"ciągnęłaś ode mnie kasę" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 15:40   #1
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34

"ciągnęłaś ode mnie kasę"


Rozstaliśmy się jakieś 8 miesięcy temu, z powodu "niedopasowania", mówiąc wprost: kłóciliśmy się o wszystko, awantury były na porządku dziennym, nie wytrzymaliśmy i za obopólnym porozumieniem - rozstaliśmy się. Byliśmy razem dwa lata.

Przez 8 miesięcy nasz kontakt był znikomy, zdarzyło mi się odpowiedzieć na jego wiadomość, ale rzadko, po prostu... nie wiedziałam PO CO mamy utrzymywać kontakt.

Spotkałam go dwa dni przed Sylwestrem w sklepie spożywczym, staliśmy w gigantycznej kolejce, więc mieliśmy okazję trochę porozmawiać. Tak po koleżeńsku. Opowiadaliśmy co u nas słychać, zapytał czy może czasem do mnie zadzwonić. Zgodziłam się, bo dlaczego nie, emocje opadły.

No i dzwonił. Dość miło się rozmawiało, miałam chwilowy udar mózgu i zaczęłam sobie wyobrażać nas razem, znowu. Co prawda szybko mi przeszło, ale odniosłam wrażenie, że on też o tym myśli. Zaczęłam ograniczać kontakt, szybko ucinałam rozmowę, na wiadomości nie odpisywałam, bo "mam dużo pracy" zadzwonił wczoraj, przyznaję, że zaczęłam rozmawiać z nim z nudów. Zeszło się na temat pieniędzy w związku, dowiedziałam się, że "ciągnęłam od niego kasę" (od razu wyjaśnię, że w ciągu naszego związku raz zapłacił za kino, więcej sytuacji sobie nie przypominam. chyba, że uwzględnił sytuacje, gdzie wpadał do mnie i po drodze kupował wino, co oczywiście też robiłam - odwiedzając go w domu) zrobiło mi się gorąco z nerwów i poprosiłam o wytłumaczenie, co konkretnie ma na myśli. usłyszałam "nieważne, bo zaraz się pokłócimy" i wtedy zaczął monolog na temat tego, jak kobiety go wykorzystują i od teraz, jeśli umówi się do KNAJPY z kobietą - rachunek płacą po połowie i ma GDZIEŚ, że wyjdzie na skąpca.

Byłam zdziwiona, że naprawdę słyszę coś takiego z jego ust. Nie wiem jak jego poprzednie kobiety, ale nigdy nie żerowałam na jego pensji, zwłaszcza, że zarabiam sama, a poza tym uważam to za wysoce niestosowne i zadeklarowałam to na początku znajomości. W trakcie naszego związku uważałam go za oczytanego, eleganckiego faceta z klasą.

I teraz powiedzcie mi dziewczyny, bo zgłupiałam... Czy postawienie dziewczynie kina raz na dwa lata to CIĄGNIĘCIE OD PARTNERA KASY? Mam ochotę zrobić mu przelew na konto i tym samym urwać kontakt, nawet czysto koleżeński, bo dawno nie widziałam takiej "słomy z butów".

Edytowane przez _cornelka
Czas edycji: 2016-01-14 o 15:42
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 15:56   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się jakieś 8 miesięcy temu, z powodu "niedopasowania", mówiąc wprost: kłóciliśmy się o wszystko, awantury były na porządku dziennym, nie wytrzymaliśmy i za obopólnym porozumieniem - rozstaliśmy się. Byliśmy razem dwa lata.

Przez 8 miesięcy nasz kontakt był znikomy, zdarzyło mi się odpowiedzieć na jego wiadomość, ale rzadko, po prostu... nie wiedziałam PO CO mamy utrzymywać kontakt.

Spotkałam go dwa dni przed Sylwestrem w sklepie spożywczym, staliśmy w gigantycznej kolejce, więc mieliśmy okazję trochę porozmawiać. Tak po koleżeńsku. Opowiadaliśmy co u nas słychać, zapytał czy może czasem do mnie zadzwonić. Zgodziłam się, bo dlaczego nie, emocje opadły.

No i dzwonił. Dość miło się rozmawiało, miałam chwilowy udar mózgu i zaczęłam sobie wyobrażać nas razem, znowu. Co prawda szybko mi przeszło, ale odniosłam wrażenie, że on też o tym myśli. Zaczęłam ograniczać kontakt, szybko ucinałam rozmowę, na wiadomości nie odpisywałam, bo "mam dużo pracy" zadzwonił wczoraj, przyznaję, że zaczęłam rozmawiać z nim z nudów. Zeszło się na temat pieniędzy w związku, dowiedziałam się, że "ciągnęłam od niego kasę" (od razu wyjaśnię, że w ciągu naszego związku raz zapłacił za kino, więcej sytuacji sobie nie przypominam. chyba, że uwzględnił sytuacje, gdzie wpadał do mnie i po drodze kupował wino, co oczywiście też robiłam - odwiedzając go w domu) zrobiło mi się gorąco z nerwów i poprosiłam o wytłumaczenie, co konkretnie ma na myśli. usłyszałam "nieważne, bo zaraz się pokłócimy" i wtedy zaczął monolog na temat tego, jak kobiety go wykorzystują i od teraz, jeśli umówi się do KNAJPY z kobietą - rachunek płacą po połowie i ma GDZIEŚ, że wyjdzie na skąpca.

Byłam zdziwiona, że naprawdę słyszę coś takiego z jego ust. Nie wiem jak jego poprzednie kobiety, ale nigdy nie żerowałam na jego pensji, zwłaszcza, że zarabiam sama, a poza tym uważam to za wysoce niestosowne i zadeklarowałam to na początku znajomości. W trakcie naszego związku uważałam go za oczytanego, eleganckiego faceta z klasą.

I teraz powiedzcie mi dziewczyny, bo zgłupiałam... Czy postawienie dziewczynie kina raz na dwa lata to CIĄGNIĘCIE OD PARTNERA KASY? Mam ochotę zrobić mu przelew na konto i tym samym urwać kontakt, nawet czysto koleżeński, bo dawno nie widziałam takiej "słomy z butów".
Daj sobie z nim spokój, nawet koleżeńsko.

Możesz go jeszcze poprosić o wystawienie rachunku i przelać, jeśli chcesz to zrobić z przytupem.

: hahaha:
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:04   #3
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Nie przejmuj się, ten typ tak ma. Coś mu nie pyknie z kobietą, to łatwiej z niej zrobić złą naciągaczkę lecącą tylko na forsę niż zastanowić się nad sobą.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:06   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
wtedy zaczął monolog na temat tego, jak kobiety go wykorzystują i od teraz, jeśli umówi się do KNAJPY z kobietą - rachunek płacą po połowie i ma GDZIEŚ, że wyjdzie na skąpca.
Koles dzwoni do eks, by opowiedziec jakie ma plany na randkach z innymi kolezankami? Musialabym chyba zyc na bezludnej wyspie by utrzymywac taki kontakt.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:15   #5
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Kiedyś, kiedy byłam młoda i głupia miałam chłopaka, który na początku naszej znajomości był bezrobotny ( miał 30 lat) ja byłam na studiach. Pewnego dnia do mnie przyjechał i uciekł mu ostatni autobus, więc pożyczył od mojej mamy na taksówkę, kiedy, po jakimś dłuższym czasie, spytałam czy mógłby oddać te pieniądze to jej przekażę, odpowiedział, że nie, bo odliczy je od mojego długu który u niego zaciągnęłam kiedy zapraszał mnie na frytki do maca Więc, autorko mam nadzieje, że to nie ten sam chłopak, w każdym razie ciesz, się że już były

Edytowane przez Zilka
Czas edycji: 2016-01-14 o 16:16 Powód: literówka
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:20   #6
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Koles dzwoni do eks, by opowiedziec jakie ma plany na randkach z innymi kolezankami? Musialabym chyba zyc na bezludnej wyspie by utrzymywac taki kontakt.
Szczerze mówiąc, jak dla mnie to może mi opowiadać o rzekomych randkach z aniołkami Victoria's Secret.
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:30   #7
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Przypomniał mi się chłopak z którym kiedyś się spotkałam .
Pan I nazwijmy go dość długo namawiał mnie na spotkanie, poszliśmy więc na herbatkę za zawrotną kwotę ~5zł za którą upierał się zapłacić. Randka była delikatnie mówiąc słaba, więc do drugiej już nie doszło. Po jakimś miesiącu ciszy dostałam monolog na temat tego jak to jestem zła i niedobra, wykorzystałam go i nie będzie niczyim sponsorem i się nie da babom!!1!!!!1!111jedenjed en!!!
Wiadomości tego typu było z czasem więcej, pełno żali że baby leco na kase a nie na charakter, że każda tylko patrzy na pojemność portfela blablabla .
Typa zablokowałam na fb, czarna lista na tel i mam spokój .
Także Autorko nie przejmuj się. Ja bym kasy nie zwracała, tylko olała sprawę .
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 16:37   #8
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Zrób to! Przelej mu te pieniądze i więcej się do fecata nie odezwij. Co za brak klasy i honoru...
Tak na marginesie gdyby facet ZAPROSIŁ MNIE na kolację po czym kazał zapłacić za pół rachunku to byłoby to nasze piersze i ostatnie spotkanie. Kwestie finansowe już w związku to zupełnie inna sprawa.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:41   #9
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Ciesz się, że poznałaś jego prawdziwą twarz, bo pewnie od kiedy tylko się poznaliście, przeżywał, że ,,tyle kasy musi na Ciebie wydawać"
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:48   #10
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Daj se spokój, nie przelewaj mu żadnej kasy. Olej dziada i zablokuj wszędzie. Facet do odstrzału.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:02   #11
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Przelej! Będę o to walczyła! Niech się nią udławi.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 17:17   #12
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Wczoraj poprosiłam o numer konta, dowiedziałam się, że:

- TU NIE CHODZI O PIENIĄDZE
- zawsze o mnie dbał, zawsze był dla mnie dobry
- TU CHODZI O GEST
- to mnie powinno na tym zależeć, a nie jemu, dlatego jest zaskoczony, bo to nie w moim stylu

A tak się śmiałyście z mojego misia. Chyba powinnam do niego wrócić, kino postawił, co prawda po roku upomniał się o zwrot 20 złotych, ale to znaczy, że jest oszczędny i gospodarny. Gdzie ja miałam oczy, że dałam mu odejść
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:17   #13
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Ale sknera
Po co utrzymujesz z nim kontakt, jak on się nawet na fajnego kolegę nie nadaje
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 17:20   #14
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Potraktuj to jako lekcję stawiania granic. Kasy nie przelewaj, bo po pierwsze z jakiej racji, po drugie facet sądziłby, że ma rację a po trzecie musiałabyś się z nim jeszcze kontaktować, choćby po to, żeby spytać o numer konta.

Faceta zablokuj wszędzie, gdzie się da i kiedy go widzisz udawaj, że nie widzisz - to taka umiejętność, która przydaje się w życiu. Pamiętam, że kiedyś udałam, że kogoś nie widzę - zasłużył. Facet stanął przede mną i zaczął na mnie wrzeszczeć - sądząc po wyrazie twarzy. Ja miałam mp3 na uszach i faktycznie nie słyszałam ani słowa, tylko się uśmiechałam

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-01-14 o 17:22
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:22   #15
leenecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 116
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Ja bym się do takiego delikwenta nigdy więcej nie odezwała - internet jest za drogi, sms-y też, niech przestanie ciągnąć od Ciebie kasę
leenecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 19:28   #16
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Ej też miałam takiego. Krótko przed rozstaniem byliśmy na weekendzie "zagranico". Już po czułam w kościach że go zostawię, więc uparlam się, że się rozliczymy. Zapłaciłam połowę co do grosza, a potem się dowiedziałam jak rozpowiada o mnie że go na X naciagnelam (to był jego pomysł, pojechałam w ramach ostatniej szansy) i on taki romantyczny sponsor a ja taka zła.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 20:55   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Myślę, że pewnie się z jakąś umówił i ona oczekiwała, że zapłaci sam całość, co jemu było nie w smak. Lub coś w tym guście. A wyżył się na Tobie.

Niepotrzebnie się tym przejmujesz. Widać, że miał jakiś nagły atak frustracji, a czym wywołany, to już tylko on wie.

Kasy bym mu oczywiście żadnej nie przelewała.
Kontakt bym raczej urwała, bo, jak widać, żadnego koleżeństwa z tego raczej nie będzie, jak on nagle wylewa jakieś ukryte żale.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2016-01-14 o 20:58
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:41   #18
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Wiadomo, że facet skreślony nawet jako kolega, ale uwierzcie, znam go ponad 6 lat i nigdy nie powiedziałabym, że zachowa się tak nieelegancko. Wręcz przeciwnie, w trakcie związku uważałam, że mam przy sobie prawdziwego dżentelmena

A jeszcze niedawno (nie byliśmy już parą) mówił, że dla niego to fajne, że może zapłacić za swoją kobietę, sprawić jej przyjemność. Zrobiło mi się przykro, bo poczułam się jakbym nie była warta tego, żeby zaprosić mnie do kina i za nie zapłacić bez kręcenia nosem
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 21:58   #19
emma8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 451
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez _cornelka Pokaż wiadomość
Wiadomo, że facet skreślony nawet jako kolega, ale uwierzcie, znam go ponad 6 lat i nigdy nie powiedziałabym, że zachowa się tak nieelegancko. Wręcz przeciwnie, w trakcie związku uważałam, że mam przy sobie prawdziwego dżentelmena

A jeszcze niedawno (nie byliśmy już parą) mówił, że dla niego to fajne, że może zapłacić za swoją kobietę, sprawić jej przyjemność. Zrobiło mi się przykro, bo poczułam się jakbym nie była warta tego, żeby zaprosić mnie do kina i za nie zapłacić bez kręcenia nosem

Autorko nalegaj. Powiedz mu jeszcze raz żeby podał Ci numer konta. Z prostego powodu- Ty od 20 złotych nie zbiedniejesz, a on pewnie poczuje się jak debil. Udawaj że naprawdę bardzo pragniesz mu oddać te pieniądze, że chcesz uregulować swój "dług" i kłóć się o to do upadłego, jakby to nie chodziło o 20 zł tylko o 20 tysi. Zrób z niego kretyna i ostatniego skąpca. Należy mu się.
Facet pewnie myślał że walnie takim tekstem, Ty się zawstydzisz, speszysz czy poczujesz głupio i więcej nie poruszysz tego tematu. Zrób dokładnie odwrotnie, rozdmuchaj sprawę na maksa.

Edytowane przez emma8
Czas edycji: 2016-01-14 o 22:06
emma8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 22:06   #20
Olaa_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 57
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Dziewczyny to ja miałam lepszy kiedys przypadek gościu wydawał sie mega ambitny jakiś menadżer sportowy itp powiedziałabym całkiem fajnie ciasteczko tyl ,ze na randkach zamawiał tylko dla siebie przez co zaczełam go traktować jako kumpla, bo jednak od chłopaka oczekuje ze czasem za mnie zapłaci. Ale najlpesze było to ,ze jak kiedys zostałam u niego po juwenaliach i rano spieszyłam się na uczelnie nia miał nawet herbaty, stwierdził ,ze moge sobie po drodze przeciez wode kupic. A co lepsze gośc sie do mnie nachalnie dostawiał ,ale zawsze zostawał z kwitkiem..
Nigdy więcej do tego Pana juz sie nie odezwałam nooo chore. Wobrażasz sobie co bedzie kiedys jak będziecie małżeństwem? będzie kupywał tylko sobie chleb i bułki i papier toaletowy dziewczyno uciekaj.
Olaa_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 02:28   #21
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Autorko nalegaj. Powiedz mu jeszcze raz żeby podał Ci numer konta. Z prostego powodu- Ty od 20 złotych nie zbiedniejesz, a on pewnie poczuje się jak debil. Udawaj że naprawdę bardzo pragniesz mu oddać te pieniądze, że chcesz uregulować swój "dług" i kłóć się o to do upadłego, jakby to nie chodziło o 20 zł tylko o 20 tysi. Zrób z niego kretyna i ostatniego skąpca. Należy mu się.
Facet pewnie myślał że walnie takim tekstem, Ty się zawstydzisz, speszysz czy poczujesz głupio i więcej nie poruszysz tego tematu. Zrób dokładnie odwrotnie, rozdmuchaj sprawę na maksa.
Rączkami i nóżkami się podpisuję! Albo wyślij te dwadzieścia złotych pocztą. Najlepiej listem poleconym z pokwitowaniem odbioru. Albo przelazem pocztowym. Niech następnym razem zastanowi się zanim otworzy usta, żeby coś "mądrego" powiedzieć. On Cię w jakimś stopniu upokorzył, więc nie bądź mu dłużna. Po czym oczywiście nigdy więcej bym się do niego nie odezwała.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 14:22   #22
nothing-at-all
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Moim zdaniem nie przelewaj mu żadnych pieniędzy, absolutnie.

Po pierwsze - niby z jakiej racji, przecież nie pożyczyłaś ich od niego i nie obiecałaś, że oddasz.
Po drugie - szkoda 20 zł, żeby komuś takiemu coś udowadniać, Tobie nic to nie da, bo przecież nie zależy Ci chyba na opinii takiego idioty i żeby wyjść przed nim na 'honorową'? Twoje 20 zł nie sprawi, że gość przestanie być burakiem, w ten sposób nie naprawisz jego chorej osobowości (a nawet gdyby, to po cholerę, skoro nic dla Ciebie już nie znaczy i traktuje Cię tak beznadziejnie)

Olej, nie odpisuj (musisz być twarda i naprawdę nie odpowiadać na ani jedną wiadomość, bo jak wejdziesz z nim w dyskusję, to już z niej nie wyjdziesz, pewnie w końcu dasz się wyprowadzić z równowagi). Każdy natręt po jakimś czasie przestaje próbować, jeśli spotyka się z ignorancją. Obstawiam max. 2 tygodnie prób :P jeśli to nic nie da, to znaczy że masz do czynienia z naprawdę głęboko zaburzoną jednostką i najlepiej ją zablokować - dla własnego zdrowia.
__________________

nothing-at-all jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 14:55   #23
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Autorko nalegaj. Powiedz mu jeszcze raz żeby podał Ci numer konta. Z prostego powodu- Ty od 20 złotych nie zbiedniejesz, a on pewnie poczuje się jak debil. Udawaj że naprawdę bardzo pragniesz mu oddać te pieniądze, że chcesz uregulować swój "dług" i kłóć się o to do upadłego, jakby to nie chodziło o 20 zł tylko o 20 tysi. Zrób z niego kretyna i ostatniego skąpca. Należy mu się.
Facet pewnie myślał że walnie takim tekstem, Ty się zawstydzisz, speszysz czy poczujesz głupio i więcej nie poruszysz tego tematu. Zrób dokładnie odwrotnie, rozdmuchaj sprawę na maksa.
Dokładnie. Od 20 zł nie zbiedniejesz, a może poczuje się jak kretyn.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 14:56   #24
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez emma8 Pokaż wiadomość
Autorko nalegaj. Powiedz mu jeszcze raz żeby podał Ci numer konta. Z prostego powodu- Ty od 20 złotych nie zbiedniejesz, a on pewnie poczuje się jak debil. Udawaj że naprawdę bardzo pragniesz mu oddać te pieniądze, że chcesz uregulować swój "dług" i kłóć się o to do upadłego, jakby to nie chodziło o 20 zł tylko o 20 tysi. Zrób z niego kretyna i ostatniego skąpca. Należy mu się.
Facet pewnie myślał że walnie takim tekstem, Ty się zawstydzisz, speszysz czy poczujesz głupio i więcej nie poruszysz tego tematu. Zrób dokładnie odwrotnie, rozdmuchaj sprawę na maksa.
A po co jej numer konta? Jak zna dokładny adres, to niech wyśle przekazem pocztowym i finito. A na odwrocie, w miejscu na korespondencję bym napisała, że zwrot dotyczy "fundowanych" randek w kinie, a co! Niech listonosz i reszta poczty mają polew !

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2016-01-15 o 14:59
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:00   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
A po co jej numer konta? Jak zna dokładny adres, to niech wyśle przekazem pocztowym i finito. A na odwrocie, w miejscu na korespondencję bym napisała, że zwrot dotyczy "fundowanych" randek w kinie, a co! Niech listonosz i reszta poczty mają polew !
Genialne. <3
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:02   #26
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
A po co jej numer konta? Jak zna dokładny adres, to niech wyśle przekazem pocztowym i finito. A na odwrocie, w miejscu na korespondencję bym napisała, że zwrot dotyczy "fundowanych" randek w kinie, a co! Niech listonosz i reszta poczty mają polew !

Nie zbiednieje od tych dwudziestu złotych a on naprawdę niech się nimi udławi. Mam nadzieję, że pójdzie za te pienniądze na basen i złapie jakąś paskudną wysypkę!
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:05   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 159
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez Bllanca Pokaż wiadomość

Nie zbiednieje od tych dwudziestu złotych a on naprawdę niech się nimi udławi. Mam nadzieję, że pójdzie za te pienniądze na basen i złapie jakąś paskudną wysypkę!
A jak mieszka z rodzicami/współlokatorami to może przed nimi mu będzie głupio. ^^
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:21   #28
_cornelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 34
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
A po co jej numer konta? Jak zna dokładny adres, to niech wyśle przekazem pocztowym i finito. A na odwrocie, w miejscu na korespondencję bym napisała, że zwrot dotyczy "fundowanych" randek w kinie, a co! Niech listonosz i reszta poczty mają polew !


Poprawiłaś mi humor, bardzo dobry pomysł.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Jak sobie pomyślę, że tydzień temu myślałam "może za szybko się poddałam, taka zakochana byłam, może da się naprawić" to mam ochotę strzelić sobie w skroń
_cornelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:28   #29
nothing-at-all
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez Limonka2738;5414774 6
Dokładnie. Od 20 zł nie zbiedniejesz, a może poczuje się jak kretyn.
Taki koleś raczej będzie po prostu myślał, że oddała dług, który mu się należał i będzie jeszcze oburzony, że tak późno :p Wątpię, aby naszły go refleksje nad swoim zachowaniem.

No ale jak autorce chce się bawić w jakieś cyrki, wysyłania, pisanie dedykacji żeby ''na poczcie mieli ubaw'' i nie ma co z 2 dyszkami zrobić, to niech tak robi. Wg mnie takie coś jest dziecinne, może bawiłoby mnie gdybym miała >20 lat. Tylko nie wiem, co może realnie osiągnąć w ten sposób, chyba że chodzi o fun dla pracowników poczty, bo reakcji faceta ani wstydu przed jego lokatorami itp. i tak nie będzie miała okazji oglądać.
__________________


Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2016-02-24 o 10:35
nothing-at-all jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:34   #30
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: "ciągnęłaś ode mnie kasę"

Cytat:
Napisane przez nothing-at-all Pokaż wiadomość
Taki koleś raczej będzie po prostu myślał, że oddała dług, który mu się należał i będzie jeszcze oburzony, że tak późno :p Wątpię, aby naszły go refleksje nad swoim zachowaniem.

No ale jak autorce chce się bawić w jakieś cyrki, wysyłania, pisanie dedykacji żeby ''na poczcie mieli ubaw'' i nie ma co z 2 dyszkami zrobić, to niech tak robi. Wg mnie takie coś jest dziecinne, może bawiłoby mnie gdybym miała >20 lat. Tylko nie wiem, co może realnie osiągnąć w ten sposób, chyba że chodzi o fun dla pracowników poczty, bo reakcji faceta ani wstydu przed jego lokatorami itp. i tak nie będzie miała okazji oglądać.
Wyobraźnia działa cuda
Tak swoją drogą ja mam PONAD (bo to symbolizuje to oznaczenie) dwadzieścia lat moja mama również ma ponad dwadzieścia i nas niesamowicie bawiłaby ta sytuacja. Na razie jesteśmy oburzone i życzymy mu hemoridów.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-15 16:44:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.