O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 07:16   #511
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam

Cytat:
Napisane przez MargotVZ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Przyszłam się pożegnać. Nie będę się już udzielać na wizażu, przestałam być tu anonimowa przez co miałam ostatnio bardzo bardzo dużo nieprzyjemności w życiu prywatnym,nie czuję się tu też już swobodnie wiedząc że niektóre osoby mnie czytają.
Dziękuję Wam za wspólny czas i życzę każdej z Was wszystkiego dobrego
Margot jak to?Szkoda:-(

My juz jemy sniadanko.Dzis po południu jedziemy do znajomych.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 08:12   #512
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej,

U mnie 3/4 domu na nogach. Trzeba wreszcie chatę ogarnąć, bo przez chrobsko 2 dni nic nie robiłam i się nazbierało. Jaske meczy kaszel, no ręce opadają. Nie wiem już co jej dawać. Pełna szafka NaCL ale cholera jakie stężenie dać? I jeszcze jakaś pipka kiepska, naladowalam clotrinalozum. Zobaczymy, jak coś to w pon do lekarza. Mama dzisiaj przyjeżdża z gulaszem i startymi ziemniakami dla tz na placki, mama ściera je w robocie wiec mówi ze dla niej żadna praca a dla mnie na tarce to roboty a roboty, bo tu juz ze 2kg min wchodzą w rachubę :p tz lubi sobie podjesc.

Margot, no strasznie mi przykro ze tak wyszło. Ktoś Cię z historii w kompie podejrzal, czy jak?

Iza, pogadaliscie z tz?

Arletko, trudna sytuacja z koleżanką, ale znowu musiałaby się całkowicie odciąć od świata. Wszędzie dookoła ktoś zachodzi w ciążę, ktoś rodzi, ktoś się stara. Wszystkie wiemy, jak to jest się starać i nie widzieć II na teście :/ nie wyrzucaj sobie.

Rudi, Żon na długi weekend przyjezdza będziecie mieli Walentyny z opóźnieniem zresztą Wy to macie Walentyny przez cały rok.

Migotka, a rycz jak trzeba, nie można emocji dusić w sobie, źle się to potem kończy. Widzisz jakie cuda na naszym wątku się dzieją? Przyjdzie i cud do Migacza.


Jak to się czyta? Tzn. Czy jest w miarę czytelnie ? Pytam, bo próbuje pisać przez stronę w telefonie. Szukam nowego rozwiązania
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 08:24   #513
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Margot napisałam Ci priva.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Ja się witam i spadam. Kostek od rana na fochu wiec humoru nie mam. Udanego weekendu 😗
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 09:18   #514
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzień dobry

Troszkę mnie nie bylo. Nie krzyczeć!

Margo omg!!! Co się stało?! Zmartwilas mnie kochana!

Ewcia wspolczuje focha!,oby tylko przeszlo szybko Kosiantemu

Aga helol u mnie tez dzis sprzatanie bo syf kila i mogila ostatnio!

Lilka i jak byly zakupy w galerii?
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 09:26   #515
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Margot co się stało???

Gianka spoko, każdemu się zdarza

Agabi gdybym miała robić placki ziemniaczane i ścierać ziemniaki na tarce to chyba robiłabym raz na rok Dobrze , że mama przyjdzie z pomocą Też zaraz biorę się za porządki. Mam nadzieję, że tż ogarnie chociaż jeden pokój.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Ruda, a co to Kostkowi siadło na nos? Przejdzie mu
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 09:28   #516
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migocia bunt młodzieńczy chyba 😂 ale już przeszło. Ja nie robiłam jeszcze placków, zawsze mama lub teściowa 😊

Gianka Agabi tez mam plan żeby dzisiaj sprzątać ale póki co szykuje się na biegi i lece do sitry poćwiczyć ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 10:54   #517
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dziewczyny nie ogarniam mojego dziecka , jeśli ren bunt 2latka się nie skończy wyląduje w psychiatryku 😕Wszystko na nie jeść nie, ubierać nie, koszmar kładzie się na ziemi i drze o wszystko

Na szczęście byłam na jodze relaks wracam do domu a ten z fochem i drze się no chyba wyjdę z siebie oby mama przyjechała tylko...

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Teraz w pokoju leży na podłodze rozdarty bo coś nie pasuje idę
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 11:06   #518
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

hej

migotko kochana jesli masz potrzebe plakania to placz! jak to Ruda napisala, wystrzalowe tez placza!

margot o matko, co sie stalo???jak to mialas nieprzyjemnosci? toz ty tu o zyciu prywatnym prawie nie piszesz. Jakis koszmar no!

Ja juz gluasz ugotowalam, Lena ma drzemke, ogarnelam z deka kuchnie, pranie sie pierze, a ja so was na chwilke.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Lila nam bunt dosc szybko minal, chyba ze wroci jeszcze. Ale np ubrac Lenke tez graniczy z cudem, i nie drze sie czy cos, tylko robi mi na zlosc, i ucieka, wyrywa, smieje sie , kladzie.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 11:13   #519
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
Hej,

U mnie 3/4 domu na nogach. Trzeba wreszcie chatę ogarnąć, bo przez chrobsko 2 dni nic nie robiłam i się nazbierało. Jaske meczy kaszel, no ręce opadają. Nie wiem już co jej dawać. Pełna szafka NaCL ale cholera jakie stężenie dać? I jeszcze jakaś pipka kiepska, naladowalam clotrinalozum. Zobaczymy, jak coś to w pon do lekarza. Mama dzisiaj przyjeżdża z gulaszem i startymi ziemniakami dla tz na placki, mama ściera je w robocie wiec mówi ze dla niej żadna praca a dla mnie na tarce to roboty a roboty, bo tu juz ze 2kg min wchodzą w rachubę :p tz lubi sobie podjesc.

Margot, no strasznie mi przykro ze tak wyszło. Ktoś Cię z historii w kompie podejrzal, czy jak?

Iza, pogadaliscie z tz?

Arletko, trudna sytuacja z koleżanką, ale znowu musiałaby się całkowicie odciąć od świata. Wszędzie dookoła ktoś zachodzi w ciążę, ktoś rodzi, ktoś się stara. Wszystkie wiemy, jak to jest się starać i nie widzieć II na teście :/ nie wyrzucaj sobie.

Rudi, Żon na długi weekend przyjezdza będziecie mieli Walentyny z opóźnieniem zresztą Wy to macie Walentyny przez cały rok.

Migotka, a rycz jak trzeba, nie można emocji dusić w sobie, źle się to potem kończy. Widzisz jakie cuda na naszym wątku się dzieją? Przyjdzie i cud do Migacza.


Jak to się czyta? Tzn. Czy jest w miarę czytelnie ? Pytam, bo próbuje pisać przez stronę w telefonie. Szukam nowego rozwiązania
Mama super pomocna Tez bym mnie szlag trafił jakbym miała ziemniaki na placki trzeć.

Biedna Jaśka oby szybko jej odpuściło.

No niby pogadalismy.Tz chce naprawiac ,starać sie.Ja tez ale co z tego bedzie to sie dopiero okaze.

Agabi mi sie twój post czytało bardzo dobrze.Pisałaś przez apke?





Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Margot napisałam Ci priva.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Ja się witam i spadam. Kostek od rana na fochu wiec humoru nie mam. Udanego weekendu 😗

Co sie dzieje Kostkowi?




Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ogarniam mojego dziecka , jeśli ren bunt 2latka się nie skończy wyląduje w psychiatryku 😕Wszystko na nie jeść nie, ubierać nie, koszmar kładzie się na ziemi i drze o wszystko

Na szczęście byłam na jodze relaks wracam do domu a ten z fochem i drze się no chyba wyjdę z siebie oby mama przyjechała tylko...

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Teraz w pokoju leży na podłodze rozdarty bo coś nie pasuje idę
WspółczujeMam w domu ostatnio to samo nic mu nie pasuje,ciägle krzyk.Mam nadzieje ze ten etap szybko minie bo zwariuje:-/

Mały zasnął ja sie biore za obiad.Po 15 jedziemy do B-B.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:14   #520
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Halo Halo!!

Arletka Ale moj TZ jedzie tylko na niecale 2 tygodnie i wroci. Nastepny rejs bedzie dopiero gdzies maj/czerwiec a potem w sierpniu. Generalnie ma plywac tylko 3-4 razy do roku. To jest nic. A u Rudej TZta nie ma caly czas.
A kolezanka korzysta z pomocy psychologa? Ja to wszystkim wbijam do glowy. Ciezko jest sie starac o dziecko bez takiego wsparcia. Na poczatku kazdy daje rade, ale jak zaczynaja sie niepowodzenia to potem jest tylko gorzej. Ludzie to sie tak boja isc do tego psychologa, nie rozumiem czemu. A potem jest nerwica i szpital.

Margot Co Ty mowisz!?

Ide cwiczyc a potem idziemy ogladac kolejne mieszkanie. Najgorsze, ze moj 3 tygodniowy katar, zamiast sie skonczyc zamienia sie w grype .
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:26   #521
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

U mnie jak zwykle "godzina wychowawcza" z tz, bo już mi graby opadają. On ma takie braki w wychowaniu ze masakra. Obcielam Jasminie smoczek, ona ze się zepsuł i wywalila go do śmieci i spokoj, wyszłam na zakupy, wracam a ona ze smoczkiem. No myślałam że mnie trafi, przy mnie ani razu o nim nie wpomniala. On mi zwyczajnie dziecko psuje i nie nadaje się do wychowywania ogólnie szkoda gadac
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 12:28   #522
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

O Boże czuje się jak nówka sztuka. 3km biegu, pół godziny ćwiczeń i znowu 2km biegu. Kocham to. Na serio 💪 teraz wzielam prysznic i zjadłam gorącą zupę , bosko się czuje ☺ polecam każdemu ☺

Yss dla mnie 2tygodnie to już taka norma 😉 ważne ze nie masz zamiaru się nudzić 😉 no i trzymam kciuki za mieszkanie ☺

Iza no humor zły miał od rana, foch na cały świat. Jak to dziecko bez powodu.

Lila znam to, leży i drze pape, no coz jestem okrutna i zostawiam go. Jak sie wyszaleje to przychodzi żebym przytuliła i jest dobrze. A stać nad nim i tłumaczyć KOSTUNIO TAK NIE WOLNO po 50razy nie będę bo juz wiem ze to nie działa i tyle.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 12:44   #523
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Iza, pisałam przez stronę w telefonie. Apka odpada. Fajnie ze się ze znajomymi spotkacie. My siedzimy w domu jak mruki, ogólnie nasze życie towarzyskie nie istnieje. Mieliśmy jechać do Białki, ale też się pogorszyły stosunki ze znajomymi z którymi mieliśmy jechać i tz teraz nie chce. Mają jeszcze jechać ludzie, których ja właściwie nie znam, wiec ogólnie niby mam to gdzieś, ale jednak dziwnie się z tym czuje.

Ruda, no tylko czekać aż na youtubie pojawia się Twoje filmiki trenigowe dobrze ze Kotiemu przeszło fochowanie, dobre to bylo...mlodzienczy bunt.

Yss, myślę że ludzie nie chcą korzystać z pomocy innych, bo się wstydzą. W PL to chyba jeszcze kwestia kasy. Na NFZ to nie spotkałam się jeszcze z opinią ze ktoś trafił na dobrego specjalistę. Patrz mama tz, od lat leczyla się na depresję, której nie miała. Tz jak chodził na NFZ to tylko po recepty, nic mu innego ten specjalista nie dawał.

Lila, współczuję ci takiego nerwusa. Oszalec można. Jaska ma problem z ubieranie, bo jak twierdzi to zawsze nie jest to.

Jaska wczoraj siedzi na kanapie i kontenpluje i w końcu mówi: "ja kaszle, mamusi kaszle, tatuś tez kaszle" śmiać mi się z niej chciało jak nie wiem.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 13:22   #524
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej. Wczoraj w kinie bylo fajnie. Film polecam. Usmialam sie. A w domu padlam jak kawka bo wrocilismy o po 23. Teraz wlasnie wracamy z zakupow. Jakie tlumy w skelpach,ja pierdziele tz kupil gacie i bedziemy chodzic na basen

Migotko kochana nie plakaj Usmialam sie z fleta

Agabi akcja z kawa zacna zapomnij raz o jakiejs okazji to moze doceni.

Lila no Natus na pewno niechcacy potraktowal tak kompa. Da sie odratowac czy nowy potrzeba?

Arletko ciesze sie bardzo ze tak sie czujesze. Ja dzisiaj o dziwo tez troche senna jestem ale to moze przez pogode. Co do kolezanki sama wiesz jak to jest.. zycie

Margot co to sie porobilo no ?

Mialam dzisiaj sprzatac, ale chyba ogarne najgrubszy syf a potem zalegne na serial.
Milego dnia
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2016-02-13 o 13:23
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 13:38   #525
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
U mnie jak zwykle "godzina wychowawcza" z tz, bo już mi graby opadają. On ma takie braki w wychowaniu ze masakra. Obcielam Jasminie smoczek, ona ze się zepsuł i wywalila go do śmieci i spokoj, wyszłam na zakupy, wracam a ona ze smoczkiem. No myślałam że mnie trafi, przy mnie ani razu o nim nie wpomniala. On mi zwyczajnie dziecko psuje i nie nadaje się do wychowywania ogólnie szkoda gadac
O ja pieprze .Musicie ustalić wspólnie ze nie dajecie smoka.A rozmowa dała jakiś efekt czy foch?





Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
O Boże czuje się jak nówka sztuka. 3km biegu, pół godziny ćwiczeń i znowu 2km biegu. Kocham to. Na serio 💪 teraz wzielam prysznic i zjadłam gorącą zupę , bosko się czuje ☺ polecam każdemu ☺

Yss dla mnie 2tygodnie to już taka norma 😉 ważne ze nie masz zamiaru się nudzić 😉 no i trzymam kciuki za mieszkanie ☺

Iza no humor zły miał od rana, foch na cały świat. Jak to dziecko bez powodu.

Lila znam to, leży i drze pape, no coz jestem okrutna i zostawiam go. Jak sie wyszaleje to przychodzi żebym przytuliła i jest dobrze. A stać nad nim i tłumaczyć KOSTUNIO TAK NIE WOLNO po 50razy nie będę bo juz wiem ze to nie działa i tyle.



Ewciu super ci idzie to bieganie


Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
Iza, pisałam przez stronę w telefonie. Apka odpada. Fajnie ze się ze znajomymi spotkacie. My siedzimy w domu jak mruki, ogólnie nasze życie towarzyskie nie istnieje. Mieliśmy jechać do Białki, ale też się pogorszyły stosunki ze znajomymi z którymi mieliśmy jechać i tz teraz nie chce. Mają jeszcze jechać ludzie, których ja właściwie nie znam, wiec ogólnie niby mam to gdzieś, ale jednak dziwnie się z tym czuje.

Ruda, no tylko czekać aż na youtubie pojawia się Twoje filmiki trenigowe dobrze ze Kotiemu przeszło fochowanie, dobre to bylo...mlodzienczy bunt.

Yss, myślę że ludzie nie chcą korzystać z pomocy innych, bo się wstydzą. W PL to chyba jeszcze kwestia kasy. Na NFZ to nie spotkałam się jeszcze z opinią ze ktoś trafił na dobrego specjalistę. Patrz mama tz, od lat leczyla się na depresję, której nie miała. Tz jak chodził na NFZ to tylko po recepty, nic mu innego ten specjalista nie dawał.

Lila, współczuję ci takiego nerwusa. Oszalec można. Jaska ma problem z ubieranie, bo jak twierdzi to zawsze nie jest to.

Jaska wczoraj siedzi na kanapie i kontenpluje i w końcu mówi: "ja kaszle, mamusi kaszle, tatuś tez kaszle" śmiać mi się z niej chciało jak nie wiem.

Jaska jaka kochana

Zbieramy sie na wyjscie.Bede póznym wieczorem.




Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj w kinie bylo fajnie. Film polecam. Usmialam sie. A w domu padlam jak kawka bo wrocilismy o po 23. Teraz wlasnie wracamy z zakupow. Jakie tlumy w skelpach,ja pierdziele tz kupil gacie i bedziemy chodzic na basen

Migotko kochana nie plakaj Usmialam sie z fleta

Agabi akcja z kawa zacna zapomnij raz o jakiejs okazji to moze doceni.

Lila no Natus na pewno niechcacy potraktowal tak kompa. Da sie odratowac czy nowy potrzeba?

Arletko ciesze sie bardzo ze tak sie czujesze. Ja dzisiaj o dziwo tez troche senna jestem ale to moze przez pogode. Co do kolezanki sama wiesz jak to jest.. zycie

Margot co to sie porobilo no ?

Mialam dzisiaj sprzatac, ale chyba ogarne najgrubszy syf a potem zalegne na serial.
Milego dnia
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 13:52   #526
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Agabi nie dla mnie fejm 😉 a co Twojego P to chyba bym szału dostała na Twoim miejscu. Jaśka dobra jest ☺

Mysia nie rezygnuj z aktywności fizycznej ☺ masz rację ☺Ja laze i sprzątam i nic nie widać 😡
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:20   #527
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Ruda też zostawiłam, żeby się wydarl jakieś pół godziny mu zeszło i znudziło się 😊

Mysiu basen fajna sprawa 😊

Agabi tak nie może być; bo on podważa Twój autorytet. .. Jaś ka gadula się zrobiła ☺Jakiś filmik na fb?

Arletko słabo koleżanka wyszło, ale nie Twoja wina 😚

Iza bawcie się dobrze 😊

Ruda podziwiam Twój zapał do ćwiczeń ☺

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Mamt już kompa a nawet dwa, bo Stary zawiózł wczoraj Stary komputer też 😊Tylko musiał 2 ładowarki kupić, bo okazały się spalone 😕

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Mamusia będzie za jakąś godzinkę, a my wieczorem na kolację 😊Przezornie już tydzień temu zarezerwowana stolik, bo negocjacje Mamusia trwały i nie byłam pewna czy da radę

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Natek wstał idę

Nie nam w co się ubrać za bardzo 😛

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Jednak tylko się poruszył 😊Położyłam go, żeby mamie nie dał popalić za bardzo☺
Pozazdroscilam Wam takich slicznych paznokci i też zrobiłam sobie, oczywiście nie sama 😛Taki jasny róż, na moich krótkich paznokciach pewnie nie wygląda za ładnie ale co tam 😛
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:37   #528
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

My właśnie jedziemy do znajomych posiedziec Nata się pobawi z Piotrusiem chyba ze będą się lać

Lilka u nas bunt dwulatka jest falami. Jak u Kluski tydzień drze się o ch.wie co a potem znów cisza. Ale dzis ma zly dzień ryczy o to ze za malo pasty jej nalozylam na szczotkę jaja jak berety.

Ewcia ja ostatnio nie ćwiczyłam kilka dni bo @. Ale dzis znów ruszam juz mnie nosi

Aga u nas smok to jak druga reka! Nie ma bata żeby nie bylo. Czasem ma fazę i wyrzuca do kosza a potem nad nim wyje hahaha a te gadki są boskie.

Tulą dzis po poludniu usnac nie chciała bo napila się mojej kawy tzn wypila z 1/3kubka!ona mnie wykończy ja nawet nie wiem jak i kiedy ale przyniosła mi kubek oddaje mówić dziekuje wykończy mnie ten maly smrodek! Dzis mówi do mnie rano mamo nie śpi tyle idź rob mi kasze zjadła oddaje miske mówi kuje(dziekuje) zlobie kupę

Jutro te cale walentynki kupiłam nam z tej okazji pierścień erekcyjny z durexa hahahha koleżanka mnie namowila
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:49   #529
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lila dobrze, że udało się kompa uratować. Bawcie się dobrze!

Ruda no pięknie Tobie idą te ćwiczenia i biegi Ja teraz będę polować w Lidlu na ławkę treningową ukośną. Ma być od czwartku w dobrej cenie

Mysia super pomysł z tym basenem Jaki serial teraz oglądacie?

Gianka uhuhu to będzie u Was gorąco Teksty Tuli wymiatają

Nasprzątałam się dzisiaj. Tż nawet jeden pokój ogarnął Później może w końcu zrobię porządek w papierach i wystawiamy działki na sprzedaż, trochę mi szkoda, no ale jak mus to mus. A teraz uciekam na zakupy. Miłego wieczoru! Lofka
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 16:00   #530
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Ruda, poscieralam kurze, pranie zlozylam i drugie wstawilam i tyle. Jutro ogarne lazienke i podlogi i bedzie ok.

Migotka, udanych zakupow. Ja nawet dzisiaj sobie butki w ccc kupilam Za zawrotkna kwote 29.99 po promocjach i z karta ccc . Ogladamy teraz Homeland.

Gianka no prezent walentynkowy pierwsza klasa milego popoludnia u znajomych. Tula jest moim masterem
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:20   #531
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Babcia jest, a ja mam luz blues 😊

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Gianka Tula wymiata Love 😍Bawcie się dobrze😊Prezent walentynkowy 😈

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Idę się kąpać i ogarnąć jakąś kreację 😊
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:25   #532
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lila pokaż pazurki, ja też tez mam takie ni to róż ni to łosoś 😊 ciesze się ze mama jest i możecie wyjść ☺jakbyś wyglądała tak jak ja to tez byś ćwiczyła😐

Mysia i tyle wystraczy nie ma co szaleć ☺

Gianka bawcie się dobrze, oby Tula nie dała młodemu w kaczan 😂

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Byliśmy u siostry, na rowerze pojezdzilismy, te walentynki to takie śmieszne święto ale zazdroszczę Wam ze macie bliskich przy sobie. Z resztą je*ac to, nie ma co się uzalac nad sobą.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:08   #533
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

hej ho, hej ho

Jaśka dzisiaj w dzien nie spała, więc audiobook i 19.20 i dziecka nie ma. Szkoda, że mam @ to może by to jakoś ten czas czlowiek fit by spędził. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić normalnie. Cały czas mnie mdli, cholernie mdli. Tż smaży sobie placki ziemniaczane, a mnie cofa totalnie. Dziś na wadze -10 od 04.01.16, ale jelitówka pomogła zdobyć 1,2 kg w 3 dni. Co zjem to mnie tak mdli, że masakra, nie mogę też nic przygotować. Wzięłam łyka pepsi, ale też nie pomogło.
Tż byl u mamy, spotkał się przy okazji z bratem, i była akcja "rodzina 500+", bo tak się złożyło że takim rodzinom jak my, to się te 500 "należy". Dla mnie kino, kompletna poracha z tym programem!! szkoda, mi tych wszystkich samotnych matek, co zarobią 1650, zapłacą we Wro 1400 za kawalerkę, zostanie im 250 na życie, no plus pewnie alimenty i im się nie nalezy. Brat tż, twierdzi że nie dostaniemy, tu nie o kasę chodzi, tylko o zasadę, i tak się bracia prawie pokłóciły. Ja pitole, już widzę te podwyżki za te 500 miesięcznie

Mysiu, ja to sobie nie wyobrażam żebyś ty mogła zrezygnować z treningów, Ty z Twoim kaloryferem. Dobrze, że są ćwiczenia dla takich jak Ty. Na koniec to ponoć bardzo wskazane są przysiady plie :P

Rudi, a Ty chcesz mieć ten tyłeczek "gruszka"? mnie on jakoś nie leży, widziałaś ten filmik jak taka chudziutka laska robi ćwiczenia, no jak ona robi te przysiady to mnie ten tyłeczek tak po oczach wali, że masakra. Mnie się teraz bardzo, Twoje udka podobają, no masz takie mega girki, zazdraszczam!!!

Lila, no że tak powiem, to dobry koniec historii kompowej. Fajnie, że mamunia przyjechała, fajnie że wychodzicie. My jak zwykle w chacie, ale ja chora to i nawet nie myślę o wychodzeniu na kolację :P

Gianka, Tulka bardzo ładnie mówi, Jaśka jeszcze nie mówi tak konkretnych zdań, bardziej 2 wyrazy. Mam teraz plan, żeby zacząć z nią chodzić w wekendy na różne zajęcia. Kumpela mówiła, że mega dużo tego we Wro, a ludzie nawet o tym nie wiedzą. Prezencik pierwsza klasa!!!

niewiele dzisiaj zrobiłam, pranie wstawiona, drugie poskładane, zakupy, i tyle chyba poty mnie oblały i się skonczyło. Nie będę się przemęczać, a w dupiu to mam, w końcu chora jestem

udanego wieczoru!!!
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 20:58   #534
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Wieczor dobry



Agabi Jaska jest jedyna No zajecia duzo daja podobno ja akurat w poblizu nie mam zadnych A Tobie pieknie kg leca Ja cwicze ale waga w miejscu



Mysia basen super Sama bym sie wybrala



Gianka super prezent My stwierdzilismy ze lejemy na to swieto. Juz dzis szal w kinach wiec dalismy na luz.



Lila fajnie ze mama jest i ze masz z kim.Natka zostawic. Moja mama byla dwa tygodnie na urlopie nawet nie zaproponowala ze moze zostac z mala na pol godz chociaz. No ale trudno.



Margot Ludzie sa podli ze czytaja takie rzeczy, noech im oczu wygnija !



Ysss o krotki urlop od meza sie szykuje Ja tez zaqsze planuje co.zrobie jak P.w domu nie ma



Migotka co Ty dziergasz ciekawego? Pokaz no nam Przytulam Coe mocno



Ewunia Kochane moje Kosyek fochmen jak Olka dzis przechodzila sama siebie



Iza milego wieczoru



Basia co u Was?



No to ja dzis o maly wlos nie wyladowalam w szpitalu. Boli mnoe caly bark, glowa i pol twarzy z lewej strony z uchem itp. Na poczatku myslalam ze udar, trsciowa krzyczala ze zawal, moja mama ze nerwobol a ja mysle ze mnie zawialo poprostu. Czekam do poniedzialku i ide do dr po wszystkie mozliwe skierowania itp. Po poludniu mielismy gosci. Byl moj chrzesniak ktory jest jak 10 chlopcow w jego wieku i jeszcze Olka A to sie bili (oczywiscie to male biale pierwsza do rekoczynow) zabawki zabierali. Sajgon jak w piekle juz chcialam uciekac ale pizza zalatwila sprawe. Ide zaraz sie kapac i moze.jakis masaz uskutecznimy.

A w ogole to robilam ostatnio maseczke.zluszczajaco na stopy. Dzis 3 dzien i efekty rewelacja ! Takze polecam
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 21:09   #535
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Agabi chce żeby była bardziej wystająca na gruszke nie mam szans bo moj jest okrągły, tak bardziej sexy żeby byl☺ a Ty ładnie lecisz 10 na minusie, szacun ☺


Kasia o ku*wa, oby nie żaden paraliż ani nic w tym stylu.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 21:15   #536
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Ruda też zostawiłam, żeby się wydarl jakieś pół godziny mu zeszło i znudziło się 😊

Mysiu basen fajna sprawa 😊

Agabi tak nie może być; bo on podważa Twój autorytet. .. Jaś ka gadula się zrobiła ☺Jakiś filmik na fb?

Arletko słabo koleżanka wyszło, ale nie Twoja wina 😚

Iza bawcie się dobrze 😊

Ruda podziwiam Twój zapał do ćwiczeń ☺

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Mamt już kompa a nawet dwa, bo Stary zawiózł wczoraj Stary komputer też 😊Tylko musiał 2 ładowarki kupić, bo okazały się spalone 😕

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Mamusia będzie za jakąś godzinkę, a my wieczorem na kolację 😊Przezornie już tydzień temu zarezerwowana stolik, bo negocjacje Mamusia trwały i nie byłam pewna czy da radę

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Natek wstał idę

Nie nam w co się ubrać za bardzo 😛

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Jednak tylko się poruszył 😊Położyłam go, żeby mamie nie dał popalić za bardzo☺
Pozazdroscilam Wam takich slicznych paznokci i też zrobiłam sobie, oczywiście nie sama 😛Taki jasny róż, na moich krótkich paznokciach pewnie nie wygląda za ładnie ale co tam 😛
Ale fajnie ze udało sie wyjsc Napisz jak sie randka udała





Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
My właśnie jedziemy do znajomych posiedziec Nata się pobawi z Piotrusiem chyba ze będą się lać

Lilka u nas bunt dwulatka jest falami. Jak u Kluski tydzień drze się o ch.wie co a potem znów cisza. Ale dzis ma zly dzień ryczy o to ze za malo pasty jej nalozylam na szczotkę jaja jak berety.

Ewcia ja ostatnio nie ćwiczyłam kilka dni bo @. Ale dzis znów ruszam juz mnie nosi

Aga u nas smok to jak druga reka! Nie ma bata żeby nie bylo. Czasem ma fazę i wyrzuca do kosza a potem nad nim wyje hahaha a te gadki są boskie.

Tulą dzis po poludniu usnac nie chciała bo napila się mojej kawy tzn wypila z 1/3kubka!ona mnie wykończy ja nawet nie wiem jak i kiedy ale przyniosła mi kubek oddaje mówić dziekuje wykończy mnie ten maly smrodek! Dzis mówi do mnie rano mamo nie śpi tyle idź rob mi kasze zjadła oddaje miske mówi kuje(dziekuje) zlobie kupę

Jutro te cale walentynki kupiłam nam z tej okazji pierścień erekcyjny z durexa hahahha koleżanka mnie namowila



haha Tula dobra ze kawa jej smakowała Dzieci to na moment spuscisz z oka i na bank cos zbroją;-)


Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Ruda, poscieralam kurze, pranie zlozylam i drugie wstawilam i tyle. Jutro ogarne lazienke i podlogi i bedzie ok.

Migotka, udanych zakupow. Ja nawet dzisiaj sobie butki w ccc kupilam Za zawrotkna kwote 29.99 po promocjach i z karta ccc . Ogladamy teraz Homeland.

Gianka no prezent walentynkowy pierwsza klasa milego popoludnia u znajomych. Tula jest moim masterem



pokaz butki


Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
hej ho, hej ho

Jaśka dzisiaj w dzien nie spała, więc audiobook i 19.20 i dziecka nie ma. Szkoda, że mam @ to może by to jakoś ten czas czlowiek fit by spędził. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić normalnie. Cały czas mnie mdli, cholernie mdli. Tż smaży sobie placki ziemniaczane, a mnie cofa totalnie. Dziś na wadze -10 od 04.01.16, ale jelitówka pomogła zdobyć 1,2 kg w 3 dni. Co zjem to mnie tak mdli, że masakra, nie mogę też nic przygotować. Wzięłam łyka pepsi, ale też nie pomogło.
Tż byl u mamy, spotkał się przy okazji z bratem, i była akcja "rodzina 500+", bo tak się złożyło że takim rodzinom jak my, to się te 500 "należy". Dla mnie kino, kompletna poracha z tym programem!! szkoda, mi tych wszystkich samotnych matek, co zarobią 1650, zapłacą we Wro 1400 za kawalerkę, zostanie im 250 na życie, no plus pewnie alimenty i im się nie nalezy. Brat tż, twierdzi że nie dostaniemy, tu nie o kasę chodzi, tylko o zasadę, i tak się bracia prawie pokłóciły. Ja pitole, już widzę te podwyżki za te 500 miesięcznie

Mysiu, ja to sobie nie wyobrażam żebyś ty mogła zrezygnować z treningów, Ty z Twoim kaloryferem. Dobrze, że są ćwiczenia dla takich jak Ty. Na koniec to ponoć bardzo wskazane są przysiady plie :P

Rudi, a Ty chcesz mieć ten tyłeczek "gruszka"? mnie on jakoś nie leży, widziałaś ten filmik jak taka chudziutka laska robi ćwiczenia, no jak ona robi te przysiady to mnie ten tyłeczek tak po oczach wali, że masakra. Mnie się teraz bardzo, Twoje udka podobają, no masz takie mega girki, zazdraszczam!!!

Lila, no że tak powiem, to dobry koniec historii kompowej. Fajnie, że mamunia przyjechała, fajnie że wychodzicie. My jak zwykle w chacie, ale ja chora to i nawet nie myślę o wychodzeniu na kolację :P

Gianka, Tulka bardzo ładnie mówi, Jaśka jeszcze nie mówi tak konkretnych zdań, bardziej 2 wyrazy. Mam teraz plan, żeby zacząć z nią chodzić w wekendy na różne zajęcia. Kumpela mówiła, że mega dużo tego we Wro, a ludzie nawet o tym nie wiedzą. Prezencik pierwsza klasa!!!

niewiele dzisiaj zrobiłam, pranie wstawiona, drugie poskładane, zakupy, i tyle chyba poty mnie oblały i się skonczyło. Nie będę się przemęczać, a w dupiu to mam, w końcu chora jestem

udanego wieczoru!!!



a wam sie nalezy te 500 zl na dziecko?


Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Wieczor dobry



Agabi Jaska jest jedyna No zajecia duzo daja podobno ja akurat w poblizu nie mam zadnych A Tobie pieknie kg leca Ja cwicze ale waga w miejscu



Mysia basen super Sama bym sie wybrala



Gianka super prezent My stwierdzilismy ze lejemy na to swieto. Juz dzis szal w kinach wiec dalismy na luz.



Lila fajnie ze mama jest i ze masz z kim.Natka zostawic. Moja mama byla dwa tygodnie na urlopie nawet nie zaproponowala ze moze zostac z mala na pol godz chociaz. No ale trudno.



Margot Ludzie sa podli ze czytaja takie rzeczy, noech im oczu wygnija !



Ysss o krotki urlop od meza sie szykuje Ja tez zaqsze planuje co.zrobie jak P.w domu nie ma



Migotka co Ty dziergasz ciekawego? Pokaz no nam Przytulam Coe mocno



Ewunia Kochane moje Kosyek fochmen jak Olka dzis przechodzila sama siebie



Iza milego wieczoru



Basia co u Was?



No to ja dzis o maly wlos nie wyladowalam w szpitalu. Boli mnoe caly bark, glowa i pol twarzy z lewej strony z uchem itp. Na poczatku myslalam ze udar, trsciowa krzyczala ze zawal, moja mama ze nerwobol a ja mysle ze mnie zawialo poprostu. Czekam do poniedzialku i ide do dr po wszystkie mozliwe skierowania itp. Po poludniu mielismy gosci. Byl moj chrzesniak ktory jest jak 10 chlopcow w jego wieku i jeszcze Olka A to sie bili (oczywiscie to male biale pierwsza do rekoczynow) zabawki zabierali. Sajgon jak w piekle juz chcialam uciekac ale pizza zalatwila sprawe. Ide zaraz sie kapac i moze.jakis masaz uskutecznimy.

A w ogole to robilam ostatnio maseczke.zluszczajaco na stopy. Dzis 3 dzien i efekty rewelacja ! Takze polecam
Kasia do lekarza i to jak najszybciej!!Musisz dbać o siebie

Wracamy juz.Bylismy na pizzy na piwie.Potem u znajomych w domu.Było bardzo fajnie Pogadałan od serca z kolezanką.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 23:39   #537
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dobranoc ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 07:37   #538
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dobry! Weekend intensywny. W piątek po praxy do szwagierki, wczoraj spotkanie ze znajomymi. Kuba się wyszalał, wybawił, przeszczęśliwy. A od dwóch dni maruda i nerwus, że zwariować można. Przebija się wreszcie jedna piątka , ale z tak dokucza biedakowi, że oszaleje. Do tego pełno pomysłów co by tu spsocić, porwać i doprowadzić mnie do zawału. tak w skrócie u nas. Dzień jak codzień miłego dnia dziewczynki ! :-*

Gianka :-* jeszcze raz dzięki
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 07:51   #539
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dzień dobry, kochane duuuzo miłości Wam życzę 💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 08:39   #540
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam się

Migociu w piątek dostałam @ i mnie cały dzień bolał brzuch tak bardzo ze tylko podstawowe rzeczy robiłam

Mysiu super prezent .

Arletko oddzielne wejście i jeszcze o pół taniej . Super

A co do koleżanki to rozumiem czemu Ci smutno ale na to nie poradzi i myślę że dobrze ze jej powiedziałaś bo jak by się od kogoś innego dowiedziała to by było jej jeszcze gorzej

Margot przykro mi

Gianna Tula codna .

Agabi o losie , Ty chora na antybiotyku a jeszcze pasierbica, oby Jacka lekko przeszła jak złapie a jak nie to by było fajnie .
Gratulacje za wagę , no pięknie spadasz . Ja muszę się wału wziąść za siebie

Kasiu o matko oby nic poważnego . W poniedziałek do lekarza i wszystkie badania tak jak piszesz

Z okazji Walentynek dużo szczęścia i miłości .

Wczoraj byłam u taty żeby wnuczki pobyty trochę z dziadkiem . Dziadek uśmiechnięty zadowolony a dziewczyny tez
Zjedliśmy obiadek u dziadka . Robił serca kurze i tak mi dziś smutno bo ostatni raz jadłam serca mojej mamy . Ale widziałam jak Wanessa zjada wiec będę ją gotowała , teraz wiem jak .

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

My dziś wychodzimy z dziećmi
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.