Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 20:41   #3301
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Koainko, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa u nas już się sprawa wyjaśniła, na szczęście dobrze się zakończyło, ale jakie stresy przeżyłam, to moje.

Stres to dodatkowo potrafi wykończyć człowieka
Cieszę się, że się wyjaśniło i jest ok! Mam nadzieję, że dalej będzie i już nie będziecie z mamą musiały przechodzić przez takie stresujące sytuacje!
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:42   #3302
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
To i tak nic, Madzik kiedys wykupił wszystkie różowe (i jeszcze jeden kolor) rurki z lumpeksu na Mickiewicza (czy tam Słowackiego, nie znam Słupska ;-; ) i sprzedawał na yt :"D

w której minucie to o wizazu?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Kot? Jaki kot? Nie było kota! Przywidziało wam się! Zbiorowe halucynacje, jak z Wiktorem!
Taa, a sprzedawca ślubnego garnituru został okrzyknięty ZŁYM PANEM, bo sprzedał go po wyższej cenie niż inni sprzedawcy .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:50   #3303
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Taa, a sprzedawca ślubnego garnituru został okrzyknięty ZŁYM PANEM, bo sprzedał go po wyższej cenie niż inni sprzedawcy .
Jak on smial

Dziwne ze na ali nie kupila
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:58   #3304
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Usłyszałam dziś piosenkę Drake'a "Too much" pierwszy raz, i dopóki nie wygóglowałam, mogłabym przysiąc, że śpiewa tam "Don't think about it tru macz tru macz tru macz truuu maaaacz!"
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:01   #3305
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje ale coraz więcej lubianych przeze mnie jutuberek trafia do worka "już nie wiem czy ją lubię". To samo dzisiaj z Beną z kanału Renata Barańska. Jak zawsze uwielbiałam ją i w ogóle jakoś śmieszyły mnie jej teksty itp. Jakoś nie wiem czemu podobały mi się te haul-e lumpeksowe tak dzisiaj jak wjechał filmik "wyprzedażowy" to mam mieszane uczucia. Najbardziej chodzi mi o to co powiedziała przy chyba 2 rzeczy (płaszczyk camelowy jak to nazwała) otwarcie, kilka razy przyznała, że kupiła go za grosze a życzy sobie za niego...50 zł+ koszt wysyłki. o.O Moim zdaniem to przesada i to mocna ale może ja się po prostu nie znam. Szczerze mówiąc to nie dobrnęłam do końca filmu ale zastanawiam się jak ona chce coś sprzedać jak wywija tym wszystkim, że nawet nie widać co to tak właściwie jest i jak leży.
Tutaj wspomniany film wyprzedażowy: PS. Jest w nim też kilka słówek o wizażu, ze gdzieś jest jakaś dyskusja o jakiejś jutuberce ale to chyba nie o nas xD
https://www.youtube.com/watch?v=zSeoWPDVhKg

Czasami się zastanawiam czy to za sprawą wizażu zmienia się mój pogląd Pamiętam jak raz trafił tutaj filmik Beny i była polewka z tego, że w haulach z lumeksów ubiera szpilki i w nich paraduje. Tak jak nigdy nie zwracałam na to uwagi tak teraz też zaczyna mnie to denerwować.
Mam podobne odczucia po tym filmiku..Bena zawsze wydawała mi się fajna babka, bawiło mnie czasami jej poczucie humoru ale ten dzisiejszy filmik to już według mnie lekka przesada :/ też byłam zaskoczona tym płaszczem no i ogólnie jakoś tracę sympatie do jej osoby a szkoda bo wcześniej oglądałam wszystkie jej filmiki
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:02   #3306
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak on smial

Dziwne ze na ali nie kupila
Madzik to istny Janusz biznesu, ja kombinuję- dobrze, inni kombinują- źle.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:08   #3307
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

A mnie powoli przeraża konsumpcyjny styl życia youtuberek.. Niewiele już filmików oglądam. Kiedyś uwielbiałam haule, ale teraz omijam, żeby mi się chcenie nie włączało. Pomijając jak często te haule są wrzucane. Jak nie kosmetyki, to ciuchy, to coś do domu...

Podziwiam taką nissiax, że umie w tym wszystkim znaleźć wyważenie i nie jest "kolekcjonerką". Jej kanał i tak jest ciekawy, bo ma coś do powiedzenia, nie musi co chwila nowych zakupów wrzucać.

Z drugiej strony podziwiam takie osoby jak RGP czy Boogisilver które bardzo często kupują jakieś pierdoły do domu i mają siłę to ogarniać. Wiadomo, nawet jak coś tylko stoi to łapie kurz itd. Zastanawiam się tylko co robią z nadmiarem, wyrzucają? Bo chyba nie da się tylko dokładać nowych rzeczy..

#minimalizmTAKIciężki
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-02-15 o 21:09
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 21:17   #3308
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Halo, kobietki, a co się stało z Phiphigenia Fifi? Kiedyś na nią natrafilam (kiedy Was podczytywalam od czasu do czasu) a teraz jej kanał nie ma żadnej zawartości. Ktoś chętny do wyjaśnienia? :P
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:17   #3309
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Panna Joanna i co można kupić w sklepie "za 1 funta". Filmik zapychacz, moim zdaniem. Do tego mam wrażenie że nasze vlogerki coraz wyżej sobie te aparaty stawiają.


Munka, dziękuje . Właśnie dlatego wstawiłam link tylko na godzinę, bo chciałam się dyskretnie szybko podzielić (chyba wszystkie wizażanki nasze wątkowe już przesłuchały...). na prośbę jednej z Was.
#TylkoDlaWas #ktowietenwie #ostatnianutajestnutą

Mifiku, gdzie mifikowy Instagram!? Protestuje, nie mam jak kreski ćwiczyć ani nad kotełami się rozpływać . Ale serce me rośnie na wieść o mifikowej słabości do Classical Music

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-02-15 o 21:35
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:24   #3310
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Panna Joanna i co można kupić w sklepie "za 1 funta". Filmik zapychacz, moim zdaniem. Do tego mam wrażenie że nasze vlogerki coraz wyżej sobie te aparaty stawiają.


Munka, dziękuje . Właśnie dlatego wstawiłam link tylko na godzinę, bo chciałam się dyskretnie szybko podzielić (chyba wszystkie wizażanki nasze wątkowe już przesłuchały...). na prośbę jednej z Was.
#TylkoDlaWas #ktowietenwie #ostatnianutajestnutą

Mifiku, gdzie mifikowy Instagram!? Protestuje, nie mam jak kreski ćwiczyć ani nad kotełami się rozpływać . Ale serce me rośnie na wieść o mifikowej słabości do Classic Music
Mosz i ćwicz krechę i kochaj koteły Też bym chciała sobie poćwiczyć skrzypczenie : <

A co do Asi - no, zapchajdziura, jak nic : /
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:28   #3311
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
i ja! i ja!
ijateż! ijateż!
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 21:41   #3312
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość

jak już tak wjechałyśmy na temat podobieństw, to Ty - Moja Droga Gołostopa - wyglądasz na panterkowej focie, tej z krótkimi włosyma, jak Adriana Lima
O tak, widziałam to zdjęcie i pierwsza myśl "boniu, Adriana Lima!"
Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
dziewczęta, dziękuje za dobre słowa , aczkolwiek rzeczywiście, Munko i Venin drogie - gdybyście były takie miłe i link usunęły, byłabym wdzięczna - jestem tam z imienia i nazwiska i jakoś tak wolałabym zachować pozory anonimowości . Dziękuje z góry!
no i - doczekałam się KOMENTARZA, na który mam zamiar ODPOWIEDZIEĆ. Jestem prawdziwą jutjuberką . Przyznać się, która to ?

Oprócz tego trochę szkoda mi kotka Oleskii -pewnie nie dowiemy się jak było, ale Oleska do miłośniczek kotów należy i zapewne było mu tam cudnie u niej, przywiązali się do siebie, a tu nagle odcięcie, jako małe kocie pewnie to przeżywa.
Oj, przepraszam, już usunięte
Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ceny są powalające ;< Mam nadzieję, że się polubicie z nowym sprzętowym przyjacielem i posłuży Ci jak najdłużej Seriale działają jak rozumiem bez zarzutu?

Mam najgorszy dzień z możliwych. Z dziadkiem moim jest nienajlepiej... Dziś mama odebrała jego wyniki, ma raka jelita. W czwartek ma wizytę u onkologa, ale operacja na 99% odpada bo ma problemy z zastawką serca, a chemia.. no cóż, wykończyłaby go. Umyka mi tyle na emigracji, nie mogę pomóc, nic nie mogę. Magia internetu- Wam ''powiedziałam'', a bratu jeszcze nie, nie wiem jak
Trzymaj się mocno, przesyłam dużo wirtualnego wsparcia
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:41   #3313
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

RudeOne ściskam Cię bardzo mocno!

Munka, mój facet ultra-biegacz zaczynał od programu Gallowaya, czyli 3 min biegu/ 1 min marszu / 3 min biegu i tak dalej. W internetowch znajdziesz jego rozpisane programy. Ja po operacji mogąc właściwie tylko biegać (a bieganie nigdy nie lubiłam) tez zaczęłam biegać tą metodą i doszłam do 40-45 min ciagłego biegu. Mogę tez poprosić partnera, żeby rozpisał mu prosty program. Doświadczenia z osobami z nadwagą ma, bo jego najlepszy przyjaciel z którym zaczynał biegać (i któremu potem robił za pacera) miał sporą nadwagę jak razem zaczynali biegać.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:41   #3314
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...ch,193435.html o Brunie w DDTVN... nie wyobrażam sobie, co przeżywają bliscy. A tata Bruna jest niesamowity w tych działaniach.
Pamiętam, jak uczył mnie plastyki - nawet na lekcjach w pdostawówce czymś mi imponował, niesamowity człowiek.



/
Inna beczka - dziewczyny - mój chłopak chce zacząć biegać, ale nic o tym nie wie i mówi: "weź spytaj tych swoich kobit tam na wizażu, one zawsze wsyzstko wiedzą" no to pytam - jak zacząć? Jakieś rady dla osób ze sporą nadwagą? Sama moze się wkręcę, choć wątpię z moim leniem wrodzonym. Na 15 minut Mel B zbieram się 3 godziny
Hej,
polecam aplikację Couch to 5 k Ja nie byłam nigdy fanką biegania, a dzięki tej aplikacji teraz je uwielbiam BabyJaneHudson też ją polecała kiedyś.
Polega na tym, że przez 9 tygodni biegasz z tą aplikacją 3 x na tydzień. Biegasz etapami, np. 1,5 min marsz, 2 min biegu itp. w pierwszych tygodniach, dopiero w kolejnych biegniesz np. 8 min, potem 15, a potem 30 min. Mi na pewno dużo dała, wyrobiłam sobie kondycję, wyrzeźbiłam sobie nieźle nogi Polecam.

Edytowane przez Ally83
Czas edycji: 2016-02-15 o 21:42
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 21:56   #3315
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mój rodzinny daje na co tylko sobie zażyczysz, jesli moze xD
dzięki wszystkim, moze nie wyjde na dzikusa, jak juz sie jakims cudem gdzies dostane do lekarza :"D

jako, ze mam dzis sporo wolnego to sie zafascynowałam językiem silbo i podrzuce wam filmik, moze ktos sie nudzi xD
byłam na La Gomerze, piękne, magiczne miejsce, bardzo bardzo bardzo! Podczas obiadu w restauracji mieliśmy pokaz/prezentację tego gwizdanego języka. To było 3 czy 4 lata temu a ostatnio znalazłam w domu dvd z tej naszej wycieczki. Zaraz sobie odpalę

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2016-02-15 o 21:59
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:02   #3316
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Mosz i ćwicz krechę i kochaj koteły Też bym chciała sobie poćwiczyć skrzypczenie : <

A co do Asi - no, zapchajdziura, jak nic : /
koteły, koteły w umywalkach !!

No ależ mówisz - masz:
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:10   #3317
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...ch,193435.html o Brunie w DDTVN... nie wyobrażam sobie, co przeżywają bliscy. A tata Bruna jest niesamowity w tych działaniach.
Pamiętam, jak uczył mnie plastyki - nawet na lekcjach w pdostawówce czymś mi imponował, niesamowity człowiek.



/
Inna beczka - dziewczyny - mój chłopak chce zacząć biegać, ale nic o tym nie wie i mówi: "weź spytaj tych swoich kobit tam na wizażu, one zawsze wsyzstko wiedzą" no to pytam - jak zacząć? Jakieś rady dla osób ze sporą nadwagą? Sama moze się wkręcę, choć wątpię z moim leniem wrodzonym. Na 15 minut Mel B zbieram się 3 godziny
Jeśli spora nadwaga to może na początek pływanie/nordic walking, żeby zrzucić trochę wagi, aby nie narażać stawów na duże obciążenia, przyzwyczaić układ oddechowy i krążenia do wysiłku. Później marsze/marszobiegi, a na koniec bieganie z jakimś planem. Oczywiście dobre buty to podstawa. Można biegać w zwykłym dresie, ale buty muszą być odpowiednio dopasowane. Chociaż do biegania zimą poleciłabym jeszcze bieliznę termoaktywną, dokładniej samą koszulkę, bo biegając wiadomo - pocimy się, a uczucie zimnego potu spływającego po plecach i klejącej się koszulki nie jest przyjemne. A! I jeszcze polecam TO Genialna rzecz, można sobie zrobić z tego czapkę, szalik (piszę, bo sama na początku biegałam w czapce z pomponem #niepolecam).

Co do samego planu to nie doradzę, ja zaczynałam biegać po 10-15 minut, jak się zmęczyłam - maszerowałam i gdy trochę odpoczęłam, to znowu truchtałam. Teraz spokojnie przebiegnę 40 minut bez zatrzymywania. Ale mnie bieganie bardzo relaksuje, jak do ćwiczeń muszę się spiąć, tak biegać idę chętnie. Nie można się na pewno do niczego zmuszać, zakładać że "dziś będę biegać 45min", a później okazuje się, że mamy gorszy dzień, przebiegniemy 25 minut i mamy dość. Polecę banalnym "słuchaj swojego organizmu"

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2016-02-15 o 22:36
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:10   #3318
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Nawet znalazłam, http://youtu.be/1EeoLLAtwAU tak około 7:35.

Ale przy okazji tematu Laury to zgadzam się z tym co ktoś tu ostatnio napisał, że vlogi ostatnio coraz nudniejsze. Ogladam tylko dla Marzenki. No i Danusi, zawsze mnie rozczula jak się pięknie i ciepło zwraca do widzek.

Loczku, dołączam się do zachwytów! Zawsze podziwiałam ludzi z takim talentem i pasją. I pięknie wyglądasz jak grasz, jakby to była najnaturalniejsza rzecz na świecie. Zachwycona jestem.
O nie ja ja przegapiłam Podeślij prywatnego linka, proszę.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:11   #3319
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Rude One- trzymaj sie

Co sie stalo z kotem Oleski? Bo cos przeoczylam.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 22:14   #3320
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Rude One- trzymaj sie

Co sie stalo z kotem Oleski? Bo cos przeoczylam.
Zniknął. A dokładniej gdzie, jak i dlaczego to chyba nie wiadomo.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:14   #3321
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Rude One- trzymaj sie

Co sie stalo z kotem Oleski? Bo cos przeoczylam.
jakim kotem? nie było kota, wydawało ci sie!


zniknął wraz z wiktorem, zapytałam z lewego konta ( ) co u Felicjana i zostałam zablokowana :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:15   #3322
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Rude One- trzymaj sie

Co sie stalo z kotem Oleski? Bo cos przeoczylam.
nie wiem o czym mówisz
<parafrazując Czocherovskiego>
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:19   #3323
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jakim kotem? nie było kota, wydawało ci sie!





zniknął wraz z wiktorem, zapytałam z lewego konta ( ) co u Felicjana i zostałam zablokowana :"D

:O
W pierwszej chwili myslalam, ze cos zle przeczytalam strone wczesniej, bo przysnelam i wlasnie otworzylam oczy


Czyli Wiktor tez zniknal?!
Nie sledze Oleski, wiec zem niedoinformowana.
Moim zdaniem to ona go wymyslila.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:27   #3324
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Loczku fantastycznie! No nie wiem, te wizażanki wcale chyba nie takie parszywe i bez zainteresowań.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:29   #3325
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
:O
W pierwszej chwili myslalam, ze cos zle przeczytalam strone wczesniej, bo przysnelam i wlasnie otworzylam oczy


Czyli Wiktor tez zniknal?!
Nie sledze Oleski, wiec zem niedoinformowana.
Moim zdaniem to ona go wymyslila.
zniknąl jego insta, zniknąl jego fanpejdż, zniknąl jego prywatny fejs - facet sie normalnie w powietrzu rozpłynął
razem z filmem, gdzie ulubiencem olgi była jego bluza ********* i perfumy *************
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:30   #3326
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Czocher, dzieki za info! Moze felicjan byl prezentem od wiktora i razem sie rozplyneli:P
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:35   #3327
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Loczku fantastycznie! No nie wiem, te wizażanki wcale chyba nie takie parszywe i bez zainteresowań.
no-lify brzydkie i grube.

Czy któraś mnie oświeci, czemu Laura RGP, farbując się na jaśniutki blond, trzyma się czarnych brwi
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:41   #3328
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI



O rany! Aerial silks u Clair! Poczułam się zauroczona tymi zajęciami i jak jestem niezbyt pozytywnie nastawiona do ćwiczeń tak tego bym chętnie spróbowała. Nawet w mieście obok mają zajęcia, chyba się wybiorę
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 22:48   #3329
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość


O rany! Aerial silks u Clair! Poczułam się zauroczona tymi zajęciami i jak jestem niezbyt pozytywnie nastawiona do ćwiczeń tak tego bym chętnie spróbowała. Nawet w mieście obok mają zajęcia, chyba się wybiorę
Wybierz sie, warto.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 23:01   #3330
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Ahh przypomniało mi się :P Już od tygodnia się zabieram za podziękowania dla jednej z Was, która poleciła mi szampon Paraderm Plus, fakt włosy śmierdzą jakbym miała je cały dzień w kominie ale najważniejsze-działa! <3 Dodatkowo stosuję odżywkę z Aussie 3 Minute Miracle Moist a w zasadzie maskę? Nie wiem jak to nazwać-ale każdy wie jak pachną produkty tej firmy i nie jest tak źle po umyciu. Co więcej ten duet sprawdza się świetnie, już nie mam tak dużo śniegu :P Tak więc jestem zachwycona, tym bardziej, że zawsze wydawałam miliony monet na Nizoral (który zawsze pomagał a ostatnio strzelił focha) i ogólnie nie byłam za bardzo przekonana do tego Paraderm-u Więęęęc.. Dziękuję Ci bardzo dobra Wizażanko!
Z tej okazji napiszę jeszcze jedno-od zawsze uważałam, ze Wizaż za zło, że to druga kafeteria. Szczerze mówiąc głupio mi się przyznawać ale pewnego razu z Wami się kłóciłam (poza wizażem) i brzydko Was nazwałam. Pamiętam, że z pewnością była tam Mostly i Czocher, które serdecznie przepraszam. Nie miałam wtedy racji i dość mocno próbowałam bronić pewną osobę z której teraz się podśmiewam. Właśnie od tamtego czasu trafiłam tutaj, podczytywałam i próbowałam ogarnąć jak to faktycznie jest z tym Wizażem. Okazało się, że nie miałam racji i są tu cudowne osoby. Czasami jak patrzę na pewne offtopy i widzę jak sobie wzajemnie pomagacie, jak się wspieracie to czuję, że trafiłam w fajne miejsce. Tak więc podsumowując cały mój offtop-Dziękuję, że jesteście i przepraszam wszystkich, których wtedy uraziłam.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.