Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-09, 11:25   #1951
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś bardzo nawilżający balsam do ust? Najlepiej dostępny w Rossmannie lub aptece? Mam pełno suchych skórek i przesuszone usta... Całe życie używałam Tisane a teraz mam po nim uczulenie bo to głównie miód;/
Hej, ja niedawno odkryłam Blistex Intensive. W dwa dni na zupełnie zmasakrowanych ustach po ciężkiej przeprawie u dentysty zdziałał cuda

Wysłane z mojego HUAWEI

Edytowane przez baletki
Czas edycji: 2016-02-09 o 16:37
baletki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:25   #1952
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Dzięki Choć widzę, że w składzie też ma miód..co prawda znacznie dalej niż Tisane, ale jednak.

Oj, widzisz, rozpędziłam się. Przepraszam. Kiedyś używałam też maści ochronnej z vit.A (o takiej: https://www.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠/ap...nna_25_g_Hasco) z apteki. Ale z tym trzeba uważać, gdy jest się w ciąży.

Wyczaszkowało mi linka. Chodzi konkretnie o maść firmy Hasco.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce

Edytowane przez Parasito
Czas edycji: 2016-02-09 o 11:27
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:26   #1953
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn piszących o olejach, polecam bloga Ervish blog, dziewczyna w jednym poście fajnie wyjasnia jakie i dlaczego akurat te oleje pasują do określonego typu cery Można się zainspirować
Dzięki wielkie za namiar na tego bloga! Już na pierwszy rzut oka rewelacja i bardzo profesjonalny!

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Co do Szusz to coraz bardziej mnie irytuje jej wieczne pociąganie nosem, fuuuj
Mam to samo. Ludzie często w komentarzach się użalają nad nią, jaka to jest biedna, że ma alergię, a mnie doprowadza do szału to wciąganie smarków, nieważne czym jest to spowodowane.

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Jest nowa piosenka, teraz oprócz "pica pica pica" mamy "pica kejk, pica kejk, Lew robi pica kejk"

Tak, po raz kolejny będę się czepiać odżywiania. Na śniadanie egzaltacja tofu i płatkami drożdżowymi, bo Szusz nie zje normalnego jajka, a na kolację tradycyjnie pizza. Ale jak rozumiem nie zawierała ona składników odzwierzęcych.

Byłam dzisiaj w końcu w drogerii pigment, ale dostałam oczopląsu i wyszłam z niczym. :P Nastepnym razem muszę się bardziej przygotować merytorycznie. :P
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:26   #1954
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
vlogu u Laury, 2 minuty zumby...
na miejscu pań będących na zajęciach nie byłabym szczęśliwa, że ktoś nagrywa i wrzuca do sieci. Szczerze bym powiedziała, że jest popier.... Idę tam poćwiczyć, powygłupiać się itp, a nie żeby być w filmie jakiejś laski. ;/ ehh Ale po pasterce nic mnie już u nich nie zaskoczy.
Może się zgodziły?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:43   #1955
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za namiar na tego bloga! Już na pierwszy rzut oka rewelacja i bardzo profesjonalny!



Mam to samo. Ludzie często w komentarzach się użalają nad nią, jaka to jest biedna, że ma alergię, a mnie doprowadza do szału to wciąganie smarków, nieważne czym jest to spowodowane.



Tak, po raz kolejny będę się czepiać odżywiania. Na śniadanie egzaltacja tofu i płatkami drożdżowymi, bo Szusz nie zje normalnego jajka, a na kolację tradycyjnie pizza. Ale jak rozumiem nie zawierała ona składników odzwierzęcych.

Byłam dzisiaj w końcu w drogerii pigment, ale dostałam oczopląsu i wyszłam z niczym. :P Nastepnym razem muszę się bardziej przygotować merytorycznie. :P
Bo Szusz nie jest weganką, tylko podąża za trendami, więc czym prędzej uskutecznia wszystkie przepisy z Jadłonomii. Moim zdaniem tu nie chodzi o składniki odzwierzęce, tylko po prostu chce pokazać, jaka to ona na czasie i że gotuje takie super cool rzeczy, stąd wegański smalec i inne cuda. Oczywiście takie rzeczy są zdrowe, więc super, że wprowadza je do diety, tylko trochę śmieszy mnie to, że tak się z tym afiszuje.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:47   #1956
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za namiar na tego bloga! Już na pierwszy rzut oka rewelacja i bardzo profesjonalny!
Tak, wchłonęłam wszystkie posty. To jest taki typ postów, do których warto wracać, wiedza oparta jest na wiarygodnych źródłach. Największego zaskoczenia doznałam czytając posta o AHA i ogólnie o złuszczaniu, polecam, podobnie jak bloga Kosmostolog, z którego było przekierowanie do wyżej wymienionego bloga
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 11:56   #1957
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55402376]Bo Szusz nie jest weganką, tylko podąża za trendami, więc czym prędzej uskutecznia wszystkie przepisy z Jadłonomii. Moim zdaniem tu nie chodzi o składniki odzwierzęce, tylko po prostu chce pokazać, jaka to ona na czasie i że gotuje takie super cool rzeczy, stąd wegański smalec i inne cuda. Oczywiście takie rzeczy są zdrowe, więc super, że wprowadza je do diety, tylko trochę śmieszy mnie to, że tak się z tym afiszuje.[/QUOTE]

No wiem, że tak jest, ale i tak za każdym razem szokuje mnie jej brak logiki, że nie może sobie zrobić zwykłej jajecznicy, tylko kombinuje z tofu i płatkami drożdżowymi, a kilka godzin później je pizzę z serem i salami i jeszcze nie wiadomo jakim syfem (w przypadków pizzy zamawianej na telefon).
To pokazuje, że faktycznie dla niej jest to jedynie zabieg pod publiczkę i ona nie ma na ten temat jakiejś głębszej rozkminy zdrowotno-życiowej.

Czy wprowadzanie takich potraw do diety wychodzi jej na zdrowie? No nie wiem Tradycyjna jajecznica by jej nie zabiła, a zagryzając tofucznicę pizzą bilans zdrowotny raczej wychodzi na minus.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 11:59   #1958
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

na olejku evree makijaż wygląda przepięknie
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:05   #1959
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś bardzo nawilżający balsam do ust? Najlepiej dostępny w Rossmannie lub aptece? Mam pełno suchych skórek i przesuszone usta... Całe życie używałam Tisane a teraz mam po nim uczulenie bo to głównie miód;/

O, te Isany sa naprawdę super. Ja darzę uczyciem oliwkową (a tylko ta z SPF mi się nie sprawdziła). Jestem uzależniona od balsamów do ust, prędzej portfela z domu nie wezmę - powyższa daje ulgę na długo.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:12   #1960
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość

Skoro uczysz angielskiego, to pozwolę sobie małe pytanie zadać . Miałabyś do polecenia jakieś strony/materiały do ćwiczenia rozumienia ze słuchu? Bo niestety, mam z tym problemy, a nie obracam się w środowisku, w którym mogłabym z kimkolwiek w tym języku rozmawiać. Wiem, że trzeba słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać, no ale może jako nauczyciel miałabyś jakieś rady od siebie? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki.

Wiesz co, pierwsza moja myśl to ted talks, tematyka różnorodna i można wybrać napisy. Oprócz tego stuff you should know, oczywiście możesz po prostu oglądać angielskojęzyczne youtuberki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:12   #1961
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Carmex w tubce - dla mnie niezawodny, choć wiem, że ma wielu przeciwników.
No ja właśnie też niezbyt lubię Carmex Choć mam w domu...zaraz sprawdzę skład i jak będzie ok to nałożę.

Cytat:
Napisane przez baletki Pokaż wiadomość
Hej, ja niedawno odkryłam Blistex Intensive. W dwa dni na zupełnie zmasakrowanych ustach po ciężkiej przeprawie u dentysty zdziałał cuda
Wysłane z mojego HUAWEI
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Od siebie polecę Blistex Intensive, grubsza warstwa i działa cuda

Też miód na trzecim miejscu A już się cieszyłam. Poza tym ma filtr przenikający, więc nie dla mnie..


Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość

Oj, widzisz, rozpędziłam się. Przepraszam. Kiedyś używałam też maści ochronnej z vit.A (o takiej: https://www.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠/ap...nna_25_g_Hasco) z apteki. Ale z tym trzeba uważać, gdy jest się w ciąży.

Wyczaszkowało mi linka. Chodzi konkretnie o maść firmy Hasco.
No ja nie w ciąży, ale karmię, więc też nie mogę...
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 12:13   #1962
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
No wiem, że tak jest, ale i tak za każdym razem szokuje mnie jej brak logiki, że nie może sobie zrobić zwykłej jajecznicy, tylko kombinuje z tofu i płatkami drożdżowymi, a kilka godzin później je pizzę z serem i salami i jeszcze nie wiadomo jakim syfem (w przypadków pizzy zamawianej na telefon).

To pokazuje, że faktycznie dla niej jest to jedynie zabieg pod publiczkę i ona nie ma na ten temat jakiejś głębszej rozkminy zdrowotno-życiowej.



Czy wprowadzanie takich potraw do diety wychodzi jej na zdrowie? No nie wiem Tradycyjna jajecznica by jej nie zabiła, a zagryzając tofucznicę pizzą bilans zdrowotny raczej wychodzi na minus.

Dlaczego i od kiedy Szusz nie je jajek?
Skąd wpadła na pomysł, że tofu jest zdrowe? Znając ją, codziennie będzie jadła - wszak duża dawka soi w diecie jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a na pewno nie kobiecie.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:15   #1963
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Też teraz, będąc na drugim roku studiów, pracuję w szkole językowej, ale jako lektorka hiszpańskiego i odliczam już dni do końca umowy. Fakt, że oprócz tych kilku godzin tygodniowo w pracy spędzam drugie tyle na przygotowaniu się do niej mnie konkretnie dołuje. Dorywczo pracuję też fizycznie w weekendy i taka forma zarabiania - kiedy idę do pracy i nie myślę o tym, co będę tam robić, nie spędzam godzin na planowaniu programu zajęć i tym podobne - o wiele bardziej mi się podoba.

Ja miałam w szkole szefowa z piekła rodem, chytra baba która pieniądze by ludziom z gardła wyciągnęła, czysta prowizorka jeśli chodzi o nauczanie, a do tego lubiła gnoić dzieci. Planowanie to niestety minus tej pracy, wracasz do domu i nadal masz kupę roboty, ale ja już sie oswoiłam z tym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:18   #1964
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Wiesz co, pierwsza moja myśl to ted talks, tematyka różnorodna i można wybrać napisy. Oprócz tego stuff you should know, oczywiście możesz po prostu oglądać angielskojęzyczne youtuberki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od siebie skromnie dodam, że mi pomogło oglądanie filmów po angielsku z angielskimi napisami
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:28   #1965
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość

Skoro uczysz angielskiego, to pozwolę sobie małe pytanie zadać . Miałabyś do polecenia jakieś strony/materiały do ćwiczenia rozumienia ze słuchu? Bo niestety, mam z tym problemy, a nie obracam się w środowisku, w którym mogłabym z kimkolwiek w tym języku rozmawiać. Wiem, że trzeba słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać, no ale może jako nauczyciel miałabyś jakieś rady od siebie? Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki.

Nie znam się na nauczaniu języka, ale wtràcę jednà rzecz - według mnie filmy z napisami utrudniajà sprawę. Mózg nie koncentruje się na zrozumieniu treści, rozprasza. Z mojego punktu siedzenia - najlepiej odrzucić jakiekolwiek tłumaczenia, nawet kosztem potencjalnej utraty wàtków. Dać głowie pełnię bodźców i niech działa. Filmy na Yt to świetny pomysł - Essie mówi wyraźnie, Ingrid, nieczysto akcentowo, ale wyraznie - Mimi i Alex Ikonn. No i serialiki! Gotowe Na Wszystko się nadaje na ten przykład.

Edit: angielskie napisy to co innego, RudeOne dobrze gada! Przydatne zwłaszcza przy Szerloku Maszynie Od Szybkiego Mówienia

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:31
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:35   #1966
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Od siebie skromnie dodam, że mi pomogło oglądanie filmów po angielsku z angielskimi napisami
Polecisz jakieś stronki z filmami z napisami po angielsku? Szukałam ostatnio, ale nie za wiele znalazłam.
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:39   #1967
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wiele z was ogląda snapy Ilci, ale ostatnio bardzo kojarzą mi się z Bogu tzn. tylko praca, do pracy, po pracy. Słowo praca pada średnio raz na snapa
Ilcia wybacz
Wybaczam Masz rację. Zaplanowałam sobie snapowanie gdy jade do domu Wtedy może coś się będzie działo.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:39   #1968
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Polecisz jakieś stronki z filmami z napisami po angielsku? Szukałam ostatnio, ale nie za wiele znalazłam.
Ja oglądam głównie na netflix, więc tu niestety nie pomogę

__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:40   #1969
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Polecisz jakieś stronki z filmami z napisami po angielsku? Szukałam ostatnio, ale nie za wiele znalazłam.
http://123movies.to/ - i filmy, i seriale
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 12:47   #1970
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Nie znam się na nauczaniu języka, ale wtràcę jednà rzecz - według mnie filmy z napisami utrudniajà sprawę. Mózg nie koncentruje się na zrozumieniu treści, rozprasza. Z mojego punktu siedzenia - najlepiej odrzucić jakiekolwiek tłumaczenia, nawet kosztem potencjalnej utraty wàtków. Dać głowie pełnię bodźców i niech działa. Filmy na Yt to świetny pomysł - Essie mówi wyraźnie, Ingrid, nieczysto akcentowo, ale wyraznie - Mimi i Alex Ikonn. No i serialiki! Gotowe Na Wszystko się nadaje na ten przykład.

Edit: angielskie napisy to co innego, RudeOne dobrze gada! Przydatne zwłaszcza przy Szerloku Maszynie Od Szybkiego Mówienia
Angielskie napisy to świetny pomysł, kiedyś dużo skorzystałam z tego sposobu. Można zapamiętać pisownię wyrazów czy całe wyrażenia, dla mnie-wzrokowca- to była świetna metoda.
Za to jak już się jest bardzo zaawansowanym, to nawet angielskie napisy przeszkadzają, wtedy lepiej skupić się na słuchaniu.

d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:48   #1971
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

na olejku evree makijaż wygląda przepięknie
przy takim olejku też powinno się pilnować zasady, że podkład tylko na bazie olejowej a nie wodnej?
Ja go zawsze stosuję jako serum na noc, pod krem. Nawet nie próbowałam bez kremu w sumie

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wybaczam Masz rację. Zaplanowałam sobie snapowanie gdy jade do domu Wtedy może coś się będzie działo.
Czekam

Edytowane przez Ms_E
Czas edycji: 2016-02-09 o 12:50
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:51   #1972
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Polecisz jakieś stronki z filmami z napisami po angielsku? Szukałam ostatnio, ale nie za wiele znalazłam.
Zobacz sobie np. putlocker.is. Również polecam uczenie się przez oglądanie filmów/ seriali z angielskimi napisami. Mój poziom angielskiego skoczył bardzo do góry od kiedy tak robię. Gramatycznie - po prostu w wielu sytuacjach wiem co po czym powiedzieć i w kontekście słownictwa - to już jest w ogóle supersprawa, bo ktoś używa jakiegoś słowa/ wyrażenia i potem ono ci się kojarzy z tą właśnie sytuacją i będziesz je długo pamiętać. Tak było np. z idiomem "I have a bone to pick with you" - powiedział to Ross do Rachel (serial Friends), kiedy ta nauczyła jego syna robienia innym psikusów. I do nauki polecam właśnie serial Friends - słownictwo nie jest medyczne/ prawnicze/ detektywistyczne itd., tylko dotyczące życia codziennego.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kasia D wróciła do nagrywania
To ta pani, która powiedziała, że skóra tłusta sama się nawilża, bo sebum?
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:51   #1973
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Dlaczego i od kiedy Szusz nie je jajek?
Skąd wpadła na pomysł, że tofu jest zdrowe? Znając ją, codziennie będzie jadła - wszak duża dawka soi w diecie jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a na pewno nie kobiecie.
Dokładnie tak. Jedzenie soi i jej przetworów jest wg mnie dużo bardziej kontrowersyjne, niż jedzenie jajek w rozsądnych ilościach.

Rozumiem, gdy ktoś jest ideologicznym weganinem, tęskni za jajkami i rekompensuje sobie to tofucznicą raz na jakiś czas. Ale zagryzanie tofu wędliną na pizzy? Szczególnie, że i tak codziennie spożywamy soję ukrytą w mięsie i jego przetworach.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:52   #1974
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość




Polecisz jakieś stronki z filmami z napisami po angielsku? Szukałam ostatnio, ale nie za wiele znalazłam.

http://www.tvseriesonline.pl mozna wybrać wersje językowa
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:53   #1975
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez evelyn93 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie np. putlocker.is. Również polecam uczenie się przez oglądanie filmów/ seriali z angielskimi napisami. Mój poziom angielskiego skoczył bardzo do góry od kiedy tak robię. Gramatycznie - po prostu w wielu sytuacjach wiem co po czym powiedzieć i w kontekście słownictwa - to już jest w ogóle supersprawa, bo ktoś używa jakiegoś słowa/ wyrażenia i potem ono ci się kojarzy z tą właśnie sytuacją i będziesz je długo pamiętać. Tak było np. z idiomem "I have a bone to pick with you" - powiedział to Ross do Rachel (serial Friends), kiedy ta nauczyła jego syna robienia innym psikusów. I do nauki polecam właśnie serial Friends - słownictwo nie jest medyczne/ prawnicze/ detektywistyczne itd., tylko dotyczące życia codziennego.



To ta pani, która powiedziała, że skóra tłusta sama się nawilża, bo sebum?
tez ogladam na put☠☠☠☠☠☠☠e, chyba najszybciej dziala i maja dosc spora baze
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:55   #1976
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
przy takim olejku też powinno się pilnować zasady, że podkład tylko na bazie olejowej a nie wodnej?
Ja go zawsze stosuję jako serum na noc, pod krem. Nawet nie próbowałam bez kremu w sumie


Czekam
wiesz co, nie wiem, ja walę wszystko jak leci i wygląda dobrze i dobrze się utrzymuje. moja twarz kremu nie widziała od dwóch miesięcy i wygląda lepiej niż kiedykolwiek
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 12:58   #1977
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Rachel Aust pokazuje buty
Podoba mi się montaż
Lubię takie krótkie kombinowane filmiki
Czy to ja jestem tak ślepa, czy po prostu prezentowanie czarnych butów na czarnym tle jest lekkim niewypałem...?
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Oni chyba należą do tego gatunku ludzi, który nie rozumie, że nawet najlepszy żart powtarzany na każdej imprezie, staje się żenujący.

A poza tym chciałam powiedzieć, że kocham halny <3


Ja ogólnie jestem bardzo wrażliwa na mocny wiatr, nie lubię, jestem rozdrażniona, ale wybaczam za to, co robi ze smogiem
Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś bardzo nawilżający balsam do ust? Najlepiej dostępny w Rossmannie lub aptece? Mam pełno suchych skórek i przesuszone usta... Całe życie używałam Tisane a teraz mam po nim uczulenie bo to głównie miód;/
Isana rumiankowa
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 13:01   #1978
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość

Czekam
Ale to raz na 2tygodnie hehehe
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 13:04   #1979
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Jedzenie soi i jej przetworów jest wg mnie dużo bardziej kontrowersyjne, niż jedzenie jajek w rozsądnych ilościach.

Rozumiem, gdy ktoś jest ideologicznym weganinem, tęskni za jajkami i rekompensuje sobie to tofucznicą raz na jakiś czas. Ale zagryzanie tofu wędliną na pizzy? Szczególnie, że i tak codziennie spożywamy soję ukrytą w mięsie i jego przetworach.
Właściwie poza kwestiami etycznymi, nie ma argumentów na 'nie' w kwestii jajek. Chyba, ze akurat teraz o czymś nie pamiętam.
Mogłabym ją zrozumieć gdyby po prostu brzydziła się takich jajek w czystek postaci, ale do niedawna wcinała jajecznice, wiec pewnie nie o to chodzi
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-09, 13:05   #1980
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Fajna fryzura Zmalowanej

https://www.instagram.com/p/BBkOsfYw...n-by=zmalowana

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Ja ogólnie jestem bardzo wrażliwa na mocny wiatr, nie lubię, jestem rozdrażniona, ale wybaczam za to, co robi ze smogiem
Kraków? Dzisiaj wszystko na zielono
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.