Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-12, 09:33   #3511
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość

Jak tam Twoje nowe gniazdko ?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Siem robi

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
O ja co mi wyslalo . Wybaczcie ale nie mam pojecia jak to wyslalam. Musze sie chyba bardziej kontrolowac. Choc ostatnio zamiast fo Roba powiedziec "daj brode wyzej"(podczas zapinania kurtki) powiedzialam "daj glosniej". Takze ten tegp same rozumiecie

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Vea teoretycznie każdy powinien szczepić, w Polsce szczepienia sa obowiązkowe.
Teoretycznie tak, ale nie każdy szczepi, to po pierwsze.
Po drugie, każdy szczepi inaczej i teraz, które szczepionki dofinansować?
A po trzecie, czy wszystkich firm, czy tylko niektóre, a cenowo kolejne generacje się mocno różnią....

Sporo by z tym było zamieszania i jak znam życie, to więcej kłótni niż pożytku... Obniżka VAT, a co za tym idzie cen towarów "dzieciowych" wydaje mi się być prostsza do wprowadzenia i mniej "zamieszaniogenna"
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:43   #3512
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kitsi Pokaż wiadomość
Majka tak wiem, ceny kosmiczne, dlatego pisałam pod względem dofinansowania przez Państwo, zamiast jakis durnych programów 500+
Oczywiście że racja. Ale cóż zrobisz. Wprowadzili 500+. Jakim to będzie kosztem to się okaże. Zapewne za długo to żyć nie będzie bo się okaże że jednak nie zdaje egzaminu lub przyjdzie inny rząd i znowu wszystko pozmieniaja. Najgorsze jest to że w naszym kraju nigdy dobrze nie będzie bo co rząd to najpierw naprawiają po poprzednim rządzie, potem wprowadzają swoje zmiany i za nim co kolwiek wyjdzie na prostą to jest juz nowy rząd i znowu poprawia, naprawia po wczesniejszym i tak w kółko.
Jeśli biorą tylko moje dochody pod uwagę to na Maje też dostanę. Skoro dają to rękę wyciągam proste. Jednak ja każda złotówkę z tych pieniędzy przeznacze na dzieci. Czy to im odłożę czy cos kupię to juz nie ważne. Ale te pieniądze uważam że nie należą do mnie a do moich szkrabow. Jeśli bym sobie kupila za to sukienkę czy perfumy to sama przed sobą poczulabym sie ze okradam moje maluchy. Gdyby każdy rodzic mial takie poczucie to może tez i lepiej by było. Bo faktycznie te dzieciaczki mialyby lepiej. Ale smutne będzie to że zapewne w rodzinach patologicznych tylko powieli się alkoholizm.

Znam taką rodzinę na wsi moich rodziców. Maja 10dzieci... Trojka czy czwórka teraz juz,, na swoim,,. Ale gdy bylam mniejsza to tylko najstarsza corka się odseparowala i byla taka porzadniejsza. Nie dawała za przeproszeniem d#py każdemu kto chcial a co drugiemu więc uchodzila juz za tą,, lepszą,,... W kazdym bądź razie matka rozwiodla sie z ojcem i podala o alimenty. Mąż sie nie wyprowadzil wiadomo i nie pracowal wiec alimenty placilo panstwo. Im się,, opłacało,, robic dzieci bo zyskiwali alimenty na każde kolejne. Aż urodzila całą 10 szkrabow. Gdy mops pytal jakim cudem rodzi mężowi dzieci skoro po rozwodzie są to babka wyjasniala że mąż ją gwalci w dni plodne i tak wychodzi. Pieniądze oczywiście nie szly na dzieciaki. Pamietam jak dziś te maluchy. Moja mama pracowala w sklepie u wujka, latalam do niej na drozdzowke i oranzade. I te dzieci stały na moście i bawiły się patykami. Brudne, usmarkane, nieprzypilnowane i głodne. Jak bylo lato to się dzielily ubraniami po starszym rodzenstwie. Jedno mialo rajtuzy i buty a drugie majtki i skarpety.... Mama kupowała im bułki zawsze gdy przychodziły pod sklep i oranzade. W upale takiemu dwulatkowi ciężko było. Zimą nie wychodziły z domu a jak juz to,, partiami,, bo na tyle dzieci może ze dwie kurtki byly i nie ważne że na jednego ta kurtka wielka byla a drugi miał przykrotkie rekawy.
Teraz jak dostana po oolejne 500zl na glowe to będzie tam ogień z pijanstwem.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:44   #3513
Kitsi
Zadomowienie
 
Avatar Kitsi
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 129
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Siem robi





Teoretycznie tak, ale nie każdy szczepi, to po pierwsze.
Po drugie, każdy szczepi inaczej i teraz, które szczepionki dofinansować?
A po trzecie, czy wszystkich firm, czy tylko niektóre, a cenowo kolejne generacje się mocno różnią....

Sporo by z tym było zamieszania i jak znam życie, to więcej kłótni niż pożytku... Obniżka VAT, a co za tym idzie cen towarów "dzieciowych" wydaje mi się być prostsza do wprowadzenia i mniej "zamieszaniogenna"
W sumie racja, zgadzam sie chodźmy do sejmu!
__________________
synuś mamusi <3
Kitsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:47   #3514
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem o co cho.. Ale wiem ze dzis bedą tylko dwie drzemki bo pierwsza nadal trwa i skoro minęło te 35 minut pierwszej fazy to znaczy ze przeszedł do drugiej, czyli pospi około 1.5 - 2 h.

Obiad dla siebie mam, dla m usmaże kotlety dostając pewnie ślinotoku, roomba odkurza, skooba myje.
Idę po kawę i relaksik. Zbieram siły do kolejnej wojny ketonal działa wiec luzik

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

My tez mamy pneumokoki w marcu a nad meningo cały czas sie zastanawiam
Mi lekarz powiedział ze na meningo najczęściej choruja dzieci ok 8rz i ze jest to bardzo niebezpieczne. Wole zaszczepic, nasz klimat tak się zmienia, wirusy sie mutuja itd wiec nie wiem co będzie za 8lat. Może byc że będzie bum na tą chorobę wiec się zabezpiecze.





Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Siem robi





Teoretycznie tak, ale nie każdy szczepi, to po pierwsze.
Po drugie, każdy szczepi inaczej i teraz, które szczepionki dofinansować?
A po trzecie, czy wszystkich firm, czy tylko niektóre, a cenowo kolejne generacje się mocno różnią....

Sporo by z tym było zamieszania i jak znam życie, to więcej kłótni niż pożytku... Obniżka VAT, a co za tym idzie cen towarów "dzieciowych" wydaje mi się być prostsza do wprowadzenia i mniej "zamieszaniogenna"
A pochwalilabys się remoncikiem ;-)
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:50   #3515
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Mi lekarz powiedział ze na meningo najczęściej choruja dzieci ok 8rz i ze jest to bardzo niebezpieczne. Wole zaszczepic, nasz klimat tak się zmienia, wirusy sie mutuja itd wiec nie wiem co będzie za 8lat. Może byc że będzie bum na tą chorobę wiec się zabezpiecze.
Nie wiedziałam

VEA mundra kobito! a Ty szczepisz na pneumo i meningo?
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:55   #3516
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
A pochwalilabys się remoncikiem ;-)
Pochwalę się jak coś będzie widać
Na razie brudne robią - gładzie, geberit, zabudowę wanny, etc... Jak sie kolory jakie - kafle, ściany pojawią, to będę wrzucać

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam

VEA mundra kobito! a Ty szczepisz na pneumo i meningo?
Si
6w1, rota i pneumo od razu, meningo 4 walentne po roku, ale gdyby było mnie stać, to bym doszczepiła jeszcze meningo typu B


Natka leży na boku, lekko rączką podparta, nóżka wyprostowana w górze i sobie macha... normalnie aerobik
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 09:56   #3517
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Pochwalę się jak coś będzie widać
Na razie brudne robią - gładzie, geberit, zabudowę wanny, etc... Jak sie kolory jakie - kafle, ściany pojawią, to będę wrzucać

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------



Si
6w1, rota i pneumo od razu, meningo 4 walentne po roku, ale gdyby było mnie stać, to bym doszczepiła jeszcze meningo typu B


Natka leży na boku, lekko rączką podparta, nóżka wyprostowana w górze i sobie macha... normalnie aerobik

__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 10:32   #3518
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Mi wstał o 8. Juz jest na drzemce. Ale od tych kilku dni gorzej zasypia. Nie wiem o co chodzi.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------



Ale te płatne nie są obowiązkowe a wielu rodziców z nich rezygnuje bo ceny kolosalne. My np szczepilismy rotawirus 3*190zl po roku dawka przypominająca 190zl. W marcu mamy pneumokoki 290zl i po roku dawka przypominająca 290zl. Jak skonczy rok meningokoki nie wiem ile kosztują. Policz jaka to kwota. A nagle jak skonczy rok trzy szczepienia płatne. 2 przypominajace 190+290zl i meningo... Suma konkretna. Gdyby to bylo choć w połowie refundowane bądź zupełnie bezplatne pomyśl ile więcej dzieci byłoby szczepionych.
Ja Maje szczepilam tylko na pneumokoki. Wtedy szczepionka ok 600zl za dawkę była. Rotawirus jakoś nie polecał pediatra a o meningokokach jeszcze tak głośno nie było. A okazało się potem że minimum dwa razy w roku łapała rotawirusa. Kilka razy leżałam z nią nawet w szpitalu. Przez to Adama szczepie na wszystko. Bo Majka targa to ze szkoły co chwila. Od momentu gdy Adam się urodzil juz 3razy mielismy rota w domu. Nic mu nie było a my latalismy na zmiany do wc.

Moze Adam powoli przestawia się na dwie drzemki? U nas chyba to się dzieje. Często brakuje czasu na trzecią. Oczywiście poki co noc wtedy z pobudkami, ale tak podobno się dzieje przy eliminacji drzemki.

My szczepimy na wszystko póki co. 26 lutego mamy drugą dawkę pneumo. Rota, 5w1, wzw skończyliśmy. Meningo zaszczepimy jak nam pediatra powie, że czas. Za wszystko płacimy oprócz pneumo, bo to z racji wczesniactwa za darmo. Za wzw też płaciliśmy, bo Mati był szczepiony inną szczepionką. Plus wizyta lekarska 150zl.





Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Igor łapie pierwszą drzemkę a ja zdążyłam zrobić pranie, podszykować sobie obiad, umyć podlogi, a teraz piję kawę

W nocy ładnie spał, mam nadzieję, że już tak zostanie

Piękna pogoda dziś u nas
Miłego dnia mamusie



Mati też łapie pierwszą drzemkę a ja i mój cyc z nim więc wszystko inne czeka na zrobienie.
Chociaż nie, upieklam ciasto. Wczoraj zrobiłam kruche a dziś dokończyłam i będzie szarlotka na urodziny mojego taty.


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Siem robi





Teoretycznie tak, ale nie każdy szczepi, to po pierwsze.
Po drugie, każdy szczepi inaczej i teraz, które szczepionki dofinansować?
A po trzecie, czy wszystkich firm, czy tylko niektóre, a cenowo kolejne generacje się mocno różnią....

Sporo by z tym było zamieszania i jak znam życie, to więcej kłótni niż pożytku... Obniżka VAT, a co za tym idzie cen towarów "dzieciowych" wydaje mi się być prostsza do wprowadzenia i mniej "zamieszaniogenna"
Zgadza się, VAT powinien zostać zniesiony, ale obawiam się, że nie wpłynie to znacząco 5 obniżkę cen, po prostu sprzedawcy trochę więcej zarobią. W końcu ludzie już przyzwyczaili się do cen.
Szczepienia dalej myślę, że mogłyby być dofinansowane. Na jakiej zasadzie, to już kwestia analizy itd. Oczywiście, że nie wszyscy szczepią, ale gro ludzi nie szczepi właśnie ze względu na ceny.
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:04   #3519
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Moze Adam powoli przestawia się na dwie drzemki? U nas chyba to się dzieje. Często brakuje czasu na trzecią. Oczywiście poki co noc wtedy z pobudkami, ale tak podobno się dzieje przy eliminacji drzemki.

My szczepimy na wszystko póki co. 26 lutego mamy drugą dawkę pneumo. Rota, 5w1, wzw skończyliśmy. Meningo zaszczepimy jak nam pediatra powie, że czas. Za wszystko płacimy oprócz pneumo, bo to z racji wczesniactwa za darmo. Za wzw też płaciliśmy, bo Mati był szczepiony inną szczepionką. Plus wizyta lekarska 150zl.










Mati też łapie pierwszą drzemkę a ja i mój cyc z nim więc wszystko inne czeka na zrobienie.
Chociaż nie, upieklam ciasto. Wczoraj zrobiłam kruche a dziś dokończyłam i będzie szarlotka na urodziny mojego taty.




Zgadza się, VAT powinien zostać zniesiony, ale obawiam się, że nie wpłynie to znacząco 5 obniżkę cen, po prostu sprzedawcy trochę więcej zarobią. W końcu ludzie już przyzwyczaili się do cen.
Szczepienia dalej myślę, że mogłyby być dofinansowane. Na jakiej zasadzie, to już kwestia analizy itd. Oczywiście, że nie wszyscy szczepią, ale gro ludzi nie szczepi właśnie ze względu na ceny.
Nie wiem byc może wogóle taka maruda się z niego zrobiła. psychicznie do głowy idzie dostać. Tz wziął dzis urlop na żądanie, wziął go na dwór właśnie. Majka pojechała do taty na weekend robie kawe i chwila blogiej ciszy wskazana. A potem odżule ten syf bo rzygać już się chce jak patrzę w kąty. Jeszcze dziś znów Labka kuzynki mamy ja pierdziu podziwiam ludzi z psami. Co prawda ślicznie posprzatala po Adamie jak próbował zjeść drozdzowke. Dostał pół (sama znowu pieklam na śniadanie) zjadł może pół łyżeczki reszte rozmemlal mial nawet w pampersie jakims cudem.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:59   #3520
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No i wróciłam ze spotkania z opiekunka i kicha z tego wyjdzie. Nie przypasowała mi no nic... Szukam dalej
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:28   #3521
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
No i wróciłam ze spotkania z opiekunka i kicha z tego wyjdzie. Nie przypasowała mi no nic... Szukam dalej
Przywiez do mnie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 13:52   #3522
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
No i wróciłam ze spotkania z opiekunka i kicha z tego wyjdzie. Nie przypasowała mi no nic... Szukam dalej
A kogo konkretnie szukasz? Ktos z wykształceniem pedagogicznym czy moze byc pani na emeryturze? Ja sie waham pomiędzy żłobkiem a opiekunką.
Później opiszę Ci przygodę mojego kolegi z opiekunką
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:58   #3523
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Chciałabym raczej kogoś z werwą, nie emerytkę. Wykształcenie tez nie jest dla mnie i istotne. Zależy mi zeby miała doświadczenie w opiece nad tak małym dzieckiem no i zeby mogła byc dochodząca bo ja codzień nie będę jej potrzebować

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Jezu.. Juz sie boje..
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:04   #3524
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny ktorych jeszcze nie ma, chodzcie na fejsa
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:10   #3525
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktorych jeszcze nie ma, chodzcie na fejsa

Ja nie pójdę, bo nie mam
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:26   #3526
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja tez
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:49   #3527
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja czytam i melduje ze gardło nie odpuszcza i kaszel wykancza i mnie i małego (bo go budze).

Sandeo powodzenia z poszukiwaniem opiekunki, obys znalazla kogos odpowiedniego.
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 19:28   #3528
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ja nie pójdę, bo nie mam
Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Ja tez
Możecie założyć fikcyjne konta
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 19:47   #3529
sandeo
Zadomowienie
 
Avatar sandeo
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 254
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Możecie założyć fikcyjne konta

Ja chyba nawet jakieś tam mam ale nawet hasła nie pamietam
__________________
sandeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 19:56   #3530
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny załóżcie fikcyjne konta. jak widać większość się na fb przeniosła a szkoda by było Was stracić
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:03   #3531
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny załóżcie fikcyjne konta. jak widać większość się na fb przeniosła a szkoda by było Was stracić
Nooo bardzo was tam chcemy
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:09   #3532
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny ja tez apeluje o zalozenie kont fikcyjnych nic nie tracicie, a nikt tez nie bedzie wiedzial, ze wy to wy

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:10   #3533
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja tez !
Jest tam masa filmików, zdjec, nikt nie podgląda co piszemy itd.
Kasperka, sandeo, ambi przeciez to bedzie na takiej samej zasadzie jak tutaj, nie musicie podawac zadnych danych!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:11   #3534
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja tez !
Jest tam masa filmików, zdjec, nikt nie podgląda co piszemy itd.
Kasperka, sandeo, ambi przeciez to bedzie na takiej samej zasadzie jak tutaj, nie musicie podawac zadnych danych!
A nawet bardziej anonimowo

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:14   #3535
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
A nawet bardziej anonimowo

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

No dokładnie
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:24   #3536
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Ja tez !
Jest tam masa filmików, zdjec, nikt nie podgląda co piszemy itd.
Kasperka, sandeo, ambi przeciez to bedzie na takiej samej zasadzie jak tutaj, nie musicie podawac zadnych danych!
Podpisuję się
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:30   #3537
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hello

candy wow Mateuszek chyba się garnie do szybkiego chodzenia Jak zdrówko? wszystko już ok Bo u nas jakby wiekszy katar i charczenie w dodatku Boria coś mi kaszle własne.. a jutro ma jechac na służbę do babci

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jestem tak leniwa,że jak pomyśle o zakładaniu fb to już mi się nie chcę zreszta czy ogarnę ten portal bo ja nie mam od 3 lat już
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:33   #3538
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hello

candy wow Mateuszek chyba się garnie do szybkiego chodzenia Jak zdrówko? wszystko już ok Bo u nas jakby wiekszy katar i charczenie w dodatku Boria coś mi kaszle własne.. a jutro ma jechac na służbę do babci

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jestem tak leniwa,że jak pomyśle o zakładaniu fb to już mi się nie chcę zreszta czy ogarnę ten portal bo ja nie mam od 3 lat już
Nie musisz ogarniać fb, wystarczy że na naszą grupę będziesz zaglądać
Dziewczyny dajcie się namówić
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:33   #3539
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hello

candy wow Mateuszek chyba się garnie do szybkiego chodzenia Jak zdrówko? wszystko już ok Bo u nas jakby wiekszy katar i charczenie w dodatku Boria coś mi kaszle własne.. a jutro ma jechac na służbę do babci

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jestem tak leniwa,że jak pomyśle o zakładaniu fb to już mi się nie chcę zreszta czy ogarnę ten portal bo ja nie mam od 3 lat już
Nie musisz niczego ogarniac. Nie musisz wrzucac zdjęcia w profil. Tylko konto by z nami byc na grupie.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:35   #3540
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Hello



candy wow Mateuszek chyba się garnie do szybkiego chodzenia Jak zdrówko? wszystko już ok Bo u nas jakby wiekszy katar i charczenie w dodatku Boria coś mi kaszle własne.. a jutro ma jechac na służbę do babci

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

jestem tak leniwa,że jak pomyśle o zakładaniu fb to już mi się nie chcę zreszta czy ogarnę ten portal bo ja nie mam od 3 lat już

Ja powiem szczerze, ze tez nie chce mi sie tam konta zakladac, nawet fikcyjnego
Nie znoszę tego portalu.
Tutaj bylo baaardzo fajnie...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.