Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 15:03   #2521
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Nie można wszystkich zadowolić

Inna sprawa, że nagroda Akademii to nie wyznacznik talentu i jakości. Al Pacino ma tyle samo Oscarów co Sandra Bullock czy Gwyneth Paltrow. Nie wspominając ilu świetnych aktorów nigdy nie dostało nagrody.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 16:14   #2522
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Wczoraj oglądalam 'Sugar Man'a'- fantastyczna historia mimo, ze poczatkowo troche mnie zrazilo ze to taki troche dokument to film fantastycznie sie ogladalo troche historii detektywistycznej, fajna muzyka i historia tak pokrecona, ze az nieprawdopodobna

Daje 9/10
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 19:03   #2523
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądalam 'Sugar Man'a'- fantastyczna historia mimo, ze poczatkowo troche mnie zrazilo ze to taki troche dokument to film fantastycznie sie ogladalo troche historii detektywistycznej, fajna muzyka i historia tak pokrecona, ze az nieprawdopodobna

Daje 9/10
Uwielbiam ten film i muzyke. Zazdroszcze tym, ktorzy beda ogladac go po raz pierwszy.

Ulubiony film 2012.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 09:06   #2524
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 863
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ant-Man - film przeciętny, jakoś mało ciekawy jak dla mnie , wynudziłam się, tylu dobrych aktorów a scenariusz jak dla mnie do bani.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:14   #2525
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

W głowie się nie mieści - bardzo fajna animacja. Polecam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 15:26   #2526
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
W głowie się nie mieści - bardzo fajna animacja. Polecam
Potwierdzam, bardzo mi się podobało, oglądałam w oryginale.

Ja obejrzałam "wizytę". I zachodzę w głowę, gdzie były te śmieszne momenty o których naczytałam się na forum, że niby to czarna komedia. Dla mnie thriller.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:15   #2527
Coffee24
Raczkowanie
 
Avatar Coffee24
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 205
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Do utraty sił- dość schematyczny i przewidywalny, ale i tak oglądało się bardzo przyjemnie. Jake Gyllenhaal świetnie wszedł w rolę, do tego cieszę się, że u jego boku pojawiła się Rachel McAdams- jakąś dziwną słabość mam do niej 7-8/10

Prestiż- tutaj natomiast zero przewidywalności w porównaniu do poprzedniego filmu. Bardzo ciekawy, intrygujący, świetna obsada. I pewnie jestem ostatnią osobą, która obejrzała ten film, miałam zaznaczony na filmwebie, że chcę obejrzeć, ale zawsze znalazło się co innego do oglądania... 8/10
Coffee24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 18:37   #2528
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Coffee24 Pokaż wiadomość
Prestiż- tutaj natomiast zero przewidywalności w porównaniu do poprzedniego filmu. Bardzo ciekawy, intrygujący, świetna obsada. I pewnie jestem ostatnią osobą, która obejrzała ten film, miałam zaznaczony na filmwebie, że chcę obejrzeć, ale zawsze znalazło się co innego do oglądania... 8/10
Pamiętam, ze oglądałam go dwa razy - raz w necie a raz w telewizji. Spodobał mi się
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 18:44   #2529
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ricki and The Flash (2015) - muszę przyznać, że bardzo sympatyczny film. Bez zadęcia, z lekkim humorem, ale też z sercem. Miło było zobaczyć słynną matkę i idącą w jej kroki córkę, czyli Meryl Streep i Mamie Gummer, ponownie w jednej produkcji. Polecam, jeżeli nie szuka się w filmie niczego nowego, czy odkrywczego, a chce po prostu posłuchać dobrej muzyki i zobaczyć niezłe aktorstwo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:26   #2530
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Coffee24 Pokaż wiadomość
Do utraty sił- dość schematyczny i przewidywalny, ale i tak oglądało się bardzo przyjemnie. Jake Gyllenhaal świetnie wszedł w rolę, do tego cieszę się, że u jego boku pojawiła się Rachel McAdams- jakąś dziwną słabość mam do niej 7-8/10

Prestiż- tutaj natomiast zero przewidywalności w porównaniu do poprzedniego filmu. Bardzo ciekawy, intrygujący, świetna obsada. I pewnie jestem ostatnią osobą, która obejrzała ten film, miałam zaznaczony na filmwebie, że chcę obejrzeć, ale zawsze znalazło się co innego do oglądania... 8/10
Ja też
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:41   #2531
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dawno mnie tu mnie nie było, jakoś chyba od trzech miesięcy więc daję rozpiskę obejrzanych przeze mnie filmów z ostatnich miesięcy:

Październik

- '€˜Igrzyska śmierci' (The Hunger Games, 2012) - niby na podstawie książki, lecz kilka ważnych szczegółów zostało zmienionych. Nie zmienia to faktu, że całkiem miło się oglądało. 6/10.
- '€˜Inna kobieta'€™ (The Other Woman, 2014) -€“ po raz pierwszy oglądałam w kinie, po raz kolejny w tym roku podczas choroby. Uważam, że jest to całkiem dobra komedia, idealna na odmóżdżenie, jeśli nie oczekujemy ambitnego filmu . 8/10.
- 'Zostań, jeśli kochasz' (If I Stay, 2014) - czytałam książkę w tym roku i chciałam zobaczyć również ekranizację. Pomimo niedociągnięć odnośnie pierwowzoru i tak warto obejrzeć. 7/10. Czy ktoś z Was orientuje się czy będzie ekranizacja drugiej części?
- 'Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia' (The Hunger Games: Catching Fire, 2013) -€“ minimalnie gorsza ekranizacja niż część pierwsza jednak równie miło się oglądało. Jeśli ktoś jest mega fanem Igrzysk śmierci warto samemu obejrzeć i ocenić. Choć chyba tego nie muszę pisać :P. 6/10.
- '€˜Spadaj tato' (That’s My Boy, 2012) -€“ film beznadziejny, który powinno się omijać szerokim łukiem. 1/10.
- '€˜Czarownica' (Maleficient, 2014) -€“ aż brak mi słów na tę ekranizację. Jedna z lepszych jakie dotychczas widziałam. O dziwo lepiej mi się oglądało wersję z napisami niż z dubbingiem. 10/10.
- 'Pokolenie P'€™ (Prozac Nation, 2001) -€“ moim zdaniem jest to film obowiązkowy. Warto zobaczyć ze względu na to aby poznać lepiej życie osoby z depresją z punktu widzenia samej osoby chorej (choć to jest ciężkie do oddania) jak i osób bliskich, którzy otaczają chorego. 8/10.
- 'To właśnie seks' (The Little Death, 2014) -€“ ambitny film to raczej nie jest. Raczej należy do takich typu „zapchaj dziurę” aniżeli wartych obejrzenia. 4/10.

Listopad:
- 'Dziennik Bridget Jones' (Bridget Jones’s Diary, 2001) - bardzo przyjemny film. Jedna z lepszych komedii romantycznych jakie dotychczas widziałam. 7/10.
- '€˜Gorący towar'€™ (The Heat, 2013) -€“ po tym filmie spodziewałam się dużo więcej. Tragicznie nie było, czasami się uśmiechnęłam podczas oglądania tej komedii ale nie jest to film, który trzeba zobaczyć. 6/10.
- 'Piąta pora roku'(2012) -€“ miał być dramat a wyszło romansidło. Raczej nie pozostanie mi w pamięci zbyt długo ale przynajmniej trochę sumienie uspokoiłam oglądając choć jedną polską produkcję. 5/10.
-'Wróg' (Enemy, 2013) -€“ bardzo dziwny i specyficzny film. Można tworzyć wiele teorii co do fabuły. Moim zdaniem warto zobaczyć. 8/10.
-'I hope they serve beer in hell' (2009) -€“ film straszny. Beznadziejny, durny I nie nadający się nawet jako odmożdżacz. 0/10.
- 'Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1.'€™ (The Hunger Games: Mockingjay. Part 1, 2014) - moim zdaniem jest to najsłabsza część Igrzysk. Za bardzo wszystko zostało rozwleczone, mało akcji. Na wyższą ocenę niż 4/10 nie zasługuje.

Grudzień:
- '€˜Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2.' (The Hunger Games: Mockingjay. Part 2, 2015) - mamy tutaj więcej emocjii niż w poprzedniej części. Nie jest to co prawda idealny film, mam kilka zastrzeżeń, lecz I tak uważam, że jest to jak na razie jedna z lepszych ekranizacji (pomijając Harry’ego Potter’a ). 7/10.
- '€˜Bling Ring' (2013) -€“ film jeden z gorszych jakie widziałam, choć nie najgorszy. Bardzo się na nim zawiodłam, choć Emma Watson wypadła w nim naprawdę nieźle. 3/10.
- €˜'Aurore' (2005) -€“ film, który powinien zobaczyć każdy. Zgadzam się z opinią na filmwebie, że obejrzą go dwa razy tylko masochiści aczkolwiek chociaż ten jeden raz trzeba go naprawdę obejrzeć! 10/10.
- '500 dni miłości' ((500) Days Of Summer, 2009) - przyjemny film, który warto zobaczyć lecz nie jest to produkcja obowiązkowa. Miło się go oglądało ale nie wiem, czy jest to produkcja do koniecznego obejrzenia. 7/10.
- 'To tylko seks'€™ (Seks with benefits, 2011) -€“ potrzebowałam odmóżdźacza a ktoś mi polecił ten film d takich celów. Niestety u mnie się nie sprawdziłâ€Ś 2/10.
- '€˜Święta do poprawki' (Correcting Christmas, 2014) - film świąteczny aby poczuć święta. Niestety jest to kompletny niewypał, który obejrzałam na koniec roku. NIE POLECAM. 0/10.
__________________


Edytowane przez dioneja
Czas edycji: 2016-01-01 o 19:44
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-01, 19:51   #2532
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 153
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Jak Motyl(2004), ocena 7/10-Właściwie reportaż, a nie film o Przemku Chrzanowskim, którego historia była przedstawiona w filmie "Chce się żyć".
__________________
Książki 2024: 26

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:53   #2533
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
(...)
- '€˜Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2.' (The Hunger Games: Mockingjay. Part 2, 2015) - mamy tutaj więcej emocjii niż w poprzedniej części. Nie jest to co prawda idealny film, mam kilka zastrzeżeń, lecz I tak uważam, że jest to jak na razie jedna z lepszych ekranizacji (pomijając Harry’ego Potter’a ). 7/10.
(...)
Długo się wahałam, czy iść na to do kina (byłam na poprzednich częściach) i w końcu nie poszłam. Cóż, muszę poczekać, aż wyjdzie na tv.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:53   #2534
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ostatnio obejrzałam Lęk pierwotny. Naprawdę swietny film. Polecam.
motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:56   #2535
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Utalentowany pan Ripley" Bardzo udany film. Świetnie zagrany i trzymający w napięciu. Najbardziej podobał mi się jednak sposób filmowania: przemyślane, estetyczne kadry (wśród nich kilka perełek z odbijającym się w lustrach/przedmiotach obrazem Ripleya) i kamera akcentująca pozornie mało istotne detale, a nie tylko gadające głowy. Przyczepić mogę się jedynie tego, że film był trochę rozwleczony, nie zaszkodziłoby trochę go skrócić. Ale i tak mi się podobał. 7,5/10.

"Sztuka wysublimowanej fotografii" Niby prosty film na temat, który kino przewałkowało wiele razy, a jednak ten obraz ma coś w sobie. Może to kwestia świetnych zdjęć, może subtelności z jaką przedstawiona jest ta historia. Nie wiem, ale na pewno będę o tym filmie pamiętała. Aktorki prześwietne. Spośród znanych mi filmów LGBT to jeden z lepszych. Niektórym pewnie wydałby się zbyt powolny i nudnawy, ale mi się właśnie taki powściągliwy i przygaszony podobał. 7,5/10.

"Czarownice" (1922) Jeszcze trochę i filmowi stuknie 100 lat, a trzyma się wręcz fenomenalnie. Naprawdę ciekawe doświadczenie zobaczyć tak stary film dokumentalny. Klimacik nie do podrobienia. Znakomite zdjęcia, scenografia i oprawa muzyczna. W sumie jest to chyba najbardziej atrakcyjny wizualnie dokument jaki dotąd zdarzyło mi się obejrzeć. Naprawdę unikatowa rzecz. Mroczna, smutna, ale na swój sposób piękna.8,5/10.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.

Edytowane przez psycho_social
Czas edycji: 2016-01-01 o 19:58
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 19:59   #2536
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Minionki rozrabiają

Bardzo fajna animacja. Podobała mi się zdecydowanie bardziej niż wcześniej oglądane "Minionki". Sporo zabawnych fragmentów, można się było pośmiać

7/10
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 20:43   #2537
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Długo się wahałam, czy iść na to do kina (byłam na poprzednich częściach) i w końcu nie poszłam. Cóż, muszę poczekać, aż wyjdzie na tv.
Ale np. mojej siostrze się ta ostatnia część Igrzysk zupełnie nie podobała. Więc może tak wiele nie straciłaś .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 22:40   #2538
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ale np. mojej siostrze się ta ostatnia część Igrzysk zupełnie nie podobała. Więc może tak wiele nie straciłaś .
Mi tak samo się zupełnie nie podobała ;/

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 23:47   #2539
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Sicario (2015) - pozytywne zaskoczenie, bo wcale nie jestem wielką fanką filmów o kartelach narkotykowych (oczywiście za wyjątkiem takich dzieł, jak "Człowiek z blizną") i historii z pogranicza amerykańsko-meksykańskiego. Opowieść z gatunku "brudnych" - bez jednoznacznie pozytywnych bohaterów, ukazująca świat, o istnieniu którego nie chcemy wiedzieć i zdecydowanie nie chcielibyśmy się w nim znaleźć. Po obejrzeniu w kinie trailera myślałam, że wiem o fabule prawie wszystko, a okazało się, że to wcale nie takie proste, jak się wydawało. Ponowne ekranowe spotkanie Benicio Del Toro i Emily Blunt - świetnie zagrali. Mocna końcówka. Polecam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 09:53   #2540
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 863
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
Minionki rozrabiają

Bardzo fajna animacja. Podobała mi się zdecydowanie bardziej niż wcześniej oglądane "Minionki". Sporo zabawnych fragmentów, można się było pośmiać

7/10
Bo te Minionki z 2015 roku są słabe, wcześniejsze są dużo lepsze.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 10:07   #2541
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mam podobnie, zazwyczaj filmy ocenione na 5 i poniżej po kilku miesiącach wyparowują mi z głowy, no chyba, że były tak złe, że je zapamiętałam. W pamięci zapadają mi nietypowe filmy, czy dobre czy złe, np. Dogville czy Pod Skórą. Zazwyczaj przypominam sobie o czym był dany film gdy przeczytam opis i przejrzę zdjęcia Kiedyś martwiło mnie to a teraz po mnie spływa



Sweeney Tood bardziej podobał mi się niż Edward, był bardziej gotycki, klimatyczny i mroczny. Warto zobaczyć!



Obejrzałaś tę wersję nakręconą przez Polańskiego? Ta bardzo mi się podoba, została nakręcona nowa wersja w formie mini serialu i nie dorasta pierwowzorowi do pięt!

Służące-- bardzo dobry film, choć tematyka nie jest w moich zainteresowaniach. Świetnie przedstawiony duch dawnej Ameryki, ładne stroje, fryzury i samochody. Momentami zabawny, poruszający i powodujący irytację, choć miał w sobie pewną naiwność. Pomimo ponad 2 godzin, film szybko mi zleciał i z pewnością powrócę do niego, polecam 9/10
Tak, wersja Polańskiego. Ta druga dla mnie nie istnieje
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 10:53   #2542
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 863
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Mission: Impossible - Rogue Nation - niezbyt ciekawy, wręcz się nudziłam, były może z dwie ciekawe sceny.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:04   #2543
idealne_my
Raczkowanie
 
Avatar idealne_my
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 89
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Za jakie grzechy dobry Boże? - zdecydowanie to będzie jedną z komedii, która będę polecać znajomym. Pokazująca stereotypy o różnych rasach człowieka, ale w bardzo gustownym tonie. Takich filmów brakuje na smutne wieczory. Są momenty wzruszenia, sluby, depresja, miłość. Szkoda, że takich filmów ju się prawie nie robi. Nie mylić z komedia romantyczną, mimo, że mam z tym dużo wspólnego. Jak na obecne kino "lajtowe" , to,moge dac 10/10
idealne_my jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 14:41   #2544
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Southpaw - świetny film. Murowany Oskar dla Gyllenhaal.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 17:12   #2545
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Straight outta Compton (2015) - 7/10.
Ciekawy film. Poza prochami, laskami i imprezami pokazane są też te niezbyt ciekawe aspekty raperskiego życia. Sporo dość szokujących momentów, moim zdaniem film zdecydowanie wart obejrzenia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:41   #2546
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The Revenant (2015) - nooo fajny film, nawet bardzo fajny. Długi, ale nie dłużący się, ani nie nużący widza. I to z taką końcówką, że i Tarantino mógłby się (pod)uczyć. Scena z niedźwiedziem: wow. Nie wiem, czy Amerykańska Akademia Filmowa w końcu doceni L. DiCaprio, za to fajnie gdyby docenili chociażby nominacją Toma Hardy'ego, bo zagrał świetnie, moim zdaniem momentami skradł szoł Leonadrowi. Polecam, polecam, polecam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:15   #2547
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

wizyta - taki horror dla osób, ktore wszystkiego się boja i nie moga ogladać prawdziwych horrorowbylo kilka momentów, ale dla prawdziwych fanów gatunku moze byc rozczarowaniem. 7/10

zjawa - piekne krajobrazy i muzyka. film, mimo ze długi, nie dlużył sie. scena z niedzwiedziem faktycznie mistrzowska. bardzo dobrze obsadzone role. a jednak troche wkurzal mnie motyw SPOILER czlowieka, ktory przetrwa wszystko, cos ala "niezlomny" - czy go wrzucimy do rzeki, czy zrzucimy ze skarpy na koniu, to wszystko skonczy sie dobrzE . calości daje 7/10

co gryzie gilberta grape'a - liczyłam na arcydzielo, dostalam dramat obyczajowy. przyjemnie sie ogladalam, uronilam nawet łezke, bo johny depp bardzo fajnie wszedł w role dobrego z natury, poczciwego, młodego człowieka. do leo mam słabość, ale po komentarzach oburzonych brakiem oscara liczyłam na ogromne WOW. zagral dobrze - nie mozna mu odmówić, ale patrząc na role Ogrodnika w "chce sie życ", nie ma porównania wg mnie. 6/10
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 08:50   #2548
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Rycerz Artura (1998) - stary film ale mi się podoba i lubię do niego wracać
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:02   #2549
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 888
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Jurassic World - przyjemnie się oglądało, były momenty trzymające w napięciu, dobre efekty specjalne, taki powrót do dzieciństwa można by powiedzieć, udany film familijny 6/10

San Andreas - ten film nie przypadł mi go gusty, było sporo oczywistych motywów, mało napięcia, sporo nużących momentów, plastikowe postaci i trochę za kameralnie miejscami jak na katastrofę. Trochę się wynudziłam 5/10

Dzień dobry, kocham cię - oj słabe to było, jeden z gorszych filmów jakie oglądałam. Fatalny scenariusz i reżyseria, drętwe dialogi i sztuczne postacie. Jedynie grą aktorską wykazała się w tym filmie Bołądź, bo pani z reklamy pojawiła się na ekranie, a nie zagrała, co prawda jej postać nie wiele dawała możliwości, ale mimo wszystko mogła chyba dać z siebie więcej. Nie wiem czy już w naszym kraju nie potrafią tworzyć filmów? 2/10
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-03, 09:36   #2550
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 153
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Wilgotne miejsca(2013), ocena: 3/10-Zagubiona nastolatka, po rozwodzie rodziców, próbuje zwrócić na siebie uwagę otoczenia, eksperymentując z własnym ciałem. Ciekawy temat, jednak potraktowany we wręcz obrzydliwy sposób(stąd tak niska ocena).
__________________
Książki 2024: 26

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.