O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 19:57   #3751
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

hej hej
Dziń dziś zalatany na maxa, jutro jeszcze lepiej na szczęście w środę tylko do 15, a czwartek w ogóle nie mam zapisanych pacjentów
Agata- ja bym jej powiedziała, żeby się w dupe pocałowała- niech siedzi stare głupie babsko przed telewizorem, aż jej dupa ścierpnie! No co to ma być. Gości zaprasza, ale nie kiwnie palcem w kuchni. Ma tupet- to trzeba przyznać! Ja bym ją olała- serio.
Ja biorę duże dawki wit d. Mam d-vitrum forte, albo teściówka wypisuje mi devikap. Szprycuj się kochana, albo na solarium raz w tygodniu
Kasia- no kurde, ale was trzyma ta sprzeczka wyciągnij do niego rękę
My zawsze wyjerzdzaliśmy w 2 dzień świat na narty, i do sylewstra byliśmy w górach ale teraz taka pogoda, że normalnie trawa na stokach beznadzieja totalna
Magda- no też jesteś zaganiana na maxa, praca dom, duuużo pracy. Odpoczniesz trochę w święta, czy macie jakieś dyzury u pacjentów??
Iza- fryz super, my też powinnismy się z Bobrem wybrać, bo znowu zarośnięty na maxa...
Lila- no koniecznie ubireaj choinkę! I wrzucaj foto

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Lecę popsrzatać łazienkę, tak dla wieczornego relaksu
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:59   #3752
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Hej kochane
2 razy dziś zaczynałam pisać i ciągle coś. zaraz święta a my w lesie.

Agabi widzę ze i Twoja teściowa przebojowa. moja wczoraj zadzwoniła do Tz i poważnym głosem powiedziała, żebyśmy pamiętali ze wigilia jest w JEJ DOMU (a ojciec to pies?) i będzie wg jej zasad a my się MUSIMY dostosować.
nie wiem o co chodzi ale brzmi poważnie a na serio to dostałam wscieklizny jak to słyszałam, rok temu wigilia była u nas a ona mi się w kuchni rządziła - kolejność potraw, jak smażony karp etc.
przeraża mnie ta wigilia i cholernie się boje. do tego Hani idzie piątka i z podgoraczkowym często. ehh

Ewciu mam nadzieje ze się tztowi uda tak przyjechać

Lila musisz dobrego lekarza znaleźć bo to nie jest zabawne
Idziecie do niej?Rzeczywiscie brzmi powaznie.Ale z drugiej strony to jeden wieczór,czasem trzeba zacisnać zeby i sie przemeczyć
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:03   #3753
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Halo Halo!!!
Pozdrawiam z Polski

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Margot ja całe życie miałam sztuczna choinkę , w tym roku pierwszy raz żywa i jestem w niej zakochana
Co Ty mówisz!!! Jak mieszkaliśmy w Polsce to zawsze była żywa. Nie raz mama chciała przeforsować pomysł ze sztuczną, ale ja i tata twardo, że NIE! No ale na Islandii to mało drzew i kupili sztuczną. Tutaj i TŻta to zawsze żywa, to w końcu dom ludzi lasu (duża część rodziny ma coś wspólnego z leśnictwem). A my jak będziemy mieć bąbla to też pewnie żywą będziemy mieć, bo nie ma problemu żeby taką na IS dostać.

Kasia Oj to wam się nazbierało przed świętami . Może na tej imprezie poczuł się gorszy, bo bez palca? Wiesz, ja całe życie walczę z tym, że nie mogę tego i tamtego bo jestem chora. To potrafi bardzo człowieka przygnębić. Czasami jest jakaś radosna chwila, wszyscy się śmieją i bawią i nagle wystarczy chwila kiedy zdajesz sobie sprawę ze swoich problemów i dół murowany.

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
dobijaj mnie jeszcze
Łączę się z Tobą w bólu - mam @ - 6 dzień .

[QUOTE=Ziajka;53859499 ja jeszcze jak widzę, że Kubę rozsadzają nerwy to staram się nauczyć to rozładowac, dużo ruchu ,.a w danym momencie to tupiemy (sąsiedzi nas kochają pewnie za to [/QUOTE]To musi być urocze

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Natuś niedawno zasnął, niestety katar wrócił ze zdwojoną siłą
Marudził, nie chciał jeść ..biedny mój
Zdrowia dla młodzieży.

Agabi Nie no teściowa pojechała. To weź jej powiedz, że jak nie chce nic szykować to niech catering zamówi .

No to jestem!!!!
Czy wyście poszaleli z tą pogodą!? Co to jest!? +10 stopni a we Wigilię może +12? Dobrze, że w ostatniej minucie jak wychodziliśmy z domu, pobiegłam jeszcze po swoje jesienno-wiosenno-letnie buty. Bo bym ładnie tu wyglądała w kozaczkach z cieplusim futerkiem.
Za to zapomniałam swoich lekarstw, ale znajomości teściowej w aptece są ponad to. Co za kobieta!
A poza tym - jak tu ciemno!!! W tych oknach nic nie ma, czasami gdzieś coś miga, ale co to jest... to jest nic . Wyjedzie człowiek z tej lukierkowej, świecącej krainy i szok przeżywa.
Za to ile wy macie cudów w sklepach!!! W Biedronce to same cuda! Czemu nie ma biedy na Islandii .
No to w sobotę sprzątaliśmy, bo ja lubię do czystego wracać. Wczoraj podróż całkiem spokojnie. Wszystko na czas. Nie trzęsło za bardzo. Na koniec to jeszcze ja prowadziłam samochód teściów ze Szczecina do Mirosławca - po nocy, bo byliśmy na miejscu po pierwszej. No ale ja uwielbiam jeździć.
Przeszcześliwa jestem ze wszystkich paczek. Podobają mi się te kiecki co wam tu pokazywałam. Ale jedną muszę skrócić. I książki o robieniu na drutach mam fajne. No wszystko mnie cieszy!!!
Dziś byliśmy na małych zakupach. Napadłam już Rossmanna . Szukam papci, bo ostatnie zabrałam ze sobą na IS. Mam tu jakieś od teściowej ale tak średnio mi pasują. Byłam dziś w deichmannie ale nie mieli takich co zawsze w ofercie mają. TŻ dostał ode mnie przedwczesny prezent na gwiazdkę - pidżamkę, bo swoją zapomniał. Zresztą śpi w niej teraz. Jutro chcę kupić prześcieradła z gumką, bo u nas drogie.
TŻ ciągle męczy się ze swoimi demonami. Wszystko to ma początek w tej akcji z rodzicami moimi. Dziś w nocy mnie obudził i musiałam go uspakajać, że wszystko będzie dobrze.
No ale cieszę się, że tu już jesteśmy.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Agabi widzę ze i Twoja teściowa przebojowa. moja wczoraj zadzwoniła do Tz i poważnym głosem powiedziała, żebyśmy pamiętali ze wigilia jest w JEJ DOMU (a ojciec to pies?) i będzie wg jej zasad a my się MUSIMY dostosować.
!!! Masakra, chyba bym nie poszła. Ale by była afera.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:08   #3754
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

rudasku zdrowka, zapodaj cos zeby cie nie rozlozylo. Ale fajnie jakby tz jutro wrocil
No i u nas pogoda sie popsula, pada, wieje i zimnica sie zrobila
Ja chce snieg!!

aga ale mialas przypal z ta woda, a powiem ci ze i u nas przez chwile nei bylo wody w sobote. No tesciowka niezla, przeciez skoro ja zapraszacie a ona nie zamierza nic szykowac to niech wsadzi dupsko do auta i do was pryzjedzie. Jaki problem??Lenulka tak jak Jaska piszczala z radosci jak ubierala choinke Widze z pasierbica bardzo kiepsko, ale ona moze poprostu nie potrafi sie nauczyc, nie tyle ze nie chce

kasia tz pewnie nie wie jak tu zaczac rozmowe i przeprosic. Jak ci poszlo gotowanie?

lila Wigilie sami spedzacie? nikt was nie zaprosil??

kluska no i twoja tesciowa pobila wszystkie chyba sory ale sie usmialam z jej tonu powaznego. Kurde to co wy nie mozecie miec innych planow i na Wigilie np pojechac do twoich rodzicow?

No my pospacerowalysmy poki jeszcze slonce bylo, potem umylam klatke, okna, firany tam zmienilam, skocyzlam na fitnes, teraz juz po prysznicu, tz usypia Lenke, mam nadzieje ze dzis lepiej bedzie spala.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:25   #3755
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

No jestem.

Ewa oczywiscie ze sie nie wyrobilam. Wlasnie chcialam golabki zwijac ja mieso do miski a ono taki dziwny zapach ma. No i do lodowki schowalam zeby jutro mama czy mama z dolu obczaily. Moze to tak musi byc... Ja malo mielonego uzywam i nie wiem co i jak

Kluska nastepna mamusia doklada atmosfere swiateczna, nie ma co

Agabi o numerku to mozemy zapomniec

Ysss jaka radosc Normalnie jakbys zza swiatow przyjechala Ale super to czytac

Ogolnie nie wiem o co mu chodzi. Dzis znow poscielil w salonie. Chyba Nowy Rok i nowy etap. Dzis sie o sobie troche nasluchalam, nie wiem co sie dzieje ale raczej nie ma to zwiazku z palcem. On mial czesto takie akcje jak nie bylismy malzenstwem. Ale mysle ze sytuacja w domu tez ma jakis zwiazek. No sama nie wiem ale jak tak dalej bedzie to mimo milosci i Oli ja nie zamierzam sie meczyc.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:34   #3756
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
No jestem.

Ewa oczywiscie ze sie nie wyrobilam. Wlasnie chcialam golabki zwijac ja mieso do miski a ono taki dziwny zapach ma. No i do lodowki schowalam zeby jutro mama czy mama z dolu obczaily. Moze to tak musi byc... Ja malo mielonego uzywam i nie wiem co i jak

Kluska nastepna mamusia doklada atmosfere swiateczna, nie ma co

Agabi o numerku to mozemy zapomniec

Ysss jaka radosc Normalnie jakbys zza swiatow przyjechala Ale super to czytac

Ogolnie nie wiem o co mu chodzi. Dzis znow poscielil w salonie. Chyba Nowy Rok i nowy etap. Dzis sie o sobie troche nasluchalam, nie wiem co sie dzieje ale raczej nie ma to zwiazku z palcem. On mial czesto takie akcje jak nie bylismy malzenstwem. Ale mysle ze sytuacja w domu tez ma jakis zwiazek. No sama nie wiem ale jak tak dalej bedzie to mimo milosci i Oli ja nie zamierzam sie meczyc.
Kasiu a moze na tej imprezie wydarzyło sie cos gorszego niz myslisz?:-(
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:38   #3757
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Agabi a mamusia to na Młodą ma totalnie wyrąbane? No po nowym roku na 4stycznia ma być juz w pracy 😢

Kluska widzę ze I Twoja daje się we znaki. A jak ona się czuje?

Zophiee ja też sprzątam dla relaksu 😂😂😂

Yss no pierwsza żywa i na bank więcej do sztucznej nie wrócę. Ciesze się ze jesteście już w Pl, wypoczywaj i lataj po sklepach ile się da 😁 oby z tztem sytuacja się uspokoiła 😢

Kaśka Ty się kurde nie czaj tylko jak Ola śpi idź i zapytaj panicza o jaki ch*j mu kurde chodzi? Co on 15lat i zmazy nocne? Dorosły facet a jak dziecko się zachowuje i Ciebie jeszcze tak traktuje 😡😡😡😡

Mój Konstanty Waleczny dopiero padł 😁 o losie ile ten dzieciak nagada to szok, dzisiaj mnie pytał czy jestem czasem smutna i czy płacze. Mówię że czasem tak a on do mnie czy jak nie ma tatusia to tęsknię za nim i płacze 😢 on ma 3lata i takie teksty sadzi 😑
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 20:39   #3758
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Iza... Zdradzil mnie? Nie no to nie. Raczej by sie zupelnie inaczej zachowywal...
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:41   #3759
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Iza myślę że P ma na głowie inne sprawy niż latanie za panami z opatrunkiem na ręku 😐
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:42   #3760
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Agabi a mamusia to na Młodą ma totalnie wyrąbane? No po nowym roku na 4stycznia ma być juz w pracy 😢

Kluska widzę ze I Twoja daje się we znaki. A jak ona się czuje?

Zophiee ja też sprzątam dla relaksu 😂😂😂

Yss no pierwsza żywa i na bank więcej do sztucznej nie wrócę. Ciesze się ze jesteście już w Pl, wypoczywaj i lataj po sklepach ile się da 😁 oby z tztem sytuacja się uspokoiła 😢

Kaśka Ty się kurde nie czaj tylko jak Ola śpi idź i zapytaj panicza o jaki ch*j mu kurde chodzi? Co on 15lat i zmazy nocne? Dorosły facet a jak dziecko się zachowuje i Ciebie jeszcze tak traktuje 😡😡😡😡

Mój Konstanty Waleczny dopiero padł 😁 o losie ile ten dzieciak nagada to szok, dzisiaj mnie pytał czy jestem czasem smutna i czy płacze. Mówię że czasem tak a on do mnie czy jak nie ma tatusia to tęsknię za nim i płacze 😢 on ma 3lata i takie teksty sadzi 😑
Jaki Kostus jest madry





Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Iza... Zdradzil mnie? Nie no to nie. Raczej by sie zupelnie inaczej zachowywal...
Mam nadzieje ze cie nie uraziłam,ale tak przyszło mi to do głowy.

To moze ktos mu cos nagadal?Tak jak pisze Ewcia najlepszym wyjsciem bedzie szczera rozmowa.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:56   #3761
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ewa na bank by ktoras poleciala na tego bandyte z reka w bandazu z zapachem octeniseptu

Iza spoko
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 21:19   #3762
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Arletko a tez chce śnieg

Yss ale ekscytacja a kapcie super są teraz w liedlu, nawet chciałam sobie kupić ale same małe rozmiary (takie na Ciebie były a nie na moje kopyto )

Kasiu może ktoś mu coś dowalił i dotknęło no bez rozmowy się nie dowiesz

Iza tylko ze dla mnie święta powinny być przeciwieństwem zagryzania zębów. chciałabym z radością usiąść wśród życzliwych osób a tu czeka mnie wigilia w takim tonie jak wypowiedź, która przytoczyłam :/ wiesz, też chodzi o to, że naprawdę jak jedziemy tam nie robimy nic co o co by mogło jej chodzić. noe trzymamy nóg na stole, nie bekamy, nie jesteśmy w porwanych dresach, nie przeklinamy, ja się w nic nie wtracam naprawdę. a mówiła jakbyśmy tam niewiadomo jak się zachowywali.
poza tym, do jasnej cholery, ale święta to nie powinno U MNIE i MOJE ZASADY tylko rodzina, jedność, miłość. albo tak albo ja po**ana jestem...

Ewciu a co do samopoczucia teściowej to po tej akcji parę godzin zadzwoniła z płaczem ze jej włosy wypadają. poza tym jest w dobrej formie.
a jedziemy tam na wigilie dlatego, że w 1 dzień świąt u mnie w rodzinie jest impreza na której bardzo mi zależy być - zjeżdżają się do cioci wszyscy dawno nie widziani.
a w ogóle to może i nie pojedziemy do teściów bo Hania tak z tym katarem, słabo się czuje a nie mam jak sprawdzić czy to na pewno od zebow. teściowa ma chemię w pon 28go i wg dr powinna unikać zarazków. nie wiem co zrobić jest Hania nadal będzie zasmarkana u w złej formie, mimo wszystko nie chce żeby tą jędzę zaraziła
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta

Edytowane przez _Kluska_
Czas edycji: 2015-12-21 o 21:21
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:39   #3763
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Kluska no dobrze piszesz, święta są po to żeby się spotkać, pogadać, pobyć z rodziną a nie żeby się rządzić i cudowne nie wiem jak 😡 no to jesteś w czarnej kropce bo jak nie pojedziesz to ona się obrazi a tłumaczenie ze Hana chora pewnie nic nie pomoże 😡

Kasiu no bandyta z nie first class 😂

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Idę spać, ledwo na oczy patrze. Dobranoc 😢
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 23:08   #3764
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Zophiee nadal pracuje Ale szczerze mowiac praca mnie nie meczy
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:11   #3765
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

dzien dobry, witam sie z opuchnietymi oczami...super!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:42   #3766
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Arletka co się stało, że oczy opuchnięte?

Kluska jeszcze nie dojechaliscie do teściowej, a ta już dała popis, masakra z taką babą.

Zophiee jak dobrze, że pacjenci wyrozumiali i nie zapisali się na czwartek

Agabi widzę, że Twoja teściowa też jakaś wredna. Niech ruszy dupę i przyjdzie do Was.

Ruda jak dobrze byłoby gdyby tż już dzisiaj przyjechał. U mnie w tym roku też żywa choinka

Yss no ja właśnie nie wiem dlaczego nam śniegu nie przywiozłaś Korzystajcie z czasu w pl Już z Twoich postów bije radość

Gianka jak tam u Was? Święta w domu czy wyruszacie do rodzinki?

Mysiaku mam nadzieję, że wygrzalas się wczoraj i juz lepiej się czujesz.

Mili, a Ty gdzie jesteś? Wpadłaś w wir gotowania i pieczenia? Jak się czujesz kochana?

Ja nie poszłam na badanie bo gardło mnie boli i nos zapchany, a przy przeziębieniu wynik nie będzie miarodajny.
Miłego dnia!
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:49   #3767
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Arletko od czego oczy opuchnięte?

Zophiee u Ciebie aktywnie jak zwykle

Hania rano 37.7 i do żłobka nie poszła zależy mi żeby chociaż na trochę jutro z torem poszła , o 13 dr i zobaczymy co powie. kataru trochę a kaszlu sporo - tylko taki jak od śliny od zebow mi się wydaje.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

I świąteczne sprzątanie szlag trafił
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:51   #3768
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Witam

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Arletko a tez chce śnieg

Yss ale ekscytacja a kapcie super są teraz w liedlu, nawet chciałam sobie kupić ale same małe rozmiary (takie na Ciebie były a nie na moje kopyto )

Kasiu może ktoś mu coś dowalił i dotknęło no bez rozmowy się nie dowiesz

Iza tylko ze dla mnie święta powinny być przeciwieństwem zagryzania zębów. chciałabym z radością usiąść wśród życzliwych osób a tu czeka mnie wigilia w takim tonie jak wypowiedź, która przytoczyłam :/ wiesz, też chodzi o to, że naprawdę jak jedziemy tam nie robimy nic co o co by mogło jej chodzić. noe trzymamy nóg na stole, nie bekamy, nie jesteśmy w porwanych dresach, nie przeklinamy, ja się w nic nie wtracam naprawdę. a mówiła jakbyśmy tam niewiadomo jak się zachowywali.
poza tym, do jasnej cholery, ale święta to nie powinno U MNIE i MOJE ZASADY tylko rodzina, jedność, miłość. albo tak albo ja po**ana jestem...

Ewciu a co do samopoczucia teściowej to po tej akcji parę godzin zadzwoniła z płaczem ze jej włosy wypadają. poza tym jest w dobrej formie.
a jedziemy tam na wigilie dlatego, że w 1 dzień świąt u mnie w rodzinie jest impreza na której bardzo mi zależy być - zjeżdżają się do cioci wszyscy dawno nie widziani.
a w ogóle to może i nie pojedziemy do teściów bo Hania tak z tym katarem, słabo się czuje a nie mam jak sprawdzić czy to na pewno od zebow. teściowa ma chemię w pon 28go i wg dr powinna unikać zarazków. nie wiem co zrobić jest Hania nadal będzie zasmarkana u w złej formie, mimo wszystko nie chce żeby tą jędzę zaraziła

no wiadomo rozumiem cie.

Ciezka sprawa jak nie przyjdziecie to bedzie smiertelna obraza.




Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
dzien dobry, witam sie z opuchnietymi oczami...super!
Co sie stalo?

Ja jest mega niewyspana Dominisia pół nocy meczył katar:-(
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:52   #3769
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII




Wróciłam wczoraj do domu, a ten mój chłop taki wymęczony całodziennymi zakupami i sprawami urzędowymi ze o 19 już spał Nie mogłam się powstrzymać bo tak śmiesznie spał ze mu trochę dokuczałam To palec do nosa mu wsadziłam, to w ucho Fajnie się wkurzał przez sen


Migotko, to i Ciebie przyatakowało choróbsko Zdrówko!


Agabi, Kluska, co jedna teściówka to lepsza Nawet nie wiem co napisać czy poradzić bo najłatwiej powiedzieć 'olej i nie jedz' no ale .. zawsze któraś ze stron z tego powodu ucierpi ( tutaj akurat Wasi tz-ci) Mam nadzieję, ze mimo wszystko atmosfera nie będzie najgorsza


Kasia, chłopa w obroty , kawa na ławę i sprawa się wyklaruje! Dzielna i mądra z Ciebie dziewczynka poradzisz sobie


Ruda, Kostek dla mnie jest masterem! Cudownie mądry jak na takiego malucha Szkoda ze się tak wtedy w Płocku cioci wstydził, bo chętnie bym z nim pogadała


Yss, ale czadersko! Mówisz cuda w Biedrze Miłego pobytu


Arletko, a co Ci się z oczkami stało? Herbatę mocna zaparz, zmocz płatki kosmetyczne i przyłóż. Albo łyżeczki od herbaty do zamrażalnika na 10-15 minut i potem na oczy.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 08:34   #3770
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dzień dobry, ale w nocy wiało. Nie mogłam spać od 5tej a później dałam czadu do 9tej 😂

Mysiu no wstydził się Was chłopak a później dumny opowiadał ze dostał od Was autka i Lorda ( Głoda) . Co się znecasz nad chłopakiem 😉 daj mu wypocząć 😁

Migotka witaj w klubie, ja przez ten katar ledwo oddycham 😡

Dzisiaj po południu będę wiedzieć czy P wyjeżdża 😁 mam nadzieje ze tak bo jak mu wysłałam zdjęcie choinki to napisał mi ze strasznie tęskni za domem i ze chciałby juz z nami być 😢
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:09   #3771
2016070930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 015
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dzień dobry

RudaEwcia25 o kurcze, ale cię rozłożyło, kuruj się żebyś była w formie jak tż przyjedzie Trzymam kciuki żeby tż był jednak wcześniej

agabiwro właśnie czytałam w sobotę że większa część miasta nie miała wody, jakaś awaria była, u mnie była ale ja to na wsi już prawie mieszkam Teściowa się popisała. Tżtowi pewnie będzie przykro ale ja bym ją olała i została w domu.

Lila_27 co do prezentów to też zwykle ja wiem co tż chce dostać, tż wie co ja chcę dostać i tak kupujemy. Ja jakoś nigdy nie mam pomysłów na prezenty a tak wiem że będziemy oboje zadowoleni

Kluska twoja teściowa zabrzmiała groźnie. Szkoda tylko że niektórzy wymagają dostosowania się do swoich zasad a ona sama nie potrafiła się nie wtrącać do twojej wigilii. Co do wyglądu świąt masz rację, to nie jakaś musztra gdzie masz się pilnować czy nie zrobiłaś czegoś co może akurat się nie spodoba szanownej teściowej tylko rodzina, miłość i radość. Przykre to ale twoja teściowa jest specyficzna. Zdrówka dla Hanusi, mam nadzieję że to od zębów a nie jakaś infekcja

zophiee święta już niedługo i w końcu trochę odpoczniesz mam nadzieję

yss super że taka szczęśliwa tutaj jesteś. Mam nadzieję że tż też odpocznie trochę, rozluźni się i będziecie mieć miłe święta

Kasiu naprawdę mam nadzieję że pogadacie i sobie wyjaśnicie wszystko, tż niech powie co mu leży na wątrobie bo takie głupie teksty i zaczepki z czegoś na pewno wynikają, fajnie by było jakby wyjaśnił o co mu naprawdę chodzi

89migotka i ciebie rozłożyło, biedna, wracaj do zdrowia

Arletko o kurcze, to alergia może na coś, oby nie zapalenie spojówek

mysia1986 no wiesz co, tak się znęcać nad zmęczonym mężczyzną

A powiedzcie mi na witamina D to na co? To znaczy jak się objawiają jej niedobory?

Zbieram się do pracy
Miłego dnia
2016070930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:15   #3772
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

dziewczyny oczy spuchniete przez niewyspanie bo ksiezniczka znowu pol nocy marudzila...
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:37   #3773
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Kluska.. przykra sprawa z tą Twoją teściową, bezczelna baba trochę

Ruda.. cieszę się razem z Tobą, że żon przyjeżdża z moim się wymienią.. bo mój ma na początku stycznia wrócić

Mysia.. złośliwcu Ty co ten tż musi z Tobą mieć a taaaakie spokojne życie miał

Migotka, jak się czujesz ? kiedy kolejne podejście ? lekarz coś mówił ? zdrowiej

Agabi mam nadzieję, że u Was się naprawi wszystko i Jaśkę pokazuj częściej

yss.. odpoczywajcie mam nadzieję, ze do PL zawita śnieg rodem z IS a co do światełek.. wiesz w PL prąd drogi

Arletka.. może szansę będziesz mieć na drzemkę popołudniu ?

Kasia.. jak sprawa z małżem ? lepiej coś ?


zophiee należy Ci się odpoczynku trochę a co do prezentów ciesz się, bo za rok to będziesz na czubku choinki wieszać

Lilka.. Ty się weź za to zdrowie Twoje a co do prezwentów.. jakoś zawsze my trafiamy co chcielibyśmy dostać bez mówienia tego sobie. Z tym moim jest o tyle trudniej, że to człowiek co ma prawie wszystko, a to co by chciał.. to mnie nie stać

Margot.. miłej pracy mam nadzieję, że nie masz takiego "zapieprzu"

Giannka.. łer is Gianka.. ?

Iza Domiś ma świetną fryzurę

Basia.. widzę, że u Was też dopadła choroba dziewczynki

Mili to wpadła w szał gotowania chyba te co tam macie do niej najbliżej strzeżcie się bo zajedzie z wałówką

Ziajka jak Kubulo ? mam nadzieję, że u Ciebie już trochę luźniej w pracy

u mnie żadnych nowości, mam prezenty dla całej famili już i tyle.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:54   #3774
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Margot witamina D uzupełnia niedobór promieni słonecznych i poprawia humor 😉

Magda przypomniałas mi ze musze prezenty dla teściowej i szwgierek oblozyc 😁

Idę do mamusi na kawę 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:59   #3775
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Magda, jaki długi post! No oczom nie wierze
A no spokój miał a teraz nie ma Sam chciał! Ja prezenty też już popakowane, same zabawki


Ruda, to oby był dzisiaj


Margot, wit D na odporność! Na mocne kości, na samopoczucie! Miłego dni
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:23   #3776
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Mysia dorwałam kompa
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:51   #3777
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
dziewczyny oczy spuchniete przez niewyspanie bo ksiezniczka znowu pol nocy marudzila...
Ojej wspołczuje nocki

My bylismy na zakupach teraz maly śpi.Na 14 mam klientke na paznokcie a jutro chyba 1 na przedluzanie.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:57   #3778
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Mysia póki co nic nie wiem jeszcze 😢 czekam jak na szpilkach 😉

Idę sprzątać 😁

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Wysprztalam, zjadłam obiad, jadę do siostry posiedzieć 😉
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 13:03   #3779
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ja czekam na klientke miała być na 14.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:27   #3780
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej
Ja nie wiem czy mały nie ma tego katarku od zębów, bo pojawia się i znika dzisiaj nie ma temperatura cały czas idealna 36 6
Żebym ja znów się nie pochorowała,bo na te chrzciny jedziemy 1 Dzień
A mąż coś marudzi,że gardło go boli i źle się czuje

Dzisiaj znów zakupów ciąg dalszy,ale już prawie wszystko jest, nawet karpik upiekłam 2 chlebki na Święta i 2 rodzaje sledzi w śmietanie i po grecku Jutro resztę zrobię Choinkę może dzisiaj ubierzemy,bo musiałam kupić jeszcze donicę nową

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Arletko my nie możemy się stąd ruszyć w wigilię, bo kto na zastępstwo przyjdzie.. już trzecią spędzamy sami i dobrze nam z tym a odległość za duża, żeby ktoś wpadł do nas ..
w 1 Dzień będziemy się z rodziną całą widzieć na chrzcinach

Kluska nie rozumiem teściowej Dziwnie się zachowuje i te tekstyAle idźcie, bo chora jest i sfrustrowana.. W przeciwnym razie namawiałabym,żebyś nie szła

Ruda Kostek jest mistrzem Mądry nad podziw I jak małż jedzie?

Yss korzystaj i szalej w sklepach

Kasiu nie rozumiem czemu on się tak zachowuje Weź pogadaj z nim szczerze jak mała zaśnie

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Mysiu nie dasz chłopu się przespać Złośnica

Migotka i Ciebie znów dopadło cośTeż masz kiepską odporność..
Zdrówka

Agabi ja tran piję z Natusiem Vit D koniecznie,bo podobno większość dorosłych ma niedobory

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Panna Magda to już pojechał TŻ? Z kim spedzasz wigilię i Święta?

Zophie, dobrze,że chociaż Wigilia wolna,ale z pewnością nie odpoczniesz

Gianka,Mili tęsknimy
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 11:05:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.