O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 13:12   #271
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Madziu???

Arletko a zwykle lepiej je Lenka? u Hani tak wyglądało wychodzenie piątek. jak ja bolały to przez kilka dni jadła tylko to co uwielbia i zjada w każdej ilości - serek waniliowy, kotlet z cielęciny, orzechy, płatki kukurydziane.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:26   #272
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Mysia hahaha tż nie był zły?

Ruda dzisiaj pocwiczysz to spalisz tego pączka Jaki samochód wybraliście? Mi tż cały czas gada o zmianie, ale ja wiem, że to nie jest najlepszy pomysł bo kasa może się przyda na coś innego. A beta raczej jutro, ale tak jak pisałam, że to potwierdzenie tego co myślę bo @ czuję za rogiem.
Tylko nie pisać póki nie ma to jest nadzieja

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Kluska mam nadzieję, że kuzyn szybko dojdzie do siebie. A z tym trzymaniem na policji w takim stanie masakra

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Iza super, gratulacje!
Migotko ja mega mocno trzymam kciuki za bete





Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
założyłam dziś bluzę i jestem w szoku - mam znacznie luźniej w brzuchu



wow superTo daje motywacje zeby dalej trzymać diete


Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Dzien Doberek!


Usmialam sie .

Oj nie dobrze. A coni na tej policji?


Gratulacje

No wiadomo, cos sie innego znajdzie. Piekne to mieszkanie bylo, az bym kupila.
Kurde od rana mam krwotoki z nosa. Wiedzialam, ze to sie tak skonczy. Za dlugo ten katar trwal i za duzo otrywinu.
W robocie jak zwykle duzo za duzo do zrobienia i wszystko sie wali
Skonczylam w Reymanie wszystkie poziomy, odblokowalam prawie wszystkie osiagniecia. Zostaly mi tylko tzw. wyzwania dnia, w ktore mozna grac do usranej smierci (te co graja to wiedza o czym ja). Przerazajace, co ja bede teraz robic...





oj a krwotoki juz ustały?
Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Czesc

yss szkoda ze nie wyszlo z tym mieszkaniem, no ale patrzaj cos innego yyy...co ty bedzies zrobic???moze szyc?

migotko nie stresuj sie A mdlosci wczoraj po obiedzie ale tak ze 2 godz i przeszly, takze spoko.

kasia no moze sprobuje z kubkiem. juz nie mam na nia pomyslu. Wczoraj tak jak pisalam wcisnelam miseczke kaszki, na noc dostala mleko i juz po polnocy sie darla ze chce mleczka, probowalam uspokoic, mowic ze nie ma mleczka, dac pic, ale niestety nie udalo sie, darla sie z pol godz az mnie tz opieprzyl i dalam butle mleka, nie wszystko wypila, ale potem dalej z pol godziny ryczala nie wiadomo o co jej chodzilo, a potem juz spala do rana.

mysia a ty to dobra jestes, tak glosno sluchalas ze tz nie slyszalas

kluska o matko, jak w takim stanie moga trzymac na komisariacie? to nie powinien najpierw pojechac do szpitala a potem zeznania? toz to jakies chore!

iza no to brawo za umowe!!!klaski :

Lena mnie dzis wyprowadzila z rownowagi i nakrzyczalam na nia. Rano wstala, ogladalysmy bajki, potem sie ubralysmy i zrobilam sniadanie-jajecznice, nawet sprobowac nie chciala. Dostala paczka co wczoraj pieklam, zjadla ze 3 kesy, wiec dalam bulke, tez ze 3 kesy. Wiec odpuscilam. Poszla do babci. Nie wiem czy tam cos slodkiego dostala ale podejrzewam ze tak. wrocila i zobaczyla raffaello i tak sie zaczela drzec ze chce ze jej nie poznawalam. Tlumaczylam ze najpierw platki na mleku, pozniej slodkie, uspokoila sie, zrobilam platki, ale oczywiscie 2 lyzki do buzi o znowu szal i ryk. Rzucala sie ze malo z krzesla nie spadal. Juz nie wytrzymalam i nakrzyczalam. I wyszlam. Przestala sie rzucac, i mowi ze ebdzi eplatki jadla, no ale guzik, wziela sobie kubek z piciem i picie sobie wlewala do mleka...Juz nie mialam sily jej zabierac, i tak wlasnie poszla spac z pustym brzuchem. I tak stracilam humor...





Arletko ja nigdy nie wciskam jedzdnia na siłe,uwazam ze jakby Lenka była głodna to by nie zasneła.Mi tez czasem brak cierpliwosci jak Domiś grymasi przy jedzeniu.
Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Bry nie mam nastroju to nie smece dzisiaj. Wzielam sie za sprzatanie czekam az mi sie pranie skonczy I wychodze Na swieze powietrze.
Co sie dzieje?

Koledzy mnie dzis pochwalili ze na nowym stanowisku idzie mi lepiej niz mojemu poprzednikowi
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:29   #273
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
yss szkoda ze nie wyszlo z tym mieszkaniem, no ale patrzaj cos innego yyy...co ty bedzies zrobic???moze szyc?
to jest mysl!

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Yss pokaż to mieszkanie bo aż ciekawa jestem jak tak zachwalasz Co do xboxa to ja mam ochotę sobie kupić Tomb Raider, ale poczekam żeby trochę cena spadła
Oto mieszkanie http://www.mbl.is/fasteignir/fasteig...984&item_num=6
Cena jest z kosmosu. 41 milionow to na Islandi w uj kasy.
Tez mysle o TR, Assasina jeszcze mam.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:42   #274
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss ale boskie 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 13:50   #275
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss boskie to mieszkanie takie w moim stylu I przypomina mi troche Zophiee Dom w sensie wystroju

A u mnie K. Wczoraj Na mnie naburczal o nic. Nie wiem czy mu cos w pracy nie poszlo czy co.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 16:12   #276
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss przepiękne to mieszkanie! i skosy
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 16:19   #277
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Ruda szkoda, że nie wyszło dzisiaj z zakupem auta, ale może tż coś jeszcze znajdzie ciekawego

Yss cudowne to mieszkanie, no piękne!

Madzia, a to K. Zaraz PL, cieszysz się?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 16:56   #278
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
to jest mysl!


Oto mieszkanie http://www.mbl.is/fasteignir/fasteig...984&item_num=6
Cena jest z kosmosu. 41 milionow to na Islandi w uj kasy.
Tez mysle o TR, Assasina jeszcze mam.
Piekne to mieszkanie

Ja przyszłam z pracy zjadłam obiad i ruszyliśmy z tżtem na wieksze zakupy spożywcze.Kupiłam sobie piwo na wieczór choć bedzie samotny bo tz ma nocke.Teraz Domiś sie bawi a ja odpoczywam bo jestem bardzo zmeczona
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 17:42   #279
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Yss przepiękne to mieszkanie! i skosy
Skosy wcale nie są takie fajne. Zawsze o nich marzyłam. Mamy je w obecnym mieszkaniu i Tż ciągle nabija sobie guza. I Kinect ma problemy z funkcjonowaniem.
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:42   #280
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej 😚

Iza brawo za umowę ☺

Kluska jak mogli go trzymać cały dzień z takimi obrażeniami ! Myślę, że powinien ich zaskarżyć ! Brawo za wagę ☺

Arletko u nas takie akcje z jedzeniem caly czas... O słodycze się nie drze, bo nie zna 😉

Ruda pokaż zakupy☺

Mysiu to załatwiłaś K.😀

Panna Magda a temu co znów?
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:44   #281
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

yss fajniutkie mieszkanie, no szkoda ze to jednak nie wynajem.

iza wiesz ja tez Lence nie chce wciskac jedzenia, ale ona mi sie nie upomina, i zawsze przed snem mleko pije, wiec jakos ja to syci. Z kolacjami mega problem.

kluska no akurat jedna piatka idzie czulam dzis. No ale ona tak roznie z jedzeniem, sa dni ze ladnie zje i sniadanie i obiad i potem deserek, ale kolacja to katastrofa poprostu. Dzis np na sniadanie jajecznica-gdzie lubi jajka jesc, nie zjadla, na obiad makaron z sosem i klopsikami, lubi takie pulpeciki, kotleciki z mielonego, nie ruszyla, tylko sam suchy makaron, potem jakos pol bulki zjadla, i na kolacje tez chciala sam makaron, wiec tam troche podziubala.

Bylo dosc chlodno ale bylysmy godz na dworze, a z pol godz na hustawce naszej duzej, bo tz nie sprzatnal na zime wiec stoi. Potem zabawa i wyglupy w domu. Teraz juz poszla sie kapac z tatusiem.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 18:48   #282
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Yss mieszkanie boskie 😍

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

U nas nic ciekawego. Wczoraj młody był tak wymeczony basenem, że poszedł spać przed 19 ! Tym samym pozwolił rodzicom na relaks z filmem 😊

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Dzisiaj paskudna pogoda, najpierw śnieg, za chwilę deszcz, w dodatku wiatr i zimno. Mimo pogody dwa razy na spacerze, bo mały się darl 😉Tera z wpadł kolega i bawi się z Natkien, więc mam chwilę na wizaż 😊
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:52   #283
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Yss mieszkanie boskie 😍

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

U nas nic ciekawego. Wczoraj młody był tak wymeczony basenem, że poszedł spać przed 19 ! Tym samym pozwolił rodzicom na relaks z filmem 😊

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Dzisiaj paskudna pogoda, najpierw śnieg, za chwilę deszcz, w dodatku wiatr i zimno. Mimo pogody dwa razy na spacerze, bo mały się darl 😉Tera z wpadł kolega i bawi się z Natkien, więc mam chwilę na wizaż 😊
A co ogladaliscie?

Młody padł a ja mam relaks z piwkiem.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 18:56   #284
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Arletko a ja mój praktycznie nic nie je. Ale żyje i ma się dobrze, jak jest głodny sam przychodzi. Na sile mu nie daje 😀

Lila w końcu się doczekalas spokojnego wieczoru 😀

My byliśmy na zakupach spożywczych, wróciliśmy, byliśmy u moje mamy, chłopaki się jeszcze bawią a ja zajrzałam do Was 😊
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 19:54   #285
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam moje damy



Arletko u nas tez sa akcje o jedzenie. Moja mama tez sie skarzyla ze Ola malo jadla. No ale jak wypila calego kubusia waterr przed obiadem to jak miala jesc?



Magda co jest?



Migotko



Ewcik ja trz dzis dostalam pochwale od meza ze brzusio mniejszy



Kluska mam nadzie☠☠☠ze kuzyn pozwie policje. No i zdrowia dla niego



Yss mieszkanie cudne



Mysiaku to.zalatwilas chlopa Najwazniejsze ze sie nie gniewal



Lila Natek spi Wam w dzien jeszcze?



Gianka maz dzis nie jechal w strone Lodzi? Bo widzialam dostawczaka z logem firmy



A no my po.wizycie. p ma jeszcze miesiac zwolnienia za miesiac kontrol i praca wita. Ja mialam UP dzis i uwaga dostalam propozycje stazu. Zastanawiamy sie ale w sumie zarobilabym tylko 400zl praca zupelnie nie w moim typie i duze dojazdy co rowna siw ze Ola po 10h dziennie z babciami. Mysle bardzo nad tym. Zobaczymy.

No i w sumie tyle u nas dzis Teraz juz w lozku ja leze bo padnieta jestem. Jeszcze obcasy zalozylam.i nie dosc ze sie nalazilam w nich to tyleg odzin w podrozy i moje nogi kaput.

Tesciowa tak gada przez telefon ze u nas az przeklada. Chyba trzeba zainterweniowac 😡
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:36   #286
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Skosy wcale nie są takie fajne. Zawsze o nich marzyłam. Mamy je w obecnym mieszkaniu i Tż ciągle nabija sobie guza. I Kinect ma problemy z funkcjonowaniem.
5 lat mieszkałam na poddaszu i znam wszystkie wady skosów u nas najgorsze było, że wszystkie okna mielismy dachowe i w letnie ulewy nie mozna bylo żadnego otworzyć :/ wiec kupiliśmy klimatyzator. no i w zimę bardzo parę zbierały. a tż szybko opanował uniki
nadal kocham skosy

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Kasiu o! a ile by trwał ten staż? jest potem szansa na zatrudnienie na normalnych warunkach? może warto
ciesze się, że u P dobrze się goi

Iza i ja chyba dziś bro otworzę

Lila ooo a pamiętasz w ogóle co to za film był? cały wieczór wolny to można szaleć 😈

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Arletko to jak raz je a raz nie to noe ma co się martwić. sama się nie załodze. tylko słabo, że sobie w nocy odbija może się uda krok po kroku powoli odstawić. tzn na bank się uda
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 21:15   #287
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Kasiu ciesze się ze u Was wszystko dobrze. Staż przemyśl bo jak masz na tym tak mało zarobić i dziecka nie widzieć to trochę doopa.

Marzena ja dzisiaj u koleżanki co ma skosy wyje*alam kokosa w głowę 😁 ale mają fajnie w domu, z reszta fotki od Was też były fajne 💜

Ja lecę do męża. Lofka 😀
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 07:02   #288
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

ooo, czesc, pierwsza jestem?

kasia a czemu tak malo kasy na stazu? z tego co wiem to chyba nalezy sie drugie tyle, cos ok 800zl. No musisz przemyslec bo jak masz wyjsc na 0, to sie nie oplaca i Olci szkoda. Dobrze ze z tz juz craz lepiej

No w sumie macie racje z tym jedzeniem, nie chce to nic na sile, tylko ja mam schiza ze jak jej nie bede namawiala to i sama sie nie upomni. No zobaczymy. W nocy raz dostala mleko, chciala potem drugi ale jakos gladko poszla, niby poplakala troche ale zasnela i do tej pory spi.
Wczoraj po usypianiu Leny sie poplakalam, juz przez caly dzien mialam dosc, najpierw te nerwy przy jedzeniu, potem uspyianie, juz spiaca a jeczy, beczy, marudzi, cos chce, 40 minut spedzilam nad loe=zeczkiem i serdecznie mialam dosc, zastanawiam sie czy na pewno dam sobie rade z dwojka dzieci??? Rozmawialismy z tz i niby mamy opracowac inny sposob usypiania, tylko zadno z nas nie wie jaki.
Ide na sniadanie.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 07:14   #289
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ooo, czesc, pierwsza jestem?

kasia a czemu tak malo kasy na stazu? z tego co wiem to chyba nalezy sie drugie tyle, cos ok 800zl. No musisz przemyslec bo jak masz wyjsc na 0, to sie nie oplaca i Olci szkoda. Dobrze ze z tz juz craz lepiej

No w sumie macie racje z tym jedzeniem, nie chce to nic na sile, tylko ja mam schiza ze jak jej nie bede namawiala to i sama sie nie upomni. No zobaczymy. W nocy raz dostala mleko, chciala potem drugi ale jakos gladko poszla, niby poplakala troche ale zasnela i do tej pory spi.
Wczoraj po usypianiu Leny sie poplakalam, juz przez caly dzien mialam dosc, najpierw te nerwy przy jedzeniu, potem uspyianie, juz spiaca a jeczy, beczy, marudzi, cos chce, 40 minut spedzilam nad loe=zeczkiem i serdecznie mialam dosc, zastanawiam sie czy na pewno dam sobie rade z dwojka dzieci??? Rozmawialismy z tz i niby mamy opracowac inny sposob usypiania, tylko zadno z nas nie wie jaki.
Ide na sniadanie.
Arletko zadne dziecko które ma dostep do jedzenia nie dało sie zagłodzić także spokojnie

Jestem pewna że dasz sobie rade ty jestes mega zorganizowana Poza tym Lenka za kilka miesiecy bedzie wieksza,mądrzejsza wiec wszystko moze wyglądać zupełnie inaczej.

Kasiu moim zdaniem ten staż za takie grosze jest bez sensu.

Wczoraj byłam padnieta zasneĺam po 21.Teraz tz spi po nocce Domis patrzy na bajke a ja musze posprzatac.Po południu wybieramy sie na obiad na miasto a potem do mojej mamy.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 08:14   #290
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Kuźwa wkurza mnie ta apka bo znowu posta mi wcielo.

Arletka zanim urodzi się drugi maluszek to Lenka też trochę podrosnie, zacznie z Tobą współpracować. Jesteś super zorganizowana i nie wydaje mi się żebyś Ty nie dała rady z dwójką dzieci.

Kasia, a jest szansa, ze po tym stażu dostaniesz zatrudnienie? I na pewno 400zl? Z tego co wiem to teraz płacą coś około 800. Czy wyliczyłaś sobie dojazdy itp i dlatego tyle Tobie wyszło?

Uciekam zaraz do koleżanki, a później na zakupy po dodatki do dziergania
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 08:39   #291
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzień dobry dziewczyny. P rano pojechał zobaczyć następny samochód i dostałam właśnie wiadomość o treści KUPUJĘ 😉 chociaż jedno z głowy 😁 dzisiaj obiad u teściowej. Musze tylko w domu ogarnąć. A tak mi się nic nie chce.

Arletko ja żeby Kostek zasnął czasem kładę się z nim na łóżku, na moim. A jak zaśnie odnoszę go na jego łóżeczko. Często zasypia sam u siebie ale zdążają się wieczory ze chce żebym z nim polezala. Np wczoraj po 21szj się kąpalam a on nie spał jeszcze i przyszedł płakać pod łazienkę żebym przyszła a P juz nie dawał rady. Wiec jak się umylam wyszłam w reczniku i położyłam się obok niego a P poszedł się kąpać. Leżał obok mnie i nawet nie bral sie za rozmowe ale musiał się przytulic. Powiedział tylko MAMO DOBRZE ZE PRZYSZLAS, TAK SIĘ CIESZĘ 💜 polezala chwilę i zasnął.

Udanego weekendu dziewczyny 😊
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:09   #292
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny. P rano pojechał zobaczyć następny samochód i dostałam właśnie wiadomość o treści KUPUJĘ 😉 chociaż jedno z głowy 😁 dzisiaj obiad u teściowej. Musze tylko w domu ogarnąć. A tak mi się nic nie chce.

Arletko ja żeby Kostek zasnął czasem kładę się z nim na łóżku, na moim. A jak zaśnie odnoszę go na jego łóżeczko. Często zasypia sam u siebie ale zdążają się wieczory ze chce żebym z nim polezala. Np wczoraj po 21szj się kąpalam a on nie spał jeszcze i przyszedł płakać pod łazienkę żebym przyszła a P juz nie dawał rady. Wiec jak się umylam wyszłam w reczniku i położyłam się obok niego a P poszedł się kąpać. Leżał obok mnie i nawet nie bral sie za rozmowe ale musiał się przytulic. Powiedział tylko MAMO DOBRZE ZE PRZYSZLAS, TAK SIĘ CIESZĘ 💜 polezala chwilę i zasnął.

Udanego weekendu dziewczyny 😊
Jaki Kostus kochany
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:12   #293
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Pocwiczylam, musze kawę wypić bo tak mi się chce ze szok😀
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:19   #294
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Ja w pracy leb pęka ludzie w☠☠☠☠iaja!wrr! Odezwe się wieczorkiem kocham was!
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:44   #295
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

iza, migotka moze macie racje, Lenka bedzie juz starsza, bede musiala dac jakos rade, o dzien sie nie martwie a bardziej o wieczory i noce, ale zobaczymy jak to bedzie.

ruda ooo, jakie auto kupujecie? U mnie zasypianie to Lenka kladzie sie do lozeczka a ja siedze na podlodze i glaszcze pupe, i tak zasypia, choc czasem nam schodzi z 40 minut, a bo to rozmowa,a to spiewanie a potem juz marudzenie.

Bylismy na spacerze bo pieknie slonca swiecilo, choc teraz sie juz chowa. Posciagalam wreszcie swiecidelka z balkonow bo cos tz sie za to nie bral.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:44   #296
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej



Dziewczynki po tym stazu nie ma szans na zatrudnienie. Mija rok i dziekuja, biora nastepna osobe na staz. Takze lipa. No i ja juz odliczylam wszysykie koszty. Bo stazu jest 800. To tez nie jest moja jakas wymarzona praca, nie ma.zwiazku z wyksztalceniem czy zainterrsowaniem. Trsciowa trz kreci nosem. Mam dwa dni jeszcze.



Ewa audi kupil?



Gianka wdech wydech



Ide spaghetii szykowac i sprzatac bo juz mnie.nerwy biora

Buziaki
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:29   #297
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej☺
Kasiu Przemyśl to dobrze, ale faktycznie dużo by Ci nie zostało 😕Natus śpi w dzień, ale teraz nie pozwalam za długo i budzę 😉Były też dni, że nie spał w ogóle

Iza film fotograf, mocny jak dla mnie i spać nie mogłam 😕

Ruda o to dzisiaj forum samochodu 😊Kostek kochany 😍
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:31   #298
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Ruda super, że udało się samochód kupić Audi czy na coś innego się zdecydował?

Gianka współczuję marudzących ludzi. Wieczorem się zrelaksujesz

Kasia, a na jakim stanowisku ten staż?
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:40   #299
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Byłam na jodze, ale inna prowadząca była i strasznie zamulala 😡Cały czas wymyśliła jakieś ćwiczenia w parach beznadzieja

Ruda miało być foty samochodu 😊

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Kasiu to znajdź sobie sama pracodawcę, który przyjmie na staż ☺Ja tak zrobiłam po studiach, bo chciałam stażyści zawodzie, a up ma tylko takich pracodawców, którzy sami się do nich zgłoszą, że chcą stazyste
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:54   #300
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Halo Halo!

Arletko Ja mam złe wspomnienia z dzieciństwm jeśli chodzi o jedzenie. Nie chce jeść, to niech nie je. Sama przyjdzie.

Ewa Gratuluje nowego autka. A jakie?

Ja lecę poćwiczyć a potem się zbieramy. Romantyczny wypad na nas czeka
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.