---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <--- - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 13:33   #2581
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

no to widze, że powinnam więcej się ruszać wszyscy tutaj ćwiczą regularnie, wow gratuluje Wam dziewczny.
Olga, GoSha21 i wszystkie cwiczące i na dietce.
No właśnie jestem ciekawa jak to jest z tym chlebkiem Wasa, czy on jest zdrowy, i skuteczny

pozdr
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 16:57   #2582
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

wasa wcale nie jest taka zdrowa... lepiej kupic graham
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:31   #2583
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ja bylam dzisiaj pierwszy raz na aerobiku. Poczulam jak miesnie mi sie palily na brzuchu i ciezko bylo, a mowie Wam ja kondycje to mam calkiem niezla. Tzn chodzi mi ocwiczenia na macie na brzuch i uda. Przy tych drugich to az palce gryzlam zeby wytrzymac i nie opuscic nogi.
one sa raz w tygodniu, po szkole i co najwazneijsze za darmo
Z jedzeniem to nie ejstem z siebie zadowolona ale juz 8 dni bez slodyczy, czuje się wielka (ale nie w zlym znaczeniu )
Gosha ja mam nadzieje ze to cos pomoze, ja ogolnie rzadko go jem, wole zytni razowy
Trzymajcie sie "zdrowe fanatyczki pieknego wygladu" oby moc byla z nami
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:34   #2584
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Graham? chodzi o te buleczki grahamki?
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:25   #2585
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

z tym chlebkiem chrupkim to też mysle że lepiej razowy czy graham, ale jako przekąska myśle że może być. Ikonka86 a gdzie jest Iza i Ciapulinka, Paula ?
Emeraude fajnie masz z tym areobikiem za darmo, no pewnie ciesz się ze swojego sukcesu, 8 dni bez słodyczy

miłego wieczoru dziewczyny
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:36   #2586
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

iza już schudła tyle ile chciała
paula pracuje...
a z ciapulinką nie wiem co jest

Śniadanie 3 kanapki z ciemnym pieczywem masłem wędlinką i papryką
obiad: 1 i 1/2 szkl ryżówki chudej
kolacja : jogurt naturalny z ziarnami
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:53   #2587
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

sweet_girl ale malutko zjadłaś, ja to sie nie chwale co jadłam bo pewnie za dużo, ale żle nie jest no właśnie Iza mogłaby czasmi nas odwiedzić i podtrzymać na duchu .
damy rade
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 19:11   #2588
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Wow... za darmo aerobik... Marzenia Ja płace 68zł na m-c :/ wiem sporo, ale jakoś nie szkoda mi tych pieniędzy Inwestuję w siebie Ja po wczorajszym aerobiku czuje mięśnie (dopiero dziś... wczoraj wydawało mi się, że jakieś beznadziejne nic nie dające ćwiczenia nam dała)
Ogólnie czuję się dobrze. Nic nie podjadam Raczej zdrowo się odżywiam:P
A wiecie, że z tym ciemnym chlebkiem to ja miałam problem, żeby go dostać Mój tata zna się na chlebkach, jest ich fanatykiem (heh wiem głupio brzmi) i co jakiś kupiłam to mówił, że to wcale nie jest ten razowy tylko dodają do niego karmel i dlatego ma taki kolor... Dziś kupiłam i powiedział, że mógłby być lepszy, ale w końcu trafiłam :|

Ja po siatkówce dzisiaj, strasznie nas trener wymęczył. Uwielbiam siatkówkę, trenuje już ją pare latek (trzeba się pochwalić)

Jutro się zważe... ale wierzcie mi szczerze, że strasznie się boję, że nic nie uszło, a nawet doszło:/ No, ale w sumie trzeba być pozytywnej myśli. Tylko później gorzej jak się rozczaruję... :/

Mam nadzieję, że jutro na tym rajdzie mnie nic nie podkusi, bo tam od kąd pamiętam zawsze dużo słodyczy i kanapek się pałaszuje. :P No, ale ja słodyczy mam nie tknąć przez sto dni :P (o matko... ciekawe czy dam radę ) Ja dietetycznie jedną kanapeczkę zabieram i wode mineralną,żeby nie kusiło:P Gorzej jak koleżanki będą namawiać Ale twardym trzaa być

To się rozpisałam:P Powodzenia dziewczynki i trzymajcie za mnie kciuki, żebym jutro doszła do mety te 14 km heh
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:30   #2589
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Za szybko mi pogratulowalas, tzn oparlam sie pokusie ale bylam o krok od spalaszowania duzego piernika. Wybrnelam z tego niezbyt madrze bo zjadlam na kolacje 2 zamiast 1 kanapki, tak aby sie zapchac i nie bylo miejsca na piernika.
Czemu to jest takie trudne?!
Podziwiam jak ktos potrafi dlugo opierac sie pokusie, dluzej niz miesiac. Nie wiem czy mi sie uda.
Ale nie! Musi sie udac i basta!
tak na marginesie mam pytanie, czy owsianka to dobry pomysl na sniadanie? Ostatnio jem taka z paczka do ktorej zrobienia wystarczy 150ml wody, porcja ma 260 kcal, to chyba nie za duzo na sniadanie?
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:57   #2590
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Cytat:
Napisane przez Olga:P Pokaż wiadomość
A wiecie, że z tym ciemnym chlebkiem to ja miałam problem, żeby go dostać Mój tata zna się na chlebkach, jest ich fanatykiem (heh wiem głupio brzmi) i co jakiś kupiłam to mówił, że to wcale nie jest ten razowy tylko dodają do niego karmel i dlatego ma taki kolor... Dziś kupiłam i powiedział, że mógłby być lepszy, ale w końcu trafiłam :|
Napisz proszę jaki konkretnie chlebek - firma itp kupujesz bo ja mam też straszny problem z wyborem
Rajd miałam dziś przymusowy ;/ na deszczu.. po benzynę samochód mi nawalił kontrolka paliwa się nie zapaliła i stanął oczywiście najdalej jak można w mieście od jakiejkolwiek stacji ..
najgorzej że się zdenerwowałam, zmarzłam i zajadałam emocje
ale jutro weekend będzie więcej czasu na ćwiczonka odrobię starty!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 07:48   #2591
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

chleb graham, nie bulki... moze byc jakis inny ciemny, razowy, ze slonecznikiem... to o wiele lepsze i pozywniejsze od zyklego pszennego, czy wasy

nie wiem co sie dzieje z reszta dziewczyn, ale mam nadzieje ze walcza tak ciezko jak my
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 09:10   #2592
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Waga dziś pokazała 61.2 kg
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:56   #2593
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

hej dziewczyny
jejka jak się rozpisałyście . Dziewczyny, ja już wiele razy próbnowałam się odchudzać i od 2 pażdziernika idzie mi dobrze póki co, ale zaliczyłam też dużo wpadek, ale się poprawiam, najlepiej to na luzie się odchudzać i poprawiać się, ulepszać swoje menu. Damy rade
Olga Ty to prowadzisz sportowe życie no no a dzisiaj rajd, dasz rade, trzymam kciuki za wage ale nawet jak nie będzie mniej, to będzie dobrze, w końcu cwiczysz a mięśnie sa cieższe od tłuszczu.
Emeraude ech bo to sukces wielki, no a wczoraj nie zjadłaś pierniczka, a ta dodatkową skibka nie przejmuj się, pojedyncza wpadka nie ma co się smutać
sweet_girl gratuluje ja marze ze w środe bede miała taka wage co Ty, ale czy mi się uda
No własnie a ja ciągle wcinam pszenny chleb, ale o wiele mniej, czas zacząc regularnie jadać razowy, graham ikonka86, Olga, zainspirowałyście mnie z tym chlebem po drugim śniadanku ide szykac po sklepach w okolicy, obym znalazła prawdziwy graham czy razowiec, czy inne cudo
Powodzenia dziewczyny
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:23   #2594
_Ana
Raczkowanie
 
Avatar _Ana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 256
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

hejka!
Po mimo wszystkich grzeszków w tym tygodniu dzisiaj na wadze kilo mniej
od razu mam zapał na ćwiczonka
pozdrowionka!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - -- - - - --
76 - - - - -70 - - - - - - - - - 60 - - - - - 54
---- - ^
_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 14:46   #2595
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hej
Jejku... moje nogi:P Chyba nie wstane już z fotela dzisiaj
Co do wagi... nie pokazała nawet grama mniej niestety... Ale nie ma co się załamywać Ważne,że nie w górę, a po tej środzie (wielkie obżarstwo) to wcale się nie dziwie, że nie leci w dół. POza tym jakoś spodnie robią się szerokie i w ogóle Dziwne, że waga nie pokazuje mniej:P

Sweet i Ana ... Gratuluję
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:10   #2596
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Ana gratuluje . Olga to jest dobra postawa, mięśnie wiecej waża od tkanki tłuszczowej, a przy tym ile ćwiczysz to naturalne, ważne są obwody a jak widzisz że luzniej to najważniejsze ciesze sie razem z Wami dziewczyny. ide coś zjeść, ale co , wiem kaszke manne bananowa.
pozdr.
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 16:40   #2597
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Dzieki ellebox, ale to bylo wczoraj. Moja sila woli, ach szkoda gadac. Dzisiaj nadrobilam, zjadlam tego piernika, anawet nie jednego tylko 4. Bijcie, zasluzylam.
Zastanawiam sie czy moje zalozenia nie sa utopijne? Niby jakim cudem ma mi sie udac schudnac z 70 do 60( do nowego roku) a potem z czasem do 55, jak nie moge odmówic sobie slodyczy... Aj. Moze powinnam zrobic tak jak niektore z was, tzn. dieta polega na jedzeniu wszystkiego ale o polowe mniej, nie wykluczajac niczego +duuuuuuuuzo cwiczen, pamietam ze tak robila Iza, które co prawda ostanio sie nie odzywa.
Przeciez nie da sie do konca zycia uciekac od slodyczy. Co myslicie i jak Wy sobie radzicie z glodem na sloda?
Aerobik jest za darmo bo w szkole nauczycielka od w-fu postanowila cos takiego zorganizowac, dla mnie bomba
Po wczoraj czuje ze mam miesnie wewn. ud Bola co 2x cieszy bo troche popracowaly.
Ellebox, na avatarze to Ty? Jesli tak to masz super usta
Ikonka, dopiero teraz zauwazylam ze tez jestes z Podlasia.
Dzisiaj taka kostucha na zewnatrz ze nie wychylam nosa z domku. Zima, brrr
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:08   #2598
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

dobry wieczór

Jak tam dietkowanie u mnie nie narzekam, pokusiłam sie wprawdzie na 2 pierniczki i mała galaretke ale za to nie zjadłam kolacji
Emeraude widze, że miałyśmy obie smaka na pierniczki dzisiaj nie zamartwiaj się tym tak bardzo trudno, ważne żebyś ogólnie tak dużo nie jadła, ja robie tak jak Iza ze jem wszystko tylko, że w mniejszych ilościach czyli MJ - mniej jem . A co do wagi to ja zakładam sobie że od 6 do 10 kg do końca roku. Jak będzie nawet te 6 to będzie dla mnie bardzo dużo, Emeraude zrób sobie taki przedział. Postanowiłam się cieszyć nawet najmniejszym sukcesem.
Dziewczyny pozazdroscic Wam, że tak ćwiczycie, tą systematyczność. Podobno żeby nie bolały mięśnie najlepsze są ćwiczenia rozciagające po cwiczeniach. Nie wiem co najlepsze jest na głod, ja dlatego zrobiłam tak że pozwalam sobie czasmi na coś słodkiego, ale nie za dużo, a wtedy mnie tak nie kusi żeby dużo zjeść. Jak zabraniałam sobie słodyczy, to jak sie złamałam to pozeralam tyle że szok. Stosuje metode małych kroczków, na mnie skutkuje, narazie z czasem polepsze swój jadłospis.
Na avatorze nie ja, ale mam troche podobne usta ale sobie dodaje
miłego wieczoru
trzymam za Wszystkie kciuki, damy rade
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 08:02   #2599
MonikaZmyślona
Zadomowienie
 
Avatar MonikaZmyślona
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 249
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

A ja przeziebiona Gardło mnie bardzo boli, popijam herbatke z miodem .. On zwykle mi pomaga.

Wczoraj zjadłam troche za duzo, ale takich raczej zdrowych rzeczy, a nie smieci, wiec sie nie przejmuje Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, przeciez juz nie wroce wczorajszego wieczora i tej grahamki z twarozkiem
Za chwile zrobie sobie owsianke na mleku.
I nie dajcie sie dziewczyny tej pogodzie!
Ja sie dalam niestety i dzisiaj kicham co chwila ..
__________________
min. -
S -
hh -
J -
B -
-
MonikaZmyślona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 08:29   #2600
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

mimo małego grzeszku moge dziś dumnie zmienić podpis bo już minełam 61kg waga wskazuje 60.8kg Schudłam już ponad 2 kilo jeszcze TYLKO 11
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 08:58   #2601
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

cześć dziewczyny

Sweet gratuluje . Zgadzam sie z Toba Moniko nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Szybkiego powrotu do zdrowia
A ja miałam na śniadanie kromke razowego chleba z twarogiem i z miodem no i żeby było jakieś warzywko zjadłam pomidorka. Jestem taka najedzona, że szok a teraz kawka mmmm
Miłej niedzieli dziewczyny, trzymam za Was kciuki i za siebie też :
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:19   #2602
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

witam cieplutko
ale się rozpisałyscie - ale dobrze
gratuluje wszystkim , którym coś spadło
u mnie niestety waga bez zmian
nie dam się i tyle! do końca miesiąca będzie kilogram mniej.
Wreszcie wziełam się za ćwiczenia wprawdzie narazie
to tylko ćwiczenia na brzuszek i czasami (gdy pogoda
na to jeszcze pozwala) przejdę się zamiast jechać
autobusem czy tramwajem.
Wiem ,wiem mówilam , ze zapisze się na aerobik
ale niestety za dużo mam teraz wydatków
ale w listopadzie juz pójdę
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:24   #2603
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

jak mam ochote na slodycza to jem go, ale w malej ilosci i zazwyczaj wybieram sobie jeden dzien w tygodniu
nie jestem z podlasia, tylko z Krakowa :P
ellebox cwiczenia rozciagajace przed i po wysilku sa konieczne, pozatym jezeli bola Cie miesnie po wysilku badz na drugi dzien to to nie jest dobre... sa to mikrourazy miesni wiec niewesolo
sweet brawo

Monika tez jestem chora ale trzymam sie...
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:49   #2604
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hej!
MonikaZmyslona-wracaj do zdrowia! Ja to bym proponowala troche czosnku na przeziebienie, podobno pomaga tylko ten zapach
Ikonka, sorry cos mi sie poprzekrecalo, nie wiem czemu ubzduralam sobie ze studiujesz stomatologie na Akademii Medycznej w Białym. Już wiem, to chyba Elianka jest z Białegostoku. Musialam cie rozbawic swoja pomylka
Macie racje, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.
Ja bym zaproponowala Wam bieganie po schodach, slyszlam ze dobrze dziala na tylek i nogi. Ja troche biegam, tylko ziiimno.
Mam jedno pytanie, prosze nie odsylajcie mnie do poprzednich wypowiedzi bo przeczytala juz prawie wszystko od poczatku i w sumie nie wiem jak jest naprawde. Jesli mam tluszczyk na brzuchu to czy brzuszki i 6W pomoga sie go pozbyc i wyrobic miesnie czy tzrba inne cwiczenia?
Dodam, ze ja pod sadelkiem mam miesnie bo jak napne to je czuje (w wakacje duzo cwiczylam na brzuch) tylko ze sie ukryly i nie wiem czy brzuszki pomoga.
Buziaki
Nie ma to jak niedziela
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:13   #2605
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

studiuje stome ale na cmuj (krakow)
co do biegania po schodach nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie... bardzo obciaza kolana... chyba lepiej pobiegac sobie po chodniku
a co do tluszczyku na brzuchu... nie da sie "partyjnie" zgubic tluszczyku, jezeli tracimy kg to to jest suma z wszystkich czesci ciala wiec cwiczymy cale cialko zeby pozbyc sie tluszczyku i je ujedrnic, dodam jeszcze ze masaze sa naprawde super ujedrniaja skore i nawilzaja (z balsamem )
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:04   #2606
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

czesc dziewczyny
dawno sie nie odzywalam, ale jestem

od jutra porzadnie sie biore skakanka, brzuszki, callan na bodra. Robie wszystko, zeby zrzucic boczki i brzuszek
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 21:18   #2607
emeraude
Raczkowanie
 
Avatar emeraude
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 133
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Czesć Slimaczku!
Dawno Cie nie bylo.
Ja tez od jutra biore sie za siebie.
__________________
Niechże pan nie posługuje się obcym wyrazem "ideały". Przecież na określenie tego mamy piękne rodzime słowo: kłamstwa.

- szczupłe uda
- płaski brzuch
emeraude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 10:05   #2608
ellebox
Raczkowanie
 
Avatar ellebox
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 284
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Dzień Dobry, w piękny słoneczny dzień

echh wczoraj troszeczke zjadłam więcej niż powinnam, no ale co tam nie można się załamywać, nawet troche alkoholu było, ale się powstrzymałam to lamki wina a ja tak lubie winko, w końcu nie będe na imprezach sobie żałować, troche można .
Kami_wroc ważne że nie przytyłaś, ruszy się waga w końcu , ważne że zdrowo i powoli ale skutecznie sie odchudzamy .
Co do zakwasów, to ja nawet nie mam po czym, bo praktycznie nie ćwicze mam lenia że szok, ale tak czytam ile cwiczycie, że naprawde zamierzam to zmienić ale już nic nie obiecuje, mam spacerki, ale to malutko, przydały by sie areoby zeby spalic. Masz racje Ikonka86, zakwasy to mikrourazy mięśni, gojąc się robia sie małe zgrubienia w mieśniach, więc lepiej nie dopuszczać do zakwasów, gdzieś o tym kiedyś czytałam na forum sdf. Trzeba pamietać o rozgrzewce przed ćwiczeniami i ćwiczeniami rozgciagającymi na rózne partie ciała po 10 s jedno, po treningu trzeba się porozciągać dłużej od 20s.
Co do brzucha to chyba pomaga hula- hop, taniec orientalny (brzucha), w tańcu są rózne krecenia biodrami, ruch przeponą, nie wiem, ale może to by pomogło, najpierw areoby a jak bedzie mniej oponki to siłowe.
Biegać podobno najlepiej jest po parku, czy lesie, ale nie po asfalcie tylko po ścieskach takich naturalnych ale się wymadrzyłam
miłego dnia

ślimaczek <jupi> fajnie ze jesteś
__________________
NIech moc będzie z Nami - odchudzanie
ellebox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:42   #2609
GoShA21
Raczkowanie
 
Avatar GoShA21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do GoShA21
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

hej dziewczyny,
chyba posłucham Waszych rad i odstawię Wase.
tyle tylko, że u mnie w domu nikt nie lubi ciemnego pieczywa i jak kupię jeden, to będę go męczyła przez kilka dni, a on po kilku dniach już mi nie smakuje

tak jak Wam pisałam wcześniej ,jak się zawzięłam to nie odpuszczam sobie codziennych ćwiczeń po 45min., walczę z leniem
ellebox najważniejsze, żebyś zaczęła. chyba pierwsze 3 dni są najtrudniejsze, a później będzię Cię do tego ciągło, samopoczucie się niesamowicie poprawia i sama świadomośc, że robisz coś dla swojego ciała... fajnie jest schudnąć, ale trzeba też pomyśleć o ujędrnieniu ciała.. no bo chyba nie chcemy być "sflaczałe" po utracie kg
przynajmniej ja chciałabym mieć jędne ciałko
jeśli tak samo uważasz nio to marsz do ćwiczeń

pozd.
__________________
11. 09.2007 ---> 66 kg

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:55   #2610
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: ---> 10 kg mniej do końca roku 2007 <---

Hejka dziewczyny , dawno mnie tu nie było, ale walcze dalej , razem z wami, codziennie , mysle sobie jak wam idzie , i czy zdażają wam sie wpadki , tak jak mi , np. dzisiaj , po obiedzie , zjadłam orzechy i kanapke z jajkiem i majonezem- masakra , ale na szczescie powiedzialam sobie nie! starczy ,
Nie wiem dlaczego , ale odrazu jak zjem , troche wiecej niz powinnam ,moj brzuch staje sie strasznie wydety , nie wiem czy to cos ze mna nie tak , czy po prostu tak kazdy ma , ale jak np , moje kolezanki zjedza wiecej niz ja to nie maja takiego brzucha , wiec nie wiem co sie ze mna dzieje!!

A ja probuje stosowac sie do waszych rad , tylko za bardzo nie idzie mi przyrzadzanie tych posiłkow , ale obserwuje was cały czas, i dzieki wam mam motywacje , a mi spadło juz 2 kg) wiec myśle ze dobrze Cwicze , tylko nie wiem czy dobrze , robie brzuszki , ale niedługo zaczne chocdzic na aerobik , a na basen jeszce wstydze sie wyjsc z tym moim cialem;///
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.