszystkie zagięcia.
"Kazałam" poszukać w internecie, bo byłam przekonana, że będą tam artykuły na temat wszystkich przypadków i sama jestem zdziwiona, że ich nie ma. Tylko na forach Krakowiacy wspominają o tych biedakach. I tak powstaje "miejska legenda". Mało artykułów, a dużo domysłów......

Edytowane przez Katy_ern
Czas edycji: 2015-12-15 o 23:32
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 00:10   #672
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Serie tajemniczych zgonów zawsze będą wywoływały fascynację i podejrzenie, że działa ktoś/jakaś tajemnicza siła, która na to wpływa. Niestety taka już nasza ludzka natura, że doszukujemy się czegoś jeszcze nie chcąc uznać najprostszego rozwiązania.

Nelciak o ile dobrze śledzę sprawę to nie wiadomo czy faktycznie ten tramwaj nagrał Ewę czy nie. Poza informacjami słownymi nigdy nie pokazano jakiegoś screena czy choćby małego fragmentu nagrania.

Poza tym hipoteza, którą podałaś w linku jest dla mnie dziwna. Wydaje mi się, że żaden adwokat nie każe swojemu klientowi kłamać, że wpadła do wody. Już prędzej doradzałby jej tak jak tam jest podane w hipotezie, że pokłócili się/zgubił ją. Przecież nawet w Polsce nikt nie skaże kogoś skoro nie wiadomo czy dziewczyna żyje czy zagubiła się tym bardziej, że z tego co się wydaje na rzeczach Adama nie znaleziono śladów krwi czy innych dowodów mogących świadczyć, że jednak stało się coś niedobrego.
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 00:48   #673
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
W przypadku Łukasza Kaczyńskiego jest wyraźnie napisane.
Co jest wyraźnie napisane? Że sprawa została zamknięta i było to samobójstwo? Możesz wskazać zdanie, które to mówi, bo nie widzę tego...
Cytat:
Nie wyciągajmy wniosków tylko na podstawie internetowych artykułów. Ja osobiście czytam dużo prasy i właśnie z artykułów prasowych czerpię informacje.
Nie wyciągajmy wniosków na podstawie internetowych artykułów, ale wyciągajmy na podstawie jednego, jedynego artykułu-widmo w gazecie drukowanej, który przeczytałaś 2 lata temu?
Szkoda, że nie umiesz wskazać numeru, daty, tytułu czy autora tekstu. Twoje "wyczytałam 2 lata temu w gazecie" jest średnim argumentem.
Prawdopodobnie ten artykuł, o którym mówisz można znaleźć w Internecie. Tylko trzeba umieć szukać. I mieć jakieś konkrety, a nie "chyba Wprost, ok. 2 lata temu".
Cytat:
Niestety nie wszystko da się wyczytać w internecie. O Pawle, Marcinie i Piotrze w internecie cisza. Ale w prasie były artykuły na ten temat.Mam nadzieję, że dla Ciebie internet to nie jedyne i ostateczne źródło wiedzy.
Źródło wiedzy o zaginięciach osób, których nie znałam? ;o Hm, owszem. Trochę też od znajomych czy rodziny, ale głównie internety. Yolo.
Ale masz rację. Gazety lepsze, znacząco, niebo a ziemia, oszałamiająca różnica, dziennikarze internetowych wydań gazet i czasopism to iiiiinnnna bajka, wcaaale nie ci sami ludzie. Ty myślisz, że czemu np. Wprost czy Wyborcza każą płacić za czytanie ich artykułów w Internecie? Bo to jest to samo, co w wersjach papierowych, lol. O jeżu miły, aleś pocieszna.


Dobra, nie chce mi się już. Jak znajdziesz ten artykuł-widmo - daj znać. Do tego czasu, z łaski swojej, przestań rozpowszechniać niepotwierdzone niczym informacje.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 00:59   #674
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Co jest wyraźnie napisane? Że sprawa została zamknięta i było to samobójstwo? Możesz wskazać zdanie, które to mówi, bo nie widzę tego...
Nie wyciągajmy wniosków na podstawie internetowych artykułów, ale wyciągajmy na podstawie jednego, jedynego artykułu-widmo w gazecie drukowanej, który przeczytałaś 2 lata temu?
Szkoda, że nie umiesz wskazać numeru, daty, tytułu czy autora tekstu. Twoje "wyczytałam 2 lata temu w gazecie" jest średnim argumentem.
Prawdopodobnie ten artykuł, o którym mówisz można znaleźć w Internecie. Tylko trzeba umieć szukać. I mieć jakieś konkrety, a nie "chyba Wprost, ok. 2 lata temu". Źródło wiedzy o zaginięciach osób, których nie znałam? ;o Hm, owszem. Trochę też od znajomych czy rodziny, ale głównie internety. Yolo.
Ale masz rację. Gazety lepsze, znacząco, niebo a ziemia, oszałamiająca różnica, dziennikarze internetowych wydań gazet i czasopism to iiiiinnnna bajka, wcaaale nie ci sami ludzie. Ty myślisz, że czemu np. Wprost czy Wyborcza każą płacić za czytanie ich artykułów w Internecie? Bo to jest to samo, co w wersjach papierowych, lol. O jeżu miły, aleś pocieszna.


Dobra, nie chce mi się już. Jak znajdziesz ten artykuł-widmo - daj znać. Do tego czasu, z łaski swojej, przestań rozpowszechniać niepotwierdzone niczym informacje.
Siadasz na dziewczynę bez powodu. Podbudowujesz swojego ego gnojąc kogoś nowego? nie dziwię się, że mało na tym forum aktywnych użytkowników poniżej 500 komentarzy, jak laski z większym "przebiegiem" wyśmiewają i uważają się za najmądrzejsze...
Daj spokój-nie wiem po co dopytujesz i wiercisz dziewczynie dziurę w brzuchu. Miała prawo się pomylić. Z resztą nie na ten temat wątek, więc wystarczyło ominąć jej komentarze.


---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

A przepraszam-dziewczyna ma niecałe 100komentarzy. No tak to powód do gorszego traktowania...
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 01:36   #675
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Serie tajemniczych zgonów zawsze będą wywoływały fascynację i podejrzenie, że działa ktoś/jakaś tajemnicza siła, która na to wpływa. Niestety taka już nasza ludzka natura, że doszukujemy się czegoś jeszcze nie chcąc uznać najprostszego rozwiązania.

Nelciak o ile dobrze śledzę sprawę to nie wiadomo czy faktycznie ten tramwaj nagrał Ewę czy nie. Poza informacjami słownymi nigdy nie pokazano jakiegoś screena czy choćby małego fragmentu nagrania.

Poza tym hipoteza, którą podałaś w linku jest dla mnie dziwna. Wydaje mi się, że żaden adwokat nie każe swojemu klientowi kłamać, że wpadła do wody. Już prędzej doradzałby jej tak jak tam jest podane w hipotezie, że pokłócili się/zgubił ją. Przecież nawet w Polsce nikt nie skaże kogoś skoro nie wiadomo czy dziewczyna żyje czy zagubiła się tym bardziej, że z tego co się wydaje na rzeczach Adama nie znaleziono śladów krwi czy innych dowodów mogących świadczyć, że jednak stało się coś niedobrego.
Nie kojarzę ani screena ani zaprzeczenia, że to nie oni. Ale info o nagraniu wypłynęło od policji, a nie z faktu. Myślę, ze nie publikowali, bo nie widzieli takiej potrzeby. Wszystkich nagran maja ileśset godzin - o tym akurat poinformowali, bo jest ostatnim z Ewą (taki powód podejrzewam).

A teraz odkopię sprawę innej zaginionej poznanianki. Kolesia skazano za morderstwo, chociaż ciała nie znaleziono. Też szukano w Warcie. Potem tłumaczył się, ze dziewczyny nie zabił, tylko przekazał gangowi. "Odmawia jednak podania jakichkolwiek szczegółów. – Boję się o rodzinę – twierdzi." http://polska.newsweek.pl/zbrodnia-d...49649,1,1.html

Edytowane przez nelciak
Czas edycji: 2015-12-16 o 01:39
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 02:30   #676
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Miała prawo się pomylić. Z resztą nie na ten temat wątek, więc wystarczyło ominąć jej komentarze.
Yyyy, czekaj. To ona się pomyliła? Nic mi o tym nie wiadomo... Jak to? Gdzie się pomyliła? Skąd wiesz, że się pomyliła? Jesteś z Wprostu i wiesz, że artykuł, o którym pisze Katy_ern nie powstał?
Offtopy na forum plotkowym są dopuszczalne, o ile są pisane na szaro. Polecam poczytać regulamin. Ja na szaro piszę, właśnie po to, by każdy - kogo nie obchodzą zaginięcia osób z Krakowa i rzekome stwierdzania przez policję, że to były samobójstwa - mógł bez problemu ominąć te posty. Więc jak coś - miej pretensje do Katy_ern, że swoje posty uważa za zgodne z tematem. I nie czytaj tego, co jest pisane na szaro, bo nic o Ewie Tylman tam nie znajdziesz. Ta da. To właśnie jest offtop.

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Nie kojarzę ani screena ani zaprzeczenia, że to nie oni. Ale info o nagraniu wypłynęło od policji, a nie z faktu. Myślę, ze nie publikowali, bo nie widzieli takiej potrzeby. Wszystkich nagran maja ileśset godzin - o tym akurat poinformowali, bo jest ostatnim z Ewą (taki powód podejrzewam).

Na samym początku była mowa o dwóch monitoringach z tramwajów.
Jeden z 3:24, drugi z 3:40. Ten drugi - było zdementowane, że to jednak nie była Ewa. Co do pierwszego - nic się nie zmieniło. Wciąż wiadomo, że taka kamera złapała Ewę.

Policja nie publikuje wszystkiego co ma.
Tak samo nie publikowali monitoringu, który ich nagrał po wyjściu z klubu. Widocznie nie widzieli potrzeby pokazywania nagrania dwóch pijanych ludzi, którzy się wywracają na środku miasta.
Ale tefałen do tego dotarł i pokazał...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 07:17   #677
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość

Yyyy, czekaj. To ona się pomyliła? Nic mi o tym nie wiadomo... Jak to? Gdzie się pomyliła? Skąd wiesz, że się pomyliła? Jesteś z Wprostu i wiesz, że artykuł, o którym pisze Katy_ern nie powstał?
Offtopy na forum plotkowym są dopuszczalne, o ile są pisane na szaro. Polecam poczytać regulamin. Ja na szaro piszę, właśnie po to, by każdy - kogo nie obchodzą zaginięcia osób z Krakowa i rzekome stwierdzania przez policję, że to były samobójstwa - mógł bez problemu ominąć te posty. Więc jak coś - miej pretensje do Katy_ern, że swoje posty uważa za zgodne z tematem. I nie czytaj tego, co jest pisane na szaro, bo nic o Ewie Tylman tam nie znajdziesz. Ta da. To właśnie jest offtop.

Z tego co zrozumiałam słowa Lotnicy, to przeszkadza jej przede wszystkim agresywny, pogardliwy, wręcz hejterski ton wypowiedzi. I ja też go zauważam. Jeśli można komuś zwrócić uwagę, że nie ma racji lub podaje informacje, które trudno zweryfikować, nie plując w niego jadem, to czemu by z tej opcji nie skorzystać?

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-16 o 07:28
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 08:23   #678
Fiziamizia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Bo jedna chce być COOL borze jesu

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Fiziamizia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 08:35   #679
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

[COLOR="DimGray"]
Dajcie spokoj z nia nie ma dyskusji. baaa zadnej rozmowy nie ma nawet od razu jest atak przeniosłam sie na pw a i tak ciezko jej odpowiedziec czy napisała 4 słowa czy to cytat potrafi tylko napisac ze nie umiem czytac ze zrozumieniem i koniec tematu bo tak jej sie podoba.
"
Ja piedrolę...
Nie mam zamiaru rozmawiać z osobami, które nie potrafią czytać, nie rozumieją tego, co czytają i sobie coś zmyślają.


EOT.
EOT = end of topic = koniec tematu. Być może tego też nie zrozumiałaś, ale okej, skrót powszechnienie znany w Internecie, od trudnych angielskich słów - no, mogłaś nie zrozumieć."
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 08:59   #680
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Siadasz na dziewczynę bez powodu. Podbudowujesz swojego ego gnojąc kogoś nowego? nie dziwię się, że mało na tym forum aktywnych użytkowników poniżej 500 komentarzy, jak laski z większym "przebiegiem" wyśmiewają i uważają się za najmądrzejsze...
Są osoby z tysiącami postów na koncie, które plotą głupoty i im też zwracamy uwagę, są też osoby z kilkudziesięcioma postami wypowiadające się merytorycznie i nikt po nich nie jedzie, niektóre też zwracają uwagę wielopostowcom. Jak przestaniesz wychodzić z założenia, że weterani forum jadą po nowych, na pewno to zauważysz.
Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Daj spokój-nie wiem po co dopytujesz i wiercisz dziewczynie dziurę w brzuchu. Miała prawo się pomylić. Z resztą nie na ten temat wątek, więc wystarczyło ominąć jej komentarze.
Nie zauważyłam, żeby przyznała się do pomyłki. Rzuciła jakąś tezę, której nijak nie potrafi udowodnić i nawet nie próbuje, bo nie odpowiada na pytanie.
Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Z tego co zrozumiałam słowa Lotnicy, to przeszkadza jej przede wszystkim agresywny, pogardliwy, wręcz hejterski ton wypowiedzi. I ja też go zauważam. Jeśli można komuś zwrócić uwagę, że nie ma racji lub podaje informacje, które trudno zweryfikować, nie plując w niego jadem, to czemu by z tej opcji nie skorzystać?
Z tego, co zauważyłam, wiele osób sobie rzuca jakimiś stwierdzeniami, teoriami,gdybaniami na podstawie zmyślonych faktów i tego, co im się wydaje. Jeżeli coś nie jest pewne albo nie chce się nam tego sprawdzać i można to przemilczeć albo zweryfikować, to dlaczego z tego nie skorzystać?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 09:03   #681
karolove
Raczkowanie
 
Avatar karolove
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 392
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Patrzę na tą mapkę z wykopu. Daje pewien obraz dla osób, które są z Poznania. Powiedzcie tylko, czy na tej mapce jest uwzględniony fakt, że Adam poszedł również w kierunku kościoła z drugiej strony mostu (tak wskazywał jego telefon, który przekazał policji (Rutkowskiemu?)). Wiadomo, że po coś udał się jeszcze w tamtym kierunku.
__________________
03.10.2015
http://s10.suwaczek.com/20151003050114.png
karolove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 09:28   #682
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Z tego, co zauważyłam, wiele osób sobie rzuca jakimiś stwierdzeniami, teoriami,gdybaniami na podstawie zmyślonych faktów i tego, co im się wydaje. Jeżeli coś nie jest pewne albo nie chce się nam tego sprawdzać i można to przemilczeć albo zweryfikować, to dlaczego z tego nie skorzystać?
No jasne, że byłoby by lepiej, gdyby w takich wypadkach osoby te czasem albo zamilczały, albo najpierw zweryfikowały, to co chcą tu przedstawić jako fakt, a nie jest oparte na ich osobistym doświadczeniu. Tym bardziej, jeśli te fakty są dyskusyjne, czy kontrowersyjne, popieram konsekwentne wymaganie wskazania źródeł. I to Coffee zrobiła. I słusznie. Rzecz jest też w tym, że forma z jakiej skorzystała i ton wypowiedzi w tym konkretnym przypadku - jak dla mnie - do przemyślenia. Tym bardziej, że jest inteligentną osobą i nie musi od razu hejtować przeciwnika, bo i bez tego sobie radzi w dyskusji. A hejt - być może wszyscy się zgodzimy - nie służy rozmowie.
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:03   #683
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
No jasne, że byłoby by lepiej, gdyby w takich wypadkach osoby te czasem albo zamilczały, albo najpierw zweryfikowały, to co chcą tu przedstawić jako fakt, a nie jest oparte na ich osobistym doświadczeniu. Tym bardziej, jeśli te fakty są dyskusyjne, czy kontrowersyjne, popieram konsekwentne wymaganie wskazania źródeł. I to Coffee zrobiła. I słusznie. Rzecz jest też w tym, że forma z jakiej skorzystała i ton wypowiedzi w tym konkretnym przypadku - jak dla mnie - do przemyślenia. Tym bardziej, że jest inteligentną osobą i nie musi od razu hejtować przeciwnika, bo i bez tego sobie radzi w dyskusji. A hejt - być może wszyscy się zgodzimy - nie służy rozmowie.
Daj spokój - Coffee i tak nie zrozumie. Jak tylko pluje jadem, świadczy tylko o niej. Szkoda, że nie potrafi dyskutować na poziomie....
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 10:57   #684
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Daj spokój - Coffee i tak nie zrozumie. Jak tylko pluje jadem, świadczy tylko o niej. Szkoda, że nie potrafi dyskutować na poziomie....
Tez zauwazylam to czepialstwo, ton i frustracje nie pierwszy raz. Poza tym, ze zasmiecanie watku.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:04   #685
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

I właśnie dlatego "wypisuję" się z forum i kasuję swój nick.
Dyskusja na forum powinna być spokojną wymianą poglądów, (nawet jeśli się z kimś nie zgadzamy), a nie opluwaniem jadem przeciwnika w konwersacji, bo akurat ktoś ma gorszy dzień i odreagowuje frustracje w necie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które wypowiadały się tu w kulturalny sposób. Niektóre posty czytało się z prawdziwą przyjemnością. Powodzenia!
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:09   #686
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego "wypisuję" się z forum i kasuję swój nick.
Dyskusja na forum powinna być spokojną wymianą poglądów, (nawet jeśli się z kimś nie zgadzamy), a nie opluwaniem jadem przeciwnika w konwersacji, bo akurat ktoś ma gorszy dzień i odreagowuje frustracje w necie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które wypowiadały się tu w kulturalny sposób. Niektóre posty czytało się z prawdziwą przyjemnością. Powodzenia!
Obawiam sie iz sie nie da tego zrobic na tym forum :p
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:38   #687
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Siadasz na dziewczynę bez powodu. Podbudowujesz swojego ego gnojąc kogoś nowego? nie dziwię się, że mało na tym forum aktywnych użytkowników poniżej 500 komentarzy, jak laski z większym "przebiegiem" wyśmiewają i uważają się za najmądrzejsze...
Daj spokój-nie wiem po co dopytujesz i wiercisz dziewczynie dziurę w brzuchu. Miała prawo się pomylić. Z resztą nie na ten temat wątek, więc wystarczyło ominąć jej komentarze.


---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

A przepraszam-dziewczyna ma niecałe 100komentarzy. No tak to powód do gorszego traktowania...
Też tego nie rozumiem. Dosrała się jakby to jakaś jej pasja była
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:21   #688
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Rodzina Ewy po raz kolejny szuka autora obroconego zdjecia, dodali wpis na facebooku.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:47   #689
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
I właśnie dlatego "wypisuję" się z forum i kasuję swój nick.
Dyskusja na forum powinna być spokojną wymianą poglądów, (nawet jeśli się z kimś nie zgadzamy), a nie opluwaniem jadem przeciwnika w konwersacji, bo akurat ktoś ma gorszy dzień i odreagowuje frustracje w necie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które wypowiadały się tu w kulturalny sposób. Niektóre posty czytało się z prawdziwą przyjemnością. Powodzenia!
A daj spokój - zlej laskę i zostań
Pewnie i tak już nie będzie mieć odwagi tu wrócić. Nie ma co się przejmować takimi osobami i odpuszczać sobie dyskusję z ludźmi na poziomie....
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:15   #690
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Rodzina Ewy po raz kolejny szuka autora obroconego zdjecia, dodali wpis na facebooku.
Nie... Nie wierzę... Próbowałam im wyjaśnić, że to nie jest inna perspektywa, ale natychmiast skasowali komentarz.
Cytat:
Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman Docierają do nas różne wersje, że odwrócone o 90 stopni, inne że o 180 stopni - ciężko wpasowac to w jakąkolwiek perspektywę. Pierwszy zdjęcie to wkleil Karol Kręp, jednakże na chwilę obecną nie ma z tą osobą kontaktu.
Serio
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.